Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu

2013 - 28. ročník

Od ročníku 2019 již nebudou oficiální výsledky Českého poháru v běhu do vrchu zveřejňovány na našich stránkách, nově je naleznete na stránkách pořadatele vrchy.maratonstav.cz.

Celkové pořadí poháru

Junioři 19 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9673714S:5/339, A:5/266, B:4/132
2Lichý TomášCZE945428S:6/402, A:2/140, B:0/0
3Sádlo DominikCZE953754S:4/375, A:0/0, B:0/0
4Pražák VojtěchAtletika Kopřivnice002696S:2/123, A:3/126, B:1/20
5Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl962685S:1/66, A:2/132, B:2/70
6Černohorský MarekJBCN Ski klub Jablonec962644S:2/159, A:1/70, B:1/35
7Hercík JakubVSK Všem Ústí nad Labem002637S:3/147, A:1/40, B:3/76
8Smetana JonášVinotéka u Karla, Frenštát p.R.972484S:1/81, A:2/132, B:1/35
9Bechný MichalVinotéka u Karla, Frenštát p.R.942234S:2/138, A:1/54, B:1/31
10Kožnar FrantišekČKS SKI Jilemnice962133S:2/186, A:0/0, B:1/27
11Pomezný LukášAtletika Písek942123S:2/177, A:0/0, B:1/35
12Ryška MarekTK Duko Rýmařov962003S:2/165, A:0/0, B:1/35
13Skoupý JanAK Šternberk941862S:2/186, A:0/0, B:0/0
13Havlíček JosefCZE941862S:2/186, A:0/0, B:0/0
15Pinkas MichalCZE941742S:2/174, A:0/0, B:0/0
16Raus EvženSK Nové Město na Moravě971683S:1/93, A:1/48, B:1/27
17Kozlovský VladimírŠSK Rožnov pod Radhoštěm991672S:1/105, A:1/62, B:0/0
18Čížek MartinČKS SKI Jilemnice971563S:2/132, A:0/0, B:1/24
19Křivohlávek TomášTJ Šumperk951472S:1/93, A:1/54, B:0/0
20Kubec DominikCZE961442S:2/144, A:0/0, B:0/0
21Knop PetrSKI klub Jablonec nad Nisou931402S:1/105, A:0/0, B:1/35
22Kudrnáč VojtěchČKS SKI Jilemnice971363S:2/114, A:0/0, B:1/22
23Macháč KarelČKS SKI Jilemnice971343S:2/114, A:0/0, B:1/20
24Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť941262S:2/126, A:0/0, B:0/0
25Götz AdamOlfin Car Vella Trutnov971252S:1/81, A:1/44, B:0/0
26Preisler OscarSEBA Tanvald951242S:1/105, A:0/0, B:1/19
27Bednarský VojtěchCK Morava971223S:0/0, A:3/122, B:0/0
28Smetana JakubEUROFOAM Sport Team961122S:1/81, A:0/0, B:1/31
29Kalous MartinSK Nové Město na Moravě951103S:1/54, A:1/34, B:1/22
30Remeš PetrSKI Skuhrov nad Bělou941051S:1/105, A:0/0, B:0/0
30Gaura AdamTJ TŽ Třinec1051S:1/105, A:0/0, B:0/0
30Jirman ŠtěpánHradec Králové971051S:1/105, A:0/0, B:0/0
33Machotka DominikLanškroun941023S:0/0, A:1/54, B:2/48
34Holoubek JanSKOB BFM96962S:1/48, A:1/48, B:0/0
35Sládeček LukášFrenštát p. R.95952S:1/57, A:1/38, B:0/0
36Příhoda MatůšUSK Praha Vodní slalom98931S:1/93, A:0/0, B:0/0
36Polášek VítAO Slávia Havířov94931S:1/93, A:0/0, B:0/0
38Opočenský MatějOlfin Car Vella Trutnov96862S:1/48, A:1/38, B:0/0
39Mrklovský OndřejREV 58 Nový Jičín98842S:2/84, A:0/0, B:0/0
40Žížala JosefUSK Praha Vodní slalom99811S:1/81, A:0/0, B:0/0
40Vrzala MatoušSSK Vítkovice94811S:1/81, A:0/0, B:0/0
40Zecha JakubAO Slávia Havířov96811S:1/81, A:0/0, B:0/0
43Pekař JanSK Nové Město nM721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Lhota MatyášUSK Praha Vodní slalom99721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Škoda JakubEnervit team95721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Ožana LukášAO Slavia Havířov97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Žák MartinFarma Blatiny - CZ, s.r.o.96721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Skoupý JanAK Šternberk94721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Sluka PavelSKI Jablonec nad Nisou96721S:1/72, A:0/0, B:0/0
43Chrascina MarekTJ TŽ Třinec97721S:1/72, A:0/0, B:0/0
51Gábor AdrianDDŠ Horní Maršov97701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují98701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Beneš ViktorNové Město na Moravě96701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Mach JaroslavNeplachov94701S:0/0, A:1/70, B:0/0
51Švarc MartinOlfin Car-Vella Trutnov94701S:0/0, A:1/70, B:0/0
56Mikula JanSeverka Šumperk96661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Kubín JakubMalbery Opava97661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Petřík MatoušUSK Praha Vodní slalom97661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Čada MiroslavAO Slávia Havířov95661S:1/66, A:0/0, B:0/0
56Srbecký FilipTJ Rumburk99662S:0/0, A:0/0, B:2/66
61Karásek VáclavSokol Jičín95622S:0/0, A:0/0, B:2/62
61Mikšl MiroslavSlávie ČB99621S:0/0, A:1/62, B:0/0
61Hunčovský TomášTJ Neratovice94621S:0/0, A:1/62, B:0/0
64Sztymon JakubFC Bužkovec Petřvald98601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Wallisch VítUSK Praha Vodní slalom99601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Schneider VojtěchSSK Vítkovice94601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Martinek OndřejAK Olomouc97601S:1/60, A:0/0, B:0/0
64Štefek MartinSKI Skuhrov nad Bělou96601S:1/60, A:0/0, B:0/0
69Blahut JiříSokol Opava96571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Czeczotka MarekTJ TŽ Třinec98571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Starý MichalSK Nové Město na Moravě98571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Schülz FilipČKS SKI Jilemnice97571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Klouda MartinSK Nové Město na Moravě97571S:1/57, A:0/0, B:0/0
69Štoček FabiánDartmouth ski team94571S:1/57, A:0/0, B:0/0
75Štěpán MarekTJ Sokol Frenštát p. R.96541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Glacner LukášR.Y.O95541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Pechoušek JanFENIX SKI TEAM Jeseník97541S:0/0, A:1/54, B:0/0
75Gulec JakubTJ JAKL Karviná95541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Sonnenschein MatějX-Race Martinov95541S:0/0, A:1/54, B:0/0
75Semerád MartinSPK Liberec99541S:0/0, A:1/54, B:0/0
75Bernát MatějSalomon-run95541S:1/54, A:0/0, B:0/0
75Brzobohatý VáclavBike & Ski Bakajda98541S:1/54, A:0/0, B:0/0
83Dvořáček RadekMagnus Orienteering94511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Beshir RobinAK Olymp Brno01511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Urbaczka MatějNVPP96511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Boža VáclavBALÁŽ Extreme Team Ostrav96512S:2/51, A:0/0, B:0/0
83Bešťák JiříSeba Tanvald97511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Nováček OndřejOrel Kuřim97512S:0/0, A:0/0, B:2/51
83Mach NikolaosTJ Dukla Praha95511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Štverák TomášZubří97511S:1/51, A:0/0, B:0/0
83Šesták PavelOstrava94511S:1/51, A:0/0, B:0/0
92Pekař JanSK Nové Město na Moravě97502S:0/0, A:1/30, B:1/20
93Dvořák PetrSPORTING Příbram95481S:0/0, A:1/48, B:0/0
93Milata EmilTJ Sokol Frenštát p. R.96481S:1/48, A:0/0, B:0/0
93Herber JanCYKLOFIT MTB Liberec95481S:1/48, A:0/0, B:0/0
93Ohnoutka MarekSK při Gymnáziu Vrbno p.P.95481S:0/0, A:1/48, B:0/0
97Sprinz MatúšOlfin Car Vella Trutnov97451S:1/45, A:0/0, B:0/0
97Rykr VojtěchSK Fighter Inside94451S:1/45, A:0/0, B:0/0
99Nehybka JosefOrel Židenice95442S:0/0, A:0/0, B:2/44
99Strouhal JakubFenix SKI team Jeseník01441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Medek FilipFENIX SKI TEAM Jeseník97441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Bielesz DavidTJ TŽ Třinec97441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Pešava JanJabloňská běžecká liga00441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Borský VratislavBeroun96441S:0/0, A:1/44, B:0/0
105Vopava DanielLSK Lomnice nad Popelkou95421S:1/42, A:0/0, B:0/0
105Golas MatoušTJ Sokol Frenštát p. R.95421S:1/42, A:0/0, B:0/0
105Boura JanČKS Ski Jilemnice96421S:1/42, A:0/0, B:0/0
108Šlofar VladimírOlfin Car-Vella Trutnov97401S:0/0, A:1/40, B:0/0
108Machuta MatějTTC Příbram97401S:0/0, A:1/40, B:0/0
108Cyhan PatrikMilíkov94401S:0/0, A:1/40, B:0/0
111Petr JanFrenštát p. R.95391S:1/39, A:0/0, B:0/0
111Daněk MichalOlfin Car Vella Trutnov96391S:1/39, A:0/0, B:0/0
111Jiřička Jakubneregistrován97391S:1/39, A:0/0, B:0/0
114Jobek OndřejHC Příbram96381S:0/0, A:1/38, B:0/0
115Fátor HynekOlfin Car Vella Trutnov97361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Gola Robinneregistrován95361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Bráblík MichalFENIX SKI TEAM Jeseník98361S:0/0, A:1/36, B:0/0
115Benc PatrikTJ Spartak Rokytnice n.Jiz.97361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Solowski TobiášTJDL01361S:0/0, A:1/36, B:0/0
115Muras LukášTJ Sokol Frenštát p. R.96361S:1/36, A:0/0, B:0/0
115Mezík ErikKyjov94361S:0/0, A:1/36, B:0/0
115Veselý JanSDH Nové Strašecí94361S:0/0, A:1/36, B:0/0
123Hubáček JonášHOB Řetechov95351S:0/0, A:0/0, B:1/35
123Rybka VojtěchSTYRICB96351S:0/0, A:0/0, B:1/35
123Nejdl PavelKlatovy95351S:0/0, A:0/0, B:1/35
126Vodák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník99341S:0/0, A:1/34, B:0/0
126Štverák JonášCooling Birds97341S:0/0, A:1/34, B:0/0
126Zogata FilipFren ski team97341S:0/0, A:1/34, B:0/0
129Řípa Janneregistrován98331S:1/33, A:0/0, B:0/0
129Kozlovský AlexandrŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.00331S:1/33, A:0/0, B:0/0
129Gola Patrikneregistrován96331S:1/33, A:0/0, B:0/0
132Jan KadaňkaŠSK Rožnov pod Radhoštěm97321S:0/0, A:1/32, B:0/0
132Sládeček DanielTJ Frenštát02321S:0/0, A:1/32, B:0/0
132Mrkous DavidOlfin Car-Vella Trutnov97321S:0/0, A:1/32, B:0/0
135Bešťák JonášSkiklub Jablonec95311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Žák MiroslavTJ Sokol Jičín94311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Sütto DominikNýrsko98311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě96311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Beníček MatějSDH Malenovice94311S:0/0, A:0/0, B:1/31
135Koubek TomášBBK98311S:0/0, A:0/0, B:1/31
141Jarík JakubBromance Spartak Rokytnice96301S:1/30, A:0/0, B:0/0
141Jurek MichaelJurek Outdoor Team95301S:1/30, A:0/0, B:0/0
141Nieslanik VítekTJDL00301S:0/0, A:1/30, B:0/0
141Římánek OndřejŘím Tým95301S:1/30, A:0/0, B:0/0
145Michalík DanielTJ Dolní Lomná98281S:0/0, A:1/28, B:0/0
145Harant ViktorOtročiněves03281S:0/0, A:1/28, B:0/0
147Mudrák ŠtěpánKVS Pozlovice96271S:0/0, A:0/0, B:1/27
147Gajdoš MatyášTJ Rumburk00271S:0/0, A:0/0, B:1/27
147Řezníček FilipTJ Sokol Frenštát p. R.96271S:1/27, A:0/0, B:0/0
147Kocháň Matoušneregistrován97271S:1/27, A:0/0, B:0/0
147Vondra VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí98271S:0/0, A:0/0, B:1/27
147Fohler MartinVsetín94271S:0/0, A:0/0, B:1/27
153Tuharský ErikSalomon-Run.cz01261S:0/0, A:1/26, B:0/0
154Sehnal VojtěchK.O.Poděbrady98241S:0/0, A:0/0, B:1/24
154Skýpala JakubTJ Sokol Frenštát p. R.97241S:1/24, A:0/0, B:0/0
154Černocký LiborTJ Slovan Luhačovice98241S:0/0, A:0/0, B:1/24
154Lysek MichalTJ Dolní Lomná94241S:0/0, A:1/24, B:0/0
154Římánek LukášŘím Tým00241S:1/24, A:0/0, B:0/0
154Horvát PetrZábřeh94241S:0/0, A:0/0, B:1/24
160Vebr PatrikJiskra Ústí nad Orlicí98221S:0/0, A:0/0, B:1/22
160Kisza MartinTřinec96221S:0/0, A:1/22, B:0/0
160Benda JiříHorní Bludovice97221S:0/0, A:0/0, B:1/22
163Eliáš JanTJ Sokol Frenštát p. R.96211S:1/21, A:0/0, B:0/0
164Szmek PetrMilíkov99201S:0/0, A:1/20, B:0/0
164Dušek MartinOOB TJ Sokol Žamberk96201S:0/0, A:0/0, B:1/20
164Mužík JanAtletika Polička98201S:0/0, A:0/0, B:1/20
164Nekonanec MatějTRILIFE97201S:0/0, A:0/0, B:1/20
168Uhlář LubomírTJ Smilovice96191S:0/0, A:0/0, B:1/19
168Heger FilipISCAREX Česká Třebová99191S:0/0, A:0/0, B:1/19
168Pavlas JanActivity Lanškroun96191S:0/0, A:0/0, B:1/19
171Mazoch JanTJ Frenštát p. R.01181S:1/18, A:0/0, B:0/0
171Scchütz FilipHSK Benecko97181S:0/0, A:0/0, B:1/18
171Mlynář VojtěchJiskra Ústí nad Orlicí98181S:0/0, A:0/0, B:1/18
171Konderla JakubBystřice01181S:0/0, A:1/18, B:0/0
171Dostál Radimneregistrován97181S:0/0, A:0/0, B:1/18
176Mikulín Janneregistrován97171S:0/0, A:0/0, B:1/17
176Antoš JakubSki klub Jablonec94171S:0/0, A:0/0, B:1/17
176Borek ViktorSpartak OEZ Letohrad04171S:0/0, A:0/0, B:1/17
179Kněžík JanHavířov95161S:0/0, A:1/16, B:0/0
179Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová03161S:0/0, A:0/0, B:1/16
179Cícha Janneregistrován96161S:0/0, A:0/0, B:1/16
179Plecháč PetrČKS SKI Jilemnice94161S:0/0, A:0/0, B:1/16
183Kroupa JanČKS SKI Jilemnice98151S:0/0, A:0/0, B:1/15
183Buček OtakarOrel Bystřice p. H.01151S:0/0, A:0/0, B:1/15
183Mazoch LubomírTJ Frenštát p. R.99151S:1/15, A:0/0, B:0/0
186Nesvadba VladanStolní tenis Bystřice p.H.95141S:0/0, A:0/0, B:1/14
186Franek LukášBK SAK Karviná02141S:0/0, A:1/14, B:0/0
188Votoček AdamTJ Stodůlky95131S:0/0, A:0/0, B:1/13
189Veliký SebastianDolní Lomná06121S:0/0, A:1/12, B:0/0
189Bartoň VítVeřovice99121S:1/12, A:0/0, B:0/0
189Provázník JosefKrkonoše Vrchlabí99121S:0/0, A:0/0, B:1/12
192Alfery DominikBK Brandýs n. Labem98111S:0/0, A:0/0, B:1/11
193Kejhar JanŠSK Rožnov p. R.9991S:1/9, A:0/0, B:0/0
194Facek TomᚊSK Rožnov p. R.0361S:1/6, A:0/0, B:0/0
194Škývara MartinRožnov p. R.0361S:1/6, A:0/0, B:0/0
196Butor JindřichŠkolní sportovní klub Rožnov p. R.9631S:1/3, A:0/0, B:0/0


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2013Cena města Chřibská, Chřibská - Studenec37
21.4.2013Arko - Trophy, nahoru a dolů47
27.4.2013VC Krkonoš, Horní Maršov - Pomezní Boudy64
4.5.2013Sedlecko-prčický trhák30
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
1.6.2013Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME264
2.6.2013Běh na Radhošť125
8.6.2013Běh na Děvín48
15.6.2013Běh na Šerák - mistrovství Moravy a Slezska76
16.6.2013Běh na Sokolí vrch88
22.6.2013Běh na Kohout a zpět32
23.6.2013Běh na Kleť85
29.6.2013Vespo horský běh: Hodkovice nad Mohelkou - Ještěd117
30.6.2013Běh na Hraničář42
6.7.2013ME v běhu do vrchu, Bulharsko217
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2013Šachty - Štěpánka95
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2013Běh na Kozubovou166
3.8.2013Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná117
10.8.2013CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník273
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
25.8.2013Slopenská desítka97
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE0
1.9.2013Sázava - Lázek65
7.9.2013Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů71
8.9.2013MS v běhu do vrchu, Polsko314
8.9.2013Jablonné - Jamné - Suchý vrch112
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
28.9.20132Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk133
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
12.10.2013Běh na Praděd199
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2019 - 34. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2018 - 33. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2017 - 32. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník