Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

24.6.2023, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 24.6.2023
  • zobrazeno již 498x
  • místo konání: Česká Třebová
  • GPS: 49.9036878N, 16.4405003E
  • pořadatel: Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová , start před budovou VDA
10:00 hodin

Přihlášky

On-line přihlašování probíhá prostřednictvím formuláře Google, který naleznete ZDE
příhlášky na místě od 8:30 do 9:45 hodin

Startovné

100 Kč pro přihlášené předem viz výše (platba v den závodu při prezentaci závodníka)
150 Kč při přihlášení v den závodu.

Popis tratě

Start závodu je v ulici Habrmanova, cíl na vrcholu Kozlovského kopce u Chaty Maxe Švabinského. Celá trasa vede po kvalitním asfaltovém povrchu. Délka trati je 5200 m s převýšením cca 230 m

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v celkové hodnotě 13 900 Kč + případná prémie za traťový rekord. Dále pak věcná tombola losovaná ze všech startovních čísel.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Vetchý
Tel.: 739 662 595

Internetové stránky

https://akiscarex.cz/zavody/beh-na-kozlov/

E-mailová adresa

akiscarex@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.6.2024Běh na Kozlovský kopec93
18.6.2022Běh na Kozlovský kopec76
19.6.2021Běh na Kozlovský kopec 67
21.6.2020Běh na Kozlovský kopec80
23.6.2019Běh na Kozlovský kopec88
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3137

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6931
Stránský Aleš6027
Zajíc Jan5322
Jirásková Eva6420
Šimůnek Jan8220
Mannlová Jana8020
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4818
Borek Petr7017
Vodička Jan4517
Kalous Petr7717
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Krupička Miroslav5316
Leszkow Petr4416
Kebrle Milan7516
Horáček Michal7516
Javůrek Jiří4815
Kostřicová Blanka6115
Vacarda Vladimír5915
Matyášová Jana6515
Kubišta Oto5315
Sedlák Jiří5815
Dušková Lenka8015
Kalousek Jan4114
Šimůnková Pavla7714
Šafář Jaroslav5114
Hofmanová Veronika7814
Šrutek Stanislav5813
Tučný Jan4713
Bielčik Jindřich4013
Razým Jan5713
Šebek Michal8413
Červ Miloslav5013
Vraštilová Miloslava5612
Merta Jaroslav3512
Zajíc Jakub8912
Nechvílová Miroslava6012
Kubíček Jan8712
Pilgr Luděk7612
Hübl Radek8811
Stránská Adéla9111
Ráb Pavel5211
Borek Viktor0411
Kalousek Jan7111
Doleček Josef7911
Neruda Miroslav5611
Wendlig Miroslav5311

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ480Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:20:49104,00
2MJ875Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:21:3398,50
3MJ1282Kamarád VítTJ Nové Město na Moravě0500:21:4896,34
4MJ15113Fajfr AlešFC Žamberk0900:22:2492,43
5MJ3763Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:5166,26
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2886Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:24:55104,00
2ZJ4876Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:29:1084,95
3ZJ5093Likusová BarboraSK Mníšecký Expres1100:30:1279,80
4ZJ5760Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:35:3956,95
5ZJ6192Tafijčuková VeronikaSK Mníšecký Expres1000:37:2549,83
6ZJ6361Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:39:0543,11
Muži A 20-39 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:18:36104,00
2MA2109Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:0494,05
3MA6108Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:1187,07
4MA7116Kubišta MichalLetohrad9000:21:3284,23
5MA1071Šmarda DominikFbK Svitavy9500:21:4083,52
6MA1783Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:5376,91
7MA18110Valenta JosefBe positive8900:23:0575,86
8MA2374Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:24:0470,59
9MA2468Hynek TomášFbK Svitavy9100:24:3367,97
10MA25102Švec MartinVK Choceň8700:24:3867,49
11MA2799Šebek MichalČeská Třebová8400:24:4766,69
12MA3569Skácelík JiříFbK Svitavy8600:26:5755,06
13MA3966Kovář Filip-9700:28:0548,95
Muži B 40-49 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5119Benko JanEleven Run Team7400:21:09104,00
2MB985Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:21:3599,92
3MB1198Dvořák MiroslavBystré7500:21:4598,18
4MB16120Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:2594,02
5MB2072Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:23:3188,81
6MB30104Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:5277,67
7MB3396Němec RadekPennyMann7700:26:4273,71
8MB4157Švejda RomanČeská Třebová7800:28:2066,02
9MB4765Klusoň OldřichDannyho smečka8000:29:0562,49
Muži C 50-59 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1377Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:22:03104,00
2MC14114Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:14101,10
3MC2167Ulich PetrMT Dobruška6800:23:4693,14
4MC2289Koudelka DrahomírMeixner7100:23:5091,88
5MC2964Kaplan PetrŠedivec7200:25:0786,06
6MC3673Kalousek JanMalšovice7100:27:4773,98
7MC5162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:5959,44
8MC5558Kolda JiříOpatov7300:33:1449,20
Muži D 60-69 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1988Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:23:15104,00
2MD31100Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:5790,37
3MD3495Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5685,18
4MD53117Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:3364,31
5MD56115Sedlák JiříPřelouč5800:34:2951,71
6MD5859Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:2543,37
Muži E 70 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME40111Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:28:11104,00
2ME4279Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:23101,31
3ME4484Ráb PavelČeská Třebová5200:28:4099,32
4ME60112Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:36:4469,69
5ME6270Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:37:4666,01
6ME6590Bielčik JindřichLichkov4000:45:1439,48
7ME6655Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:5337,21
Ženy A 20-34 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA381Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:20:35104,00
Ženy B 35-44 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2691Švorčíková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:46104,00
2ZB4397Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:3586,59
Ženy C 45-54 let (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC32101Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:25104,00
2ZC38118Benková RomanaLitomyšl7800:28:0096,01
3ZC4578Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:28:4492,22
4ZC5494Likusová DagmarSK Mníšecký Expres7000:32:0278,74
Ženy D 55 let a starší (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4687Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:28:57104,00
2ZD49105Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:30:1297,73
3ZD52106Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:0893,45
4ZD5956Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:3873,49
5ZD64107Nechvílová MiroslavaChoceň6000:44:0447,82
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:18:36104,00
2MA2109Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:0494,05
1ZA381Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:20:35104,00
1MJ480Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:20:49104,00
1MB5119Benko JanEleven Run Team7400:21:09104,00
3MA6108Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:1187,07
4MA7116Kubišta MichalLetohrad9000:21:3284,23
2MJ875Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:21:3398,50
2MB985Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:21:3599,92
5MA1071Šmarda DominikFbK Svitavy9500:21:4083,52
3MB1198Dvořák MiroslavBystré7500:21:4598,18
3MJ1282Kamarád VítTJ Nové Město na Moravě0500:21:4896,34
1MC1377Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:22:03104,00
2MC14114Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:14101,10
4MJ15113Fajfr AlešFC Žamberk0900:22:2492,43
4MB16120Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:2594,02
6MA1783Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:5376,91
7MA18110Valenta JosefBe positive8900:23:0575,86
1MD1988Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:23:15104,00
5MB2072Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:23:3188,81
3MC2167Ulich PetrMT Dobruška6800:23:4693,14
4MC2289Koudelka DrahomírMeixner7100:23:5091,88
8MA2374Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:24:0470,59
9MA2468Hynek TomášFbK Svitavy9100:24:3367,97
10MA25102Švec MartinVK Choceň8700:24:3867,49
1ZB2691Švorčíková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:46104,00
11MA2799Šebek MichalČeská Třebová8400:24:4766,69
1ZJ2886Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:24:55104,00
5MC2964Kaplan PetrŠedivec7200:25:0786,06
6MB30104Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:5277,67
2MD31100Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:5790,37
1ZC32101Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:25104,00
7MB3396Němec RadekPennyMann7700:26:4273,71
3MD3495Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5685,18
12MA3569Skácelík JiříFbK Svitavy8600:26:5755,06
6MC3673Kalousek JanMalšovice7100:27:4773,98
5MJ3763Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:5166,26
2ZC38118Benková RomanaLitomyšl7800:28:0096,01
13MA3966Kovář Filip-9700:28:0548,95
1ME40111Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:28:11104,00
8MB4157Švejda RomanČeská Třebová7800:28:2066,02
2ME4279Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:23101,31
2ZB4397Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:3586,59
3ME4484Ráb PavelČeská Třebová5200:28:4099,32
3ZC4578Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:28:4492,22
1ZD4687Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:28:57104,00
9MB4765Klusoň OldřichDannyho smečka8000:29:0562,49
2ZJ4876Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:29:1084,95
2ZD49105Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:30:1297,73
3ZJ5093Likusová BarboraSK Mníšecký Expres1100:30:1279,80
7MC5162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:5959,44
3ZD52106Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:0893,45
4MD53117Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:3364,31
4ZC5494Likusová DagmarSK Mníšecký Expres7000:32:0278,74
8MC5558Kolda JiříOpatov7300:33:1449,20
5MD56115Sedlák JiříPřelouč5800:34:2951,71
4ZJ5760Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:35:3956,95
6MD5859Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:2543,37
4ZD5956Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:3873,49
4ME60112Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:36:4469,69
5ZJ6192Tafijčuková VeronikaSK Mníšecký Expres1000:37:2549,83
5ME6270Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:37:4666,01
6ZJ6361Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:39:0543,11
5ZD64107Nechvílová MiroslavaChoceň6000:44:0447,82
6ME6590Bielčik JindřichLichkov4000:45:1439,48
7ME6655Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:5337,21
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1103Hübl RadekSK Veteráni Dobrouč8800:18:36104,00
2MA2109Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:20:0494,05
3MJ480Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě z.s.0400:20:4989,02
4MB5119Benko JanEleven Run Team7400:21:0986,27
5MA6108Záveský JanOrel Česká Třebová9500:21:1186,07
6MA7116Kubišta MichalLetohrad9000:21:3284,23
7MJ875Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:21:3384,10
8MB985Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:21:3583,90
9MA1071Šmarda DominikFbK Svitavy9500:21:4083,52
10MB1198Dvořák MiroslavBystré7500:21:4583,06
11MJ1282Kamarád VítTJ Nové Město na Moravě0500:21:4882,80
12MC1377Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:22:0381,46
13MC14114Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:22:1480,40
14MJ15113Fajfr AlešFC Žamberk0900:22:2479,54
15MB16120Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:22:2579,47
16MA1783Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:5376,91
17MA18110Valenta JosefBe positive8900:23:0575,86
18MD1988Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:23:1574,94
19MB2072Vacek JiříOB Česká Třebová 7700:23:3173,55
20MC2167Ulich PetrMT Dobruška6800:23:4672,15
21MC2289Koudelka DrahomírMeixner7100:23:5071,83
22MA2374Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:24:0470,59
23MA2468Hynek TomášFbK Svitavy9100:24:3367,97
24MA25102Švec MartinVK Choceň8700:24:3867,49
25MA2799Šebek MichalČeská Třebová8400:24:4766,69
26MC2964Kaplan PetrŠedivec7200:25:0764,94
27MB30104Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:25:5260,87
28MD31100Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:25:5760,40
29MB3396Němec RadekPennyMann7700:26:4256,37
30MD3495Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:26:5655,16
31MA3569Skácelík JiříFbK Svitavy8600:26:5755,06
32MC3673Kalousek JanMalšovice7100:27:4750,62
33MJ3763Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:27:5150,24
34MA3966Kovář Filip-9700:28:0548,95
35ME40111Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:28:1148,41
36MB4157Švejda RomanČeská Třebová7800:28:2047,62
37ME4279Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:28:2347,37
38ME4484Ráb PavelČeská Třebová5200:28:4045,86
39MB4765Klusoň OldřichDannyho smečka8000:29:0543,61
40MC5162Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:30:5933,38
41MD53117Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:31:3330,31
42MC5558Kolda JiříOpatov7300:33:1421,24
43MD56115Sedlák JiříPřelouč5800:34:2914,55
44MD5859Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:36:254,13
45ME60112Leszkow PetrMaraton klub Hlinsko4400:36:443,00
46ME6270Šponar JosefSokol Žamberk Orientační běh 4700:37:463,00
47ME6590Bielčik JindřichLichkov4000:45:143,00
48ME6655Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:45:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA381Vetchá AdélaAK ISCAREX Česká Třebová9100:20:35104,00
2ZB2691Švorčíková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:4681,63
3ZJ2886Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:24:5579,88
4ZC32101Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:2571,59
5ZC38118Benková RomanaLitomyšl7800:28:0063,90
6ZB4397Richtrová HanaRun Sport Team8200:28:3561,08
7ZC4578Menšíková LucieAK ISCAREX Česká Třebová7200:28:4460,32
8ZD4687Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:28:5759,26
9ZJ4876Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:29:1058,24
10ZD49105Jirásková EvaMaratonstav Úpice 6400:30:1253,25
11ZJ5093Likusová BarboraSK Mníšecký Expres1100:30:1253,20
12ZD52106Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:0848,64
13ZC5494Likusová DagmarSK Mníšecký Expres7000:32:0244,30
14ZJ5760Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:35:3926,75
15ZD5956Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:36:3821,95
16ZJ6192Tafijčuková VeronikaSK Mníšecký Expres1000:37:2518,12
17ZJ6361Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:39:059,98
18ZD64107Nechvílová MiroslavaChoceň6000:44:043,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód