hlavní strana



terminovka.cz


ISCAREX pohár 2014


HOLBA


ELEVEN


new balance


www.babos-sports.cz


Pardubický kraj


Český běh



SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2012 - 27. ročník

Celkové pořadí poháru:

Muži C 50 - 59 let

Pořadí Jméno Team Ročník Body Starty Redukce
1 Stránský Aleš ISCAREX Česká Třebová 60 859 20 S:9/435, A:5/282, B:6/142
2 Zátopek Jiří X-AIR Ostrava 60 770 16 S:7/369, A:4/264, B:5/137
3 Vaněk Petr AC Praha 61 751 14 S:5/330, A:4/280, B:5/141
4 Vacarda Vladimír AC Slovan Liberec 59 702 15 S:5/327, A:5/250, B:5/125
5 Pechek František TJ Maratonstav Úpice 53 690 29 S:10/315, A:8/240, B:11/135
6 Vanta Josef SK Hronov 62 592 24 S:9/267, A:8/206, B:7/119
7 Šrůtek Stanislav TJ Maratonstav Úpice 58 552 27 S:11/273, A:6/178, B:10/101
8 Chroust Jan Krásná Lípa 60 501 25 S:11/237, A:5/164, B:9/100
9 Krupička Miroslav Jiskra Ústí nad Oricí 53 456 8 S:3/219, A:3/186, B:2/51
10 Nečas Josef TJ Maratonstav Úpice 58 421 15 S:5/195, A:4/142, B:6/84
11 Valenta Michal HZS Praha 62 390 11 S:2/111, A:5/186, B:4/93
12 Škrabánek Petr Bílovec 60 347 6 S:3/219, A:1/62, B:2/66
13 Kolínek František AK Perná 56 333 4 S:3/279, A:1/54, B:0/0
14 Smrčka Miloš BK Říčany 54 303 3 S:3/303, A:0/0, B:0/0
15 Groš Štefan Frenštát pod Radhoštěm 61 279 13 S:5/117, A:4/108, B:4/54
16 Tomanec Karel Vinotéka u Karla, Frenštát p. R. 58 275 9 S:4/144, A:3/102, B:2/29
17 Skalický Josef Žichlín 62 257 8 S:3/147, A:1/36, B:4/74
17 Gombita Josef Most 58 257 6 S:2/114, A:1/62, B:3/81
19 Jindra David AC Obora Hvězda Praha 60 254 7 S:2/102, A:2/88, B:3/64
20 Brunclík Ivo TJ Slovan Špindlerův Mlýn 58 251 12 S:8/177, A:1/30, B:3/44
21 Vévoda Ivan AK Perná 60 250 4 S:3/219, A:0/0, B:1/31
22 Kotúček Pavel Bemaniax Liberec 61 244 7 S:5/201, A:0/0, B:2/43
23 Vejnar Josef ČSK SKI Vysoké nad Jizerou 57 235 4 S:3/204, A:0/0, B:1/31
24 Kubr Václav Hvězda SKP Pardubice 55 218 6 S:3/120, A:3/98, B:0/0
25 Špacír Ladislav Lokomotiva Břeclav 55 197 5 S:2/120, A:0/0, B:3/77
26 Walek Bronislav Hrádek ve Slezsku 57 193 4 S:2/129, A:1/44, B:1/20
27 Šrámek Jaromír KVS Šumperk 58 174 2 S:2/174, A:0/0, B:0/0
27 Barbořák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 59 174 4 S:3/147, A:0/0, B:1/27
27 Šimůnek Jaromír SKP Jablonex Jablonec n.N. 55 174 2 S:2/174, A:0/0, B:0/0
30 Tarant Jiří Praha 10 58 163 4 S:0/0, A:3/136, B:1/27
31 Pucholt Jiří Sokol Unhošť 59 153 9 S:7/114, A:1/28, B:1/11
32 Kacíř Zdeněk Loučná 56 150 3 S:2/96, A:1/54, B:0/0
33 Švidernoch Milan X-AIR Ostrava 58 144 5 S:2/72, A:2/52, B:1/20
34 Sedlák Jiří Přelouč 58 143 7 S:1/9, A:3/88, B:3/46
35 Hodek Roman Sokol Kunvald 60 142 5 S:1/48, A:2/52, B:2/42
36 Jebavý Jiří T5 Vrchlabí 61 136 2 S:1/105, A:0/0, B:1/31
37 Moravčík Zdeněk ORBEA Czech 62 132 3 S:1/66, A:0/0, B:2/66
37 Orlich Petr FORT SMC Ústí nad Orlicí 61 132 2 S:1/105, A:0/0, B:1/27
39 Smutný Zdeněk AHA Vyškov 57 127 3 S:2/108, A:0/0, B:1/19
40 Talaš Jaromír SKD Otrokovice 54 124 3 S:2/84, A:1/40, B:0/0
41 Martinec Jindřich Sokol Radostice 61 116 2 S:1/54, A:1/62, B:0/0
42 Klimeš Jiří AC Náchod 61 113 3 S:1/51, A:0/0, B:2/62
43 Marek Dalimil ISCAREX Česká Třebová 60 112 4 S:3/72, A:1/40, B:0/0
44 Šulc Jiří Chřibská 62 111 6 S:4/78, A:0/0, B:2/33
45 Kašparec Petr AC Česká Lípa 62 106 3 S:2/75, A:0/0, B:1/31
46 Šolc Vítězslav BKL Machov 104 3 S:0/0, A:2/80, B:1/24
46 Jandejsek Zdeněk Studené 61 104 4 S:1/30, A:1/38, B:2/36
48 Gargulák Josef Lidečko 62 102 3 S:1/51, A:0/0, B:2/51
49 Malatín Štefan AAC Brno 55 99 3 S:3/99, A:0/0, B:0/0
50 Klimeš Petr Slavoj Stará Boleslav 58 93 1 S:1/93, A:0/0, B:0/0
51 Mach Václav Maratonstav Úpice 55 91 4 S:0/0, A:1/30, B:3/61
52 Tomečka Libor Cetris Hranice 62 89 3 S:2/57, A:1/32, B:0/0
53 Pudil Jaroslav Strakonice 61 85 2 S:0/0, A:1/54, B:1/31
54 Tomsa Pavel Doubrava 62 84 2 S:2/84, A:0/0, B:0/0
54 Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 57 84 2 S:1/57, A:0/0, B:1/27
56 Bukovjan Vlastimil KES BUKTEAM 61 81 1 S:1/81, A:0/0, B:0/0
57 Kravčík Miroslav BK SAK Ložiska Karviná 53 80 2 S:0/0, A:2/80, B:0/0
58 Týč Lubomír Dlouhý Most 61 78 2 S:2/78, A:0/0, B:0/0
59 Knápek Lubomír LK Šumperk 59 75 2 S:1/48, A:0/0, B:1/27
60 Doležálek Zdeněk Liga 2000 Tábor 55 74 2 S:0/0, A:2/74, B:0/0
61 Bezucha Jiří OS pohyb a zdraví 62 72 2 S:2/72, A:0/0, B:0/0
62 Zelený Luděk AC Náchod 61 70 2 S:0/0, A:2/70, B:0/0
63 Přívětivý Miroslav MK Kopřivnice 53 69 2 S:1/57, A:0/0, B:1/12
64 Hejnyš Miroslav Spartak Police nad Metují 60 67 2 S:0/0, A:1/40, B:1/27
65 Jína Pavel Olomouc 62 66 1 S:1/66, A:0/0, B:0/0
65 Chládek František Valašské Meziříčí 58 66 1 S:1/66, A:0/0, B:0/0
65 Šlégr Jiří TJ Maratonstav Úpice 54 66 1 S:1/66, A:0/0, B:0/0
68 Jamrik Miroslav Orlová 57 64 2 S:0/0, A:2/64, B:0/0
68 Macháček Martin neregistrován 55 64 2 S:1/36, A:1/28, B:0/0
70 Vojkůvka Zdeněk Chuchelná 61 63 2 S:2/63, A:0/0, B:0/0
71 Dvořáček Vlastimil Doudleby n./O. 59 62 2 S:1/18, A:1/44, B:0/0
71 Podstavka Petr Havířov 55 62 4 S:2/6, A:2/56, B:0/0
73 Hanyš Oldřich Sokol Frýdštejn 59 61 2 S:1/42, A:0/0, B:1/19
73 Němec Miloš Bonbon Praha 59 61 2 S:1/27, A:1/34, B:0/0
73 Řezníček Jaroslav TJ Maratonstav Úpice 53 61 2 S:1/45, A:0/0, B:1/16
76 Brabec Miloslav Interceramica Rokycany 56 60 2 S:0/0, A:1/40, B:1/20
77 Knotek Ilja neregistrován 53 59 2 S:1/33, A:1/26, B:0/0
78 Štanglica Jiří CK Stará Ves 58 58 2 S:1/36, A:0/0, B:1/22
79 Kopecký Libor AC Vysoké Mýto 56 57 3 S:1/24, A:0/0, B:2/33
80 Ševčík Pavel Zombie Opava 61 54 2 S:1/30, A:0/0, B:1/24
80 Solanský Zdenek Sokol Rožnov 62 54 1 S:1/54, A:0/0, B:0/0
80 Zrno Vladimír Banes Pacov 53 54 1 S:0/0, A:1/54, B:0/0
80 Martynek Vladislav SKI Mosty 59 54 1 S:0/0, A:1/54, B:0/0
80 Štefek Jaroslav Hranice 62 54 1 S:1/54, A:0/0, B:0/0
85 Lisa Otto Litovel - ORRERO 59 53 2 S:1/21, A:1/32, B:0/0
85 Hrdina Vilém Bohnice 56 53 2 S:0/0, A:1/34, B:1/19
87 Šilhan Jaromír Mělník 55 51 1 S:1/51, A:0/0, B:0/0
87 Antoš Jiří ČKS SKI Jilemnice 57 51 1 S:1/51, A:0/0, B:0/0
87 Němec Ondřej AK Kroměříž 57 51 1 S:1/51, A:0/0, B:0/0
90 Eppert Roman Canis Team 59 50 4 S:2/6, A:1/30, B:1/14
91 Měřínský Jaroslav AK Perná 61 48 1 S:1/48, A:0/0, B:0/0
91 Klimeš Bedřich Sokol Bukovice 56 48 1 S:1/48, A:0/0, B:0/0
93 Rücker Oldřich Bon Bon Lhota 55 46 3 S:0/0, A:0/0, B:3/46
94 Pikora Jaroslav TJ Benešov u Semil 54 45 1 S:1/45, A:0/0, B:0/0
94 Kadlčák Jiří neregistrován 59 45 2 S:2/45, A:0/0, B:0/0
94 Havlín Antonín AC Obora Hvězda 55 45 2 S:0/0, A:1/32, B:1/13
94 Sporek Miroslav Loučka 54 45 1 S:1/45, A:0/0, B:0/0
94 Skyba Martin Barnex Sport Brno 62 45 1 S:1/45, A:0/0, B:0/0
99 Vlasák Jaroslav AVL Stříbro 58 44 1 S:0/0, A:1/44, B:0/0
99 Vopat Jan AC Český Krumlov 54 44 1 S:0/0, A:1/44, B:0/0
101 Bucháček Jaroslav Hořice 56 43 3 S:1/3, A:1/26, B:1/14
102 Talas Jaromír SKD Otrokovice 54 42 1 S:1/42, A:0/0, B:0/0
102 Štoček Michal ČKS SKI Jilemnice 60 42 1 S:1/42, A:0/0, B:0/0
102 Fišnar Jan Loučná 54 42 2 S:2/42, A:0/0, B:0/0
102 Rychlý Jan Vrbovec 57 42 1 S:1/42, A:0/0, B:0/0
106 Pohanka Jiří SKI Club Pohledec 62 40 1 S:0/0, A:1/40, B:0/0
106 Ungermann Jan AC Slavoj Český Krumlov 61 40 1 S:0/0, A:1/40, B:0/0
106 Dvořák Petr Příbram 61 40 1 S:0/0, A:1/40, B:0/0
106 Leplt Jiří Triatlon Milovice 61 40 1 S:0/0, A:1/40, B:0/0
106 Slowioczek Roman MK Seitl Ostrava 59 40 1 S:0/0, A:1/40, B:0/0
106 Najdek Bohumír Racing Olešná 55 40 1 S:0/0, A:1/40, B:0/0
106 Šebek Jindřich FORT SMC Ústí nad Orlicí 56 40 3 S:1/3, A:1/20, B:1/17
113 Milan Sportovní centrum Dobrošov 62 39 1 S:1/39, A:0/0, B:0/0
113 Barborák Bohuš TJ Liga 100 Olomouc 59 39 1 S:1/39, A:0/0, B:0/0
113 Palas Jaroslav Jablonec nad Nisou 53 39 1 S:1/39, A:0/0, B:0/0
113 Mizera Ladislav Gumárny Zubří 53 39 1 S:1/39, A:0/0, B:0/0
113 Urbiš Vilém AK Kobeřice 54 39 1 S:1/39, A:0/0, B:0/0
113 Šnýdr Záboj Kuboj Šternberk 61 39 2 S:2/39, A:0/0, B:0/0
119 Westrmaier Jiří SK Westrmaier - Kolová 53 38 1 S:0/0, A:1/38, B:0/0
120 Hlaváček Zdeněk SKP Rychnov nad Kněžnou 54 37 2 S:0/0, A:1/24, B:1/13
121 Švindernoch Milan X-AIR Ostrava 58 36 1 S:0/0, A:1/36, B:0/0
121 Procházka Jan Zastávka 60 36 1 S:0/0, A:1/36, B:0/0
121 Kotas Pavel PJR Frenštát 55 36 1 S:1/36, A:0/0, B:0/0
121 Scherrer Jaroslav Orel Moravské Budějovice 60 36 2 S:0/0, A:0/0, B:2/36
121 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 54 36 1 S:1/36, A:0/0, B:0/0
121 Sýkora Vladimír TJ Baník Stříbro 56 36 1 S:0/0, A:1/36, B:0/0
121 Trnka Milan Lokomotiva Trutnov 56 36 1 S:0/0, A:1/36, B:0/0
128 Šatra Alois Tatran Velké Hydčice 58 35 1 S:0/0, A:0/0, B:1/35
128 Dorušek Pavel Klenoty Slavičín 54 35 2 S:0/0, A:0/0, B:2/35
128 Plašil Milan Jičín 59 35 1 S:0/0, A:0/0, B:1/35
131 Brabenec Miroslav neregistrován 59 34 1 S:0/0, A:1/34, B:0/0
131 Bardaševský Lubomír Ludgeřovice 62 34 1 S:0/0, A:1/34, B:0/0
131 Kočí Tomáš Mosty u Jablunkova 62 34 1 S:0/0, A:1/34, B:0/0
131 Olšjak Ladislav GW Plavsko 59 34 1 S:0/0, A:1/34, B:0/0
135 Čamek Miloslav BC Morava 55 33 1 S:1/33, A:0/0, B:0/0
135 Zítka Jiří OB Bruntál 62 33 1 S:1/33, A:0/0, B:0/0
137 Mayer Jan Benešov 54 32 1 S:0/0, A:1/32, B:0/0
137 Skomorowski Stanisław KB Rybnicka Kužnia 57 32 1 S:0/0, A:1/32, B:0/0
137 Kohoutek Jaromír Brno 55 32 1 S:0/0, A:1/32, B:0/0
137 Kučera Petr Stružinec 61 32 2 S:0/0, A:0/0, B:2/32
137 Voráček Karel Cyklo Velešín 62 32 1 S:0/0, A:1/32, B:0/0
142 Dolejš Rudolf JIKO Čácha Sušice 58 31 1 S:0/0, A:0/0, B:1/31
142 Minčev Ivan OK Jihlava 57 31 1 S:0/0, A:0/0, B:1/31
142 Hojač Mojmír TJ Jiskra Tanvald 58 31 3 S:2/18, A:0/0, B:1/13
142 Benda Miroslav Domažlice 62 31 1 S:0/0, A:0/0, B:1/31
146 Písařík Petr Sokol Miličín 62 30 1 S:0/0, A:1/30, B:0/0
146 Pokorný Miroslav Florbal Benešov 60 30 1 S:1/30, A:0/0, B:0/0
146 Krčka Bohuslav Bobo Team Větřní 59 30 1 S:0/0, A:1/30, B:0/0
146 Flegl Bohumil SKIBOB KLUB Dobruška 60 30 1 S:0/0, A:1/30, B:0/0
146 Kučera Zdeněk AC Náchod 55 30 1 S:0/0, A:1/30, B:0/0
146 Wendlig Miroslav Luková 53 30 3 S:0/0, A:0/0, B:2/30
146 Tománek Pavel LKVE Veřovice 55 30 1 S:1/30, A:0/0, B:0/0
153 Mašek Roman SNB Praha 61 29 2 S:0/0, A:0/0, B:2/29
154 Byrtus Jan Sokol Mistřovice 58 28 1 S:0/0, A:1/28, B:0/0
154 Vorel Jan Orlando Bananas 28 1 S:0/0, A:1/28, B:0/0
154 Roháček Michal SKI Skuhrov nad Bělou 61 28 2 S:1/12, A:0/0, B:1/16
154 Najman Libor AC Náchod 53 28 1 S:0/0, A:1/28, B:0/0
158 Beroušek Pavel Mílaři Domažlice 62 27 1 S:0/0, A:0/0, B:1/27
158 Kukaň František GAMA Železná Ruda 61 27 1 S:0/0, A:0/0, B:1/27
160 Šiman Karel Karpo Czech 26 1 S:0/0, A:1/26, B:0/0
160 Hanzlík Jan Frenštát p. R. 59 26 1 S:0/0, A:1/26, B:0/0
160 Bílý Zdeněk Hvězda SKP Pardubice 59 26 1 S:0/0, A:1/26, B:0/0
163 Macura Milan AK Standl, Frýdek – Místek 53 25 2 S:1/3, A:1/22, B:0/0
164 Chlad Jaroslav TC Dvořák České Budějovice 60 24 1 S:0/0, A:1/24, B:0/0
164 Snížek Luboš Barrandovské Terasy 62 24 1 S:0/0, A:1/24, B:0/0
164 Kasal Václav TKF Fefry 60 24 1 S:0/0, A:0/0, B:1/24
164 Beroušek Petr Postřekov 62 24 1 S:0/0, A:0/0, B:1/24
164 Pešat Jan Veslařský klub Perun Ostrava 56 24 1 S:1/24, A:0/0, B:0/0
164 Menšík Jan Jablonec nad Nisou 56 24 1 S:1/24, A:0/0, B:0/0
164 Polák Stanislav neregistrován 56 24 1 S:0/0, A:1/24, B:0/0
164 Kolář Leopold SG Vrbno pod Pradědem 54 24 1 S:1/24, A:0/0, B:0/0
172 Ledlt Jiří Triatlon Milovice 61 22 1 S:0/0, A:0/0, B:1/22
172 Šrachta Vladimír Cvikov 60 22 1 S:0/0, A:0/0, B:1/22
172 Fáber Viliam Jablonné nad Orlicí 62 22 1 S:0/0, A:0/0, B:1/22
172 Raclavský Vlastimil Liga100 Olomouc 55 22 2 S:1/21, A:0/0, B:1/1
172 Pergner Petr Zámek Dobříš 61 22 1 S:0/0, A:0/0, B:1/22
172 Hojda Petr Spartak Klenčí 57 22 1 S:0/0, A:0/0, B:1/22
178 Lubínek Lubomír SVT Zlín 60 21 2 S:0/0, A:0/0, B:2/21
178 Smolicha Josef Nový Malín 56 21 1 S:1/21, A:0/0, B:0/0
178 Chmel Zdeněk Běžecký klub České spořitelny 62 21 1 S:1/21, A:0/0, B:0/0
178 Vinklárek Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 61 21 1 S:1/21, A:0/0, B:0/0
178 Strouhal Zdeněk Sport Staněk Turnov 59 21 1 S:1/21, A:0/0, B:0/0
183 Koval Jiří Frenštát p. R. 53 20 1 S:0/0, A:1/20, B:0/0
183 Kawulok Stanislav Dolní Lomná 56 20 1 S:0/0, A:1/20, B:0/0
183 Weiss Michal AC Praha 1890 59 20 1 S:0/0, A:0/0, B:1/20
183 Ducháček Bedřich ISCAREX Česká Třebová 59 20 1 S:0/0, A:0/0, B:1/20
183 Siegel Milan - 54 20 1 S:0/0, A:0/0, B:1/20
188 Švihel Miroslav BS Slopné 58 19 1 S:0/0, A:0/0, B:1/19
188 Dufek Václav Velosport Domažlice 58 19 1 S:0/0, A:0/0, B:1/19
190 Nečas Rudolf SKOB Zlín 57 18 1 S:0/0, A:0/0, B:1/18
190 Kříž Vladimír Žižkovští tygři 58 18 1 S:0/0, A:0/0, B:1/18
190 Otta Roman Vrchlabí 61 18 1 S:0/0, A:0/0, B:1/18
190 Novotný Jiří BK SAK Ložiska Karvina 59 18 1 S:0/0, A:1/18, B:0/0
190 Odvrša Pavel Bystřice pod Hostýnem 62 18 1 S:0/0, A:0/0, B:1/18
190 Mařík Jiří EILOFAS Ostrava 55 18 1 S:1/18, A:0/0, B:0/0
190 Krátký Luboš Lanškroun 62 18 1 S:0/0, A:0/0, B:1/18
190 Dlabka Ludvík 3D Fitness Race Team 60 18 1 S:0/0, A:0/0, B:1/18
198 Škvorňa Vlastimil Zlín 55 17 1 S:0/0, A:0/0, B:1/17
198 Průcha Josef Jiskra Tanvald 60 17 2 S:1/3, A:0/0, B:1/14
198 Neruda Miroslav KRB Chrudim 56 17 1 S:0/0, A:0/0, B:1/17
198 Pešek Milan CONSYS 60 17 1 S:0/0, A:0/0, B:1/17
202 Turek Jiří Chaloupky 62 16 1 S:0/0, A:0/0, B:1/16
202 Prokop Jiří CGS-TYRES Zlín 56 16 1 S:0/0, A:0/0, B:1/16
204 Bejuda Jaroslav Frenštát p. R. 61 15 1 S:1/15, A:0/0, B:0/0
204 Beneš Jan ASK Lovosice 57 15 1 S:0/0, A:0/0, B:1/15
204 Vokáč Roman Zdice 62 15 1 S:0/0, A:0/0, B:1/15
204 Kolčárek Rostislav Deva team 61 15 1 S:1/15, A:0/0, B:0/0
208 Ge Evžen Maratonské vrány 54 14 1 S:0/0, A:0/0, B:1/14
208 Doležal Jaromír SABZO Praha 57 14 1 S:0/0, A:0/0, B:1/14
208 Zajíc Jan Hvězda SKP Pardubice 53 14 1 S:0/0, A:0/0, B:1/14
211 Radoberský Miloš Rybárna Radoberský 55 13 1 S:0/0, A:0/0, B:1/13
211 Machek Pavel Vidoň 61 13 1 S:0/0, A:0/0, B:1/13
211 Škorňa Vlastimil Zlín 55 13 1 S:0/0, A:0/0, B:1/13
211 Krupka Milan SNB Dolní Podluží 56 13 1 S:0/0, A:0/0, B:1/13
215 Hudský Aleš AC Praha 1890 57 12 1 S:0/0, A:0/0, B:1/12
215 Fikáček Ivo - (Ostrava) 56 12 1 S:1/12, A:0/0, B:0/0
215 Filip Karel Nové Strašecí 55 12 1 S:0/0, A:0/0, B:1/12
215 Kubát Ondřej OPTIMA profi 62 12 1 S:0/0, A:0/0, B:1/12
215 Kalvoda Břetislav Hunro Sprint Cvikov 55 12 1 S:0/0, A:0/0, B:1/12
220 Martínek Vladimír SKP Holešov 56 11 1 S:0/0, A:0/0, B:1/11
221 Lachman Jan MU Praha 62 10 1 S:0/0, A:0/0, B:1/10
222 Macmáček Martin Individual 55 9 1 S:1/9, A:0/0, B:0/0
222 Hanzl Radko Lázně Bělohrad 61 9 1 S:0/0, A:0/0, B:1/9
222 Ranš Slavoj CB Černošice 62 9 1 S:1/9, A:0/0, B:0/0
222 Urban Josef SABZO Praha 56 9 1 S:1/9, A:0/0, B:0/0
222 Prčík Antonín Orel Hodonín 55 9 1 S:0/0, A:0/0, B:1/9
227 Kubr Václav AC Laura Praha 62 8 1 S:0/0, A:0/0, B:1/8
227 Březina Ladislav Ostravice 61 8 1 S:0/0, A:0/0, B:1/8
229 Jaroň Aleš Hrabůvka 60 7 2 S:1/3, A:0/0, B:1/4
229 Chlumský Luboš Vokovice Praha 56 7 1 S:0/0, A:0/0, B:1/7
231 Kruliš Jiří MK Seitl Ostrava 61 6 1 S:1/6, A:0/0, B:0/0
231 Zbořil Josef Kroměříž 62 6 2 S:2/6, A:0/0, B:0/0
231 Šimara Pavel Vsetín 54 6 2 S:2/6, A:0/0, B:0/0
231 Bařinka Antonín NMS Kroměříž 58 6 1 S:0/0, A:0/0, B:1/6
231 Valyi Ladislav Prokopák 55 6 1 S:0/0, A:0/0, B:1/6
231 Brož Jiří MK Seitl Ostrava 54 6 1 S:1/6, A:0/0, B:0/0
237 Novák Karel Orel Bystřice pod Hostýnem 62 5 1 S:0/0, A:0/0, B:1/5
238 Skupień Josef neregistrován 3 1 S:0/0, A:0/0, B:1/3
238 Fröhlich Svatopluk bezeckaskola.cz 55 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Jamrík Miroslav Orlová 57 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Lysák Radim neregistrován 60 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Blaško Štefan Horní Morava 59 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Slamiak Stanislav neregistrován 62 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Bajer Miloslav Cafe Bajer Pardubice 55 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Kašpar Jiří Orrero Tři Dvory 53 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Horyna Miroslav Zahradní Město 54 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
238 Navařík Pavel DDM Rožnov pod Radhoštěm 56 3 1 S:1/3, A:0/0, B:0/0
248 Sedláček Pavel Orel Starý Lískovec Brno 53 2 1 S:0/0, A:0/0, B:1/2
249 Juránek Stanislav Orel Židenice 56 1 1 S:0/0, A:0/0, B:1/1


Zobrazit zjednodušené výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku:

7.4.2012   Zámecký běh Hejnovkou
14.4.2012   Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky
15.4.2012   Cena města Chřibská
21.4.2012   VC Krkonoš Horní Maršov - Pomezní Boudy
22.4.2012   Arko - Trophy
28.4.2012   Velká cena Zadova
29.4.2012   Prachatice - Libín
5.5.2012   Šárovcova Lhota - Zvičina
12.5.2012   Běh na Velký Javorník
13.5.2012   Běh na Radhošť
20.5.2012   Jílové - Sněžník
26.5.2012   Běh přes Tabulovou horu - kvalifikace na ME
3.6.2012   Vespo-Salomon horský běh: Hodkovice nad Mohelkou – Ještěd
9.6.2012   Běh na Kohout a zpět
10.6.2012   Běh na Kleť
16.6.2012   Horský běh na Lysou horu - MČR veteránů
17.6.2012   Jeseník - Sokolí vrch
24.6.2012   Beh na Poludňový Grúň
30.6.2012   Běh na Čerchov
1.7.2012   Běh na Hraničář
5.7.2012   Sedlecko-Prčický trhák
6.7.2012   Lochovice - Plešivec
7.7.2012   ME v běhu do vrchu, Denizli - Pamukkale, Turecko
7.7.2012   Mladkov - Suchý vrch
8.7.2012   Běh na Kozlovský kopec
14.7.2012   Karpacz - Sněžka
14.7.2012   Běh na Hvězdu
15.7.2012   Náchod - Dobrošov
21.7.2012   Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
22.7.2012   Šachty - Štěpánka
28.7.2012   Běh na Lysou horu
29.7.2012   Běh na Kozubovou
4.8.2012   Běh na Šerák - kvalifikace na MS
5.8.2012   Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná
11.8.2012   Janské Lázně - Černá hora
18.8.2012   CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník
18.8.2012   Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR
25.8.2012   Běh na Svatý Hostýn
26.8.2012   Slopenská desítka
2.9.2012   MS v běhu do vrchu, Vallecamonica, Itálie
2.9.2012   Sázava - Lázek
8.9.2012   Strážný, nahoru a dolů
9.9.2012   Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch
22.9.2012   Jilemnice - Žalý
29.9.2012   2HRADY Bradledká Lhota - Kumburk
30.9.2012   Běh na Hejšovinu
6.10.2012   Běh na Praděd
7.10.2012   Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
20.10.2012   Malá cena Špindlerova Mlýna
10.11.2012   Běh Dlouhými záhony


Ostatní ročníku tohoto poháru:

MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2014 - 29. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2013 - 28. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník
MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2009 - 24. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2007 - 22. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2006 - 21. ročník
SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2005 - 20. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2004 - 19. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2003 - 18. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2002 - 17. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2001 - 16. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 2000 - 15. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1999 - 14. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1998 - 13. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1997 - 12. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1996 - 11. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1995 - 10. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1994 - 9. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1993 - 8. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1992 - 7. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1991 - 6. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1990 - 5. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1989 - 4. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1988 - 3. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1987 - 2. ročník
Český pohár v běhu do vrchu 1986 - 1. ročník


Dnes je:
20.9.2014, Sobota.
svátek má Oleg

Přihlásit se:

Přihlašovací jméno/e-mail:

Heslo:

 

Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?

Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.

Aktuálně se stalo:
19.9.2014, Pátek
Výsledky závodu 4. Zemská míle - vyhlášení.
18.9.2014, Čtvrtek
Propozice závodu Králický Lískovec.
17.9.2014, Středa
Michaela Stránská získala na MS v běhu do vrchu 2x bronz (Článek a foto na webu Českotřebovského internetového zpravodaje)
16.9.2014, Úterý
Propozice závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves.
Propozice závodu Běh na Praděd.
Propozice závodu Kunvaldský půlmaraton.

Nakupte v našem novém
ISCAREX e-shopu:

cena za kus bez DPH

1 100 Kč

5 a více kusů

zušlechtěné a černěné
hmotnost: 880 g

Další zajimavé nabídky naleznete přímo v e-shopu.

Nejbližší závody:
20.9.2014, Sobota
Králický Lískovec
Jilemnice - Žalý
21.9.2014, Neděle
Královský běh Kujebinou
27.9.2014, Sobota
Cross po lyžařských tratích
2Hrady, Bradlecká Lhota - Kumburk
28.9.2014, Neděle
Běh na Hejšovinu
303. Malá cena Monaka
Běchovice - MČR
5.10.2014, Neděle
Běh údolím Orlice

Foto týdne:


Název: Jardův typický finiš :)
Autor: Archív Iscarex

Výsledky:

Jméno závodníka:

 


Poslední reakce v diskuzi:
Gratulace - 18.09.2014 17:05:32
Udělejte - 16.09.2014 15:16:17
bez nadpisu - 16.09.2014 12:08:44

Poslední názory na závody:
4. Zemská míle - vyhlášení - Ve výsledcích chybí zřejmě jedna žena. Čas mohla mít cca 8:15. Doběhla za Lenkou R. a před Adélou B.
Jablonné - Jamné - Suchý vrch - Libor už skoro vše pochválil. Příjemně mě překvapila nová trať. Rozmanitost parametrů mi vyhovuje. Chválím vyvěšení výsledků, občerstvení a dopravu zpět.
Jablonné - Jamné - Suchý vrch - Oba víkendové závody byly SUPER. Pořadatelům patří velké poděkování za skvělé uspořádání. Škoda, že lidé dávají přednost mega běhům v centrech měst a do krásné přírody se jich nepřijde proběhnout o něco více. Mám prosbu. Domluvit s obsluhou na Sucháči, jestli by nemohli vydat guláš i těm, co si zapomenou lístek dole v autě. Ještě, že mi prodali alespoň polévku, guláš mi prodat nechtěli, prý je pouze pro závodníky. :-) A ještě k mému času. Prosím pořadatele, aby přezkoumali můj čas. Já jsem doběhl za skupinou závodníků (Vondra, Herda, Chlubna) zhruba 15 s, takže můj čas musí být lehce přes 45 minut. Chlapci mi na posledním kilometru trochu poodběhli. Nerad bych získal nějaké bodíky neoprávněně. Aleš Stránský

Anketa:

Jak často běháte?

a) Pořád. Je to můj smysl života.
b) Občas.
c) Jen když musím.
e) V životě jsem neběžel(a).

Výsledky ankety

ISCAREX RSS:

Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky

Několik odkazů:

MS v běhu do vrchu 2014, Itálie
Casette di Massa

ME v běhu do vrchu 2014, Francie
Gap

MS veteránů v běhu do vrchu 2014, Rakousko
Stubai

ME veteránů v běhu do vrchu 2014, Polsko
Nowa Ruda

MS v běhu do vrchu 2013, Polsko
Krynica-Zdrój

ME v běhu do vrchu 2013, Bulharsko
Borovets

MS veteránů v běhu do vrchu 2013, Česká republika
Janské Lázně

ME veteránů v silničním běhu, chůzi a krosu 2013, Česká republika
Úpice

MS v běhu do vrchu 2012, Itálie
Vallecamonica

ME v běhu do vrchu 2012, Turecko
Denizli - Pamukkale

ME veteránů v běhu do vrchu 2012, Rakousko
Bludenz

MS veteránů v běhu do vrchu 2012, Německo
Bühlertal

ME v běhu do vrchu 2011, Turecko
Bursa

MS v běhu do vrchu 2011, Albánie
Tirana

MS veteránů v běhu do vrchu 2011, Itálie
Paluzza

MS veteránů v běhu do vrchu 2010, Polsko
Korbielów

MS v běhu do vrchu 2010, Slovinsko
Kamnik

ME v běhu do vrchu 2010, Bulharsko
Sapareva Banya

ME veteránů v běhu do vrchu 2010, Španělsko
Barcelona

MS veteránů v běhu do vrchu 2008, Česká republika
Dolní Morava

MS veteránů v běhu do vrchu 2006, Švýcarsko
Saillon-Ovronnaz

ME veteránů v běhu do vrchu 2006, Německo
Schwarzwald

MS v běhu do vrchu 2005, Nový Zéland
Wellington

MS veteránů v běhu do vrchu 2005, Velká Británie
Keswick

Běhy na Slovensku
www.beh.szm.sk

Běhej.com
http://www.behej.com

BezvaBěh.cz
www.bezvabeh.cz

AK Drnovice
www.akdrnovice.eu

Sport Orlice Žamberska
www.sportorlice.wz.cz

Česká asociace ultramaratonců
www.ultracau.cz


Další odkazy

Pořádali jsme:

http://www.wmmr2008.com


Copyright:

http://jiri.cz

Copyright© 97-13 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na info@iscarex.cz.

Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.

Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.

Datum poslední aktualizace systému 20.09.2014

Optimalizece:



Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 a MS Internet Explorer v4.0 a vyšší.