Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výsledky

Jsou zobrazeny výsledky závodů konaných v sezóně 2020. Jiná sezóna: 2019201820172016201520142013201220112010200920082007200620052004200320022001200019991998199719961995199419931992199119901989198819871986

Poháry v této sezóně

Přehled závodů v této sezóně

KdyZávodVýsledky a propozice
04.01Běh do vrchu na Andrlův chlum
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Propozice
Výsledky
01.03Velká Pardubická Cross Country
AC Pardubice
Propozice
Výsledky
14.0310 jarních kilometrů
AK Slovan Moravská Třebová
Propozice
22.03Běh za břehem
Atletika Zábřeh
Propozice
28.03Svitavská 10
Atletika Svitavy
Propozice
01.041. Pekelný kilometr
Šimůnek, s.r.o.
10.041. Zemská míle
Acticity Lanškroun
18.04Běh Javorkou
AK ISCAREX Česká Třebová z.s.
19.04Jaroměřský kros - MČR veteránů
TJ Sokol Jaroměř
Propozice
24.04Běh na Rozálku - Memoriál Vládi Kalouse
ANIMO Žamberk
26.04Memoriál Q. Štěpánka
Atletika Jablonné nad Orlicí
29.04Pardubická devítka
AC Pardubice
01.05Běh kolem poličských hradeb
Atletika Polička
02.05Letohradská pětka
Orel Orlice
06.052. Pekelný kilometr
Šimůnek, s.r.o.
10.05Běh Choceňskými sady
LO Choceň
16.05Běh do Zámeckého vrchu
Activity Lanškroun
23.05Memoriál Ivana Belobrada
Pasivity Žamberk
24.05Půlmaraton údolím Moravské Sázavy
Atletika Zábřeh
30.05Běh Dobroučským krajem
Orel Dolní Dobrouč
31.05Nekořský kros
TJ Sokol Nekoř
01.06Spolu na startu 2020 - Česká Třebová
ČTBK ISCAREX Česká Třebová z.s.
Propozice
03.063. Pekelný kilometr
Šimůnek, s.r.o.
05.062. Zemská míle
Activity Lanškroun
06.06Kvalifikace na ME Peklák
AK ISCAREX Česká Třebová z.s.
07.06Běh alejí
SKIKLUB Králíky, z.s.
13.06Knířovský běh
Orel Vysoké Mýto
14.06Běh přes Červený vrch
TJ Dolní Čermná
17.06Memoriál Václava Čevony 3 km dráha
Jiskra Ústí nad Orlicí
Propozice
Výsledky
20.06Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka
TJ Sport Mladkov, z.s.
21.06Běh na Kozlovský kopec
AK ISCAREX Česká Třebová z.s.
Propozice
Výsledky
01.074. Pekelný kilometr
Šimůnek, s.r.o.
11.07Králický Sněžník - potichu
B. O. Račí Údolí
Propozice
Výsledky
12.07Běh na Jeřáb
B. O. Račí Údolí
Propozice
Výsledky
19.07Širokodolský kros
Jan Chaloupka
Propozice
Výsledky
01.08Holba běh na Šerák
TJ Šumperk
Propozice
Výsledky
01.08MČR v běhu do vrchu - Běh na Šerák
-
Výsledky
02.08Sádecká pila
F-BIKE KLUB SÁDEK
Propozice
Výsledky
07.08Svinnský ISCAREX kros
Iscarex, s.r.o.
Propozice
08.08Běh kolem Ostrova
Wikov SKI Skuhrov nad Bělou
Propozice
08.08Králický triatlon
SKIKLUB Králíky z.s.
Propozice
15.08Běh na Palici
Jen Blbni Team
Propozice
16.08Černovírský kros
TJ Sokol Černovír
19.085. Pekelný kilometr
Šimůnek, s.r.o.
28.083. Zemská míle
Activity Lanškroun
29.08Výprachtice - Buková hora
Tomáš Daněk
30.08Sázava - Lázek
SPS Sázava
02.09Běh na Kuňku - 2.9.
AC Pardubice
05.09Lubenská 10 cross
TJ Sokol Lubná
06.09Jablonné - Jamné - Suchý vrch
Atletika Jablonné nad Orlicí
12.09Kopa kros
KČT Lanškroun
13.09Králický Lískovec
SKIKLUB Králíky, z.s.
19.09Cross po lyžařských tratích
Orel Česká Třebová
26.094. Zemská míle
Activity Lanškroun
27.09Heřmanická osmička
Cross Country Team – Horní Heřmanice
28.09Memoriál Q. Štěpánka - na dráze
Atletika Jablonné nad Orlicí
03.10Strážný - nahoru a dolů
Orel Dolní Dobrouč
Propozice
04.10Běh údolím Orlice
Sokol Klášterec nad Orlicí
07.10Běh na Kuňku
AC Pardubice
10.10Českotřebovská trojka na dráze
AK ISCAREX Česká Třebová, z.s.
18.10Přespolní běh lyžařů v Letohradě
TJ Spartak Letohrad
24.10Sokolský půlmaraton
TJ Sokol Kunvald
28.10Týnišťská desítka
SK Týniště nad Orlicí
07.11Malá Pardubická cross-country
AC Pardubice
14.11Perníková devítka
-
17.11Běh 17. listopadu
F-BIKE KLUB SÁDEK
05.12Čertovský běh
TJ Sokol Damníkov
12.12Vánoční běh okolo Zlatého pásku + Vyhlášení Iscarex poháru 2020
Obec Němčice