Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2023KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2023, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2023
  • zobrazeno již 531x
  • místo konání: Městský park, Polička
  • GPS: 49.714N, 16.26733E
  • pořadatel: Atletika Polička

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě, nejpozději 20 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 50 Kč

Popis tratě

asfalt, travnatá rovinka, dřevěný chodník, profil rovinatý

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro první tři v cíli

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tomáš Večeře
tel. 732 598 281

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

tomas.vecere@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2022Běh kolem poličských hradeb227
28.9.2021Běh kolem poličských hradeb157
1.5.2020Běh kolem poličských hradeb-
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2008Běh kolem poličských hradeb247
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 6009

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Štyndl Miroslav5721
Večeře Tomáš9020
Nechvíl Petr9120
Schauerová Lenka8818
Sejkora Karel8818
Šimůnek Jan0316
Šutera Josef7916
Gdula Petr6115
Červ Jakub8915
Borek Viktor0415
Stránský Aleš6015
Nechvílová Miroslava6015
Pešlová Ivana6315
Klepárník Otakar5715
Šimůnek Jan8215
Jirásková Eva6414
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Sontáková Lenka9114
Cvrček Martin7914
Frydrychová Eliška0113
Šimůnková Pavla7713
Krátká Anna6913
Fiedler Jan5613
Stránská Adéla9112
Peterková Veronika8412
Borková Agáta0212
Smoláková Alexandra9812
Šimůnek Jan4912
Borek Petr7012
Červ Miloslav5012
Lorenc Tomáš8612
Jelínek Matěj4212
Smoláková Valérie9312
Řemínek Matěj8612
Boháč Bonifác0112
Hubáček Petr7811
Chlubna Jan8411
Vondra Vojtěch9811
Brychta Jakub0811
Stránská Michaela9711
Boháč Pankrác0611
Lakota Antonín9511
Matyášová Jana6511
Brychtová Veronika1011
Klímová Ivana8711
Dušková Lenka8010
Kalousek Jan7110
Svoboda Mojmír6610
Vlčková Zuzana9110

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2019 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C02846Beneš František-1900:00:27-
2C03059Střílek Ondřej-1900:00:28-
3C03162Král Matyáš-1900:00:28-
4C03258Škaroupka Jan-1900:00:28-
5C03425Kosek MikulášPolička1900:00:29-
6C03944Chvála Tomáš-2000:00:33-
7C04179Herman Mark-2000:00:36-
8C04343Kalvoda JáchymPolička2000:00:37-
9C04414Uher TomášPolička2000:00:38-
10C04526Prchal David-2000:00:38-
11C0464Schauer VojtěchAtletika Polička2000:00:41-
12C04750Němec VojtěchLitomašl2100:00:42-
13C04874Stavěl Tobiáš-2000:00:44-
14C05055Smažil martin-2100:00:48-
15C05145Červ MatějAtletika Polička2000:00:49-
16C05248Dočkal VojtěchDočekalovi1900:00:52-
17C05354Nožka FilipAtletika Polička2100:01:04-
18C05429Kučera Erik-2100:01:06-
19C05530Skalník Tomáš-2000:01:25-
-C0-35Suchý AdamSK NMNM20DNF-
-C0-7Kříčka AdamVítějeves19DNF-
Děvčata r. 2019 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D02340Cacková Viktorie-1900:00:25-
2D02429Novotná Ella-1900:00:25-
3D02622Hubáčková LoretaNMMOR1900:00:25-
4D0289Vítková EmaPolička1900:00:27-
5D03248Steinhauserová Lenka-1900:00:28-
6D03428Šilarová DorotaBrzdy Horní Čermná1900:00:29-
7D03621Sedláčková Hermína-1900:00:31-
8D03723Cupáková LucieSebranice1900:00:32-
9D03836Češková NatálieAtletika Polička2000:00:32-
10D04034Darvašová Krystýna-2000:00:35-
11D04141Votavová EliškaPolička2000:00:36-
12D0567Procházková ŠtěpánkaPomezí2100:02:16-
-D0-12Veličková Ema-21DNF-
Chlapci r. 2019-18 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1227Prchal Miroslav-1700:00:17-
2C1372Škaroupka Vojtěch-1700:00:17-
3C1437Břeň AntonínPolička1700:00:18-
4C1551Okálek David-1700:00:18-
5C1620Pech DominikSvratka1700:00:18-
6C1711Telecký OndřejFotbal Svitavy1700:00:19-
7C1910Andrlík SamuelPolička1700:00:19-
8C11132Lorenc OndřejPolička1700:00:20-
9C11288Dobiáš Martin-1800:00:20-
10C11440Šutera ŠtěpánAtletika Polička1800:00:21-
11C11575Stavěl Jakub-1700:00:21-
12C11789Hoza Richard-1800:00:22-
13C11887Šimko BenoPolička1700:00:22-
14C11956Vaňous jan-1800:00:22-
15C12142Hanák VítekBrno1700:00:23-
16C14933Tobiáš MartinPolička1800:00:46-
Děvčata r. 2017-18 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1117Telecká VeronikaSTG Svitavy1700:00:16-
2D1742Chválová Tereza-1700:00:19-
3D198Vítková ElaPolička1700:00:19-
4D11213Veličková ElenPolička1700:00:20-
5D11565Kotková Magdaléna-1800:00:21-
6D1196Procházková AnnaPomezí1800:00:22-
7D12143Červová SáraAtletika Polička1800:00:23-
8D12430Kučerová Klaudie-1800:00:25-
9D12670Schwachová Sofie-1800:00:25-
Chlapci r. 2016 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:42-
2C2264Maďar Šimon-1600:01:44-
3C239Číž MarekIscarex1600:01:47-
4C2490Hoza Jindřich-1600:01:50-
5C2553Steinhauser Jan-1600:01:52-
6C2683Mička Michal-1600:01:53-
7C21060Roušar Lukáš-1600:01:58-
8C21128Novotný Tomáš-1600:01:59-
9C21285Nývlt BenediktS.W.E.N. Club1600:01:59-
10C21382Kunhart Jakub-1600:02:12-
11C21568Rambousek ZikmundPortinaTX team1600:02:20-
-C2-92Doseděl TomášAK Iscarex Česká Třebová16DNF-
Děvčata r. 2016 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2619Trávníčková LucieSki Team Herálec1600:01:53-
2D2854Houdková EmilieChoceň1600:01:54-
3D2978Charouzková Vanesa-1600:01:54-
4D21444Benešová AnnaPolička1600:02:16-
5D21610Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:02:30-
6D21731Kučerová Sofie-1600:02:33-
-D2-3Jindrová AnnaPolička16DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1231Chmel PetrHr. Králové1500:03:14104,00
2M1417Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:03:2198,39
3M1693Mach ŠtěpánHC spartak Polička1400:03:3092,75
4M1870Klement DanielAtletika Lanškroun1500:03:3788,14
5M1969Vávra Samuel-1400:03:3887,63
6M1112Hromádko TheodorSK Svratka1500:03:4086,60
7M112108Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:4186,08
8M11367Maďar Vojtěch-1400:03:4285,57
9M11597Dušánek DanielJiskra Ústí n.O.1500:03:4584,02
10M11665Houdek ŠtěpánAO NMNM1400:03:4782,99
11M11734Suchý JakubHerálec1500:03:4882,47
12M119114Hájek AlešOB Česká Třebová1500:03:5081,44
13M12339Šutera MatějAtletika Polička1500:03:5777,84
14M12563Král TomášPolička1400:04:0076,29
15M1263Kvapil JakubSokol Smíchov I.1400:04:0275,26
16M12713Telecký Tomᚎelezňáček Svitavy1400:04:0374,74
17M1298Duchoň AlexVítějeves1500:04:1071,13
18M13181Kotek OndřejAtletika Polička1400:04:1568,56
19M13221Telecký JosefSTG Svitavy1400:04:2065,98
20M13398Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:04:2662,89
21M13447Kukusík Martin-1500:04:2861,86
22M13761Houdek TobiášChoceň1400:05:0542,78
23M13815Uher OndřejPolička1400:06:253,00
-M1-41Votava MatyášPolička15DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1138Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:52104,00
2Z1261Kynštová AnnaAC Choceň1400:01:53101,11
3Z1314Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5796,54
4Z1433Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5894,64
5Z1580Chmelová KláraPolička1400:02:0092,86
6Z1616Pechová BarboraSvratka1500:02:0489,29
7Z171Adamská KláraTJ Jiskra Litomyšl1400:02:0588,39
8Z1859Škaroupková Lucie-1400:02:0786,61
9Z1984Malasková MagdalenaAO NMNM1400:02:0984,91
10Z11051Teplá JustýnaBrutal Šnek team1500:02:0984,82
11Z11160Bezdíčková EmaAC Choceň1400:02:1183,04
