Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2013 - 28. ročník

Od ročníku 2019 již nebudou oficiální výsledky Českého poháru v běhu do vrchu zveřejňovány na našich stránkách, nově je naleznete na stránkách pořadatele vrchy.maratonstav.cz.

Celkové pořadí poháru

Ženy B 35 - 44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Milesová IvaPSK Olymp Praha7781015S:5/387, A:5/282, B:5/141
2Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6974714S:4/372, A:5/242, B:5/133
3Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7370622S:9/354, A:9/242, B:4/110
4Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové7267713S:8/432, A:2/140, B:3/105
5Kabilová MartinaACES TEAM Karlovy Vary6959112S:4/273, A:4/194, B:4/124
6Delingerová MarieFORTEX Moravský Beroun765528S:2/210, A:4/272, B:2/70
7Rychnovská DagmarSK Nové Město nad Metují754939S:4/294, A:3/146, B:2/53
8Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7747512S:5/249, A:3/136, B:4/90
9Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice754006S:2/174, A:4/226, B:0/0
10Havlová MarieOlfin Car Vella Trutnov763024S:2/186, A:2/116, B:0/0
11Mertová MichaelaActivity Lanškroun762463S:3/246, A:0/0, B:0/0
11Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují722463S:2/198, A:1/48, B:0/0
13Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová702126S:0/0, A:3/132, B:3/80
14Pastorová PetraCZE771982S:2/198, A:0/0, B:0/0
15Piklová AliceSVŠ731513S:0/0, A:2/124, B:1/27
16Gregořicová JitkaAZIMUT771262S:2/126, A:0/0, B:0/0
16Smith LucieVrchlabí731262S:2/126, A:0/0, B:0/0
18Hloušková MarcelaFORTEX SKI Moravský Beroun74931S:1/93, A:0/0, B:0/0
18Tkáčová MonikaBeskydští lenoši75931S:1/93, A:0/0, B:0/0
20Popovová MartinaSNB Praha74883S:0/0, A:1/30, B:2/58
21Košťálová Olganeregistrována77863S:1/51, A:0/0, B:2/35
22Pončová EvaJaroměř74843S:0/0, A:1/38, B:2/46
23Žaliová IvaAVC Praha77833S:0/0, A:1/32, B:2/51
24Šindlerová JanaÚstí nad Labem69811S:1/81, A:0/0, B:0/0
24Sekyrová IvanaAK Sokolov71811S:1/81, A:0/0, B:0/0
26Lenčová JanaMK Seitl Ostrava69772S:1/60, A:0/0, B:1/17
27Hovadíková MartinaMarcelce k narozeninám71762S:1/54, A:0/0, B:1/22
28Barnetová DenisaHotel Vista**** Dolní Morava (Iscarex Team)73721S:1/72, A:0/0, B:0/0
29Jančaříková LenkaAAC Brno70701S:0/0, A:1/70, B:0/0
29Žaludková JanaCyklogat75702S:0/0, A:0/0, B:2/70
29Grabmüllerová ŠárkaSki Šumava69701S:0/0, A:1/70, B:0/0
32Hrušková DarinaČeská Třebová75682S:1/54, A:0/0, B:1/14
33Procházková IvonaBlatná75672S:0/0, A:1/36, B:1/31
33Samková ErikaSK Nové Město nad Metují77672S:0/0, A:1/36, B:1/31
35Stehlíková MartinaÚstí nad Labem77661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Palíšková JarmilaSK SALIX Grymov76661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Maťátková MarcelaSKI OB Šterneberk71661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Jeřábková KristýnaHorní Branná78661S:1/66, A:0/0, B:0/0
35Krausová DarinaMK Kopřivnice74661S:1/66, A:0/0, B:0/0
40Doubková KateřinaAK Perná72621S:0/0, A:1/62, B:0/0
41Tylšová DanielaHISPORT Team78602S:0/0, A:1/40, B:1/20
41Strnádková JanaDolní Kalná71602S:0/0, A:1/38, B:1/22
41Lubinová RomanaLK Slovan Karlovy Vary69601S:1/60, A:0/0, B:0/0
44Glacnerová LídaR.Y.O. - Běžci Stará Ves571S:1/57, A:0/0, B:0/0
44Všetečková PavlaMotor Journal75571S:1/57, A:0/0, B:0/0
44Hrdoušková MartinaSilvini Ski Trab Team69571S:1/57, A:0/0, B:0/0
44Svatá ZdeňkaKruh77571S:1/57, A:0/0, B:0/0
48Szotkowská Lucie1. běžecký Jablunkov77541S:0/0, A:1/54, B:0/0
48Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou73541S:1/54, A:0/0, B:0/0
48Menšíková LenkaTC Dvořák ČB73541S:0/0, A:1/54, B:0/0
48Horáková ŠárkaSK Prštice77541S:0/0, A:1/54, B:0/0
48Havlová Petraneregistrována76541S:0/0, A:1/54, B:0/0
53Hyánková EvaBílovice n. S.74511S:1/51, A:0/0, B:0/0
54Klimánková Evaneregistrován73481S:1/48, A:0/0, B:0/0
54Marshallová MonikaNové Město na Moravě70481S:0/0, A:1/48, B:0/0
56Kočarová Pechová KláraHO SSK Vítkovice72451S:1/45, A:0/0, B:0/0
57Borovičková LenkaSK Nové Město nad Metují73441S:0/0, A:1/44, B:0/0
57Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77441S:0/0, A:1/44, B:0/0
57Flíčková AliceTC Dvořák ČB75441S:0/0, A:1/44, B:0/0
60Nepovímová KateřinaGazelky PWCH 201372421S:1/42, A:0/0, B:0/0
61Brumlichová RomanaMedvědí doupě Hronov76401S:0/0, A:1/40, B:0/0
61Pešavová JitkaJabloňská běžecká liga74401S:0/0, A:1/40, B:0/0
61Kolbová Šárkaneregistrována75401S:0/0, A:1/40, B:0/0
61Vlčková KateřinaBezvaúči75401S:0/0, A:1/40, B:0/0
65Pěčková Ingridneregistrován78391S:1/39, A:0/0, B:0/0
66Szmeková IvetaMilíkov73381S:0/0, A:1/38, B:0/0
66Karasová VěraTK Příbram72381S:0/0, A:1/38, B:0/0
66Tůmová DagmarSpartak Vrchlabí71381S:0/0, A:1/38, B:0/0
66Vondráčková IvaJabloňská běžecká liga75381S:0/0, A:1/38, B:0/0
70Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto69372S:0/0, A:0/0, B:2/37
71Wágnerová LenkaMK SEITL Ostrava72361S:1/36, A:0/0, B:0/0
71Klaczaková MarkétaHavířov77361S:0/0, A:1/36, B:0/0
73Machová IvanaFit Body Klatovy69351S:0/0, A:0/0, B:1/35
74Gololobová BlankaAVC Praha73341S:0/0, A:1/34, B:0/0
75Dočkalová Věraneregistrován76331S:1/33, A:0/0, B:0/0
76Vejběrová EvaCyklo Pokr HK76321S:0/0, A:1/32, B:0/0
77Cermanová AlenaSK Doubravice76311S:0/0, A:0/0, B:1/31
78Tamášová Annaneregistrován75301S:1/30, A:0/0, B:0/0
79Hejtmanová JanaVolejBaby-Sokol N-Pa78292S:0/0, A:0/0, B:2/29
80Maťáková MarcelaSKI OB Šternberk71271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Bumbová MartinaKamenictví Bumba ČB69271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Mikulíková Veronikaneregistrována77271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa78271S:0/0, A:0/0, B:1/27
80Skopalova LaďkaSK Oceláci Ostrava77271S:1/27, A:0/0, B:0/0
85LeskovjanováDomaželice76241S:0/0, A:0/0, B:1/24
85Heřmánková Pavlaneregistrován75241S:0/0, A:0/0, B:1/24
85Pejšková SvatavaNVPP69241S:1/24, A:0/0, B:0/0
88Škorpilová JanaSJC Jičín74221S:0/0, A:0/0, B:1/22
89Kessnerová MartinaOrel - Obřany76201S:0/0, A:0/0, B:1/20
89Fialová RenataBílá Třemešná73201S:0/0, A:0/0, B:1/20
89Jampílková LucieZřejmě Slušnej Oddíl73201S:0/0, A:0/0, B:1/20
92Krabcová IvanaSedličky72181S:0/0, A:0/0, B:1/18
92Frýbová Jananeregistrována78181S:0/0, A:0/0, B:1/18
92Dostálová PetraBudo klub Lanškroun78181S:0/0, A:0/0, B:1/18
95Ouřecká RenátaLetohrad70171S:0/0, A:0/0, B:1/17
96Jetmarová EsterSokol Hylváty70161S:0/0, A:0/0, B:1/16
97Stránská JanaK.O.Poděbrady78151S:0/0, A:0/0, B:1/15
98Sedláwová MarinaRH Kartouzy Valdice76141S:0/0, A:0/0, B:1/14
99Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75131S:0/0, A:0/0, B:1/13
99Víchová PetraČejkovice74131S:0/0, A:0/0, B:1/13
101Jančíková DanaHořice77121S:0/0, A:0/0, B:1/12


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2013Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec37
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
4.5.2013Sedlecko-prčický trhák30
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
2.6.2013Běh na Radhošť125
8.6.2013Běh na Děvín48
15.6.2013Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska76
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
22.6.2013Běh na Kohout a zpět32
23.6.2013Běh na Kleť85
29.6.2013Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd117
30.6.2013Běh na Hraničář42
6.7.2013ME v běhu do vrchu, Bulharsko217
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2013Běh na Kozubovou166
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2013Slopenská desítka97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE0
1.9.2013Sázava - Lázek65
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013MS v běhu do vrchu, Polsko314
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
28.9.20132Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk133
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
12.10.2013Běh na Praděd199
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019 - 34. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník