18.9.2004, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 40 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:40 | - |
2 | Ž1 | 2 | 41 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:01:41 | - |
3 | Ž1 | 3 | 80 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:42 | - |
4 | Ž1 | 4 | 94 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:01:44 | - |
5 | Ž1 | 5 | 83 | Kánská Tereza | Medvědi Rokytnice | 98 | 00:02:03 | - |
6 | Ž1 | 6 | 39 | Křen Jakub | OEZ Letohrad | 94 | 00:02:08 | - |
7 | Ž1 | 7 | 82 | Jiroutová Adéla | Medvědi Rokytnice | 00:02:19 | - | |
8 | Ž1 | 8 | 79 | Klíma David | Medvědi Rokytnice | 00:02:40 | - | |
9 | Ž1 | 9 | 38 | Kánský Petr | OEZ Letohrad | 00 | 00:02:55 | - |
10 | Ž1 | 10 | 12 | Levý David | Medvědi Rokytnice | 00 | 00:02:59 | - |
11 | Ž1 | 11 | 93 | Rücker Miroslav | Medvědi Rokytnice | 01 | 00:03:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 46 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:42 | - |
2 | Ž2 | 3 | 45 | Aulichová Kateřina | OEZ Letohrad | 95 | 00:01:43 | - |
3 | Ž2 | 4 | 20 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:01:44 | - |
4 | Ž2 | 6 | 47 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:50 | - |
5 | Ž2 | 10 | 70 | Michalcová Eliška | Medvědi Rokytnice | 97 | 00:02:39 | - |
6 | Ž2 | 11 | 84 | Rückerová Tereza | Medvědi Rokytnice | 97 | 00:03:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 7 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:39 | - |
2 | M2 | 5 | 10 | Neugebauer Tomáš | STS Chvojkovice Brod | 96 | 00:01:46 | - |
3 | M2 | 7 | 44 | Cimer Tomáš | OEZ Letohrad | 96 | 00:01:54 | - |
4 | M2 | 8 | 42 | Bárnet Miroslav | OEZ Letohrad | 96 | 00:01:59 | - |
5 | M2 | 9 | 43 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:02:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 6 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:02 | - |
2 | M3 | 3 | 15 | Remeš Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:09 | - |
3 | M3 | 6 | 16 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:04:19 | - |
4 | M3 | 7 | 3 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:04:28 | - |
4 | M3 | 7 | 50 | Vondra David | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:04:28 | - |
6 | M3 | 11 | 48 | Adamec Marek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:04:35 | - |
7 | M3 | 13 | 51 | Křen Jakub | OEZ Letohrad | 97 | 00:04:46 | - |
8 | M3 | 15 | 49 | Levý Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:05:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 22 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:10 | - |
2 | Ž3 | 2 | 21 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:18 | - |
3 | Ž3 | 3 | 23 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:19 | - |
4 | Ž3 | 4 | 56 | Tomanová Pavlína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:03:20 | - |
5 | Ž3 | 5 | 53 | Faltusová Kristýna | OEZ Letohrad | 93 | 00:03:22 | - |
6 | Ž3 | 6 | 13 | Remešová Hana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:03:28 | - |
7 | Ž3 | 7 | 55 | Tomanová Veronika | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:03:31 | - |
8 | Ž3 | 8 | 52 | Bárnetová Alena | OEZ Letohrad | 93 | 00:03:33 | - |
9 | Ž3 | 9 | 5 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:04:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 57 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:04:07 | - |
2 | ŽM | 3 | 26 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:09 | - |
3 | ŽM | 5 | 54 | Vávrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:04:11 | - |
4 | ŽM | 7 | 58 | Havlová Michaela | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:04:28 | - |
5 | ŽM | 10 | 17 | Kociánová Karolína | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:04:29 | - |
6 | ŽM | 12 | 24 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:42 | - |
7 | ŽM | 14 | 25 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 59 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:05:57 | - |
2 | MM | 2 | 27 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:06:03 | - |
3 | MM | 3 | 60 | Kroupa Ondřej | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:06:12 | - |
4 | MM | 5 | 4 | Sabota Pavel | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:06:33 | - |
5 | MM | 6 | 62 | Ďuran Tomáš | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:06:42 | - |
6 | MM | 7 | 72 | Exler Libor | SK Žamberk | 92 | 00:07:03 | - |
7 | MM | 8 | 61 | Šembera Jiří | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:07:07 | - |
8 | MM | 11 | 63 | Suchodol Jiří | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:07:41 | - |
9 | MM | 13 | 28 | Kašpar Martin | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:08:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 14 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:06:30 | - |
2 | ŽS | 9 | 69 | Hejdušková Adriana | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:07:15 | - |
3 | ŽS | 10 | 68 | Vacková Michaela | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:07:20 | - |
4 | ŽS | 12 | 67 | Lipenská Radka | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:07:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 65 | Exler Ondřej | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:10:38 | - |
2 | MS | 2 | 19 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:10:53 | - |
3 | MS | 3 | 64 | Horák Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:11:46 | - |
4 | MS | 5 | 66 | Novotný Jan | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:12:22 | - |
5 | MS | 6 | 18 | Zatloukal Lukáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:12:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 14 | 11 | Kratochvíl Jan | Loko TT Trutnov | 00:26:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 29 | Navrátil Michal | AŠ Mladá Boleslav | 85 | 00:34:28 | 97,95 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 70 | 00:32:32 | 104,77 |
2 | MA | 2 | 78 | Rozprým Jiří | SK Žamberk | 77 | 00:33:28 | 99,17 |
3 | MA | 3 | 37 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:33:46 | 102,05 |
4 | MA | 4 | 1 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:33:59 | 96,07 |
5 | MA | 5 | 71 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:34:15 | 94,47 |
6 | MA | 7 | 8 | Levý Tomáš | OEZ Letohrad | 67 | 00:34:52 | 90,77 |
7 | MA | 8 | 33 | Mazač Jaroslav | Maratonstav Úpice | 68 | 00:35:23 | 87,66 |
8 | MA | 9 | 36 | Krunčík Milan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 80 | 00:36:05 | 83,46 |
9 | MA | 10 | 77 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:36:36 | 80,36 |
10 | MA | 11 | 30 | Doleček Roman | SOKOL Líšnice | 79 | 00:37:15 | 76,46 |
11 | MA | 12 | 9 | Suchodol Josef | Žamberk | 67 | 00:38:47 | 67,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 81 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:21:25 | 110,89 |
2 | MB | 3 | 31 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:23:01 | 96,76 |
3 | MB | 4 | 7 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:23:31 | 92,35 |
4 | MB | 7 | 76 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:24:20 | 85,14 |
5 | MB | 13 | 95 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:26:26 | 66,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 2 | 73 | Krupička Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 53 | 00:22:43 | 107,35 |
2 | MC | 5 | 99 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:23:47 | 98,30 |
3 | MC | 6 | 88 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:24:15 | 94,35 |
4 | MC | 8 | 87 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:25:04 | 87,42 |
5 | MC | 9 | 91 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:25:26 | 84,31 |
6 | MC | 11 | 97 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:25:40 | 82,33 |
7 | MC | 12 | 4 | Fajt Jan | Medvědi Rokytnice | 51 | 00:25:58 | 79,79 |
8 | MC | 15 | 74 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:26:32 | 74,98 |
9 | MC | 17 | 96 | Vilhelm Václav | TiS Vilhelm Frýdek Místek | 51 | 00:27:07 | 70,04 |
10 | MC | 18 | 75 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:27:13 | 110,70 |
11 | MC | 19 | 85 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:28:18 | 103,17 |
12 | MC | 21 | 98 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:30:03 | 45,16 |
13 | MC | 22 | 100 | Strnad Josef | Sokol Žamberk | 44 | 00:30:45 | 86,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 20 | 34 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:28:54 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 90 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:25:38 | 105,44 |
2 | ZA | 16 | 89 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:27:04 | 94,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 32 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:12:00 | 132,75 |
2 | ZB | 7 | 92 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:13:35 | 110,69 |
3 | ZB | 8 | 86 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:17:28 | 56,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 40 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:01:40 | - |
2 | Ž1 | 2 | 41 | Novotná Dora | SK Žamberk | 97 | 00:01:41 | - |
3 | Ž1 | 3 | 80 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:01:42 | - |
4 | Ž1 | 4 | 94 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:01:44 | - |
5 | Ž1 | 5 | 83 | Kánská Tereza | Medvědi Rokytnice | 98 | 00:02:03 | - |
6 | Ž1 | 6 | 39 | Křen Jakub | OEZ Letohrad | 94 | 00:02:08 | - |
7 | Ž1 | 7 | 82 | Jiroutová Adéla | Medvědi Rokytnice | 00:02:19 | - | |
8 | Ž1 | 8 | 79 | Klíma David | Medvědi Rokytnice | 00:02:40 | - | |
9 | Ž1 | 9 | 38 | Kánský Petr | OEZ Letohrad | 00 | 00:02:55 | - |
10 | Ž1 | 10 | 12 | Levý David | Medvědi Rokytnice | 00 | 00:02:59 | - |
11 | Ž1 | 11 | 93 | Rücker Miroslav | Medvědi Rokytnice | 01 | 00:03:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 7 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:39 | - |
1 | Ž2 | 2 | 46 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:42 | - |
2 | Ž2 | 3 | 45 | Aulichová Kateřina | OEZ Letohrad | 95 | 00:01:43 | - |
3 | Ž2 | 4 | 20 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:01:44 | - |
2 | M2 | 5 | 10 | Neugebauer Tomáš | STS Chvojkovice Brod | 96 | 00:01:46 | - |
4 | Ž2 | 6 | 47 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:50 | - |
3 | M2 | 7 | 44 | Cimer Tomáš | OEZ Letohrad | 96 | 00:01:54 | - |
4 | M2 | 8 | 42 | Bárnet Miroslav | OEZ Letohrad | 96 | 00:01:59 | - |
5 | M2 | 9 | 43 | Vávra Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:02:13 | - |
5 | Ž2 | 10 | 70 | Michalcová Eliška | Medvědi Rokytnice | 97 | 00:02:39 | - |
6 | Ž2 | 11 | 84 | Rückerová Tereza | Medvědi Rokytnice | 97 | 00:03:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 22 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:10 | - |
2 | Ž3 | 2 | 21 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:18 | - |
3 | Ž3 | 3 | 23 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:19 | - |
4 | Ž3 | 4 | 56 | Tomanová Pavlína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:03:20 | - |
5 | Ž3 | 5 | 53 | Faltusová Kristýna | OEZ Letohrad | 93 | 00:03:22 | - |
6 | Ž3 | 6 | 13 | Remešová Hana | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:03:28 | - |
7 | Ž3 | 7 | 55 | Tomanová Veronika | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:03:31 | - |
8 | Ž3 | 8 | 52 | Bárnetová Alena | OEZ Letohrad | 93 | 00:03:33 | - |
9 | Ž3 | 9 | 5 | Jadrníčková Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:04:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 6 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:02 | - |
1 | ŽM | 2 | 57 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:04:07 | - |
2 | M3 | 3 | 15 | Remeš Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:09 | - |
2 | ŽM | 3 | 26 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:09 | - |
3 | ŽM | 5 | 54 | Vávrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:04:11 | - |
3 | M3 | 6 | 16 | Rýznar Tomáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:04:19 | - |
4 | M3 | 7 | 3 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:04:28 | - |
4 | M3 | 7 | 50 | Vondra David | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:04:28 | - |
4 | ŽM | 7 | 58 | Havlová Michaela | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:04:28 | - |
5 | ŽM | 10 | 17 | Kociánová Karolína | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:04:29 | - |
6 | M3 | 11 | 48 | Adamec Marek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:04:35 | - |
6 | ŽM | 12 | 24 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:42 | - |
7 | M3 | 13 | 51 | Křen Jakub | OEZ Letohrad | 97 | 00:04:46 | - |
7 | ŽM | 14 | 25 | Zapletalová Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:56 | - |
8 | M3 | 15 | 49 | Levý Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:05:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 59 | Vávra Vlastimil | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:05:57 | - |
2 | MM | 2 | 27 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:06:03 | - |
3 | MM | 3 | 60 | Kroupa Ondřej | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:06:12 | - |
1 | ŽS | 4 | 14 | Henclová Radka | Nové Město nad Metují | 90 | 00:06:30 | - |
4 | MM | 5 | 4 | Sabota Pavel | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:06:33 | - |
5 | MM | 6 | 62 | Ďuran Tomáš | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:06:42 | - |
6 | MM | 7 | 72 | Exler Libor | SK Žamberk | 92 | 00:07:03 | - |
7 | MM | 8 | 61 | Šembera Jiří | KB OEZ Letohrad | 91 | 00:07:07 | - |
2 | ŽS | 9 | 69 | Hejdušková Adriana | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:07:15 | - |
3 | ŽS | 10 | 68 | Vacková Michaela | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:07:20 | - |
8 | MM | 11 | 63 | Suchodol Jiří | KB OEZ Letohrad | 92 | 00:07:41 | - |
4 | ŽS | 12 | 67 | Lipenská Radka | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:07:50 | - |
9 | MM | 13 | 28 | Kašpar Martin | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:08:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 65 | Exler Ondřej | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:10:38 | - |
2 | MS | 2 | 19 | Kocián Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:10:53 | - |
3 | MS | 3 | 64 | Horák Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:11:46 | - |
1 | ZB | 4 | 32 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:12:00 | 132,75 |
4 | MS | 5 | 66 | Novotný Jan | KB OEZ Letohrad | 90 | 00:12:22 | - |
5 | MS | 6 | 18 | Zatloukal Lukáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:12:41 | - |
2 | ZB | 7 | 92 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:13:35 | 110,69 |
3 | ZB | 8 | 86 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:17:28 | 56,56 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Bříza Václav | Sokol Klášterec nad Orlicí | 70 | 00:32:32 | 104,77 |
2 | MA | 2 | 78 | Rozprým Jiří | SK Žamberk | 77 | 00:33:28 | 99,17 |
3 | MA | 3 | 37 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:33:46 | 102,05 |
4 | MA | 4 | 1 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:33:59 | 96,07 |
5 | MA | 5 | 71 | Mařík Jiří | MP Žamberk | 72 | 00:34:15 | 94,47 |
1 | MJ | 6 | 29 | Navrátil Michal | AŠ Mladá Boleslav | 85 | 00:34:28 | 97,95 |
6 | MA | 7 | 8 | Levý Tomáš | OEZ Letohrad | 67 | 00:34:52 | 90,77 |
7 | MA | 8 | 33 | Mazač Jaroslav | Maratonstav Úpice | 68 | 00:35:23 | 87,66 |
8 | MA | 9 | 36 | Krunčík Milan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 80 | 00:36:05 | 83,46 |
9 | MA | 10 | 77 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:36:36 | 80,36 |
10 | MA | 11 | 30 | Doleček Roman | SOKOL Líšnice | 79 | 00:37:15 | 76,46 |
11 | MA | 12 | 9 | Suchodol Josef | Žamberk | 67 | 00:38:47 | 67,26 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.