12.3.2005, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
25.3.2017 | Litomyšlská dvanáctka | 132 |
1.4.2006 | Litomyšlská dvanáctka | 179 |
27.3.2004 | Litomyšlská dvanáctka | 105 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 3 |
Krupička Miroslav | 53 | 3 |
Schauerová Lenka | 88 | 3 |
Řemínek Matěj | 86 | 3 |
Sejkora Karel | 88 | 3 |
Siegel Jakub | 92 | 3 |
Kubelka Petr | 95 | 3 |
Frydrych Jakub | 95 | 3 |
Neruda Michal | 93 | 3 |
Mohelník Petr | 92 | 3 |
Šimůnek Jan | 82 | 3 |
Večeře Tomáš | 90 | 3 |
Šafář Jaroslav | 51 | 3 |
Kubelka Tomáš | 93 | 3 |
Frydrychová Eliška | 01 | 2 |
Kulich Josef | 52 | 2 |
Červ Miloslav | 50 | 2 |
Krátký Josef | 65 | 2 |
Mertová Michaela | 76 | 2 |
Jeníček Ondřej | 88 | 2 |
Vacková Hana | 56 | 2 |
Hübl Radek | 88 | 2 |
Jiskrová Anežka | 96 | 2 |
Karasová Martina | 94 | 2 |
Misař Tomáš | 96 | 2 |
Šimůnková Pavla | 77 | 2 |
Horáček Michal | 75 | 2 |
Kubíček Jan | 87 | 2 |
Heger Vojtěch | 95 | 2 |
Karlová Veronika | 90 | 2 |
Šváb František | 57 | 2 |
Štěpař Petr | 64 | 2 |
Vinduška Petr | 93 | 2 |
Razým Jan | 57 | 2 |
Vítek Miroslav | 72 | 2 |
Krejčí Stanislav | 91 | 2 |
Hanušová Veronika | 97 | 2 |
Stránský Aleš | 60 | 2 |
Vít Čestmír | 45 | 2 |
Kopecký Libor | 56 | 2 |
Turbak Jaroslav | 63 | 2 |
Doucha Jiří | 71 | 2 |
Hotař Jiří | 73 | 2 |
Smoláková Alexandra | 98 | 2 |
Sadílek Ota | 46 | 2 |
Heger Vojtěch | 74 | 2 |
Siegel Josef | 58 | 2 |
Jirásková Bára | 91 | 2 |
Keprtová Miloslava | 48 | 2 |
Jirásková Eva | 64 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 202 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:01:54 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 222 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:40 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 206 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:16 | 11,00 |
2 | M3 | 2 | 208 | Nešpor Jiří | TJ Svitavy | 94 | 00:03:20 | 9,00 |
3 | M3 | 3 | 204 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:26 | 8,00 |
4 | M3 | 4 | 205 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:01 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 209 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:47 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 213 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:06:05 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 207 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:06:21 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 214 | Hloušek Jan | TT Trusnov | 93 | 00:06:52 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 219 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:06:54 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 201 | Karlová Veronika | Nový Věk Triatlonu | 90 | 00:11:43 | 11,00 |
2 | ŽS | 5 | 212 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:13:31 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 216 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:11 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 217 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:11:02 | 9,00 |
3 | MS | 4 | 210 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:12:58 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 215 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:13:46 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 203 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:15:11 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 221 | Černý Jaroslav | Horní Sloupnice | 88 | 00:16:08 | 8,00 |
4 | MD | 5 | 220 | Černý Jan | Horní Sloupnice | 89 | 00:18:44 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 4 | 218 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:18:15 | 11,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 10 | 28 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:46:04 | - |
2 | MJ | 19 | 27 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:48:46 | - |
3 | MJ | 29 | 5 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:52:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 42 | Krupička Robert | Saucony Team | 78 | 00:41:10 | - |
2 | MA | 2 | 4 | Kotouč Martin | TJ Olympia Bruntál | 85 | 00:42:09 | - |
3 | MA | 3 | 34 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:43:06 | - |
4 | MA | 5 | 40 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:43:47 | - |
5 | MA | 6 | 55 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:45:01 | - |
6 | MA | 8 | 13 | Zelinger Michal | Lanškroun | 69 | 00:45:31 | - |
7 | MA | 9 | 57 | Pozler Tomáš | SK OMT Pardubice | 76 | 00:45:58 | - |
8 | MA | 11 | 29 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:46:11 | - |
9 | MA | 12 | 9 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:46:15 | - |
10 | MA | 14 | 32 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:47:22 | - |
11 | MA | 15 | 25 | Doucha Jiří | Start Náchod | 71 | 00:47:39 | - |
12 | MA | 16 | 6 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:47:46 | - |
13 | MA | 24 | 56 | Klášterecký Tomáš | OB Česká Třebová | 81 | 00:50:18 | - |
14 | MA | 26 | 47 | Hotař Jiří | Nová Ves | 73 | 00:50:26 | - |
15 | MA | 27 | 58 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:51:38 | - |
16 | MA | 33 | 37 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:55:19 | - |
17 | MA | 47 | 30 | Kalousek Jan | SK Týniště nad Orlicí | 71 | 01:03:47 | - |
- | MA | - | 59 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 2 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:43:36 | - |
2 | MB | 7 | 36 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:45:18 | - |
3 | MB | 13 | 38 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:46:55 | - |
4 | MB | 17 | 24 | Vanta Josef | TC Dobruška | 62 | 00:48:19 | - |
5 | MB | 20 | 15 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:48:54 | - |
6 | MB | 22 | 33 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:49:40 | - |
7 | MB | 23 | 43 | Štěpař Petr | Sušice | 64 | 00:49:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 41 | Krupička Miroslav | Ústí nad Orlicí | 53 | 00:48:20 | - |
2 | MC | 21 | 22 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:49:22 | - |
3 | MC | 30 | 26 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:52:33 | - |
4 | MC | 36 | 17 | Krajtl Svatopluk | Pardubice | 49 | 00:56:52 | - |
5 | MC | 38 | 51 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:57:23 | - |
6 | MC | 39 | 49 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:57:33 | - |
7 | MC | 40 | 39 | Kulich Josef | Litomyšl | 52 | 00:57:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 42 | 10 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:59:40 | - |
2 | MD | 44 | 52 | Vít Čestmír | DP Hradec Králové | 45 | 01:01:48 | - |
3 | MD | 46 | 60 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 01:03:24 | - |
4 | MD | 50 | 19 | Soukup Jiří | Hradec Králové | 27 | 01:23:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 35 | 16 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:56:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 25 | 12 | Fořtová Iveta | Sokol Kolín, Jablonec nad Nisou | 72 | 00:50:23 | - |
2 | ZA | 28 | 31 | Kozáková Denisa | SKP Nymburk | 79 | 00:51:54 | - |
3 | ZA | 31 | 48 | Škodová Ivana | Maratonstav Úpice | 81 | 00:52:40 | - |
4 | ZA | 32 | 1 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:54:41 | - |
5 | ZA | 45 | 50 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 01:02:25 | - |
- | ZA | - | 53 | Jiroušková Jana | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 34 | 7 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:55:44 | - |
2 | ZB | 37 | 21 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:57:02 | - |
3 | ZB | 41 | 20 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:58:19 | - |
4 | ZB | 43 | 14 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 01:00:48 | - |
5 | ZB | 48 | 8 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 01:05:41 | - |
6 | ZB | 49 | 3 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 01:09:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 202 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:01:54 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 222 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:40 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 206 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:16 | 11,00 |
2 | M3 | 2 | 208 | Nešpor Jiří | TJ Svitavy | 94 | 00:03:20 | 9,00 |
3 | M3 | 3 | 204 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:26 | 8,00 |
4 | M3 | 4 | 205 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:01 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 209 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:05:47 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 213 | Neruda Michal | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:06:05 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 207 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:06:21 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 214 | Hloušek Jan | TT Trusnov | 93 | 00:06:52 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 219 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:06:54 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 216 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:10:11 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 217 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:11:02 | 9,00 |
1 | ŽS | 3 | 201 | Karlová Veronika | Nový Věk Triatlonu | 90 | 00:11:43 | 11,00 |
3 | MS | 4 | 210 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:12:58 | 8,00 |
2 | ŽS | 5 | 212 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:13:31 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 215 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:13:46 | 11,00 |
2 | MD | 2 | 203 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:15:11 | 9,00 |
3 | MD | 3 | 221 | Černý Jaroslav | Horní Sloupnice | 88 | 00:16:08 | 8,00 |
1 | ŽD | 4 | 218 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:18:15 | 11,00 |
4 | MD | 5 | 220 | Černý Jan | Horní Sloupnice | 89 | 00:18:44 | 7,00 |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.