hlavní strana
Svinnský Iscarex kros


ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh


SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník

Celkové pořadí poháru

Muži C 50 - 59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6085920S:9/435, A:5/282, B:6/142
2Zátopek JiříX-AIR Ostrava6077016S:7/369, A:4/264, B:5/137
3Vaněk PetrAC Praha6175114S:5/330, A:4/280, B:5/141
4Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5970215S:5/327, A:5/250, B:5/125
5Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5369029S:10/315, A:8/240, B:11/135
6Vanta JosefSK Hronov6259224S:9/267, A:8/206, B:7/119
7Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5855227S:11/273, A:6/178, B:10/101
8Chroust JanKrásná Lípa6050125S:11/237, A:5/164, B:9/100
9Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí534568S:3/219, A:3/186, B:2/51
10Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5842115S:5/195, A:4/142, B:6/84
11Valenta MichalHZS Praha6239011S:2/111, A:5/186, B:4/93
12Škrabánek PetrBílovec603476S:3/219, A:1/62, B:2/66
13Kolínek FrantišekAK Perná563334S:3/279, A:1/54, B:0/0
14Smrčka MilošBK Říčany543033S:3/303, A:0/0, B:0/0
15Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6127913S:5/117, A:4/108, B:4/54
16Tomanec KarelVinotéka u Karla, Frenštát p. R.582759S:4/144, A:3/102, B:2/29
17Gombita JosefMost582576S:2/114, A:1/62, B:3/81
17Skalický JosefŽichlín622578S:3/147, A:1/36, B:4/74
19Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha602547S:2/102, A:2/88, B:3/64
20Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5825112S:8/177, A:1/30, B:3/44
21Vévoda IvanAK Perná602504S:3/219, A:0/0, B:1/31
22Kotúček PavelBemaniax Liberec612447S:5/201, A:0/0, B:2/43
23Vejnar JosefČSK SKI Vysoké nad Jizerou572354S:3/204, A:0/0, B:1/31
24Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice552186S:3/120, A:3/98, B:0/0
25Špacír LadislavLokomotiva Břeclav551975S:2/120, A:0/0, B:3/77
26Walek BronislavHrádek ve Slezsku571934S:2/129, A:1/44, B:1/20
27Šimůnek JaromírSKP Jablonex Jablonec n.N.551742S:2/174, A:0/0, B:0/0
27Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc591744S:3/147, A:0/0, B:1/27
27Šrámek JaromírKVS Šumperk581742S:2/174, A:0/0, B:0/0
30Tarant JiříPraha 10581634S:0/0, A:3/136, B:1/27
31Pucholt JiříSokol Unhošť591539S:7/114, A:1/28, B:1/11
32Kacíř ZdeněkLoučná561503S:2/96, A:1/54, B:0/0
33Švidernoch MilanX-AIR Ostrava581445S:2/72, A:2/52, B:1/20
34Sedlák JiříPřelouč581437S:1/9, A:3/88, B:3/46
35Hodek RomanSokol Kunvald601425S:1/48, A:2/52, B:2/42
36Jebavý JiříT5 Vrchlabí611362S:1/105, A:0/0, B:1/31
37Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí611322S:1/105, A:0/0, B:1/27
37Moravčík ZdeněkORBEA Czech621323S:1/66, A:0/0, B:2/66
39Smutný ZdeněkAHA Vyškov571273S:2/108, A:0/0, B:1/19
40Talaš JaromírSKD Otrokovice541243S:2/84, A:1/40, B:0/0
41Martinec JindřichSokol Radostice611162S:1/54, A:1/62, B:0/0
42Klimeš JiříAC Náchod611133S:1/51, A:0/0, B:2/62
43Marek DalimilISCAREX Česká Třebová601124S:3/72, A:1/40, B:0/0
44Šulc JiříChřibská621116S:4/78, A:0/0, B:2/33
45Kašparec PetrAC Česká Lípa621063S:2/75, A:0/0, B:1/31
46Jandejsek ZdeněkStudené611044S:1/30, A:1/38, B:2/36
46Šolc VítězslavBKL Machov1043S:0/0, A:2/80, B:1/24
48Gargulák JosefLidečko621023S:1/51, A:0/0, B:2/51
49Malatín ŠtefanAAC Brno55993S:3/99, A:0/0, B:0/0
50Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav58931S:1/93, A:0/0, B:0/0
51Mach VáclavMaratonstav Úpice55914S:0/0, A:1/30, B:3/61
52Tomečka LiborCetris Hranice62893S:2/57, A:1/32, B:0/0
53Pudil JaroslavStrakonice61852S:0/0, A:1/54, B:1/31
54Bufka ZdeněkAC Česká Lípa57842S:1/57, A:0/0, B:1/27
54Tomsa PavelDoubrava62842S:2/84, A:0/0, B:0/0
56Bukovjan VlastimilKES BUKTEAM61811S:1/81, A:0/0, B:0/0
57Kravčík MiroslavBK SAK Ložiska Karviná53802S:0/0, A:2/80, B:0/0
58Týč LubomírDlouhý Most61782S:2/78, A:0/0, B:0/0
59Knápek LubomírLK Šumperk59752S:1/48, A:0/0, B:1/27
60Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor55742S:0/0, A:2/74, B:0/0
61Bezucha JiříOS pohyb a zdraví62722S:2/72, A:0/0, B:0/0
62Zelený LuděkAC Náchod61702S:0/0, A:2/70, B:0/0
63Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice53692S:1/57, A:0/0, B:1/12
64Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují60672S:0/0, A:1/40, B:1/27
65Chládek FrantišekValašské Meziříčí58661S:1/66, A:0/0, B:0/0
65Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice54661S:1/66, A:0/0, B:0/0
65Jína PavelOlomouc62661S:1/66, A:0/0, B:0/0
68Jamrik MiroslavOrlová57642S:0/0, A:2/64, B:0/0
68Macháček Martinneregistrován55642S:1/36, A:1/28, B:0/0
70Vojkůvka ZdeněkChuchelná61632S:2/63, A:0/0, B:0/0
71Dvořáček VlastimilDoudleby n./O.59622S:1/18, A:1/44, B:0/0
71Podstavka PetrHavířov55624S:2/6, A:2/56, B:0/0
73Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice53612S:1/45, A:0/0, B:1/16
73Němec MilošBonbon Praha59612S:1/27, A:1/34, B:0/0
73Hanyš OldřichSokol Frýdštejn59612S:1/42, A:0/0, B:1/19
76Brabec MiloslavInterceramica Rokycany56602S:0/0, A:1/40, B:1/20
77Knotek Iljaneregistrován53592S:1/33, A:1/26, B:0/0
78Štanglica JiříCK Stará Ves58582S:1/36, A:0/0, B:1/22
79Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56573S:1/24, A:0/0, B:2/33
80Ševčík PavelZombie Opava61542S:1/30, A:0/0, B:1/24
80Martynek VladislavSKI Mosty59541S:0/0, A:1/54, B:0/0
80Solanský ZdenekSokol Rožnov62541S:1/54, A:0/0, B:0/0
80Zrno VladimírBanes Pacov53541S:0/0, A:1/54, B:0/0
80Štefek JaroslavHranice62541S:1/54, A:0/0, B:0/0
85Hrdina VilémBohnice56532S:0/0, A:1/34, B:1/19
85Lisa OttoLitovel - ORRERO59532S:1/21, A:1/32, B:0/0
87Němec OndřejAK Kroměříž57511S:1/51, A:0/0, B:0/0
87Šilhan JaromírMělník55511S:1/51, A:0/0, B:0/0
87Antoš JiříČKS SKI Jilemnice57511S:1/51, A:0/0, B:0/0
90Eppert RomanCanis Team59504S:2/6, A:1/30, B:1/14
91Měřínský JaroslavAK Perná61481S:1/48, A:0/0, B:0/0
91Klimeš BedřichSokol Bukovice56481S:1/48, A:0/0, B:0/0
93Rücker OldřichBon Bon Lhota55463S:0/0, A:0/0, B:3/46
94Kadlčák Jiříneregistrován59452S:2/45, A:0/0, B:0/0
94Sporek MiroslavLoučka54451S:1/45, A:0/0, B:0/0
94Havlín AntonínAC Obora Hvězda55452S:0/0, A:1/32, B:1/13
94Pikora JaroslavTJ Benešov u Semil54451S:1/45, A:0/0, B:0/0
94Skyba MartinBarnex Sport Brno62451S:1/45, A:0/0, B:0/0
99Vopat JanAC Český Krumlov54441S:0/0, A:1/44, B:0/0
99Vlasák JaroslavAVL Stříbro58441S:0/0, A:1/44, B:0/0
101Bucháček JaroslavHořice56433S:1/3, A:1/26, B:1/14
102Talas JaromírSKD Otrokovice54421S:1/42, A:0/0, B:0/0
102Rychlý JanVrbovec57421S:1/42, A:0/0, B:0/0
102Štoček MichalČKS SKI Jilemnice60421S:1/42, A:0/0, B:0/0
102Fišnar JanLoučná54422S:2/42, A:0/0, B:0/0
106Ungermann JanAC Slavoj Český Krumlov61401S:0/0, A:1/40, B:0/0
106Pohanka JiříSKI Club Pohledec62401S:0/0, A:1/40, B:0/0
106Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí56403S:1/3, A:1/20, B:1/17
106Najdek BohumírRacing Olešná55401S:0/0, A:1/40, B:0/0
106Leplt JiříTriatlon Milovice61401S:0/0, A:1/40, B:0/0
106Slowioczek RomanMK Seitl Ostrava59401S:0/0, A:1/40, B:0/0
106Dvořák PetrPříbram61401S:0/0, A:1/40, B:0/0
113Mizera LadislavGumárny Zubří53391S:1/39, A:0/0, B:0/0
113Urbiš VilémAK Kobeřice54391S:1/39, A:0/0, B:0/0
113Palas JaroslavJablonec nad Nisou53391S:1/39, A:0/0, B:0/0
113Barborák BohušTJ Liga 100 Olomouc391S:1/39, A:0/0, B:0/0
113MilanSportovní centrum Dobrošov62391S:1/39, A:0/0, B:0/0
113Šnýdr ZábojKuboj Šternberk61392S:2/39, A:0/0, B:0/0
119Westrmaier JiříSK Westrmaier - Kolová53381S:0/0, A:1/38, B:0/0
120Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54372S:0/0, A:1/24, B:1/13
121Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice54361S:1/36, A:0/0, B:0/0
121Trnka MilanLokomotiva Trutnov56361S:0/0, A:1/36, B:0/0
121Sýkora VladimírTJ Baník Stříbro56361S:0/0, A:1/36, B:0/0
121Švindernoch MilanX-AIR Ostrava58361S:0/0, A:1/36, B:0/0
121Procházka JanZastávka60361S:0/0, A:1/36, B:0/0
121Kotas PavelPJR Frenštát55361S:1/36, A:0/0, B:0/0
121Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice60362S:0/0, A:0/0, B:2/36
128Šatra AloisTatran Velké Hydčice58351S:0/0, A:0/0, B:1/35
128Dorušek PavelKlenoty Slavičín54352S:0/0, A:0/0, B:2/35
128Plašil MilanJičín59351S:0/0, A:0/0, B:1/35
131Olšjak LadislavGW Plavsko59341S:0/0, A:1/34, B:0/0
131Bardaševský LubomírLudgeřovice62341S:0/0, A:1/34, B:0/0
131Brabenec Miroslavneregistrován59341S:0/0, A:1/34, B:0/0
131Kočí TomášMosty u Jablunkova62341S:0/0, A:1/34, B:0/0
135Čamek MiloslavBC Morava55331S:1/33, A:0/0, B:0/0
135Zítka JiříOB Bruntál62331S:1/33, A:0/0, B:0/0
137Voráček KarelCyklo Velešín62321S:0/0, A:1/32, B:0/0
137Mayer JanBenešov54321S:0/0, A:1/32, B:0/0
137Skomorowski StanisławKB Rybnicka Kužnia57321S:0/0, A:1/32, B:0/0
137Kohoutek JaromírBrno55321S:0/0, A:1/32, B:0/0
137Kučera PetrStružinec61322S:0/0, A:0/0, B:2/32
142Benda MiroslavDomažlice62311S:0/0, A:0/0, B:1/31
142Minčev IvanOK Jihlava57311S:0/0, A:0/0, B:1/31
142Hojač MojmírTJ Jiskra Tanvald58313S:2/18, A:0/0, B:1/13
142Dolejš RudolfJIKO Čácha Sušice58311S:0/0, A:0/0, B:1/31
146Kučera ZdeněkAC Náchod55301S:0/0, A:1/30, B:0/0
146Pokorný MiroslavFlorbal Benešov60301S:1/30, A:0/0, B:0/0
146Tománek PavelLKVE Veřovice55301S:1/30, A:0/0, B:0/0
146Wendlig MiroslavLuková53303S:0/0, A:0/0, B:2/30
146Písařík PetrSokol Miličín62301S:0/0, A:1/30, B:0/0
146Flegl BohumilSKIBOB KLUB Dobruška60301S:0/0, A:1/30, B:0/0
146Krčka BohuslavBobo Team Větřní59301S:0/0, A:1/30, B:0/0
153Mašek RomanSNB Praha61292S:0/0, A:0/0, B:2/29
154Vorel JanOrlando Bananas281S:0/0, A:1/28, B:0/0
154Byrtus JanSokol Mistřovice58281S:0/0, A:1/28, B:0/0
154Roháček MichalSKI Skuhrov nad Bělou61282S:1/12, A:0/0, B:1/16
154Najman LiborAC Náchod53281S:0/0, A:1/28, B:0/0
158Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda61271S:0/0, A:0/0, B:1/27
158Beroušek PavelMílaři Domažlice62271S:0/0, A:0/0, B:1/27
160Šiman KarelKarpo Czech261S:0/0, A:1/26, B:0/0
160Hanzlík JanFrenštát p. R.59261S:0/0, A:1/26, B:0/0
160Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice59261S:0/0, A:1/26, B:0/0
163Macura MilanAK Standl, Frýdek – Místek53252S:1/3, A:1/22, B:0/0
164Polák Stanislavneregistrován56241S:0/0, A:1/24, B:0/0
164Kasal VáclavTKF Fefry60241S:0/0, A:0/0, B:1/24
164Snížek LubošBarrandovské Terasy62241S:0/0, A:1/24, B:0/0
164Kolář LeopoldSG Vrbno pod Pradědem54241S:1/24, A:0/0, B:0/0
164Chlad JaroslavTC Dvořák České Budějovice60241S:0/0, A:1/24, B:0/0
164Pešat JanVeslařský klub Perun Ostrava56241S:1/24, A:0/0, B:0/0
164Beroušek PetrPostřekov62241S:0/0, A:0/0, B:1/24
164Menšík JanJablonec nad Nisou56241S:1/24, A:0/0, B:0/0
172Ledlt JiříTriatlon Milovice61221S:0/0, A:0/0, B:1/22
172Fáber ViliamJablonné nad Orlicí62221S:0/0, A:0/0, B:1/22
172Pergner PetrZámek Dobříš61221S:0/0, A:0/0, B:1/22
172Hojda PetrSpartak Klenčí57221S:0/0, A:0/0, B:1/22
172Raclavský VlastimilLiga100 Olomouc55222S:1/21, A:0/0, B:1/1
172Šrachta VladimírCvikov60221S:0/0, A:0/0, B:1/22
178Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov59211S:1/21, A:0/0, B:0/0
178Lubínek LubomírSVT Zlín60212S:0/0, A:0/0, B:2/21
178Smolicha JosefNový Malín56211S:1/21, A:0/0, B:0/0
178Chmel ZdeněkBěžecký klub České spořitelny62211S:1/21, A:0/0, B:0/0
178Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm61211S:1/21, A:0/0, B:0/0
183Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová59201S:0/0, A:0/0, B:1/20
183Koval JiříFrenštát p. R.53201S:0/0, A:1/20, B:0/0
183Siegel Milan-54201S:0/0, A:0/0, B:1/20
183Kawulok StanislavDolní Lomná56201S:0/0, A:1/20, B:0/0
183Weiss MichalAC Praha 189059201S:0/0, A:0/0, B:1/20
188Dufek VáclavVelosport Domažlice58191S:0/0, A:0/0, B:1/19
188Švihel MiroslavBS Slopné58191S:0/0, A:0/0, B:1/19
190Odvrša PavelBystřice pod Hostýnem62181S:0/0, A:0/0, B:1/18
190Dlabka Ludvík3D Fitness Race Team60181S:0/0, A:0/0, B:1/18
190Novotný JiříBK SAK Ložiska Karvina59181S:0/0, A:1/18, B:0/0
190Kříž VladimírŽižkovští tygři58181S:0/0, A:0/0, B:1/18
190Krátký LubošLanškroun62181S:0/0, A:0/0, B:1/18
190Mařík JiříEILOFAS Ostrava55181S:1/18, A:0/0, B:0/0
190Otta RomanVrchlabí61181S:0/0, A:0/0, B:1/18
190Nečas RudolfSKOB Zlín57181S:0/0, A:0/0, B:1/18
198Pešek MilanCONSYS60171S:0/0, A:0/0, B:1/17
198Škvorňa VlastimilZlín55171S:0/0, A:0/0, B:1/17
198Neruda MiroslavKRB Chrudim56171S:0/0, A:0/0, B:1/17
198Průcha JosefJiskra Tanvald60172S:1/3, A:0/0, B:1/14
202Turek JiříChaloupky62161S:0/0, A:0/0, B:1/16
202Prokop JiříCGS-TYRES Zlín56161S:0/0, A:0/0, B:1/16
204Bejuda JaroslavFrenštát p. R.61151S:1/15, A:0/0, B:0/0
204Vokáč RomanZdice62151S:0/0, A:0/0, B:1/15
204Beneš JanASK Lovosice57151S:0/0, A:0/0, B:1/15
204Kolčárek RostislavDeva team61151S:1/15, A:0/0, B:0/0
208Ge EvženMaratonské vrány54141S:0/0, A:0/0, B:1/14
208Doležal JaromírSABZO Praha57141S:0/0, A:0/0, B:1/14
208Zajíc JanHvězda SKP Pardubice53141S:0/0, A:0/0, B:1/14
211Radoberský MilošRybárna Radoberský55131S:0/0, A:0/0, B:1/13
211Škorňa VlastimilZlín55131S:0/0, A:0/0, B:1/13
211Machek PavelVidoň61131S:0/0, A:0/0, B:1/13
211Krupka MilanSNB Dolní Podluží56131S:0/0, A:0/0, B:1/13
215Kubát OndřejOPTIMA profi62121S:0/0, A:0/0, B:1/12
215Filip KarelNové Strašecí55121S:0/0, A:0/0, B:1/12
215Hudský AlešAC Praha 189057121S:0/0, A:0/0, B:1/12
215Kalvoda BřetislavHunro Sprint Cvikov55121S:0/0, A:0/0, B:1/12
215Fikáček Ivo- (Ostrava)56121S:1/12, A:0/0, B:0/0
220Martínek VladimírSKP Holešov56111S:0/0, A:0/0, B:1/11
221Lachman JanMU Praha62101S:0/0, A:0/0, B:1/10
222Urban JosefSABZO Praha5691S:1/9, A:0/0, B:0/0
222Prčík AntonínOrel Hodonín5591S:0/0, A:0/0, B:1/9
222Hanzl RadkoLázně Bělohrad6191S:0/0, A:0/0, B:1/9
222Ranš SlavojCB Černošice6291S:1/9, A:0/0, B:0/0
222Macmáček MartinIndividual5591S:1/9, A:0/0, B:0/0
227Kubr VáclavAC Laura Praha6281S:0/0, A:0/0, B:1/8
227Březina LadislavOstravice6181S:0/0, A:0/0, B:1/8
229Chlumský LubošVokovice Praha5671S:0/0, A:0/0, B:1/7
229Jaroň AlešHrabůvka6072S:1/3, A:0/0, B:1/4
231Šimara PavelVsetín5462S:2/6, A:0/0, B:0/0
231Valyi LadislavProkopák5561S:0/0, A:0/0, B:1/6
231Brož JiříMK Seitl Ostrava5461S:1/6, A:0/0, B:0/0
231Zbořil JosefKroměříž6262S:2/6, A:0/0, B:0/0
231Kruliš JiříMK Seitl Ostrava6161S:1/6, A:0/0, B:0/0
231Bařinka AntonínNMS Kroměříž5861S:0/0, A:0/0, B:1/6
237Novák KarelOrel Bystřice pod Hostýnem6251S:0/0, A:0/0, B:1/5
238Skupień Josefneregistrován31S:0/0, A:0/0, B:1/3
238Navařík PavelDDM Rožnov pod Radhoštěm5631S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Slamiak Stanislavneregistrován6231S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Fröhlich Svatoplukbezeckaskola.cz5531S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Jamrík MiroslavOrlová5731S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Bajer MiloslavCafe Bajer Pardubice5531S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Lysák Radimneregistrován6031S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5331S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Blaško ŠtefanHorní Morava5931S:1/3, A:0/0, B:0/0
238Horyna MiroslavZahradní Město5431S:1/3, A:0/0, B:0/0
248Sedláček PavelOrel Starý Lískovec Brno5321S:0/0, A:0/0, B:1/2
249Juránek StanislavOrel Židenice5611S:0/0, A:0/0, B:1/1


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.4.2012Zámecký běh Hejnovkou73
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
15.4.2012Cena města Chřibská46
21.4.2012VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy86
22.4.2012Arko - Trophy67
28.4.2012Velká cena Zadova34
29.4.2012Prachatice - Libín24
5.5.2012Šárovcova Lhota - Zvičina148
12.5.2012Běh na Velký Javorník118
13.5.2012Běh na Radhošť172
20.5.2012Jílové - Sněžník41
26.5.2012Běh přes Tabulovou horu - kvalifikace na ME91
3.6.2012Vespo-Salomon horský běh: Hodkovice nad Mohelkou – Ještěd98
9.6.2012Běh na Kohout a zpět33
10.6.2012Běh na Kleť89
16.6.2012Horský běh na Lysou horu - MČR veteránů278
17.6.2012Jeseník - Sokolí vrch78
24.6.2012Beh na Poludňový Grúň185
30.6.2012Běh na Čerchov45
1.7.2012Běh na Hraničář30
5.7.2012Sedlecko-Prčický trhák53
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
7.7.2012ME v běhu do vrchu, Denizli - Pamukkale, Turecko163
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
14.7.2012Karpacz - Sněžka333
14.7.2012Běh na Hvězdu88
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
22.7.2012Šachty - Štěpánka93
28.7.2012Běh na Lysou horu141
29.7.2012Běh na Kozubovou222
4.8.2012Běh na Šerák - kvalifikace na MS188
5.8.2012Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná91
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
18.8.2012CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník294
18.8.2012Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR59
25.8.2012Běh na Svatý Hostýn152
26.8.2012Slopenská desítka86
2.9.2012MS v běhu do vrchu, Vallecamonica, Itálie342
2.9.2012Sázava - Lázek81
8.9.2012Strážný, nahoru a dolů84
9.9.2012Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch80
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
29.9.20122HRADY Bradledká Lhota - Kumburk110
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
6.10.2012Běh na Praděd157
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2016 - 31. ročník
MARATONSTAV-ALTRA Český pohár v běhu do vrchu 2015 - 30. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník