28.8.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
30.8.2009 | Běh Svinnou | 172 |
3.8.2008 | Běh Svinnou | 143 |
26.8.2007 | Běh Svinnou | 182 |
27.8.2006 | Běh Svinnou | 175 |
22.8.2004 | Běh Svinnou | 162 |
30.8.2003 | Běh Svinnou 2003 | 99 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Ehrig Rudolf | 48 | 7 |
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Jaško Michal | 75 | 7 |
Šutera Josef | 79 | 6 |
Hanušová Martina | 97 | 6 |
Razým Jan | 57 | 6 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Maříková Lenka | 95 | 6 |
Šimůnek Jan | 82 | 6 |
Krupička Miroslav | 53 | 6 |
Jaško Daniel | 01 | 6 |
Hác Daniel | 99 | 5 |
Bielčik Jindřich | 40 | 5 |
Lakota Antonín | 95 | 5 |
Siegel Josef | 58 | 5 |
Jaško Michal | 04 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Kubelka Tomáš | 93 | 5 |
Zajíc Jan | 53 | 5 |
Ducháčková Tereza | 99 | 5 |
Jelínek Matěj | 42 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Friš Jan | 95 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Kubelka Petr | 95 | 5 |
Neruda Michal | 93 | 4 |
Divíšek Jan | 93 | 4 |
Heger Vojtěch | 74 | 4 |
Mannlová Jana | 80 | 4 |
Kopecký Libor | 56 | 4 |
Novotná Dana | 59 | 4 |
Siegel Jakub | 92 | 4 |
Siegelová Magdalena | 65 | 4 |
Dudek Milan | 91 | 4 |
Dušková Lenka | 80 | 4 |
Kopecká Pavla | 03 | 4 |
Šafář Jaroslav | 51 | 4 |
Krmela Martin | 98 | 4 |
Bogdał Roman | 79 | 4 |
Čerenkova Petra | 99 | 4 |
Sadílek Ota | 46 | 4 |
Svatoš Otakar | 34 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 70 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:02:29 | 11,00 |
2 | Ž2 | 3 | 28 | Couralová Simona | neregistrována | 96 | 00:02:33 | 9,00 |
3 | Ž2 | 4 | 85 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:36 | 8,00 |
4 | Ž2 | 5 | 4 | Hanušová Tereza | neregistrována | 96 | 00:02:39 | 7,00 |
5 | Ž2 | 7 | 7 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | 00:02:50 | 6,00 |
6 | Ž2 | 8 | 87 | Nováková Pavla | neregistrována | 97 | 00:02:51 | 5,00 |
7 | Ž2 | 11 | 1 | Hanušová Martina | BŠ Praha | 97 | 00:03:04 | 4,00 |
8 | Ž2 | 14 | 32 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:03:18 | 3,00 |
9 | Ž2 | 17 | 40 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:40 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 30 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:02:29 | 11,00 |
2 | M2 | 6 | 47 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:02:49 | 9,00 |
3 | M2 | 9 | 81 | Webr Pavel | Praha 10 | 97 | 00:02:58 | 8,00 |
4 | M2 | 10 | 27 | Coural Mirek | neregistrován | 99 | 00:03:01 | 7,00 |
5 | M2 | 12 | 55 | Provazník Josef | Vrchlabí | 99 | 00:03:09 | 6,00 |
6 | M2 | 13 | 82 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:03:16 | 5,00 |
7 | M2 | 15 | 57 | Heger Filip | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:30 | 4,00 |
8 | M2 | 16 | 37 | Toman Vojtěch | SDH Svinná | 99 | 00:03:36 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 16 | 22 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:09:00 | 11,00 |
2 | M3 | 19 | 15 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:24 | 9,00 |
3 | M3 | 20 | 52 | Friš Jan | ZŠ Habrmanova Č.T. | 95 | 00:09:27 | 8,00 |
4 | M3 | 23 | 74 | Komárek Michal | Atletika Polička | 94 | 00:10:16 | 7,00 |
5 | M3 | 24 | 39 | Kostomryz Filip | Sokol Vídeň | 94 | 00:10:19 | 6,00 |
6 | M3 | 27 | 16 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:11:04 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 17 | 68 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:09:11 | 11,00 |
2 | Ž3 | 22 | 45 | Tancerová Kateřina | Sokol Přínostice | 95 | 00:10:08 | 9,00 |
3 | Ž3 | 28 | 2 | Maříková Lenka | BŠ Praha | 95 | 00:11:09 | 8,00 |
4 | Ž3 | 29 | 61 | Tancerová Marie | Sokol Přínostice | 94 | 00:11:26 | 7,00 |
5 | Ž3 | 30 | 3 | Němcová Veronika | SDH Svinná | 94 | 00:11:57 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 15 | 42 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:08:39 | 11,00 |
2 | ŽM | 26 | 88 | Nováková Lucie | neregistrována | 92 | 00:10:38 | 9,00 |
3 | ŽM | 31 | 5 | Hácová Romana | Delfín Náchod | 93 | 00:12:43 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 2 | 71 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:07:22 | 11,00 |
2 | MM | 9 | 48 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:08:01 | 9,00 |
3 | MM | 10 | 20 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:08:07 | 8,00 |
4 | MM | 11 | 38 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 00:08:20 | 7,00 |
5 | MM | 13 | 77 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:08:30 | 6,00 |
6 | MM | 18 | 6 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:09:16 | 5,00 |
7 | MM | 21 | 53 | Adámek Kryštof | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:10:02 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 8 | 76 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:07:51 | 11,00 |
2 | ŽS | 12 | 50 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:08:24 | 9,00 |
3 | ŽS | 14 | 72 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:08:35 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 78 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:06:57 | 11,00 |
2 | MS | 3 | 73 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:07:25 | 9,00 |
3 | MS | 4 | 35 | Kadeřávek Tomáš | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 91 | 00:07:26 | 8,00 |
4 | MS | 5 | 13 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:07:33 | 7,00 |
5 | MS | 6 | 44 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:07:41 | 6,00 |
6 | MS | 7 | 8 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:07:44 | 5,00 |
7 | MS | 25 | 31 | Štolba David | SDH Svinná | 91 | 00:10:22 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 45 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:19:38 | 11,00 |
2 | MJ | 10 | 48 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:20:04 | 9,00 |
3 | MJ | 21 | 47 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:22:41 | 8,00 |
4 | MJ | 22 | 38 | Zajíc Jakub | Hvězda SKP Pardubice | 89 | 00:22:42 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 51 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:18:47 | - |
2 | MA | 3 | 29 | Waloszczyk Bartek | Swietoszow Pl | 73 | 00:19:22 | - |
3 | MA | 4 | 30 | Bogdał Roman | Międzygórze Polska | 79 | 00:19:34 | - |
4 | MA | 7 | 27 | Bogdał Paweł | Miedzygorze PL | 76 | 00:19:47 | - |
5 | MA | 8 | 53 | Šebek Michal | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:19:52 | - |
6 | MA | 11 | 46 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:20:05 | - |
7 | MA | 12 | 26 | Fajfr František | Žamberk | 72 | 00:20:13 | - |
8 | MA | 18 | 10 | Heger Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:22:15 | - |
9 | MA | 26 | 64 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:23:15 | - |
10 | MA | 27 | 68 | Gyömbér Martin | Němčice | 79 | 00:23:24 | - |
11 | MA | 42 | 16 | Šos Milan | SDH Svinná | 79 | 00:25:31 | - |
12 | MA | 53 | 12 | Vomočil Michal | SDH Svinná | 77 | 00:27:26 | - |
13 | MA | 57 | 67 | Kopecký Milan | Svinná | 73 | 00:28:37 | - |
14 | MA | 62 | 36 | Jireček Vratislav | Husovka | 76 | 00:32:55 | - |
15 | MA | 64 | 65 | Jaško Michal | SDH Svinná | 75 | 00:33:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 32 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:18:58 | - |
2 | MB | 6 | 60 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:19:45 | - |
3 | MB | 9 | 15 | Karlík František | SKP Most | 65 | 00:19:54 | - |
4 | MB | 17 | 55 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 00:22:07 | - |
5 | MB | 20 | 63 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:22:29 | - |
6 | MB | 23 | 14 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:22:44 | - |
7 | MB | 25 | 13 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:22:51 | - |
8 | MB | 31 | 34 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 00:23:42 | - |
9 | MB | 32 | 11 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:23:45 | - |
10 | MB | 37 | 4 | Pecháček Vratislav | SDH Svinná | 60 | 00:24:53 | - |
11 | MB | 41 | 1 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:25:17 | - |
12 | MB | 44 | 40 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:25:42 | - |
13 | MB | 55 | 3 | Štolba Zdeněk | SDH Svinná | 61 | 00:28:08 | - |
14 | MB | 63 | 61 | Krmela Ladislav | SDH Svinná | 64 | 00:33:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 15 | 43 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:21:03 | - |
2 | MC | 16 | 39 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:21:27 | - |
3 | MC | 24 | 41 | Šafář Jaroslav | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 51 | 00:22:48 | - |
4 | MC | 29 | 42 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:23:29 | - |
5 | MC | 38 | 21 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:24:58 | - |
6 | MC | 46 | 37 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:25:52 | - |
7 | MC | 48 | 17 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:26:14 | - |
8 | MC | 49 | 57 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:26:32 | - |
9 | MC | 58 | 56 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:28:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 14 | 33 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:20:43 | - |
2 | MD | 40 | 24 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:25:13 | - |
3 | MD | 45 | 44 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:25:44 | - |
4 | MD | 52 | 2 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:27:11 | - |
5 | MD | 66 | 54 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:34:22 | - |
6 | MD | 67 | 35 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:34:56 | - |
7 | MD | 68 | 50 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 00:42:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 33 | 49 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:24:15 | 11,00 |
2 | ŽJ | 47 | 7 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:26:00 | - |
3 | ŽJ | 54 | 28 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:27:31 | 9,00 |
4 | ŽJ | 61 | 22 | Adámková Tereza | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:31:59 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 13 | 8 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:20:22 | - |
2 | ZA | 19 | 9 | Jiroušková Jana | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 00:22:23 | - |
3 | ZA | 28 | 19 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:23:25 | - |
4 | ZA | 30 | 23 | Mikásková Michaela | TJ Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:23:31 | - |
5 | ZA | 34 | 6 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:24:19 | - |
6 | ZA | 35 | 20 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:24:36 | - |
7 | ZA | 39 | 59 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:07 | - |
8 | ZA | 43 | 52 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:25:35 | - |
9 | ZA | 51 | 58 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:27:05 | - |
10 | ZA | 59 | 66 | Pecháčková Petra | Svinná | 82 | 00:29:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 36 | 18 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:24:42 | - |
2 | ZB | 50 | 62 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:26:54 | - |
3 | ZB | 56 | 31 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:28:17 | - |
4 | ZB | 60 | 5 | Novotná Dana | SDH Svinná | 59 | 00:30:48 | - |
5 | ZB | 65 | 25 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:33:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 70 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:02:29 | 11,00 |
1 | M2 | 2 | 30 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:02:29 | 11,00 |
2 | Ž2 | 3 | 28 | Couralová Simona | neregistrována | 96 | 00:02:33 | 9,00 |
3 | Ž2 | 4 | 85 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:02:36 | 8,00 |
4 | Ž2 | 5 | 4 | Hanušová Tereza | neregistrována | 96 | 00:02:39 | 7,00 |
2 | M2 | 6 | 47 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:02:49 | 9,00 |
5 | Ž2 | 7 | 7 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | 00:02:50 | 6,00 |
6 | Ž2 | 8 | 87 | Nováková Pavla | neregistrována | 97 | 00:02:51 | 5,00 |
3 | M2 | 9 | 81 | Webr Pavel | Praha 10 | 97 | 00:02:58 | 8,00 |
4 | M2 | 10 | 27 | Coural Mirek | neregistrován | 99 | 00:03:01 | 7,00 |
7 | Ž2 | 11 | 1 | Hanušová Martina | BŠ Praha | 97 | 00:03:04 | 4,00 |
5 | M2 | 12 | 55 | Provazník Josef | Vrchlabí | 99 | 00:03:09 | 6,00 |
6 | M2 | 13 | 82 | Webr Matěj | Praha 10 | 99 | 00:03:16 | 5,00 |
8 | Ž2 | 14 | 32 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:03:18 | 3,00 |
7 | M2 | 15 | 57 | Heger Filip | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:30 | 4,00 |
8 | M2 | 16 | 37 | Toman Vojtěch | SDH Svinná | 99 | 00:03:36 | 3,00 |
9 | Ž2 | 17 | 40 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:40 | 2,00 |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 97% |
20.4.2024 (sobota), svátek má Marcela
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
rasbek.kapusta