hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2013 - 28. ročník

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9673714S:5/339, A:5/266, B:4/132
2Lichý TomášCZE945428S:6/402, A:2/140, B:0/0
3Sádlo DominikCZE953754S:4/375, A:0/0, B:0/0
4Pražák VojtěchAtletika Kopřivnice002696S:2/123, A:3/126, B:1/20
5Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl962685S:1/66, A:2/132, B:2/70
6Černohorský MarekJBCN Ski klub Jablonec962644S:2/159, A:1/70, B:1/35
7Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem002637S:3/147, A:1/40, B:3/76
8Smetana JonášVinotéka u Karla, Frenštát p.R.972484S:1/81, A:2/132, B:1/35
9Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p.R.942234S:2/138, A:1/54, B:1/31
10Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice962133S:2/186, A:0/0, B:1/27
11Pomezný LukášAtletika Písek942123S:2/177, A:0/0, B:1/35
12Ryška MarekTK Duko Rýmařov962003S:2/165, A:0/0, B:1/35
13Skoupý JanAK Šternberk941862S:2/186, A:0/0, B:0/0
13Havlíček JosefCZE941862S:2/186, A:0/0, B:0/0
15Pinkas MichalCZE941742S:2/174, A:0/0, B:0/0
16Raus EvženSK Nové Město na Moravě971683S:1/93, A:1/48, B:1/27
17Kozlovský VladimírŠSK Rožnov pod Radhoštěm991672S:1/105, A:1/62, B:0/0
18Čížek MartinČKS SKI Jilemnice971563S:2/132, A:0/0, B:1/24
19Křivohlávek TomášTJ Šumperk951472S:1/93, A:1/54, B:0/0
20Kubec DominikCZE961442S:2/144, A:0/0, B:0/0
21Knop PetrSKI klub Jablonec nad Nisou931402S:1/105, A:0/0, B:1/35
22Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice971363S:2/114, A:0/0, B:1/22
23Macháč KarelČKS SKI Jilemnice971343S:2/114, A:0/0, B:1/20
24Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť941262S:2/126, A:0/0, B:0/0
25Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov971252S:1/81, A:1/44, B:0/0
26Preisler OscarSEBA Tanvald951242S:1/105, A:0/0, B:1/19
27Bednarský VojtěchCK Morava971223S:0/0, A:3/122, B:0/0
28Smetana JakubEUROFOAM Sport Team961122S:1/81, A:0/0, B:1/31
29Kalous MartinSK Nové Město na Moravě951103S:1/54, A:1/34, B:1/22
30Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
30Gaura AdamTJ TŽ Třinec1051S:1/105, A:0/0, B:0/0
30Jirman ŠtěpánHradec Králové971051S:1/105, A:0/0, B:0/0
33Machotka DominikLanškroun941023S:0/0, A:1/54, B:2/48
34Holoubek JanSKOB BFM96962S:1/48, A:1/48, B:0/0
35Sládeček LukášFrenštát p. R.95952S:1/57, A:1/38, B:0/0
36Příhoda MatůšUSK Praha Vodní slalom98931S:1/93, A:0/0, B:0/0
36Polášek VítAO Slávia Havířov94931S:1/93, A:0/0, B:0/0
38Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov96862S:1/48, A:1/38, B:0/0
39Mrklovský OndřejREV 58 Nový Jičín98842S:2/84, A:0/0, B:0/0
40Žížala JosefUSK Praha Vodní slalom99811S:1/81, A:0/0, B:0/0
40Vrzala MatoušSSK Vítkovice94811S:1/81, A:0/0, B:0/0
40Zecha JakubAO Slávia Havířov96811S:1/81, A:0/0, B:0/0
43Pekař JanSK Nové Město nM721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Lhota MatyášUSK Praha Vodní slalom99721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Škoda JakubEnervit team95721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Ožana LukášAO Slavia Havířov97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Žák MartinFarma Blatiny - CZ, s.r.o.96721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Skoupý JanAK Šternberk94721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Sluka PavelSKI Jablonec nad Nisou96721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Chrascina MarekTJ TŽ Třinec97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
51Gábor AdrianDDŠ Horní Maršov97701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují98701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Beneš ViktorNové Město na Moravě96701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Mach JaroslavNeplachov94701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov94701S:0/0, A:1/70, B:0/0
56Mikula JanSeverka Šumperk96661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Kubín JakubMalbery Opava97661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Petřík MatoušUSK Praha Vodní slalom97661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Čada MiroslavAO Slávia Havířov95661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Srbecký FilipTJ Rumburk99662S:0/0, A:0/0, B:2/66
61Karásek VáclavSokol Jičín95622S:0/0, A:0/0, B:2/62
61Mikšl MiroslavSlávie ČB99621S:0/0, A:1/62, B:0/0
61Hunčovský TomášTJ Neratovice94621S:0/0, A:1/62, B:0/0
64Sztymon JakubFC Bužkovec Petřvald98601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Wallisch VítUSK Praha Vodní slalom99601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Schneider VojtěchSSK Vítkovice94601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Martinek OndřejAK Olomouc97601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou96601S:1/60, A:0/0, B:0/0
69Blahut JiříSokol Opava96571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec98571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Starý MichalSK Nové Město na Moravě98571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Schülz FilipČKS SKI Jilemnice97571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Klouda MartinSK Nové Město na Moravě97571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Štoček FabiánDartmouth ski team94571S:1/57, A:0/0, B:0/0
75Štěpán MarekTJ Sokol Frenštát p. R.96541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Glacner LukášR.Y.O95541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník97541S:0/0, A:1/54, B:0/0
75Gulec JakubTJ JAKL Karviná95541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Sonnenschein MatějX-Race Martinov95541S:0/0, A:1/54, B:0/0
75Semerád MartinSPK Liberec99541S:0/0, A:1/54, B:0/0
75Bernát MatějSalomon-run95541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Brzobohatý VáclavBike & Ski Bakajda98541S:1/54, A:0/0, B:0/0
83Dvořáček RadekMagnus Orienteering94511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Beshir RobinAK Olymp Brno01511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Urbaczka MatějNVPP96511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Boža VáclavBALÁŽ Extreme Team Ostrav96512S:2/51, A:0/0, B:0/0
83Bešťák JiříSeba Tanvald97511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Nováček OndřejOrel Kuřim97512S:0/0, A:0/0, B:2/51
83Mach NikolaosTJ Dukla Praha95511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Štverák TomášZubří97511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Šesták PavelOstrava94511S:1/51, A:0/0, B:0/0
92Pekař JanSK Nové Město na Moravě97502S:0/0, A:1/30, B:1/20
93Dvořák PetrSPORTING Příbram95481S:0/0, A:1/48, B:0/0
93Milata EmilTJ Sokol Frenštát p. R.96481S:1/48, A:0/0, B:0/0
93Herber JanCYKLOFIT MTB Liberec95481S:1/48, A:0/0, B:0/0
93Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.95481S:0/0, A:1/48, B:0/0
97Sprinz MatúšOlfin Car Vella Trutnov97451S:1/45, A:0/0, B:0/0
97Rykr VojtěchSK Fighter Inside94451S:1/45, A:0/0, B:0/0
99Nehybka JosefOrel Židenice95442S:0/0, A:0/0, B:2/44
99Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník01441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Medek FilipFENIX SKI TEAM Jeseník97441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Bielesz DavidTJ TŽ Třinec97441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Pešava JanJabloňská běžecká liga00441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Borský VratislavBeroun96441S:0/0, A:1/44, B:0/0
105Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou95421S:1/42, A:0/0, B:0/0
105Golas MatoušTJ Sokol Frenštát p. R.95421S:1/42, A:0/0, B:0/0
105Boura JanČKS Ski Jilemnice96421S:1/42, A:0/0, B:0/0
108Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov97401S:0/0, A:1/40, B:0/0
108Machuta MatějTTC Příbram97401S:0/0, A:1/40, B:0/0
108Cyhan PatrikMilíkov94401S:0/0, A:1/40, B:0/0
111Petr JanFrenštát p. R.95391S:1/39, A:0/0, B:0/0
111Daněk MichalOlfin Car Vella Trutnov96391S:1/39, A:0/0, B:0/0
111Jiřička Jakubneregistrován97391S:1/39, A:0/0, B:0/0
114Jobek OndřejHC Příbram96381S:0/0, A:1/38, B:0/0
115Fátor HynekOlfin Car Vella Trutnov97361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Gola Robinneregistrován95361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník98361S:0/0, A:1/36, B:0/0
115Benc PatrikTJ Spartak Rokytnice n.Jiz.97361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Solowski TobiášTJDL01361S:0/0, A:1/36, B:0/0
115Muras LukášTJ Sokol Frenštát p. R.96361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Mezík ErikKyjov94361S:0/0, A:1/36, B:0/0
115Veselý JanSDH Nové Strašecí94361S:0/0, A:1/36, B:0/0
123Hubáček JonášHOB Řetechov95351S:0/0, A:0/0, B:1/35
123Rybka VojtěchSTYRICB96351S:0/0, A:0/0, B:1/35
123Nejdl PavelKlatovy95351S:0/0, A:0/0, B:1/35
126Vodák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník99341S:0/0, A:1/34, B:0/0
126Štverák JonášCooling Birds97341S:0/0, A:1/34, B:0/0
126Zogata FilipFren ski team97341S:0/0, A:1/34, B:0/0
129Řípa Janneregistrován98331S:1/33, A:0/0, B:0/0
129Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.00331S:1/33, A:0/0, B:0/0
129Gola Patrikneregistrován96331S:1/33, A:0/0, B:0/0
132Jan KadaňkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm97321S:0/0, A:1/32, B:0/0
132Sládeček DanielTJ Frenštát02321S:0/0, A:1/32, B:0/0
132Mrkous DavidOlfin Car-Vella Trutnov97321S:0/0, A:1/32, B:0/0
135Bešťák JonášSkiklub Jablonec95311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Žák MiroslavTJ Sokol Jičín94311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Sütto DominikNýrsko98311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě96311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Beníček MatějSDH Malenovice94311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Koubek TomášBBK98311S:0/0, A:0/0, B:1/31
141Jarík JakubBromance Spartak Rokytnice96301S:1/30, A:0/0, B:0/0
141Jurek MichaelJurek Outdoor Team95301S:1/30, A:0/0, B:0/0
141Nieslanik VítekTJDL00301S:0/0, A:1/30, B:0/0
141Římánek OndřejŘím Tým95301S:1/30, A:0/0, B:0/0
145Michalík DanielTJ Dolní Lomná98281S:0/0, A:1/28, B:0/0
145Harant ViktorOtročiněves03281S:0/0, A:1/28, B:0/0
147Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice96271S:0/0, A:0/0, B:1/27
147Gajdoš MatyášTJ Rumburk00271S:0/0, A:0/0, B:1/27
147Řezníček FilipTJ Sokol Frenštát p. R.96271S:1/27, A:0/0, B:0/0
147Kocháň Matoušneregistrován97271S:1/27, A:0/0, B:0/0
147Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí98271S:0/0, A:0/0, B:1/27
147Fohler MartinVsetín94271S:0/0, A:0/0, B:1/27
153Tuharský ErikSalomon-Run.cz01261S:0/0, A:1/26, B:0/0
154Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady98241S:0/0, A:0/0, B:1/24
154Skýpala JakubTJ Sokol Frenštát p. R.97241S:1/24, A:0/0, B:0/0
154Černocký LiborTJ Slovan Luhačovice98241S:0/0, A:0/0, B:1/24
154Lysek MichalTJ Dolní Lomná94241S:0/0, A:1/24, B:0/0
154Římánek LukášŘím Tým00241S:1/24, A:0/0, B:0/0
154Horvát PetrZábřeh94241S:0/0, A:0/0, B:1/24
160Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí98221S:0/0, A:0/0, B:1/22
160Kisza MartinTřinec96221S:0/0, A:1/22, B:0/0
160Benda JiříHorní Bludovice97221S:0/0, A:0/0, B:1/22
163Eliáš JanTJ Sokol Frenštát p. R.96211S:1/21, A:0/0, B:0/0
164Szmek PetrMilíkov99201S:0/0, A:1/20, B:0/0
164Dušek MartinOOB TJ Sokol Žamberk96201S:0/0, A:0/0, B:1/20
164Mužík JanAtletika Polička98201S:0/0, A:0/0, B:1/20
164Nekonanec MatějTRILIFE97201S:0/0, A:0/0, B:1/20
168Uhlář LubomírTJ Smilovice96191S:0/0, A:0/0, B:1/19
168Heger FilipISCAREX Česká Třebová99191S:0/0, A:0/0, B:1/19
168Pavlas JanActivity Lanškroun96191S:0/0, A:0/0, B:1/19
171Mazoch JanTJ Frenštát p. R.01181S:1/18, A:0/0, B:0/0
171Scchütz FilipHSK Benecko97181S:0/0, A:0/0, B:1/18
171Mlynář VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí98181S:0/0, A:0/0, B:1/18
171Konderla JakubBystřice01181S:0/0, A:1/18, B:0/0
171Dostál Radimneregistrován97181S:0/0, A:0/0, B:1/18
176Mikulín Janneregistrován97171S:0/0, A:0/0, B:1/17
176Antoš JakubSki klub Jablonec94171S:0/0, A:0/0, B:1/17
176Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad04171S:0/0, A:0/0, B:1/17
179Kněžík JanHavířov95161S:0/0, A:1/16, B:0/0
179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03161S:0/0, A:0/0, B:1/16
179Cícha Janneregistrován96161S:0/0, A:0/0, B:1/16
179Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice94161S:0/0, A:0/0, B:1/16
183Kroupa JanČKS SKI Jilemnice98151S:0/0, A:0/0, B:1/15
183Buček OtakarOrel Bystřice p. H.01151S:0/0, A:0/0, B:1/15
183Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.99151S:1/15, A:0/0, B:0/0
186Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice p.H.95141S:0/0, A:0/0, B:1/14
186Franek LukášBK SAK Karviná02141S:0/0, A:1/14, B:0/0
188Votoček AdamTJ Stodůlky95131S:0/0, A:0/0, B:1/13
189Veliký SebastianDolní Lomná06121S:0/0, A:1/12, B:0/0
189Bartoň VítVeřovice99121S:1/12, A:0/0, B:0/0
189Provázník JosefKrkonoše Vrchlabí99121S:0/0, A:0/0, B:1/12
192Alfery DominikBK Brandýs n. Labem98111S:0/0, A:0/0, B:1/11
193Kejhar JanŠSK Rožnov p. R.9991S:1/9, A:0/0, B:0/0
194Facek TomᚊSK Rožnov p. R.0361S:1/6, A:0/0, B:0/0
194Škývara MartinRožnov p. R.0361S:1/6, A:0/0, B:0/0
196Butor JindřichŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9631S:1/3, A:0/0, B:0/0

Muži A 20 - 39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Blaha TomášAK Asics Kroměříž7682618S:8/432, A:4/264, B:6/130
2Flegl VlastimilVrchlabí8671524S:10/357, A:8/228, B:6/130
3Dvořák PavelBiatlon Prostějov8257816S:7/303, A:5/192, B:4/83
4Herda JanSKP Nymburk8357718S:9/294, A:5/206, B:4/77
5Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8250813S:4/240, A:5/174, B:4/94
6Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun754758S:2/174, A:4/248, B:2/53
7Magál JiříISCAREX Česká Třebová774205S:3/315, A:1/70, B:1/35
8Bajza JakubAK Kroměříž904105S:3/270, A:2/140, B:0/0
9Berka MartinAC Syner Turnov853977S:4/300, A:0/0, B:3/97
10Janů JanCZE933844S:4/384, A:0/0, B:0/0
11Turek MartinŽakis Team8036313S:4/153, A:5/136, B:4/74
12Berka RadimKozákov823498S:5/288, A:0/0, B:3/61
13Gerych DavidCZE773265S:3/186, A:2/140, B:0/0
14Fejfar OndřejAK Kroměříž893034S:3/279, A:0/0, B:1/24
15Ježek PřemyslAC Slovan Liberec822726S:4/201, A:1/44, B:1/27
16Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě842567S:3/141, A:2/74, B:2/41
17Pechek PetrCZE832504S:2/153, A:1/62, B:1/35
18Wurst MilanAK Šternberk822123S:2/150, A:1/62, B:0/0
19Hrdina PavelAK Perná882115S:1/54, A:2/106, B:2/51
20Pelíšek DavidAK Olomouc902093S:2/147, A:1/62, B:0/0
21Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8220413S:3/36, A:5/92, B:5/76
22Frei MartinCZE862003S:2/165, A:0/0, B:1/35
23Mareš JiříKerteam871964S:2/117, A:1/62, B:1/17
24Losman PetrKerteam791843S:2/153, A:0/0, B:1/31
25Bidmon JiříAtletika Chrudim931744S:0/0, A:3/154, B:1/20
25Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují801744S:0/0, A:2/124, B:2/50
27Čech JanČKS SKI Jilemnice931683S:2/141, A:0/0, B:1/27
28Gräf JakubDukla Liberec911653S:2/141, A:0/0, B:1/24
29Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník821622S:2/162, A:0/0, B:0/0
30Pavlišta VítCZE851592S:2/159, A:0/0, B:0/0
31Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě901442S:2/144, A:0/0, B:0/0
32Polášek JanAO Slávia Havířov801413S:3/141, A:0/0, B:0/0
33Brýdl PavelLA Sportiva Hudy801383S:2/120, A:0/0, B:1/18
34Kostecký JanTJ Šumperk911373S:2/99, A:1/38, B:0/0
35Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou751345S:3/111, A:0/0, B:2/23
36Davídek DušanVrchlabí811333S:0/0, A:2/98, B:1/35
37Lopota MartinDukla Liberec921313S:2/111, A:0/0, B:1/20
38Palla RadovanBystřice pod Hostýnem801305S:2/66, A:2/58, B:1/6
39Ondráček TomášTriexpert Brno771232S:2/123, A:0/0, B:0/0
40Kincl MarekSport Hotárek Náchod741204S:0/0, A:2/84, B:2/36
41Nožka RadekSK Orličky901162S:1/72, A:1/44, B:0/0
42Macháček LukášHOVRCH791146S:2/48, A:3/48, B:1/18
43Šplíchal JanTJ Starkoč831127S:4/36, A:3/76, B:0/0
44Valenta TomášPardubice761114S:3/102, A:0/0, B:1/9
45Houska JindřichHO Koudel761104S:1/24, A:3/86, B:0/0
45Štolfa MartinSpartak Police nad Metují741102S:0/0, A:2/110, B:0/0
47Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM861093S:2/87, A:0/0, B:1/22
48Hostička JanDejvice791074S:1/30, A:1/26, B:2/51
48Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav821078S:4/33, A:1/26, B:3/48
50Krupička RobertCZE781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
50Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team741052S:2/105, A:0/0, B:0/0
52Nechvíl PetrAC Choceň911044S:0/0, A:1/20, B:3/84
52Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí791043S:0/0, A:1/54, B:2/50
54Ocásek MartinOCIZ Team801032S:1/72, A:0/0, B:1/31
55Fišnar JiříLoučná nad Desnou761014S:2/45, A:2/56, B:0/0
56Martikán JiříHorolezci FM75966S:3/39, A:2/48, B:1/9
56Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.77962S:1/66, A:1/30, B:0/0
56Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník88962S:0/0, A:2/96, B:0/0
59Hudeček PetrOpavské Dupy82933S:2/87, A:0/0, B:1/6
59Kreisinger JanAK Kroměříž84931S:1/93, A:0/0, B:0/0
61Polách MartinSki Klub Jablonec89923S:2/72, A:1/20, B:0/0
61Bezděk PavelREDPOINT HOBC86923S:0/0, A:2/72, B:1/20
63Herbs JanVrchaři Vrchlabí759111S:1/3, A:4/52, B:6/36
63Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc80914S:3/69, A:0/0, B:1/22
65Linhart RadekKerda Sport76882S:1/66, A:0/0, B:1/22
66Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90852S:0/0, A:1/70, B:1/15
67Mašek PetrFIT Centrum Vrchlabí79835S:3/66, A:0/0, B:2/17
67Bartoš DaliborMilíře Jizerské hory75832S:1/39, A:1/44, B:0/0
67Cink TomášISCAREX Česká Třebová87832S:1/48, A:0/0, B:1/35
70Mrázek JanSALOMON / KERTEAM81811S:1/81, A:0/0, B:0/0
70Otevřel VítČeský Těšín88812S:1/45, A:1/36, B:0/0
70Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec92813S:2/66, A:0/0, B:1/15
73Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují80802S:0/0, A:2/80, B:0/0
74Friček MartinPlzeň79792S:1/39, A:1/40, B:0/0
75Hruška JanTrutnov89782S:0/0, A:2/78, B:0/0
75Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk78783S:2/60, A:1/18, B:0/0
77Šmíd MartinStřelka Brno80772S:1/42, A:0/0, B:1/35
77Udržal TomášLokomotiva Pardubice80772S:1/45, A:1/32, B:0/0
79Axmann KarelVlčí Důl83762S:1/48, A:1/28, B:0/0
79Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93762S:0/0, A:1/54, B:1/22
81Hopp MarekTJ Kaluža75723S:2/54, A:1/18, B:0/0
81Fousek JanMK Seitl Ostrava91721S:1/72, A:0/0, B:0/0
83Janoušek MilanSokol Kolín - atletika91661S:1/66, A:0/0, B:0/0
83Míč RobertVSK Univerzita Brno92661S:1/66, A:0/0, B:0/0
85Crha ZdeněkLTC Slovan Kladno79644S:2/39, A:1/24, B:1/1
85Dolejška LubošDevoss Rychnov n/K87642S:1/42, A:1/22, B:0/0
87Jetelina PetrHO Rychleby85632S:2/63, A:0/0, B:0/0
87Minář MartinŽichlínek84633S:1/21, A:1/22, B:1/20
87Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87634S:1/3, A:2/52, B:1/8
87Holub LiborAIR Frenštát pod Radoštem80633S:3/63, A:0/0, B:0/0
91Dedek AlešZAPRO AD TEAM75622S:1/42, A:0/0, B:1/20
91Hochmut MilanSpartak Rožmitál87621S:0/0, A:1/62, B:0/0
91Hájek DanielSKP České Budějovice88621S:0/0, A:1/62, B:0/0
91Stezka MartinChřibská84624S:2/27, A:0/0, B:2/35
91Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí90622S:1/24, A:1/38, B:0/0
96Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek75601S:1/60, A:0/0, B:0/0
96Matras TomášSK Chrast80603S:2/30, A:1/30, B:0/0
96Pokorný MatyášSPARTAK VLAŠIM88602S:0/0, A:1/36, B:1/24
96Šitka JosefMK SEITL Ostrava86604S:2/39, A:1/10, B:1/11
96Wasserbauer Lukášneregistrován87603S:2/36, A:1/24, B:0/0
96Doležel OndřejAK Šternberk92601S:1/60, A:0/0, B:0/0
102Štumpf Eduard3D Fitness RCT80594S:1/3, A:1/14, B:2/42
103Roleček MilanPěčín76585S:2/6, A:1/20, B:2/32
104Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí77572S:2/57, A:0/0, B:0/0
104Podroužek DušanAC Slovan Liberec74571S:1/57, A:0/0, B:0/0
104Michna RomanStudiosolaris.cz78571S:1/57, A:0/0, B:0/0
104Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc75574S:2/30, A:1/26, B:1/1
108Kučera LadislavČeská Třebová76562S:1/45, A:0/0, B:1/11
108Vinduška PetrActivity Lanškroun93564S:1/3, A:1/34, B:1/19
110Boček JanTJ Lokomotiva Beroun90541S:0/0, A:1/54, B:0/0
110Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93541S:1/54, A:0/0, B:0/0
110Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně84541S:1/54, A:0/0, B:0/0
110Ondruch AdamX – TRAIL Orlová90541S:1/54, A:0/0, B:0/0
110Harom TomášSK Nové Město na Moravě80541S:1/54, A:0/0, B:0/0
115Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85533S:0/0, A:2/50, B:1/3
115Sýkora LukášAK Olomouc90533S:1/15, A:0/0, B:2/38
115Kempa JanJulboWay79533S:2/42, A:0/0, B:1/11
118Busta JanUSK Praha Vodní slalom89511S:1/51, A:0/0, B:0/0
118Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí93511S:1/51, A:0/0, B:0/0
118Kovář RomanFORTEX Moravský Beroun77511S:1/51, A:0/0, B:0/0
118Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice90511S:1/51, A:0/0, B:0/0
122Soukup JosefVelosport85481S:0/0, A:1/48, B:0/0
122Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj82481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Kubíček JanJiskra Litomyšl87482S:1/18, A:1/30, B:0/0
122Jašek RadovanFrenštát p. R.80481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Choleva PetrLítací Jelen74482S:1/42, A:1/6, B:0/0
122Krška JanSK Nové Město na Moravě86481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře81481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Martin JanKrkonoše Vrchlabí80481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové91481S:1/48, A:0/0, B:0/0
131Uher LukášLanžhot83473S:2/21, A:1/26, B:0/0
131Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec81472S:0/0, A:1/36, B:1/11
131Nechvíl LukášHeřmanův Městec83472S:0/0, A:0/0, B:2/47
134Bocek DavidCoffee Team75463S:2/30, A:1/16, B:0/0
135Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou75451S:1/45, A:0/0, B:0/0
135Keller MartinAK Emila Zátopka Kopřivnice78451S:1/45, A:0/0, B:0/0
135Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě74451S:1/45, A:0/0, B:0/0
135Stárek MartinPraha80452S:2/45, A:0/0, B:0/0
139Možný RadekBystrc85441S:0/0, A:1/44, B:0/0
139Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané78442S:0/0, A:2/44, B:0/0
139Urbánek JiříHO Slavie Liberec87443S:1/3, A:1/40, B:1/1
139Pohl JanSpartak Police nad Metují76442S:0/0, A:2/44, B:0/0
139Majoroš MichalPolice nad Metují86442S:1/30, A:1/14, B:0/0
144Juránek StanislavOrel Židenice87432S:0/0, A:0/0, B:2/43
145Kura HynekSk Nové Město na Moravě92421S:1/42, A:0/0, B:0/0
145Kouřil JaroslavNeběžecký kroužek80426S:3/15, A:2/26, B:1/1
145Miklas VojtěchAO Slavia Havířov90421S:1/42, A:0/0, B:0/0
145Tuček MartinSumava75421S:1/42, A:0/0, B:0/0
145Rexa MartinTRILIFE AUTHOR79421S:1/42, A:0/0, B:0/0
150Pavlis AntonínASK Děčín86413S:1/3, A:0/0, B:2/38
150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto93412S:0/0, A:0/0, B:2/41
150Marhold LubošHorní Jelení77415S:2/15, A:1/10, B:2/16
153Kozlík LukášSunakashi Praha89401S:0/0, A:1/40, B:0/0
153Pryszcz PatrikKošařiska78401S:0/0, A:1/40, B:0/0
153Ryška VítTrojanovice75401S:0/0, A:1/40, B:0/0
156Kozel JakubSokol Praha Vršovice86391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Haman VáclavČKS SKI Jilemnice81391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Sedláček ŠtěpánSKI klub RD Rýmařov83391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Řehák PavelOB Vamberk84392S:1/3, A:1/36, B:0/0
156Pokorný JanTJ Stodůlky Praha88391S:1/39, A:0/0, B:0/0
156Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc85393S:2/24, A:0/0, B:1/15
162Kosek ŠtěpánStudené Crew89381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Václavík JiříDobříš86381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Holiš MartinZubří74381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Sýkora JanVŠE78381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Novák MilanVelo Blažek Pardubice80382S:1/24, A:1/14, B:0/0
162Kačín MiroslavKecka Kanice79381S:0/0, A:1/38, B:0/0
162Sedlák RadimPosilovna Průvan74381S:0/0, A:1/38, B:0/0
169Novák LukášAC Sake Kateřinky82374S:2/18, A:1/12, B:1/7
169Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek79372S:1/3, A:1/34, B:0/0
169Žaludek PřemyslMS Cyklogatteam77372S:0/0, A:0/0, B:2/37
172Erbs DušanAC Pardubice79361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Vavruška JiříSKP Jablonec nad Nisou78361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí79361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Petrou JanSki Velešín90361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Špalír JanSK UP Olomouc88361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Kupka MartinAK Štikov82362S:0/0, A:0/0, B:2/36
172Pomikálek JosefAtletický klub Hořice75361S:0/0, A:1/36, B:0/0
172Veber JosefLK Tatran Chodov75361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Květoň JiříNový Jičín84361S:1/36, A:0/0, B:0/0
172Ambros JakubAK E.Zátopka Kopřivnice87361S:0/0, A:1/36, B:0/0
182Dokulil ZdeněkOlomouc80352S:1/18, A:0/0, B:1/17
182Marhold PetrChoceň78354S:2/18, A:0/0, B:2/17
182Kučera MartinVSK UNI Brno80351S:0/0, A:0/0, B:1/35
182Janů LiborŠumperk78352S:1/3, A:1/32, B:0/0
182Bradáč JiříMPSV82352S:0/0, A:1/34, B:1/1
187Rendl JosefTJ Packa Praha76341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Odvárka JiříHorní Maršov77341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Hrubý MartinČeský Krumlov74341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Stejskal Roman-83341S:0/0, A:1/34, B:0/0
187Záveský VojtěchLázně Bělohrad78342S:0/0, A:0/0, B:2/34
192Černoch Ondřejneregistrován89332S:2/33, A:0/0, B:0/0
192Dubčák PavelZlín86332S:0/0, A:0/0, B:2/33
192Polášek TomášKopřivnice84331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Radomský MarekOstrava89331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Polívka PetrSKI Vítkovice74331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Kohut RadekStudénka84332S:2/33, A:0/0, B:0/0
192Staněk MartinPomalí kluci86331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Valíček RadekAtletika Písek74331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Raida PavelBET Ostrava74331S:1/33, A:0/0, B:0/0
192Roštejnský MichalSport aerobic Liberec77332S:1/21, A:0/0, B:1/12
202Žaodlík FilipSplašení Goroli77321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Sobotka Janneregistrován75321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Knotek David-82321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Lhota AlešPivovar Miletín78321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Csirik JiříAtletika Písek92321S:0/0, A:1/32, B:0/0
202Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov78321S:0/0, A:1/32, B:0/0
208Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice77311S:0/0, A:0/0, B:1/31
208Bošák DanielRychlé-by84312S:1/15, A:1/16, B:0/0
208Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
208Havlíček JanASK Slavia Praha79311S:0/0, A:0/0, B:1/31
208Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-STRAČO85311S:0/0, A:0/0, B:1/31
213Vymazal PetrSK Salix Grymov75301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Kubíček JanRelax Depo84301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Pšenička JakubDukla Liberec91301S:1/30, A:0/0, B:0/0
213Krupa PrzemysławMnich83301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Krejčí TomášTJ Liga 100 Olomouc86303S:1/3, A:1/22, B:1/5
213Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská77301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Sládek TomášKaplice85301S:0/0, A:1/30, B:0/0
213Třeček MarekBaraqe Špindlerův Mlýn75301S:1/30, A:0/0, B:0/0
213Holešovský JanHO Koudel77302S:0/0, A:2/30, B:0/0
213Benák JanX-IONT.CZ82301S:1/30, A:0/0, B:0/0
223Koukal JanX-AIR Ostrava74294S:2/15, A:1/12, B:1/2
223Pešek OndřejKOB Choceň85292S:1/3, A:1/26, B:0/0
225Šrůtek DavidBKL Machov80282S:0/0, A:2/28, B:0/0
225Martinec LubošSolnice82281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Pluháček ZdeněkMikulov85281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Beran JanSpartak Police nad Metují83281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Waloszek Vlastislavjizdnikola.cz78281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Fryček MartinPlzeň79281S:0/0, A:1/28, B:0/0
225Kalina BohumilKardašova Řečice85281S:0/0, A:1/28, B:0/0
232Toušek PetrAC Praha 189080271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Horák LiborKAPLICE83271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Holec Martinneregistrovnán92271S:1/27, A:0/0, B:0/0
232Hubáček MichalOB Luhačovice93271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Staniek MartinVZS Ostrava74271S:1/27, A:0/0, B:0/0
232Višněvský AndrejSport studio Zlín91272S:0/0, A:0/0, B:2/27
232Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem88271S:0/0, A:0/0, B:1/27
232Pavlišta Davidneregistrován84271S:1/27, A:0/0, B:0/0
240Večeřa RomanBiatlon Prostějov80262S:1/12, A:0/0, B:1/14
240Jeřábek RostislavAK Perná89261S:0/0, A:1/26, B:0/0
240Píšek JaroslavBoršov nad Vltavou85261S:0/0, A:1/26, B:0/0
240Kessler FilipBěžecká škola.cz82262S:0/0, A:0/0, B:2/26
240Pytlík JiříHlučín91261S:0/0, A:1/26, B:0/0
245Strouhal TomášFORTEX Moravský Beroun74253S:1/3, A:2/22, B:0/0
246Strnad DavidČeský Krumlov85241S:0/0, A:1/24, B:0/0
246Ehler TomášUSK OB81242S:2/24, A:0/0, B:0/0
246Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč87242S:0/0, A:0/0, B:2/24
246Smola Michalsoleusrunning.cz81241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Malý LiborKAPLICE82241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Černý MartinPlzeň91241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Řeha FilipAron Team93241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Svoboda MilanRaam Team74241S:0/0, A:1/24, B:0/0
246Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76243S:1/3, A:0/0, B:2/21
246Mrázek MartinHO Jiskra Adršpach86241S:0/0, A:1/24, B:0/0
246Rektor AntonínModřany75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
246Kostka TomášFrenštát p. R.87241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Kapl TomášRychnov nad Kněžnou91241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí79241S:1/24, A:0/0, B:0/0
246Hadač FilipPřátelé orientačnho běhu Opava93241S:0/0, A:0/0, B:1/24
262Odstrčilík TomášSokol Třebětice83232S:0/0, A:0/0, B:2/23
263Stehlík RudolfHO Tisá77222S:1/3, A:0/0, B:1/19
263Horáček DavidSudislav nad Orlicí75221S:0/0, A:1/22, B:0/0
263Pokorný JanNKNEM74221S:0/0, A:0/0, B:1/22
263Čampa RadekAČR Valašské Meziříčí79222S:1/21, A:0/0, B:1/1
263Soukup PetrPříbram76221S:0/0, A:1/22, B:0/0
263Borski RomanAbadžikra! - HO TJ TŽ89221S:0/0, A:1/22, B:0/0
263Vařeka PavelORRERO Litovel75223S:2/6, A:1/16, B:0/0
263Kůra LubošAtletika Klatovy82221S:0/0, A:0/0, B:1/22
263Staněk PavelČeské Budějovice85221S:0/0, A:1/22, B:0/0
272Vízek OndřejJablonec nad Nisou84211S:1/21, A:0/0, B:0/0
272Špringl ŠtěpánPraha 584211S:1/21, A:0/0, B:0/0
272Škouránek OndřejHorolezci Šumperk79211S:1/21, A:0/0, B:0/0
272Bulín MartinPřerov85212S:2/21, A:0/0, B:0/0
272Polák MichalBAKAKO Nová Paka77212S:0/0, A:0/0, B:2/21
272Pecina DavidMig 3674211S:1/21, A:0/0, B:0/0
278Navrátil OndřejSokol Vsetín81201S:0/0, A:0/0, B:1/20
278Bubal MilanČeské Budějovice85201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Rylko VojtěchMosty u Jablunkova89201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Rosol JiříLoko Beroun74201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Holubec MiroslavOstrov76201S:0/0, A:0/0, B:1/20
278Svoboda OndřejTJ Slavia Hradec Králové76201S:0/0, A:1/20, B:0/0
278Jirka JanAC Náchod83204S:1/6, A:2/4, B:1/10
285Řehák JanDolní Dobrouč88191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Görner TomášAtletika Klatovy81191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Slezák ZdeněkOB Luhačovice89191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou85191S:0/0, A:0/0, B:1/19
285Navrátil MichalDRACY74192S:1/18, A:0/0, B:1/1
285Otrusina JiříSK OB Prostějov82192S:1/3, A:0/0, B:1/16
291Melišík JanPavlišov74181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Vlček JiříNTS Prometal Slavičín77181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Weinhard TomášHolubov85181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Šec Ondřejneregistrován87181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Tuharsky MartinSalomon-Run.cz77181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Purkert MartinStudené CREW90181S:0/0, A:1/18, B:0/0
291Šolc VítězslavBKL Machov91182S:0/0, A:2/18, B:0/0
291Hronek JaroslavOrel Obřany91182S:0/0, A:0/0, B:2/18
291Dolejš TomášSokol Mochtín82181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Balatka MiroslavSKI Jilemnice82181S:1/18, A:0/0, B:0/0
291Tešnar MarekPetřvald75183S:2/6, A:1/12, B:0/0
291Nový ZdeněkSK K2 Prostějov75181S:0/0, A:0/0, B:1/18
291Šilpert PavelSDH Lhota83181S:0/0, A:1/18, B:0/0
304Mrázek VladimírChlumec nad Cidlinou85171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Klička OndřejTJ Svitavy88171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Brůha LubošKlatovy84171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Vrána JiříVALACHIANRUN.CZ77173S:0/0, A:1/2, B:2/15
304Hendrych JakubTHE.CZ Praha83171S:0/0, A:0/0, B:1/17
304Bolha PetrPřerov89171S:0/0, A:0/0, B:1/17
310Kuběna PetrŠKODA Plzeň80161S:0/0, A:0/0, B:1/16
310Kahánek RadekAC Jičín90163S:1/3, A:0/0, B:2/13
310Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí84161S:0/0, A:0/0, B:1/16
310Fáber RobertJabloňská běžecká liga91161S:0/0, A:1/16, B:0/0
310Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín82162S:0/0, A:0/0, B:2/16
310Rypl MiroslavDukla Liberec92161S:0/0, A:0/0, B:1/16
310Lán FilipTJ Slavia Hradec Králové80161S:0/0, A:1/16, B:0/0
310Haluzík MarekDRACY74165S:2/6, A:1/2, B:2/8
310Minařík TomášValachbajk cyklomira81162S:0/0, A:0/0, B:2/16
310Gruber JanBoršovský běžecký klub85161S:0/0, A:1/16, B:0/0
310Zubří TomášGumárny Zubří80161S:0/0, A:1/16, B:0/0
321Kubal VlastimilKdyně75151S:0/0, A:0/0, B:1/15
321Hubka LukášDoldy Spinning Náchod81151S:0/0, A:0/0, B:1/15
321Škoda JakubTJ Dukla Liberec88151S:0/0, A:0/0, B:1/15
321Musil Tomášneregistrován82153S:3/15, A:0/0, B:0/0
321Karásek JiříFrýdek-Místek75152S:2/15, A:0/0, B:0/0
321Vysloužil LiborAC Prostějov89152S:1/3, A:0/0, B:1/12
321Matoušek Denisneregistrován88151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Bartoň KarelVeřovice93151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Hřib JakubAtletika Holešov88151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Helleší Jiříhellesi.cz79151S:1/15, A:0/0, B:0/0
321Herbs FilipČKS SKI Jilemnice92151S:1/15, A:0/0, B:0/0
332Petráš MichalAK PSG Zlín93141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Jeřábek LukášVella Cyklink84141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Patč AntonínSKP Český Krumlov85141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Sobotka JiříSpartak Rožmitál79141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Neradil TomášASPOT Hulín74141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Pšenica Miroslav-------------------------80142S:1/12, A:1/2, B:0/0
332Krupka LukášSokol Jičín83141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Malý JiříKČT Nýrsko76141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Pavlas JakubLanškroun87141S:0/0, A:0/0, B:1/14
332Hojdysz JiříFousáči85141S:0/0, A:1/14, B:0/0
332Kubánek MartinTJ Sokol Šternberk86141S:0/0, A:1/14, B:0/0
343Kolařík MiroslavAUTHOR TUFO TRILIFE Zlín78131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Pelant VojtaEpo Team83131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Resl Janneregistrován76131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Holas TomášSK Jamnice78131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Opluštil BohuslavLyžaři Nýrsko76131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Dostál FrantišekKocourov ALZ88131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Lhota ZbyšekTJ KK Železný Brod84131S:0/0, A:0/0, B:1/13
343Volný PetrTJ Gumárny Zubří79132S:0/0, A:1/4, B:1/9
351Lorenc TomášAtletika Polička86121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou78121S:1/12, A:0/0, B:0/0
351Adamec MilanOrel Vyškov77121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Schlechter VojtěchŽižkovští tygři Praha82121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Zelený MatějBražec89121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Drobník MichalBEERMENTAL TEAM87121S:1/12, A:0/0, B:0/0
351Kukačka JanSK Rover Praha91121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Wágner JanJablonné nad Orlicí84121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí84121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Berka JanHAVEN Triatlon Team89121S:1/12, A:0/0, B:0/0
351Špád ŠtepánKlatovy75121S:0/0, A:0/0, B:1/12
351Zegermacher PavelČeský Krumlov85121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Pohl VáclavHKO Police80121S:0/0, A:1/12, B:0/0
351Kautz MichalTJ Sokol Bohumín89121S:1/12, A:0/0, B:0/0
365Tejkal MarekŽďár nad Sázavou80111S:0/0, A:0/0, B:1/11
365Dohnal JiříValašské Klobouky76111S:0/0, A:0/0, B:1/11
365Šmaňko MiroslavSpona Teplice80111S:0/0, A:0/0, B:1/11
365Jedlička MiloslavTJ Liga 100 Olomouc86112S:1/3, A:0/0, B:1/8
365Němec JakubUNION Plzeň84111S:0/0, A:0/0, B:1/11
370Záhorský PavelSK Dolní Stakory82102S:0/0, A:0/0, B:2/10
370Scholz VladimírPila Machov79101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Dubský RomanPřibyslav78101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Mikyska MichalTJ Čenkovice101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Sikora RobinTJ Dolní Lomná90101S:0/0, A:1/10, B:0/0
370Uhrmacher LukášSlečinky Napajedla85101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Král JanSokol Nové Město88101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Pešl JosefTJ Loko Beroun85101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Wurzel JakubVaradero80101S:0/0, A:0/0, B:1/10
370Vacek ZdeněkČLS PRaha87101S:0/0, A:0/0, B:1/10
380Ehl PetrHO SKOL7891S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Wachtl Vojtěchneregistrován8691S:0/0, A:0/0, B:1/9
380Zajíček TomášMlázovice9291S:0/0, A:0/0, B:1/9
380David MilošRadeč7891S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Žajdlík FilipTřinec7791S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Sztymon LiborFC Bužkovec Petřvald7791S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Boháček PetrEurofoam Sport7491S:1/9, A:0/0, B:0/0
380Šutera JosefAtletika Polička7991S:0/0, A:0/0, B:1/9
388Trescher JanKaplice8581S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Šparlinek MarcelÚstí nad Orlicí7781S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Kubeček ŠtěpánBišík7681S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Ohnůtek ZdeněkKANGAROOS Zlín7581S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Šulc RadekMoira Team Milovice7581S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Kovář DanielEnjoy sport8081S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Čada RadekKlášterec nad Orlicí7481S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Ruta LubošJičín7781S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8681S:0/0, A:0/0, B:1/8
388Hokeš MartinZvole7781S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Lysek JakubJablunkov8981S:0/0, A:1/8, B:0/0
388Slovák JiříÚstí nad Labem8581S:0/0, A:0/0, B:1/8
400Strejček PavelTJS Vysoké Veselí8172S:0/0, A:0/0, B:2/7
400Štanglica JiříCK Stará Ves9272S:1/3, A:0/0, B:1/4
400Bažant PavelSlečinky Napajedla8372S:0/0, A:0/0, B:2/7
400Rosenberg DavidWORLDSPORT8671S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Tlapák JaroslavHokejbal Česká Třebová8771S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Erbert LadislavSK Harant Pecka7771S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Votoček FilipČKS SKI Jilemnice8472S:1/3, A:0/0, B:1/4
400Timan LukášNáchod8471S:0/0, A:0/0, B:1/7
400Drbohlav TomášChabrous Příšovice7772S:1/3, A:0/0, B:1/4
409Hloušek JakubČSK SKI Jilemnice9061S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Honzíček MichalChrudim8861S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Žídek RobertOstrava7862S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Boháč LadislavVelké Poříčí9261S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Kořínek MilošMore Than Bikers9261S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Gábrlík PetrRožnov p. R.8861S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Fukátko JanOK Lokomotiva Pardubice8161S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Mrověc TomášDEVOTION TEAM8862S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Scholz VojtěchPila Machov9261S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Vondrat JiříPardubice7761S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Wagner PetrMTK Klimkovice8362S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kraus JakubHSK Benecko8962S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Hrouza MichalKrnov7862S:1/3, A:0/0, B:1/3
409Stoszek JanVZS Ostrava7661S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Schwarzbach Martin-8261S:0/0, A:0/0, B:1/6
409Malý JaroslavFarma Malých Libštát8562S:0/0, A:0/0, B:2/6
409Kropáček JanSlečinky Napajedla8362S:0/0, A:0/0, B:2/6
409Vintera JakubODK Náchod8361S:0/0, A:0/0, B:1/6
409Burgr Jiříneregistrovnán8662S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kubíček LukášLitomyšl7761S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Kozojed PetrDoma-je-doma.cz GK277561S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Vičar KarelPřerov7662S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kubart TomášVětřní8561S:0/0, A:1/6, B:0/0
409Chmelík RichardAO Slávia Havířov9062S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Nohel PetrLichnov9061S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Belej DavidNEWLINE8162S:2/6, A:0/0, B:0/0
409Kraus JakubIndividuál.9261S:1/6, A:0/0, B:0/0
409Krejčí TomášNCH FN Ostrava8262S:2/6, A:0/0, B:0/0
437Jasenský OldřichAK Kroměříž8251S:0/0, A:0/0, B:1/5
437Bielčík JiříKráliky8552S:0/0, A:1/4, B:1/1
437Kučera MarcelTest Stružinec8552S:0/0, A:0/0, B:2/5
437Szarowski Miroslav1. FBK Eagles Orlová7452S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Bombera JiříMěstečko Trnávka8552S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9151S:0/0, A:0/0, B:1/5
437Dlouhý VáclavSK Valašské Království8952S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Šubert PavelHoralové7452S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Matúš RadekSK Valašské Království8152S:1/3, A:1/2, B:0/0
437Prouza RobertFrenštát p. R.7752S:1/3, A:1/2, B:0/0
447Slovák RadoslavEdhouse.cz7741S:0/0, A:0/0, B:1/4
447Steinz RadekNový Bor8441S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7542S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Rücker JakubBonbon Lhota8841S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Pešula MarekHůrka8541S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Kejzlar JanPRO RADOST7942S:0/0, A:2/4, B:0/0
447Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8242S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Lux BronislavKrnov8142S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Valtr DanielOrlová7441S:0/0, A:1/4, B:0/0
447Červenka JaroslavDobřenice7942S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Pirkl MartinHoro Česká Třebová8842S:1/3, A:0/0, B:1/1
447Utinek VáclavKES BUKTEAM8041S:0/0, A:0/0, B:1/4
447Vacek MiroslavSpartak Police7742S:0/0, A:2/4, B:0/0
447Suchánek LukášKHB Radegast7942S:1/3, A:0/0, B:1/1
461Landsberger FilipPepa team Frýdek – Místek7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hruda Michalneregistrován8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Fisenko Ondřejneregistrovnán9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šmíd RaimundBrno team Chaos a Zkáza7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Olšer MartinDanyho parťáci7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Staněk PetrTJ Velké Těšany7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Ondruška Jiří-8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Gromus TomášHoral Rýmařov7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Křenek AlešCK Stará Ves8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Špíchal JanTJ Starkoč8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Mikuš MichalBrno team Chaos a Zkáza7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stricker WalterNerozcvičený Amatér; M. Al-ce8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vik MartinSK Studenec9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Líman VáclavSK Vítr v trenkách8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šopík MichalR.Y.O7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Moštěk TomášSK Vítr v trenkách8831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kabaja JiříBěhat nás baví7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Zápeca MiroslavValachy Léskové7832S:0/0, A:1/2, B:1/1
461Polášek Tomášneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kraicinger Michalneregistrován7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Baran LukášKonstruktéři9131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Gavlas LiborFbK Horní Suchá7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Římánek JiříŘím Tým7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Losenský PavelTJ Sokol Unhošť7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kufa Štěpánneregistrován9131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vogel MichalŠumperk7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Komín BohuslavValachyman team7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sabela Davidneregistrován9131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hlavsa TomášAdamov8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Skiba PetrOstrava7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vidrman DavidProstějov9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Borek Pavel-7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Blaško RadekHorní Morava8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vlasák Radim-7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Lebeda Jiříneregistrován8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Wawreczka DavidTJ JAKL Karviná8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stonawski DavidRubem7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Fiala Petrneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Reček JanVlčovice9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Lacman JaroslavTuristický oddíl VŠB Ostrava8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Posker TomášOSCAR Team8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sabela JiříJulboWay7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hurta JanKonstruktéři9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Seibt Davidneregistrován7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Antoš MatějPodéště8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hamrlík MartinHO Vrbno pod Pradědem7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Cibulka JiříHoro Česká Třebová7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jankovský AlešPraha8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pilgr LuděkOB Česká Třebová7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Živný MarekOrel Orlice9132S:0/0, A:0/0, B:2/3
461Kopecký TomášZ hor Team8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Rakoncaj LukasSir Joseph7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Cholasta JiříHO Rychleby8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Duch MiroslavAKLVK La Sportiva7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Petrásek Radimneregistrován7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Baroš MartinValašské Meziříčí9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Moštěk JanSK Vítr v trenkách8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kubeček JáchymHK Pardubice7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kalisko JanKRNAP9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Švestka DavidRačí údolí8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Plhoň PatrikLoosers Boskovice8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stryk MartinKVS Šumperk OB7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hrdina Tomášneregistrován7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Rapčan LukášDracy Team7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Borna MatyášSyřenov8931S:0/0, A:0/0, B:1/3
461Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hlaváč LiborAK Holub7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Strmeň JakubKRNAP8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Khel RichardOK Sparta Praha7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Řezka PetrHK Pardubice8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Halamíček MarekFrenštát p. R.7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Machaň VáclavKarate klub Jeseník8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Bacho Jiříneregistrován7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Friedel JanMarathon team Klimkovice7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Munk RudolfVZS Ostrava7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Grimm ZdeněkTrvalková školka Studenec8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Solař MarekHC Rychlov7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Filgas OndřejOstrava8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Posker PřemyslKarate klub Jeseník8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Dorazil MilošRH Kroměříž8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Venzala DavidOhrazenice7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vrcha LukášProstějov9331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kožák JanSC START Karlovy Vary8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pokorný TomášSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Dvořák VojtěchALPHAGUIDES7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šír VladimírKlub Josefa Buďárka7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pěnička JanRokytnice n.Jiz.7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Ryzí MartinSK Fighter Inside9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Nádhera JiříHK HK9332S:0/0, A:1/2, B:1/1
461Popelář ZdeněkBeskydští lenoši7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hejl JakubAVP UJEP8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Gerych JanSK Fighter Inside8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kovařík Zbyněk-7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kuřík MichalTrvalková školka Studenec7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Novák Tomášneregistrován8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vlček TomášGumárny Zubří8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kazda Ladislav-7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Raška RadekAK Emila Zátopka Kopřivnice7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Myšár PetrHK Choceň8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Líman LukášSK Vítr v trenkách8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Král AlešSK Chotěboř7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Švec MartinUhelná Příbram7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jedziniak MichalPoruba7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kravčík DavidANHYPODLAHY8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šelepa PetrSK Policie ČR – Praha8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Bittner Jiří-7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jašek OndřejAtletika Zábřeh7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Tomica MartinProstějov9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pavlů RobertSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Novák LukášHO Vrbno pod Pradědem8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Šotola RomanPorubští rafani7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Fabiánek RobertSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Staněk PetrTJ Velké Těšany7432S:0/0, A:0/0, B:2/3
461Atarsia JakubVeslaři Otrokovice9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kozák RadimSK Ježíš8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Němeček RadimSK Ježíš8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kučera TomášSK Rover Praha7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Růžička Martin-8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Tempír JiříSokol Štíty7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jeziorski PiotrOrel Píšť7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Slaměník OndřejSK Přerov7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Linhart Karel(TJ Slavia)- Havířov8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Štěpánek JiříSK Ježíš8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Cicvárek JakubTurnov7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Janků PetrTJ Liga 100 Olomouc7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Atarsia AdamVeslaři Otrokovice9331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Večeřa ZdeněkStrážnice8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vondra JanLanškroun7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jeřábek KamilVK Perun7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Trojan MichalHorolezci Hodkovice n.Moh.7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Novotný JiříKRNAP8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Brož PetrMK Seitl Ostrava8531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Beremlijski PetrVZS Ostrava7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Zifčák RobinFORTEX Moravský Beroun7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Štefík DušanSK Ježíš7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Goryczka Michalneregistrován7631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Klupa MichalHavířov8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Petrašek AdamSrí Chinmoy marathon team8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Burda Vojtěchneregistrován8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hupšil Radim, Ing.Frenštát p. R.8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pokluda Jiří, Ing.PJR Frenštát7931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Mooc Filip, Ing.X – TRAIL Orlová8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Janas KarelPorubští Rafani7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Knapík ŠtěpánX – TRAIL Orlová9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Štefek Radim1.Běžecký Jablunkov7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Smahel Jiříneregistrován7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Čempel DavidDětmarovice8931S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Krupa TomášKonstruktéři9031S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jánošík MiroslavPřerov7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sedláček PetrSK OOB Týniště n/O8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Dovrtěl Radovanneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sklenička PetrBD KALPARTA7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kupka JanKP Ostrava8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Číž RadimVUT Brno7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Ryška LumirDolní Domaslavice7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Stančo LadislavČelákovice7731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Odložil PetrHrabová7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Kocián DanielHupnakolo.cz8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Vanžura LeošPenzion Jiřinka8431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Rada PavelMoira Brno7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Možnar Davidneregistrován8231S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hrubý Vojtěchneregistrován7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sionkala MichalOstrava8331S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Blaha RostislavBK Vísky8931S:0/0, A:0/0, B:1/3
461Rakoncaj LukášSIR Joseph7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Tkadlčík ZbyněkŠrazet7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Bezděk DavidValašské Meziříčí8831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Pátek MichalK.O.B Choceň8631S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Valouch MilanRBSD Olomouc8831S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Jasiok PřemyslVáclavovice7431S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Herman Jakubneregistrován7531S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Hanslián FilipCK Stará Ves8731S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Slezák JiříOB Luhačovice9031S:0/0, A:0/0, B:1/3
461Vraňan JosefPardubice8131S:1/3, A:0/0, B:0/0
461Sekanina SvatoplukKarate klub Jeseník7831S:1/3, A:0/0, B:0/0
638Pok PavelDRACY7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dřímal Miroslavneregistrován7622S:0/0, A:0/0, B:2/2
638Jirka JakubAC Náchod8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Haas MarekHavířov8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Frýdl OndřejHradec Králové9221S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Podermanski DavidJablunkov9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Byrtus LukášMosty u Jablunkova9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Pindur RenéJablunkov7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Drbohlav JanRH Kartouzy8921S:0/0, A:0/0, B:1/2
638Pechal PavelRožnov pod Radhoštěm7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Macák DanielLichkov7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Beneš PetrHOCK - Horolezecký oddíl8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Kalášek JosefSokol Mladkov8421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Průcha JakubOrlando Bananas8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Bureš MilanPříbram8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Šlapák DušanSokol Komárov8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Neuman JiříKLM Praha7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Jánský ZdeněkFlorbal Nové Strašecí8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Havel LukášOSA Trutnov7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Albrecht PetrČesyk Čerčany8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chadim VáclavBonbon Lhota8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Sojka PatrikSK Valašského království8821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Heger MikulášAlpine Team9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Žabokrtský MilanChloumek7421S:0/0, A:0/0, B:1/2
638Krecbach JakubHO Jiskra Adršpach9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Linhart MartinKalili7522S:0/0, A:0/0, B:2/2
638Šlachta PetrBraník7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hanousek JakubPolice nad Metují9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Marosz BřetislavOldřichovice8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Ďuk JanPříbram8121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Marosz VojtěchOldřichovice8721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hrdlička DavidBřeznice8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hájek MiroslavVŠAK Praha8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Jobek TomášHC Příbram8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Větrovský AlešInternet Příbram8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dokládal MiroslavMšec9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Kisza VáclavDolní Lomná9321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Plesník Antonín-------------------------7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Lysek JanTJ Dolní Lomná8921S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vajsar JiříSpartak Police7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Barášek AlešTeam.internetpb.cz7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Blažej JanČeské Budějovice8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hrdina LukášGabon Bilbao7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Šanda MiloslavSDH Sloupno8021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Strejček JiříPraha 108321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chaloupka JanMladkov9021S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Chochola PetrFlorbal Nové Strašecí7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Důrek Milan-9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Stýblo KarelNové Strašecí9121S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vantura MichalSloupno8321S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Hornych VáclavSport Chalange7821S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dorňák MichalNolex8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Vašíček RomanSK Radvanice7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Marchal StanislavSKP Český Krumlov8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Divíšek DavidINS Ateliér Náchod7721S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Dorčák JosefHasiči Poličná8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
638Klimeš PetrVJČ8521S:0/0, A:1/2, B:0/0
698Polák MartinBakako Nová Paka7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Langer FrantišekZlín7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Srnský KarelCyklo Ski klub Polička7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hošek VáclavVolejbal Hulín8711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kolář Michal-8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Slatinský MartinChomýž7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Leskovjan TomášDomaželice7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bartoň MartinCX Slušovice8711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Maťa PetrPODHOSTÝNŠTÍ VRCHAŘI7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Nekovařík JakubLázně Bělohrad8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Horáček StanislavOrel Studenec8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vašík PetrBystřice p. H.9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vebr MichalČeská Třebová7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Makovec RomanTJ Sokol Ostroměř8111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Šandera MartinBonbon7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Aliger LukášTJ SOKOL Hnátnice8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Váňa JosefSlopné7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kovařík RadekRK PELL'S Holešov7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bajer LukášMICRORISC Jičín8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hala MiroslavVaradero7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Novotný JaroslavJičín9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Pencák MarcelTJ Warta Horní Měcholupy7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Paus AlešOrel Hranice7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Fišer JaroslavSDH Bradlecká Lhota8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dlabola AdamAJTAKRAJTA7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Láska FilipLomnice nad Popelkou7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Jelínek PetrBAKAKO Nová Paka8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Štěpán PavelSK OMT Pardubice7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Molitoris AndreasJablonec nad Nisou8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Blažek TomášBradlecká Lhota7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vele Jiříneregistrován7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dědeček PetrSK Mírová7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hala JiříVaradero7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Sedlák RadekRH Kartouzy Valdice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Holeček MartinVZS ČČK Dvůr Králové nad Labem7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vašta HonzaMICRORISC7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Polák OndraMICRORISC8711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Ferster ŠtefanHořice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Festa Ladislavneregistrován8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Farský PetrFC Sborna Lázně Bělohrad8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Henych Tomášneregistrován7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Wolosczuk MichalKOLOŠ Team9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Karel JosefKALILIK8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bartoš MiroslavMiroton team9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Jezbera MilanCARLAKUPKOLO.cz7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Strnad KarelSQS Vláknová optika7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Grmolenský JanSKP Olomouc8111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Pomikálek JanSokol Dvůr Králové7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dušek MartinLitomyšl7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Skýba PavelŠárovcova Lhota7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Křovina RadekSlavoj Houslice7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Chudoba ŠimonMICRORISC8111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Maťátko DanielLK Lodní klub Dolní Čermná8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Žák TomášAC Pardubice8511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Brendl JanHoděsovice7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kůtek JiříJičín9011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Mach MichalFC VTJ Milíčeves7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kadlec Jaroslavneregistrován8011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vokatý Ondřejneregistrován8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bulis PetrPkpú Praha7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Ottomanský JiříKroměříž8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kadlčák JakubSlečinky Napajedla8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Meduna Edvardneregistrován7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Tomeš JakubBradlecká Lhota9211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Pálka Romanneregistrován9311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Macek Martinneregistrován8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Šuráň Pavelběží sám za sebe9211S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Čapek MartinSyřenov7811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Vybíral JakubŽopy ANTIFA7511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Dostál JanTRILIFE Zlín7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Jezdziniak MichalOstrava7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Lutonský AlešHulín8511S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Balcárek LadislavTečovice8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Hlavatý TomášMiroton team9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Mácha DanielKOLOŠ Team9011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Velcer MartinVALACHIANRUN.CZ9011S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Zápeca MiroslavValachy Léskové7711S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Kozubík JiříJURAZUB Zlín8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Moravec Filip3D Fitness Race Team8811S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Sýkora VlastimilVizovice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Sobek Alešneregistrován7911S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Bartoň KarelOrel Veřovice8311S:0/0, A:0/0, B:1/1
698Odvárko MichalRH Kartouzy Valdice7411S:0/0, A:0/0, B:1/1
782Malý DavidSlopné93---1S:0/0, A:0/0, B:1/0

Muži B 40 - 49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Král JindřichISCAREX Česká Třebová7384015S:6/426, A:5/274, B:4/140
2Žák JiříTechnika Brno7182718S:6/402, A:6/284, B:5/141
3Jančík BořekSvartes Hořice6476815S:6/390, A:5/258, B:4/120
4Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6867212S:5/375, A:4/218, B:3/79
5Petráš RostislavNovosický Kotuč6565213S:6/351, A:5/242, B:2/59
6Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6449812S:6/291, A:4/168, B:2/39
7Malý JanSokol Nová Paka734687S:4/339, A:2/102, B:1/27
8Vacek MartinISCAREX Česká Třebová694449S:3/198, A:3/160, B:3/86
9Wallenfels JiříSokol Vinohrady724087S:3/219, A:3/162, B:1/27
10Erlebach DavidKunčice nad Labem713508S:3/192, A:2/88, B:3/70
11Belobrad IvanŽamberk6634715S:5/153, A:4/122, B:6/72
12Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6831911S:6/180, A:4/112, B:1/27
13Sedláček RomanActivity Lanškroun6430211S:2/66, A:5/152, B:4/84
14Rajnoch Edvard1.Běžecký Jablunkov662775S:3/195, A:2/82, B:0/0
15Vojkůvka JanChuchelná682596S:5/225, A:1/34, B:0/0
16Kruml KamilSpálené722584S:4/258, A:0/0, B:0/0
17Škrabálek JanKrčský prales702536S:1/51, A:3/132, B:2/70
18Scheuer JanLanškroun2478S:2/66, A:3/122, B:3/59
19Havlíček IvoLánov662265S:3/168, A:2/58, B:0/0
20Škapa MarekX-AIR Ostrava712045S:2/120, A:1/38, B:2/46
21Lichý DušanSplašení Goroli671925S:3/138, A:2/54, B:0/0
22Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava651724S:2/114, A:1/38, B:1/20
23Vítek MiroslavVencl team Ústí n O.721634S:1/66, A:0/0, B:3/97
24Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí691593S:3/159, A:0/0, B:0/0
25Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice651498S:1/57, A:4/58, B:3/34
26Hes RobertHo ADR ROCK731442S:2/144, A:0/0, B:0/0
27Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší721433S:1/45, A:2/98, B:0/0
28Kristek JiříRetia Pardubice671404S:2/72, A:2/68, B:0/0
29Janík TomášSpona Teplice681194S:1/51, A:0/0, B:3/68
30Wolf DavidDesná721174S:2/87, A:0/0, B:2/30
31Šesták KarelX – AIR Ostrava711152S:1/81, A:1/34, B:0/0
32Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl701123S:1/48, A:1/40, B:1/24
33Polej JiříHronov711103S:1/30, A:2/80, B:0/0
34Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou721053S:0/0, A:2/86, B:1/19
35Šmíd PetrBaník Osek69972S:1/57, A:1/40, B:0/0
36Tončík PetrMULTIP Nový Jičín71962S:2/96, A:0/0, B:0/0
37Ptáček MilošPetrovičky70943S:0/0, A:1/36, B:2/58
38Szebesta PavelBurik Team68932S:1/57, A:1/36, B:0/0
38Lajtkep PetrPomalí kluci73931S:1/93, A:0/0, B:0/0
38Bětík MiroslavKVS Pozlovice72933S:0/0, A:1/44, B:2/49
41Žemlička MiloslavMK Hlinsko71882S:1/54, A:1/34, B:0/0
42Souček JanŠumperk65863S:2/66, A:0/0, B:1/20
43Šimunek MartinModřice66842S:0/0, A:2/84, B:0/0
44Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71822S:0/0, A:1/62, B:1/20
45Ivanský TomášJulboWay64812S:2/81, A:0/0, B:0/0
45Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun71811S:1/81, A:0/0, B:0/0
45Mráz JiříX73811S:1/81, A:0/0, B:0/0
45Kožák MilanSC START Karlovy Vary65811S:1/81, A:0/0, B:0/0
49Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice71803S:1/12, A:2/68, B:0/0
50Pela ZbyněkSKI max Hor. Maxov73762S:1/57, A:0/0, B:1/19
51Sehnal TomášKHB Radegast73752S:0/0, A:1/48, B:1/27
52Kalous Tomᚎamberk64744S:0/0, A:2/44, B:2/30
52Svoboda TomášJeseník68742S:1/42, A:1/32, B:0/0
54Klein PetrJičín73723S:0/0, A:1/34, B:2/38
54Martinek JaroslavTrisk Olomouc69721S:1/72, A:0/0, B:0/0
54Teringl RadekTJ OB České Budějovice65721S:1/72, A:0/0, B:0/0
57Oswald PavelMetrix Team73712S:1/39, A:1/32, B:0/0
58Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí64703S:0/0, A:2/56, B:1/14
58Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice73701S:0/0, A:1/70, B:0/0
58Kněžík RomanHavířov72703S:2/48, A:1/22, B:0/0
61Cupek JiříCoffee Team70674S:3/57, A:1/10, B:0/0
62Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov65662S:1/36, A:1/30, B:0/0
62Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín66662S:2/66, A:0/0, B:0/0
62Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek68661S:1/66, A:0/0, B:0/0
62Zahrádka TomášZ hor Team71661S:1/66, A:0/0, B:0/0
62Lisý PavelFRC Hradec Králové66661S:1/66, A:0/0, B:0/0
62Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice68661S:1/66, A:0/0, B:0/0
68Bednář PavelŠNECI na MAX68632S:2/63, A:0/0, B:0/0
69Jansa JiříAtletika Písek66621S:0/0, A:1/62, B:0/0
69Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov70621S:0/0, A:1/62, B:0/0
69Doležal MartinSPS Sázava70622S:0/0, A:1/38, B:1/24
72Skyva PetrSKI - OB Šternberk65602S:2/60, A:0/0, B:0/0
72Beshir ErvinSK Zdice67601S:1/60, A:0/0, B:0/0
72Soukup KarelČKS SKI Jilemnice72601S:1/60, A:0/0, B:0/0
72Karlík MichalLoko Trutnov64601S:1/60, A:0/0, B:0/0
72Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald73601S:1/60, A:0/0, B:0/0
77Jakoubek RomanČLA Trutnov67571S:1/57, A:0/0, B:0/0
77Hanke DavidAK Emila Zátopka71571S:1/57, A:0/0, B:0/0
77Martínek JardaTRISK Olomouc69571S:1/57, A:0/0, B:0/0
77Koravský RomanK469571S:1/57, A:0/0, B:0/0
81Borek PetrBrzdy Horní Čermná70565S:1/3, A:1/18, B:3/35
82Pohanka JiříPohledec65541S:0/0, A:1/54, B:0/0
82Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec72541S:0/0, A:1/54, B:0/0
82Šustr PavelLiga 2000 Tábor66541S:0/0, A:1/54, B:0/0
82Macháč KarelČKS SKI Jilemnice68541S:1/54, A:0/0, B:0/0
82Helcel RichardBK SAK Karviná72541S:1/54, A:0/0, B:0/0
82Smetana JosefEurofoam Sport69542S:1/36, A:0/0, B:1/18
88Osoba MartinLokomotiva Meziměstí65532S:1/33, A:0/0, B:1/20
89Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice70511S:1/51, A:0/0, B:0/0
89Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí73511S:1/51, A:0/0, B:0/0
89Mikula MiroslavIRONSTARS Beroun68511S:1/51, A:0/0, B:0/0
89Cienciala TomášSplašení goroli70511S:1/51, A:0/0, B:0/0
93Turek JiříSKP Český Krumlov70481S:0/0, A:1/48, B:0/0
93Dvořáček VáclavEnergy team Praha69482S:0/0, A:2/48, B:0/0
93Ling MilanBřeclav68481S:0/0, A:1/48, B:0/0
93Ščerba MarekDUKE Corporation69481S:1/48, A:0/0, B:0/0
93Šubrt Janneregistrovnán68481S:1/48, A:0/0, B:0/0
98Jančařík PetrAAC Brno68472S:1/3, A:1/44, B:0/0
99Magdon RomanDUKE Corporation70452S:2/45, A:0/0, B:0/0
99Pirk TomášLékařský Triklub Praha73451S:1/45, A:0/0, B:0/0
99Lorenčík AlešChrudim73451S:1/45, A:0/0, B:0/0
99Silnoušek JiříSKI OB Šternberk72455S:4/33, A:1/12, B:0/0
99Olejník JaroslavJepetto a Semiš67451S:1/45, A:0/0, B:0/0
104Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice66441S:0/0, A:1/44, B:0/0
104Taras TomášTK Příbram67441S:0/0, A:1/44, B:0/0
104Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou72441S:0/0, A:1/44, B:0/0
107Gregora MilanActivity Lanškroun71432S:0/0, A:1/28, B:1/15
107Dvořák MiroslavHorka nad Moravou73433S:1/9, A:1/14, B:1/20
109Kučera PetrKES Buk Team72422S:0/0, A:0/0, B:2/42
109Chrudina RobertOstrava73422S:1/27, A:0/0, B:1/15
109Jarůšek LadislavG13 Jablonec nad Nisou71421S:1/42, A:0/0, B:0/0
109Braniš PavelPříbram69421S:1/42, A:0/0, B:0/0
109Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice66421S:1/42, A:0/0, B:0/0
109Mikula RichardMIKI Bruntál66421S:1/42, A:0/0, B:0/0
115Frýdl MiroslavHradec Králové64413S:1/3, A:2/38, B:0/0
116Buchta PavelNové Město na Moravě64401S:0/0, A:1/40, B:0/0
116Drahoňovský RomanPetrovice67401S:0/0, A:1/40, B:0/0
116Soukup PetrKovohutě Příbram65401S:0/0, A:1/40, B:0/0
116Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují68401S:0/0, A:1/40, B:0/0
120Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou65391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Varvařovský IvoJilemnice65391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Jandera PetrTRI-CLUB Jablonec66391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava65391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Škarka MiroslavPJR Frenštát68391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Mazoch LubomírTJ Frenštát71392S:1/21, A:1/18, B:0/0
127Vejběra JanCyklo POKR Hradec Králové66381S:0/0, A:1/38, B:0/0
127Veselý PetrSquashklub Plzeň73381S:0/0, A:1/38, B:0/0
127Veselý PavelMSK Horní Rokytnice66381S:0/0, A:1/38, B:0/0
127Wagner RostislavPrachatice69381S:0/0, A:1/38, B:0/0
131Baines MarcSK Pikas Vrchlabí69361S:1/36, A:0/0, B:0/0
131Hrabiš ZbyněkTITAN Zlín65361S:0/0, A:1/36, B:0/0
131Schew HaraldPraha 369361S:0/0, A:1/36, B:0/0
131Hamáček ZdeněkSojanka71361S:1/36, A:0/0, B:0/0
131Mikšl RostislavMercury České Budějovice72361S:0/0, A:1/36, B:0/0
136Janečka SvatoplukTJ SKI-Turist Velké Karlovice72351S:0/0, A:0/0, B:1/35
136Šimurda MartinSki Šumava Vimperk72351S:0/0, A:0/0, B:1/35
138Žák JiříContinental sport cl69342S:0/0, A:0/0, B:2/34
138Jirásek MarekTNS AISA73341S:0/0, A:1/34, B:0/0
138Kučera PavelOK Dobříš71341S:0/0, A:1/34, B:0/0
138Paleček VladimírTJ Doudleby69341S:0/0, A:1/34, B:0/0
142Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby72332S:0/0, A:0/0, B:2/33
142Brzobohatý PavelATLETIKA ZÁBŘEH72331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Škurek ViktorBrantice71331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Zelenka JiříCYKLOFIT MTB Liberec71331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Krejzl HenrichBK SAK Karviná66331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Kraus VáclavCYKLOKRAUS Author Přelouč64331S:1/33, A:0/0, B:0/0
148Zummer OndřejCRS Turnov68322S:1/24, A:0/0, B:1/8
148Gazda MartinJihočeský běžecký pohár68321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Sadílek JanTělocvična Machov67321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Pocsai SándorČerti Kunčina70321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Hartíg DavidSK Šafrata Bohumín73321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Schovánek PetrKrčský les65321S:0/0, A:1/32, B:0/0
154Sedláček JosefBIKE - KAMÍK TUČAPY70311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Holický MilanPardubice65311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Soukup RadomírZlín68311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Szabo NorbertPod Pajrekem71311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Škrabánek JanKRČSKÝ LES PRAHA 470311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Kouřil KarelAC Vysoké Mýto72311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Vlček JiříSpona Teplice73311S:0/0, A:0/0, B:1/31
161Pinl MichalRudolfov68301S:0/0, A:1/30, B:0/0
161Marek MartinDUKE Corporation70301S:1/30, A:0/0, B:0/0
161Sichálek TomášHO Holešov73301S:0/0, A:1/30, B:0/0
161Cibulka RomanPraha71301S:0/0, A:1/30, B:0/0
161Slanec JakubŠneci72301S:1/30, A:0/0, B:0/0
161Šelepa RudolfHZS MSK64301S:1/30, A:0/0, B:0/0
161Řeha RomanPepa Team Frýdek-Místek66301S:1/30, A:0/0, B:0/0
168Půlpán RomanKOB Choceň65292S:1/3, A:1/26, B:0/0
169Kašpar JanFEL Praha71281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Karkoška PetrBK SAK Karviná73281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Grahame SmithVrchlabí66281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Strnad PavelČeské Budějovice69281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Smith GrahameVrchlabí66282S:1/12, A:1/16, B:0/0
174Petrou JanSKI klub Velešín64271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Němeček DavidPraha 4 CHIMARUN71271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Kuželka TomášSokol Dřevěnice68271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Bouda JiříŠenov71271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Šváb JiříCyklo Polach a Syn69272S:1/3, A:1/24, B:0/0
174Fajfr František3D Fitnes Žamberk72271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Pazdera MiroslavZAPRO AD TEAM72271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Rapčák MichalLipovka73271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Žákovec PavelTřemošná66271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Hrma Luboš-64271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Částečka RomanHrabůvka73273S:2/21, A:0/0, B:1/6
185Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší72261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Maršík MilošTriobar Holubov69261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané68261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Číp RomanHluboš70261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Sadílek JindřichActivity Lanškroun73262S:0/0, A:1/10, B:1/16
185Dočkal RadekRila Team Brno66261S:0/0, A:1/26, B:0/0
191Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov70241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Pecha VladanRaškoovice65243S:3/24, A:0/0, B:0/0
191Čermín RadekČeské Budějovice69241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Štýbar LuděkOstrava69242S:2/24, A:0/0, B:0/0
191Fistr Miroslavneregistrován68241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Mika IvoOrel Obřany66242S:0/0, A:0/0, B:2/24
191Hrubý RadekLochovice71241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Valeš PavelNEI Žihobce64241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Šebek DušanSK Horymír Neumětely72241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Kareš MartinVižina73241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Haničinec IvoBS Slopné67241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Mekota MartinDC panelák starák69241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Vernarský JaroslavPepa Team Frýdek-Místek67241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Brožek MartinOB České Budějovice69241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Dragolov DanielBrno67241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Kotek MartinVZS Ostrava68241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc67241S:0/0, A:0/0, B:1/24
208Nádhera Petr-67221S:0/0, A:1/22, B:0/0
208Stržínek KarelCK Stará Ves64222S:1/3, A:0/0, B:1/19
208Teringl RadekTJOB České Budějovice221S:0/0, A:0/0, B:1/22
208Vodička JanTTC Olomouc68221S:0/0, A:0/0, B:1/22
208Malát JanBoršovský běžecký klub69221S:0/0, A:1/22, B:0/0
208Hofman FilipFLOPY software73221S:0/0, A:0/0, B:1/22
208Valach PetrOK Lokomotiva Pce65221S:0/0, A:1/22, B:0/0
215Czagan JanSDH Dědek71211S:1/21, A:0/0, B:0/0
215Sikora MartinTřinec73211S:1/21, A:0/0, B:0/0
215Jenč PavelJavorník pod Ještědem73211S:1/21, A:0/0, B:0/0
215Smolák PetrOrel Vysoké Mýto64212S:0/0, A:0/0, B:2/21
219Richtr ZdeněkBolšovský běžecký klub69201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Sýkora KarelVizovice67201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Kolek PetrSK Dolní Stakory72201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Válek JanPraha 564202S:1/18, A:1/2, B:0/0
219Procházka JosefKOB Konice72201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Pláteník LadislavKOKOSI66201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Hemer LukášKrásná Lípa66201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Jirásko DušanSK Srch73201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Vaigl VladimírVivat Sport71201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Plecitý PetrBezdědice69201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Soukup PetrSO RÁJ Hrubá Skála66201S:0/0, A:0/0, B:1/20
230Šimek MilanKES BUKTEAM69191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Lanča MilanVarnsdorf73191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Kroupa EvženBBK67191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Hubáček JosefTEAT Otrokovice73191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Fiala LubomírTJ Sokol Podhorní Újezd69191S:0/0, A:0/0, B:1/19
235Olejník DaliborJepetto a Semiš65181S:1/18, A:0/0, B:0/0
235Král PetrSPS Sázava66181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Bielčik PetrMT Novák71181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Čuda Rostislavneregistrován70181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Mudrák StanislavKVS Pozlovice67181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Foltas MarcelJulboWay69181S:1/18, A:0/0, B:0/0
235Kubíček ZdeněkTJ Turnov72181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Ernst TomášTJ TŽ Třinec73181S:0/0, A:1/18, B:0/0
235Harant PavelOtročiněves72182S:0/0, A:2/18, B:0/0
235Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř70181S:0/0, A:1/18, B:0/0
235Kuptík PetrKnížkovice64181S:0/0, A:1/18, B:0/0
235Haňur RomanBBKBOR69181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Doležal TomášRekrea64181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Hegedüš JosefBBK66181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Hlaváček PetrSKP Český Krumlov69181S:0/0, A:1/18, B:0/0
250Bartko PetrHrachovice72171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Havlín JanChlumec nad Cidlinou66171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Trakal JiříŽelezný Brod64171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Benda JaroslavHorní Bludovice66171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Kačerovský MichalActivity Lanškroun69171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Pinta MartinMICRORISC68171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín65173S:2/15, A:1/2, B:0/0
250Vizner MarekH.O. Holešov72171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64172S:1/3, A:0/0, B:1/14
259Fencl RadekObořiště65161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Menzel PavelHaken72161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Bumba LiborKamenictví Bumba ČB68161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Kunčar VítSlovan Luhačovice OB66161S:0/0, A:0/0, B:1/16
259Rybka JanSTYRICB70161S:0/0, A:0/0, B:1/16
259Gregora ZdenekActivity Lanškroun73161S:0/0, A:0/0, B:1/16
259Odstrčilík MarekRungo.cz Říčany73161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Březina RadomírVítkovice67161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Pok PavelDRACY73161S:0/0, A:0/0, B:1/16
268Juřica PavelTWIKO Ostrava73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
268Petrla MichalAmenity extrem sport team71151S:0/0, A:0/0, B:1/15
268Holub PavelCK Stará Ves73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
268Šrejber MiloslavTJ Batňovice73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
268Pavelka RadekJičín66152S:1/3, A:0/0, B:1/12
268Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice73151S:0/0, A:0/0, B:1/15
268Zdeněk LiborCYKLOVEL66151S:0/0, A:0/0, B:1/15
275Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice64141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Svoboda RomanMarathon club Syřenov70141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Malcát JiříSKP Český Krumlov69141S:0/0, A:1/14, B:0/0
275Poláček MartinRostěnice70141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Skupień MartinJablunkov73141S:0/0, A:1/14, B:0/0
275Pokluda OndřejZlín69141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Kendík TomášLochkov72141S:0/0, A:1/14, B:0/0
275Křivohlávek PavelNový Malín70141S:0/0, A:1/14, B:0/0
283Čapek MilanOÚ Syřenov65132S:0/0, A:0/0, B:2/13
283Bajer JanLázně Bělohrad70131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Pecháň PetrCyklo Harant Pecka68131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Mlynář PetrDolní Dobrouč71131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Koubek VáclavSK Zahor68131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Šuráň RenéOB Luhačovice70131S:0/0, A:0/0, B:1/13
289Hulín VlastimilUherský Brod71121S:0/0, A:0/0, B:1/12
289Kalousek JanHvězda SKP Pardubice71121S:0/0, A:0/0, B:1/12
289Franek AlanBK SAK Karviná71121S:0/0, A:1/12, B:0/0
289Segeth JosefSK Střela71121S:0/0, A:0/0, B:1/12
289Valenta PavelSporton Šumperk69121S:0/0, A:1/12, B:0/0
289Štěpánek PetrSpartak Praha 465121S:0/0, A:1/12, B:0/0
295Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí70111S:0/0, A:0/0, B:1/11
295Karel RadimLyžařský oddíl Stará Paka71111S:0/0, A:0/0, B:1/11
295Nálevka PetrLázně Bělohrad72111S:0/0, A:0/0, B:1/11
295Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí69111S:0/0, A:0/0, B:1/11
299Hrudka Josefneregistrován72101S:0/0, A:0/0, B:1/10
299Kolbaba PavelLucky Family 168101S:0/0, A:1/10, B:0/0
299Žebrák ZbyněkLEPUS.CZ71101S:0/0, A:1/10, B:0/0
299Černý VáclavLempl Boys Hořice72101S:0/0, A:0/0, B:1/10
303Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7191S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Ščibráni Milanneregistrován7391S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Brdička Tomᚊobrova akademie Rokytnice n.J7191S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Sehnal TomášK.O.Poděbrady6791S:0/0, A:0/0, B:1/9
303Šec RobertTJ Dvůr Králové7391S:0/0, A:0/0, B:1/9
303Dostal PavelDRACY Dřevohostice7091S:0/0, A:0/0, B:1/9
303Marťák MiroslavČeský Těšín6891S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Snášel MiroslavHnátnice7291S:0/0, A:0/0, B:1/9
311Novák RadomírUhlířské Janovice7081S:0/0, A:1/8, B:0/0
311Pšenica JúliusZlín Malenovice81S:0/0, A:1/8, B:0/0
311Holub Miroslav-------------------------7281S:0/0, A:1/8, B:0/0
311Skýpala KarelFrenštát6981S:0/0, A:0/0, B:1/8
315Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7171S:0/0, A:0/0, B:1/7
315Kopecký Jiříneregistrován6871S:0/0, A:0/0, B:1/7
315Zajger JanSokol Ohrazenice7271S:0/0, A:0/0, B:1/7
318Neškrabal MilanHradec Králové7061S:0/0, A:1/6, B:0/0
318Jaracz BronislavTřinec7261S:0/0, A:1/6, B:0/0
318Špalek FrantišekVivat Sport6461S:0/0, A:1/6, B:0/0
318Syrovátka HynekMICRORISC6961S:0/0, A:0/0, B:1/6
318Látal JaromírLos Rapidos Olomouc6961S:1/6, A:0/0, B:0/0
318Julínek SimonPalas Athena7061S:0/0, A:1/6, B:0/0
324Bambušek PetrLoučka u Val. Meziříčí7251S:0/0, A:0/0, B:1/5
325Olbert TomášMK Herducka6441S:0/0, A:1/4, B:0/0
325Mihola JiříBrno Orel Lesná7241S:0/0, A:0/0, B:1/4
325Kufa LeonTT Třinec6441S:0/0, A:1/4, B:0/0
325Jiroušek PavelPředměřice nad Labem7241S:0/0, A:1/4, B:0/0
325Bauer DavidSEBE7341S:0/0, A:0/0, B:1/4
330Kroul JosefAtletika Zábřeh7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Utěšený JiříOlomouc7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Ryška Martinfialove kobry7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6931S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Bartoš Edwinneregistrován6831S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Bartoš AntonínSKP Šumperk7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Myšák MilanSokol Jehnědí6631S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Plewa Davidneregistrován7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Výleta Marekneregistrován6431S:0/0, A:0/0, B:1/3
330Bugner JosefSK Oceláci Ostrava6531S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Brzobohatý VáclavISCAR ČR7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Dubový Jiříneregistrován7131S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Sucharda Milanneregistrován6531S:0/0, A:0/0, B:1/3
330Skoták JiříMotor Journal6431S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Bednář ZbyněkSokol Jamné7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Baran JiříMountain Runners6631S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Vích PetrOlomouc7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6831S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Minařík PetrMK SEITL OSTRAVA7131S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Pokluda TomášCHRT Brno7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Zavadil AlexandrTriexpert6631S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Šmýra TomášE.prim Ostravice6731S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Mikulenka TomášOstrava - Poruba7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Maršálek TomášRacing Olešná6431S:1/3, A:0/0, B:0/0
354Kyselý PetrTJ Zduchovice6421S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Bayer PetrŠSK Rožnov pod Radhoštěm6821S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Lipowski KamilKPM7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Kučera RadekSlavoj Pacov6721S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Ptáček Martinneregistrován6721S:0/0, A:0/0, B:1/2
354Holeček JiříSvědci Kozubovi7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Tyl JosefOstrava7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Šťahlavský PavelSlovan Lochovice7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Szabo DavidSK Nové Zámky7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
363Navrátil ZdeněkROBE7211S:0/0, A:0/0, B:1/1
363Duňka Petrneregistrován6711S:0/0, A:0/0, B:1/1
363Šulc VladimírMicrorisc Jičín6911S:0/0, A:0/0, B:1/1
363Košťál KarelLempl Boys Hořice7211S:0/0, A:0/0, B:1/1

Muži C 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5987334S:12/432, A:11/294, B:11/147
2Vaněk PetrAC Praha6182915S:5/411, A:4/280, B:6/138
3Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6182812S:4/408, A:4/280, B:4/140
4Zátopek JiříX-AIR Ostrava6063113S:5/324, A:4/208, B:4/99
5Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5863037S:12/303, A:12/202, B:13/125
6Vanta JosefSK Hronov6256120S:8/270, A:7/206, B:5/85
7Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava605479S:4/351, A:2/116, B:3/80
8Valenta MichalPrales Tužín6254215S:6/294, A:5/184, B:3/64
9Skalický JosefPEPA SKA Žichlínek6251119S:8/234, A:6/178, B:5/99
10Tichý PavelAC Náchod634608S:3/204, A:4/234, B:1/22
11Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5843213S:4/198, A:4/154, B:5/80
12Šrámek JaromírKVS Šumperk583725S:4/318, A:1/54, B:0/0
13Chroust JanSČK Krásná Lípa6029410S:2/66, A:4/144, B:4/84
14Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5829110S:4/162, A:4/96, B:2/33
15Kolínek FrantišekAK Perná562634S:2/174, A:1/62, B:1/27
16Gombita JosefMost582367S:1/60, A:2/82, B:4/94
17Zelený LuděkDomažďár612146S:1/51, A:3/116, B:2/47
18Kobliha MilanLRS Vyškov571989S:3/96, A:3/68, B:3/34
19Špacír LadislavLokomotiva Břeclav551894S:2/126, A:1/36, B:1/27
20Sedlák JiříPřelouč581877S:2/87, A:2/52, B:3/48
21Vévoda IvanAK Perná601834S:2/117, A:1/44, B:1/22
22Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí611743S:1/93, A:1/54, B:1/27
23Vojkůvka ZdeněkChuchelná611674S:3/135, A:1/32, B:0/0
24Sporek MiroslavLoučka541614S:2/93, A:2/68, B:0/0
25Jelínek ZbyněkHranice631473S:2/123, A:0/0, B:1/24
25Šatra AloisTatran Velké Hydčice581473S:1/72, A:1/44, B:1/31
25Ženčák JaroslavTJ Šumperk611473S:1/81, A:0/0, B:2/66
28Henych PetrSlavia Liberec601442S:2/144, A:0/0, B:0/0
29Hojač MojmírDesná581424S:3/126, A:0/0, B:1/16
30Skupieň JosefHranice571405S:2/72, A:3/68, B:0/0
31Elischer IvanAC Ústí nad Labem601362S:1/105, A:0/0, B:1/31
31Groš ŠtefanS.K.Valašského Kralovství611366S:3/84, A:2/48, B:1/4
33Bednarský JiříŠumperk621334S:1/39, A:3/94, B:0/0
34Navrátil JaroslavHO SSK Vítkovice601322S:2/132, A:0/0, B:0/0
35Vejnar JosefVysoké nad Jizerou571172S:1/93, A:0/0, B:1/24
36Šnevajs RadomírKHB Radegast631134S:1/51, A:1/34, B:2/28
37Poduška JosefMK KLADNO621051S:1/105, A:0/0, B:0/0
38Minčev IvanVibram571022S:0/0, A:2/102, B:0/0
39Walek BronislavHrádek ve Slezsku57972S:1/57, A:1/40, B:0/0
39Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc59973S:2/78, A:0/0, B:1/19
41Pažout VladimírTrutnov56942S:1/60, A:1/34, B:0/0
42Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou63933S:2/75, A:0/0, B:1/18
43Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p.R.58923S:1/54, A:1/26, B:1/12
44Stránský AlešISCAREX Česká Třebová60913S:0/0, A:1/54, B:2/37
45Šolc VítězslavBKL Machov57893S:0/0, A:2/72, B:1/17
45Vlček BohumilPraha 1360892S:1/45, A:1/44, B:0/0
47Kacíř ZdeněkLoučná 95656882S:1/48, A:1/40, B:0/0
48Kubr VáclavHvězda Pardubice55852S:1/57, A:1/28, B:0/0
49Antoš JiříČKS SKI Jilemnice57842S:1/66, A:0/0, B:1/18
50Sedlák RadekEurofoam Sport63811S:1/81, A:0/0, B:0/0
51Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha60772S:1/51, A:1/26, B:0/0
52Beránek RomanEkofas Ostrava63752S:2/75, A:0/0, B:0/0
52Klimeš JiříAC Náchod61752S:0/0, A:1/48, B:1/27
54Šulc JiříChřibská62733S:2/57, A:0/0, B:1/16
55Jamrik MiroslavOrlová57722S:2/72, A:0/0, B:0/0
56Tarant JiříPraha 1058702S:1/48, A:0/0, B:1/22
56Macháček Martin-55703S:2/36, A:1/34, B:0/0
56Fáber ViliamJabloňská běžecká liga62702S:1/36, A:1/34, B:0/0
59Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56683S:1/24, A:1/30, B:1/14
59Sýkora JosefSK Hranice63683S:1/42, A:0/0, B:2/26
61Rein JanRumburk63661S:1/66, A:0/0, B:0/0
62Gromus PetrVsacan Tour Vsetín56642S:1/36, A:1/28, B:0/0
63Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58633S:2/45, A:0/0, B:1/18
63Brož JiříMK Seitl Ostrava54633S:3/63, A:0/0, B:0/0
65Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují60622S:0/0, A:2/62, B:0/0
66Knápek LubomírLK Šumperk59601S:1/60, A:0/0, B:0/0
67Bátěk JosefTJ Liga 100 Olomouc61571S:1/57, A:0/0, B:0/0
67Augustin FrantišekČKS SKI Jilemnice61571S:1/57, A:0/0, B:0/0
67Štoček MichalJilemnice60571S:1/57, A:0/0, B:0/0
67Němec ZdeněkPJR Frenštát63571S:1/57, A:0/0, B:0/0
71Brabec MiroslavInterceramica Rokycany56541S:1/54, A:0/0, B:0/0
71Štefek JaroslavHranice62541S:0/0, A:1/54, B:0/0
71Zbořil JosefKroměříž62542S:2/54, A:0/0, B:0/0
71Bufka ZdeněkAC Česká Lípa57541S:0/0, A:1/54, B:0/0
71Chládek FrantišekValašské Meziříčí58541S:0/0, A:1/54, B:0/0
71Mašek RomanSNB Praha61543S:0/0, A:2/30, B:1/24
77Štanglica JiříCK Stará Ves58532S:1/33, A:0/0, B:1/20
78Pucholt JiříTJ Sokol Unhošť59523S:2/30, A:1/22, B:0/0
79Bezucha JiříOS pohyb a zdraví62511S:1/51, A:0/0, B:0/0
80Doležal JaromírSABZO Praha57482S:0/0, A:2/48, B:0/0
80Němec JiříPatria Direct Team61481S:1/48, A:0/0, B:0/0
80Fellner MartinFenix SKI team Jeseník63481S:1/48, A:0/0, B:0/0
80Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor55481S:0/0, A:1/48, B:0/0
80Martynek VladislavBESKID59481S:0/0, A:1/48, B:0/0
80Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc62481S:0/0, A:1/48, B:0/0
80Šprachta VladimírCvikov60481S:0/0, A:1/48, B:0/0
80Němec MilošBonbon Praha59482S:0/0, A:2/48, B:0/0
88Kučera PetrTest Stružinec61462S:0/0, A:0/0, B:2/46
89Kotas PavelPJR Frenštát55451S:1/45, A:0/0, B:0/0
89Hrabuška JaroslavMK Seitl Ostrava57451S:1/45, A:0/0, B:0/0
91Skyba MartinOrel Židenice62442S:0/0, A:1/34, B:1/10
91Nývlt JiříOlfin Car Trutnov59441S:0/0, A:1/44, B:0/0
93Týč LubomírDlouhý Most61421S:1/42, A:0/0, B:0/0
93Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kużnia57421S:1/42, A:0/0, B:0/0
95Krčka BohuslavSK Větřní59401S:0/0, A:1/40, B:0/0
95Bajer MilanCafe Bajer Pardubice55402S:1/18, A:1/22, B:0/0
97Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška60391S:1/39, A:0/0, B:0/0
97Šarman RadimSkob Ostrava62391S:1/39, A:0/0, B:0/0
97Kotúček PavelBEMANIAX Liberec61391S:1/39, A:0/0, B:0/0
97Urbiš VilémAOK Koteřice54391S:1/39, A:0/0, B:0/0
101Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice60382S:0/0, A:0/0, B:2/38
101Slowioczek RomanJablunkov59381S:0/0, A:1/38, B:0/0
101Pospíšil AntonínTJ Tlučná60381S:0/0, A:1/38, B:0/0
101Novotný Luděk3D Fitness RCT62381S:0/0, A:1/38, B:0/0
101Marek LudvíkPopocatepetl58381S:0/0, A:1/38, B:0/0
106Kunc JosefLRS Vyškov60361S:1/36, A:0/0, B:0/0
106Kavka JiříLetohrad59361S:0/0, A:1/36, B:0/0
106Měřínský JaroslavAK Perná61361S:0/0, A:1/36, B:0/0
106Kocian VítSilvini SKITRAB Team61361S:0/0, A:1/36, B:0/0
110Ambrož RadomírSANELA Lanškroun63351S:0/0, A:0/0, B:1/35
111Kočí TomášMosty u Jablunkova62341S:0/0, A:1/34, B:0/0
111Chlad JaroslavTC Dvořák České Budějovice60341S:0/0, A:1/34, B:0/0
113Žarlok Zdeněkneregistrován58331S:1/33, A:0/0, B:0/0
113Dlabka Ludvík3D Fitnes race team60331S:1/33, A:0/0, B:0/0
115Dvořák PetrInternet Příbram61321S:0/0, A:1/32, B:0/0
115Lept JiříTriatlon Milovice61321S:0/0, A:1/32, B:0/0
115Lach ThomasWien57321S:0/0, A:1/32, B:0/0
118Krejčí StanislavASPV Těchonín63301S:0/0, A:1/30, B:0/0
118Mařík JiříEKOFAS Ostrava55301S:1/30, A:0/0, B:0/0
118Lisa OtoOrrero59301S:1/30, A:0/0, B:0/0
118Fikáček IvoPodéště56301S:1/30, A:0/0, B:0/0
118Tomečka LiborCETRIS Hranice62301S:0/0, A:1/30, B:0/0
118Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou56301S:1/30, A:0/0, B:0/0
118Dědek MiroslavKarlovy Vary60301S:1/30, A:0/0, B:0/0
118Pekař JaroslavSK Radslavice63301S:1/30, A:0/0, B:0/0
118Trnka MilanLokomotiva Trutnov56301S:0/0, A:1/30, B:0/0
127Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54292S:0/0, A:0/0, B:2/29
128Hynek PetrSK Nové Město nad Metují63281S:0/0, A:1/28, B:0/0
128Dobiš Jan-57281S:0/0, A:1/28, B:0/0
128Orth MilanIRISH Pub Břeclav61281S:0/0, A:1/28, B:0/0
128Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí63281S:0/0, A:1/28, B:0/0
128Kučírek PetrTřinec58281S:0/0, A:1/28, B:0/0
133Šika FrantišekAC Trial Plzeň59271S:0/0, A:0/0, B:1/27
133Fojt Miloslavneregistrován54271S:1/27, A:0/0, B:0/0
133Stuchlík KarelKravaře61271S:1/27, A:0/0, B:0/0
136Voráček KarelSokol Dolany63241S:0/0, A:0/0, B:1/24
136Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou63241S:0/0, A:0/0, B:1/24
136Lisa OttoOrrero Tři Dvory59241S:0/0, A:1/24, B:0/0
136Kříž VladimírŽižkovští tygři58241S:0/0, A:1/24, B:0/0
136Snížek LubošTJ Barrandov62241S:0/0, A:1/24, B:0/0
136Blahuta BřetislavHO Start Ostrava61241S:1/24, A:0/0, B:0/0
136Březina LadislavOstravice61241S:0/0, A:1/24, B:0/0
136Barborák BohušTJ Liga 100 Olomouc241S:0/0, A:1/24, B:0/0
136Hodek RomanSokol Kunvald60241S:0/0, A:1/24, B:0/0
136Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc55241S:1/24, A:0/0, B:0/0
136Kašparec PetrSklárna AJETO Lindava62241S:1/24, A:0/0, B:0/0
136Šrachta VladimírCvikov60241S:0/0, A:0/0, B:1/24
136Varmuža IvanRunning Relative61241S:1/24, A:0/0, B:0/0
136Pergner PetrZámek Dobříš61241S:0/0, A:0/0, B:1/24
150Turek JiříChaloupky62221S:0/0, A:1/22, B:0/0
150Ešner LudvíkTatran Železná Ruda56221S:0/0, A:0/0, B:1/22
150Doležal ZdeněkLIGA 2000 TÁBOR55221S:0/0, A:0/0, B:1/22
150Kozelka Milošneregistrován57221S:0/0, A:0/0, B:1/22
150Růžička JiříCYKLOVE54221S:0/0, A:0/0, B:1/22
150Krátký LubošLanškroun62221S:0/0, A:0/0, B:1/22
150Škorňa VlastimilZlín55222S:0/0, A:0/0, B:2/22
150Uhrner PetrSport Mladkov58221S:0/0, A:1/22, B:0/0
158Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc56211S:1/21, A:0/0, B:0/0
158Lanta StanislavVelké Poříčí63211S:1/21, A:0/0, B:0/0
160Keller AntonínOrel Veřovice63201S:0/0, A:0/0, B:1/20
160Machek PavelVidoň61201S:0/0, A:0/0, B:1/20
160Černý KarelRK Evropa Plzeň60201S:0/0, A:0/0, B:1/20
160Miléř Petrtalíř písmenkové polévky63201S:0/0, A:0/0, B:1/20
160Šnýdr ZábojKuboj Šternberk61201S:0/0, A:1/20, B:0/0
160Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí56201S:0/0, A:1/20, B:0/0
160Tomsa PavelDoubrava62201S:0/0, A:0/0, B:1/20
160Pečenka LiborKHB Radegast61202S:1/6, A:1/14, B:0/0
160Mayer JanSKD Benešov54201S:0/0, A:1/20, B:0/0
169Bucháček JaroslavHořice56191S:0/0, A:0/0, B:1/19
169Kukáň FrantišekGAMA Železná Ruda61191S:0/0, A:0/0, B:1/19
171Šperka OldřichMotor Journal56181S:1/18, A:0/0, B:0/0
171Kalášek JosefMladkov60181S:0/0, A:1/18, B:0/0
171Rygál LiborSK MAXTRI Liberec62181S:1/18, A:0/0, B:0/0
171Lubínek LubomírSVT Zlín60182S:0/0, A:0/0, B:2/18
171Juránek StanislavOrel Židenice56182S:0/0, A:0/0, B:2/18
171Prokop JiříCGS-TYRES Zlín56182S:0/0, A:0/0, B:2/18
171Ševčík PavelZombie Opava61181S:0/0, A:0/0, B:1/18
171Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí57181S:0/0, A:1/18, B:0/0
179Drbvohlav BohumilJablonec63171S:0/0, A:0/0, B:1/17
179Pluhař ZbyněkZámek Vizovice63171S:0/0, A:0/0, B:1/17
179Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem62171S:0/0, A:0/0, B:1/17
182Urban JosefSABZO Praha56161S:0/0, A:1/16, B:0/0
182Dorušek PavelKlenoty Slavičín54161S:0/0, A:0/0, B:1/16
182Byrtus JanSokol Mistřovice58161S:0/0, A:1/16, B:0/0
185Štikar Josefneregistrován57151S:0/0, A:0/0, B:1/15
186Svatoň JiříHořice61141S:0/0, A:0/0, B:1/14
186Havlín AntonínAC OH Praha55141S:0/0, A:1/14, B:0/0
188Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59131S:0/0, A:0/0, B:1/13
188Jurča Jaroslav;-)62131S:0/0, A:0/0, B:1/13
190Neruda MiroslavKRB Chrudim56121S:0/0, A:0/0, B:1/12
190Učeň FrantišekBoskovice63121S:1/12, A:0/0, B:0/0
190Lysák RadimOSTRAVA !!!60121S:1/12, A:0/0, B:0/0
193Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová54111S:0/0, A:0/0, B:1/11
194Višněvský LadislavQUORT Team62102S:0/0, A:0/0, B:2/10
194Slezák LiborOB Luhačovice62101S:0/0, A:0/0, B:1/10
196Švihel MiroslavBS Slopné5881S:0/0, A:0/0, B:1/8
196Šesták JindřichKKK Praha5681S:0/0, A:1/8, B:0/0
198Blaško ŠtefanHorní Morava5961S:1/6, A:0/0, B:0/0
198Pokorný MiroslavSpartak Vlašim6061S:0/0, A:1/6, B:0/0
200Němec OndřejAK Kroměříž5751S:0/0, A:0/0, B:1/5
201Chlumský LubošVokovice Praha5641S:0/0, A:1/4, B:0/0
202Jankovský DaliborOlomouc6131S:1/3, A:0/0, B:0/0
202Burda Jaromírneregistrován5431S:1/3, A:0/0, B:0/0
204Adámek PetrSABZO5421S:0/0, A:1/2, B:0/0
204Dolejš RadomírAVC Praha / SABZO5821S:0/0, A:1/2, B:0/0

Muži D 60 - 69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5384426S:8/408, A:10/292, B:8/144
2Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4875422S:6/381, A:9/242, B:7/131
3Jelínek KarelPSK Olymp Praha5159214S:5/306, A:5/178, B:4/108
4Krupička MiroslavJISKRA Ústí nad Orlicí535798S:3/315, A:3/194, B:2/70
5Vodička JanMK Radslavice4551415S:4/234, A:6/192, B:5/88
6Tučný JanMK Pardubice4748016S:8/261, A:4/146, B:4/73
7Mach FrantišekLIAZ Jablonec n.Nis.504626S:2/198, A:4/264, B:0/0
8Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice484277S:4/312, A:2/88, B:1/27
9Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5141110S:3/192, A:3/126, B:4/93
10Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou483718S:3/228, A:1/38, B:4/105
11Krsek MiroslavM. K. Luková493576S:1/105, A:3/186, B:2/66
12Hájek FrantišekFGT Slatinany493365S:2/186, A:3/150, B:0/0
13Tempír FrantišekSokol Štíty493274S:4/327, A:0/0, B:0/0
14Bříza VladimírKRB Chrudim512675S:4/243, A:0/0, B:1/24
15Rus ZdeněkKČT Nýrsko522524S:1/93, A:2/124, B:1/35
16Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová492328S:2/87, A:5/138, B:1/7
17Strakoš JiříTatra Kopřivnice502254S:1/105, A:1/54, B:2/66
18Přívětivý MiroslavAK EZ Kopřivnice532224S:1/93, A:2/102, B:1/27
19Mareš BohumilLEAR Brno512174S:2/117, A:2/100, B:0/0
20Volf BřetislavActivity Lanškroun521926S:2/87, A:2/72, B:2/33
21Hejl JanProsport Šumperk531914S:2/120, A:1/44, B:1/27
22Červ MiloslavAtletika Polička501685S:1/51, A:3/100, B:1/17
23Les JosefTJ Maratonstav Úpice471586S:1/39, A:2/42, B:3/77
24Zahula JanČD Tanvald501563S:2/132, A:0/0, B:1/24
25Musil JanSK Oceláci Ostrava521472S:2/147, A:0/0, B:0/0
26Čivrný JiříSlovan Liberec531402S:0/0, A:2/140, B:0/0
27Groh StanislavAC Vrchlabí461314S:1/39, A:2/72, B:1/20
28Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511143S:2/96, A:0/0, B:1/18
29Káňa JosefTJ Frenštát481082S:1/60, A:1/48, B:0/0
30Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice501033S:1/48, A:1/36, B:1/19
30Podešva PavelCK Stará Ves491032S:1/72, A:0/0, B:1/31
32Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí511013S:0/0, A:1/48, B:2/53
33Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová53913S:0/0, A:1/44, B:2/47
33Palas JaroslavJablonec nad Nisou53912S:1/60, A:0/0, B:1/31
35Drbohlav FrantišekPříšovice51902S:2/90, A:0/0, B:0/0
36Zajíc JanSKP Hvězda Pardubice53892S:1/81, A:0/0, B:1/8
37Cipl FrantišekBonbon Praha51883S:0/0, A:3/88, B:0/0
38Královec JiříMílaři Domažlice51811S:1/81, A:0/0, B:0/0
39Švec MiroslavSokol Potštejn52762S:1/54, A:0/0, B:1/22
40Sadílek OtaActivity Lanškroun46743S:0/0, A:1/32, B:2/42
41Obšil PřemyslSKIALPIN53721S:1/72, A:0/0, B:0/0
42Boháč KarelLiga 2000 Tábor47682S:0/0, A:1/44, B:1/24
43Navara PetrAK EZ Kopřivnice45662S:1/51, A:0/0, B:1/15
43Kvita JosefAK Emila Zátopka51661S:1/66, A:0/0, B:0/0
45Janový PetrAC-Trial Plzeň45652S:0/0, A:1/34, B:1/31
46Leszkow JosefMK Hlinsko51632S:1/51, A:0/0, B:1/12
47Jirásek MiroslavPavlišov47621S:0/0, A:1/62, B:0/0
47Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov52622S:1/42, A:0/0, B:1/20
49Wendlig MiroslavLuková53613S:0/0, A:1/36, B:2/25
50Ehler EdvardLokomotiva Pardubice48601S:1/60, A:0/0, B:0/0
50Leszkow PetrMK Hlinsko44601S:1/60, A:0/0, B:0/0
50Smola JosefMK Seitl Ostrava51601S:1/60, A:0/0, B:0/0
53Stuchlík ZdeněkSKI Skuhrov nad Bělou50571S:1/57, A:0/0, B:0/0
53Mikita PavelSever Brno52571S:1/57, A:0/0, B:0/0
55Molhanc KarelKČT Nýrsko50562S:0/0, A:1/34, B:1/22
56Přinda OldřichLiberec51541S:1/54, A:0/0, B:0/0
56Neradil JiříFrenštát p. R.49541S:1/54, A:0/0, B:0/0
56Bardoň JanMK Seitl52541S:1/54, A:0/0, B:0/0
56Malý JiříAC Česká Lípa53541S:0/0, A:1/54, B:0/0
56Soviš IvanCK Stará Ves46542S:1/36, A:0/0, B:1/18
61Rechtenberg KarelPJR Frenštát47511S:1/51, A:0/0, B:0/0
61Šíma JosefPolicie ČR Bruntál53511S:1/51, A:0/0, B:0/0
63Kopřiva JosefTC Dvořák České Budějovice52481S:0/0, A:1/48, B:0/0
63Pirk JanLékařský Triklub Praha48481S:1/48, A:0/0, B:0/0
63Kubíček FrantišekRelax Depo46481S:0/0, A:1/48, B:0/0
63Němec JiříLockar Vlašim48481S:0/0, A:1/48, B:0/0
63Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc45481S:1/48, A:0/0, B:0/0
68Brtník JiříOrel Obřany52472S:0/0, A:0/0, B:2/47
69Cejnar VáclavSKP Hradec Králové51441S:0/0, A:1/44, B:0/0
69Kubeček VladimírSpartak Police48441S:0/0, A:1/44, B:0/0
71Fajt JanFort SMC Ústí nad Orlicí51401S:0/0, A:1/40, B:0/0
71Rouča KarelTJ Slavia Hradec Králové51401S:0/0, A:1/40, B:0/0
71Krejsa VáclavBonbon Praha52402S:0/0, A:2/40, B:0/0
74Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou51392S:0/0, A:0/0, B:2/39
75Sedláček PavelOrel Starý Lískovec53382S:0/0, A:0/0, B:2/38
75Hájíček FrantišekAVC Praha51382S:0/0, A:2/38, B:0/0
75Bureš JindřichTJ Maratonstav Úpice53381S:0/0, A:1/38, B:0/0
75Gregor JaroslavAC OH Praha51381S:0/0, A:1/38, B:0/0
75Mikšovský ZdeněkAK Včelná45381S:0/0, A:1/38, B:0/0
80Pour SvatoplukSlavoj Obecnice52361S:0/0, A:1/36, B:0/0
81Kudlička SvatoplukLRS Vyškov50351S:0/0, A:0/0, B:1/35
82Drahoš JosefSOŠ Jablunkov52341S:0/0, A:1/34, B:0/0
83Čech KarelKAK Praha45322S:1/30, A:1/2, B:0/0
83Krassa ManfredŠAK Chodov44321S:0/0, A:1/32, B:0/0
85Novák PavelTJ liga 100 Praha53311S:0/0, A:0/0, B:1/31
85Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice45311S:0/0, A:0/0, B:1/31
85Holeš BohumilJISVA Zlín48311S:0/0, A:0/0, B:1/31
88Janeček JaromírPraha47281S:0/0, A:1/28, B:0/0
89Čada JiříKČT Nýrsko48271S:0/0, A:0/0, B:1/27
90Kuncl FrantišekSKI Příbram50261S:0/0, A:1/26, B:0/0
91Mucha PetrSokol Kobylisy47241S:0/0, A:1/24, B:0/0
91Fendrych FrantišekSokol Velim52241S:0/0, A:0/0, B:1/24
91Stein KarelNáchod47241S:0/0, A:0/0, B:1/24
91Scheinherr JiříBezdědovice51242S:0/0, A:1/2, B:1/22
95Honzák JiříTJ Jičín50221S:0/0, A:0/0, B:1/22
95Smetana KarelVHS Benešov51221S:0/0, A:1/22, B:0/0
95Šmakal PavelSKOB Zlín48221S:0/0, A:0/0, B:1/22
95Jelínek PetrAK Emila Zátopka Kopřivnice52221S:0/0, A:0/0, B:1/22
99Dolejš JanTJ Sokol Unhošť49201S:0/0, A:1/20, B:0/0
99Sládek KarelKrásná Lípa45201S:0/0, A:0/0, B:1/20
101Kunrt MiroslavHŽP Prostějov49191S:0/0, A:0/0, B:1/19
101Kolmaš OldřichOlomouc52191S:0/0, A:0/0, B:1/19
101Losman MiroslavHradec Králové51191S:0/0, A:0/0, B:1/19
104Dvořák LadislavSokol Velké Hamry48181S:0/0, A:0/0, B:1/18
104Čáp BohuslavOrel Hradec Králové51181S:0/0, A:0/0, B:1/18
104Hercík Jaroslavneregistrován45181S:0/0, A:0/0, B:1/18
107Velička JaroslavRS Bystřice p.H.44171S:0/0, A:0/0, B:1/17
108Hruša ZdeněkJirčany46161S:0/0, A:0/0, B:1/16
109Říha MiroslavSokol Sadská45141S:0/0, A:1/14, B:0/0
109Václavík JaroslavSK OMT Pardubice48141S:0/0, A:0/0, B:1/14
111Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice44131S:0/0, A:0/0, B:1/13
111Dušek JanSokol Verměřovice51131S:0/0, A:0/0, B:1/13
113Bělka JaroslavLRS Vyškov52121S:0/0, A:0/0, B:1/12
113Zoderer JosefPraha 352121S:0/0, A:1/12, B:0/0
115Šůcha VáclavSV Stříbro46101S:0/0, A:1/10, B:0/0
115Fenyk FrantišekTJ Sokol Pardubice53101S:0/0, A:0/0, B:1/10
117Folber VladimírOleško5181S:0/0, A:1/8, B:0/0
118Berdich JiříVENANGO5161S:0/0, A:1/6, B:0/0
119Pasler JiříKAK Praha4641S:0/0, A:1/4, B:0/0
120Werner PetrLiga 100 Praha5121S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Plecháček JiříSokol Mělník4421S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Kučera VilémSlovan Hradišťko5121S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Chochola VladimírMK Kladno5021S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Březina PetrSABZO Praha4621S:0/0, A:1/2, B:0/0
120Fuchs BedřichTJ Dobříš4421S:0/0, A:1/2, B:0/0

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Marek FrantišekSK Hronov4184916S:6/426, A:5/282, B:5/141
2Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4380812S:4/408, A:4/264, B:4/136
3Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4160310S:3/291, A:5/250, B:2/62
4Miles Jiříneregistrován424679S:3/270, A:2/90, B:4/107
5Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice394089S:2/171, A:2/108, B:5/129
6Bielčik JindřichLichkov403386S:2/186, A:1/62, B:3/90
7Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová352867S:1/81, A:3/130, B:3/75
8Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou402795S:1/81, A:2/132, B:2/66
9Fejgl ZdeněkBěžecký klub Vratimov422654S:3/246, A:0/0, B:1/19
10Rossi OttoISCAREX Česká Třebová432115S:1/60, A:2/106, B:2/45
11Čech JaroslavLiga 100 Praha412024S:0/0, A:2/140, B:2/62
12Holý VáclavTJ Liga 100 Praha411933S:2/174, A:0/0, B:1/19
13Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou401794S:1/81, A:1/48, B:2/50
14Volný JaromírHO Vítkovice351742S:2/174, A:0/0, B:0/0
15Brádle VáclavSokol Chuchelná371644S:1/72, A:1/48, B:2/44
16Vorel MilanSlatiňany401312S:1/93, A:1/38, B:0/0
17Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421253S:0/0, A:2/98, B:1/27
18Málek ZdeněkAVC Praha43962S:0/0, A:2/96, B:0/0
19Stuchlík KarelPBK Kravaře37931S:1/93, A:0/0, B:0/0
20Gaman JaroslavAvanti Havířov35923S:0/0, A:2/70, B:1/22
21Holý JosefAC Moravská Slávia Brno41811S:1/81, A:0/0, B:0/0
22Dostálík VáclavAK Olomouc40721S:1/72, A:0/0, B:0/0
23Palkovič VladislavSK Větřní39701S:0/0, A:1/70, B:0/0
24Macura JindřichHavířov43661S:1/66, A:0/0, B:0/0
25März FrantišekSokol Kout na Šum.43632S:0/0, A:1/32, B:1/31
26Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové27571S:1/57, A:0/0, B:0/0
27Daubner AntonLiga 100 Praha42541S:0/0, A:1/54, B:0/0
28Doležal StanislavBK Pardubice38481S:0/0, A:1/48, B:0/0
29Kříž VladimírTJ Baník Příbram43441S:0/0, A:1/44, B:0/0
30Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová34402S:0/0, A:0/0, B:2/40
30Milfait JiříSokol Dobříš41401S:0/0, A:1/40, B:0/0
30Janeček JaroslavSabzo Praha40401S:0/0, A:1/40, B:0/0
33Hlusička JosefLiga 100 Praha38381S:0/0, A:1/38, B:0/0
34Růžička JosefTatran Železná Ruda39351S:0/0, A:0/0, B:1/35
34Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37352S:0/0, A:0/0, B:1/35
36Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice42311S:0/0, A:0/0, B:1/31
37Mikoláš MilanBeroun42301S:0/0, A:1/30, B:0/0
38Bém FrantišekAC Slovan Liberec27271S:0/0, A:0/0, B:1/27
39Kadeřábek RudolfAVC Praha39261S:0/0, A:1/26, B:0/0
40Řezáč IvoChemopetrol Litvínov41241S:0/0, A:0/0, B:1/24
40Slabý JosefVotice36241S:0/0, A:0/0, B:1/24
40Matzner KarelM Team Zvole29241S:0/0, A:1/24, B:0/0
43Fogaš PavolAK EZ Kopřivnice41221S:0/0, A:0/0, B:1/22
44Dočkálek AntonínAVC Praha38201S:0/0, A:1/20, B:0/0
44Kousal OldřichSK Přerov38201S:0/0, A:0/0, B:1/20
44Bejdák SilvestrBrusné43201S:0/0, A:0/0, B:1/20
47Marek JiříOrel Vysoké Mýto43181S:0/0, A:0/0, B:1/18

Juniorky 19 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová975607S:4/420, A:1/70, B:2/70
2Pražáková AnežkaAtletika Kopřivnice015367S:3/303, A:3/202, B:1/31
3Hinterholzingerová JanaCZE943844S:4/384, A:0/0, B:0/0
4Bednarská VeronikaAtletika Šumperk972934S:2/177, A:2/116, B:0/0
5Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.942385S:2/141, A:1/48, B:2/49
6Poláčková PavlínaEKOL Team962213S:2/186, A:0/0, B:1/35
7Divišová KateřinaTJ Šumperk971982S:2/198, A:0/0, B:0/0
8Kozlovská AnežkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm971833S:1/81, A:2/102, B:0/0
9Mynářová Natálie LauraMTB Ondřejník011652S:2/165, A:0/0, B:0/0
10Strouhalová AnnaFenix SKI team Jeseník011242S:0/0, A:2/124, B:0/0
11Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší001222S:1/60, A:1/62, B:0/0
12Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice971202S:1/93, A:0/0, B:1/27
13Blahutová BarboraOlymp Brno941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Staňková ZuzanaLomnice nad Popelkou971051S:1/105, A:0/0, B:0/0
13Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě961052S:0/0, A:1/70, B:1/35
13Beshirová CarmenAK Olymp Brno981051S:1/105, A:0/0, B:0/0
17Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice94942S:1/72, A:0/0, B:1/22
18Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou99931S:1/93, A:0/0, B:0/0
18Korvasová TerezaCZE96931S:1/93, A:0/0, B:0/0
18Salamonová AlexandraAO Slavia Havířov98931S:1/93, A:0/0, B:0/0
18Dušková KateřinaUSK Praha Vodní slalom98931S:1/93, A:0/0, B:0/0
22Bořánková KarolínaSKI - OB Šternberk95811S:1/81, A:0/0, B:0/0
22Remešová DenisaSK Nové Město na Moravě97811S:1/81, A:0/0, B:0/0
22Dušková MichaelaUSK Praha Vodní slalom01811S:1/81, A:0/0, B:0/0
22Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě96811S:1/81, A:0/0, B:0/0
22Suchá PetraJBCN Ski klub Jablonec99811S:1/81, A:0/0, B:0/0
22Bieleszová DominikaTJ TŽ Třinec94811S:1/81, A:0/0, B:0/0
28Juřičková MartaVinotéka u Karla94721S:1/72, A:0/0, B:0/0
28Křenková KarolínaAO Slavia Havířov97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
28Smažíková PetraSKI Skuhrov nad Bělou99721S:1/72, A:0/0, B:0/0
28Paldusová KristýnaJBCN Ski klub Jablonec97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
32Kopecká SáraAK Perná97701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga96701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Machová LenkaNeplachov94701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší99701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Lhotáková AnežkaTJ Rumburk97702S:0/0, A:0/0, B:2/70
32Szotkowská EvaSKI Mosty97701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Karasová DanielaZŠ Bohutín03701S:0/0, A:1/70, B:0/0
39Štefková JitkaSKI Skuhrov nad Bělou99661S:1/66, A:0/0, B:0/0
39Franková AnetaT. J. Sokol České Budějovice96661S:1/66, A:0/0, B:0/0
39Pejšková LucieTJ atletika Třinec96661S:1/66, A:0/0, B:0/0
39Facková KláraŠSK Rožnov p. R.99661S:1/66, A:0/0, B:0/0
39Lubojacká IvanaTJ TŽ Třinec98661S:1/66, A:0/0, B:0/0
44Karasová BarboraZŠ Bohutín02621S:0/0, A:1/62, B:0/0
44Novotná DoraAvengers97621S:0/0, A:1/62, B:0/0
44Fridrichová Lenkaneregistrována94621S:0/0, A:1/62, B:0/0
47Svobodová LucieAK Most96601S:1/60, A:0/0, B:0/0
47Zemanová NikaSKI Skuhrov nad Bělou99601S:1/60, A:0/0, B:0/0
47Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.00601S:1/60, A:0/0, B:0/0
50Daverná KarolínaSki klub Šumava97571S:1/57, A:0/0, B:0/0
50Škývarová TerezaRožnov p. R.00571S:1/57, A:0/0, B:0/0
52Švarcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov97541S:0/0, A:1/54, B:0/0
52Szkanderová Beata1.běžecký Jablunkov96541S:0/0, A:1/54, B:0/0
52Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.01541S:1/54, A:0/0, B:0/0
55Bartoňová LudmilaNový Jičín95511S:1/51, A:0/0, B:0/0
56Pukovcová KláraNový Jičín94481S:1/48, A:0/0, B:0/0
57Kawuloková JanaSKI Mosty98441S:0/0, A:1/44, B:0/0
58Waclawková IzabelaTJ Dolní Lomná01401S:0/0, A:1/40, B:0/0
59Szotkowská GabrielaMosty u Jablunkova97381S:0/0, A:1/38, B:0/0
60Preislerová KarolínaSkiklub Jablonec94351S:0/0, A:0/0, B:1/35
60Tesařová MarcelaOB Luhačovice94351S:0/0, A:0/0, B:1/35
60Kutnarová AnnaTJ JM Chodov95351S:0/0, A:0/0, B:1/35
60Matyášová AnežkaDolní Dobrouč97351S:0/0, A:0/0, B:1/35
64Krátká HanaLanškroun95311S:0/0, A:0/0, B:1/31
64Kuželková NatálieJičín98311S:0/0, A:0/0, B:1/31
64Vavrysová BarbaraOB Luhačovice97311S:0/0, A:0/0, B:1/31
64Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad02311S:0/0, A:0/0, B:1/31
64Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice98311S:0/0, A:0/0, B:1/31
69Piklová VeronikaSUŠ01271S:0/0, A:0/0, B:1/27
69Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek94271S:0/0, A:0/0, B:1/27
69Stejskalová TerezaLetohrad97271S:0/0, A:0/0, B:1/27
72Rysulová EliškaČKS SKI Jilemnice98241S:0/0, A:0/0, B:1/24
72Šišková JanaBěh na lyžích Frenštát p.R.95241S:0/0, A:0/0, B:1/24
74Vinklarová DominikaOrel Hranice97201S:0/0, A:0/0, B:1/20
74Votočková EliškaSKI Jilemnice97201S:0/0, A:0/0, B:1/20
76Nováková GabrielaOrel Bystřice p. H.96191S:0/0, A:0/0, B:1/19
76Vaclová MichaelaČKS SKI Jilemnice95191S:0/0, A:0/0, B:1/19
78Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice97181S:0/0, A:0/0, B:1/18

Ženy A 20 - 34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8573614S:6/390, A:6/276, B:2/70
2Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8866914S:6/351, A:4/204, B:4/114
3Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová896408S:4/384, A:4/256, B:0/0
4Havlová PavlaCZE825366S:4/396, A:2/140, B:0/0
5Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc873827S:4/264, A:2/96, B:1/22
6Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9338111S:1/72, A:6/212, B:4/97
7Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová912955S:1/105, A:2/124, B:2/66
8Vévodová MartinaAK Perná902745S:1/72, A:2/132, B:2/70
9Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem822694S:2/153, A:2/116, B:0/0
10Gregorová KamilaAC TEPO Kladno812563S:2/186, A:1/70, B:0/0
11Zahálková PavlaCZE892213S:2/186, A:0/0, B:1/35
12Schorná PavlaCZE802102S:2/210, A:0/0, B:0/0
13Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc902054S:2/138, A:1/40, B:1/27
14Příkopová EvaTěchonín861804S:2/108, A:2/72, B:0/0
15Stonová TamaraJulboWay841772S:2/177, A:0/0, B:0/0
15Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice931773S:2/153, A:0/0, B:1/24
17Skupieňová KristýnaHranice891703S:2/132, A:1/38, B:0/0
18Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava881623S:1/81, A:1/54, B:1/27
19Matrasová KateřinaSK Chrast831552S:1/93, A:1/62, B:0/0
20Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová791444S:0/0, A:2/98, B:2/46
21Hanušová LenkaTT Janovičky791402S:0/0, A:2/140, B:0/0
22Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice921362S:1/105, A:0/0, B:1/31
23Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc831322S:2/132, A:0/0, B:0/0
24Lenčová JanaAC TJ Jičín921273S:1/57, A:0/0, B:2/70
25Kalousová AlenaŽamberk801134S:0/0, A:2/66, B:2/47
26Honsová HanaActivity Lanškroun791093S:1/45, A:1/40, B:1/24
27Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice901051S:1/105, A:0/0, B:0/0
27Vrabcová Nývltová EvaOlfin Car Vella Trutnov861051S:1/105, A:0/0, B:0/0
29Adamová EvaBílovice nad Svitavou871043S:0/0, A:1/38, B:2/66
30Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80972S:1/66, A:0/0, B:1/31
31Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava81931S:1/93, A:0/0, B:0/0
31Luštincová LuckaŽacléř931S:1/93, A:0/0, B:0/0
31Schützová SandraDukla Liberec91931S:1/93, A:0/0, B:0/0
34Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice86922S:0/0, A:2/92, B:0/0
35Filipová EvaTJ Šumperk86811S:1/81, A:0/0, B:0/0
35Čablová KristinaAK Emila Zátopka87811S:1/81, A:0/0, B:0/0
35Kopecká PavlaPraha 1386811S:1/81, A:0/0, B:0/0
35Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě96811S:1/81, A:0/0, B:0/0
39Zápecová VěraValachy Léskové84783S:0/0, A:1/36, B:2/42
40Hornychová MarieSpartak Police nad Metují80762S:0/0, A:2/76, B:0/0
41Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou96721S:1/72, A:0/0, B:0/0
41Dorazilová Ivona, Mgr.Rudá hvězda Kroměříž83721S:1/72, A:0/0, B:0/0
41Krstevová AndreaSSK Vítkovice85721S:1/72, A:0/0, B:0/0
44Lauterbachová LucieLíšnice81712S:0/0, A:1/44, B:1/27
45Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě93701S:0/0, A:1/70, B:0/0
46Coufalíková HanaOlomouc88672S:1/48, A:0/0, B:1/19
47Dupalová BarboraX82661S:1/66, A:0/0, B:0/0
47Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice92661S:1/66, A:0/0, B:0/0
47Macháčková ŠárkaX-Air Ostrava83661S:1/66, A:0/0, B:0/0
47Kadeřávková AgátaTJ Stodůlky Praha89661S:1/66, A:0/0, B:0/0
51Zadorožná PavlínaTJ Liga 100 Olomouc81652S:1/45, A:0/0, B:1/20
52Chrástilová MartinaSK Nové Město na Moravě85621S:0/0, A:1/62, B:0/0
52Planičková LenkaOrrero Tři Dvory91621S:0/0, A:1/62, B:0/0
54Rybáčková SoňaMK Kladno83601S:1/60, A:0/0, B:0/0
55Košárková IvaPobo Opava81571S:1/57, A:0/0, B:0/0
55Sedláčková KateřinaSKI klub RD Rýmařov84571S:1/57, A:0/0, B:0/0
57Nývltová MarcelaVSK Medik85541S:0/0, A:1/54, B:0/0
57Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc89541S:1/54, A:0/0, B:0/0
57Míková JiřinaBezvaúči85541S:0/0, A:1/54, B:0/0
57Kukuczková PavlaHO Mosty93541S:0/0, A:1/54, B:0/0
57Kršňáková HanaTJ JAKL Karviná87541S:1/54, A:0/0, B:0/0
57Alferyová PatricieBrandýs nad Labem91542S:0/0, A:1/34, B:1/20
57Filipiová EvaTJ Šumperk86541S:1/54, A:0/0, B:0/0
64Chudická JarmilaSK Ježíš86511S:1/51, A:0/0, B:0/0
65Frantová AndreaLoko Beroun85481S:0/0, A:1/48, B:0/0
65Povalová Eva-84481S:1/48, A:0/0, B:0/0
65Dirnerová AlžbětaAVA82481S:1/48, A:0/0, B:0/0
65Lebedová OlgaHůrka85481S:0/0, A:1/48, B:0/0
65Koláříková AlžbětaAvengers90481S:0/0, A:1/48, B:0/0
70Gecová TerezaTriexpert83451S:1/45, A:0/0, B:0/0
71Húdoková ŽanetaKošařiska80441S:0/0, A:1/44, B:0/0
71Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice81441S:0/0, A:1/44, B:0/0
71Kubrická Irena-------------------------79441S:0/0, A:1/44, B:0/0
74Holubová EvaCK Stará Ves80421S:1/42, A:0/0, B:0/0
74Samiecová TerezaPepa Team Frýdek-Místek86421S:1/42, A:0/0, B:0/0
76Zbořilová IvanaMK Seitl Ostrava82401S:0/0, A:1/40, B:0/0
76Fialová MartinaSK Kolářka Praha87401S:0/0, A:1/40, B:0/0
76Kofroňová MarkétaPetrůvka91401S:0/0, A:1/40, B:0/0
76Šritrová LucieHudy Trutnov91401S:0/0, A:1/40, B:0/0
80Šichová RadkaBrno80391S:1/39, A:0/0, B:0/0
80Ticha LibuseRakovnik82391S:1/39, A:0/0, B:0/0
80Vránová DarinaSK Ježíš79391S:1/39, A:0/0, B:0/0
83Hnízdilová LenkaSokol Nové Strašecí86381S:0/0, A:1/38, B:0/0
83Zbyňková MichaelaHradec Králové86381S:0/0, A:1/38, B:0/0
85Peterková VeronikaTJ Svitavy84372S:0/0, A:0/0, B:2/37
86Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84361S:0/0, A:1/36, B:0/0
86Němečková MartinaSK Ježíš81361S:1/36, A:0/0, B:0/0
86Průšová KateřinaKC Příbram84361S:0/0, A:1/36, B:0/0
89Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem84351S:0/0, A:0/0, B:1/35
89Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová79351S:0/0, A:0/0, B:1/35
91Beranová AnnaSpartak Police nad Metují91341S:0/0, A:1/34, B:0/0
91Hnízdilová RadkaSokol Nové Strašecí90341S:0/0, A:1/34, B:0/0
91Ondrušková LenkaToveř86341S:0/0, A:1/34, B:0/0
94Machová AlenaPolička87321S:0/0, A:1/32, B:0/0
94Horáčková JanaOrel Studenec85322S:0/0, A:0/0, B:2/32
94Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice80321S:0/0, A:1/32, B:0/0
97Kocháňová MartinaAK Zlín85311S:0/0, A:0/0, B:1/31
97Horčičková VendulaAC Moravská Slávia Brno93311S:0/0, A:0/0, B:1/31
97Česíková EliškaSK SPARTAK Slatiňany88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
97Přibylová KláraPIWEE Club Náchod88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
97Kavijová PetraAtletika Klatovy88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
102Šramarová ŠárkaJaroměř85301S:0/0, A:1/30, B:0/0
102Dubská BarboraPolička87301S:0/0, A:1/30, B:0/0
104Majerová LenkaFulnek87281S:0/0, A:1/28, B:0/0
105Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team88271S:0/0, A:0/0, B:1/27
105Riedelová JanaTJ Lázně Bělohrad84271S:0/0, A:0/0, B:1/27
105Sýkorová MáriaVizovice79271S:0/0, A:0/0, B:1/27
105Henclová RadkaNové Město nad Metují90271S:0/0, A:0/0, B:1/27
105Kůrová EvaPSK Klatovy83271S:0/0, A:0/0, B:1/27
105Menšíková JanaJablonec nad Nisou83271S:0/0, A:0/0, B:1/27
111Čermáková MagdalenaFORTEX SKI Moravský Beroun91241S:0/0, A:0/0, B:1/24
111Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka82241S:0/0, A:0/0, B:1/24
111Orsavová JanaZlín82241S:0/0, A:0/0, B:1/24
114Netolická MartinaAK Olymp Brno82221S:0/0, A:0/0, B:1/22
114Brázdová VeronikaKroměříž90221S:0/0, A:0/0, B:1/22
114Kubíčková Renátaneregistrována85221S:0/0, A:0/0, B:1/22
114Marholdová LucieChoceň83221S:0/0, A:0/0, B:1/22
118Lonerová Annaneregistrována93201S:0/0, A:0/0, B:1/20
118Lihnhartová RomanaKalili82201S:0/0, A:0/0, B:1/20
118Iliášová Dominikaneregistrována86201S:0/0, A:0/0, B:1/20
121Kašíková DagmarSlečinky Napajedla86191S:0/0, A:0/0, B:1/19
121Sůvová LenkaJiskra Hořice84191S:0/0, A:0/0, B:1/19
121Kučerová PetraTest Stružinec88191S:0/0, A:0/0, B:1/19
124Švecová KateřinaTJ Svitavy88181S:0/0, A:0/0, B:1/18
124Píšková Ivetaneregistrována87181S:0/0, A:0/0, B:1/18
124Hejsková MichaelaHradec Králové79181S:0/0, A:0/0, B:1/18
124Hrdličková NelaSyřenov91181S:0/0, A:0/0, B:1/18
128Henychová Petraneregistrován82171S:0/0, A:0/0, B:1/17
128Halasová ZuzanaOrel Obřany93171S:0/0, A:0/0, B:1/17
128Vebrová MonikaČeská Třebová79171S:0/0, A:0/0, B:1/17
131Záveská KateřinaKOLOŠ Team91161S:0/0, A:0/0, B:1/16
132Sontáková LenkaActivity Lanškroun91141S:0/0, A:0/0, B:1/14
132Zhoufová JanaMICRORISC82141S:0/0, A:0/0, B:1/14

Ženy B 35 - 44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Milesová IvaPSK Olymp Praha7781015S:5/387, A:5/282, B:5/141
2Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6974714S:4/372, A:5/242, B:5/133
3Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7370622S:9/354, A:9/242, B:4/110
4Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7267713S:8/432, A:2/140, B:3/105
5Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6959112S:4/273, A:4/194, B:4/124
6Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun765528S:2/210, A:4/272, B:2/70
7Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují754939S:4/294, A:3/146, B:2/53
8Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7747512S:5/249, A:3/136, B:4/90
9Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice754006S:2/174, A:4/226, B:0/0
10Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov763024S:2/186, A:2/116, B:0/0
11Mertová MichaelaActivity Lanškroun762463S:3/246, A:0/0, B:0/0
11Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722463S:2/198, A:1/48, B:0/0
13Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová702126S:0/0, A:3/132, B:3/80
14Pastorová PetraCZE771982S:2/198, A:0/0, B:0/0
15Piklová AliceSVŠ731513S:0/0, A:2/124, B:1/27
16Gregořicová JitkaAZIMUT771262S:2/126, A:0/0, B:0/0
16Smith LucieVrchlabí731262S:2/126, A:0/0, B:0/0
18Hloušková MarcelaFORTEX SKI Moravský Beroun74931S:1/93, A:0/0, B:0/0
18Tkáčová MonikaBeskydští lenoši75931S:1/93, A:0/0, B:0/0
20Popovová MartinaSNB Praha74883S:0/0, A:1/30, B:2/58
21Košťálová Olganeregistrována77863S:1/51, A:0/0, B:2/35
22Pončová EvaJaroměř74843S:0/0, A:1/38, B:2/46
23Žaliová IvaAVC Praha77833S:0/0, A:1/32, B:2/51
24Šindlerová JanaÚstí nad Labem69811S:1/81, A:0/0, B:0/0
24Sekyrová IvanaAK Sokolov71811S:1/81, A:0/0, B:0/0
26Lenčová JanaMK Seitl Ostrava69772S:1/60, A:0/0, B:1/17
27Hovadíková MartinaMarcelce k narozeninám71762S:1/54, A:0/0, B:1/22
28Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)73721S:1/72, A:0/0, B:0/0
29Jančaříková LenkaAAC Brno70701S:0/0, A:1/70, B:0/0
29Žaludková JanaCyklogat75702S:0/0, A:0/0, B:2/70
29Grabmüllerová ŠárkaSki Šumava69701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Hrušková DarinaČeská Třebová75682S:1/54, A:0/0, B:1/14
33Procházková IvonaBlatná75672S:0/0, A:1/36, B:1/31
33Samková ErikaSK Nové Město nad Metují77672S:0/0, A:1/36, B:1/31
35Stehlíková MartinaÚstí nad Labem77661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov76661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Maťátková MarcelaSKI OB Šterneberk71661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Jeřábková KristýnaHorní Branná78661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Krausová DarinaMK Kopřivnice74661S:1/66, A:0/0, B:0/0
40Doubková KateřinaAK Perná72621S:0/0, A:1/62, B:0/0
41Tylšová DanielaHISPORT Team78602S:0/0, A:1/40, B:1/20
41Strnádková JanaDolní Kalná71602S:0/0, A:1/38, B:1/22
41Lubinová RomanaLK Slovan Karlovy Vary69601S:1/60, A:0/0, B:0/0
44Glacnerová LídaR.Y.O. - Běžci Stará Ves571S:1/57, A:0/0, B:0/0
44Všetečková PavlaMotor Journal75571S:1/57, A:0/0, B:0/0
44Hrdoušková MartinaSilvini Ski Trab Team69571S:1/57, A:0/0, B:0/0
44Svatá ZdeňkaKruh77571S:1/57, A:0/0, B:0/0
48Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov77541S:0/0, A:1/54, B:0/0
48Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou73541S:1/54, A:0/0, B:0/0
48Menšíková LenkaTC Dvořák ČB73541S:0/0, A:1/54, B:0/0
48Horáková ŠárkaSK Prštice77541S:0/0, A:1/54, B:0/0
48Havlová Petraneregistrována76541S:0/0, A:1/54, B:0/0
53Hyánková EvaBílovice n. S.74511S:1/51, A:0/0, B:0/0
54Klimánková Evaneregistrován73481S:1/48, A:0/0, B:0/0
54Marshallová MonikaNové Město na Moravě70481S:0/0, A:1/48, B:0/0
56Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice72451S:1/45, A:0/0, B:0/0
57Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují73441S:0/0, A:1/44, B:0/0
57Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77441S:0/0, A:1/44, B:0/0
57Flíčková AliceTC Dvořák ČB75441S:0/0, A:1/44, B:0/0
60Nepovímová KateřinaGazelky PWCH 201372421S:1/42, A:0/0, B:0/0
61Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov76401S:0/0, A:1/40, B:0/0
61Pešavová JitkaJabloňská běžecká liga74401S:0/0, A:1/40, B:0/0
61Kolbová Šárkaneregistrována75401S:0/0, A:1/40, B:0/0
61Vlčková KateřinaBezvaúči75401S:0/0, A:1/40, B:0/0
65Pěčková Ingridneregistrován78391S:1/39, A:0/0, B:0/0
66Szmeková IvetaMilíkov73381S:0/0, A:1/38, B:0/0
66Karasová VěraTK Příbram72381S:0/0, A:1/38, B:0/0
66Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí71381S:0/0, A:1/38, B:0/0
66Vondráčková IvaJabloňská běžecká liga75381S:0/0, A:1/38, B:0/0
70Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto69372S:0/0, A:0/0, B:2/37
71Wágnerová LenkaMK SEITL Ostrava72361S:1/36, A:0/0, B:0/0
71Klaczaková MarkétaHavířov77361S:0/0, A:1/36, B:0/0
73Machová IvanaFit Body Klatovy69351S:0/0, A:0/0, B:1/35
74Gololobová BlankaAVC Praha73341S:0/0, A:1/34, B:0/0
75Dočkalová Věraneregistrován76331S:1/33, A:0/0, B:0/0
76Vejběrová EvaCyklo Pokr HK76321S:0/0, A:1/32, B:0/0
77Cermanová AlenaSK Doubravice76311S:0/0, A:0/0, B:1/31
78Tamášová Annaneregistrován75301S:1/30, A:0/0, B:0/0
79Hejtmanová JanaVolejBaby-Sokol N-Pa78292S:0/0, A:0/0, B:2/29
80Maťáková MarcelaSKI OB Šternberk71271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Bumbová MartinaKamenictví Bumba ČB69271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Mikulíková Veronikaneregistrována77271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa78271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Skopalova LaďkaSK Oceláci Ostrava77271S:1/27, A:0/0, B:0/0
85LeskovjanováDomaželice76241S:0/0, A:0/0, B:1/24
85Heřmánková Pavlaneregistrován75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
85Pejšková SvatavaNVPP69241S:1/24, A:0/0, B:0/0
88Škorpilová JanaSJC Jičín74221S:0/0, A:0/0, B:1/22
89Kessnerová MartinaOrel - Obřany76201S:0/0, A:0/0, B:1/20
89Fialová RenataBílá Třemešná73201S:0/0, A:0/0, B:1/20
89Jampílková LucieZřejmě Slušnej Oddíl73201S:0/0, A:0/0, B:1/20
92Krabcová IvanaSedličky72181S:0/0, A:0/0, B:1/18
92Frýbová Jananeregistrována78181S:0/0, A:0/0, B:1/18
92Dostálová PetraBudo klub Lanškroun78181S:0/0, A:0/0, B:1/18
95Ouřecká RenátaLetohrad70171S:0/0, A:0/0, B:1/17
96Jetmarová EsterSokol Hylváty70161S:0/0, A:0/0, B:1/16
97Stránská JanaK.O.Poděbrady78151S:0/0, A:0/0, B:1/15
98Sedláwová MarinaRH Kartouzy Valdice76141S:0/0, A:0/0, B:1/14
99Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75131S:0/0, A:0/0, B:1/13
99Víchová PetraČejkovice74131S:0/0, A:0/0, B:1/13
101Jančíková DanaHořice77121S:0/0, A:0/0, B:1/12

Ženy C 45 - 54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč6584715S:6/426, A:4/280, B:5/141
2Jirásková EvaLanškroun6479817S:6/390, A:5/274, B:6/134
3Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6476818S:6/378, A:6/260, B:6/130
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová634077S:2/162, A:4/218, B:1/27
5Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady663526S:3/219, A:2/102, B:1/31
6Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují642173S:1/93, A:2/124, B:0/0
7Henychová ZuzanaSlavia LIberec612102S:2/210, A:0/0, B:0/0
8Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany682093S:2/174, A:0/0, B:1/35
9Mališová KarlaUSK Praha601672S:1/105, A:1/62, B:0/0
10Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště621664S:0/0, A:2/96, B:2/70
11Budinská HanaAC Moravská Slavia Brno601592S:2/159, A:0/0, B:0/0
12Bieleszová Miluše1. běžecký Jablunkov661552S:1/93, A:1/62, B:0/0
13Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava621532S:2/153, A:0/0, B:0/0
14Nechvílová MiroslavaAC Choceň601485S:0/0, A:1/48, B:4/100
15Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun661375S:0/0, A:1/44, B:4/93
16Pštrossová MarieAVC/SNB Praha591333S:0/0, A:2/102, B:1/31
17Slabáková LenkaOrel Židenice661224S:0/0, A:1/36, B:3/86
18Kubrová DagmarHvězda Pardubice631202S:1/72, A:1/48, B:0/0
18Rajnochová JanaSmilovice671202S:1/66, A:1/54, B:0/0
20Zahálková JindraKB Chlumčany611122S:1/81, A:0/0, B:1/31
21Dokulilová LudmilaPošta Stachy621051S:1/105, A:0/0, B:0/0
22Hauschková DagmarSpartak Police n.M.65982S:0/0, A:2/98, B:0/0
23Hořejšová HanaPříbram60962S:1/66, A:1/30, B:0/0
24Pargačová MarcelaVeřovice63931S:1/93, A:0/0, B:0/0
25Glabazňová JanaPřátelé OB Opava61811S:1/81, A:0/0, B:0/0
26Kostřicová BlankaČeská Třebová61782S:0/0, A:1/54, B:1/24
27Budinska HanaAC Moravská Slávia Brno60721S:1/72, A:0/0, B:0/0
27Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec63721S:1/72, A:0/0, B:0/0
27Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc61721S:1/72, A:0/0, B:0/0
30Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království65701S:0/0, A:1/70, B:0/0
30Vorlová DanaOrlando Bananas65701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Míková ZuzanaSokol Vinohrady65621S:0/0, A:1/62, B:0/0
33Bugnerová IvaSK Oceláci Ostrava67601S:1/60, A:0/0, B:0/0
34Naxerová JanaUSK Plzeň66541S:0/0, A:1/54, B:0/0
34Višněvská PavlaSport studio Zlín63542S:0/0, A:0/0, B:2/54
36Scheuerová IlonaLanškroun66481S:0/0, A:1/48, B:0/0
37Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín62441S:0/0, A:1/44, B:0/0
38Nádherová HanaHradec Králové68401S:0/0, A:1/40, B:0/0
38Šperlichová MiroslavaKUBOJ Šternberk64401S:0/0, A:1/40, B:0/0
40Zodererová VáclavaSokol Žižkov61381S:0/0, A:1/38, B:0/0
41Blahová JaroslavaBK Vísky67351S:0/0, A:0/0, B:1/35
41Naxerová JanaÚSK Plzeň68351S:0/0, A:0/0, B:1/35
43Dudášová MonikaSK Vlaška66341S:0/0, A:1/34, B:0/0
44Hedvičáková MartinaPraha 261321S:0/0, A:1/32, B:0/0
45Jahodová Hananeregistrována63311S:0/0, A:0/0, B:1/31
46Řeháková KvětaDolní Dobrouč62271S:0/0, A:0/0, B:1/27
46Horejšová HanaPříbram60271S:0/0, A:0/0, B:1/27
48Hořínková JanaStřelka Brno65241S:0/0, A:0/0, B:1/24
49Fučíková HanaOrel - Obřany67221S:0/0, A:0/0, B:1/22

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5686430S:9/423, A:12/296, B:9/145
2Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5481615S:7/429, A:5/282, B:3/105
3Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5675039S:12/351, A:12/256, B:15/143
4Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5267912S:4/339, A:4/224, B:4/116
5Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5861812S:4/312, A:5/220, B:3/86
6Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4859319S:5/276, A:9/208, B:5/109
7Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5554710S:4/303, A:3/154, B:3/90
8Hynštová MarieAHA Vyškov573384S:3/303, A:0/0, B:1/35
9Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová542957S:2/120, A:3/134, B:2/41
10Procházková IrenaTJ Háje572244S:2/153, A:1/44, B:1/27
11Šokalová LudmilaPepaTeam Frýdek-Místek561862S:2/186, A:0/0, B:0/0
12Vacková HanaSokol Starkoč561473S:0/0, A:2/116, B:1/31
13Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem511382S:2/138, A:0/0, B:0/0
14Cupalová EvaSokol Bučovice471173S:1/51, A:1/44, B:1/22
15Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka58811S:1/81, A:0/0, B:0/0
16Katzerová Miroslavaneregistrována53661S:1/66, A:0/0, B:0/0
17Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice45602S:0/0, A:1/40, B:1/20
18Antošová RadomilaPodéště58571S:1/57, A:0/0, B:0/0
19Svobodová DanaPříbram52381S:0/0, A:1/38, B:0/0
20Ročňáková MiloslavaM-team Zvole45341S:0/0, A:1/34, B:0/0
21Bartošová MiladaPříbram53321S:0/0, A:1/32, B:0/0
22Ziedlerová JarmilaAVC / SNB51301S:0/0, A:1/30, B:0/0
23Pláničková EvaAtletika Tábor54281S:0/0, A:1/28, B:0/0
24Janečková AnežkaAK Zlín47271S:0/0, A:0/0, B:1/27
25Hrozová MilenaLRS Vyškov54241S:0/0, A:0/0, B:1/24

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Blaha TomášAK Asics Kroměříž7680618S:4/420, A:4/258, B:4/128
2Král JindřichISCAREX Česká Třebová7362715S:4/315, A:4/212, B:4/100
3Flegl VlastimilVrchlabí8661524S:4/291, A:4/204, B:4/120
4Žák JiříTechnika Brno7160717S:4/273, A:4/214, B:4/120
5Dvořák PavelBiatlon Prostějov8250716S:4/258, A:4/170, B:4/79
6Jančík BořekSvartes Hořice6448715S:4/234, A:4/176, B:4/77
7Horák OndřejFORTEX Moravský Beroun754668S:2/174, A:4/240, B:2/52
8Herda JanSKP Nymburk8345218S:4/222, A:4/170, B:4/60
9Petráš RostislavNovosický Kotuč6542013S:4/207, A:4/170, B:2/43
9Magál JiříISCAREX Česká Třebová774205S:3/315, A:1/70, B:1/35
11Bajza JakubAK Kroměříž904105S:3/270, A:2/140, B:0/0
12Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8238913S:4/174, A:4/130, B:4/85
13Janů JanCZE933844S:4/384, A:0/0, B:0/0
14Berka MartinAC Syner Turnov853767S:4/279, A:0/0, B:3/97
15Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6837412S:4/177, A:4/134, B:3/63
16Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5935222S:4/147, A:4/128, B:4/77
17Vaněk PetrAC Praha6135014S:4/159, A:4/120, B:4/71
18Berka RadimKozákov823227S:4/267, A:0/0, B:3/55
19Lichý TomášTJ TŽ Třinec943175S:3/207, A:2/110, B:0/0
20Gerych DavidCZE773115S:3/171, A:2/140, B:0/0
21Fejfar OndřejAK Kroměříž893034S:3/279, A:0/0, B:1/24
22Malý JanSokol Nová Paka732557S:4/183, A:2/54, B:1/18
23Filingr ČeněkBěžecký klub F-C Kadaň6125410S:2/54, A:4/120, B:4/80
24Pechek PetrCZE832504S:2/153, A:1/62, B:1/35
25Ježek PřemyslAC Slovan Liberec822376S:4/177, A:1/38, B:1/22
26Vacek MartinISCAREX Česká Třebová692238S:2/54, A:3/112, B:3/57
27Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9622210S:2/63, A:4/114, B:3/45
28Pelíšek DavidAK Olomouc902033S:2/141, A:1/62, B:0/0
29Frei MartinCZE862003S:2/165, A:0/0, B:1/35
30Wurst MilanAK Šternberk821983S:2/144, A:1/54, B:0/0
31Hrdina PavelAK Perná881975S:1/48, A:2/100, B:2/49
32Wallenfels JiříSokol Vinohrady721936S:2/84, A:3/100, B:1/9
33Losman PetrKerteam791813S:2/150, A:0/0, B:1/31
34Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují801734S:0/0, A:2/124, B:2/49
35Čech JanČKS SKI Jilemnice931683S:2/141, A:0/0, B:1/27
36Gräf JakubDukla Liberec911653S:2/141, A:0/0, B:1/24
37Turek MartinŽakis Team801649S:2/48, A:4/64, B:3/52
38Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě841637S:3/93, A:2/46, B:2/24
39Pavlišta VítCZE851592S:2/159, A:0/0, B:0/0
40Bidmon JiříAtletika Chrudim931524S:0/0, A:3/132, B:1/20
41Mareš JiříKerteam871454S:2/84, A:1/48, B:1/13
42Novotný ViktorFenix SKI team Jeseník821442S:2/144, A:0/0, B:0/0
43Augustiňák DušanSK Nové Město na Moravě901382S:2/138, A:0/0, B:0/0
44Brýdl PavelLA Sportiva Hudy801313S:2/114, A:0/0, B:1/17
45Lopota MartinDukla Liberec921243S:2/105, A:0/0, B:1/19
45Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě641247S:4/66, A:3/58, B:0/0
47Davídek DušanVrchlabí811153S:0/0, A:2/84, B:1/31
48Ondráček TomášTriexpert Brno771112S:2/111, A:0/0, B:0/0
48Polášek JanAO Slávia Havířov801113S:3/111, A:0/0, B:0/0
50Kostecký JanTJ Šumperk911103S:2/78, A:1/32, B:0/0
51Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl961083S:0/0, A:2/84, B:1/24
51Smetana JonášVinotéka u Karla, Frenštát p.R.971084S:1/39, A:2/54, B:1/15
53Krupička RobertCZE781051S:1/105, A:0/0, B:0/0
54Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí791043S:0/0, A:1/54, B:2/50
55Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice581018S:1/27, A:2/26, B:4/48
55Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou961013S:1/30, A:1/44, B:1/27
57Ocásek MartinOCIZ Team80972S:1/66, A:0/0, B:1/31
58Kincl MarekSport Hotárek Náchod74964S:0/0, A:2/72, B:2/24
59Kreisinger JanAK Kroměříž84931S:1/93, A:0/0, B:0/0
59Škrabálek JanXALPS TEAM Praha70935S:0/0, A:3/52, B:2/41
59Nožka RadekSK Orličky90932S:1/57, A:1/36, B:0/0
62Nechvíl PetrAC Choceň91924S:0/0, A:1/12, B:3/80
63Sedláček VáclavSILVINI SKI TRAB TEAM86913S:2/69, A:0/0, B:1/22
64Štolfa MartinSpartak Police nad Metují74902S:0/0, A:2/90, B:0/0
65Zátopek JiříX-AIR Ostrava60897S:2/39, A:2/32, B:3/18
66Linhart RadekKerda Sport76882S:1/66, A:0/0, B:1/22
67Škrabánek PetrMK Seitl Ostrava60865S:2/51, A:2/26, B:1/9
68Cink TomášISCAREX Česká Třebová87832S:1/48, A:0/0, B:1/35
68Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90832S:0/0, A:1/70, B:1/13
70Mrázek JanSALOMON / KERTEAM81811S:1/81, A:0/0, B:0/0
71Vítek MiroslavVencl team Ústí n O.72804S:1/9, A:0/0, B:3/71
72Valenta MichalPrales Tužín62795S:1/33, A:1/32, B:3/14
73Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice53789S:0/0, A:2/26, B:4/52
74Knop PetrSKI klub Jablonec nad Nisou93772S:1/57, A:0/0, B:1/20
74Šmíd MartinStřelka Brno80772S:1/42, A:0/0, B:1/35
76Kozlovský VladimírŠSK Rožnov pod Radhoštěm99762S:1/54, A:1/22, B:0/0
76Záveský FilipISCAREX Česká Třebová93762S:0/0, A:1/54, B:1/22
76Tejchman JakubFENIX Ski Team Jeseník88762S:0/0, A:2/76, B:0/0
79Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p.R.94744S:2/54, A:1/14, B:1/6
79Bartoš DaliborMilíře Jizerské hory75742S:1/30, A:1/44, B:0/0
81Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav82735S:0/0, A:1/16, B:4/57
81Kolínek FrantišekAK Perná56733S:1/30, A:1/38, B:1/5
83Sádlo DominikSK Nové Město95721S:1/72, A:0/0, B:0/0
83Fousek JanMK Seitl Ostrava91721S:1/72, A:0/0, B:0/0
85Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice96703S:2/63, A:0/0, B:1/7
86Bezděk PavelREDPOINT HOBC86693S:0/0, A:2/58, B:1/11
87Valenta TomášPardubice76662S:2/66, A:0/0, B:0/0
87Schwarz OndřejPJR Frenštát p. R.77662S:1/48, A:1/18, B:0/0
87Poduška JosefMK KLADNO62661S:1/66, A:0/0, B:0/0
90Tichý PavelAC Náchod63655S:1/6, A:3/52, B:1/7
91Pomezný LukášAtletika Písek94642S:1/48, A:0/0, B:1/16
91Hruška JanTrutnov89642S:0/0, A:2/64, B:0/0
93Houska JindřichHO Koudel76633S:1/15, A:2/48, B:0/0
93Kruml KamilSpálené72632S:2/63, A:0/0, B:0/0
95Hostička JanDejvice79624S:1/18, A:1/8, B:2/36
95Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice73621S:0/0, A:1/62, B:0/0
95Hochmut MilanSpartak Rožmitál87621S:0/0, A:1/62, B:0/0
95Hájek DanielSKP České Budějovice88621S:0/0, A:1/62, B:0/0
99Machačka MartinSpartak Rokytnice nad Jizerou75613S:1/54, A:0/0, B:2/7
100Gaura AdamTJ TŽ Třinec601S:1/60, A:0/0, B:0/0
100Janoušek MilanSokol Kolín - atletika91601S:1/60, A:0/0, B:0/0
100Míč RobertVSK Univerzita Brno92601S:1/60, A:0/0, B:0/0
103Erlebach DavidKunčice nad Labem71595S:0/0, A:2/40, B:3/19
104Škapa MarekX-AIR Ostrava71584S:1/39, A:1/12, B:2/7
104Rajnoch Edvard1.Běžecký Jablunkov66584S:2/30, A:2/28, B:0/0
106Podroužek DušanAC Slovan Liberec74571S:1/57, A:0/0, B:0/0
106Doležel OndřejAK Šternberk92571S:1/57, A:0/0, B:0/0
108Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek75541S:1/54, A:0/0, B:0/0
108Boček JanTJ Lokomotiva Beroun90541S:0/0, A:1/54, B:0/0
110Pokorný MatyášSPARTAK VLAŠIM88532S:0/0, A:1/34, B:1/19
111Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují80522S:0/0, A:2/52, B:0/0
112Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou94511S:1/51, A:0/0, B:0/0
112Šrámek JaromírKVS Šumperk OB58513S:2/27, A:1/24, B:0/0
112Harom TomášSK Nové Město na Moravě80511S:1/51, A:0/0, B:0/0
112Šesták KarelX – AIR Ostrava71511S:1/51, A:0/0, B:0/0
112Pinkas MichalAO Slavia Havířov94511S:1/51, A:0/0, B:0/0
112Mráz JiříX73511S:1/51, A:0/0, B:0/0
112Vaš DavidT. J. Sokol České Budějovice90511S:1/51, A:0/0, B:0/0
119Ptáček MilošPetrovičky70493S:0/0, A:1/18, B:2/31
119Elischer IvanAC Ústí nad Labem60492S:1/33, A:0/0, B:1/16
119Friček MartinPlzeň79492S:1/15, A:1/34, B:0/0
122Ondrášek MarekSilvini Ski Trab Team74482S:2/48, A:0/0, B:0/0
122Kovář RomanFORTEX Moravský Beroun77481S:1/48, A:0/0, B:0/0
122Ryška MarekTK Duko Rýmařov96482S:2/48, A:0/0, B:0/0
122Soukup JosefVelosport85481S:0/0, A:1/48, B:0/0
122Lajtkep PetrPomalí kluci73481S:1/48, A:0/0, B:0/0
127Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší72462S:0/0, A:2/46, B:0/0
128Axmann KarelVlčí Důl83452S:1/33, A:1/12, B:0/0
128Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně84451S:1/45, A:0/0, B:0/0
128Brychta JiříTJ Nové Město na Moravě74451S:1/45, A:0/0, B:0/0
128Martin JanKrkonoše Vrchlabí80451S:1/45, A:0/0, B:0/0
132Pohanka JiříPohledec65441S:0/0, A:1/44, B:0/0
133Krška JanSK Nové Město na Moravě86421S:1/42, A:0/0, B:0/0
133Polášek VítAO Slávia Havířov94421S:1/42, A:0/0, B:0/0
133Dedek AlešZAPRO AD TEAM75422S:1/24, A:0/0, B:1/18
133Čivrný JiříSlovan Liberec53422S:0/0, A:2/42, B:0/0
137Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí61412S:1/33, A:1/8, B:0/0
137Nechvíl LukášHeřmanův Městec83412S:0/0, A:0/0, B:2/41
139Ženčák JaroslavTJ Šumperk61403S:1/3, A:0/0, B:2/37
139Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov70401S:0/0, A:1/40, B:0/0
141Vejnar JosefVysoké nad Jizerou57391S:1/39, A:0/0, B:0/0
142Kouřil TomášAC Vysoké Mýto93362S:0/0, A:0/0, B:2/36
142Kura HynekSk Nové Město na Moravě92361S:1/36, A:0/0, B:0/0
142Jetelina PetrHO Rychleby85361S:1/36, A:0/0, B:0/0
142Jirman ŠtěpánHradec Králové97361S:1/36, A:0/0, B:0/0
142Hudeček PetrOpavské dupy82361S:1/36, A:0/0, B:0/0
142Rexa MartinTRILIFE AUTHOR79361S:1/36, A:0/0, B:0/0
142Václavík JiříDobříš86361S:0/0, A:1/36, B:0/0
149Kučera LadislavČeská Třebová76352S:1/30, A:0/0, B:1/5
149Bětík MiroslavKVS Pozlovice72352S:0/0, A:1/30, B:1/5
149Kučera MartinVSK UNI Brno80351S:0/0, A:0/0, B:1/35
149Matras TomášSK Chrast80352S:1/15, A:1/20, B:0/0
153Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov97342S:1/30, A:1/4, B:0/0
153Kocián PavelKrkonoše Vrchlabí90341S:0/0, A:1/34, B:0/0
155Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48333S:0/0, A:1/14, B:2/19
155Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí53333S:0/0, A:2/18, B:1/15
155Polách MartinSKI Klub Jablonec nad Nisou89331S:1/33, A:0/0, B:0/0
155Kožák MilanSC START Karlovy Vary65331S:1/33, A:0/0, B:0/0
159Sýkora JanVŠE78321S:0/0, A:1/32, B:0/0
159Ryška VítTrojanovice75321S:0/0, A:1/32, B:0/0
159Erbs DušanAC Pardubice79321S:0/0, A:1/32, B:0/0
159Kozlík LukášSunakashi Praha89321S:0/0, A:1/32, B:0/0
159Jansa JiříAtletika Písek66321S:0/0, A:1/32, B:0/0
164Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
164Sýkora LukášAK Olomouc90312S:0/0, A:0/0, B:2/31
164Křivohlávek TomášTJ Šumperk95312S:1/15, A:1/16, B:0/0
164Havlíček JanASK Slavia Praha79311S:0/0, A:0/0, B:1/31
164Bitala VáclavAK EZ Kopřivnice77311S:0/0, A:0/0, B:1/31
164Vinduška PetrActivity Lanškroun93312S:0/0, A:1/20, B:1/11
170Rendl JosefTJ Packa Praha76301S:0/0, A:1/30, B:0/0
170Petrou JanSki Velešín90301S:0/0, A:1/30, B:0/0
170Busta JanUSK Praha Vodní slalom89301S:1/30, A:0/0, B:0/0
170Píč KarelSKI Skuhrov nad Bělou93301S:1/30, A:0/0, B:0/0
170Možný RadekBystrc85301S:0/0, A:1/30, B:0/0
170Holiš MartinZubří74301S:0/0, A:1/30, B:0/0
176Sehnal TomášKHB Radegast73292S:0/0, A:1/22, B:1/7
176Kupka MartinAK Štikov82292S:0/0, A:0/0, B:2/29
176Raus EvženSK Nové Město na Moravě97293S:1/3, A:1/12, B:1/14
179Szebesta PavelBurik Team68282S:1/18, A:1/10, B:0/0
179Ostruszka MichalTJ TŽ Třinec92282S:1/18, A:0/0, B:1/10
179Šustr PavelLiga 2000 Tábor66281S:0/0, A:1/28, B:0/0
179Kosek ŠtěpánStudené Crew89281S:0/0, A:1/28, B:0/0
179Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71281S:0/0, A:1/28, B:0/0
179Ambros JakubAK E.Zátopka Kopřivnice87281S:0/0, A:1/28, B:0/0
179Vévoda IvanAK Perná60281S:0/0, A:1/28, B:0/0
179Mach FrantišekLIAZ Jablonec50281S:0/0, A:1/28, B:0/0
179Kačín MiroslavKecka Kanice79281S:0/0, A:1/28, B:0/0
179Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov94281S:0/0, A:1/28, B:0/0
189Skoupý JanAK Šternberk94271S:1/27, A:0/0, B:0/0
189Tuček MartinSumava75271S:1/27, A:0/0, B:0/0
189Janečka SvatoplukTJ SKI-Turist Velké Karlovice72271S:0/0, A:0/0, B:1/27
189Zecha JakubAO Slávia Havířov96271S:1/27, A:0/0, B:0/0
189Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek68271S:1/27, A:0/0, B:0/0
189Šimurda MartinSki Šumava Vimperk72271S:0/0, A:0/0, B:1/27
189Valíček RadekAtletika Písek74271S:1/27, A:0/0, B:0/0
189Pavlis AntonínASK Děčín86272S:0/0, A:0/0, B:2/27
197Vanta JosefSK Hronov62262S:0/0, A:1/12, B:1/14
197Pohl JanSpartak Police nad Metují76261S:0/0, A:1/26, B:0/0
197Pomikálek JosefAtletický klub Hořice75261S:0/0, A:1/26, B:0/0
197Turek JiříSKP Český Krumlov70261S:0/0, A:1/26, B:0/0
197Šimunek MartinModřice66261S:0/0, A:1/26, B:0/0
197Buchta PavelNové Město na Moravě64261S:0/0, A:1/26, B:0/0
197Záveský VojtěchLázně Bělohrad78262S:0/0, A:0/0, B:2/26
204Smetana JakubEUROFOAM Sport Team96252S:1/18, A:0/0, B:1/7
204Žaludek PřemyslMS Cyklogatteam77252S:0/0, A:0/0, B:2/25
206Janata MilanTJ Maratonstav Úpice-STRAČO85241S:0/0, A:0/0, B:1/24
206Herbs JanVrchaři Vrchlabí75241S:0/0, A:1/24, B:0/0
206Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
206Beshir ErvinSK Zdice67241S:1/24, A:0/0, B:0/0
206Hadač FilipPřátelé orientačnho běhu Opava93241S:0/0, A:0/0, B:1/24
206Michna RomanStudiosolaris.cz78241S:1/24, A:0/0, B:0/0
206Vrzala MatoušSSK Vítkovice94241S:1/24, A:0/0, B:0/0
206Havlíček IvoLánov66241S:1/24, A:0/0, B:0/0
206Řehák TomášLukostřelba Jablonné nad Orlicí79241S:0/0, A:1/24, B:0/0
206Rybka VojtěchSTYRICB96241S:0/0, A:0/0, B:1/24
206Kubelka TomášVencl Team Ústí nad Orlicí93241S:1/24, A:0/0, B:0/0
206Haman VáclavČKS SKI Jilemnice81241S:1/24, A:0/0, B:0/0
206Hubáček MichalOB Luhačovice93241S:0/0, A:0/0, B:1/24
206Chroust JanSČK Krásná Lípa60243S:0/0, A:0/0, B:3/24
206Keller MartinAK Emila Zátopka Kopřivnice78241S:1/24, A:0/0, B:0/0
206Minčev IvanVibram57241S:0/0, A:1/24, B:0/0
206Veber JosefLK Tatran Chodov75241S:1/24, A:0/0, B:0/0
223Macháček LukášHOVRCH79232S:0/0, A:1/14, B:1/9
224Řehák PavelOB Vamberk84221S:0/0, A:1/22, B:0/0
224Juránek StanislavOrel Židenice87221S:0/0, A:0/0, B:1/22
224Urbánek JiříHO Slávie Liberec87221S:0/0, A:1/22, B:0/0
224Hurdálek RobertLokomotiva Trutnov78221S:0/0, A:1/22, B:0/0
224Štumpf EduardFitness team Sokol Kunvald80222S:0/0, A:0/0, B:2/22
224Beran JanSpartak Police nad Metují83221S:0/0, A:1/22, B:0/0
224Hrubý MartinČeský Krumlov74221S:0/0, A:1/22, B:0/0
224Matoušek OndřejSKP Ústí nad Labem88221S:0/0, A:0/0, B:1/22
224Stezka MartinChřibská84222S:0/0, A:0/0, B:2/22
224Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou72222S:0/0, A:2/22, B:0/0
224Černý MartinPlzeň91221S:0/0, A:0/0, B:1/22
224Škrabánek JanKRČSKÝ LES PRAHA 470221S:0/0, A:0/0, B:1/22
224Bradáč JiříŽďár nad Sázavou82221S:0/0, A:1/22, B:0/0
237Čížek MartinČKS SKI Jilemnice97212S:1/15, A:0/0, B:1/6
237Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava65211S:1/21, A:0/0, B:0/0
237Staněk MartinPomalí kluci86211S:1/21, A:0/0, B:0/0
237Kamenický JakubOK 99 Hradec Králové91211S:1/21, A:0/0, B:0/0
237Gombita JosefMost58212S:0/0, A:0/0, B:2/21
237Sedláček RomanActivity Lanškroun64213S:0/0, A:0/0, B:3/21
237Vojkůvka JanChuchelná68213S:3/21, A:0/0, B:0/0
237Matějka LubošKlub Lyžařů Slavoj82211S:1/21, A:0/0, B:0/0
245Sedlák RadimPosilovna Průvan74201S:0/0, A:1/20, B:0/0
245Sobotka Janneregistrován75201S:0/0, A:1/20, B:0/0
245Šrůtek DavidBKL Machov80201S:0/0, A:1/20, B:0/0
245Csirik JiříAtletika Písek92201S:0/0, A:1/20, B:0/0
245Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou72201S:0/0, A:1/20, B:0/0
245Dubčák PavelZlín86202S:0/0, A:0/0, B:2/20
245Kůra LubošAtletika Klatovy82201S:0/0, A:0/0, B:1/20
245Pryszcz PatrikKošařiska78201S:0/0, A:1/20, B:0/0
245Navrátil OndřejSokol Vsetín81201S:0/0, A:0/0, B:1/20
245Veselý PavelMSK Horní Rokytnice66201S:0/0, A:1/20, B:0/0
255Skalický JosefPepaSka Žichlínek62193S:0/0, A:0/0, B:3/19
256Lisý PavelFRC Hradec Králové66181S:1/18, A:0/0, B:0/0
256Lipenský MartinFort SMC Ústí nad Orlicí69181S:1/18, A:0/0, B:0/0
256Skoupý JanAK Šternberk94181S:1/18, A:0/0, B:0/0
256Pavlišta Davidneregistrován84181S:1/18, A:0/0, B:0/0
256Janů LiborŠumperk78181S:0/0, A:1/18, B:0/0
256Petrou JanSKI klub Velešín64181S:0/0, A:0/0, B:1/18
256Sedláček JosefBIKE - KAMÍK TUČAPY70181S:0/0, A:0/0, B:1/18
256Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník97181S:0/0, A:1/18, B:0/0
256Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec72181S:0/0, A:1/18, B:0/0
256Mašek PetrFIT Centrum Vrchlabí79182S:1/15, A:0/0, B:1/3
256Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85181S:0/0, A:1/18, B:0/0
256Toušek PetrAC Praha 189080181S:0/0, A:0/0, B:1/18
256Sluka PavelSKI Jablonec nad Nisou96181S:1/18, A:0/0, B:0/0
256Fryček MartinPlzeň79181S:0/0, A:1/18, B:0/0
270Görner TomášAtletika Klatovy81171S:0/0, A:0/0, B:1/17
270Brožek MartinOB České Budějovice69171S:0/0, A:0/0, B:1/17
270Rektor AntonínModřany75171S:0/0, A:0/0, B:1/17
270Hubáček JonášHOB Řetechov95171S:0/0, A:0/0, B:1/17
270Janík TomášSPONA Teplice68173S:0/0, A:0/0, B:3/17
275Vlček JiříSpona Teplice73161S:0/0, A:0/0, B:1/16
275Plíva VojtěchOrel Dolní Dobrouč87161S:0/0, A:0/0, B:1/16
275Bešťák JonášSkiklub Jablonec95161S:0/0, A:0/0, B:1/16
275Šatra AloisTatran Velké Hudčice58161S:0/0, A:0/0, B:1/16
275Slezák ZdeněkOB Luhačovice89161S:0/0, A:0/0, B:1/16
275Šplíchal JanTJ Starkoč83161S:0/0, A:1/16, B:0/0
275Teringl RadekTJOB České Budějovice161S:0/0, A:0/0, B:1/16
275Sládek TomášKaplice85161S:0/0, A:1/16, B:0/0
275Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc80161S:0/0, A:0/0, B:1/16
275Srbecký FilipTJ Rumburk99161S:0/0, A:0/0, B:1/16
285Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
285Pross DavidSKI Skuhrov nad Bělou75151S:1/15, A:0/0, B:0/0
285Žák MartinFarma Blatiny - CZ, s.r.o.96151S:1/15, A:0/0, B:0/0
285Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě96151S:0/0, A:0/0, B:1/15
285Klička OndřejTJ Svitavy88151S:0/0, A:0/0, B:1/15
285Rus ZdeněkKČT Nýrsko52152S:0/0, A:1/6, B:1/9
285Nový ZdeněkSK K2 Prostějov75151S:0/0, A:0/0, B:1/15
285Sedláček ŠtěpánSKI klub RD Rýmařov83151S:1/15, A:0/0, B:0/0
285Šika FrantišekAC Trial Plzeň59151S:0/0, A:0/0, B:1/15
285Beníček MatějSDH Malenovice94151S:0/0, A:0/0, B:1/15
285Ondruch AdamX – TRAIL Orlová90151S:1/15, A:0/0, B:0/0
285Holub LiborAIR Frenštát pod Radoštem80152S:2/15, A:0/0, B:0/0
297Dokulil ZdeněkOlomouc80141S:0/0, A:0/0, B:1/14
297Dolejš TomášSokol Mochtín82141S:0/0, A:0/0, B:1/14
297Palla RadovanBystřice pod Hostýnem80141S:0/0, A:1/14, B:0/0
297Otevřel VítČeský Těšín88141S:0/0, A:1/14, B:0/0
297Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice96141S:0/0, A:0/0, B:1/14
297Hunčovský TomášTJ Neratovice94141S:0/0, A:1/14, B:0/0
297Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí84141S:0/0, A:0/0, B:1/14
297Šec Ondřejneregistrován87141S:0/0, A:0/0, B:1/14
297Minář MartinŽichlínek84142S:0/0, A:1/2, B:1/12
297Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice66141S:0/0, A:1/14, B:0/0
307Hercík JakubUSK Ústí nad Labem00131S:0/0, A:0/0, B:1/13
307Hrma Luboš-64131S:0/0, A:0/0, B:1/13
307Šrachta VladimírCvikov60131S:0/0, A:0/0, B:1/13
307Machotka DominikSPS Sázava94131S:0/0, A:0/0, B:1/13
307Otrusina JiříSK OB Prostějov82131S:0/0, A:0/0, B:1/13
307Brůha LubošKlatovy84131S:0/0, A:0/0, B:1/13
307Vlček JiříNTS Prometal Slavičín77131S:0/0, A:0/0, B:1/13
314Kuběna PetrŠKODA Plzeň80121S:0/0, A:0/0, B:1/12
314Višněvský AndrejSport studio Zlín91121S:0/0, A:0/0, B:1/12
314Semerád MartinSPK Liberec99121S:0/0, A:1/12, B:0/0
314Kasalík RadimPrajzský BK Kravaře81121S:1/12, A:0/0, B:0/0
314Skopalík ZbyněkKUS Náměšť na Hané78121S:0/0, A:1/12, B:0/0
314Bolha PetrPřerov89121S:0/0, A:0/0, B:1/12
314Kalina BohumilKardašova Řečice85121S:0/0, A:1/12, B:0/0
314Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun71121S:1/12, A:0/0, B:0/0
314Klimeš JiříAC Náchod61122S:0/0, A:1/2, B:1/10
314Hes RobertHO ADR ROCK73121S:1/12, A:0/0, B:0/0
314Polák MichalBakako Nová Paka77121S:0/0, A:0/0, B:1/12
314Horák LiborKAPLICE83121S:0/0, A:0/0, B:1/12
314Krátký TomášTJ Liga 100 Olomouc85121S:0/0, A:0/0, B:1/12
314Ling MilanBřeclav68121S:0/0, A:1/12, B:0/0
314Teringl RadekTJ OB České Budějovice65121S:1/12, A:0/0, B:0/0
329Pláteník LadislavKOKOSI66111S:0/0, A:0/0, B:1/11
329Stehlík RudolfMO Tisá77111S:0/0, A:0/0, B:1/11
329Voráček KarelSokol Dolany63111S:0/0, A:0/0, B:1/11
329Večeřa RomanBiatlon Prostějov80111S:0/0, A:0/0, B:1/11
329Hofman FilipFLOPY software73111S:0/0, A:0/0, B:1/11
329Rypl MiroslavDukla Liberec92111S:0/0, A:0/0, B:1/11
335Nejdl PavelKlatovy95101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Píšek JaroslavBoršov nad Vltavou85101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Mareš BohumilLEAR Brno51101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Pytlík JiříHlučín91101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Šilpert PavelSDH Lhota83101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Soukup RadomírZlín68101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Kalous MartinSK Nové Město na Moravě95101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Taras TomášTK Příbram67101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Škoda JakubTJ Dukla Liberec88101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Kaleta KarelHrádek ve Slezsku43102S:0/0, A:0/0, B:2/10
335Holas TomášSK Jamnice78101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Mekota MartinDC panelák starák69101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Friede JanHospoda Na Kopci, V. Srbská77101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Šáfr VladimírHudy Sport Jablonec81101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Vejvoda MichalTJ Sokol Jičín82101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby72101S:0/0, A:0/0, B:1/10
335Martinec LubošSolnice82101S:0/0, A:1/10, B:0/0
335Kroupa EvženBBK67101S:0/0, A:0/0, B:1/10
353Neradil TomášASPOT Hulín7491S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Holický MilanPardubice6591S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Karlík MichalLoko Trutnov6491S:1/9, A:0/0, B:0/0
353Lorenc TomášAtletika Polička8691S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Krupka LukášSokol Jičín8391S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Haňur RomanBBKBOR6991S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Krsek MiroslavM. K. Luková4992S:0/0, A:1/4, B:1/5
353Pražák VojtěchAK Emila Zátopka Kopřivnice0091S:1/9, A:0/0, B:0/0
353Doležal ZdeněkLIGA 2000 TÁBOR5591S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Hegedüš JosefBBK6691S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Holubec MiroslavOstrov7691S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Lichý DušanSplašení Goroli6791S:1/9, A:0/0, B:0/0
353Pelant VojtaEpo Team8391S:0/0, A:0/0, B:1/9
353Hanke DavidAK Emila Zátopka7191S:1/9, A:0/0, B:0/0
367Jelínek KarelPSK Olymp Praha5181S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Mach JaroslavNeplachov9481S:0/0, A:1/8, B:0/0
367Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.9581S:0/0, A:1/8, B:0/0
367Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7281S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Zelený LuděkAC Náchod6182S:0/0, A:1/2, B:1/6
367Šolc VítězslavBKL Machov9181S:0/0, A:1/8, B:0/0
367Pešek OndřejKOB Choceň8581S:0/0, A:1/8, B:0/0
367Fajfr František3D Fitnes Žamberk7281S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Klein PetrJičín7382S:0/0, A:1/6, B:1/2
367Osoba MartinLokomotiva Meziměstí6581S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Řehák JanDolní Dobrouč8881S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Resl Janneregistrován7681S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Vysloužil LiborAC Prostějov8981S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Scheuer JanLanškroun82S:0/0, A:0/0, B:2/8
367Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7681S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Udržal TomášLokomotiva Pardubice8082S:1/6, A:1/2, B:0/0
367Vodička JanMK Radslavice4581S:0/0, A:1/8, B:0/0
367Kolařík MiroslavAUTHOR TUFO TRILIFE Zlín7881S:0/0, A:0/0, B:1/8
367Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5681S:0/0, A:0/0, B:1/8
386Malý LiborKAPLICE8271S:0/0, A:0/0, B:1/7
386Pekař JanSK Nové Město na Moravě9771S:0/0, A:0/0, B:1/7
386Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6371S:0/0, A:0/0, B:1/7
386Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8271S:0/0, A:0/0, B:1/7
386Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5872S:1/3, A:1/4, B:0/0
386Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6871S:0/0, A:0/0, B:1/7
386Odstrčilík TomášSokol Třebětice8371S:0/0, A:0/0, B:1/7
386Szabo NorbertPod Pajrekem7171S:0/0, A:0/0, B:1/7
386Roštejnský MichalSport aerobic Liberec7771S:0/0, A:0/0, B:1/7
395Černý KarelRK Evropa Plzeň6061S:0/0, A:0/0, B:1/6
395Jína PavelTJ LIGA 100 Olomouc6261S:0/0, A:1/6, B:0/0
395Stárek MartinPraha 108061S:1/6, A:0/0, B:0/0
395Boháč KarelLigo 2000 Tábor4761S:0/0, A:0/0, B:1/6
395Pšenička JakubDukla Liberec9161S:1/6, A:0/0, B:0/0
395Helcel RichardBK SAK Karviná7261S:1/6, A:0/0, B:0/0
395Jeřábek LukášVella Cyklink8461S:0/0, A:1/6, B:0/0
395Svoboda MilanRaam Team7461S:0/0, A:1/6, B:0/0
395Martikán JiříHorolezci FM7562S:0/0, A:1/4, B:1/2
395Gajdoš MatyášTJ Rumburk0061S:0/0, A:0/0, B:1/6
395Stejskal Roman-8361S:0/0, A:1/6, B:0/0
395Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5561S:0/0, A:0/0, B:1/6
395Pokorný JanNKNEM7461S:0/0, A:0/0, B:1/6
395Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8561S:0/0, A:0/0, B:1/6
395Martinek JaroslavTrisk Olomouc6961S:1/6, A:0/0, B:0/0
395Příhoda MatůšUSK Praha Vodní slalom9861S:1/6, A:0/0, B:0/0
395Hopp MarekTJ Kaluža7561S:1/6, A:0/0, B:0/0
395Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8761S:0/0, A:1/6, B:0/0
395Špringl ŠtěpánPraha 58461S:1/6, A:0/0, B:0/0
414Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4251S:0/0, A:0/0, B:1/5
414Belobrad IvanŽamberk6651S:0/0, A:0/0, B:1/5
414Rybka JanSTYRICB7051S:0/0, A:0/0, B:1/5
414Kubal VlastimilKdyně7551S:0/0, A:0/0, B:1/5
414Soukup PetrSO RÁJ Hrubá Skála6651S:0/0, A:0/0, B:1/5
414Hendrych JakubTHE.CZ Praha8351S:0/0, A:0/0, B:1/5
414Kuželka TomášSokol Dřevěnice6851S:0/0, A:0/0, B:1/5
414Lhota ZbyšekTJ KK Železný Brod8451S:0/0, A:0/0, B:1/5
422Kempa JanJulboWay7941S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5141S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Malý JiříKČT Nýrsko7641S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Jančařík PetrAAC Brno6841S:0/0, A:1/4, B:0/0
422Strnad DavidČeský Krumlov8541S:0/0, A:1/4, B:0/0
422Zdeněk LiborCYKLOVEL6641S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Soukup PetrPříbram7641S:0/0, A:1/4, B:0/0
422Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7041S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Kahánek RadekAC Jičín9041S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Šmíd PetrBaník Osek6941S:0/0, A:1/4, B:0/0
422Haničinec IvoBS Slopné6741S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Kalous Tomᚎamberk6441S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6041S:0/0, A:1/4, B:0/0
422Miles JiříPRAHA4241S:0/0, A:0/0, B:1/4
422Lipták RadimPepa Team Frýdek Místek7941S:0/0, A:1/4, B:0/0
437Kukáň FrantišekGAMA Železná Ruda6131S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Scheinherr JiříBlatná5131S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Krátký LubošLanškroun6231S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Holec Martinneregistrovnán9231S:1/3, A:0/0, B:0/0
437Pešl JosefTJ Loko Beroun8531S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Doležal MartinSPS Sázava7031S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Adamec MilanOrel Vyškov7731S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice6431S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Jašek RadovanFrenštát p. R.8031S:1/3, A:0/0, B:0/0
437Wurzel JakubVaradero8031S:0/0, A:0/0, B:1/3
437Pela ZbyněkSKI PAX Horní Maxov7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
437Petráš MichalAK PSG Zlín9331S:0/0, A:0/0, B:1/3
449Čech JaroslavLiga 100 Praha4121S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Horáček DavidSudislav nad Orlicí7521S:0/0, A:1/2, B:0/0
449Kučera PetrKES Buk Team7221S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice9721S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Mrázek MartinHO Jiskra Adršpach8621S:0/0, A:1/2, B:0/0
449Růžička JiříCYKLOVE5421S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Sonnenschein MatějX-Race Martinov9521S:0/0, A:1/2, B:0/0
449Slabý JosefVotice3621S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Žákovec PavelTřemošná6621S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Šitka JosefMK SEITL Ostrava8621S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Knotek David-8221S:0/0, A:1/2, B:0/0
449Rosol JiříLoko Beroun7421S:0/0, A:1/2, B:0/0
449Šutera JosefAtletika Polička7921S:0/0, A:0/0, B:1/2
449Fišnar JiříKouty7621S:0/0, A:1/2, B:0/0
449Roleček MilanPěčín7621S:0/0, A:0/0, B:1/2
464Gregora ZdenekActivity Lanškroun7311S:0/0, A:0/0, B:1/1
464Koubek TomášBBK9811S:0/0, A:0/0, B:1/1
464Souček JanŠumperk6511S:0/0, A:0/0, B:1/1
464Opluštil BohuslavLyžaři Nýrsko7611S:0/0, A:0/0, B:1/1
464Kessler FilipBěžecká škola.cz8211S:0/0, A:0/0, B:1/1
464Jelínek ZbyněkHranice6311S:0/0, A:0/0, B:1/1
464Wachtl Vojtěchneregistrován8611S:0/0, A:0/0, B:1/1
464Jirka JanAC Náchod8311S:0/0, A:0/0, B:1/1

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Milesová IvaPSK Olymp Praha7775415S:4/342, A:4/272, B:4/140
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7265313S:4/408, A:2/140, B:3/105
3Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8560114S:4/303, A:4/240, B:2/58
4Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5459414S:4/285, A:4/212, B:3/97
5Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6954714S:4/261, A:4/180, B:4/106
6Havlová PavlaCZE825366S:4/396, A:2/140, B:0/0
7Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová895248S:4/306, A:4/218, B:0/0
8Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8851014S:4/270, A:4/148, B:4/92
9Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7348222S:4/240, A:4/160, B:4/82
10Matyášová JanaDolní Dobrouč6547315S:4/237, A:4/144, B:4/92
11Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun764498S:2/186, A:4/204, B:2/59
12Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5643828S:4/177, A:4/152, B:4/109
13Jirásková EvaLanškroun6441116S:4/189, A:4/142, B:4/80
14Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6940812S:4/180, A:4/134, B:4/94
15Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice753826S:2/174, A:4/208, B:0/0
16Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6435817S:4/171, A:4/126, B:4/61
17Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují753539S:4/198, A:3/118, B:2/37
18Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5631530S:4/120, A:4/112, B:4/83
19Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová912625S:1/72, A:2/124, B:2/66
20Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov762574S:2/141, A:2/116, B:0/0
21Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5224712S:4/126, A:4/44, B:4/77
22Vévodová MartinaAK Perná902425S:1/54, A:2/118, B:2/70
23Gregorová KamilaAC TEPO Kladno812353S:2/165, A:1/70, B:0/0
24Mertová MichaelaActivity Lanškroun762313S:3/231, A:0/0, B:0/0
25Gerychová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem822274S:2/117, A:2/110, B:0/0
26Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7722612S:4/120, A:3/60, B:4/46
27Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9322211S:1/42, A:4/128, B:4/52
28Zahálková PavlaCZE892213S:2/186, A:0/0, B:1/35
29Pražáková AnežkaAtletika Kopřivnice012125S:2/120, A:2/74, B:1/18
30Schorná PavlaCZE802102S:2/210, A:0/0, B:0/0
31Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722093S:2/165, A:1/44, B:0/0
32Chmelková KristýnaTJ Liga 100 Olomouc871937S:4/123, A:2/56, B:1/14
33Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4817012S:3/45, A:4/84, B:4/41
34Dvořáková EvaBiatlon Prostějov551639S:3/87, A:3/32, B:3/44
35Pastorová PetraCZE771532S:2/153, A:0/0, B:0/0
36Stonová TamaraJulboWay841472S:2/147, A:0/0, B:0/0
36Matrasová KateřinaSK Chrast831472S:1/93, A:1/54, B:0/0
38Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová581458S:3/90, A:3/26, B:2/29
39Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701406S:0/0, A:3/84, B:3/56
40Hynštová MarieAHA Vyškov571394S:3/120, A:0/0, B:1/19
41Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany681363S:2/114, A:0/0, B:1/22
42Esentierová AdélaBaláž Extrem Team Ostrava881283S:1/60, A:1/44, B:1/24
43Henychová ZuzanaSlavia LIberec611232S:2/123, A:0/0, B:0/0
44Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971163S:0/0, A:1/62, B:2/54
44Piklová AliceSVŠ731163S:0/0, A:2/92, B:1/24
46Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě961133S:1/57, A:1/34, B:1/22
47Horká LudmilaČKS SKI Jilemnice921082S:1/81, A:0/0, B:1/27
48Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631066S:1/6, A:4/84, B:1/16
49Vrabcová Nývltová EvaOlfin Car Vella Trutnov861051S:1/105, A:0/0, B:0/0
49Beshirová CarmenAK Olymp Brno981051S:1/105, A:0/0, B:0/0
51Smith LucieVrchlabí731022S:2/102, A:0/0, B:0/0
52Kozlovská AnežkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm971003S:1/60, A:2/40, B:0/0
53Hanušová LenkaTT Janovičky79962S:0/0, A:2/96, B:0/0
54Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice90931S:1/93, A:0/0, B:0/0
55Čechová AnnaČKS SKI Jilemnice93913S:2/78, A:0/0, B:1/13
55Lenčová JanaAC TJ Jičín92913S:1/42, A:0/0, B:2/49
57Mališová KarlaUSK Praha60902S:1/60, A:1/30, B:0/0
58Matějíková JanaTJ Liga 100 Olomouc90873S:1/42, A:1/26, B:1/19
59Poláčková PavlínaEKOL Team96822S:1/51, A:0/0, B:1/31
60Blahutová BarboraOlymp Brno94811S:1/81, A:0/0, B:0/0
60Mynářová Natálie LauraFrenštát p. R.01811S:1/81, A:0/0, B:0/0
60Staňková ZuzanaLomnice nad Popelkou97811S:1/81, A:0/0, B:0/0
63Šefcová EvaTJ Spartak Police nad Metují64793S:1/45, A:2/34, B:0/0
63Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště62794S:0/0, A:2/28, B:2/51
65Šlahařová JaroslavaTJ Liga 100 Olomouc83752S:2/75, A:0/0, B:0/0
65Gregořicová JitkaAZIMUT77752S:2/75, A:0/0, B:0/0
65Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80752S:1/48, A:0/0, B:1/27
68Skupieňová KristýnaHranice89733S:2/63, A:1/10, B:0/0
68Janatová KateřinaČKS SKI Jilemnice97732S:1/54, A:0/0, B:1/19
70Hloušková MarcelaFORTEX SKI Moravský Beroun74721S:1/72, A:0/0, B:0/0
70Čablová KristinaAK Emila Zátopka87721S:1/72, A:0/0, B:0/0
72Klaclová ŠárkaSK Nové Město na Moravě93701S:0/0, A:1/70, B:0/0
72Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79704S:0/0, A:2/44, B:2/26
74Příkopová EvaTěchonín86674S:2/45, A:2/22, B:0/0
75Šokalová LudmilaPepaTeam Frýdek-Místek56662S:2/66, A:0/0, B:0/0
75Procházková IrenaTJ Háje57663S:2/48, A:0/0, B:1/18
75Pončová EvaJaroměř74663S:0/0, A:1/30, B:2/36
75Sekyrová IvanaAK Sokolov71661S:1/66, A:0/0, B:0/0
75Schützová SandraDukla Liberec91661S:1/66, A:0/0, B:0/0
75Odehnalová LucieSK Oceláci Ostrava81661S:1/66, A:0/0, B:0/0
81Nechvílová MiroslavaAC Choceň60634S:0/0, A:1/24, B:3/39
82Planičková LenkaOrrero Tři Dvory91621S:0/0, A:1/62, B:0/0
83Vacková HanaSokol Starkoč56613S:0/0, A:2/34, B:1/27
84Juríčková MartaVinotéka u Karla, Frenštát p. R.94604S:1/15, A:1/22, B:2/23
85Žaludková JanaCyklogat75582S:0/0, A:0/0, B:2/58
86Krstevová AndreaSSK Vítkovice85571S:1/57, A:0/0, B:0/0
87Wallenfels LenkaSokol Královské Vinohrady66553S:1/33, A:1/20, B:1/2
88Samková ErikaSK Nové Město nad Metují77542S:0/0, A:1/32, B:1/22
88Jančaříková LenkaAAC Brno70541S:0/0, A:1/54, B:0/0
88Pštrossová MarieAVC/SNB Praha59543S:0/0, A:2/32, B:1/22
88Šindlerová JanaÚstí nad Labem69541S:1/54, A:0/0, B:0/0
88Luštincová LuckaŽacléř541S:1/54, A:0/0, B:0/0
88Grabmüllerová ŠárkaSki Šumava69541S:0/0, A:1/54, B:0/0
94Adamová EvaBílovice nad Svitavou87533S:0/0, A:1/20, B:2/33
94Kožnarová KristýnaČKS SKI Jilemnice94532S:1/39, A:0/0, B:1/14
96Ulrichová PavlaSKI Skuhrov nad Bělou96511S:1/51, A:0/0, B:0/0
96Trojanová AnežkaČKS SKI Jilemnice92511S:1/51, A:0/0, B:0/0
96Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)73511S:1/51, A:0/0, B:0/0
96Filipová EvaTJ Šumperk86511S:1/51, A:0/0, B:0/0
96Macháčková ŠárkaX-Air Ostrava83511S:1/51, A:0/0, B:0/0
101Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice86502S:0/0, A:2/50, B:0/0
102Stehlíková MartinaÚstí nad Labem77481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Doubková KateřinaAK Perná72481S:0/0, A:1/48, B:0/0
102Maťátková MarcelaSKI OB Šterneberk71481S:1/48, A:0/0, B:0/0
102Tkadlecová AnnaSK Nové Město na Moravě96481S:1/48, A:0/0, B:0/0
106Honsová HanaActivity Lanškroun79473S:1/6, A:1/24, B:1/17
107Tylšová DanielaHISPORT Team78462S:0/0, A:1/32, B:1/14
108Lubinová RomanaLK Slovan Karlovy Vary69451S:1/45, A:0/0, B:0/0
108Tkáčová MonikaBeskydští lenoši75451S:1/45, A:0/0, B:0/0
108Rybáčková SoňaMK Kladno83451S:1/45, A:0/0, B:0/0
108Krausová DarinaMK Kopřivnice74451S:1/45, A:0/0, B:0/0
108Lhotáková AnežkaTJ Rumburk97452S:0/0, A:0/0, B:2/45
113Horáková ŠárkaSK Prštice77441S:0/0, A:1/44, B:0/0
113Machová LenkaNeplachov94441S:0/0, A:1/44, B:0/0
113Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov77441S:0/0, A:1/44, B:0/0
113Lauterbachová LucieLíšnice81442S:0/0, A:1/26, B:1/18
117Strnádková JanaDolní Kalná71422S:0/0, A:1/26, B:1/16
117Juřičková MartaVinotéka u Karla94421S:1/42, A:0/0, B:0/0
117Kopecká PavlaPraha 1386421S:1/42, A:0/0, B:0/0
117Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem51422S:2/42, A:0/0, B:0/0
121Havlová Petraneregistrována76401S:0/0, A:1/40, B:0/0
122Košárková IvaPobo Opava81391S:1/39, A:0/0, B:0/0
122Knýřová JitkaSK MAXTRI Liberec63391S:1/39, A:0/0, B:0/0
122Svatá ZdeňkaKruh77391S:1/39, A:0/0, B:0/0
125Fridrichová Lenkaneregistrována94381S:0/0, A:1/38, B:0/0
125Menšíková LenkaTC Dvořák ČB73381S:0/0, A:1/38, B:0/0
125Kukuczková PavlaHO Mosty93381S:0/0, A:1/38, B:0/0
128Košťálová Olganeregistrována77373S:1/27, A:0/0, B:2/10
129Míková JiřinaBezvaúči85361S:0/0, A:1/36, B:0/0
129Frantová AndreaLoko Beroun85361S:0/0, A:1/36, B:0/0
129Jeřábková KristýnaHorní Branná78361S:1/36, A:0/0, B:0/0
129Strouhalová AnnaFENIX Jeseník01361S:0/0, A:1/36, B:0/0
129Pargačová MarcelaVeřovice63361S:1/36, A:0/0, B:0/0
129Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov76361S:0/0, A:1/36, B:0/0
129Kolbová Šárkaneregistrována75361S:0/0, A:1/36, B:0/0
129Hořejšová HanaPříbram60361S:1/36, A:0/0, B:0/0
137Slabáková LenkaOrel Židenice66353S:0/0, A:0/0, B:3/35
137Kubrová DagmarHvězda Pardubice63352S:1/27, A:1/8, B:0/0
137Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová79351S:0/0, A:0/0, B:1/35
137Preislerová KarolínaSkiklub Jablonec94351S:0/0, A:0/0, B:1/35
137Popovová MartinaSNB Praha74352S:0/0, A:0/0, B:2/35
137Bieleszová Miluše1. běžecký Jablunkov66352S:1/15, A:1/20, B:0/0
143Fáberová ZuzanaJabloňská běžecká liga96341S:0/0, A:1/34, B:0/0
143Húdoková ŽanetaKošařiska80341S:0/0, A:1/34, B:0/0
143Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují73341S:0/0, A:1/34, B:0/0
143Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí71341S:0/0, A:1/34, B:0/0
143Chrástilová MartinaSK Nové Město na Moravě85341S:0/0, A:1/34, B:0/0
148Dorazilová Ivona, Mgr.Rudá hvězda Kroměříž83331S:1/33, A:0/0, B:0/0
148Glabazňová JanaPřátelé OB Opava61331S:1/33, A:0/0, B:0/0
148Dupalová BarboraX82331S:1/33, A:0/0, B:0/0
151Szotkowská EvaSKI Mosty97321S:0/0, A:1/32, B:0/0
151Novotná DoraAvengers97321S:0/0, A:1/32, B:0/0
151Vorlová DanaOrlando Bananas65321S:0/0, A:1/32, B:0/0
154Kavijová PetraAtletika Klatovy88311S:0/0, A:0/0, B:1/31
155Filipiová EvaTJ Šumperk86301S:1/30, A:0/0, B:0/0
155Cupalová EvaBučovice47301S:0/0, A:1/30, B:0/0
155Lebedová OlgaHůrka85301S:0/0, A:1/30, B:0/0
155Žaliová IvaAVC Praha77302S:0/0, A:0/0, B:2/30
155Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov76301S:1/30, A:0/0, B:0/0
160Marshallová MonikaNové Město na Moravě70281S:0/0, A:1/28, B:0/0
160Flíčková AliceTC Dvořák ČB75281S:0/0, A:1/28, B:0/0
160Zbořilová IvanaMK Seitl Ostrava82281S:0/0, A:1/28, B:0/0
160Bednarská VeronikaAtletika Šumperk97281S:0/0, A:1/28, B:0/0
160Koláříková AlžbětaAvengers90281S:0/0, A:1/28, B:0/0
160Nývltová MarcelaVSK Medik85281S:0/0, A:1/28, B:0/0
166Česíková EliškaSK SPARTAK Slatiňany88271S:0/0, A:0/0, B:1/27
166Tesařová MarcelaOB Luhačovice94271S:0/0, A:0/0, B:1/27
166Kůrová EvaPSK Klatovy83271S:0/0, A:0/0, B:1/27
166Kuchařová LibušeMK Seitl Ostrava62271S:1/27, A:0/0, B:0/0
170Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66263S:0/0, A:0/0, B:3/26
170Švarcová BarboraOlfin Car-Vella Trutnov97261S:0/0, A:1/26, B:0/0
170Vlčková KateřinaBezvaúči75261S:0/0, A:1/26, B:0/0
170Zápecová VěraValachy Léskové84263S:0/0, A:1/4, B:2/22
170Naxerová JanaUSK Plzeň66261S:0/0, A:1/26, B:0/0
175Hyánková EvaBílovice n. S.74241S:1/24, A:0/0, B:0/0
175Cermanová AlenaSK Doubravice76241S:0/0, A:0/0, B:1/24
175Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice81241S:0/0, A:1/24, B:0/0
175Kocháňová MartinaAK Zlín85241S:0/0, A:0/0, B:1/24
175Kalousová AlenaŽamberk80243S:0/0, A:1/12, B:2/12
175Kadeřávková AgátaTJ Stodůlky Praha89241S:1/24, A:0/0, B:0/0
175Přibylová KláraPIWEE Club Náchod88241S:0/0, A:0/0, B:1/24
175Maťáková MarcelaSKI OB Šternberk71241S:0/0, A:0/0, B:1/24
175Naxerová JanaÚSK Plzeň68241S:0/0, A:0/0, B:1/24
184Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová54233S:0/0, A:2/12, B:1/11
185Míková ZuzanaSokol Vinohrady65221S:0/0, A:1/22, B:0/0
185Matoušková LenkaSKP Ústí nad Labem84221S:0/0, A:0/0, B:1/22
185Zahálková JindraChlumčany61221S:0/0, A:0/0, B:1/22
185Procházková IvonaBlatná75221S:0/0, A:0/0, B:1/22
185Novotná MartinaTÜV SÜD Rusava bike team88221S:0/0, A:0/0, B:1/22
185Bumbová MartinaKamenictví Bumba ČB69221S:0/0, A:0/0, B:1/22
185Šedová RenataOrlické cyklo a in-line Království65221S:0/0, A:1/22, B:0/0
192Klimánková Evaneregistrován73211S:1/21, A:0/0, B:0/0
192Facková KláraŠSK Rožnov p. R.99211S:1/21, A:0/0, B:0/0
192Všetečková PavlaMotor Journal75211S:1/21, A:0/0, B:0/0
195Kubrická Irena-------------------------79201S:0/0, A:1/20, B:0/0
195Horčičková VendulaAC Moravská Slávia Brno93201S:0/0, A:0/0, B:1/20
195Šritrová LucieHudy Trutnov91201S:0/0, A:1/20, B:0/0
195Votočková PavlínaČKS SKI Jilemnice98201S:0/0, A:0/0, B:1/20
195Riedelová JanaTJ Lázně Bělohrad84201S:0/0, A:0/0, B:1/20
195Machová IvanaFit Body Klatovy69201S:0/0, A:0/0, B:1/20
201Vavrysová BarbaraOB Luhačovice97191S:0/0, A:0/0, B:1/19
201Henclová RadkaNové Město nad Metují90191S:0/0, A:0/0, B:1/19
203Sýkorová MáriaVizovice79181S:0/0, A:0/0, B:1/18
203Katzerová Miroslavaneregistrována53181S:1/18, A:0/0, B:0/0
203Szkanderová Beata1.běžecký Jablunkov96181S:0/0, A:1/18, B:0/0
203Hornychová MarieSpartak Police nad Metují80181S:0/0, A:1/18, B:0/0
203Karasová DanielaZŠ Bohutín03181S:0/0, A:1/18, B:0/0
203Salamonová AlexandraAO Slavia Havířov98181S:1/18, A:0/0, B:0/0
203Rysulová EliškaČKS SKI Jilemnice98181S:0/0, A:0/0, B:1/18
203Coufalíková HanaOlomouc88182S:1/6, A:0/0, B:1/12
203Heřmánková Pavlaneregistrován75181S:0/0, A:0/0, B:1/18
203Čermáková MagdalenaFORTEX SKI Moravský Beroun91181S:0/0, A:0/0, B:1/18
203Butorová JohankaŠSK Rožnov p. R.00181S:1/18, A:0/0, B:0/0
203Hrdoušková MartinaSilvini Ski Trab Team69181S:1/18, A:0/0, B:0/0
215Orsavová JanaZlín82171S:0/0, A:0/0, B:1/17
215Linhartová RomanaKumburský Újezd, Nová Paka82171S:0/0, A:0/0, B:1/17
215Jampílková LucieZřejmě Slušnej Oddíl73171S:0/0, A:0/0, B:1/17
218Fialová MartinaSK Kolářka Praha87161S:0/0, A:1/16, B:0/0
218Kuželková NatálieJičín98161S:0/0, A:0/0, B:1/16
218Klepáčová KateřinaFrýdek-Místek94161S:0/0, A:0/0, B:1/16
218Hauschková DagmarSpartak Police n.M.65161S:0/0, A:1/16, B:0/0
218Karasová VěraTK Příbram72161S:0/0, A:1/16, B:0/0
218Zbyňková MichaelaHradec Králové86161S:0/0, A:1/16, B:0/0
218Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa78161S:0/0, A:0/0, B:1/16
225Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
225Fialová RenataBílá Třemešná73151S:0/0, A:0/0, B:1/15
225Řeháková KvětaDolní Dobrouč62151S:0/0, A:0/0, B:1/15
225Sedláčková KateřinaSKI klub RD Rýmařov84151S:1/15, A:0/0, B:0/0
229Brázdová VeronikaKroměříž90141S:0/0, A:0/0, B:1/14
229Kubíčková Renátaneregistrována85141S:0/0, A:0/0, B:1/14
229Gromusová AlexandraVsacan Tour Vsetín62141S:0/0, A:1/14, B:0/0
229Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová84141S:0/0, A:1/14, B:0/0
229Vejběrová EvaCyklo Pokr HK76141S:0/0, A:1/14, B:0/0
234Menšíková JanaJablonec nad Nisou83131S:0/0, A:0/0, B:1/13
234Lonerová Annaneregistrována93131S:0/0, A:0/0, B:1/13
234Višněvská PavlaSport studio Zlín63132S:0/0, A:0/0, B:2/13
234Zadorožná PavlínaTJ Liga 100 Olomouc81131S:0/0, A:0/0, B:1/13
234Šišková JanaBěh na lyžích Frenštát p.R.95131S:0/0, A:0/0, B:1/13
239Škývarová TerezaRožnov p. R.00121S:1/12, A:0/0, B:0/0
239Peterková VeronikaTJ Svitavy84121S:0/0, A:0/0, B:1/12
239Dřímalová MartinaTJ Liga 100 Olomouc89121S:1/12, A:0/0, B:0/0
239Szmeková IvetaMilíkov73121S:0/0, A:1/12, B:0/0
239Šperlichová MiroslavaKUBOJ Šternberk64121S:0/0, A:1/12, B:0/0
239Kutnarová AnnaTJ JM Chodov95121S:0/0, A:0/0, B:1/12
239Marholdová LucieChoceň83121S:0/0, A:0/0, B:1/12
246Iliášová Dominikaneregistrována86111S:0/0, A:0/0, B:1/11
246Škorpilová JanaSJC Jičín74111S:0/0, A:0/0, B:1/11
246Sůvová LenkaJiskra Hořice84111S:0/0, A:0/0, B:1/11
246Mikulíková Veronikaneregistrována77111S:0/0, A:0/0, B:1/11
246Janečková AnežkaAK Zlín47111S:0/0, A:0/0, B:1/11
251LeskovjanováDomaželice76101S:0/0, A:0/0, B:1/10
251Hejsková MichaelaHradec Králové79101S:0/0, A:0/0, B:1/10
251Netolická MartinaAK Olymp Brno82101S:0/0, A:0/0, B:1/10
251Votočková EliškaSKI Jilemnice97101S:0/0, A:0/0, B:1/10
255Vaclová MichaelaČKS SKI Jilemnice9591S:0/0, A:0/0, B:1/9
255Povalová Eva-8491S:1/9, A:0/0, B:0/0
255Srníčková ValerieTJ Sokol Frenštát p. R.0191S:1/9, A:0/0, B:0/0
255Křenková KarolínaAO Slavia Havířov9791S:1/9, A:0/0, B:0/0
255Krabcová IvanaSedličky7291S:0/0, A:0/0, B:1/9
255Chudická JarmilaSK Ježíš8691S:1/9, A:0/0, B:0/0
255Henychová Petraneregistrován8291S:0/0, A:0/0, B:1/9
255Hovadíková MartinaMarcelce k narozeninám7191S:0/0, A:0/0, B:1/9
263Lenčová JanaMK Seitl Ostrava6982S:1/3, A:0/0, B:1/5
263Horáčková JanaOrel Studenec8582S:0/0, A:0/0, B:2/8
263Kofroňová MarkétaPetrůvka9181S:0/0, A:1/8, B:0/0
263Lihnhartová RomanaKalili8281S:0/0, A:0/0, B:1/8
263Záveská KateřinaKOLOŠ Team9181S:0/0, A:0/0, B:1/8
263Ondrušková LenkaToveř8681S:0/0, A:1/8, B:0/0
263Kawuloková JanaSKI Mosty9881S:0/0, A:1/8, B:0/0
270Kučerová PetraTest Stružinec8871S:0/0, A:0/0, B:1/7
271Bartoňová LudmilaNový Jičín9561S:1/6, A:0/0, B:0/0
271Hrdličková NelaSyřenov9161S:0/0, A:0/0, B:1/6
271Budinska HanaAC Moravská Slávia Brno6061S:1/6, A:0/0, B:0/0
271Machová AlenaPolička8761S:0/0, A:1/6, B:0/0
271Zodererová VáclavaSokol Žižkov6161S:0/0, A:1/6, B:0/0
271Švecová KateřinaTJ Svitavy8861S:0/0, A:0/0, B:1/6
277Plecháčová EliškaČKS SKI Jilemnice9751S:0/0, A:0/0, B:1/5
277Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6951S:0/0, A:0/0, B:1/5
277Dostálová PetraBudo klub Lanškroun7851S:0/0, A:0/0, B:1/5
280Ouřecká RenátaLetohrad7041S:0/0, A:0/0, B:1/4
280Blahová JaroslavaBK Vísky6741S:0/0, A:0/0, B:1/4
280Karasová BarboraZŠ Bohutín0241S:0/0, A:1/4, B:0/0
280Hubáčková KateřinaDolní Bojanovice8041S:0/0, A:1/4, B:0/0
280Beranová AnnaSpartak Police nad Metují9141S:0/0, A:1/4, B:0/0
280Kašíková DagmarSlečinky Napajedla8641S:0/0, A:0/0, B:1/4
286Vebrová MonikaČeská Třebová7931S:0/0, A:0/0, B:1/3
286Bajerová IlonaMaraton tým Pavla Nováka5831S:1/3, A:0/0, B:0/0
286Pukovcová KláraNový Jičín9431S:1/3, A:0/0, B:0/0
286Frýbová Jananeregistrována7831S:0/0, A:0/0, B:1/3
290Píšková Ivetaneregistrována8721S:0/0, A:0/0, B:1/2
290Stránská JanaK.O.Poděbrady7821S:0/0, A:0/0, B:1/2
290Hejtmanová JanaBůčky a papučky7821S:0/0, A:0/0, B:1/2
293Alferyová PatricieBrandýs nad Labem9111S:0/0, A:0/0, B:1/1
293Piklová VeronikaSUŠ0111S:0/0, A:0/0, B:1/1
293Jetmarová EsterSokol Hylváty7011S:0/0, A:0/0, B:1/1
293Jahodová Hananeregistrována6311S:0/0, A:0/0, B:1/1
293Hořínková JanaStřelka Brno6511S:0/0, A:0/0, B:1/1


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2013Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec37
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
4.5.2013Sedlecko-prčický trhák30
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
2.6.2013Běh na Radhošť125
8.6.2013Běh na Děvín48
15.6.2013Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska76
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
22.6.2013Běh na Kohout a zpět32
23.6.2013Běh na Kleť85
29.6.2013Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd117
30.6.2013Běh na Hraničář42
6.7.2013ME v běhu do vrchu, Bulharsko217
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2013Běh na Kozubovou166
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2013Slopenská desítka97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE0
1.9.2013Sázava - Lázek65
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013MS v běhu do vrchu, Polsko314
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
28.9.20132Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk133
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
12.10.2013Běh na Praděd199
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník