Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2013 - 28. ročník

Od ročníku 2019 již nebudou oficiální výsledky Českého poháru v běhu do vrchu zveřejňovány na našich stránkách, nově je naleznete na stránkách pořadatele vrchy.maratonstav.cz.

Celkové pořadí poháru

Muži B 40 - 49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Král JindřichISCAREX Česká Třebová7384015S:6/426, A:5/274, B:4/140
2Žák JiříTechnika Brno7182718S:6/402, A:6/284, B:5/141
3Jančík BořekSvartes Hořice6476815S:6/390, A:5/258, B:4/120
4Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6867212S:5/375, A:4/218, B:3/79
5Petráš RostislavNovosický Kotuč6565213S:6/351, A:5/242, B:2/59
6Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6449812S:6/291, A:4/168, B:2/39
7Malý JanSokol Nová Paka734687S:4/339, A:2/102, B:1/27
8Vacek MartinISCAREX Česká Třebová694449S:3/198, A:3/160, B:3/86
9Wallenfels JiříSokol Vinohrady724087S:3/219, A:3/162, B:1/27
10Erlebach DavidKunčice nad Labem713508S:3/192, A:2/88, B:3/70
11Belobrad IvanŽamberk6634715S:5/153, A:4/122, B:6/72
12Frank PavelTJ Granitol Moravský Beroun6831911S:6/180, A:4/112, B:1/27
13Sedláček RomanActivity Lanškroun6430211S:2/66, A:5/152, B:4/84
14Rajnoch Edvard1.Běžecký Jablunkov662775S:3/195, A:2/82, B:0/0
15Vojkůvka JanChuchelná682596S:5/225, A:1/34, B:0/0
16Kruml KamilSpálené722584S:4/258, A:0/0, B:0/0
17Škrabálek JanKrčský prales702536S:1/51, A:3/132, B:2/70
18Scheuer JanLanškroun2478S:2/66, A:3/122, B:3/59
19Havlíček IvoLánov662265S:3/168, A:2/58, B:0/0
20Škapa MarekX-AIR Ostrava712045S:2/120, A:1/38, B:2/46
21Lichý DušanSplašení Goroli671925S:3/138, A:2/54, B:0/0
22Baláž RomanBALÁŽ Extreme Team Ostrava651724S:2/114, A:1/38, B:1/20
23Vítek MiroslavVencl team Ústí n O.721634S:1/66, A:0/0, B:3/97
24Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí691593S:3/159, A:0/0, B:0/0
25Krátký JosefSKP Hvězda Pardubice651498S:1/57, A:4/58, B:3/34
26Hes RobertHo ADR ROCK731442S:2/144, A:0/0, B:0/0
27Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší721433S:1/45, A:2/98, B:0/0
28Kristek JiříRetia Pardubice671404S:2/72, A:2/68, B:0/0
29Janík TomášSpona Teplice681194S:1/51, A:0/0, B:3/68
30Wolf DavidDesná721174S:2/87, A:0/0, B:2/30
31Šesták KarelX – AIR Ostrava711152S:1/81, A:1/34, B:0/0
32Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl701123S:1/48, A:1/40, B:1/24
33Polej JiříHronov711103S:1/30, A:2/80, B:0/0
34Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou721053S:0/0, A:2/86, B:1/19
35Šmíd PetrBaník Osek69972S:1/57, A:1/40, B:0/0
36Tončík PetrMULTIP Nový Jičín71962S:2/96, A:0/0, B:0/0
37Ptáček MilošPetrovičky70943S:0/0, A:1/36, B:2/58
38Szebesta PavelBurik Team68932S:1/57, A:1/36, B:0/0
38Lajtkep PetrPomalí kluci73931S:1/93, A:0/0, B:0/0
38Bětík MiroslavKVS Pozlovice72933S:0/0, A:1/44, B:2/49
41Žemlička MiloslavMK Hlinsko71882S:1/54, A:1/34, B:0/0
42Souček JanŠumperk65863S:2/66, A:0/0, B:1/20
43Šimunek MartinModřice66842S:0/0, A:2/84, B:0/0
44Doucha JiříHvězda SKP Pardubice71822S:0/0, A:1/62, B:1/20
45Ivanský TomášJulboWay64812S:2/81, A:0/0, B:0/0
45Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun71811S:1/81, A:0/0, B:0/0
45Mráz JiříX73811S:1/81, A:0/0, B:0/0
45Kožák MilanSC START Karlovy Vary65811S:1/81, A:0/0, B:0/0
49Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice71803S:1/12, A:2/68, B:0/0
50Pela ZbyněkSKI max Hor. Maxov73762S:1/57, A:0/0, B:1/19
51Sehnal TomášKHB Radegast73752S:0/0, A:1/48, B:1/27
52Kalous Tomᚎamberk64744S:0/0, A:2/44, B:2/30
52Svoboda TomášJeseník68742S:1/42, A:1/32, B:0/0
54Klein PetrJičín73723S:0/0, A:1/34, B:2/38
54Martinek JaroslavTrisk Olomouc69721S:1/72, A:0/0, B:0/0
54Teringl RadekTJ OB České Budějovice65721S:1/72, A:0/0, B:0/0
57Oswald PavelMetrix Team73712S:1/39, A:1/32, B:0/0
58Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí64703S:0/0, A:2/56, B:1/14
58Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice73701S:0/0, A:1/70, B:0/0
58Kněžík RomanHavířov72703S:2/48, A:1/22, B:0/0
61Cupek JiříCoffee Team70674S:3/57, A:1/10, B:0/0
62Bielesz Josef1. běžečký Jablunkov65662S:1/36, A:1/30, B:0/0
62Mrklovský PetrREV 58 Nový Jičín66662S:2/66, A:0/0, B:0/0
62Trávníček RostislavPepa Team Frýdek – Místek68661S:1/66, A:0/0, B:0/0
62Zahrádka TomášZ hor Team71661S:1/66, A:0/0, B:0/0
62Lisý PavelFRC Hradec Králové66661S:1/66, A:0/0, B:0/0
62Svoboda PetrČKS SKI Jilemnice68661S:1/66, A:0/0, B:0/0
68Bednář PavelŠNECI na MAX68632S:2/63, A:0/0, B:0/0
69Jansa JiříAtletika Písek66621S:0/0, A:1/62, B:0/0
69Kluz Miroslav1. běžecký Jablunkov70621S:0/0, A:1/62, B:0/0
69Doležal MartinSPS Sázava70622S:0/0, A:1/38, B:1/24
72Skyva PetrSKI - OB Šternberk65602S:2/60, A:0/0, B:0/0
72Beshir ErvinSK Zdice67601S:1/60, A:0/0, B:0/0
72Soukup KarelČKS SKI Jilemnice72601S:1/60, A:0/0, B:0/0
72Karlík MichalLoko Trutnov64601S:1/60, A:0/0, B:0/0
72Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald73601S:1/60, A:0/0, B:0/0
77Jakoubek RomanČLA Trutnov67571S:1/57, A:0/0, B:0/0
77Hanke DavidAK Emila Zátopka71571S:1/57, A:0/0, B:0/0
77Martínek JardaTRISK Olomouc69571S:1/57, A:0/0, B:0/0
77Koravský RomanK469571S:1/57, A:0/0, B:0/0
81Borek PetrBrzdy Horní Čermná70565S:1/3, A:1/18, B:3/35
82Pohanka JiříPohledec65541S:0/0, A:1/54, B:0/0
82Baják MarekTJ Sokol V. Bílovec72541S:0/0, A:1/54, B:0/0
82Šustr PavelLiga 2000 Tábor66541S:0/0, A:1/54, B:0/0
82Macháč KarelČKS SKI Jilemnice68541S:1/54, A:0/0, B:0/0
82Helcel RichardBK SAK Karviná72541S:1/54, A:0/0, B:0/0
82Smetana JosefEurofoam Sport69542S:1/36, A:0/0, B:1/18
88Osoba MartinLokomotiva Meziměstí65532S:1/33, A:0/0, B:1/20
89Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice70511S:1/51, A:0/0, B:0/0
89Jadrný LubomírRENOVA RACE Team Ústí nad Orlicí73511S:1/51, A:0/0, B:0/0
89Mikula MiroslavIRONSTARS Beroun68511S:1/51, A:0/0, B:0/0
89Cienciala TomášSplašení goroli70511S:1/51, A:0/0, B:0/0
93Turek JiříSKP Český Krumlov70481S:0/0, A:1/48, B:0/0
93Dvořáček VáclavEnergy team Praha69482S:0/0, A:2/48, B:0/0
93Ling MilanBřeclav68481S:0/0, A:1/48, B:0/0
93Ščerba MarekDUKE Corporation69481S:1/48, A:0/0, B:0/0
93Šubrt Janneregistrovnán68481S:1/48, A:0/0, B:0/0
98Jančařík PetrAAC Brno68472S:1/3, A:1/44, B:0/0
99Magdon RomanDUKE Corporation70452S:2/45, A:0/0, B:0/0
99Pirk TomášLékařský Triklub Praha73451S:1/45, A:0/0, B:0/0
99Lorenčík AlešChrudim73451S:1/45, A:0/0, B:0/0
99Silnoušek JiříSKI OB Šternberk72455S:4/33, A:1/12, B:0/0
99Olejník JaroslavJepetto a Semiš67451S:1/45, A:0/0, B:0/0
104Šimek MiroslavTC Dvořák České Budějovice66441S:0/0, A:1/44, B:0/0
104Taras TomášTK Příbram67441S:0/0, A:1/44, B:0/0
104Štěpán MarekTJ Sokol Týn nad Bečvou72441S:0/0, A:1/44, B:0/0
107Gregora MilanActivity Lanškroun71432S:0/0, A:1/28, B:1/15
107Dvořák MiroslavHorka nad Moravou73433S:1/9, A:1/14, B:1/20
109Kučera PetrKES Buk Team72422S:0/0, A:0/0, B:2/42
109Chrudina RobertOstrava73422S:1/27, A:0/0, B:1/15
109Jarůšek LadislavG13 Jablonec nad Nisou71421S:1/42, A:0/0, B:0/0
109Braniš PavelPříbram69421S:1/42, A:0/0, B:0/0
109Kožnar AlešČKS SKI Jilemnice66421S:1/42, A:0/0, B:0/0
109Mikula RichardMIKI Bruntál66421S:1/42, A:0/0, B:0/0
115Frýdl MiroslavHradec Králové64413S:1/3, A:2/38, B:0/0
116Buchta PavelNové Město na Moravě64401S:0/0, A:1/40, B:0/0
116Drahoňovský RomanPetrovice67401S:0/0, A:1/40, B:0/0
116Soukup PetrKovohutě Příbram65401S:0/0, A:1/40, B:0/0
116Mazač JaroslavBONBON Police nad Metují68401S:0/0, A:1/40, B:0/0
120Hartych StanislavSpartak Rokytnice nad Jizerou65391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Varvařovský IvoJilemnice65391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Jandera PetrTRI-CLUB Jablonec66391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír69391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Bažanowski RostislavMK Seitl Ostrava65391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Škarka MiroslavPJR Frenštát68391S:1/39, A:0/0, B:0/0
120Mazoch LubomírTJ Frenštát71392S:1/21, A:1/18, B:0/0
127Vejběra JanCyklo POKR Hradec Králové66381S:0/0, A:1/38, B:0/0
127Veselý PetrSquashklub Plzeň73381S:0/0, A:1/38, B:0/0
127Veselý PavelMSK Horní Rokytnice66381S:0/0, A:1/38, B:0/0
127Wagner RostislavPrachatice69381S:0/0, A:1/38, B:0/0
131Baines MarcSK Pikas Vrchlabí69361S:1/36, A:0/0, B:0/0
131Hrabiš ZbyněkTITAN Zlín65361S:0/0, A:1/36, B:0/0
131Schew HaraldPraha 369361S:0/0, A:1/36, B:0/0
131Hamáček ZdeněkSojanka71361S:1/36, A:0/0, B:0/0
131Mikšl RostislavMercury České Budějovice72361S:0/0, A:1/36, B:0/0
136Janečka SvatoplukTJ SKI-Turist Velké Karlovice72351S:0/0, A:0/0, B:1/35
136Šimurda MartinSki Šumava Vimperk72351S:0/0, A:0/0, B:1/35
138Žák JiříContinental sport cl69342S:0/0, A:0/0, B:2/34
138Jirásek MarekTNS AISA73341S:0/0, A:1/34, B:0/0
138Kučera PavelOK Dobříš71341S:0/0, A:1/34, B:0/0
138Paleček VladimírTJ Doudleby69341S:0/0, A:1/34, B:0/0
142Zachař JiříOrel Vysoké Mýto - Sruby72332S:0/0, A:0/0, B:2/33
142Brzobohatý PavelATLETIKA ZÁBŘEH72331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Škurek ViktorBrantice71331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Zelenka JiříCYKLOFIT MTB Liberec71331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Krejzl HenrichBK SAK Karviná66331S:1/33, A:0/0, B:0/0
142Kraus VáclavCYKLOKRAUS Author Přelouč64331S:1/33, A:0/0, B:0/0
148Zummer OndřejCRS Turnov68322S:1/24, A:0/0, B:1/8
148Gazda MartinJihočeský běžecký pohár68321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Sadílek JanTělocvična Machov67321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Pocsai SándorČerti Kunčina70321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Hartíg DavidSK Šafrata Bohumín73321S:0/0, A:1/32, B:0/0
148Schovánek PetrKrčský les65321S:0/0, A:1/32, B:0/0
154Sedláček JosefBIKE - KAMÍK TUČAPY70311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Holický MilanPardubice65311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Soukup RadomírZlín68311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Szabo NorbertPod Pajrekem71311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Škrabánek JanKRČSKÝ LES PRAHA 470311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Kouřil KarelAC Vysoké Mýto72311S:0/0, A:0/0, B:1/31
154Vlček JiříSpona Teplice73311S:0/0, A:0/0, B:1/31
161Pinl MichalRudolfov68301S:0/0, A:1/30, B:0/0
161Marek MartinDUKE Corporation70301S:1/30, A:0/0, B:0/0
161Sichálek TomášHO Holešov73301S:0/0, A:1/30, B:0/0
161Cibulka RomanPraha71301S:0/0, A:1/30, B:0/0
161Slanec JakubŠneci72301S:1/30, A:0/0, B:0/0
161Šelepa RudolfHZS MSK64301S:1/30, A:0/0, B:0/0
161Řeha RomanPepa Team Frýdek-Místek66301S:1/30, A:0/0, B:0/0
168Půlpán RomanKOB Choceň65292S:1/3, A:1/26, B:0/0
169Kašpar JanFEL Praha71281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Karkoška PetrBK SAK Karviná73281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Grahame SmithVrchlabí66281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Strnad PavelČeské Budějovice69281S:0/0, A:1/28, B:0/0
169Smith GrahameVrchlabí66282S:1/12, A:1/16, B:0/0
174Petrou JanSKI klub Velešín64271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Němeček DavidPraha 4 CHIMARUN71271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Kuželka TomášSokol Dřevěnice68271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Bouda JiříŠenov71271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Šváb JiříCyklo Polach a Syn69272S:1/3, A:1/24, B:0/0
174Fajfr František3D Fitnes Žamberk72271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Pazdera MiroslavZAPRO AD TEAM72271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Rapčák MichalLipovka73271S:1/27, A:0/0, B:0/0
174Žákovec PavelTřemošná66271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Hrma Luboš-64271S:0/0, A:0/0, B:1/27
174Částečka RomanHrabůvka73273S:2/21, A:0/0, B:1/6
185Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší72261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Maršík MilošTriobar Holubov69261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Teplíček LiborKVS Náměšť na Hané68261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Číp RomanHluboš70261S:0/0, A:1/26, B:0/0
185Sadílek JindřichActivity Lanškroun73262S:0/0, A:1/10, B:1/16
185Dočkal RadekRila Team Brno66261S:0/0, A:1/26, B:0/0
191Volák PavelUlita Hobra Orienteering Broumov70241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Pecha VladanRaškoovice65243S:3/24, A:0/0, B:0/0
191Čermín RadekČeské Budějovice69241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Štýbar LuděkOstrava69242S:2/24, A:0/0, B:0/0
191Fistr Miroslavneregistrován68241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Mika IvoOrel Obřany66242S:0/0, A:0/0, B:2/24
191Hrubý RadekLochovice71241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Valeš PavelNEI Žihobce64241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Šebek DušanSK Horymír Neumětely72241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Kareš MartinVižina73241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Haničinec IvoBS Slopné67241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Mekota MartinDC panelák starák69241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Vernarský JaroslavPepa Team Frýdek-Místek67241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Brožek MartinOB České Budějovice69241S:0/0, A:0/0, B:1/24
191Dragolov DanielBrno67241S:0/0, A:1/24, B:0/0
191Kotek MartinVZS Ostrava68241S:1/24, A:0/0, B:0/0
191Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc67241S:0/0, A:0/0, B:1/24
208Nádhera Petr-67221S:0/0, A:1/22, B:0/0
208Stržínek KarelCK Stará Ves64222S:1/3, A:0/0, B:1/19
208Teringl RadekTJOB České Budějovice221S:0/0, A:0/0, B:1/22
208Vodička JanTTC Olomouc68221S:0/0, A:0/0, B:1/22
208Malát JanBoršovský běžecký klub69221S:0/0, A:1/22, B:0/0
208Hofman FilipFLOPY software73221S:0/0, A:0/0, B:1/22
208Valach PetrOK Lokomotiva Pce65221S:0/0, A:1/22, B:0/0
215Czagan JanSDH Dědek71211S:1/21, A:0/0, B:0/0
215Sikora MartinTřinec73211S:1/21, A:0/0, B:0/0
215Jenč PavelJavorník pod Ještědem73211S:1/21, A:0/0, B:0/0
215Smolák PetrOrel Vysoké Mýto64212S:0/0, A:0/0, B:2/21
219Richtr ZdeněkBolšovský běžecký klub69201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Sýkora KarelVizovice67201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Kolek PetrSK Dolní Stakory72201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Válek JanPraha 564202S:1/18, A:1/2, B:0/0
219Procházka JosefKOB Konice72201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Pláteník LadislavKOKOSI66201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Hemer LukášKrásná Lípa66201S:0/0, A:0/0, B:1/20
219Jirásko DušanSK Srch73201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Vaigl VladimírVivat Sport71201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Plecitý PetrBezdědice69201S:0/0, A:1/20, B:0/0
219Soukup PetrSO RÁJ Hrubá Skála66201S:0/0, A:0/0, B:1/20
230Šimek MilanKES BUKTEAM69191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Lanča MilanVarnsdorf73191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Kroupa EvženBBK67191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Hubáček JosefTEAT Otrokovice73191S:0/0, A:0/0, B:1/19
230Fiala LubomírTJ Sokol Podhorní Újezd69191S:0/0, A:0/0, B:1/19
235Olejník DaliborJepetto a Semiš65181S:1/18, A:0/0, B:0/0
235Král PetrSPS Sázava66181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Bielčik PetrMT Novák71181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Čuda Rostislavneregistrován70181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Mudrák StanislavKVS Pozlovice67181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Foltas MarcelJulboWay69181S:1/18, A:0/0, B:0/0
235Kubíček ZdeněkTJ Turnov72181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Ernst TomášTJ TŽ Třinec73181S:0/0, A:1/18, B:0/0
235Harant PavelOtročiněves72182S:0/0, A:2/18, B:0/0
235Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř70181S:0/0, A:1/18, B:0/0
235Kuptík PetrKnížkovice64181S:0/0, A:1/18, B:0/0
235Haňur RomanBBKBOR69181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Doležal TomášRekrea64181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Hegedüš JosefBBK66181S:0/0, A:0/0, B:1/18
235Hlaváček PetrSKP Český Krumlov69181S:0/0, A:1/18, B:0/0
250Bartko PetrHrachovice72171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Havlín JanChlumec nad Cidlinou66171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Trakal JiříŽelezný Brod64171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Benda JaroslavHorní Bludovice66171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Kačerovský MichalActivity Lanškroun69171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Pinta MartinMICRORISC68171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Nadažy RadekSK Šafrata Bohumín65173S:2/15, A:1/2, B:0/0
250Vizner MarekH.O. Holešov72171S:0/0, A:0/0, B:1/17
250Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64172S:1/3, A:0/0, B:1/14
259Fencl RadekObořiště65161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Menzel PavelHaken72161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Bumba LiborKamenictví Bumba ČB68161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Kunčar VítSlovan Luhačovice OB66161S:0/0, A:0/0, B:1/16
259Rybka JanSTYRICB70161S:0/0, A:0/0, B:1/16
259Gregora ZdenekActivity Lanškroun73161S:0/0, A:0/0, B:1/16
259Odstrčilík MarekRungo.cz Říčany73161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Březina RadomírVítkovice67161S:0/0, A:1/16, B:0/0
259Pok PavelDRACY73161S:0/0, A:0/0, B:1/16
268Juřica PavelTWIKO Ostrava73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
268Petrla MichalAmenity extrem sport team71151S:0/0, A:0/0, B:1/15
268Holub PavelCK Stará Ves73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
268Šrejber MiloslavTJ Batňovice73151S:1/15, A:0/0, B:0/0
268Pavelka RadekJičín66152S:1/3, A:0/0, B:1/12
268Kubíček MichalRH Kartouzy Valdice73151S:0/0, A:0/0, B:1/15
268Zdeněk LiborCYKLOVEL66151S:0/0, A:0/0, B:1/15
275Novák JaroslavSK Čtyři Dvory České Budějovice64141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Svoboda RomanMarathon club Syřenov70141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Malcát JiříSKP Český Krumlov69141S:0/0, A:1/14, B:0/0
275Poláček MartinRostěnice70141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Skupień MartinJablunkov73141S:0/0, A:1/14, B:0/0
275Pokluda OndřejZlín69141S:0/0, A:0/0, B:1/14
275Kendík TomášLochkov72141S:0/0, A:1/14, B:0/0
275Křivohlávek PavelNový Malín70141S:0/0, A:1/14, B:0/0
283Čapek MilanOÚ Syřenov65132S:0/0, A:0/0, B:2/13
283Bajer JanLázně Bělohrad70131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Pecháň PetrCyklo Harant Pecka68131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Mlynář PetrDolní Dobrouč71131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Koubek VáclavSK Zahor68131S:0/0, A:0/0, B:1/13
283Šuráň RenéOB Luhačovice70131S:0/0, A:0/0, B:1/13
289Hulín VlastimilUherský Brod71121S:0/0, A:0/0, B:1/12
289Kalousek JanHvězda SKP Pardubice71121S:0/0, A:0/0, B:1/12
289Franek AlanBK SAK Karviná71121S:0/0, A:1/12, B:0/0
289Segeth JosefSK Střela71121S:0/0, A:0/0, B:1/12
289Valenta PavelSporton Šumperk69121S:0/0, A:1/12, B:0/0
289Štěpánek PetrSpartak Praha 465121S:0/0, A:1/12, B:0/0
295Dobeš VlastimilTJ Valašské Meziříčí70111S:0/0, A:0/0, B:1/11
295Karel RadimLyžařský oddíl Stará Paka71111S:0/0, A:0/0, B:1/11
295Nálevka PetrLázně Bělohrad72111S:0/0, A:0/0, B:1/11
295Vaňous MartinGeodézie Ústí nad Orlicí69111S:0/0, A:0/0, B:1/11
299Hrudka Josefneregistrován72101S:0/0, A:0/0, B:1/10
299Kolbaba PavelLucky Family 168101S:0/0, A:1/10, B:0/0
299Žebrák ZbyněkLEPUS.CZ71101S:0/0, A:1/10, B:0/0
299Černý VáclavLempl Boys Hořice72101S:0/0, A:0/0, B:1/10
303Lubojacki KamilTJ TŽ Třinec7191S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Ščibráni Milanneregistrován7391S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Brdička Tomᚊobrova akademie Rokytnice n.J7191S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Sehnal TomášK.O.Poděbrady6791S:0/0, A:0/0, B:1/9
303Šec RobertTJ Dvůr Králové7391S:0/0, A:0/0, B:1/9
303Dostal PavelDRACY Dřevohostice7091S:0/0, A:0/0, B:1/9
303Marťák MiroslavČeský Těšín6891S:1/9, A:0/0, B:0/0
303Snášel MiroslavHnátnice7291S:0/0, A:0/0, B:1/9
311Novák RadomírUhlířské Janovice7081S:0/0, A:1/8, B:0/0
311Pšenica JúliusZlín Malenovice81S:0/0, A:1/8, B:0/0
311Holub Miroslav-------------------------7281S:0/0, A:1/8, B:0/0
311Skýpala KarelFrenštát6981S:0/0, A:0/0, B:1/8
315Šimíček MarekOrel Horní Moštěnice7171S:0/0, A:0/0, B:1/7
315Kopecký Jiříneregistrován6871S:0/0, A:0/0, B:1/7
315Zajger JanSokol Ohrazenice7271S:0/0, A:0/0, B:1/7
318Neškrabal MilanHradec Králové7061S:0/0, A:1/6, B:0/0
318Jaracz BronislavTřinec7261S:0/0, A:1/6, B:0/0
318Špalek FrantišekVivat Sport6461S:0/0, A:1/6, B:0/0
318Syrovátka HynekMICRORISC6961S:0/0, A:0/0, B:1/6
318Látal JaromírLos Rapidos Olomouc6961S:1/6, A:0/0, B:0/0
318Julínek SimonPalas Athena7061S:0/0, A:1/6, B:0/0
324Bambušek PetrLoučka u Val. Meziříčí7251S:0/0, A:0/0, B:1/5
325Olbert TomášMK Herducka6441S:0/0, A:1/4, B:0/0
325Mihola JiříBrno Orel Lesná7241S:0/0, A:0/0, B:1/4
325Kufa LeonTT Třinec6441S:0/0, A:1/4, B:0/0
325Jiroušek PavelPředměřice nad Labem7241S:0/0, A:1/4, B:0/0
325Bauer DavidSEBE7341S:0/0, A:0/0, B:1/4
330Kroul JosefAtletika Zábřeh7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Utěšený JiříOlomouc7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Ryška Martinfialove kobry7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Rudický RadovanMK SEITL Ostrava6931S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Bartoš Edwinneregistrován6831S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Bartoš AntonínSKP Šumperk7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Myšák MilanSokol Jehnědí6631S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Plewa Davidneregistrován7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Výleta Marekneregistrován6431S:0/0, A:0/0, B:1/3
330Bugner JosefSK Oceláci Ostrava6531S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Brzobohatý VáclavISCAR ČR7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Dubový Jiříneregistrován7131S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Sucharda Milanneregistrován6531S:0/0, A:0/0, B:1/3
330Skoták JiříMotor Journal6431S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Bednář ZbyněkSokol Jamné7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Baran JiříMountain Runners6631S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Vích PetrOlomouc7331S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Odehnal TomášSkalice nad Svitavou6831S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Minařík PetrMK SEITL OSTRAVA7131S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Pokluda TomášCHRT Brno7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Zavadil AlexandrTriexpert6631S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Šmýra TomášE.prim Ostravice6731S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Mikulenka TomášOstrava - Poruba7031S:1/3, A:0/0, B:0/0
330Maršálek TomášRacing Olešná6431S:1/3, A:0/0, B:0/0
354Kyselý PetrTJ Zduchovice6421S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Bayer PetrŠSK Rožnov pod Radhoštěm6821S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Lipowski KamilKPM7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Kučera RadekSlavoj Pacov6721S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Ptáček Martinneregistrován6721S:0/0, A:0/0, B:1/2
354Holeček JiříSvědci Kozubovi7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Tyl JosefOstrava7121S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Šťahlavský PavelSlovan Lochovice7321S:0/0, A:1/2, B:0/0
354Szabo DavidSK Nové Zámky7021S:0/0, A:1/2, B:0/0
363Navrátil ZdeněkROBE7211S:0/0, A:0/0, B:1/1
363Duňka Petrneregistrován6711S:0/0, A:0/0, B:1/1
363Šulc VladimírMicrorisc Jičín6911S:0/0, A:0/0, B:1/1
363Košťál KarelLempl Boys Hořice7211S:0/0, A:0/0, B:1/1


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2013Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec37
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
4.5.2013Sedlecko-prčický trhák30
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
2.6.2013Běh na Radhošť125
8.6.2013Běh na Děvín48
15.6.2013Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska76
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
22.6.2013Běh na Kohout a zpět32
23.6.2013Běh na Kleť85
29.6.2013Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd117
30.6.2013Běh na Hraničář42
6.7.2013ME v běhu do vrchu, Bulharsko217
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2013Běh na Kozubovou166
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2013Slopenská desítka97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE0
1.9.2013Sázava - Lázek65
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013MS v běhu do vrchu, Polsko314
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
28.9.20132Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk133
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
12.10.2013Běh na Praděd199
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019 - 34. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník