2010 - 25. ročník
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žák Michal | Technika Brno EXTREME | 91 | 782 | 13 | S:5/411, A:5/274, B:3/97 |
2 | Titěra Jan | ŠAK SG Jablonec nad Nisou | 92 | 672 | 9 | S:4/381, A:4/256, B:1/35 |
3 | Marshall Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 664 | 21 | S:8/351, A:8/206, B:5/107 |
4 | Trávníček Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 92 | 605 | 10 | S:3/291, A:3/186, B:4/128 |
5 | Papík Roman | AC Česká Lípa | 92 | 566 | 12 | S:3/222, A:3/202, B:6/142 |
6 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 514 | 13 | S:2/135, A:6/246, B:5/133 |
7 | Dostál Lukáš | SK Nové Město na Moravě | 93 | 469 | 8 | S:4/318, A:2/102, B:2/49 |
8 | Ondrášek Pavel | CZE | 92 | 461 | 7 | S:5/345, A:2/116, B:0/0 |
9 | Schejbal Oldřich | Olfin Car-Vella Trutnov | 91 | 361 | 6 | S:5/330, A:0/0, B:1/31 |
10 | Kaminski Petr | CZE | 92 | 303 | 3 | S:3/303, A:0/0, B:0/0 |
11 | Štoček Fabián | ČKS SKI Jilemnice | 94 | 288 | 6 | S:2/126, A:1/70, B:3/92 |
12 | Žák Martin | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 263 | 7 | S:2/99, A:3/134, B:2/30 |
13 | Šmerda Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 91 | 217 | 4 | S:2/123, A:2/94, B:0/0 |
14 | Pinkas Michal | AO Slávia Havířov | 94 | 210 | 3 | S:2/162, A:1/48, B:0/0 |
15 | Rypl Miroslav | PSK Olymp Praha | 92 | 202 | 4 | S:2/132, A:1/70, B:0/0 |
16 | Frühauf Petr | PSK Olymp Praha | 91 | 198 | 2 | S:2/198, A:0/0, B:0/0 |
17 | Motl Ondřej | TJ Rumburk | 94 | 191 | 6 | S:2/75, A:0/0, B:4/116 |
18 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 93 | 174 | 3 | S:3/174, A:0/0, B:0/0 |
18 | Lichý Tomáš | SK Skialp Beskydy | 94 | 174 | 3 | S:2/120, A:1/54, B:0/0 |
20 | Štochl Jan | TJ Lokomotiva Teplice | 92 | 162 | 2 | S:2/162, A:0/0, B:0/0 |
21 | Zahradník Vojta | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 155 | 5 | S:1/36, A:2/78, B:2/41 |
22 | Honců Míla | Spartak Vrchlabí | 147 | 3 | S:3/147, A:0/0, B:0/0 | |
23 | Burian Jan | Nové Město na Moravě | 95 | 142 | 3 | S:2/126, A:0/0, B:1/16 |
24 | Remeš Petr | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 132 | 2 | S:2/132, A:0/0, B:0/0 |
25 | Čabala Vojtěch | TJ Znojmo | 93 | 130 | 2 | S:1/60, A:1/70, B:0/0 |
26 | Lopota Martin | Dukla Liberec | 92 | 129 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/24 |
27 | Horňas Jan | SK Nové Město na Moravě | 94 | 125 | 4 | S:2/93, A:1/22, B:1/10 |
27 | Živný Marek | Orel Orlice Letohrad | 91 | 125 | 4 | S:0/0, A:2/86, B:2/39 |
29 | Čech Jan | AC Syner Turnov | 93 | 123 | 2 | S:2/123, A:0/0, B:0/0 |
29 | Fellner Adam | Fenix SKI Team Jeseník | 93 | 123 | 3 | S:1/45, A:2/78, B:0/0 |
31 | Dvorník Tomáš | Velké Karlovice | 91 | 120 | 2 | S:1/93, A:0/0, B:1/27 |
32 | Calta Jan | STO-CAL TEAM Žlunice | 91 | 116 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/35 |
33 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 111 | 2 | S:2/111, A:0/0, B:0/0 |
34 | Kloda Petr | AO Slávia Havířov | 92 | 108 | 2 | S:2/108, A:0/0, B:0/0 |
35 | Fousek Jan | LEpus.cz Ostrava | 91 | 106 | 2 | S:1/66, A:1/40, B:0/0 |
36 | Janata Karel | HSK Benecko | 92 | 102 | 2 | S:2/102, A:0/0, B:0/0 |
37 | Thomas Patrik | SKVP | 93 | 96 | 2 | S:1/60, A:1/36, B:0/0 |
38 | Krejčí Stanislav | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 91 | 95 | 2 | S:1/33, A:1/62, B:0/0 |
39 | Fojtík Václav | LK Veřovice | 94 | 93 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/31 |
39 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
39 | Lukeš Petr | CZE | 92 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
42 | Kučinský Josef | X-AIR Ostrava | 91 | 92 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/35 |
43 | Schejbal Oldřich | AK Olymp Brno | 92 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
43 | Graf Jakub | Dukla Liberec | 91 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
43 | Frühauf Petr | PSK Olymp Praha | 91 | 81 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
46 | Pňáček Tomáš | Fenix SKI Team Jeseník | 94 | 80 | 2 | S:1/36, A:1/44, B:0/0 |
46 | Mikšl Miroslav | České Budějovice | 99 | 80 | 3 | S:0/0, A:1/36, B:2/44 |
48 | Holas Jakub | TJ Sokol Holé Vrchy | 91 | 76 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/22 |
49 | Orság Lubomír | FORTEX SKI Moravský Beroun | 91 | 73 | 2 | S:1/51, A:0/0, B:1/22 |
50 | Králík Tomáš | - | 92 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
50 | Moldrzyk Pavel | - | 92 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
52 | Ligaun Aleš | TJ Jiskra Josefův Důl | 92 | 70 | 2 | S:1/57, A:0/0, B:1/13 |
52 | Černohorský Marek | KČP Josefův Důl | 96 | 70 | 2 | S:1/30, A:1/40, B:0/0 |
54 | Gorzolka Petr | TJ TŽ Třinec | 91 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
54 | Krupčík Matěj | KBLSG Jablonec nad Nisou | 92 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
54 | Petráš Michal | SK Hranice | 93 | 66 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/22 |
54 | Kaliba Štěpán | Dukla Liberec | 93 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
58 | Hrubý Josef | Lukov | 92 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
59 | Gräf Jakub | Dukla Liberec - DULI | 91 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
59 | Lelek Miroslav | KBLSG Jablonec nad Nisou | 93 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
59 | Slovák Pavel | Groš Team | 91 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
62 | Petrásek David | Krkonoše Vrchlabí | 92 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
62 | Pucholt Tomáš | Sokol Unhošť | 94 | 57 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/57 |
62 | Svěchota Ondřej | Spartak Praha 4 | 93 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
62 | Kautz Robert | Fenix SKI team Jeseník | 94 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
62 | Koníř Vojtěch | Hutisko-Solanec | 91 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
67 | Scholz Vojtěch | Machov | 92 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
67 | Těšík Jan | Ski & Go Trojanovice | 92 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
67 | Novák Michal | Dětenice | 93 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
67 | Ryšavý Jiří | SK OB Ostrava | 92 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
67 | Hásek Jan | SKI Klub Jablonec nad Nisou | 91 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
67 | Šrajer Jenda | SSK Vítkovice Black Team | 91 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
73 | Genserek Michal | Ostrava | 91 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
73 | Calta Petr | STO - Cal Team | 94 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
73 | Tomíček Ondřej | ČKS SKI Jilemnice | 92 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
73 | Nekuža Miloš | AC Tepo Kladno | 91 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
73 | Gola Robin | - | 95 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
78 | Kubena Šimon | HSK Brecko | 95 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
78 | Chmelík Tomáš | AO Slavia Havířov | 92 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
78 | Kašpar Olin | Ústí nad Orlicí | 93 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
78 | Smetana Jonáš | LK Veřovice | 48 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/18 | |
82 | Štěpánek Jan | TJ Semily | 92 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
83 | Prais Marcel | Sokol Křemže | 93 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
83 | Kodl Jan | ISRT | 93 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
83 | Marek Michal | TJ Frenštát p. R. | 92 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
86 | Hebelka Jakub | ČKS SKI jilemnice | 93 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
86 | Gdula Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 97 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
86 | Krajíček Václav | ČKS SKI Jilemnice | 91 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
89 | Šrajer Jan | SSK Vítkovice | 91 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
89 | Schindler Tomáš | TJ Frenštát p. R. | 92 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
89 | Medek Martin | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 96 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
92 | Jančák Tomáš | TJ Frenštát p. R. | 95 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
93 | Chrascina Marek | 1. běžecký Jablunkov | 97 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
93 | Bryknar Radek | TJ Frenštát p. R. | 95 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
95 | Hrubý Matěj | CSKA Vítkovice | 93 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
95 | Pacner Jakub | SSK Vítkovice Black Team | 91 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
97 | Peška Miroslav | ULITA Broumov | 98 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
97 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
97 | Přibyl Martin | KB Jílové | 93 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
97 | Beshir Robin | SK Zdice | 01 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
97 | Černohorský Dominik | AK Litvínov | 00 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
97 | Zajíček Tomáš | Mlázovice | 92 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
97 | Kopp Luboš | Nýrsko | 92 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
104 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
104 | Sztymon Jakub | FC Buškovec Petřvald | 98 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
104 | Kostecký Jan | TJ Šumperk | 91 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
107 | Kozlovský Vladimír | Školní sportovní klub Rožnov p. R. | 99 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
107 | Vodička Mirek | Hradec Králové | 92 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
107 | Zogata Filip | TJ Dolní Lomná | 97 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
110 | Doležal Michal | Chřibská | 94 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
110 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
110 | Novotný Vojtěch | Sokol České Budějovic | 93 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
110 | Puchmeltr Michal | Osek | 92 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
110 | Zajíček Libor | Mlázovice | 95 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
110 | Mundok Marian | Kerteam | 91 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
116 | Masnica Jakub | 1. běžecký Jablunkov | 96 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
116 | Polášek Robin | Ostrava | 91 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
116 | Štrait František | Hradec Králové | 92 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
119 | Štefek Martin | SKI Skuhrov nad Bělou | 96 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
119 | Hýbl Jaroslav | SK Nové Město na Moravě | 93 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
119 | Beznoska Jan | FK AGRIA Choceň | 97 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Němeček David | ŠSK Borotín | 95 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Spousta Tomáš | GVH Hořovice | 92 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Hošek Ondřej | KB OEZ Letohrad | 95 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Kubeček Ladislav | Maratonstav Úpice | 91 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Konderla Luboš | TJ TŽ Třinec | 98 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
119 | Hrivňák Daniel | LK Veřovice | 96 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
119 | Lebeda Václav | ŠUTRI | 94 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Břicháček Stanislav | Lom | 92 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Kalík Jakub | Jablonec | 92 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
119 | Müller Jan | TJ Slovan Varnsdorf | 93 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
132 | Blaha Jindřich | BK Vísky | 91 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
132 | Kopecký Michal | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
132 | Vondra David | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 94 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
132 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 | |
132 | Pohlreich Dan | Biatlon Jílové | 95 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
132 | Michalík Daniel | TJ Dolní Lomná | 98 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
138 | Müller Daniel | TJ Šumperk | 93 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
139 | Bielesz David | TJ TŽ Třinec | 97 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
139 | Španihel David | KB OEZ Letohrad | 95 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
139 | Hýbl Vladislav | Ski club Rýmařov | 94 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
139 | Trpišovský Tomáš | Biatlon Jílové | 93 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
139 | Hanzlík Jan | SSK Vítkovice | 00 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
139 | Teska Václav | Lochovice | 94 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
139 | Nyč David | TJ Dukla Liberec | 93 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
139 | Šimon Marek | Červený Kostelec | 91 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
139 | Šulc Jan | Microrisc Sobotka | 96 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
148 | Richter Martin | Spona Teplice | 96 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
148 | Kubr Martin | AC Laura Praha | 92 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
148 | Netočný Jiří | Přerov Lověšice | 94 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
151 | Kozlovský Alexandr | Školní sportovní klub Rožnov p. R. | 00 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
151 | Veselý Jan | HBC Nové Strašecí | 94 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
151 | Kisza Václav | TJ Dolní Lomná | 93 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
154 | Ševčík Štěpán | ČSK Vysoké nad Jizerou | 96 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
154 | Vršek Radek | Lochovice | 95 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
154 | Fojtů Ondřej | Přerov Lověšice | 94 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
157 | Kadaňka Jan | Školní sportovní klub Rožnov p. R. | 97 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
157 | Hrubý Kryštof | Atletika Poruba | 96 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
157 | Bucek Otakar | Bystřice pod Hostýnem | 01 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
157 | Šnýdr Petr | AK Šternberk | 92 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
157 | Samšuk Vít | HBC Nové Strašecí | 91 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
162 | Tišer Matouš | SG Jablonec | 92 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
162 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
164 | Bílek Aleš | Palkovice | 93 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
164 | Šmíd Michal | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
164 | Knápek Matěj | LK Šumperk | 96 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
164 | Butor Jindřich | Školní sportovní klub Rožnov p. R. | 96 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
168 | Lysek Michal | TJ Dolní Lomná | 94 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
169 | Slonek Matouš | KB Nové Město na Moravě | 97 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
170 | Lubojacký Jan | 1. běžecký Jablunkov | 02 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
171 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
172 | Kisza Martin | TJ Dolní Lomná | 96 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
173 | Marszalek Jan | TJ Dolní Lomná | 97 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
174 | Walach Vojtěch | TJ Start Havířov | 99 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
175 | Franek Ondřej | BK SAK Karviná | 00 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
175 | Franek Lukáš | BK SAK Karviná | 02 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
175 | Kluz Jakub | TJ Dolní Lomná | 94 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
175 | Sova Stanislav | Svědci Kozubovi | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
175 | Szkrbol Filip | Svědci Kozubovi | 92 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
175 | Navrátil Petr | Svědci Kozubovi | 97 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 763 | 24 | S:8/339, A:8/288, B:8/136 |
2 | Žák Jiří | Technika Brno EXTREME | 71 | 740 | 19 | S:5/375, A:7/238, B:7/127 |
3 | Blaha Tomáš | AK Asics Kroměříž | 76 | 720 | 14 | S:8/420, A:4/264, B:2/36 |
4 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 676 | 12 | S:6/369, A:3/202, B:3/105 |
5 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 588 | 23 | S:6/261, A:10/196, B:7/131 |
6 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 543 | 31 | S:11/255, A:8/180, B:11/108 |
7 | Havlíček Jan | CZE | 79 | 472 | 8 | S:6/402, A:0/0, B:2/70 |
8 | Kunst Michal | SK Nové Město n. M. | 80 | 456 | 7 | S:4/318, A:2/116, B:1/22 |
9 | Voják Jiří | CZE | 88 | 418 | 6 | S:5/348, A:1/70, B:0/0 |
10 | Horák Ondřej | FORTEX Moravský Beroun | 75 | 352 | 5 | S:3/255, A:1/70, B:1/27 |
11 | Brýdl Pavel | SK Nové Město nad Metují | 80 | 335 | 6 | S:5/300, A:0/0, B:1/35 |
12 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 280 | 15 | S:4/78, A:6/118, B:5/84 |
12 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 280 | 7 | S:4/174, A:2/84, B:1/22 |
14 | Berka Martin | Kozákov | 85 | 277 | 5 | S:4/246, A:0/0, B:1/31 |
15 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 270 | 7 | S:5/219, A:1/32, B:1/19 |
16 | Janata Milan | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 255 | 5 | S:5/255, A:0/0, B:0/0 |
17 | Magál Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 245 | 4 | S:1/105, A:1/70, B:2/70 |
18 | Hanyš Zbyněk | ISCAREX Česká Třebová | 85 | 244 | 6 | S:5/225, A:0/0, B:1/19 |
19 | Havelka Jan | TJ Maratonstav Úpice | 79 | 232 | 6 | S:4/165, A:1/40, B:1/27 |
20 | Štantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 231 | 4 | S:4/231, A:0/0, B:0/0 |
20 | Fejfar Ondřej | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 231 | 4 | S:3/207, A:0/0, B:1/24 |
22 | Chlubna Jan | SK Hubertus Karlovy Vary | 84 | 223 | 8 | S:3/105, A:2/70, B:3/48 |
23 | Linhart Radek | Kerda Team | 76 | 213 | 4 | S:2/162, A:0/0, B:2/51 |
24 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 212 | 5 | S:2/75, A:2/110, B:1/27 |
25 | Gerych David | AK Kroměříž | 77 | 211 | 4 | S:3/180, A:0/0, B:1/31 |
25 | Herda Jan | Mytreneek cz | 83 | 211 | 7 | S:2/33, A:3/134, B:2/44 |
27 | Vymazal Petr | AD Cyklo Brodek u Přerova | 75 | 208 | 5 | S:1/57, A:3/124, B:1/27 |
28 | Vavruška Jiří | SKP Jablonec nad Nisou | 78 | 200 | 7 | S:4/126, A:1/40, B:2/34 |
29 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně, o.s. | 78 | 183 | 10 | S:3/33, A:5/114, B:2/36 |
30 | Hrdina Pavel | ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí | 88 | 172 | 5 | S:2/66, A:2/84, B:1/22 |
31 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 167 | 5 | S:4/147, A:0/0, B:1/20 |
32 | Frei Martin | AK Kroměříž | 86 | 163 | 2 | S:1/93, A:1/70, B:0/0 |
33 | Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | 82 | 156 | 4 | S:4/156, A:0/0, B:0/0 |
34 | Kučera Martin | VSK UNI Brno | 80 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
34 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 86 | 153 | 8 | S:4/45, A:2/74, B:2/34 |
36 | Rosenberg David | Mizuno World Sport | 86 | 152 | 5 | S:2/51, A:1/54, B:2/47 |
37 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 150 | 5 | S:2/51, A:2/80, B:1/19 |
38 | Bombera Jiří | Městečko Trnávka | 85 | 149 | 12 | S:4/42, A:3/70, B:4/37 |
39 | Krejsa Tomáš | Renovak Kostelec nad Orlicí | 77 | 148 | 6 | S:2/60, A:2/58, B:2/30 |
40 | Šulc Luboš | Team Pavlišov | 76 | 142 | 12 | S:6/63, A:4/64, B:2/15 |
41 | Dvořák Pavel | Fosa Prostějov | 82 | 141 | 5 | S:3/96, A:1/30, B:1/15 |
42 | Krupička Robert | Jiskra Ústí nad Orlicí | 78 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
43 | Pelíšek David | AK Olomouc | 90 | 138 | 4 | S:1/54, A:1/36, B:2/48 |
44 | Novotný Viktor | Fenix ski team Jeseník | 82 | 132 | 3 | S:2/84, A:1/48, B:0/0 |
45 | Pavlík Vít | Galaxi Team | 73 | 131 | 4 | S:3/93, A:1/38, B:0/0 |
46 | Polášek Jan | AO Slavia Havířov | 80 | 128 | 2 | S:1/66, A:1/62, B:0/0 |
47 | Kubalík Jan | Černošice | 78 | 122 | 11 | S:4/48, A:2/22, B:5/52 |
48 | Zapalač Martin | ISRT | 86 | 119 | 4 | S:3/99, A:0/0, B:1/20 |
49 | Podroužek Dušan | Kerda Team Liberec | 74 | 117 | 2 | S:2/117, A:0/0, B:0/0 |
50 | Jirka Jan | STAMP Náchod | 83 | 116 | 9 | S:4/57, A:2/30, B:3/29 |
51 | Michna Pavel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 75 | 115 | 2 | S:1/81, A:1/34, B:0/0 |
52 | Šplíchal Jan | TJ Starkoč | 83 | 112 | 10 | S:5/18, A:4/76, B:1/18 |
53 | Valíček Radek | Biatlon Strakonice | 74 | 108 | 2 | S:0/0, A:2/108, B:0/0 |
54 | Palko Aleš | VSK Univerzita Brno | 71 | 106 | 2 | S:0/0, A:2/106, B:0/0 |
55 | Kreisinger Jan | AK Kroměříž | 84 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
55 | Groh Radoslav | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
57 | Prášil Vítězslav | Rossignol Racing Team Ostrava | 81 | 103 | 3 | S:1/54, A:1/32, B:1/17 |
58 | Mikuš Martin | Klub Lyžařů Turnov | 82 | 102 | 2 | S:2/102, A:0/0, B:0/0 |
58 | Kořán Jakub | TJ Tartan Železná Ruda | 88 | 102 | 3 | S:2/102, A:0/0, B:0/0 |
60 | Kunčar David | Praha 10 | 75 | 101 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/35 |
60 | Bednarz Libor | X-AIR Ostrava | 80 | 101 | 5 | S:2/33, A:2/50, B:1/18 |
62 | Fritscher Adam | TJ Liga 100 Olomouc | 75 | 99 | 5 | S:2/36, A:1/30, B:2/33 |
63 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 96 | 6 | S:3/30, A:1/38, B:2/28 |
63 | Oberländer Jan | Sokol Senohraby | 75 | 96 | 4 | S:4/96, A:0/0, B:0/0 |
65 | Frelich Martin | SOKOL České Budějovic | 71 | 95 | 3 | S:1/27, A:1/44, B:1/24 |
66 | Mrklovský Miroslav | STALAK Rychnov nad Kněžnou | 72 | 89 | 4 | S:0/0, A:2/56, B:2/33 |
67 | Dedek Aleš | AD Cyklo Brodek u Přerova | 75 | 86 | 2 | S:0/0, A:2/86, B:0/0 |
67 | Houska Jindřich | HO Koudel | 76 | 86 | 4 | S:2/39, A:1/28, B:1/19 |
67 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 71 | 86 | 5 | S:1/3, A:2/60, B:2/23 |
70 | Štefek Richard | SKI Skuhrov nad Bělou | 74 | 85 | 10 | S:5/39, A:3/32, B:2/14 |
71 | Brunát Vlastimil | Zbůch | 71 | 84 | 2 | S:0/0, A:2/84, B:0/0 |
72 | Ketner Karel | AO Slavia Havířov | 90 | 82 | 2 | S:1/42, A:1/40, B:0/0 |
73 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 85 | 81 | 3 | S:0/0, A:2/66, B:1/15 |
74 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 80 | 6 | S:2/6, A:3/64, B:1/10 |
75 | Šimurda Martin | SKI Vimperk | 72 | 79 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/31 |
76 | Šrůtek David | BKL Machov | 80 | 77 | 2 | S:1/51, A:1/26, B:0/0 |
77 | Šitka Josef | Drnovice | 86 | 75 | 5 | S:3/45, A:1/16, B:1/14 |
77 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 75 | 3 | S:0/0, A:1/36, B:2/39 |
79 | Boček Jan | Lokomotiva Beroun | 90 | 73 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/31 |
79 | Škapa Marek | X-Air Ostrava | 71 | 73 | 4 | S:1/9, A:2/60, B:1/4 |
81 | Bajza Jakub | AK Kroměříž | 90 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
81 | Stezka Martin | Chřibská | 84 | 72 | 5 | S:1/9, A:0/0, B:4/63 |
83 | Hanke David | MK Kopřivnice | 71 | 70 | 3 | S:1/12, A:2/58, B:0/0 |
83 | Sládek Daniel | České Budějovice | 71 | 70 | 2 | S:0/0, A:2/70, B:0/0 |
85 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 68 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/20 |
85 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 68 | 4 | S:1/18, A:0/0, B:3/50 |
87 | Trebuna René | Moira CZ Frýdlant | 84 | 67 | 2 | S:1/39, A:1/28, B:0/0 |
88 | Ambros Jakub | MK Kopřivnice | 87 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
88 | Losman Petr | PSK Olymp Praha | 79 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
88 | Friček Martin | Plzeň | 79 | 66 | 2 | S:2/66, A:0/0, B:0/0 |
88 | Nechvíl Lukáš | Choceň | 83 | 66 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/12 |
92 | Lipták Radim | Pepa Team FM | 79 | 65 | 2 | S:1/39, A:1/26, B:0/0 |
92 | Novák Lukáš | AC SAKÉ KATEŘINKY | 82 | 65 | 3 | S:2/45, A:0/0, B:1/20 |
94 | Řemínek Matěj | ISRT | 86 | 64 | 4 | S:0/0, A:1/4, B:3/60 |
95 | Veber Tomáš | Mílaři Domažlice | 74 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
96 | Sedláček Václav | Feje | 86 | 61 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/22 |
97 | Šír Zbyněk | Mladý Klůti | 90 | 60 | 2 | S:2/60, A:0/0, B:0/0 |
97 | Kasalík Radim | X-Iont SSK Vítkovice | 78 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
99 | Pross David | SKI Skuhrov nad Bělou | 75 | 58 | 3 | S:0/0, A:1/26, B:2/32 |
100 | Kraus Jiří | Jindřichův Hradec | 73 | 57 | 3 | S:1/3, A:1/36, B:1/18 |
101 | Cihlář František | Dynamo Horšovský Týn | 80 | 56 | 2 | S:0/0, A:2/56, B:0/0 |
102 | Kožíšek Dušan | Dukla Liberec | 83 | 54 | 2 | S:1/36, A:0/0, B:1/18 |
102 | Kolín Jiří | Skiareál Špindleruv Mlýn | 78 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
102 | Ondráček Tomáš | Brno | 77 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
105 | Ježek Pavel | Černošice | 71 | 53 | 3 | S:1/6, A:0/0, B:2/47 |
105 | Staniek Martin | Orlová | 74 | 53 | 2 | S:1/21, A:1/32, B:0/0 |
107 | Glier Michal | AC Moravská Slávia Brno | 82 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
107 | Zemaník Jan | TJ Slezan Frýdek Místek | 90 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
107 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 51 | 3 | S:3/51, A:0/0, B:0/0 |
107 | Belák Jan | Hradec Králové | 82 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
107 | Poklop Martin | FORTEX Moravský Beroun | 88 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
112 | Jetelina Petr | Javorník | 85 | 50 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/22 |
112 | Hochmut Milan | Spartak Rožmitál | 87 | 50 | 2 | S:1/30, A:0/0, B:1/20 |
114 | Kožíšek Pavel | Hořice | 72 | 49 | 3 | S:1/12, A:1/20, B:1/17 |
114 | Vítek Miroslav | Ústí nad Orlicí | 72 | 49 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/15 |
116 | Polášek Jan | SK Hranice | 83 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
116 | Čermák David | - | 76 | 48 | 6 | S:4/12, A:1/20, B:1/16 |
116 | Wurst Milan | BIATLON Břidličná | 82 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
116 | Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 72 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
116 | Černý Jaroslav | Lokomotiva Trutnov | 86 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
121 | Rucker Jakub | Machov - Lhota | 88 | 46 | 2 | S:1/30, A:1/16, B:0/0 |
122 | Zahrádka Tomáš | Z hor Team | 71 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
122 | Kraus Jakub | Mladý Klůti | 89 | 45 | 2 | S:2/45, A:0/0, B:0/0 |
122 | Němec Petr | - | 78 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
122 | Pohl Jan | Spartak Police nad Metují | 76 | 45 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/13 |
122 | Vondrák Zbyněk | Vinařství Vondrák Mělník | 75 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
122 | Nekvinda Alexandr | Olfin Car Trutnov | 87 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
128 | Moravec Martin | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 | |
128 | Kozina Tomáš | Domažlice | 75 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
128 | Varga Tomáš | České Budějovice | 73 | 44 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/20 |
128 | Štolfa Martin | Spartak Police nad Metují | 74 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
132 | Krejčí Lukáš | Pepa Team Frýdek-Místek | 76 | 43 | 3 | S:1/3, A:2/40, B:0/0 |
132 | Barvínek Ladislav | Česká Třebová | 77 | 43 | 4 | S:1/3, A:1/18, B:2/22 |
134 | Kašše Jakub | HO Jurije Gagarina | 80 | 42 | 2 | S:2/42, A:0/0, B:0/0 |
134 | Prášil Vojtěch | SKI Klub Jablonec nad Nisou | 90 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
134 | Kněžík Roman | Balaž Extreme Team Ostrava | 72 | 42 | 2 | S:2/42, A:0/0, B:0/0 |
134 | Raida Pavel | SZZ Krnov | 74 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
134 | Tejchman Jakub | PSK Olymp Praha | 88 | 42 | 2 | S:2/42, A:0/0, B:0/0 |
134 | Balatka Miroslav | SKI Jilemnice | 82 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
134 | Váňa Lukáš | VŠB-TU Ostrava | 86 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
141 | Sikora Jakub | Rossignol Racing Team | 84 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
142 | Haltof Aleš | FN United | 83 | 39 | 2 | S:2/39, A:0/0, B:0/0 |
142 | Říha Pavel | Frýdlant nad Ostravicí | 77 | 39 | 2 | S:2/39, A:0/0, B:0/0 |
142 | Bajzík Martin | TJ Valašské Meziříčí | 71 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
142 | Drbohlav Martin | Jablonec nad Nisou | 89 | 39 | 2 | S:2/39, A:0/0, B:0/0 |
142 | Havlíček Rostislav | Jilemnice | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 | |
147 | Kamyc Petr | Bělá nad Radbuzou | 82 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
147 | Bielčik Petr | ISRT | 71 | 38 | 2 | S:0/0, A:1/24, B:1/14 |
147 | Karban Zdeněk | ASC Dukla Veslování Praha | 77 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
147 | Vejvara Pavel | Cyklo Jiřička České Budějovice | 79 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
151 | Vejčner Martin | TJ Znojmo | 86 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
151 | Gregor Jan | Velešín | 79 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
151 | Sýkora Lukáš | AK Olomouc | 90 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
151 | Vaněk Aleš | Jiskra Horní Maršov | 83 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
151 | Hudeček Petr | Campagnolo - blue jeans | 82 | 36 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/15 |
151 | Stejskal Ladislav | 4DVCB | 97 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
151 | Höferle Michal | AC Domažlice | 88 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
151 | Knill David | SK Jíra | 76 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
159 | Brychta Jiří | IS Running Team | 74 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
159 | Skopalík Zbyněk | KVS Náměšť na Hané | 78 | 35 | 4 | S:2/21, A:1/2, B:1/12 |
161 | Vařeka Pavel | Litovel - Orrero | 75 | 34 | 7 | S:3/9, A:2/20, B:2/5 |
161 | Doucha Jiří | TJ Start Náchod | 71 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
161 | Stejskal Ladislav | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 77 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
161 | Němec Kamil | HZS Vlašim | 75 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
161 | Doleček Josef | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 79 | 34 | 3 | S:2/18, A:0/0, B:1/16 |
161 | Gajdoš Dušan | Červený Kostelec | 73 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
167 | Cibulka Roman | Praha | 71 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
167 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 33 | 4 | S:2/27, A:1/2, B:1/4 |
167 | Rexa Martin | KERDA Team | 79 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
167 | Maťátko Daniel | BOAT CLUB Dolní Čermná | 86 | 33 | 3 | S:0/0, A:1/12, B:2/21 |
167 | Rakoncaj Lukáš | SIR Joseph | 74 | 33 | 2 | S:2/33, A:0/0, B:0/0 |
167 | Novotný Pavel | Holusport Třebeš | 81 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
167 | Randák Karel | ČKS SKI Jilemnice | 71 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
167 | Galandák Michal | Krkonoše Vrchlabí | 89 | 33 | 2 | S:2/33, A:0/0, B:0/0 |
175 | Králíček Ota | Horní Podluží | 79 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
175 | Jadrný Lubomír | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 73 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
175 | Hochmut Jaroslav | AC Česká Lípa | 79 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
175 | Beran Jan | Spartak Police nad Metují | 83 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
175 | Penc Ondřej | T.N.B.M. Meziměstí | 77 | 32 | 2 | S:0/0, A:1/18, B:1/14 |
180 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
180 | Sztymon Pavel | FC Buškovec Petřvald | 73 | 31 | 2 | S:1/27, A:1/4, B:0/0 |
180 | Stibor Jan | TJ Sokol Jesenice | 89 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
180 | Skalský Roman | Salomon | 75 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
184 | Dunka Martin | Telemark Klub Špindl | 73 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
184 | Hamr Jan | AK Bílina | 86 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
184 | Hrubý Vojtěch | Bystřička | 74 | 30 | 3 | S:3/30, A:0/0, B:0/0 |
184 | Pop Tomáš | MK Kopřivnice | 71 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
184 | Kaláb Miloš | HK Letohrad | 86 | 30 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/14 |
184 | Skala Roman | Praha | 72 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
184 | Berka Luděk | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
191 | Petr Jiří | INS Atelier Náchod | 74 | 29 | 2 | S:0/0, A:1/20, B:1/9 |
192 | Sejkora Patrik | Lanškroun | 78 | 28 | 4 | S:1/3, A:1/12, B:2/13 |
192 | Kantor Ivo | Třinec | 90 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
192 | Šamonil Robert | Horizont Kola Novák Blansko | 74 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
192 | Vopat Jan | AC Český Krumlov | 81 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
196 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 27 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/24 |
196 | Levinský Lukáš | Metrix Team | 74 | 27 | 2 | S:2/27, A:0/0, B:0/0 |
196 | Vizner Marek | Horolezecký oddíl Holešov | 72 | 27 | 7 | S:4/12, A:2/10, B:1/5 |
196 | Hron Jan | Šutry Prachatice | 81 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
196 | Flašar Jan | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 86 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
196 | Minařík Petr | AK Zlín | 76 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
196 | Kupka Martin | Nová Paka | 82 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
196 | Razým Lukáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
196 | Chocholáč Jan | TJ Valašské Meziříčí | 85 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
196 | Rykr Jan | Dukla Liberec | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
196 | Pomikálek Josef | Stochov | 75 | 27 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/24 |
196 | Navrátil Ondřej | Sokol Vsetín | 81 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
196 | Šantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
209 | Horvát David | Hradec Králové | 73 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
209 | Strnad Karel | Spartak Klenčí | 77 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
209 | Mikšl Rostislav | České Budějovice | 72 | 26 | 2 | S:0/0, A:1/6, B:1/20 |
209 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 26 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/26 |
213 | Karkoška Petr | SAK Ložiska Karviná | 73 | 25 | 2 | S:1/3, A:1/22, B:0/0 |
213 | Staněk Petr | TJ Velké Těšany | 74 | 25 | 5 | S:3/9, A:1/8, B:1/8 |
215 | Buryška Tomáš | VSK Univerzita Brno | 88 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
215 | Knotek Ondřej | Fenix Ski Team Jeseník | 90 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
215 | Škoda Kristián | CK Frenštát pod Radhoštěm | 90 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
215 | Bolehovský Pavel | KER Team | 71 | 24 | 2 | S:2/24, A:0/0, B:0/0 |
215 | Friede Jan | Hospoda Na Kopci | 77 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
215 | Piloušek Michal | Xterra team Hluboká | 89 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
215 | Wallenfels Jiří | Sokol Královské Vinohrady | 72 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
215 | Krumpl Kamil | Spálené | 72 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
215 | Dvořák Jan | České Budějovice | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 | |
215 | Bohdanecký Jan | Triatlon-hradek.cz | 84 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
215 | Charvát Tomáš | Kajak DC | 73 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
226 | Tamchyna Petr | Studeněves | 81 | 23 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/17 |
226 | Hubáček Pavel | Sporton Šumperk | 76 | 23 | 2 | S:1/3, A:1/20, B:0/0 |
226 | Wala Petr | BK SAK Ložiska Karviná | 71 | 23 | 2 | S:1/21, A:1/2, B:0/0 |
226 | Goláň Josef | GOGY Team | 77 | 23 | 2 | S:1/3, A:1/20, B:0/0 |
230 | Ledvina Jan | Tatran Chodov | 74 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
230 | Handlíř Jan | ASK Děčín | 78 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
230 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
230 | Kostadinov Jiří | Jiskra Horní Maršov | 77 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
230 | Patterman Pavel | HO Vrbno pod Pradědem | 73 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
230 | Háša Michal | BAK Bechyně | 81 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
230 | Dražan Jaroslav | Oxygen Příbram | 81 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
230 | Nesvadba Petr | ČSK Vysoké nad Jizerou | 86 | 22 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/13 |
230 | Hebík Štěpán | SK Včelná | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 | |
230 | Pešava Jan | AO Jablonné nad Orlicí | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
230 | Malý Jiří | SKP Atletik Nymburk | 80 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
230 | Rumpertesz Petr | Fenix Jeseník | 78 | 22 | 7 | S:4/12, A:1/2, B:2/8 |
230 | Lenhart Vít | TJ Liga 100 Olomouc | 82 | 22 | 3 | S:0/0, A:1/20, B:2/2 |
230 | Pechek Pavel | Trisk České Bodějovice | 83 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
244 | Dvořák Stanislav | Triatlon-hradek.cz | 83 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
244 | Maceček Vlado | AK ASICS Kroměříž | 75 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
246 | Vágenknecht František | Nová Paka | 77 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
246 | Odvárka Jiří | Jiskra Horní Maršov | 77 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
246 | Vlček Jiří | Spona Teplice | 73 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
246 | Kempa Jan | Fialové Kobry | 79 | 20 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/14 |
246 | Axmann Karel | SKI OB Šternberk | 83 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
246 | Votava Jan | Mílaři Domažlice | 89 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
246 | Janoušek Hynek | FFÚK | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 | |
253 | Rendl Josef | TJ Packa Praha | 76 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
253 | Urbánek Jíří | Splašená Lokomotiva Chlumec n. Cidlinou | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 | |
253 | Coufal Patrik | Hospic Prachatice | 75 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
253 | Vodička Oldřich | Hvězda SKP Pardubice | 77 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
257 | Meloun Ondřej | VCB České Budějovice | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 | |
257 | Slepička Pavel | MK Žebrák | 72 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
257 | Oplatek Eduard | KTP Tábor | 75 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
257 | Benák Jan | Hradec Králové | 82 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
257 | Maňák Jaroslav | Lowdow headside | 72 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
257 | Hodboď Miroslav | SKP Atletik Nymburk | 74 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
257 | Šindelek Pavel | Pržno | 82 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
257 | Lysák Vlastimil | Mikulov | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 | |
257 | Pela Zbyněk | SKI Pax Horní Maxov | 73 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
257 | Peteřík Tomáš | Horšovský Týn | 80 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
257 | Richter Ondřej | Havířov | 87 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
257 | Schotner David | Jiskra Horní Maršov | 78 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
269 | Šmíd Jiří | TJ Neratovice | 84 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
269 | Janák Michal | SPONA Teplice | 76 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
269 | Baják Marek | TJ Sokol Velké Bílovice | 72 | 17 | 2 | S:1/3, A:1/14, B:0/0 |
272 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
272 | Pavlis Antonín | Valteřice | 86 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
272 | Rücker Jakub | Machov-Lhota | 88 | 16 | 4 | S:1/3, A:1/10, B:2/3 |
272 | Brašna Lukáš | Spartak Klenčí | 83 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
272 | Tachyna Petr | Studeněvec | 81 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
272 | Kovář Michal | Hospůdka Karolína | 71 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
272 | Varsansi Mario | SAK Ložiska Karviná | 73 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
272 | Michlovský Jiří | AK Perná | 88 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
272 | Šulc Radek | TJ Milovice | 75 | 16 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/16 |
272 | Divíšek David | INS Ateliér Náchod | 77 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
272 | Řoutil Ladislav | TJ Liga 100 Olomouc | 81 | 16 | 4 | S:2/6, A:0/0, B:2/10 |
272 | Nosek Ondřej | Horní Kalná | 90 | 16 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/10 |
272 | Kysel Jirka | České Budějovice | 84 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
272 | Hendrych Jakub | Chřibská | 83 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
272 | Vavřík Jan | ŠSK Borotín | 84 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
287 | Bambas Jan | Pivošlap Litvínov | 75 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
287 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 85 | 15 | 2 | S:1/3, A:1/12, B:0/0 |
287 | Němeček Miloš | ŠSK Borotín | 71 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
287 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 78 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
287 | Stantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
287 | Wiedeman René | Sokol Podlázky | 73 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
287 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 15 | 3 | S:0/0, A:1/6, B:2/9 |
287 | Friedel Jan | Přátelé zeleného údolí | 79 | 15 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/12 |
287 | Hep Pavel | Tenis centrum | 77 | 15 | 2 | S:1/3, A:1/12, B:0/0 |
287 | Odvárko Michal | RH Kartouzy Valdice | 74 | 15 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/12 |
287 | Čížek Radek | Hokej Šumperk | 86 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
287 | Hornych Miroslav | Spartak Police nad Metují | 80 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
287 | Bříza Pavel | MK Kladno | 74 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
300 | Pálka Jiří | Valašská Bystřice | 85 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
300 | Kodym Jan | Litvínov | 82 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
300 | Kašpar Jan | VSK Elektro Praha | 71 | 14 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/8 |
300 | Folber Vladimír | Oleško | 77 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
300 | Honner Jakub | Dubné | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 | |
300 | Šanovec Petr | Tenis Centrum H. K. | 75 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
300 | Balcar Adam | CB Nové Město nad Metují | 78 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
300 | Holub Josef | Chřibská | 88 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
300 | Řehák Tomáš | Lukostřelba Jablonné | 79 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
300 | Scholz Vladimír | Pila Machov | 79 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
300 | Hanek Aleš | AC Veletín | 78 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
300 | Maliga Petr | SKI Alp Třinec | 83 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
300 | Kolář Petr | Domažlice | 72 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
313 | Marek Jiří | Spona Teplice | 81 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
313 | Krejsa Tomáš | RENOVAK Rensport | 77 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
313 | Kopřiva Josef | KB Bystřice pod Hostýnem | 88 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
313 | Šťovíček Pavel | STO-CAL TEAM Sukorady | 90 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
313 | Urbánek Jiří | - | 87 | 13 | 2 | S:1/3, A:1/10, B:0/0 |
313 | Bajer Marek | Cafe Bajer Pardubice | 78 | 13 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/7 |
313 | Hnát Petr | DUKO Rýmařov | 74 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
313 | Vlček Pavel | Lom - Loučná | 85 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
313 | Laštovička Martin | Statek Hrubź Lochovice | 77 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
322 | Gašper Vladimír | Sokol Nové Strašecí | 89 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
322 | Hornych Václav | Sportchallenge | 78 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
322 | Brokeš Martin | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 71 | 12 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/9 |
322 | Štefek Josef | BAS Babylon | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
322 | Majer Pavel | Spona Teplice | 76 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
322 | Martiška Petr | TJ Frenštát p. R. | 81 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
322 | Spisar Martin | SK K2 Prostějov | 74 | 12 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/9 |
322 | Čejka Bořivoj | KRB Chrudim | 80 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
322 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 12 | 3 | S:1/3, A:0/0, B:2/9 |
322 | Vágner Jan | Rychlá rota | 84 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
322 | Dubský Roman | SK Přibyslav | 78 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
322 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
322 | Žákovský Filip | ČLK Mladá Boleslav | 81 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
335 | Maršner Milan | Alpin Kladno | 81 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
335 | Man Jan | - | 74 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
335 | Svoboda Pavel | Jeníkovice | 76 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
335 | Hrouza Michal | KOS Krnov | 78 | 11 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/8 |
335 | Kubíček Michal | RH Kartouzy Valdice | 73 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
335 | Kubr Martin | AC Laura Praha | 74 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
335 | Marek Petr | AXIA CZ Lanškroun | 73 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
335 | Michalský Richard | HO Koudel | 77 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
335 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 11 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/8 |
344 | Gregor Radek | Táčekistán | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
344 | Petr Jaromír | SCHOTT Lanškroun | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
344 | Trpišovský Tomáš | Biatlon Jílové | 72 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
344 | Kubr Jaroslav | AC Laura Praha | 90 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
344 | Skrbek Miloslav | Semily | 81 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
344 | Kotas Miloš | Lanškroun | 72 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
344 | Haisman Filip | Tenis Centrum H. K. | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
344 | Petránek Radim | neregistrován | 83 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
344 | Dvořák Miroslav | Horka nad Moravou | 73 | 10 | 3 | S:1/3, A:0/0, B:2/7 |
344 | Schöpf Jan | Traged Team | 79 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
354 | Strouhal Tomáš | FORTEX SKI Moravský Beroun | 74 | 9 | 3 | S:3/9, A:0/0, B:0/0 |
354 | Křenek Tomáš | TJ Sokol Výprachtice | 80 | 9 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/6 |
354 | Jeřábek Kamil | VK Perun Ostrava | 76 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
354 | Palla Radovan | - | 80 | 9 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/3 |
354 | Tešnar Marek | YOGI Racing Ostrava | 75 | 9 | 3 | S:3/9, A:0/0, B:0/0 |
354 | Záhorský Pavel | SK Dolní Stakory | 82 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
354 | Sichálek Tomáš | HO Holešov | 73 | 9 | 3 | S:3/9, A:0/0, B:0/0 |
354 | Oswald Pavel | Metrix Team | 73 | 9 | 2 | S:2/9, A:0/0, B:0/0 |
354 | Sokol Jan | TJ Sokolov | 83 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
354 | Chochola Petr | Jince | 77 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
354 | Boháč Jaroslav | Polička | 85 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
354 | Mlýnek Vojtěch | Orel Huslenky - Halenkov | 90 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
354 | Odstrčilík Tomáš | Martinice | 83 | 9 | 3 | S:3/9, A:0/0, B:0/0 |
354 | Kožnar Marek | Kožnar SKI TEAM | 88 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
368 | Gros Petr | Jiřetín pod Jedlovou | 83 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
368 | Polák Michal | Bakako Nová Paka | 77 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
368 | Sedláček Tomáš | MAKA sport Moravská Třebová | 71 | 8 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/5 |
368 | Szotkowski Andrzej | 1. běžecký Jablunkov | 73 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
368 | Duchoň Petr | Sokol Nové Strašecí | 90 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
368 | Kolaja Jan | Sportchallenge | 81 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
368 | Staněk Lumír | České Budějovice | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 | |
375 | Votava Michal | Vrchlabí | 90 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
375 | Karásek Libor | Frýdlant nad Ostravicí | 73 | 7 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/1 |
375 | Hofman Josef | SPS Sázava | 81 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
375 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
375 | Šťovíček Martin | Baduna Team | 79 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
375 | Vaněk Mikuláš | SDH Nové Strašecí | 90 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
375 | Žídek Roman | Baláž Extreme Team Ostrava | 77 | 7 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/1 |
375 | Korábečný Jakub | - | 80 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
375 | Hochman Filip | FLOPY Software Praha | 73 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
375 | Kahánek Radek | Lázně Bělohrad | 90 | 7 | 3 | S:2/6, A:0/0, B:1/1 |
385 | Rapčan Lukáš | Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice | 78 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
385 | Lhota Aleš | Pivovar Miletín | 78 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Pirk Tomáš | Lékařský Tri klub Praha | 73 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Bednarz Luděk | X-AIR Ostrava | 74 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
385 | Ehler Tomáš | VSK Humanita (Berlín) | 81 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Bolek Jan | Zašová | 80 | 6 | 3 | S:1/3, A:1/2, B:1/1 |
385 | Kolouch David | Fičák lenoch | 76 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Žajdlík Filip | Třinec | 77 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Krejčí Ondřej | Olomouc | 87 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Rozehnal Radek | Bystřice pod Hostýnem | 75 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Abraham Roman | Lochovice | 71 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
385 | Lysek Martin | Hlučín | 90 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Jiřička Jaroslav | Dolní Kalná | 89 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Pechal Pavel | Rožnov pod Radhoštěm | 76 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Trubač David | SK Valašské Království | 75 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Vrobel Ivo | Olomouc | 89 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Škurek Viktor | Brantice | 71 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Bednařík Martin | Sádlík - nábytek | 72 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Tešnar Hynek | Yogi Racing Ostrava | 77 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Krejčí Tomáš | FBC Redwolfs Ostrava | 82 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Žužka Marek | HO Karviná | 83 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
385 | Večeřa Zdeněk | Strážnice | 83 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Wagner Petr | Lysacup | 83 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Salaba David | SKI Jilemnice | 71 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Křenek Radek | Frenštát p. R. | 86 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
385 | Herman Jakub | - | 75 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Štěp Igor | TAKT Náchod | 85 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
385 | Neset Tomáš | HO Horal Rýmařov | 77 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
385 | Havelka Miloslav | MAKA sport Moravská Třebová | 80 | 6 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/3 |
414 | Gregora Milan | Lanškroun | 71 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
414 | Jurkulák Marián | - | 73 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
414 | Brzák Milan | Splašená lokomotiva Chlumec | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 | |
414 | Tvrdý Tomáš | Jarfala Dental AB - Sweden | 78 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
414 | Stanislav Jiří | Groš Team | 82 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
414 | Kopet Luboš | Motol Praha | 77 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
414 | Škrbel Jan | - | 80 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
414 | Wiesner Radek | Baduna Team | 80 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
414 | Bocek David | Coffee Team | 75 | 5 | 2 | S:1/3, A:1/2, B:0/0 |
423 | Mlynář Vlastimil | ACS Drak Vrbno pod Pradědem | 74 | 4 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/2 |
423 | Chytrý Štěpán | Sokol Nové Strašecí | 88 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
423 | Vodák Jiří | Smart Team Olomouc | 71 | 4 | 2 | S:1/3, A:0/0, B:1/1 |
423 | Polej Jiří | Hronov | 71 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
423 | Hála Filip | Výprachtice | 85 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
423 | Frydrych Martin | Líšná | 83 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
423 | Vondráček Jakub | Start Náchod | 87 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
423 | Krsek Pavel | Lanškroun | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 | |
423 | Sládek Jaroslav | TJ Dynamo Cvrč. | 80 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
423 | Šilpert Pavel | SDH Lhoda | 83 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
423 | Matějovský Jan | Praha | 81 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
434 | Šrejber Miloslav | Batňovice | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Janák Jaroslav | Sokol Dolní Brusnice | 89 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
434 | Votoček Filip | ČKS SKI Jilemnice | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Zgabaj Miroslav | MIK Vsetín | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Vrága Filip | AK Kroměříž | 88 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Šístek Daniel | OB Sparta | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Erlebach Michal | ČSK SKI Jilemnice | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Bouda Zdeněk | Death a. d. Huť | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Adamec Tomáš | Letohrad | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Jasenský Oldřich | AK Asics Kroměříž | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Baran Karel | Ostrava | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Mach Jan | HO Koudel | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kryske Rene | Kopřivnice | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Koval Radim | Frýdek Místek | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Sklenička Petr | BD Kalgarta | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kaňovský Petr | Brno | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Frýdl Tomáš | SKMP Praha | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Schejbal Petr | Liberec | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Hájek Václav | Česká Třebová | 90 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Friedel Jan | Beroun | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Štefík Dušan | SK Ježíš | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Slaměník Ondřej | Slaměník Ondřej :-) | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Černý Miroslav | Králíky | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Vacek Miroslav | LTC Bukovice | 77 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
434 | Šulc Petr | INS Atelier Náchod | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Michalec Viktor | Ostravice | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Šácha Jan | Ostrava | 90 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Vlček Tomáš | Gumárny Zubří | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Michalus Marek | - | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Říha Petr | - | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Šír Vincek | TJ Rokytnice nad Jizerou | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 | |
434 | Tončík Petr | MULTIP Moravia | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Medvec Pavel | - | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Babjak Adam | - | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Stanicek Jan | RuM | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Lichnovsky Adam | Edguelemic Racing | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Ouhrabka Jakub | - | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Koukol Ondřej | VSK HUMANITA Praha | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Doubek Pavel | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Němec Jan | Kolín | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Lánský Roman | ROPAMAN | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Šimůnek Matěj | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Odehnal Aleš | Biatlon Prostějov | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Hiánek Petr | jabbim.cz team | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Burda Vojtěch | - | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Mráček Pavel | Berfcola | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Večeřa Roman | Biatlon Prostějov | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Čopjan Pavel | Abadzikra | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Mapák Jaroslav | London Heatside | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Moravec Karel | MUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno | 88 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Blažková Lenka | Sokol Skuhrov | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 | |
434 | Pavlát Vojtěch | Groš Team | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kovář Daniel | Jeseník | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kozák Pavel | SK Ježíš | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Trejbal Michal | SKP Mladá Boleslav | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Martikán Jiří | HO Frýdek-Místek | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Ryška Lumir | - | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kutmon Tomáš | - | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Jirka Jakub | Abadzikra | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Lajtkep Petr | AC Slovan Liberec, o.s. | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kocian Martin | - | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Siročák Petr | xxx CF | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Lanc Martin | - | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kořistka Tomáš | Fialové kobry | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Lakatoš Robi | ČR | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Jašek Ondřej | Atletika Zábřeh | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Vytlačil Jiří | VSK VŠB - TU Ostrava | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Stejskal Přemysl | Olomouc | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Štěpánek Jiří | SK Ježíš | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Ondřej František | - | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Machačka Martin | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Bacho Jiří | - | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Střecha Martin | - | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Holub Pavel | CK Stará Ves | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Gromus Tomáš | Horal Rýmařov | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Zogata Andrzej | 1. Běžecký Jablunkov | 86 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kocián Daniel | V3T alis Fialová Kobra | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Nikodým Lukáš | TJ Šumperk | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Pěnička Slavomír | Hodkovice nad Mohelkou | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Svěchota Milan | SKOB Ostrava | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Majchrzak Adam | - | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Brzobohatý Pavel | Atletika Zábřeh | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Dvorský Petr | TT Ostrava | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Sekanina Svatopluk | Karate klub Jeseník | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kajnar Tomáš | BIKE TEAM Zlaté Hory | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Blaha Milan | Vyšehoří | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Křenek Aleš | CK Stará Ves | 85 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Soviš Ivo | CK Stará Ves | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kašpar Petr | BIKE TEAM Zlaté Hory | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Zabadal Radim | - | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Posker Přemysl | Karate klub Jeseník | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Bárta Marek | BK SAK Ložiska Karviná | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Fanta Radek | GAGARIN Benešov | 76 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Brzobohatý Václav | ISCAR ČR | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Sás Ladislav | SK Vyhlídka Šternberk | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Šišma Martin | AC Prostějov | 89 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Frnka David | Jeliman team | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Vávra Vojtěch | - | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Machaň Václav | Karate klub Jeseník | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Bambas Josef | Fokoláre Brno | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Nedbal Aleš | SK Ježíš | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Varady Jan | Abadzikra team | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kellner Libor | MUSIL, HYBSKÁ - architekti | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Hrabuška Radek | MK Seitl Ostrava | 89 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Zemánek Tomáš | - | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Krátký Zdeněk | Janské Lázně | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Stančo Ladislav | Čelákovice | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Balog Lukáš | - | 90 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Ehl Petr | HO Komorni vytah LB | 78 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Pavlů Robert | SK Ježíš | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kroul Josef | Atletika Zábřeh | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kysela Vojtěch | TJ ROB Liberec | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kovaluk Miroslav | TT Ostrava | 77 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Gabryš Jiří | jabbim.cz team | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Haladěj Tomáš | Krnov | 82 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Bergr Tomáš | LSK Lomnice nad Popelkou | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Švihel Miroslav | BS Slopné | 86 | 3 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/1 |
434 | Kuder Zenon | jabbim.cz team | 88 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Vondra Jan | BUDO klub Lanškroun | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Pigula Jaromír | Fialové kobry | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kopecký Tomáš | Z hor Team | 83 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kašpar Jiří | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Pokorný Pavel | SK Ježíš | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kaňkovský Josef | - | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Částek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Jurák Tomáš | MK Kopřivnice | 75 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Veselý Petr | Squash Plzeň | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Hejl Jakub | AVP, viking.cz | 89 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Novák Lukáš | - | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Prokop Jan | PSK Olymp-Kerteam | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kohut Radek | Praha | 84 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Schmodt Hynek | Vrchlabí | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Adamczyk Piotr | Český Těšín | 80 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Mildorf Lukáš | HO Start Ostrava | 79 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Kokošek Oldřich | Cycling Opava | 88 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Loučan Jan | Dobříš | 72 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Schwarz Jan | Havířov | 87 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Fiala Enrico | PIM ČR | 71 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Němeček Radim | SK Ježíš | 81 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Chlup Jiří | Staré Město | 74 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
434 | Rataj Jan | Dukla Praha | 73 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
434 | Jašek Roman | AO Kobeřice | 73 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
579 | Sukač Vladan | Palkovice | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Vaníček Radim | neregistrován | 82 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Adamovský Pavel | Rekrea Nusle | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Slavík Petr | Bílovec | 88 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Tyl Josef | Ostrava | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Štefek Radim | 1. běžecký Jablunkov | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Drobný Viktor | Říčanský Slimáci | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Chadim Václav | Říčanský Slimáci | 80 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Rylko Vojtěch | Mosty u Jablunkova | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Smetánka Radek | SK Hubertus Karlovy Vary | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Pospíšil Jindřich | Za Mír | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Mareš Petr | SK Jíra | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Žák Artur | Hermes Swidnica | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Barta Marek | BK SAK Ložiska | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Beran Jiří | Spartak Police nad Metují | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Ostrčilík Tomáš | Martinice | 83 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
579 | Lubojacký Kamil | 1. běžecký Jablunkov | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Tešnár Marek | Yogi Racing Ostrava | 75 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Wojtyla Tomáš | Čeladná | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Makový Roman | Trojanovice | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Orlík Pavel | Ostrava | 77 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Moravec Zdeněk | Tragro Tram Brno | 81 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Lysek Jan | TJ Dolní Lomná | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Waclawek Marek | TJ Dolní Lomná | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Mašek Petr | FC Vrchlabí | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
579 | Hubšil Radim | Frenštát p. R. | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Figura Pavel | Sporák | 84 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Žídek Robert | Ostrava | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Franek Alan | BK SAK Karviná | 71 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Škop Milan | Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
579 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Plný Filip | Sportchallenge | 87 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Šelepa Petr | Frenštát p. R. | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Zela Radek | PJR Frenštát p. R. | 78 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
579 | Slivečka Jan | VŠB TU Ostrava | 89 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
614 | Červenka Jaroslav | Dobřenice | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Čeřovský Jan | Hořice | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Kraus Jiří | Koha Náchod | 75 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Složil Jiří | Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Sivek Jan | Fialové Kobry | 84 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Bílek Jiří | OOP - Jičín | 76 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Mácha Daniel | Jičín | 90 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Březina Martin | OOP - Jičín | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Juriček Tomáš | Sporting Havana | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Šerý Pavel | Zruč - Senec | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Bambušek Petr | Loučka | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Křovina Radek | Svartes - divize maratonců | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Sůva Petr | AC AKK Hořice | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Košťál Karel | Lempl Boys Hořice | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Strnad Karel | SQS Vláknová optika Nová Paka | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Žďárský Václav | RC Narval | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Haluzík Marek | Dracy Radslavice | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Smetana Jiří | Thaiboxing gym Zlín | 90 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Aleksič Marko | Praha | 87 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Juríček Martin | Sporting Havana | 77 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Holman Petr | Microrisc Jičín | 89 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Seneta Libor | Blaženky s.r.o. | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Rejf Lojza | SVARTES Hořice | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Skyba Pavel | Milovice | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Fof Ladislav | Vřesník | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Lámr Tomáš | Bukovina | 88 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Špinar Rosťa | Microrisc | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Špiller Martin | Microrisc | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Holeček Martin | Dvůr Králové | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Polák Martin | Bakako ZV 80 Nová Paka | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Sedlák Radek | RH Kartouzy Valdice | 74 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Dubský Aleš | XXX | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Cuc Tomáš | Poděbrady | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Kučera Marcel | Stružinec | 85 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Černý Václav | Lempl Boys Hořice | 72 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Škvrna Pavel | Chodovice | 78 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Šimíček Marek | Orel Horní Moštěnice | 71 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Klenner Roman | TJ Házená Bystřice pod Hostýnem | 89 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Zbranek Jan | - | 90 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Sýkora Miroslav | Ústí nad Labem | 81 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Vajda Roman | - | 79 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Herčík Tomáš | Splašená lokomotiva Chlumec | 86 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
614 | Jirka Jakub | STAMP Náchod | 80 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 867 | 33 | S:10/426, A:10/292, B:13/149 |
2 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč FC | 65 | 848 | 18 | S:6/426, A:6/284, B:6/138 |
3 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 795 | 16 | S:7/405, A:5/250, B:4/140 |
4 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 730 | 16 | S:6/327, A:5/266, B:5/137 |
5 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 679 | 13 | S:5/360, A:4/218, B:4/101 |
6 | Jokel Lubomír | Palestra Praha | 64 | 579 | 16 | S:6/267, A:5/210, B:5/102 |
7 | Kaván Lubomír | Chřibská | 61 | 520 | 14 | S:6/258, A:4/174, B:4/88 |
8 | Havlíček Ivo | Lánov Krkonoše | 66 | 475 | 14 | S:5/213, A:4/180, B:5/82 |
9 | Valenta Michal | AVC Praha | 62 | 461 | 18 | S:6/216, A:5/156, B:7/89 |
10 | Zoubek Jiří | Ski klub W.Samesche Lučany | 65 | 385 | 11 | S:5/210, A:3/114, B:3/61 |
11 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 320 | 9 | S:6/249, A:1/32, B:2/39 |
12 | Šmíd Petr | Loučná 956 | 69 | 311 | 5 | S:4/291, A:0/0, B:1/20 |
13 | Beshir Ervín | SK Zdice | 263 | 4 | S:3/228, A:0/0, B:1/35 | |
14 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 253 | 6 | S:3/171, A:0/0, B:3/82 |
15 | Kříž Václav | Hlincova Hora | 64 | 209 | 4 | S:1/93, A:2/92, B:1/24 |
16 | Baláž Roman | BALÁŽ Extreme Team Ostrava | 65 | 207 | 4 | S:2/132, A:1/48, B:1/27 |
17 | Vojtěch Tomáš | Janské Lázně | 65 | 204 | 6 | S:2/90, A:2/72, B:2/42 |
18 | Klapka Vlastík | BK SAK Ložiska Karviná | 66 | 183 | 4 | S:3/153, A:1/30, B:0/0 |
19 | Jančařík Petr | AAC Brno | 68 | 181 | 5 | S:4/141, A:1/40, B:0/0 |
20 | Szebesta Pavel | Dresy Buřík Orlová | 68 | 174 | 5 | S:1/66, A:2/88, B:1/20 |
21 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 173 | 5 | S:1/72, A:2/62, B:2/39 |
22 | Janík Tomáš | Spona Teplice | 68 | 172 | 6 | S:3/117, A:0/0, B:3/55 |
23 | Kudrna Pavel | Karviná | 68 | 156 | 6 | S:1/45, A:2/68, B:3/43 |
24 | Ševčík Pavel | Zombie Opava | 61 | 148 | 4 | S:2/99, A:0/0, B:2/49 |
25 | Šnevajs Radomír | KHB Radegast | 63 | 140 | 3 | S:2/96, A:1/44, B:0/0 |
26 | Serafin Milan | SK Aritma Praha | 65 | 127 | 4 | S:0/0, A:1/54, B:3/73 |
27 | Černohorský Miroslav | KČP Josefův Důl | 70 | 126 | 3 | S:2/90, A:1/36, B:0/0 |
28 | Macíček Miroslav | KHB Radegast | 61 | 123 | 2 | S:2/123, A:0/0, B:0/0 |
29 | Šindelek Daniel | Atletika FM | 65 | 116 | 2 | S:1/72, A:1/44, B:0/0 |
30 | Chmel Zdeněk | RC PIM Praha | 62 | 112 | 6 | S:2/39, A:2/56, B:2/17 |
31 | Drbohlav Bohumil | Jablonec nad Nisou | 63 | 110 | 5 | S:3/93, A:0/0, B:2/17 |
32 | Novák Jaroslav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 64 | 109 | 2 | S:1/81, A:1/28, B:0/0 |
32 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 109 | 4 | S:1/30, A:1/40, B:2/39 |
32 | Tomečka Libor | Cetris Hranice | 62 | 109 | 3 | S:1/33, A:2/76, B:0/0 |
35 | Škrabálek Jan | Krčský Prales | 70 | 106 | 3 | S:0/0, A:1/44, B:2/62 |
35 | Miléř Petr | Podvesná IV | 63 | 106 | 3 | S:2/90, A:0/0, B:1/16 |
37 | Štefko Robert | AK Kroměříž | 68 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
38 | Scheu Harald | LMB Žižkov | 69 | 102 | 3 | S:1/54, A:1/34, B:1/14 |
38 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 102 | 3 | S:0/0, A:1/48, B:2/54 |
40 | Černoch Jiří | Trisk Olomouc | 67 | 101 | 4 | S:1/33, A:1/40, B:2/28 |
40 | Neugebauer Erich | SAK Ložiska Karviná | 68 | 101 | 3 | S:2/81, A:0/0, B:1/20 |
42 | Lipenský Martin | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 69 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
43 | Zelený Luděk | AC Náchod | 98 | 3 | S:1/45, A:1/34, B:1/19 | |
43 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 98 | 4 | S:0/0, A:0/0, B:4/98 |
45 | Šimek Milan | BUK TEAM | 69 | 96 | 2 | S:2/96, A:0/0, B:0/0 |
46 | Švec Milan | Špindlerův Mlýn | 63 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
46 | Šindelek Vladan | TIS Vilhelm | 67 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
48 | Zelený Luděk | AC Náchod | 61 | 92 | 4 | S:0/0, A:2/58, B:2/34 |
49 | Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 61 | 85 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/31 |
49 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 85 | 3 | S:1/27, A:1/40, B:1/18 |
51 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
51 | Vrobel Miroslav | Veřovice | 61 | 81 | 2 | S:1/45, A:1/36, B:0/0 |
51 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 81 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/27 |
54 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 80 | 3 | S:0/0, A:1/36, B:2/44 |
55 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 77 | 3 | S:0/0, A:1/34, B:2/43 |
56 | Votava Vladimír | SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn | 63 | 74 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/14 |
57 | Krejzl Henrich | BK SAK Ložiska | 66 | 72 | 2 | S:1/36, A:1/36, B:0/0 |
58 | Velička Zdeněk | X-AIR Ostrava | 62 | 71 | 2 | S:1/33, A:1/38, B:0/0 |
59 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 70 | 2 | S:0/0, A:2/70, B:0/0 |
60 | Rončák Jan | FORTEX SKI Moravský Beroun | 67 | 67 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/22 |
61 | Olejník Jaroslav | SK Rozvíjej se poupátko | 67 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
61 | Kynčl Stanislav | OK Jilemnice | 64 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
61 | Holub Miroslav | SK Nové Město nad Metují | 66 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
61 | Tomsa Pavel | Doubrava | 62 | 66 | 2 | S:2/66, A:0/0, B:0/0 |
61 | Zdeněk Libor | UZ Škoda Plzeň | 66 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
66 | Ungermann Jan | AC Slavoj Český Krumlov | 61 | 64 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/16 |
67 | Šubrt Jan | Horní Sytová | 68 | 63 | 2 | S:2/63, A:0/0, B:0/0 |
68 | Beroušek Pavel | Mílaři Domažlice | 62 | 62 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/22 |
69 | Karas Karel | Loučná 956 | 66 | 61 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/13 |
70 | Minařík Martin | TTC Olomouc | 67 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
70 | Pácha Zdeněk | Olympáci | 68 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
70 | Rýdl Pavel | Studénka | 67 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
73 | Cupek Jiří | Coffee Team | 70 | 59 | 3 | S:2/33, A:1/26, B:0/0 |
73 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 59 | 3 | S:0/0, A:1/28, B:2/31 |
73 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 59 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/59 |
76 | Fátor Miloslav | Maratonstav Úpice | 64 | 58 | 2 | S:0/0, A:2/58, B:0/0 |
77 | Šimek Miroslav | Slávia JU České Budějovice | 66 | 56 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/24 |
78 | Martinek Jaroslav | Trisk Olomouc | 69 | 55 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/55 |
78 | Halbrštát Petr | TK Znojmo | 55 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/19 | |
80 | Svoboda Petr | ČKS SKI Jilemnice | 68 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
80 | Malina Libor | Maraton Klub Kladno | 70 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
80 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 54 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/54 |
83 | Březina Radomír | Ostrava | 67 | 53 | 3 | S:1/12, A:1/28, B:1/13 |
84 | Rašner Tomáš | KVS Náměšť na Hané | 69 | 52 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/16 |
85 | Mihulka Jindřich | Logitron | 70 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
85 | Beroušek Petr | Postřekov | 62 | 51 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/19 |
85 | Machač Karel | SKI Jilemnice | 68 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
85 | Mareš Libor | SK Vyhlídka Šternberk | 69 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
85 | Chumchal Radek | KHB Radegast | 69 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
90 | Slanec Jan | Osečná | 69 | 50 | 2 | S:1/36, A:0/0, B:1/14 |
90 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 50 | 2 | S:0/0, A:1/34, B:1/16 |
92 | Kluz Miroslav | 1. běžecký Jablunkov | 70 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
92 | Dostálek Petr | Viking Králíky | 67 | 48 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/12 |
92 | Čechlovský Martin | SK Maxtri Liberec | 65 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
92 | Zikmund Zdeněk | OOB Nová Paka | 67 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
92 | Holub Petr | Olfin Car Vella Trutnov | 66 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
92 | Seeman Tomáš | Medicína Praha | 68 | 48 | 2 | S:1/30, A:0/0, B:1/18 |
92 | Bureš Daniel | SK Vyhlídka Šternberk | 67 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
92 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
92 | Koudelka Jiří | MT Bike Chvojkovice-Brod | 68 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
92 | Stloukal Jaroslav | JSRT Adamov | 68 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
102 | Řezáč Věroslav | ŘSC Olomouc | 65 | 47 | 4 | S:3/39, A:0/0, B:1/8 |
102 | Šnýdr Záboj | Kuboj Štenberk | 61 | 47 | 2 | S:1/30, A:0/0, B:1/17 |
104 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 46 | 2 | S:1/36, A:0/0, B:1/10 |
104 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 46 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/14 |
104 | Kuczynski Marian | Nýdek | 69 | 46 | 2 | S:1/24, A:1/22, B:0/0 |
107 | Falta Vladan | Jičín | 67 | 45 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/12 |
107 | Mojžšíšek Pavel | Horní Datyně | 65 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
107 | Šíp Ladislav | SCMT Liberec | 64 | 45 | 1 | S:1/45, A:0/0, B:0/0 |
111 | Váchal Martin | Tatran Chodov | 64 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
111 | Švirk Robert | York Dobříš | 65 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
113 | Hynek Petr | SK Nové Město nad Metují | 63 | 43 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/13 |
114 | Bronec Jaromír | TJ Liga 100 Olomouc | 67 | 42 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/18 |
114 | Horák Jaromír | Diana Sport | 66 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
116 | Kočí Tomáš | Mosty u Jablunkova | 62 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Turek Jiří | SKP Český Krumlov | 70 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Svoboda Pavel | SK Vlaška | 69 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
116 | Pitel Pavel | Veřovice | 70 | 40 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/12 |
121 | Vernarský Jaroslav | TJ Slezan Frýdek-Místek | 67 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
121 | Menšík Radek | Z hor Team | 70 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
121 | Kapl Libor | Rychnov nad Kněžnou | 65 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
124 | Trnovský Miloslav | HOBUK | 65 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
124 | Teplíček Libor | KVS Náměšť na Hané | 68 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
124 | Hrubý Antonín | Cyklo Mokřinka Dolní Lhota | 64 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
124 | Haničinec Ivo | BS Slopné | 67 | 38 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/14 |
128 | Čipera Radek | SK Radvanice | 64 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Höll Petr | Tatran Chodov | 68 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
128 | Bubeník Jiří | LRS Vyškov | 69 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
128 | Celuch Milan | Slavia Havířov | 66 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Havlík Roman | Lošov | 65 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Medek Roman | BH Triatlon České Budějovice | 65 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
128 | Marhan Milan | HO Banka Praha | 68 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
135 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 35 | 2 | S:1/3, A:1/32, B:0/0 |
135 | Škoda Martin | Osečná | 63 | 35 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/11 |
137 | Paštika Jiří | Trisk České Bodějovice | 65 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
137 | Hejtmánek Jiří | Šumperk | 69 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
137 | Kuželka Petr | Sokol Postřekov | 64 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
137 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
141 | Hejtmánek Jindřich | - | 69 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
141 | Berger Tomáš | SKOB Ostrava | 69 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
141 | Frapša Michal | TJ Kovo Praha | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
141 | Košek Milan | Staněk - Sport - Turnov | 65 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
145 | Mazač Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 68 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
145 | Král Libor | AZ Šumperk | 68 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
145 | Janovský Zdeněk | Strání | 65 | 32 | 3 | S:2/6, A:1/26, B:0/0 |
148 | Bětík Petr | Sokol Opava | 69 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
149 | Jančář Stanislav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 67 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
149 | Valtera Petr | Hradec Králové | 67 | 30 | 2 | S:2/30, A:0/0, B:0/0 |
149 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 61 | 30 | 2 | S:1/6, A:1/24, B:0/0 |
149 | Fáber Viliam | Jablonné nad Orlicí | 62 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
149 | Kotek Martin | VZS Ostrava | 68 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
149 | Jurča Jaroslav | ;-) | 62 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
149 | Vodička Jan | TTC Olomouc | 68 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
149 | Vojkůvka Zdeněk | Chuchelná | 61 | 30 | 2 | S:1/21, A:0/0, B:1/9 |
149 | Macků Jaroslav | Ostrava | 63 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
149 | Kožnar Aleš | ČKS SKI Jilemnice | 66 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
149 | Fabián Jiří | Gumárny Zubří | 69 | 30 | 2 | S:2/30, A:0/0, B:0/0 |
160 | Lanta Stanislav | TJ Spartak Police nad Metují | 63 | 28 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/28 |
160 | Orth Milan | IRISH Pub Břeclav | 61 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
160 | Šilar Tomáš | SK Staročernsko | 63 | 28 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/28 |
160 | Skalský Miloš | AC Náchod | 67 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
164 | Jelen Petr | Jilemnice | 68 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
164 | Vařeka Karel | Žamberk | 65 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
164 | Filinger Zbyněk | SK Maxtri Liberec | 62 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
164 | Mařák Tomáš | Z hor Team | 73 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
164 | Raboch Ivan | Černín | 66 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
164 | Zajíc Aleš | SKMP Opava | 69 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
164 | Horník Aleš | Dvůr Králové nad Labem | 61 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
164 | Škrábalek Jan | Krčský les | 70 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
164 | Venglář Petr | Řepiště | 62 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
173 | Pláteník Ladislav | Kokosy na Kleti | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 | |
173 | Nágl Marek | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
173 | Kozák Jan | Vinohradské šlapky | 62 | 26 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/8 |
173 | Harabiš Zbyněk | Author Tufo Zlín | 65 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
177 | Kyselý Petr | Zduchovice | 64 | 25 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/25 |
178 | Bubeníček Jiří | Sokol Lhota | 68 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
178 | Kašparec Petr | AC Česká Lípa | 62 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
178 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
178 | Kubeček Ladislav | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
178 | Filingr Čeněk | BK - FC Kadaň | 61 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
178 | Novák Milan | Dětenice | 68 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
178 | Lichý Dušan | Třinec | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
178 | Schmidt Rudolf | Suchý vrch | 67 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
178 | Richter Martin | Spona Teplice | 67 | 24 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/24 |
178 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
178 | Wojtyla Jaromír | Lhota u Opavy | 70 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
189 | Kubr Václav | AC Laura Praha | 62 | 23 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/23 |
190 | Zbořil Josef | Kroměříž | 62 | 22 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/7 |
190 | Veselý Miroslav | GLASSMAN TT Teplice | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
190 | Kučera Petr | Stružinec | 61 | 22 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/22 |
190 | Kunovjánek Aleš | Praha 10 | 65 | 22 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/13 |
190 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
190 | Malík Vít | Sokol České Budějovice | 69 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
190 | Jelínek Jiří | Racek | 64 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
190 | Kantor Pavel | Palavan Bavory | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
190 | Němec Zdeněk | PJR Frenštát p. R. | 63 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
190 | Čeloud Milan | Větřní | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 | |
200 | Groš Štefan | Groš Team | 61 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
200 | Beránek Roman | EKOFAS Ostrava | 63 | 21 | 2 | S:1/3, A:1/18, B:0/0 |
200 | Myšák Milan | Sokol Jehnědí | 66 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
200 | Kloda Marian | Karviná | 68 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
200 | Havlíček Libor | OB Jilemnice | 61 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
200 | Pytela Pavel | HO Vrbno pod Pradědem | 63 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
206 | Vaněk Martin | Frenštát pod Radhoštěm | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
206 | Kawulok Zbyšek | TJ Dolní Lomná | 62 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
206 | Šulc Jiří | Chřibská | 62 | 20 | 3 | S:2/15, A:0/0, B:1/5 |
206 | Stránský Tomáš | Sparta Praha | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
206 | Jirásek Stanislav | Hradec Králové | 65 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
206 | Rác Václav | Stružinec | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
206 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
206 | Malát Michal | Borek | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 | |
214 | Sadílek Martin | OB Vizovice | 69 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
214 | Beznoska Kamil | Čermná | 63 | 19 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/19 |
214 | Pergner Petr | Zámek Dobříš | 61 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
214 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
214 | Ernest Miroslav | Dubí | 62 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
219 | Rozsypal Vladislav | STS Chvojkovice Brod | 70 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
219 | Filipec Rostislav | SK Valašské Království | 68 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
219 | Luberda Petr | DVtech.cz České Budějovice | 65 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
219 | Binar Luboš | HOBUK | 66 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
219 | Kycik Antonín | Alarm Kycik | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
219 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
219 | Roháček Michal | MR - Loga.cz | 61 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
219 | Miler Luboš | Strunkovice nad Blanicí | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
219 | Dvořáček Václav | Etriatlon | 69 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
219 | Heger Jiří | Smart team | 69 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
219 | Šimek Roman | Fortex Moravský Beroun | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
219 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
219 | Kukaň František | GAMA Železná Ruda | 61 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
219 | Maleňák Ivo | Nolex | 63 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
219 | Král Zdeněk | Velké Přílepy | 68 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
234 | Suchý Pavel | TJ Cyklorenova Cvikov | 69 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
234 | Rychecký Tomáš | HH Smíchov | 66 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
234 | Klimeš Pavel | HOMEMADE Čukotka | 66 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
234 | Pavlica Petr | ŠSK Újezd nad Lesy | 63 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
234 | Keller Antonín | Orel Veřovice | 63 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
234 | Valeš Pavel | NEI Žihobce | 64 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
240 | Kufa Leon | Třinec | 64 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
240 | Fiala Luboš | Podhorní Újezd | 69 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
240 | Malát Jan | Boršov nad Vltavou | 69 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
240 | Živný Michal | Stromovka Praha | 63 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
240 | Honzík Tomáš | TU Liberec | 70 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
245 | Skřivánek Miloslav | GYTRIO Jičín | 62 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
245 | Silný Josef | Trutnov | 61 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
245 | Bierski Jan | - | 62 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
245 | Fišer Jiří | TJ Sokol Říkov | 67 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
245 | Rygál Libor | SK Maxtri Liberec | 62 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
245 | Dočkal Radek | Rila Team - Brno | 66 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
245 | Varvařovský Ivo | Jilemnice | 65 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
245 | Štefek Jaroslav | TJ Sokol Nové Veselí | 62 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
245 | Novotný Petr | NOVIS Praha | 61 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
245 | Kunčar Vít | CRAFT TEAM Luhačovice | 66 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
245 | Louda Petr | AC Česká Lípa | 64 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
245 | Peška Robert | HO Škrovád | 67 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
245 | Dumek Václav | Jiskra Tanvald | 62 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
258 | Pour Pavel | RH Kartouzy Valdice | 69 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
258 | Turek Jiří | Chaloupky | 62 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
258 | Vacek Oldřich | HOBUK | 66 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
258 | Žďárský Aleš | SK Nové Město n. M. | 61 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
258 | Zeman Zdeněk | Všechovice | 68 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
263 | Vokáč Roman | Zdice | 62 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
263 | Šulc Jan | Continentál | 70 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
263 | Dlar Ladislav | - | 70 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
263 | Tér Dušan | TJ Spartak Police nad Metují | 65 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
267 | Dvořák Jiří | Viking Jilemnice | 63 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
267 | Bura Libor | Svědci Kozubovi | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
267 | Stržínek Karel | CK Stará Ves | 64 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
267 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 66 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
267 | Vojkůvka Jan | Ekofas Ostrava | 68 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
267 | Uxa Tomáš | TT Loko Beroun | 65 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
273 | Weinelt Pavel | Jirkov | 69 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
273 | Vejvara Milan | Marathon club Syřenov | 69 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
273 | Vejvoda Jiří | SK ASSPRO Náchod | 62 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
276 | Mašek Roman | Novis TK Praha | 61 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
276 | Zbuzek Jaroslav | KL Sport Most | 65 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
276 | Fiala Petr | Šluknov - Království | 65 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
276 | Holeček Jiří | Svědci Kozubovi | 70 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
276 | Mojžíšek Pavel | Horní Datyně | 65 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
281 | Smith Grahame | Vrchlabí | 66 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
281 | Silný Karel | Opava | 63 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
281 | Havíř Josef | Truhlářství Josef Havíř Chýnice | 67 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
281 | Chládek Marcel | Rakovník | 68 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
285 | Švanda Petr | Slaný | 67 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
286 | Ušák Jiří | Hostinné | 69 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
286 | Kukla Karel | Teplice | 64 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
288 | Zuzánek Jiří | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 63 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
288 | Sigmund Radek | Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice | 70 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
288 | Minka Martin | Dolní Lánov | 65 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
288 | Ranš Slavoj | Černošice | 62 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
288 | Krubner Miroslav | Slovan Lochovice | 64 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
293 | Vávra Martin | TJ Jiskra Hořice | 63 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
294 | Machek Pavel | Vidoň | 61 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
294 | Slamiak Stanislav | Loko Ostrava | 62 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Frýdl Miroslav | Hradec Králové | 64 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Schuchard Eric | - | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Tarča Jurij | TT Ostrava | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Polišenský Richard | Skvarenesadlo.cz | 65 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Žofka Pavel | Alpa Ostrava | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Slíž Martin | - | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Hyánek Aleš | New Balance Team | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Šnobel Zdeněk | - | 65 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Mikulenka Tomáš | - | 70 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Olejník Dalibor | XORS OFFICE | 65 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Valica Dušan | - | 69 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Bezucha Jiří | OS Pohyb a zdraví | 62 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Kamenský Peter | Most | 69 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
294 | Záveský Richard | Orel Česká Třebová | 63 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
294 | Bartoš Edwin | - | 68 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
311 | Špringr Zdeněk | Sokol Milovice | 70 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
312 | Novák Jan | TJ Sokol Ostroměř | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
312 | Čapek Milan | Syřenov | 65 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
312 | Kulík Vlastimil | Bakov nad Jizerou | 66 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
312 | Tomášek Petr | SVARTES Hořice | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
312 | Nádhera Petr | Hradec Králové | 67 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
312 | Keclík Petr | Tilius Praha | 70 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 866 | 24 | S:9/435, A:8/288, B:7/143 |
2 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 796 | 15 | S:6/390, A:5/274, B:4/132 |
3 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 749 | 17 | S:7/369, A:6/252, B:4/128 |
4 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 709 | 24 | S:8/351, A:6/220, B:10/138 |
5 | Gombita Josef | Loučná 956 | 58 | 663 | 19 | S:7/300, A:5/240, B:7/123 |
6 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 594 | 14 | S:5/291, A:4/198, B:5/105 |
7 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 567 | 20 | S:8/285, A:6/176, B:6/106 |
8 | Šrůtek Stanislav | Maratonstav Úpice | 58 | 556 | 17 | S:7/285, A:6/188, B:4/83 |
9 | Šrámek Jaromír | KVS Šumperk | 58 | 427 | 13 | S:5/252, A:1/48, B:7/127 |
10 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 387 | 12 | S:4/168, A:4/142, B:4/77 |
11 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 380 | 15 | S:7/198, A:3/110, B:5/72 |
12 | Nečas Josef | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 348 | 12 | S:6/195, A:3/106, B:3/47 |
13 | Šimůnek Jaromír | SKP Jablonec nad Nisou | 55 | 342 | 4 | S:4/342, A:0/0, B:0/0 |
14 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 315 | 3 | S:3/315, A:0/0, B:0/0 |
15 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 292 | 7 | S:2/138, A:1/44, B:4/110 |
16 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 272 | 6 | S:1/81, A:2/124, B:3/67 |
17 | Kaše Jaroslav | Agri Ramp Brno | 53 | 271 | 8 | S:2/102, A:2/70, B:4/99 |
18 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 215 | 5 | S:2/123, A:1/48, B:2/44 |
19 | Švidernoch Milan | X-AIR Ostrava | 58 | 214 | 6 | S:3/138, A:2/56, B:1/20 |
20 | Wálek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 209 | 4 | S:2/138, A:1/44, B:1/27 |
21 | Bombera Jiří | Moravská Třebová | 55 | 199 | 6 | S:1/39, A:2/96, B:3/64 |
22 | Kacíř Zdeněk | Loučna 956 | 56 | 157 | 4 | S:1/57, A:2/80, B:1/20 |
23 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 155 | 6 | S:1/36, A:2/60, B:3/59 |
24 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 152 | 4 | S:1/66, A:1/38, B:2/48 |
25 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 144 | 7 | S:3/72, A:2/50, B:2/22 |
26 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 142 | 3 | S:2/108, A:1/34, B:0/0 |
27 | Kubr Václav | Hvězda Pardubice | 55 | 141 | 5 | S:2/72, A:1/32, B:2/37 |
28 | Chroust Jan | Krásná Lípa | 60 | 140 | 6 | S:2/39, A:1/44, B:3/57 |
29 | Palas Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 53 | 138 | 3 | S:3/138, A:0/0, B:0/0 |
30 | Brunclík Ivo | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 136 | 7 | S:2/69, A:0/0, B:5/67 |
31 | Krčka Bohuslav | Bobo Team Větřní | 59 | 130 | 3 | S:1/66, A:1/44, B:1/20 |
32 | Zdeněk Bílý | Hvězda SKP Pardubice | 59 | 123 | 5 | S:0/0, A:2/72, B:3/51 |
33 | Štoček Michal | ČKS SKI Jilemnice | 60 | 121 | 4 | S:2/87, A:0/0, B:2/34 |
34 | Martynek Vladislav | SKI Mosty | 59 | 120 | 2 | S:1/72, A:1/48, B:0/0 |
35 | Vynikal Bedřich | Olomouc | 52 | 116 | 3 | S:1/54, A:1/40, B:1/22 |
36 | Tománek Pavel | LKVE Veřovice | 55 | 115 | 4 | S:1/48, A:1/36, B:2/31 |
37 | Pucholt Jiří | TJ Sokol Unhošť | 59 | 112 | 5 | S:3/78, A:0/0, B:2/34 |
37 | Kirsch Petr | AK Most | 56 | 112 | 2 | S:1/81, A:0/0, B:1/31 |
39 | Strouhal Zdeněk | Sport Staněk Turnov | 59 | 110 | 4 | S:2/78, A:1/18, B:1/14 |
40 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 107 | 6 | S:1/51, A:0/0, B:5/56 |
41 | Šebek Jindřich | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 106 | 3 | S:2/66, A:1/40, B:0/0 |
42 | Pospíšil Antonín | TJ Tlučná | 60 | 105 | 2 | S:1/51, A:1/54, B:0/0 |
42 | Krejsa Václav | Rentia Praha | 52 | 105 | 6 | S:1/3, A:1/36, B:4/66 |
42 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 105 | 5 | S:2/39, A:1/34, B:2/32 |
45 | Přívětivý Miroslav | KHB Radegast | 53 | 104 | 3 | S:1/57, A:1/28, B:1/19 |
45 | Eppert Roman | Canis Team Jablonec | 59 | 104 | 4 | S:1/12, A:3/92, B:0/0 |
45 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 104 | 5 | S:1/27, A:0/0, B:4/77 |
48 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 101 | 3 | S:1/45, A:2/56, B:0/0 |
49 | Tík František | Vodňanská drůbež | 57 | 97 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/35 |
49 | Plašil Milan | S.L. Mlázovice | 59 | 97 | 2 | S:0/0, A:1/62, B:1/35 |
51 | Jindra David | AC Obora Hvězda Praha | 60 | 95 | 3 | S:1/48, A:0/0, B:2/47 |
52 | Trnka Milan | Lokomotiva Trutnov | 56 | 92 | 3 | S:1/60, A:1/32, B:0/0 |
53 | Hamerník Jan | Fit Club Hájek | 55 | 90 | 2 | S:2/90, A:0/0, B:0/0 |
54 | Krupka Milan | TJ Rumburk | 56 | 88 | 4 | S:3/75, A:0/0, B:1/13 |
55 | Balcar Pavel | Sokol SKI Skuhrov nad Bělou | 56 | 87 | 2 | S:2/87, A:0/0, B:0/0 |
56 | Kvita Josef | MK Kopřivnice | 51 | 85 | 2 | S:1/51, A:1/34, B:0/0 |
57 | Švrček Jiří | Ostrava | 53 | 72 | 2 | S:2/72, A:0/0, B:0/0 |
58 | Hrdina Vilém | Praha 8 | 56 | 69 | 2 | S:2/69, A:0/0, B:0/0 |
59 | Vrabec Milan | Staněk Sport Turnov | 60 | 67 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/13 |
60 | Jadrníček Petr | Lokomotiva Ostrava | 57 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
60 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 66 | 2 | S:1/42, A:0/0, B:1/24 |
60 | Balatka Miroslav | SKI Jablonec nad Nisou | 59 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
63 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 65 | 3 | S:0/0, A:1/36, B:2/29 |
64 | Mražik Karel | Kaplice | 59 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
64 | Kovařík Oldřich | TTC Olomouc | 60 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
64 | Bufka Zdeněk | AC Česká Lípa | 57 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
67 | Zahradník Jan | TJ Slavoj Čáslav | 56 | 58 | 2 | S:1/30, A:1/28, B:0/0 |
67 | Komárek Bedřich | Hlubočky | 53 | 58 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/19 |
69 | Navrátil Bedřich | Český Krumlov | 52 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
69 | Šíma Josef | Policie ČR Bruntál | 53 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
69 | Antoš Jiří | SKI Jilemnice | 57 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
72 | Mocker František | AC Česká Lípa | 58 | 55 | 5 | S:1/3, A:1/24, B:3/28 |
73 | Vorel Jan | Český Krumlov | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 | |
73 | Špacír Ladislav | Loko Břeclav | 55 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
73 | Suchý Jiří | Praha | 59 | 54 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/54 |
76 | Doležal Jaromír | SABZO Praha | 57 | 51 | 3 | S:1/21, A:0/0, B:2/30 |
76 | Žarluk Zdeněk | - | 58 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
76 | Raclavský Vlastimil | TJ Liga 100 Olomouc | 55 | 51 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/11 |
79 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 50 | 2 | S:0/0, A:1/32, B:1/18 |
80 | Piskáček Ota | AWT Duchek Team Hluboká | 56 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
80 | Hrabuška Jaroslav | MK Seitl Ostrava | 57 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
82 | Mach Václav | Maratonstav Úpice | 55 | 46 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/20 |
83 | Vévoda Ivan | AK Perná | 60 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
84 | Kolář Leopold | SG Vrbno pod Pradědem | 54 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
84 | Gregor Jaroslav | AC OH Praha | 51 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
86 | Šindelář Rudold | SK Vlaška | 60 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
86 | Voda Jan | SŠT Most | 59 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
86 | Slowioczek Roman | MK Seitl | 59 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
86 | Hojda Petr | Spartak Klenčí | 57 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
86 | Rozman Ladislav | Cyklolaso Brno | 54 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
91 | Klajban Lubomír | Texas Úblo | 59 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
91 | Ryšavý Jiří | SK OB Ostrava | 58 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
91 | Krpata Kamil | TJ Karlovice | 52 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
91 | Havránek Ladislav | TJ Liga 100 Praha | 56 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
95 | Novák Zdeněk | Domažlice | 52 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
95 | Horák Jiří | MP Praha | 58 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
95 | Martiňák Jiří | CTC SMC Fort Ústí nad Orlicí | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 | |
95 | Kopřiva Josef | TC Dvořák České Budějovice | 52 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
99 | Rücker Oldřich | Bon Bon Lhota | 55 | 36 | 4 | S:2/12, A:0/0, B:2/24 |
99 | Šlégr Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
99 | Frinta Petr | AC Náchod | 58 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
99 | Marek Ludvík | Popocatepetl | 58 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
99 | Kosek Miroslav | SPV Těchonín | 55 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
99 | Knýř Jan | SK Maxtri Liberec | 60 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
105 | Šorfa Luboš | AC Náchod | 57 | 35 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/9 |
106 | Tvrzník Petr | 1. běžecký Jablunkov | 56 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
107 | Urbiš Vilém | Spartak | 54 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
107 | Stříbrný Rostislav | Moravská Slávia Brno | 52 | 33 | 2 | S:1/3, A:1/30, B:0/0 |
107 | Novotný Jiří | BK SAK Karviná | 59 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
110 | Pelzer Lorenc | - | 60 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
110 | Němec Miloš | Bonbon Praha | 59 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
110 | Uhrner Petr | TJ Sport Mladkov | 58 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
113 | Zuzánek Zdeněk | Tatran Jablonec nad Nisou | 59 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
114 | Wawrzyczek Josef | Biathlon Karviná | 54 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
114 | Arabas Josef Krysztof | Zabiegani Czestochova | 52 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
116 | Koval Jiří | TJ Frenštát p. R. | 53 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
117 | Šatra Alois | Tatran Velké Hydčice | 58 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
117 | Kovář Rostislav | AK Olomouc | 51 | 27 | 2 | S:0/0, A:1/18, B:1/9 |
117 | Přinda Oldřich | USK Slavia TU Liberec | 51 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
117 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
117 | Fliegl Miloslav | Kerteam | 54 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
117 | Jakoubek Arnošt | Staněk - Sport - Turnov | 52 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
117 | Zoubek Karel | Vanovice | 60 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
124 | Navařík Pavel | Rožnov pod Radhoštěm | 56 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
124 | Havlín Antonín | AC OH Praha | 55 | 26 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/17 |
126 | Mařík Jiří | EKOFAS Ostrava | 55 | 25 | 2 | S:1/3, A:1/22, B:0/0 |
127 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
127 | Hájíček František | AVC Praha | 51 | 24 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/24 |
127 | Jamrík Miroslav | Orlová | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 | |
127 | Pur Václav | Šumperk | 55 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
127 | Děcký Zdeněk | Ostrava | 59 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
132 | Beránek Josef | MK Kladno | 58 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
132 | Kasal Václav | Libínské Sedlo | 60 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
134 | Mráček Pavel | TJ Sokol Mšeno | 55 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
134 | Rinka Erich | MK Seitl Ostrava | 54 | 21 | 3 | S:1/3, A:0/0, B:2/18 |
136 | Slaměný Oldřich | AC Česká Lípa | 52 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
136 | Knápek Lubomír | LK Šumperk | 59 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
136 | Křížek Květoslav | ZKO Turnov | 57 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
136 | Doležálek Zdeněk | Liga 2000 Tábor | 55 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
136 | Smola Josef | MK Seitl | 51 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
141 | Blažek Josef | Alšovice | 58 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
142 | Švihel Miroslav | BS Slopné | 58 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
142 | Balatka Jaroslav | SKP Maják Jablonec nad Nisou | 54 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
142 | Šrachta Vladimír | Cyklosprint Cvikov | 60 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
142 | Filip Karel | Nové Strašecí | 55 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
142 | Hovorka Karel | TJ Petřiny Praha | 51 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
147 | Šnajdr Jiří | SK AUTOREST | 54 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
147 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
147 | Cipl František | BON BON Praha | 51 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
147 | Langr Jiří | Třebnouševec | 57 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
151 | Westrmayer Jiří | SK WESTRMAYER | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 | |
151 | Hlein Hans Peter | LTF Mospingen | 52 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
151 | Čižinský Jaromír | SAB 20 Praha | 55 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
151 | Rucker Oldřich | Bonbon Lhota | 55 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
155 | Fendrych František | SK Hakoach Praha | 52 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
155 | Škorňa Vlastimil | TS Vizovice | 55 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
155 | Folber Vladimír | Oleško | 51 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
155 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
159 | Weisse Frank | Mezium o.s. Pěčín | 54 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
159 | Drahoš Josef | SOŠ Jablunkov | 52 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
159 | Hanzl Vlastimil | Orel Brno-Bohunice | 53 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
162 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
163 | Mach Jan | CSK Teplice nad Metují | 56 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
163 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 12 | 2 | S:2/12, A:0/0, B:0/0 |
163 | Zeman Zbyněk | Litvínov | 54 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
163 | Kalvoda Břetislav | Cyklosprint Cvikov | 55 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
163 | Říha Jaroslav | Tenis Týnec nad Labem | 53 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
163 | Lubínek Lubomír | SVT Zlín | 60 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
169 | Roubíček Milan | ACES Team Karlovy Vary | 55 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
169 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
171 | Michler Petr | Liga 100 Praha | 55 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
171 | Hejnyš Miroslav | TJ Spartak Police nad Metují | 60 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
173 | Kašpar Jiří | Šumperk | 53 | 9 | 2 | S:2/9, A:0/0, B:0/0 |
174 | Karlíček Aleš | Hasiči Kramolna NTC | 60 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
175 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 6 | 2 | S:2/6, A:0/0, B:0/0 |
175 | Hojač Mojmír | TJ Jiskra Tanvald | 58 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
175 | Bureš Jindřich | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
178 | Růžička Karel | Česká Ves | 56 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Blaško Štefan | Horní Morava | 59 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Salači Petr | Sokol Opava | 56 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Holina Miroslav | Praha Zahradní Město | 54 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
178 | Hruška Milan | Sportovní spolek Radost | 59 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šmída Oldřich | Maratonstav Úpice | 48 | 876 | 30 | S:11/441, A:8/288, B:11/147 |
2 | Javůrek Jiří | Maratonstav Úpice | 48 | 772 | 24 | S:9/387, A:6/252, B:9/133 |
3 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 764 | 22 | S:9/375, A:4/248, B:9/141 |
4 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 658 | 18 | S:7/336, A:6/208, B:5/114 |
5 | Les Josef | Maratonstav Úpice | 47 | 535 | 22 | S:8/255, A:8/182, B:6/98 |
6 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 467 | 17 | S:6/234, A:5/148, B:5/85 |
7 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 460 | 16 | S:7/228, A:6/180, B:3/52 |
8 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 444 | 22 | S:8/216, A:7/154, B:7/74 |
9 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 409 | 7 | S:2/165, A:3/186, B:2/58 |
10 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 366 | 7 | S:3/210, A:2/102, B:2/54 |
11 | Beskydský Dědek | Klub Důchodců | 45 | 359 | 10 | S:3/162, A:4/142, B:3/55 |
12 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 340 | 7 | S:4/240, A:1/54, B:2/46 |
13 | Šalplachta Jindřich | Fenix Ski Team Jeseník | 47 | 319 | 7 | S:3/189, A:2/88, B:2/42 |
14 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 259 | 7 | S:2/108, A:2/86, B:3/65 |
15 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 252 | 6 | S:3/186, A:0/0, B:3/66 |
16 | Kopeček Ivan | Moravská Slavia Brno | 49 | 248 | 6 | S:5/210, A:1/38, B:0/0 |
17 | Podžorny Ervin | Český Těšín | 236 | 4 | S:2/144, A:2/92, B:0/0 | |
17 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 236 | 8 | S:1/60, A:3/118, B:4/58 |
19 | Valíček Václav | ČZ Strakonice | 50 | 213 | 3 | S:1/81, A:2/132, B:0/0 |
20 | Kubíček František | BM Auto Mikulov | 46 | 198 | 4 | S:1/66, A:3/132, B:0/0 |
21 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 183 | 3 | S:3/183, A:0/0, B:0/0 |
22 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 176 | 4 | S:1/66, A:1/44, B:2/66 |
23 | Málek Zdeněk | AVC Praha | 43 | 171 | 4 | S:2/75, A:2/96, B:0/0 |
24 | Procházka Václav | MK Seitl Ostrava | 45 | 166 | 3 | S:2/126, A:1/40, B:0/0 |
25 | Rechtenberg Karel | PJR Frenštát | 47 | 162 | 4 | S:2/96, A:2/66, B:0/0 |
26 | Krejčí Josef | Pepa Team Frýdek Místek | 49 | 156 | 6 | S:2/72, A:2/54, B:2/30 |
27 | Němec Jiří | Lockar | 48 | 152 | 3 | S:1/66, A:1/62, B:1/24 |
28 | Strakoš Jiří | Tatra Kopřivnice | 50 | 143 | 2 | S:1/81, A:1/62, B:0/0 |
29 | Hlavsa František | ABK 99 Pohořelice | 47 | 137 | 3 | S:1/66, A:1/44, B:1/27 |
30 | Biemann Götz | SKI Harrachov | 43 | 126 | 2 | S:1/72, A:1/54, B:0/0 |
31 | Linhart Miloš | SC Dobrošov | 44 | 121 | 5 | S:0/0, A:2/76, B:3/45 |
32 | Jašek Pavel | TJ Liga 100 Olomouc | 45 | 116 | 2 | S:1/72, A:1/44, B:0/0 |
33 | Mikšovský Zdeněk | AK Včelná | 45 | 110 | 2 | S:1/66, A:1/44, B:0/0 |
34 | Balko Peter | KČT Lysá Hora | 44 | 100 | 2 | S:1/60, A:1/40, B:0/0 |
35 | Matysík Vladimír | MK Seitl Ostrava | 48 | 93 | 3 | S:1/48, A:1/26, B:1/19 |
36 | Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 50 | 87 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/27 |
37 | Navara Petr | MK Kopřivnice | 45 | 85 | 3 | S:1/33, A:2/52, B:0/0 |
38 | Čech Karel | KAK Praha | 45 | 84 | 2 | S:2/84, A:0/0, B:0/0 |
39 | Volek Ivo | CK Stará Ves | 48 | 78 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/24 |
39 | Bednařík Jiří | LBK Kopřivnice | 45 | 78 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/24 |
41 | Chytil Vladimír | DD Všechovice | 50 | 71 | 2 | S:0/0, A:1/44, B:1/27 |
42 | Soviš Ivan | CK Stará Ves | 46 | 70 | 2 | S:1/48, A:0/0, B:1/22 |
43 | Holý Josef | AC Moravská Slávia Brno | 41 | 67 | 3 | S:0/0, A:1/32, B:2/35 |
43 | Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 50 | 67 | 2 | S:1/45, A:0/0, B:1/22 |
45 | Smutný Oldřich | COOP Mnichovo Hradiště | 48 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
46 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 |
47 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 61 | 3 | S:0/0, A:1/28, B:2/33 |
48 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 60 | 1 | S:1/60, A:0/0, B:0/0 |
49 | Říha Miroslav | Sokol Sadská | 45 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
49 | Zahula Jan | ČD Tanvald | 50 | 57 | 1 | S:1/57, A:0/0, B:0/0 |
51 | Čepelka Oldřich | Tima Liberec | 48 | 56 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/56 |
52 | Svoboda Václav | SŽDC Praha | 49 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
52 | Pirk Jan | Lékařský Tri klub Praha | 48 | 54 | 1 | S:1/54, A:0/0, B:0/0 |
52 | Jirásek Miroslav | SDH Pavlišov | 47 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
55 | Vyskočil Jaromír | Sokol Kolín | 46 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
56 | März František | Sokol Kout | 43 | 50 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/20 |
57 | Konop Jiří | JC Dumont Domažlice | 49 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
58 | Plecháček Jiří | Praha | 44 | 47 | 2 | S:1/33, A:0/0, B:1/14 |
59 | Svoboda Jan | Příbram | 43 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
60 | Fejgl Zdeněk | BK Vratimov | 42 | 42 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/16 |
60 | Husička Jiří | TJ Liga 100 Olomouc | 48 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
62 | Nový Břetislav | SABZO Praha | 47 | 41 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/41 |
63 | Študlar Jiří | Sedlce | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 | |
64 | Dolejš Jan | TJ Sokol Unhošť | 49 | 38 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/38 |
64 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 38 | 1 | S:0/0, A:1/38, B:0/0 |
66 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 37 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/37 |
67 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
67 | Lerch Vladislav | ČD Olomouc | 48 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
67 | Holec František | TJ Slezan Frýdek Místek | 46 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
67 | Milfait Jiří | Sokol Dobříš | 41 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
67 | Bobek Josef | Olexovice | 49 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
72 | Ryska Pavel | LAUNDROMAT ŽATEC | 44 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
73 | Valtr Bohumil | DUCHEK Team Hluboká | 41 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
73 | Fogaš Pavol | MK Kopřivnice | 41 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
75 | Sládek Ladislav | Sokol Písek | 49 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
75 | Janový Petr | AC-Trial Plzeň | 45 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
77 | Trombik Emil | Český Těšín | 46 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
78 | Mikoláš Milan | Beroun | 42 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
78 | Honzák Jiří | Jičín | 50 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
78 | Čada Jiří | KČT Nýrsko | 48 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
78 | Navrátil Josef | SK Stračice | 49 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
82 | Hrúša Zdeněk | Jirčany | 46 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
82 | Šteinc Ludvík | Vrchlabí | 41 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
82 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
82 | Marek František | SK Hronov | 41 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
86 | Kuthan Vojta | Krásná Lípa | 50 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
86 | Nejman Bedřich | AC Náchod | 50 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
86 | Vaško Bohuslav | Lanškroun | 48 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
86 | Peška Antonín | TJ Sokol Holešov | 48 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
86 | Mucha Petr | Sokol Kobylisy | 47 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
91 | Sedláček Jan | TJ Liga 100 Olomouc | 46 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
91 | Stráník Aleš | Blansko | 50 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
91 | Hrstka Miroslav | TJ Sokol Jesenice | 46 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
91 | Mach Ladislav | Šachy Lužany | 47 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
91 | Řezáč Ivo | Litvínov | 41 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
91 | Lanta Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
97 | Molhanc Karel | KČT Nýrsko | 50 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
97 | Zubatý Jiří | AVERFLOR, a.s. | 47 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
97 | Dvořák Ladislav | TJ Sokol Velké Hamry I. | 48 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
97 | Krassa Manfred | ŠAK Chodov | 44 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
97 | Boháč Karel | Ligo 2000 Tábor | 47 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
102 | Chochola Vladimír | MK Kladno | 50 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
102 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
102 | Setunský Oldřich | ŠK Houštka | 48 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
105 | Adam Petr | AC Obora Hvězda Praha | 50 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
105 | Jandura Pavel | Sokol Jičín | 46 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
107 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
107 | Hazzátko Jan | SPONA Teplice | 50 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
107 | Čapek Antonín | AVC Praha | 41 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
110 | Kvapil Vojtěch | Sokol Suchý Důl | 48 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
111 | Smeták Václav | Most | 50 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
112 | Červenka Karel | Hora Sv. Kateřiny | 41 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 882 | 37 | S:9/435, A:11/294, B:17/153 |
2 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 778 | 30 | S:10/390, A:8/256, B:12/132 |
3 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 669 | 15 | S:5/333, A:4/218, B:6/118 |
4 | Kohout Tomáš | Kooperativa | 37 | 385 | 5 | S:3/315, A:0/0, B:2/70 |
5 | Havlíček Zdeněk | AC Vrchlabí | 35 | 341 | 5 | S:3/252, A:1/62, B:1/27 |
6 | Tomíšek Jindřich | Střechy Macháček | 39 | 318 | 6 | S:2/153, A:2/116, B:2/49 |
7 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 313 | 6 | S:2/147, A:3/142, B:1/24 |
8 | Culka Václav | Liga Kostelec nad Orlicí | 35 | 262 | 5 | S:2/162, A:1/54, B:2/46 |
9 | Palkovič Vladislav | Bobo Team Větřní | 39 | 182 | 3 | S:1/93, A:1/54, B:1/35 |
10 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 171 | 3 | S:1/105, A:0/0, B:2/66 |
11 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 148 | 4 | S:0/0, A:1/62, B:3/86 |
12 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec nad Nisou | 35 | 147 | 3 | S:1/93, A:0/0, B:2/54 |
13 | Sládek Miloslav | Spiridon České Budějovice | 39 | 132 | 2 | S:0/0, A:2/132, B:0/0 |
14 | Volný Jaromír | HO Vítkovice | 35 | 126 | 2 | S:1/72, A:1/54, B:0/0 |
15 | Kortus František | OK Kašperské Hory | 40 | 85 | 2 | S:0/0, A:1/54, B:1/31 |
15 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 85 | 4 | S:0/0, A:0/0, B:4/85 |
17 | Buchar Jan | ATL Vrchlabí | 33 | 84 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/18 |
18 | Zikeš František | TJ Slezan Frýdek-Místek | 28 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
19 | Soukup Jiří | TJ LIGA 100 Hradec Králové | 27 | 77 | 2 | S:1/60, A:0/0, B:1/17 |
20 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 72 | 1 | S:1/72, A:0/0, B:0/0 |
21 | Piskoř Karel | PJR Frenštát p. R. | 38 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
21 | Hána Květoslav | Svatobořice-Mistřín | 37 | 70 | 1 | S:0/0, A:1/70, B:0/0 |
23 | Lajčík Alois | AK Olomouc | 40 | 62 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/62 |
24 | Lech Jiří | Plky tým Brno | 37 | 48 | 1 | S:0/0, A:1/48, B:0/0 |
25 | Machala Jaroslav | Hluk | 38 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
25 | Slowiaczek Pavel | Bocanovice | 40 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
25 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 44 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/44 |
28 | Růžička Josef | Tatran Železná Ruda | 39 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
29 | Putschögl Jaroslav | Sokol Písek | 39 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
30 | Málek Daniel | Jílové | 34 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
31 | Knebl Vladislav | Toma Otrokovice | 35 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
31 | Kresl Ladislav | Český Krumlov | 39 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
31 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
31 | Merunka Jan | MK Kladno | 40 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
31 | Procházka Václav | Sokol Lom - Litvínov | 40 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
36 | Kolář Václav | AVC Praha | 40 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
37 | Sedláček František | SOKOL Rychnov n.K. | 40 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
37 | Pejpal Jiří | TJ Liga100 Praha | 34 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
37 | Zelinka Miloslav | Sabzo Praha | 24 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
40 | Šťastný Jaromír | LIGA100 Praha | 30 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 857 | 21 | S:7/429, A:6/284, B:8/144 |
2 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 836 | 25 | S:8/408, A:7/286, B:10/142 |
3 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 756 | 14 | S:4/396, A:4/234, B:6/126 |
4 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 462 | 8 | S:3/255, A:2/110, B:3/97 |
5 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 319 | 6 | S:2/153, A:2/108, B:2/58 |
6 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 289 | 4 | S:3/258, A:0/0, B:1/31 |
7 | Popovová Jaroslava | AC Falcon Rokycany | 48 | 155 | 3 | S:1/93, A:0/0, B:2/62 |
8 | Cupalová Eva | Sokol Bučovice | 47 | 128 | 2 | S:1/66, A:1/62, B:0/0 |
9 | Krejčí Inka | Pepa Team Frýdek Místek | 53 | 102 | 3 | S:0/0, A:1/54, B:2/48 |
10 | Gruberová Věra | Horní Počernice | 52 | 94 | 2 | S:1/72, A:0/0, B:1/22 |
11 | Kubicová Věra | VSK VŠB TU Ostrava | 53 | 93 | 1 | S:1/93, A:0/0, B:0/0 |
12 | Kováříková Pavla | KRB Chrudim | 55 | 70 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/70 |
13 | Kašová Anna | Barnex Sport | 54 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
14 | Tetourová Pavla | Rudolfov | 62 | 1 | S:0/0, A:1/62, B:0/0 | |
15 | Kociánová Marie | Křenovice | 46 | 54 | 1 | S:0/0, A:1/54, B:0/0 |
16 | Svobodová Dana | Příbram | 52 | 48 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/48 |
17 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | 46 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/46 |
18 | Hronová Božena | ŠUTRI | 54 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
19 | Cahlová Slavomíra | LCE Luhačovice | 54 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
19 | Winterová Alena | TJ Rumburk | 49 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
21 | Jelínková Magda | Hvězda SKP Pardubice | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 | |
22 | Zeidlerová Jarmila | SNB - AVC Praha | 51 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
23 | Horká Jana | Sokol Počáply | 50 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
Pořadí | Jméno | Team | Ročník | Body | Starty | Redukce |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 739 | 23 | S:4/327, A:4/280, B:4/132 |
2 | Žák Jiří | Technika Brno EXTREME | 71 | 728 | 19 | S:4/372, A:4/232, B:4/124 |
3 | Blaha Tomáš | AK ASICS Kroměříž | 76 | 707 | 13 | S:4/408, A:4/264, B:1/35 |
4 | Pechek Petr | TJ Maratonstav Úpice | 83 | 670 | 12 | S:4/363, A:3/202, B:3/105 |
5 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč FC | 65 | 580 | 18 | S:4/264, A:4/196, B:4/120 |
6 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 539 | 31 | S:4/213, A:4/210, B:4/116 |
7 | Jančík Bořek | Svartes Hořice | 64 | 497 | 15 | S:4/228, A:4/176, B:4/93 |
8 | Žák Michal | Technika Brno EXTREME | 91 | 480 | 13 | S:4/249, A:4/162, B:3/69 |
9 | Havlíček Jan | CZE | 79 | 466 | 8 | S:4/396, A:0/0, B:2/70 |
10 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 465 | 24 | S:4/231, A:4/146, B:4/88 |
11 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 456 | 22 | S:4/201, A:4/158, B:4/97 |
12 | Kunst Michal | SK Nové Město n. M. | 80 | 447 | 7 | S:4/309, A:2/116, B:1/22 |
13 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 446 | 14 | S:4/165, A:4/186, B:4/95 |
14 | Voják Jiří | CZE | 88 | 415 | 6 | S:4/345, A:1/70, B:0/0 |
15 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 382 | 22 | S:4/165, A:4/138, B:4/79 |
16 | Horák Ondřej | FORTEX Moravský Beroun | 75 | 352 | 5 | S:3/255, A:1/70, B:1/27 |
17 | Brýdl Pavel | SK Nové Město nad Metují | 80 | 332 | 6 | S:4/297, A:0/0, B:1/35 |
18 | Trávníček Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 92 | 322 | 10 | S:3/135, A:3/112, B:4/75 |
19 | Titěra Jan | ASK SG Jablonec nad Nisou | 92 | 320 | 8 | S:3/162, A:4/138, B:1/20 |
20 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 319 | 13 | S:4/144, A:4/122, B:4/53 |
21 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 317 | 13 | S:4/153, A:4/124, B:4/40 |
22 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 278 | 14 | S:4/141, A:4/100, B:4/37 |
23 | Berka Martin | Kozákov | 85 | 262 | 5 | S:4/231, A:0/0, B:1/31 |
24 | Magál Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 245 | 4 | S:1/105, A:1/70, B:2/70 |
25 | Janata Milan | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 243 | 5 | S:4/243, A:0/0, B:0/0 |
26 | Jokel Lubomír | Palestra Praha | 64 | 235 | 12 | S:3/72, A:4/100, B:4/63 |
27 | Papík Roman | AC Česká Lípa | 92 | 233 | 9 | S:0/0, A:3/142, B:4/91 |
28 | Fejfar Ondřej | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 228 | 4 | S:3/204, A:0/0, B:1/24 |
29 | Hanyš Zbyněk | ISCAREX Česká Třebová | 85 | 227 | 6 | S:4/210, A:0/0, B:1/17 |
30 | Štantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 225 | 4 | S:4/225, A:0/0, B:0/0 |
31 | Linhart Radek | Kerda Team | 76 | 213 | 4 | S:2/162, A:0/0, B:2/51 |
32 | Gerych David | CZE | 77 | 205 | 4 | S:3/174, A:0/0, B:1/31 |
33 | Šmída Oldřich | Maratonstav Úpice | 48 | 200 | 21 | S:4/87, A:4/74, B:4/39 |
34 | Havelka Jan | TJ Maratonstav Upice | 79 | 197 | 5 | S:3/138, A:1/32, B:1/27 |
34 | Sehnal Tomáš | KHB Radegast | 73 | 197 | 6 | S:3/117, A:2/64, B:1/16 |
36 | Vymazal Petr | AD Cyklo Brodek u Přerova | 75 | 195 | 5 | S:1/54, A:3/114, B:1/27 |
37 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 181 | 15 | S:2/45, A:4/78, B:4/58 |
38 | Gombita Josef | Loučná 956 | 58 | 180 | 13 | S:3/39, A:4/70, B:4/71 |
39 | Marshall Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 167 | 13 | S:2/81, A:4/52, B:4/34 |
40 | Frei Martin | AK Kroměříž | 86 | 163 | 2 | S:1/93, A:1/70, B:0/0 |
41 | Kučera Martin | VSK UNI Brno | 80 | 153 | 2 | S:2/153, A:0/0, B:0/0 |
42 | Kaleta Daniel | Hrádek ve Slezsku | 82 | 146 | 6 | S:4/123, A:1/14, B:1/9 |
43 | Chlubna Jan | SK Hubertus Karlovy Vary | 84 | 140 | 7 | S:2/51, A:2/52, B:3/37 |
43 | Krupička Robert | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 78 | 140 | 2 | S:1/105, A:0/0, B:1/35 |
45 | Herda Jan | Mytreneek cz | 83 | 139 | 5 | S:0/0, A:3/100, B:2/39 |
46 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 137 | 5 | S:2/36, A:2/82, B:1/19 |
47 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 136 | 10 | S:2/36, A:4/64, B:4/36 |
48 | Dostál Lukáš | SK Nové Město na Moravě | 93 | 131 | 5 | S:2/66, A:2/50, B:1/15 |
49 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 130 | 4 | S:1/36, A:2/72, B:1/22 |
50 | Polášek Jan | AO Slavia Havířov | 80 | 128 | 2 | S:1/66, A:1/62, B:0/0 |
51 | Schejbal Oldřich | AK Olymp Brno | 91 | 127 | 4 | S:3/108, A:0/0, B:1/19 |
52 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 126 | 11 | S:1/21, A:4/74, B:4/31 |
53 | Podroužek Dušan | Kerda Team Liberec | 74 | 117 | 2 | S:2/117, A:0/0, B:0/0 |
54 | Kaván Lubomír | Chřibská | 61 | 116 | 10 | S:3/39, A:3/36, B:4/41 |
54 | Vavruška Jiří | SKP Jablonec nad Nisou | 78 | 116 | 6 | S:3/69, A:1/20, B:2/27 |
56 | Novotný Viktor | Fenix Jeseník | 82 | 115 | 3 | S:2/75, A:1/40, B:0/0 |
57 | Pelíšek David | AK Olomouc | 90 | 108 | 4 | S:1/48, A:1/24, B:2/36 |
58 | Palko Aleš | VSK Univerzita Brno | 71 | 106 | 2 | S:0/0, A:2/106, B:0/0 |
59 | Štoček Fabián | SKI Jilemnice | 94 | 105 | 5 | S:1/30, A:1/20, B:3/55 |
59 | Groh Radoslav | TJ Dvůr Králové nad Labem | 89 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
59 | Kreisinger Jan | AK Kroměříž | 84 | 105 | 1 | S:1/105, A:0/0, B:0/0 |
62 | Rosenberg David | Mizuno World Sport | 86 | 102 | 4 | S:1/9, A:1/48, B:2/45 |
63 | Kunčar David | Praha 10 | 75 | 101 | 2 | S:1/66, A:0/0, B:1/35 |
64 | Kořán Jakub | TJ Klatovy | 88 | 99 | 2 | S:2/99, A:0/0, B:0/0 |
64 | Berka Radim | Kozákov | 82 | 99 | 3 | S:2/81, A:0/0, B:1/18 |
64 | Ježek Přemysl | AC Slovan Liberec | 82 | 99 | 3 | S:3/99, A:0/0, B:0/0 |
67 | Šrámek Jaromír | KVS Šumperk | 58 | 98 | 8 | S:1/21, A:1/26, B:4/51 |
68 | Valíček Radek | Biatlon Strakonice | 74 | 82 | 2 | S:0/0, A:2/82, B:0/0 |
69 | Štefko Robert | AK Kroměříž | 68 | 81 | 1 | S:1/81, A:0/0, B:0/0 |
69 | Pinkas Michal | AO Slávia Havířov | 94 | 81 | 3 | S:2/63, A:1/18, B:0/0 |
69 | Serafin Milan | SK Aritma Praha | 65 | 81 | 4 | S:0/0, A:1/32, B:3/49 |
72 | Ondrášek Pavel | TJ Šumperk | 92 | 79 | 3 | S:1/21, A:2/58, B:0/0 |
73 | Michna Pavel | TJ Slezan Frýdek-Místek | 75 | 76 | 2 | S:1/54, A:1/22, B:0/0 |
74 | Frelich Martin | SOKOL České Budějovice | 71 | 75 | 3 | S:1/21, A:1/38, B:1/16 |
74 | Mikuš Martin | Klub Lyžařů Turnov | 82 | 75 | 2 | S:2/75, A:0/0, B:0/0 |
76 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 74 | 4 | S:1/15, A:2/44, B:1/15 |
76 | Pavlík Vít | Galaxy Team Hranice | 73 | 74 | 3 | S:2/48, A:1/26, B:0/0 |
78 | Rypl Miroslav | PSK Olymp Praha | 92 | 72 | 2 | S:1/24, A:1/48, B:0/0 |
78 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 72 | 3 | S:3/72, A:0/0, B:0/0 |
80 | Boček Jan | Lokomotiva Beroun | 90 | 70 | 2 | S:1/39, A:0/0, B:1/31 |
81 | Lopota Martin | Dukla Liberec | 92 | 69 | 2 | S:1/54, A:0/0, B:1/15 |
82 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 68 | 2 | S:0/0, A:1/48, B:1/20 |
82 | Havlíček Ivo | Lánov Krkonoše | 66 | 68 | 6 | S:1/15, A:2/34, B:3/19 |
84 | Šimurda Martin | SKI Vimperk | 72 | 67 | 2 | S:0/0, A:1/40, B:1/27 |
84 | Dvořák Pavel | Fosa Prostějov | 82 | 67 | 3 | S:2/45, A:1/22, B:0/0 |
84 | Zapalač Martin | ISRT | 86 | 67 | 3 | S:2/48, A:0/0, B:1/19 |
87 | Dedek Aleš | AD Cyklo Brodek u Přerova | 75 | 66 | 2 | S:0/0, A:2/66, B:0/0 |
87 | Bajza Jakub | AK Kroměříž | 90 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
87 | Losman Petr | PSK Olymp Praha | 79 | 66 | 1 | S:1/66, A:0/0, B:0/0 |
90 | Šmíd Petr | Loučná 956 | 69 | 65 | 3 | S:2/51, A:0/0, B:1/14 |
91 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 62 | 3 | S:0/0, A:1/28, B:2/34 |
92 | Brunát Vlastimil | Zbůch | 71 | 60 | 2 | S:0/0, A:2/60, B:0/0 |
92 | Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 61 | 60 | 2 | S:0/0, A:1/36, B:1/24 |
94 | Škrabálek Jan | Krčský Prales | 70 | 59 | 3 | S:0/0, A:1/28, B:2/31 |
95 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 58 | 4 | S:1/33, A:0/0, B:3/25 |
96 | Řemínek Matěj | ISRT | 86 | 57 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/57 |
97 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 56 | 6 | S:1/15, A:2/14, B:3/27 |
98 | Flegl Vlastimil | Vrchlabí | 86 | 54 | 4 | S:0/0, A:2/32, B:2/22 |
99 | Soukup Petr | Kovohutě Příbram | 65 | 53 | 4 | S:0/0, A:0/0, B:4/53 |
100 | Prášil Vítězslav | Rossignol Racing Team Ostrava | 81 | 52 | 3 | S:1/33, A:1/14, B:1/5 |
101 | Ambros Jakub | MK Kopřivnice | 87 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
101 | Kasalík Radim | X-Iont SSK Vítkovice | 78 | 51 | 1 | S:1/51, A:0/0, B:0/0 |
103 | Tík František | Vodňanská drůbež | 57 | 48 | 2 | S:0/0, A:1/30, B:1/18 |
103 | Graf Jakub | Dukla Liberec | 91 | 48 | 1 | S:1/48, A:0/0, B:0/0 |
103 | Šimůnek Jaromír | SKP Jablonec nad Nisou | 55 | 48 | 2 | S:2/48, A:0/0, B:0/0 |
106 | Fojtík Václav | LK Veřovice | 94 | 47 | 2 | S:0/0, A:1/28, B:1/19 |
106 | Krejsa Tomáš | Renovak Kostelec nad Orlicí | 77 | 47 | 5 | S:1/18, A:2/10, B:2/19 |
108 | Polášek Jan | SK Hranice | 83 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
108 | Štolfa Martin | Spartak Police nad Metují | 74 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
108 | Valenta Michal | AVC Praha | 62 | 44 | 7 | S:2/15, A:1/4, B:4/25 |
108 | Dvorník Tomáš | Velké Karlovice | 91 | 44 | 2 | S:1/27, A:0/0, B:1/17 |
108 | Veber Tomáš | Mílaři Domažlice | 74 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
108 | Ondráček Tomáš | Brno | 77 | 44 | 1 | S:0/0, A:1/44, B:0/0 |
114 | Plašil Milan | S.L. Mlázovice | 59 | 43 | 2 | S:0/0, A:1/24, B:1/19 |
115 | Šír Zbyněk | Mladý Klůti | 90 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
115 | Kříž Václav | Hlincova Hora | 64 | 42 | 3 | S:1/6, A:1/22, B:1/14 |
115 | Poklop Martin | FORTEX Moravský Beroun | 88 | 42 | 1 | S:1/42, A:0/0, B:0/0 |
115 | Hochmut Milan | Spartak Rožmitál | 87 | 42 | 2 | S:1/24, A:0/0, B:1/18 |
119 | Mrklovský Miroslav | STALAK Rychnov nad Kněžnou | 72 | 41 | 3 | S:0/0, A:1/16, B:2/25 |
119 | Šmerda Tomáš | Fenix Jeseník | 91 | 41 | 3 | S:1/9, A:2/32, B:0/0 |
119 | Beroušek Pavel | Mílaři Domažlice | 62 | 41 | 2 | S:0/0, A:1/22, B:1/19 |
122 | Javůrek Jiří | Maratonstav Úpice | 48 | 40 | 6 | S:1/9, A:2/18, B:3/13 |
122 | Čabala Vojtěch | TJ Znojmo | 93 | 40 | 1 | S:0/0, A:1/40, B:0/0 |
124 | Moravec Martin | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 39 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/39 | |
124 | Beshir Ervín | SK Zdice | 39 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/24 | |
124 | Šindelek Vladan | TIS Vilhelm | 67 | 39 | 1 | S:1/39, A:0/0, B:0/0 |
127 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 37 | 3 | S:0/0, A:1/20, B:2/17 |
128 | Baláž Roman | BALÁŽ Extreme Team Ostrava | 65 | 36 | 3 | S:1/21, A:1/12, B:1/3 |
128 | Kolín Jiří | Skiareál Špindleruv Mlýn | 78 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Friček Martin | Plzeň | 79 | 36 | 2 | S:2/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Frühauf Petr | PSK Olymp Praha | 91 | 36 | 1 | S:1/36, A:0/0, B:0/0 |
128 | Sikora Jakub | Rossignol Racing Team | 84 | 36 | 1 | S:0/0, A:1/36, B:0/0 |
134 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 35 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/35 |
134 | Vítek Miroslav | Ústí nad Orlicí | 72 | 35 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/9 |
134 | Pohl Jan | Spartak Police nad Metují | 76 | 35 | 2 | S:0/0, A:1/26, B:1/9 |
134 | Brychta Jiří | IS Running Team | 74 | 35 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/35 |
138 | Martinek Jaroslav | Trisk Olomouc | 69 | 34 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/34 |
138 | Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 72 | 34 | 1 | S:0/0, A:1/34, B:0/0 |
140 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 33 | 2 | S:0/0, A:1/18, B:1/15 |
140 | Wurst Milan | BIATLON Břidličná | 82 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
140 | Švec Milan | Špindlerův Mlýn | 63 | 33 | 1 | S:1/33, A:0/0, B:0/0 |
143 | Sedláček Václav | Feje | 86 | 32 | 2 | S:1/15, A:0/0, B:1/17 |
143 | Ježek Pavel | Černošice | 71 | 32 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/32 |
143 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 32 | 5 | S:0/0, A:1/6, B:4/26 |
143 | Knill David | SK Jíra | 76 | 32 | 1 | S:0/0, A:1/32, B:0/0 |
147 | Pross David | SKI Skuhrov nad Bělou | 75 | 31 | 3 | S:0/0, A:1/12, B:2/19 |
147 | Stibor Jan | TJ Sokol Jesenice | 89 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
147 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
147 | Skalský Roman | Salomon | 75 | 31 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/31 |
151 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
151 | Glier Michal | AC Moravská Slávia Brno | 82 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
151 | Honců Míla | Krkonoše Vrchlabí | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 | |
151 | Stejskal Ladislav | 4DVCB | 97 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
151 | Kozina Tomáš | Domažlice | 75 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
151 | Zemaník Jan | TJ Slezan Frýdek Místek | 90 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
151 | Balatka Miroslav | SKI Jilemnice | 82 | 30 | 1 | S:1/30, A:0/0, B:0/0 |
151 | Ketner Karel | AO Slavia Havířov | 90 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
151 | Holub Petr | Olfin Car Vella Trutnov | 66 | 30 | 1 | S:0/0, A:1/30, B:0/0 |
160 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 29 | 5 | S:1/6, A:1/18, B:3/5 |
161 | Vejvara Pavel | Cyklo Jiřička České Budějovice | 79 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
161 | Lichý Tomáš | SK SKI ALP Beskydy | 94 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
161 | Doucha Jiří | TJ Start Náchod | 71 | 28 | 1 | S:0/0, A:1/28, B:0/0 |
164 | Minařík Petr | AK Zlín | 76 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
164 | Belák Jan | Hradec Králové | 82 | 27 | 1 | S:1/27, A:0/0, B:0/0 |
164 | Razým Lukáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
164 | Szebesta Pavel | Dresy Buřík | 68 | 27 | 3 | S:1/12, A:1/8, B:1/7 |
164 | Rykr Jan | Dukla Liberec | 87 | 27 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/27 |
169 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 26 | 3 | S:0/0, A:1/6, B:2/20 |
169 | Gregor Jan | Velešín | 79 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
169 | Kamyc Petr | Bělá nad Radbuzou | 82 | 26 | 1 | S:0/0, A:1/26, B:0/0 |
172 | Beran Jan | Spartak Police nad Metují | 83 | 25 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/25 |
172 | Kožíšek Dušan | Dukla Liberec | 83 | 25 | 2 | S:1/12, A:0/0, B:1/13 |
174 | Rexa Martin | KERDA Team | 79 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
174 | Sládek Daniel | České Budějovice | 71 | 24 | 2 | S:0/0, A:2/24, B:0/0 |
174 | Černý Jaroslav | Lokomotiva Trutnov | 86 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
174 | Prášil Vojtěch | SKI Klub Jablonec nad Nisou | 90 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
174 | Váchal Martin | Tatran Chodov | 64 | 24 | 1 | S:0/0, A:1/24, B:0/0 |
174 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
174 | Oberländer Jan | Sokol Senohraby | 75 | 24 | 1 | S:1/24, A:0/0, B:0/0 |
174 | Flašar Jan | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 86 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
174 | Kučinský Josef | X-AIR Ostrava | 91 | 24 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/24 |
183 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 23 | 2 | S:1/18, A:0/0, B:1/5 |
184 | Wallenfels Jiří | Sokol Královské Vinohrady | 72 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
184 | Stloukal Jaroslav | JSRT Adamov | 68 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
184 | Šrajer Jenda | SSK Vítkovice Black Team | 91 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
184 | Suchý Jiří | Praha 4 | 59 | 22 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/22 |
184 | Navrátil Ondřej | Sokol Vsetín | 81 | 22 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/22 |
184 | Němec Kamil | HZS Vlašim | 75 | 22 | 1 | S:0/0, A:1/22, B:0/0 |
190 | Raida Pavel | SZZ Krnov | 74 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
190 | Havlíček Rostislav | Jilemnice | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 | |
190 | Motl Ondřej | TJ Rumburk | 94 | 21 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/21 |
190 | Šrůtek Stanislav | Maratonstav Úpice | 58 | 21 | 2 | S:2/21, A:0/0, B:0/0 |
190 | Frühauf Petr | PSK Olymp Praha | 91 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
190 | Zahrádka Tomáš | Z hor Team | 71 | 21 | 1 | S:1/21, A:0/0, B:0/0 |
196 | Höferle Michal | AC Domažlice | 88 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
196 | Škrábalek Jan | Krčský les | 70 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
196 | Ungermann Jan | AC Slavoj Český Krumlov | 61 | 20 | 2 | S:0/0, A:1/16, B:1/4 |
196 | Stejskal Ladislav | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 77 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
196 | Vejčner Martin | TJ Znojmo | 86 | 20 | 1 | S:0/0, A:1/20, B:0/0 |
196 | Kaše Jaroslav | Agricomp Brno | 53 | 20 | 3 | S:0/0, A:1/6, B:2/14 |
196 | Kupka Martin | Nová Paka | 82 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
196 | Bětík Petr | Sokol Opava | 69 | 20 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/20 |
204 | Háša Michal | BAK Bechyně | 81 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
204 | Hron Jan | Šutry Prachatice | 81 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
204 | Dražan Jaroslav | Oxygen Příbram | 81 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
204 | Varga Tomáš | České Budějovice | 73 | 19 | 2 | S:1/12, A:0/0, B:1/7 |
204 | Vodička Oldřich | Hvězda SKP Pardubice | 77 | 19 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/19 |
209 | Pomikálek Josef | Stochov | 75 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
209 | Štochl Jan | TJ Lokomotiva Teplice | 92 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
209 | Kluz Miroslav | 1. běžecký Jablunkov | 70 | 18 | 1 | S:0/0, A:1/18, B:0/0 |
209 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 18 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/18 |
209 | Kašše Jakub | HO Jurije Gagarina | 80 | 18 | 1 | S:1/18, A:0/0, B:0/0 |
209 | Erlebach David | Kunčice | 71 | 18 | 2 | S:0/0, A:1/12, B:1/6 |
215 | Malý Jiří | SKP Atletik Nymburk | 80 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
215 | Piloušek Michal | Xterra team Hluboká | 89 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
215 | Charvát Tomáš | Kajak DC | 73 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
215 | Šatra Alois | Tatran Velké Hydčice | 58 | 17 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/17 |
219 | Karban Zdeněk | ASC Dukla Veslování Praha | 77 | 16 | 1 | S:0/0, A:1/16, B:0/0 |
219 | Voráček Karel | Sokol Dolany | 63 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
219 | Pucholt Tomáš | Sokol Unhošť | 94 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
219 | Šplíchal Jan | TJ Starkoč | 83 | 16 | 2 | S:0/0, A:1/10, B:1/6 |
219 | Rendl Josef | TJ Packa Praha | 76 | 16 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/16 |
224 | Vágenknecht František | Nová Paka | 77 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
224 | Raboch Ivan | Černín | 66 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
224 | Burian Jan | Nové Město na Moravě | 95 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
224 | Tejchman Jakub | PSK Olymp Praha | 88 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
224 | Veselý Miroslav | GLASSMAN TT Teplice | 63 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
224 | Kaliba Štěpán | Dukla Liberec | 93 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
224 | Fritscher Adam | TJ Liga 100 Olomouc | 75 | 15 | 2 | S:0/0, A:1/12, B:1/3 |
224 | Trebuna René | Moira CZ Frýdlant | 84 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
224 | Němec Petr | - | 78 | 15 | 1 | S:1/15, A:0/0, B:0/0 |
224 | Zajíc Aleš | SKMP Opava | 69 | 15 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/15 |
234 | Rončák Jan | FORTEX SKI Moravský Beroun | 67 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
234 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
234 | Vévoda Ivan | AK Perná | 60 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
234 | Höll Petr | Tatran Chodov | 68 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
234 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
234 | Švirk Robert | York Dobříš | 65 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
234 | Slepička Pavel | MK Žebrák | 72 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
234 | Karas Karel | Loučná 956 | 66 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
234 | Handlíř Jan | ASK Děčín | 78 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
234 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 14 | 3 | S:0/0, A:0/0, B:3/14 |
234 | Mikšl Rostislav | Slavia České Budějovice | 72 | 14 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/14 |
234 | Hanke David | MK Kopřivnice | 71 | 14 | 1 | S:0/0, A:1/14, B:0/0 |
246 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
246 | Kirsch Petr | AK Most | 56 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
246 | Jindra David | AC Obora Hvězda Praha | 60 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
246 | Beroušek Petr | Postřekov | 62 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
246 | Šmíd Jiří | TJ Neratovice | 84 | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 |
246 | Urbánek Jíří | Splašená Lokomotiva Chlumec n. Cidlinou | 13 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/13 | |
246 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 85 | 13 | 3 | S:0/0, A:2/6, B:1/7 |
253 | Šnevajs Radomír | KHB Radegast | 63 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
253 | Doleček Josef | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 79 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Fellner Adam | Fenix SKI Jeseník | 93 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
253 | Filingr Čeněk | BK - FC Kadaň | 61 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Suchánek Lukáš | KHB Radegast | 79 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
253 | Stantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Kovář Michal | Hospůdka Karolína | 71 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Randák Karel | ČKS SKI Jilemnice | 71 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
253 | Přibyl Martin | KB Jílové | 93 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Calta Jan | STO-CAL TEAM Žlunice | 91 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Bombera Jiří | Městečko Trnávka | 85 | 12 | 2 | S:0/0, A:1/10, B:1/2 |
253 | Šantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 12 | 1 | S:1/12, A:0/0, B:0/0 |
253 | Axmann Karel | SKI OB Šternberk | 83 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Kukaň František | GAMA Železná Ruda | 61 | 12 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/12 |
253 | Šrůtek David | BKL Machov | 80 | 12 | 1 | S:0/0, A:1/12, B:0/0 |
268 | Vlček Jiří | Spona Teplice | 73 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
268 | Wálek Bronislav | Hrádek ve Slezsku | 57 | 11 | 2 | S:1/9, A:0/0, B:1/2 |
268 | Kopp Luboš | Nýrsko | 92 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
268 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně | 78 | 11 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/9 |
268 | Barnet Miroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 65 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
268 | Malík Vít | Sokol České Budějovice | 69 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
268 | Jetelina Petr | Javorník | 85 | 11 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/11 |
275 | Nyč David | TJ Dukla Liberec | 93 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
275 | Friede Jan | Hospoda Na Kopci | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
275 | Houska Jindřich | HO Koudel | 76 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
275 | Hodboď Miroslav | SKP Atletik Nymburk | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
275 | Pop Tomáš | MK Kopřivnice | 71 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
275 | Penc Ondřej | T.N.B.M. Meziměstí | 77 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
275 | Pňáček Tomáš | Fenix Ski Team Jeseník | 94 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
275 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 10 | 3 | S:0/0, A:1/6, B:2/4 |
275 | Bříza Pavel | MK Kladno | 74 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
275 | Svoboda Pavel | SK Vlaška | 69 | 10 | 1 | S:0/0, A:1/10, B:0/0 |
275 | Valeš Pavel | NEI Žihobce | 64 | 10 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/10 |
286 | Kožíšek Pavel | Hořice | 72 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
286 | Lebeda Václav | ŠUTRI | 94 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
286 | Kraus Jiří | Jindřichův Hradec | 73 | 9 | 2 | S:0/0, A:1/6, B:1/3 |
286 | Haltof Aleš | FBC Redwolfs Ostrava | 83 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
286 | Fousek Jan | LEpus.cz Ostrava | 91 | 9 | 1 | S:1/9, A:0/0, B:0/0 |
286 | Beshir Robin | SK Zdice | 01 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
286 | Bednarz Libor | X-AIR Ostrava | 80 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
286 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 9 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/9 |
286 | Kubalík Jan | Černošice | 78 | 9 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/9 |
295 | Rozman Ladislav | Cyklolaso Brno | 54 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
295 | Janový Petr | AC-Trial Plzeň | 45 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
295 | Marek Michal | TJ Frenštát p. R. | 92 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
295 | Pechek Pavel | Trisk České Bodějovice | 83 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
295 | Stránský Tomáš | Sparta Praha | 65 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
295 | Bubeníček Jiří | Sokol Lhota | 68 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
295 | Kantor Ivo | Třinec | 90 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
295 | Cihlář František | Dynamo Horšovský Týn | 80 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
295 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
295 | Šimek Miroslav | Slávia JU České Budějovice | 66 | 8 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/8 |
295 | Valíček Václav | CZ Strakonice | 50 | 8 | 1 | S:0/0, A:1/8, B:0/0 |
306 | Novotný Vojtěch | Sokol České Budějovic | 93 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
306 | Šindelek Daniel | TJ Atletika FM | 65 | 7 | 2 | S:1/3, A:1/4, B:0/0 |
306 | Čada Jiří | KČT Nýrsko | 48 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
306 | Kalík Jakub | Jablonec | 92 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
306 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 7 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/7 |
306 | Hornych Miroslav | Spartak Police nad Metují | 80 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
306 | Mundok Marian | Kerteam | 91 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
306 | Bielčik Petr | ISRT | 71 | 7 | 2 | S:0/0, A:1/6, B:1/1 |
306 | Ševčík Pavel | Zombie Opava | 61 | 7 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/7 |
315 | Kasal Václav | Libínské Sedlo | 60 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
315 | Váňa Lukáš | VŠB-TU Ostrava | 86 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
315 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 6 | 2 | S:0/0, A:0/0, B:2/6 |
315 | Staniek Martin | Orlová | 74 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
315 | Tamchyna Petr | Studeněves | 81 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
315 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
315 | Růžička Josef | Tatran Železná Ruda | 39 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
315 | Pospíšil Antonín | Tlučná | 60 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
315 | Vondrák Zbyněk | Vinařství Vondrák Mělník | 75 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
315 | Kacíř Zdeněk | Loučná 956 | 56 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
315 | Kubeček Ladislav | TJ Maratonstav Úpice | 62 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
315 | Oplatek Eduard | KTP Tábor | 75 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
315 | Žák Martin | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 6 | 1 | S:0/0, A:1/6, B:0/0 |
315 | Hamr Jan | AK Bílina | 86 | 6 | 1 | S:1/6, A:0/0, B:0/0 |
315 | Horník Aleš | Dvůr Králové nad Labem | 61 | 6 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/6 |
330 | Zoubek Jiří | SWSL Lučany nad Nisou | 65 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
330 | Pavlis Antonín | Valteřice | 86 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
330 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
330 | Krčka Bohuslav | Bobo Team Větřní | 59 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
330 | Záveský Vojtěch | Lázně Bělohrad | 78 | 5 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/5 |
335 | Folber Vladimír | Oleško | 77 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Coufal Patrik | Hospic Prachatice | 75 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Čejka Bořivoj | KRB Chrudim | 80 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Orság Lubomír | FORTEX SKI Moravský Beroun | 91 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Krejsa Tomáš | RENOVAK Rensport | 77 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Mikolášek Arnošt | Nákří | 65 | 4 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/2 |
335 | Kubeček Ladislav | Maratonstav Úpice | 91 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Špacír Ladislav | Loko Břeclav | 55 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
335 | Králíček Ota | Horní Podluží | 79 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Zuzánek Zdeněk | Tatran Jablonec nad Nisou | 59 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Skala Roman | Praha | 72 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
335 | Kaláb Miloš | HK Letohrad | 86 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Vaněk Aleš | Jiskra Horní Maršov | 83 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
335 | Gajdoš Dušan | Červený Kostelec | 73 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
335 | Kortus František | OK Kašperské Hory | 40 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Škapa Marek | X-Air Ostrava | 71 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
335 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
335 | Vavřík Jan | ŠSK Borotín | 84 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
335 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 4 | 1 | S:0/0, A:1/4, B:0/0 |
335 | Sadílek Martin | OB Vizovice | 69 | 4 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/4 |
356 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
356 | Slaměný Oldřich | AC Česká Lípa | 52 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
356 | Macíček Miroslav | KHB Radegast | 61 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
356 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 93 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
356 | Balatka Miroslav | SKI Jablonec nad Nisou | 59 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
356 | Vojtěch Tomáš | SKMS Jánské Lázně | 65 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
356 | Rýdl Pavel | Studénka | 67 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
356 | Doležálek Zdeněk | Liga 2000 Tábor | 55 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
356 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 3 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/3 |
356 | Petráš Michal | SK Hranice | 93 | 3 | 2 | S:0/0, A:1/2, B:1/1 |
356 | Novák Jaroslav | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 64 | 3 | 1 | S:1/3, A:0/0, B:0/0 |
367 | Pergner Petr | Zámek Dobříš | 61 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
367 | Šamonil Robert | Horizont Kola Novák Blansko | 74 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
367 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
367 | Kodl Jan | ISRT | 93 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
367 | Jelínek Jiří | Racek | 64 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
367 | Čermák David | - | 76 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
367 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
367 | Pešava Jan | AO Jablonné nad Orlicí | 72 | 2 | 1 | S:0/0, A:1/2, B:0/0 |
367 | Hochmut Jaroslav | AC Česká Lípa | 79 | 2 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/2 |
376 | Nechvíl Lukáš | AC Choceň | 83 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
376 | Šťovíček Pavel | STO-CAL TEAM Sukorady | 90 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
376 | Kudrna Pavel | Karviná | 68 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
376 | März František | Sokol Kout | 43 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
376 | Palkovič Vladislav | Bobo Team Větřní | 39 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
376 | Stezka Martin | Chřibská | 84 | 1 | 1 | S:0/0, A:0/0, B:1/1 |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.