Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

13.8.2023, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 13.8.2023
  • zobrazeno již 774x
  • místo konání: Černovír
  • GPS: 49.9838778N, 16.4342922E
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

Černovír, u sokolovny
10:00 - závod dětí
11:30 - hlavní závod

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

100 Kč - dospělí
20 Kč - děti

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
smíšený povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

Plakát závodu ve formátu JPG

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.8.2022Černovírský kros112
15.8.2021Černovírský kros98
16.8.2020Černovírský kros-
18.8.2019Černovírský kros123
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 2726

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8821
Bielčik Jindřich4016
Borek Viktor0415
Jirásková Eva6414
Borek Petr7014
Matyášová Jana6514
Mannlová Jana8013
Jelínek Matěj4213
Nemšák Miroslav6913
Krupička Miroslav5313
Šafář Jaroslav5113
Borková Agáta0212
Sejkorová Lenka6312
Svatoš Otakar3412
Jelínková Magdalena4512
Vacek Martin6912
Kubišta Oto5311
Keprtová Miloslava4811
Krátká Anna6911
Nemšáková Anna0211
Bubeníček Jiří5111
Moravec Martin8410
Červ Miloslav5010
Stránský Aleš6010
Šebek Michal8410
Vondra Vojtěch9810
Vacarda Vladimír5910
Sadílek Ota469
Boháč Bonifác019
Šimůnek Jan039
Tomíšek Jindřich399
Brychta Jakub089
Řemínek Matěj869
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Bogdał Paweł768
Frydrychová Eliška018
Grätz Luděk588
Razým Jan578
Frydrych Bedřich038
Marhold Luboš778
Hlaváček Zdeněk548
Fajfr František728
Šimůnek Jan828
Ducháček Bedřich598
Dušková Lenka808
Horáček Michal758
Elčkner Lukáš018
Hruša Zdeněk468
Serbousková Sára048

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2021 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C118Malátková BarboraDlouhoňovice2100:00:01-
2C1219Vašinová BeataTJ Sokol Černovír2000:00:01-
3C1347Matyášová Vendula-2000:00:01-
4C1466Přibylová Ester-2100:00:01-
5C1568Hýblová DorotaBPR Ústí nad Orl.2000:00:01-
6C1670Moravcová EliškaOrel Orlice2000:00:01-
7C1772Ulbrichová Nikol-2000:00:01-
8C1873Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:01-
9C1980Stehlík MatoušŽichlínek2100:00:01-
10C11081Zeman Lukᚎichlínek2100:00:01-
Děti r. 2019-20 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Brodina VítekTJ Sokol Černovír1900:00:01-
2D1238Brom MatyášBromíci1800:00:01-
3D1348Matyášová Veronika-1800:00:01-
4D1452Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:01-
5D1553Felgr JanSDH Černovír1900:00:01-
6D1657Novotný AlfrédMistrovice1800:00:01-
7D1769Hýblová ElenaBPR Ústí nad O.1800:00:01-
8D1863Přibylová Zoja-1800:00:01-
9D1975Hublová DoroteaVencl Tým1900:00:01-
10D11076Moravcová JohanaTJ Sokol Černovír1800:00:01-
11D11179Zeman Tadeᚎichlínek1800:00:01-
12D11254Felgr AntonínSDH Černovír1800:00:01-
Chlapci 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2144Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:19-
2C2241Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:19-
3C2337Brom TomášBromíci1600:00:19-
4C2539Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:19-
5C2755Novotný FelixMistrovice1600:00:20-
6C2818Colburn OtaRychnov nad Kněžnou1700:00:20-
7C21035Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:00:22-
Děvčata 6-7 let (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2431Motlová SofieSokol Hnátnice1700:00:19-
2D2628Mužíková ViktorieTJ Skol Klášterec nad O.1600:00:20-
3D2959Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:21-
4D2109Malátková VeronikaDlouhoňovice1600:00:22-
5D21236Fišerová EmaTvoje máma1700:00:23-
6D21360Berková BarboraAtletika Žamberk1700:00:24-
7D21462Ulbrichová Nela-1700:00:24-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1412Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:18104,00
2M1940Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:2396,61
3M11020Plecháček JiříTJ Dlouhá Třebová1400:01:2395,09
4M11356Novotný OskarMistrovice1500:01:2690,50
5M11717Colburn ČestmírRychnov nad Kněžnou1400:01:2788,45
6M11985Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2887,29
7M12026Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:2986,01
8M12151Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:3085,62
9M12271Mačát FilipSDH Černovír1400:01:3085,11
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1710Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:21104,00
2Z11413Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2695,65
3Z11630Blechová NatálieFC Žamberk1400:01:2694,03
4Z11827Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2891,03
5Z12567Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3977,33
6Z12642Hrdinová BerenikaAtletika Žamberk1500:01:4371,98
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2234Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:16104,00
2M2432Motl RomanSokol Hnátnice1300:01:1899,50
3M21174Dvořák JakubBystré1200:01:2491,13
4M21246Hrdina Matěj1. FC Žamberk1300:01:2588,82
5M21525Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:2687,37
6M22443Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:3181,05
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2111Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:12104,00
2Z2329Blechová NelaSpartak Letohrad1200:01:1794,89
3Z2649Bečičková HelenaTJ Lokomotiva ČT1200:01:1990,96
4Z2865Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:2286,05
5Z22315Zbudilová ŠárkaHr. Králové1300:01:3074,62
Mladší žáci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:52104,00
2M3945Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:02:2572,35
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z324Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:01104,00
2Z3386Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:02:0598,84
3Z3477Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:0597,43
4Z356Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:0695,76
5Z3624Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:02:1786,87
6Z3733Motlová SáraSokol Hnátnice1100:02:2084,21
7Z3878Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:2580,22
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4121Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:47104,00
2M4283Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:5399,26
3M4458Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová0800:04:3978,17
4M4582Sixta KarelTJ Dlouhá Třebová0800:04:5570,11
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4361Berková DanielaAtletika ÚO0800:04:31104,00
2Z4622Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5692,74
3Z4758Jedličková TerezaVencl Tým0800:27:553,00
Muži A 16-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1133Vandas DanielOK 99 H. Králové9800:18:06104,00
2MA2114Hübl RadekVencl Tým8800:18:12101,45
3MA375Fajfr MarekVencl Tým0600:19:14104,00
4MA4115Kyral JiříVencl Tým9100:19:2294,00
5MA595Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:20:0189,41
6MA668Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:20:21104,00
7MA1285Kovář LukášVencl Tým0100:21:0883,24
8MA1365Moravec MartinVencl Tým8400:21:2381,86
9MA18135Novotný LudvíkMistrovice8500:22:3475,32
10MA1999Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:22:3675,14
11MA22120Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:22:5889,14
12MA2380Švec MartinVK Choceň8700:23:0372,65
13MA2466Šebek MichalČeská Třebová8400:23:1072,01
14MA3173Janeček RomanČeská Třebová0600:23:4978,17
15MA3291Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:5967,50
16MA35123Dostálek Jiří-9200:24:2764,92
17MA3663Felgr PetrSDH Černovír8800:24:4763,08
18MA39119Grim David-9100:25:0261,69
19MA45129Lesák JakubŽamberk9600:26:2254,33
20MA50137Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:2666,19
21MA5154Arikieiev Vitalii-9200:27:2748,34
22MA55128Řemínek MatějAC Choceň8600:28:0045,30
23MA57118Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:29:2637,38
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7142Petr JiříLezník8000:20:25104,00
2MB8112Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:20:29101,67
3MB9124Kyncl TomášHolice7400:20:31100,51
4MB14138Šutera JosefAtletika Polička7900:21:2495,18
5MB1584Vacek JiříOB Česká Třebová7700:22:0491,92
6MB1798Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:22:2989,88
7MB2086Pospíšil PetrTJ Jákl Karviná7900:22:4388,73
8MB2577Kovář MilanČeské Budějovice7400:23:1586,12
9MB26121Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:23:2685,22
10MB29101Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:23:3784,33
11MB30103Dusil MartinVamberk7400:23:4783,51
12MB3764Hůlka RadekČeská Třebová8000:24:4878,53
13MB4270Němec RadekLitomyšl7700:25:2175,84
14MB4856Fišer DavidTvoje máma8000:27:2066,12
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10143Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:32104,00
2MC1176Fajfr FrantišekVencl tým ÚO7200:20:56100,05
3MC3361Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:0283,95
4MC62136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2646,92
5MC70130Klimt David-7300:38:3112,42
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2182Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:54104,00
2MD27110Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:23:2899,53
3MD3789Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:24:4892,70
4MD49105Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:2480,35
5MD58102Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:4969,80
6MD68134Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:2945,05
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME47111Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:07104,00
2ME54104Ráb PavelČeská Třebová5200:27:5798,93
3ME61109Bubeníček JiříSkuhrov n B.5100:30:0889,88
4ME6588Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:33:1877,20
5ME6793Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:34:1773,57
6ME6971Krumer MiroslavOstrov4900:36:0666,87
7ME72132Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:40:5549,11
8ME73126Bielčik JindřichLichkov4000:42:5241,92
Ženy A 16-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4696Lorencová RadkaŠiroký Důl9300:26:29104,00
2ZA59117Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:29:5788,91
3ZA70131Vlasáková Veronika-9000:38:3155,56
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1655Colburn KateřinaRychnov nad Kněžnou8300:22:07104,00
2ZB4381Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:25:5384,97
3ZB44122Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:26:0882,84
4ZB5259Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:3375,43
5ZB66139Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:33:2648,83
Ženy C 45 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2883Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:29104,00
2ZC3457Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:09104,00
3ZC40141Pirklová KateřinaLetohrad7600:25:0894,97
4ZC4167Dvořáková AdélaBystré7600:25:1893,26
5ZC5379Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:27:3782,40
6ZC56100Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:29:1780,74
7ZC59113Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:29:5776,98
8ZC63200Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:32:2362,10
9ZC64107Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:33:0063,35
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C118Malátková BarboraDlouhoňovice2100:00:01-
2C1219Vašinová BeataTJ Sokol Černovír2000:00:01-
3C1347Matyášová Vendula-2000:00:01-
4C1466Přibylová Ester-2100:00:01-
5C1568Hýblová DorotaBPR Ústí nad Orl.2000:00:01-
6C1670Moravcová EliškaOrel Orlice2000:00:01-
7C1772Ulbrichová Nikol-2000:00:01-
8C1873Šebek BořivojAK ISCAREX Česká Třebová2000:00:01-
9C1980Stehlík MatoušŽichlínek2100:00:01-
10C11081Zeman Lukᚎichlínek2100:00:01-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Brodina VítekTJ Sokol Černovír1900:00:01-
2D1238Brom MatyášBromíci1800:00:01-
3D1348Matyášová Veronika-1800:00:01-
4D1452Klášterecký MatoušŽidlochovice1800:00:01-
5D1553Felgr JanSDH Černovír1900:00:01-
6D1657Novotný AlfrédMistrovice1800:00:01-
7D1769Hýblová ElenaBPR Ústí nad O.1800:00:01-
8D1863Přibylová Zoja-1800:00:01-
9D1975Hublová DoroteaVencl Tým1900:00:01-
10D11076Moravcová JohanaTJ Sokol Černovír1800:00:01-
11D11179Zeman Tadeᚎichlínek1800:00:01-
12D11254Felgr AntonínSDH Černovír1800:00:01-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2144Anikieiev SašaAtletika Žamberk1600:00:19-
2C2241Navrátil AdamAtletika Žamberk1600:00:19-
3C2337Brom TomášBromíci1600:00:19-
1D2431Motlová SofieSokol Hnátnice1700:00:19-
4C2539Malátek VítekAtletika Žamberk1600:00:19-
2D2628Mužíková ViktorieTJ Skol Klášterec nad O.1600:00:20-
5C2755Novotný FelixMistrovice1600:00:20-
6C2818Colburn OtaRychnov nad Kněžnou1700:00:20-
3D2959Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:00:21-
7C21035Moravec AdamTJ Spartak Letohrad1600:00:22-
4D2109Malátková VeronikaDlouhoňovice1600:00:22-
5D21236Fišerová EmaTvoje máma1700:00:23-
6D21360Berková BarboraAtletika Žamberk1700:00:24-
7D21462Ulbrichová Nela-1700:00:24-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2111Boháčová AdélaAtletika Polička1200:01:12104,00
1M2234Moravec MatějSpartak Letohrad1200:01:16104,00
2Z2329Blechová NelaSpartak Letohrad1200:01:1794,89
2M2432Motl RomanSokol Hnátnice1300:01:1899,50
1M1412Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:18104,00
3Z2649Bečičková HelenaTJ Lokomotiva ČT1200:01:1990,96
1Z1710Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:21104,00
4Z2865Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:2286,05
2M1940Malátek MatějAtletika Žamberk1400:01:2396,61
3M11020Plecháček JiříTJ Dlouhá Třebová1400:01:2395,09
3M21174Dvořák JakubBystré1200:01:2491,13
4M21246Hrdina Matěj1. FC Žamberk1300:01:2588,82
4M11356Novotný OskarMistrovice1500:01:2690,50
2Z11413Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:2695,65
5M21525Faltus FrantišekTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1300:01:2687,37
3Z11630Blechová NatálieFC Žamberk1400:01:2694,03
5M11717Colburn ČestmírRychnov nad Kněžnou1400:01:2788,45
4Z11827Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:2891,03
6M11985Flídr NikolasAK Iscarex Česká Třebová1400:01:2887,29
7M12026Bříza David TombaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1400:01:2986,01
8M12151Bečička JindřichLoko Česká Třebová1400:01:3085,62
9M12271Mačát FilipSDH Černovír1400:01:3085,11
5Z22315Zbudilová ŠárkaHr. Králové1300:01:3074,62
6M22443Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:3181,05
5Z12567Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:01:3977,33
6Z12642Hrdinová BerenikaAtletika Žamberk1500:01:4371,98
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:52104,00
1Z324Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:02:01104,00
2Z3386Faltusová ŠtěpánkaTJ SOKOL Klášterec nad Orlicí1000:02:0598,84
3Z3477Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:02:0597,43
4Z356Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:02:0695,76
5Z3624Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:02:1786,87
6Z3733Motlová SáraSokol Hnátnice1100:02:2084,21
7Z3878Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:2580,22
2M3945Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:02:2572,35
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4121Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:47104,00
2M4283Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:5399,26
1Z4361Berková DanielaAtletika ÚO0800:04:31104,00
3M4458Ducháček VítTJ Dlouhá Třebová0800:04:3978,17
4M4582Sixta KarelTJ Dlouhá Třebová0800:04:5570,11
2Z4622Mitvalská BáraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:04:5692,74
3Z4758Jedličková TerezaVencl Tým0800:27:553,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1133Vandas DanielOK 99 H. Králové9800:18:06104,00
2MA2114Hübl RadekVencl Tým8800:18:12101,45
3MA375Fajfr MarekVencl Tým0600:19:14104,00
4MA4115Kyral JiříVencl Tým9100:19:2294,00
5MA595Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:20:0189,41
6MA668Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:20:21104,00
1MB7142Petr JiříLezník8000:20:25104,00
2MB8112Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:20:29101,67
3MB9124Kyncl TomášHolice7400:20:31100,51
1MC10143Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:32104,00
2MC1176Fajfr FrantišekVencl tým ÚO7200:20:56100,05
7MA1285Kovář LukášVencl Tým0100:21:0883,24
8MA1365Moravec MartinVencl Tým8400:21:2381,86
4MB14138Šutera JosefAtletika Polička7900:21:2495,18
5MB1584Vacek JiříOB Česká Třebová7700:22:0491,92
1ZB1655Colburn KateřinaRychnov nad Kněžnou8300:22:07104,00
6MB1798Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:22:2989,88
9MA18135Novotný LudvíkMistrovice8500:22:3475,32
10MA1999Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:22:3675,14
7MB2086Pospíšil PetrTJ Jákl Karviná7900:22:4388,73
1MD2182Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:54104,00
11MA22120Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:22:5889,14
12MA2380Švec MartinVK Choceň8700:23:0372,65
13MA2466Šebek MichalČeská Třebová8400:23:1072,01
8MB2577Kovář MilanČeské Budějovice7400:23:1586,12
9MB26121Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:23:2685,22
2MD27110Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:23:2899,53
1ZC2883Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:29104,00
10MB29101Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:23:3784,33
11MB30103Dusil MartinVamberk7400:23:4783,51
14MA3173Janeček RomanČeská Třebová0600:23:4978,17
15MA3291Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:5967,50
3MC3361Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:0283,95
2ZC3457Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:09104,00
16MA35123Dostálek Jiří-9200:24:2764,92
17MA3663Felgr PetrSDH Černovír8800:24:4763,08
12MB3764Hůlka RadekČeská Třebová8000:24:4878,53
3MD3789Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:24:4892,70
18MA39119Grim David-9100:25:0261,69
3ZC40141Pirklová KateřinaLetohrad7600:25:0894,97
4ZC4167Dvořáková AdélaBystré7600:25:1893,26
13MB4270Němec RadekLitomyšl7700:25:2175,84
2ZB4381Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:25:5384,97
3ZB44122Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:26:0882,84
19MA45129Lesák JakubŽamberk9600:26:2254,33
1ZA4696Lorencová RadkaŠiroký Důl9300:26:29104,00
1ME47111Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:07104,00
14MB4856Fišer DavidTvoje máma8000:27:2066,12
4MD49105Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:2480,35
20MA50137Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:2666,19
21MA5154Arikieiev Vitalii-9200:27:2748,34
4ZB5259Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:3375,43
5ZC5379Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:27:3782,40
2ME54104Ráb PavelČeská Třebová5200:27:5798,93
22MA55128Řemínek MatějAC Choceň8600:28:0045,30
6ZC56100Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:29:1780,74
23MA57118Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:29:2637,38
5MD58102Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:4969,80
2ZA59117Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:29:5788,91
7ZC59113Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:29:5776,98
3ME61109Bubeníček JiříSkuhrov n B.5100:30:0889,88
4MC62136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2646,92
8ZC63200Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:32:2362,10
9ZC64107Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:33:0063,35
4ME6588Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:33:1877,20
5ZB66139Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:33:2648,83
5ME6793Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:34:1773,57
6MD68134Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:2945,05
6ME6971Krumer MiroslavOstrov4900:36:0666,87
5MC70130Klimt David-7300:38:3112,42
3ZA70131Vlasáková Veronika-9000:38:3155,56
7ME72132Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:40:5549,11
8ME73126Bielčik JindřichLichkov4000:42:5241,92
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1133Vandas DanielOK 99 H. Králové9800:18:06104,00
2MA2114Hübl RadekVencl Tým8800:18:12101,45
3MA375Fajfr MarekVencl Tým0600:19:1494,74
4MA4115Kyral JiříVencl Tým9100:19:2293,00
5MA595Lorenc MarekRUN TEAM Široký Důl9300:20:0189,41
6MA668Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:20:2187,57
7MB7142Petr JiříLezník8000:20:2587,20
8MB8112Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:20:2986,83
9MB9124Kyncl TomášHolice7400:20:3186,65
10MC10143Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:20:3286,56
11MC1176Fajfr FrantišekVencl tým ÚO7200:20:5684,35
12MA1285Kovář LukášVencl Tým0100:21:0883,24
13MA1365Moravec MartinVencl Tým8400:21:2381,86
14MB14138Šutera JosefAtletika Polička7900:21:2481,77
15MB1584Vacek JiříOB Česká Třebová7700:22:0478,08
16MB1798Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:22:2975,78
17MA18135Novotný LudvíkMistrovice8500:22:3475,32
18MA1999Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:22:3675,14
19MB2086Pospíšil PetrTJ Jákl Karviná7900:22:4374,49
20MD2182Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:22:5473,48
21MA22120Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:22:5873,11
22MA2380Švec MartinVK Choceň8700:23:0372,65
23MA2466Šebek MichalČeská Třebová8400:23:1072,01
24MB2577Kovář MilanČeské Budějovice7400:23:1571,55
25MB26121Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:23:2670,53
26MD27110Liška PavelCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6300:23:2870,35
27MB29101Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:23:3769,52
28MB30103Dusil MartinVamberk7400:23:4768,60
29MA3173Janeček RomanČeská Třebová0600:23:4968,42
30MA3291Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:23:5967,50
31MC3361Dostálek PetrMy od kopřivy6700:24:0267,22
32MA35123Dostálek Jiří-9200:24:2764,92
33MA3663Felgr PetrSDH Černovír8800:24:4763,08
34MB3764Hůlka RadekČeská Třebová8000:24:4862,98
34MD3789Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:24:4862,98
36MA39119Grim David-9100:25:0261,69
37MB4270Němec RadekLitomyšl7700:25:2159,94
38MA45129Lesák JakubŽamberk9600:26:2254,33
39ME47111Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:27:0750,18
40MB4856Fišer DavidTvoje máma8000:27:2048,99
41MD49105Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:2448,62
42MA50137Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:2648,43
43MA5154Arikieiev Vitalii-9200:27:2748,34
44ME54104Ráb PavelČeská Třebová5200:27:5745,58
45MA55128Řemínek MatějAC Choceň8600:28:0045,30
46MA57118Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná9800:29:2637,38
47MD58102Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:29:4935,27
48ME61109Bubeníček JiříSkuhrov n B.5100:30:0833,52
49MC62136Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:31:2626,34
50ME6588Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:33:1816,02
51ME6793Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:34:1710,59
52MD68134Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:35:293,96
53ME6971Krumer MiroslavOstrov4900:36:063,00
54MC70130Klimt David-7300:38:313,00
55ME72132Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:40:553,00
56ME73126Bielčik JindřichLichkov4000:42:523,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1655Colburn KateřinaRychnov nad Kněžnou8300:22:07104,00
2ZC2883Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:23:2995,82
3ZC3457Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:0991,81
4ZC40141Pirklová KateřinaLetohrad7600:25:0886,36
5ZC4167Dvořáková AdélaBystré7600:25:1885,61
6ZB4381Lehká JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:25:5382,97
7ZB44122Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:26:0881,84
8ZA4696Lorencová RadkaŠiroký Důl9300:26:2980,26
9ZB5259Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:27:3375,43
10ZC5379Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:27:3775,13
11ZC56100Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:29:1767,60
12ZA59117Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:29:5764,58
12ZC59113Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:29:5764,58
14ZC63200Rabušicová VlastaÚstí nad Orlicí6900:32:2353,58
15ZC64107Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:33:0050,79
16ZB66139Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:33:2648,83
17ZA70131Vlasáková Veronika-9000:38:3125,85

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód