14.9.2002, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:35 | - |
2 | M1 | 2 | 2 | Pikl Tomáš | Rokytnice v Orlických horách | 95 | 00:01:55 | - |
3 | M1 | 3 | 4 | Ryznarová Michaela | PORKERT Skuhrov n. B. | 96 | 00:01:59 | - |
4 | M1 | 4 | 3 | Ouřecký Tomáš | Pardubice | 97 | 00:02:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 5 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:34 | - |
2 | Ž2 | 5 | 6 | Adamcová Martina | OEZ Letohrad | 93 | 00:01:38 | - |
3 | Ž2 | 6 | 7 | Tomanová Veronika | OEZ Letohrad | 93 | 00:01:40 | - |
4 | Ž2 | 9 | 8 | Schejbalová Alena | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:01:45 | - |
5 | Ž2 | 14 | 9 | Motyčková Lucie | OEZ Letohrad | 93 | 00:01:54 | - |
6 | Ž2 | 16 | 10 | Stejskalová Alena | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:58 | - |
7 | Ž2 | 21 | 11 | Danišová Kateřina | Horní Čermná | 94 | 00:02:12 | - |
- | Ž2 | - | 12 | Faltusová Kristýna | OEZ Letohrad | 93 | DNF | - |
- | Ž2 | - | 13 | Bárnetová Alena | OEZ Letohrad | 93 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 14 | Kubelka Tomáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:01:34 | - |
2 | M2 | 3 | 15 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:01:36 | - |
3 | M2 | 4 | 16 | Šabata Josef | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:01:37 | - |
4 | M2 | 7 | 17 | Adamec Marek | OEZ Letohrad | 93 | 00:01:43 | - |
5 | M2 | 8 | 18 | Kroutil Ondřej | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:01:44 | - |
6 | M2 | 9 | 19 | Velič Lukáš | OEZ Letohrad | 93 | 00:01:45 | - |
7 | M2 | 11 | 20 | Ryznar Tomáš | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:01:46 | - |
8 | M2 | 12 | 21 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:01:50 | - |
9 | M2 | 13 | 22 | Turianica Rostislav | PORKERT Skuhrov n. B. | 93 | 00:01:51 | - |
10 | M2 | 15 | 23 | Adamec Pavel | OEZ Letohrad | 93 | 00:01:57 | - |
11 | M2 | 16 | 24 | Ryznar Michal | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:01:58 | - |
12 | M2 | 18 | 25 | Krejsa Vojta | OEZ Letohrad | 93 | 00:01:59 | - |
13 | M2 | 19 | 26 | Levý Tomáš | OEZ Letohrad | 94 | 00:02:08 | - |
14 | M2 | 20 | 27 | Hanák Antonín | Horní Čermná | 94 | 00:02:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 28 | Ryznarová Markéta | PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:03:03 | - |
2 | Ž3 | 2 | 29 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:09 | - |
3 | Ž3 | 3 | 30 | Vávrová Markéta | OEZ Letohrad | 92 | 00:03:18 | - |
4 | Ž3 | 4 | 31 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:22 | - |
5 | Ž3 | 5 | 32 | Havlová Michaela | OEZ Letohrad | 91 | 00:03:25 | - |
6 | Ž3 | 6 | 33 | Kociánová Karolína | PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:03:26 | - |
7 | Ž3 | 7 | 34 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:33 | - |
8 | Ž3 | 8 | 35 | Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 92 | 00:03:34 | - |
9 | Ž3 | 9 | 36 | Rašová Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 57 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:03:58 | - |
2 | ŽM | 8 | 58 | Ryznarová Jana | PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:04:16 | - |
3 | ŽM | 9 | 59 | Vacková Michaela | OEZ Letohrad | 90 | 00:04:17 | - |
4 | ŽM | 13 | 60 | Stempelová Aneta | PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:04:28 | - |
5 | ŽM | 15 | 61 | Škodová Michaela | OEZ Letohrad | 90 | 00:04:30 | - |
6 | ŽM | 18 | 62 | Levá Nikola | OEZ Letohrad | 90 | 00:04:33 | - |
7 | ŽM | 22 | 63 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:04:43 | - |
8 | ŽM | 24 | 64 | Lipenská Radka | OEZ Letohrad | 90 | 00:04:57 | - |
9 | ŽM | 29 | 65 | Ziková Veronika | Horní Čermná | 90 | 00:05:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 66 | Dušek Richard | Horní Čermná | 89 | 00:06:10 | - |
2 | MM | 2 | 67 | Exler Ondřej | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:12 | - |
3 | MM | 3 | 68 | Kocián Pavel | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:06:17 | - |
4 | MM | 4 | 69 | Faltus Lukáš | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:20 | - |
5 | MM | 5 | 70 | Kroutil Jan | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:06:36 | - |
6 | MM | 6 | 71 | Horák Tomáš | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:39 | - |
7 | MM | 7 | 72 | Vlček Libor | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:47 | - |
8 | MM | 8 | 73 | Janeček Pavel | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:06:50 | - |
9 | MM | 9 | 74 | Sobota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:07:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 75 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:11:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 76 | Novák Vojtěch | PORKERT Skuhrov n. B. | 86 | 00:22:27 | - |
2 | MD | 8 | 77 | Honzák Tomáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 86 | 00:23:02 | - |
3 | MD | 12 | 78 | Maťátko Daniel | Punk Rock Horní Čermná | 86 | 00:24:30 | - |
4 | MD | 13 | 79 | Votroubek Jan | PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:24:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 106 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:19:58 | 103,12 |
2 | MB | 2 | 107 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:01 | 102,63 |
3 | MB | 3 | 108 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:20:52 | 94,25 |
4 | MB | 4 | 109 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:21:12 | 90,96 |
5 | MB | 7 | 110 | Šlajs Tomáš | CC Choceň | 60 | 00:22:45 | 75,68 |
6 | MB | 9 | 111 | Morkes Karel | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:23:11 | 71,41 |
7 | MB | 10 | 112 | Novotný Luděk | Žamberk | 62 | 00:23:42 | 66,31 |
8 | MB | 15 | 113 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:25:19 | 50,37 |
9 | MB | 29 | 114 | Exler Pavel | Sokol Žamberk | 58 | 00:30:17 | 1,40 |
10 | MB | 30 | 115 | Novotný Přemysl | Pastviny | 59 | 00:30:41 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 116 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:22:34 | 111,90 |
2 | MC | 11 | 117 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:23:59 | 100,09 |
3 | MC | 16 | 118 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:25:26 | 88,01 |
4 | MC | 17 | 119 | Koblížek Jindřich | Zákopanka | 48 | 00:25:45 | 85,37 |
5 | MC | 20 | 120 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:26:20 | 80,50 |
6 | MC | 21 | 121 | Suchomel Čeněk | OEZ Letohrad | 44 | 00:26:53 | 75,92 |
7 | MC | 25 | 122 | Prokopec Karel | Orličky | 49 | 00:27:38 | 69,67 |
8 | MC | 26 | 123 | Novotný Jiří | OEZ Letohrad | 45 | 00:28:02 | 66,33 |
9 | MC | 32 | 124 | Kalousek Jan | Sokol Žamberk | 41 | 00:32:14 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 14 | 80 | Jiroušková Jana | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 79 | 00:25:07 | 113,07 |
2 | ZA | 19 | 66 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:26:05 | 103,70 |
3 | ZA | 21 | 81 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:26:53 | 99,92 |
4 | ZA | 23 | 82 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:27:04 | 96,30 |
5 | ZA | 27 | 83 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:28:37 | 87,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 18 | 84 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:25:48 | 111,07 |
2 | ZB | 24 | 85 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:27:28 | 98,86 |
3 | ZB | 28 | 86 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:28:40 | 90,07 |
4 | ZB | 31 | 87 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:32:03 | 65,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 1 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:35 | - |
2 | M1 | 2 | 2 | Pikl Tomáš | Rokytnice v Orlických horách | 95 | 00:01:55 | - |
3 | M1 | 3 | 4 | Ryznarová Michaela | PORKERT Skuhrov n. B. | 96 | 00:01:59 | - |
4 | M1 | 4 | 3 | Ouřecký Tomáš | Pardubice | 97 | 00:02:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 28 | Ryznarová Markéta | PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:03:03 | - |
2 | Ž3 | 2 | 29 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:09 | - |
3 | Ž3 | 3 | 30 | Vávrová Markéta | OEZ Letohrad | 92 | 00:03:18 | - |
4 | Ž3 | 4 | 31 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:22 | - |
5 | Ž3 | 5 | 32 | Havlová Michaela | OEZ Letohrad | 91 | 00:03:25 | - |
6 | Ž3 | 6 | 33 | Kociánová Karolína | PORKERT Skuhrov n. B. | 92 | 00:03:26 | - |
7 | Ž3 | 7 | 34 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:33 | - |
8 | Ž3 | 8 | 35 | Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 92 | 00:03:34 | - |
9 | Ž3 | 9 | 36 | Rašová Kateřina | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:03:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 66 | Dušek Richard | Horní Čermná | 89 | 00:06:10 | - |
2 | MM | 2 | 67 | Exler Ondřej | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:12 | - |
3 | MM | 3 | 68 | Kocián Pavel | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:06:17 | - |
4 | MM | 4 | 69 | Faltus Lukáš | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:20 | - |
5 | MM | 5 | 70 | Kroutil Jan | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:06:36 | - |
6 | MM | 6 | 71 | Horák Tomáš | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:39 | - |
7 | MM | 7 | 72 | Vlček Libor | OEZ Letohrad | 90 | 00:06:47 | - |
8 | MM | 8 | 73 | Janeček Pavel | PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:06:50 | - |
9 | MM | 9 | 74 | Sobota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:07:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 75 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:11:58 | - |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
kebrle