12Z11237Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:02:1282,14
13Z11320Vaculíková Eliška4Sport Team1400:02:1381,34
14Z1142Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:02:1381,25
15Z11571Dosedělová NikolŠSK Česká Třebová1400:02:1678,57
16Z11687Kaprasová Verunka-1400:02:1975,89
17Z11727Cislerová AnnaAtletika Chrudim1500:02:2273,21
18Z11873Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:02:2471,43
19Z11968Dobiášová Kristýna-1400:02:2570,54
20Z12035Lorencová SáraPolička1400:02:2768,84
21Z12167Jirušová Julie-1400:02:2768,75
22Z12211Andrlíková IzabelPolička1500:02:3561,61
23Z12391Schwachová Natálie-1500:03:2318,75
-Z1-62Nováčková KateřinaAC Choceň15DNF-
Nejmladší žáci II (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2871Kynšt VáclavAC Choceň1200:03:21104,00
2M21223Trávníček AntonínSki Team Herálec1300:03:23101,00
3M21818Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3196,02
4M221107Boháč Petr-1300:03:3394,08
5M22257Teplý TobiášBrutal ŠNEK TEAM1200:03:3394,03
6M223102Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:03:3692,54
7M22484Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3991,04
8M2346Renza MarekPolička1300:03:5284,58
9M23549Maďar Jakub-1200:03:5483,58
10M24138Šutera JosefAtletika Polička1300:04:0279,60
11M24273Hrnčíř DavidAC Choceň1300:04:0478,61
12M24478Matýsek Jan-1300:04:0578,11
13M24876Sláma Maximilian4 Sports team1300:04:1971,14
14M25236Ohlídal VáclavAtletika Polička1300:04:2966,17
15M254100Štaud JanPolička1200:04:3861,69
16M25516Vařejka JakubŽelezňáček Svitavy1200:05:0150,25
17M25691Gracias KryštofPolička1300:05:4428,86
Nejmladší žákyně II (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2139Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:01104,00
2Z225Jílková NelaTJ Atletika Svitavy1200:03:1494,82
3Z2474Machová RozálieAtletika Polička1200:03:2189,95
4Z2789Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:3382,32
5Z2972Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:03:3879,56
6Z21450Spisar EmmaTJ Atletika Lanškroun1200:03:4376,80
7Z21879Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:03:4973,48
8Z22032Chmelová AnnaHradec Králové1300:03:5371,27
9Z22185Šimková Adéla-1300:03:5470,72
10Z22288Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:03:5570,17
11Z22426Cislerová VeronikaAtletika Chrudim1200:03:5967,96
12Z22846Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:04:0564,64
13Z23058Nováčková VeronikaAC Choceň1200:04:1360,22
14Z23563Michálková Kateřina-1200:04:3249,72
15Z23649Smažilová LilianaAtletika Polička1300:04:5039,78
16Z23957Rambousková ZoraPortinatx team1201:39:003,00
Mladší žáci (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:13104,00
2M3266Houdek JiříTJ Atletika NMNM1100:03:14101,64
3M3396Dušánek MarekTJ Ústí nad Orlicí1100:03:14100,59
4M34112Jirouš MilanLáďa povolný1000:03:1499,53
5M3535Suchý Adamnmnm1000:03:1499,48
6M31086Nývlt Robert4 sports team1100:03:2295,34
7M314104Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:2892,23
8M33699Štaud Martinneregistrován1000:03:5578,29
9M3371Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:03:5578,24
10M338115Vojtíšek PavelPolička1100:03:5677,72
11M340103Chmel Filip-1100:04:0075,65
12M35095Šafář AdamAtletika Polička1100:04:2363,73
13M35152Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:2662,18
Mladší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z354Jílková LucieTJ Atletika Svitavy1000:03:14104,00
2Z3747Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:16100,97
3Z31325Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:2595,33
4Z32553Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:4086,60
5Z32676Hanušová AnetaAC Choceň1000:03:4186,08
6Z32781Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4385,05
7Z32875Švecová TerezaAC Choceň1000:03:4584,02
8Z32924Hubáčková MarietaNMMOR1000:03:4782,99
9Z33086Šimková TerezaPolička1100:03:4882,47
10Z33152Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:4981,96
11Z33256Zahradníčková AnežkaTJ Atletika Svitavy1000:03:5081,44
12Z33393Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5180,93
13Z33845Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:5678,35
14Z34269Graciasová Barbora-1100:04:0474,23
15Z34582Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:0772,73
16Z34666Kochová Radka-1000:04:0772,68
17Z34777Novotná Sofia ClaudiaAC Choceň1100:04:1668,04
18Z34983Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:2165,46
19Z35390Stečínská Markéta4SPORTS1100:04:3060,82
Starší žáci (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41109Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:28104,00
2M42116Král VojtěchAtletika Polička0800:03:3499,12
3M4324Hubáček PetrNové Město na Moravě0800:03:4393,79
4M4477Kabuďa VladimírTJ NMNM0800:03:4890,38
5M4519Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5188,94
6M48110Schwach PetrPolička0800:03:5587,07
7M49111Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:5587,02
8M410106Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:5885,63
9M411105Malaska JanAO NMNM0900:03:5885,58
10M413113Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:0582,21
11M414117Komůrka JonášTJ Svitavy0800:04:0681,73
12M418101Vrabec DanielPolička0800:04:1776,44
13M419118Švejda JáchymAtletika Polička0900:04:1975,53
14M42080Šafář TomášAtletika Polička0900:04:1975,48
15M423119Cába David4 sports team0800:04:4264,42
Starší žákyně (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4995Biberlová AdélaAtletika Polička0800:03:22104,00
2Z41092Popelková Aneta4SPORTS Team0900:03:22101,95
3Z41418Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2897,98
4Z41694Kubíčková EvaTJ Jiskra Litomyšl0900:03:3195,59
5Z41715Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3195,54
6Z41855Houdková NatálieAO NMNM0900:03:3195,49
7Z42064Jonášová TerezaSokol Nusle0900:03:3295,00
Dorostenci (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51140Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:07:25104,00
2M54149Krištof JanAtletika Polička0700:07:5495,48
3M55158Šafář SamuelAtletika Polička0700:07:5594,26
4M58146Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:08:2386,97
5M59157Nývlt Viktor4 sports team0700:08:2786,07
6M510159Šafář VáclavAtletika Polička0600:08:4482,25
7M511152Jedlička LiborTJ NMNM0700:08:4582,02
8M512141Uchytil JiříTJ NMNM0600:08:4781,57
Dorostenky (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z56160Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl0600:03:52104,00
2Z515162Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:0895,10
3Z516153Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1292,38
4Z522161Prýglová SylvaAO Nové Město na Moravě0700:04:3382,33
5Z524139Komůrková MagdalénaTJ Atletika Svitavy0600:05:0170,26
Junioři 18-19 let (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2154Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:38104,00
2MJ3145Kamarád VítTJ NMNM0500:07:5199,16
3MJ6148Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:0595,10
4MJ7156Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:08:1591,92
5MJ13142Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:3760,92
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ7151Šípková KarolínaTJ NMNM0400:03:53104,00
2ZJ12147Stoklasová ZuzanaNMMOR0400:04:0099,00
3ZJ17150Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:04:1392,42
4ZJ21155Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:04:2088,41
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vitner PetrTJ NMNM9000:14:59104,00
2MA215Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:15:2399,33
3MA342Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:3996,55
4MA48Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:15:4095,44
5MA576Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:15:5393,99
6MA1039Pešek OndřejK.O.B.8500:17:0785,76
7MA1234Lakota AntonínAC Choceň9500:17:1884,54
8MA1782Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:17:5680,31
9MA1899Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:0079,87
10MA1983Trkal TomášPolička9000:18:0279,64
11MA2078Čejka PavelViktorkaMPS.cz9000:18:0379,53
12MA2181Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1378,42
13MA2471Chlubna JanTJ NMNM8400:18:2177,53
14MA2566Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:18:2876,75
15MA2758Simon JakubPolička0000:18:4474,97
16MA3070Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:0372,86
17MA371Kotalík Daniel-9500:20:0366,18
-MA-20Maďar Peter-85DNF-
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB64Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:16:22104,00
2MB785Petr JiříLezník - Polička8000:16:35100,68
3MB849Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:16:3699,57
4MB986Šutera JosefAtletika Polička7900:17:0196,03
5MB1164Dvořák MiroslavCyklo ski klub Polička7500:17:1195,01
6MB1356Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:3792,36
7MB1511Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:17:4891,24
8MB1677Vacek JiříVencl Tým Ústí n.O.7700:17:5091,04
9MB2217Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:18:1988,09
10MB2655Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:18:4285,74
11MB3525Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:5478,41
12MB3884Škaroupka JanPolička8200:20:0477,39
13MB3919Vrabec MartinPolička7800:20:0976,88
14MB4040Dusil MartinVamberk7400:20:1376,48
15MB469Němec RadekLitomyšl7700:20:5272,51
16MB4830Suldovský PavelHorní Čermná7700:21:0371,38
17MB4936Kubíček LukášTJ Jiskra Litomyšl7700:21:1070,67
18MB5467Kalous PetrSK Žamberk7700:21:5665,99
19MB5735Vojtíšek PavelPolička7800:22:0664,97
20MB5887Chmel Michal-7800:22:2463,14
21MB6018Štaud PetrNěmčice7400:22:3562,02
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3159Simon PetrPolička7200:19:19104,00
2MC3270Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:19:42100,02
3MC3379Scheuer JanLanškroun6600:19:4898,50
4MC5361Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:21:5486,63
5MC5980Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:22:2883,69
6MC6254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:4082,66
-MC-22Blecha Tomáš-73DNF-
Muži D 60-69 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1423Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:46104,00
2MD2848Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:18:5195,90
3MD4457Král JosefSDH Bystré5800:20:3784,96
4MD4743Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:20:5382,46
5MD5265Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:21:4877,30
6MD6174Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:22:3872,61
7MD6727Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:1868,86
8MD7053Fiedler JanBrno5600:23:3866,98
9MD7551Hanák KarelSvitavy5600:26:1152,63
10MD83100000Klepárník OtakarCyklo ski klub Polička5700:28:1640,90
Muži E 70 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5133Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:42104,00
2ME7647Krumer MiroslavMK Ostrov4900:26:2280,49
3ME8013Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:2374,81
4ME8146Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:27:2473,73
5ME8775Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:2950,31
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA233Pechová HelenaTJ NMNM9300:18:20104,00
2ZA2945Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:19:0098,36
3ZA4338Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:20:3488,82
4ZA5669Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:22:0579,55
5ZA637Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:22:5175,36
6ZA696Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná 9100:23:3671,27
7ZA715Mayerová HelenaPolička8900:25:0063,64
8ZA7341Hlaváčková Pavla-9200:25:4359,73
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3468Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:50104,00
2ZB4516Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8200:20:4297,63
3ZB5588Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:5790,33
4ZB6612Kynštová Marie-8300:23:0983,28
5ZB7232Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:1772,52
6ZB7428Peterková VeronikaTJ Atletika Svitavy8400:26:0368,66
7ZB7721Šimková Marie-7900:26:2766,64
8ZB7837Kubíčková Darina-8000:26:3066,39
9ZB8650Adamská MarieCerekvice nad Loučnou8300:32:2836,30
Ženy C 45-54 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4073Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:20:13104,00
2ZC4260Dvořáková AdélaBystré7600:20:20101,42
3ZC5026Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:21:3494,32
4ZC6562Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:22:5586,64
5ZC6852Kosková SimonaČeská Třebová7100:23:2584,17
6ZC7924Křenková HelenaLanškroun7800:27:2064,80
7ZC8244Cábová HanaBáječné ženy v běhu7100:27:3763,40
Ženy D 55 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3663Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:56104,00
2ZD6429Pešlová IvanaTJ Atletika Svitavy6300:22:5487,12
3ZD8472Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:1054,68
4ZD8531Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:0738,88
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1117Telecká VeronikaSTG Svitavy1700:00:16-
1C1227Prchal Miroslav-1700:00:17-
2C1372Škaroupka Vojtěch-1700:00:17-
3C1437Břeň AntonínPolička1700:00:18-
4C1551Okálek David-1700:00:18-
5C1620Pech DominikSvratka1700:00:18-
6C1711Telecký OndřejFotbal Svitavy1700:00:19-
2D1742Chválová Tereza-1700:00:19-
7C1910Andrlík SamuelPolička1700:00:19-
3D198Vítková ElaPolička1700:00:19-
8C11132Lorenc OndřejPolička1700:00:20-
4D11213Veličková ElenPolička1700:00:20-
9C11288Dobiáš Martin-1800:00:20-
10C11440Šutera ŠtěpánAtletika Polička1800:00:21-
5D11565Kotková Magdaléna-1800:00:21-
11C11575Stavěl Jakub-1700:00:21-
12C11789Hoza Richard-1800:00:22-
13C11887Šimko BenoPolička1700:00:22-
14C11956Vaňous jan-1800:00:22-
6D1196Procházková AnnaPomezí1800:00:22-
15C12142Hanák VítekBrno1700:00:23-
7D12143Červová SáraAtletika Polička1800:00:23-
1D02340Cacková Viktorie-1900:00:25-
2D02429Novotná Ella-1900:00:25-
8D12430Kučerová Klaudie-1800:00:25-
9D12670Schwachová Sofie-1800:00:25-
3D02622Hubáčková LoretaNMMOR1900:00:25-
1C02846Beneš František-1900:00:27-
4D0289Vítková EmaPolička1900:00:27-
2C03059Střílek Ondřej-1900:00:28-
3C03162Král Matyáš-1900:00:28-
4C03258Škaroupka Jan-1900:00:28-
5D03248Steinhauserová Lenka-1900:00:28-
5C03425Kosek MikulášPolička1900:00:29-
6D03428Šilarová DorotaBrzdy Horní Čermná1900:00:29-
7D03621Sedláčková Hermína-1900:00:31-
8D03723Cupáková LucieSebranice1900:00:32-
9D03836Češková NatálieAtletika Polička2000:00:32-
6C03944Chvála Tomáš-2000:00:33-
10D04034Darvašová Krystýna-2000:00:35-
11D04141Votavová EliškaPolička2000:00:36-
7C04179Herman Mark-2000:00:36-
8C04343Kalvoda JáchymPolička2000:00:37-
9C04414Uher TomášPolička2000:00:38-
10C04526Prchal David-2000:00:38-
11C0464Schauer VojtěchAtletika Polička2000:00:41-
12C04750Němec VojtěchLitomašl2100:00:42-
13C04874Stavěl Tobiáš-2000:00:44-
16C14933Tobiáš MartinPolička1800:00:46-
14C05055Smažil martin-2100:00:48-
15C05145Červ MatějAtletika Polička2000:00:49-
16C05248Dočkal VojtěchDočekalovi1900:00:52-
17C05354Nožka FilipAtletika Polička2100:01:04-
18C05429Kučera Erik-2100:01:06-
19C05530Skalník Tomáš-2000:01:25-
12D0567Procházková ŠtěpánkaPomezí2100:02:16-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C215Eliáš MaximAK ISCAREX Česká Třebová1600:01:42-
2C2264Maďar Šimon-1600:01:44-
3C239Číž MarekIscarex1600:01:47-
4C2490Hoza Jindřich-1600:01:50-
5C2553Steinhauser Jan-1600:01:52-
6C2683Mička Michal-1600:01:53-
1D2619Trávníčková LucieSki Team Herálec1600:01:53-
2D2854Houdková EmilieChoceň1600:01:54-
3D2978Charouzková Vanesa-1600:01:54-
7C21060Roušar Lukáš-1600:01:58-
8C21128Novotný Tomáš-1600:01:59-
9C21285Nývlt BenediktS.W.E.N. Club1600:01:59-
10C21382Kunhart Jakub-1600:02:12-
4D21444Benešová AnnaPolička1600:02:16-
11C21568Rambousek ZikmundPortinaTX team1600:02:20-
5D21610Pešková LucieAK ISCAREX Česká Třebová1600:02:30-
6D21731Kučerová Sofie-1600:02:33-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1138Boháčová NelaAtletika Polička1400:01:52104,00
2Z1261Kynštová AnnaAC Choceň1400:01:53101,11
3Z1314Faltejsková NellaAK ISCAREX Česká Třebová1500:01:5796,54
4Z1433Preislerová Viola Žofie AK ISCAREX Česká Třebová1400:01:5894,64
5Z1580Chmelová KláraPolička1400:02:0092,86
6Z1616Pechová BarboraSvratka1500:02:0489,29
7Z171Adamská KláraTJ Jiskra Litomyšl1400:02:0588,39
8Z1859Škaroupková Lucie-1400:02:0786,61
9Z1984Malasková MagdalenaAO NMNM1400:02:0984,91
10Z11051Teplá JustýnaBrutal Šnek team1500:02:0984,82
11Z11160Bezdíčková EmaAC Choceň1400:02:1183,04
12Z11237Tobiáš Sofie KarolínaPolička1400:02:1282,14
13Z11320Vaculíková Eliška4Sport Team1400:02:1381,34
14Z1142Břoušková BarboraDDM Č.T. - ZŠ Březová n/Sv.1400:02:1381,25
15Z11571Dosedělová NikolŠSK Česká Třebová1400:02:1678,57
16Z11687Kaprasová Verunka-1400:02:1975,89
17Z11727Cislerová AnnaAtletika Chrudim1500:02:2273,21
18Z11873Přibylová AgátaSpartak Letohrad1500:02:2471,43
19Z11968Dobiášová Kristýna-1400:02:2570,54
20Z12035Lorencová SáraPolička1400:02:2768,84
21Z12167Jirušová Julie-1400:02:2768,75
22Z12211Andrlíková IzabelPolička1500:02:3561,61
23Z12391Schwachová Natálie-1500:03:2318,75
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2139Boháčová AdélaAtletika Polička1200:03:01104,00
1M1231Chmel PetrHr. Králové1500:03:14104,00
2Z225Jílková NelaTJ Atletika Svitavy1200:03:1494,82
2M1417Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:03:2198,39
3Z2474Machová RozálieAtletika Polička1200:03:2189,95
3M1693Mach ŠtěpánHC spartak Polička1400:03:3092,75
4Z2789Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:3382,32
4M1870Klement DanielAtletika Lanškroun1500:03:3788,14
5Z2972Přibylová BeátaSpartak Letohrad1300:03:3879,56
5M1969Vávra Samuel-1400:03:3887,63
6M1112Hromádko TheodorSK Svratka1500:03:4086,60
7M112108Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:03:4186,08
8M11367Maďar Vojtěch-1400:03:4285,57
6Z21450Spisar EmmaTJ Atletika Lanškroun1200:03:4376,80
9M11597Dušánek DanielJiskra Ústí n.O.1500:03:4584,02
10M11665Houdek ŠtěpánAO NMNM1400:03:4782,99
11M11734Suchý JakubHerálec1500:03:4882,47
7Z21879Hurychová AnežkaTJ Jiskra Litomyšl1200:03:4973,48
12M119114Hájek AlešOB Česká Třebová1500:03:5081,44
8Z22032Chmelová AnnaHradec Králové1300:03:5371,27
9Z22185Šimková Adéla-1300:03:5470,72
10Z22288Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:03:5570,17
13M12339Šutera MatějAtletika Polička1500:03:5777,84
11Z22426Cislerová VeronikaAtletika Chrudim1200:03:5967,96
14M12563Král TomášPolička1400:04:0076,29
15M1263Kvapil JakubSokol Smíchov I.1400:04:0275,26
16M12713Telecký Tomᚎelezňáček Svitavy1400:04:0374,74
12Z22846Dostálková Barbora AnnaMY od KOPŘIVY / Těchonín1200:04:0564,64
17M1298Duchoň AlexVítějeves1500:04:1071,13
13Z23058Nováčková VeronikaAC Choceň1200:04:1360,22
18M13181Kotek OndřejAtletika Polička1400:04:1568,56
19M13221Telecký JosefSTG Svitavy1400:04:2065,98
20M13398Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl1500:04:2662,89
21M13447Kukusík Martin-1500:04:2861,86
14Z23563Michálková Kateřina-1200:04:3249,72
15Z23649Smažilová LilianaAtletika Polička1300:04:5039,78
22M13761Houdek TobiášChoceň1400:05:0542,78
23M13815Uher OndřejPolička1400:06:253,00
16Z23957Rambousková ZoraPortinatx team1201:39:003,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:13104,00
2M3266Houdek JiříTJ Atletika NMNM1100:03:14101,64
3M3396Dušánek MarekTJ Ústí nad Orlicí1100:03:14100,59
4M34112Jirouš MilanLáďa povolný1000:03:1499,53
1Z354Jílková LucieTJ Atletika Svitavy1000:03:14104,00
5M3535Suchý Adamnmnm1000:03:1499,48
2Z3747Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:16100,97
1M2871Kynšt VáclavAC Choceň1200:03:21104,00
1Z4995Biberlová AdélaAtletika Polička0800:03:22104,00
6M31086Nývlt Robert4 sports team1100:03:2295,34
2Z41092Popelková Aneta4SPORTS Team0900:03:22101,95
2M21223Trávníček AntonínSki Team Herálec1300:03:23101,00
3Z31325Fliedrová AdélaTJ Atletika Svitavy1000:03:2595,33
7M314104Cvrček JáchymAtletika Polička1000:03:2892,23
3Z41418Koubová ElenAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:2897,98
4Z41694Kubíčková EvaTJ Jiskra Litomyšl0900:03:3195,59
5Z41715Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3195,54
6Z41855Houdková NatálieAO NMNM0900:03:3195,49
3M21818Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:03:3196,02
7Z42064Jonášová TerezaSokol Nusle0900:03:3295,00
4M221107Boháč Petr-1300:03:3394,08
5M22257Teplý TobiášBrutal ŠNEK TEAM1200:03:3394,03
6M223102Fišer VáclavTJ Dlouhá Třebová1200:03:3692,54
7M22484Krištof VojtěchAtletika Polička1200:03:3991,04
4Z32553Maříková ŠárkaAK ISCAREX Česká Třebová1000:03:4086,60
5Z32676Hanušová AnetaAC Choceň1000:03:4186,08
6Z32781Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:4385,05
7Z32875Švecová TerezaAC Choceň1000:03:4584,02
8Z32924Hubáčková MarietaNMMOR1000:03:4782,99
9Z33086Šimková TerezaPolička1100:03:4882,47
10Z33152Maříková EliškaAK ISCAREX Česká Třebová1100:03:4981,96
11Z33256Zahradníčková AnežkaTJ Atletika Svitavy1000:03:5081,44
12Z33393Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:03:5180,93
8M2346Renza MarekPolička1300:03:5284,58
9M23549Maďar Jakub-1200:03:5483,58
8M33699Štaud Martinneregistrován1000:03:5578,29
9M3371Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:03:5578,24
10M338115Vojtíšek PavelPolička1100:03:5677,72
13Z33845Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:5678,35
11M340103Chmel Filip-1100:04:0075,65
10M24138Šutera JosefAtletika Polička1300:04:0279,60
11M24273Hrnčíř DavidAC Choceň1300:04:0478,61
14Z34269Graciasová Barbora-1100:04:0474,23
12M24478Matýsek Jan-1300:04:0578,11
15Z34582Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:0772,73
16Z34666Kochová Radka-1000:04:0772,68
17Z34777Novotná Sofia ClaudiaAC Choceň1100:04:1668,04
13M24876Sláma Maximilian4 Sports team1300:04:1971,14
18Z34983Adamská KateřinaAK ISCAREX Česká Třebová1100:04:2165,46
12M35095Šafář AdamAtletika Polička1100:04:2363,73
13M35152Dostálek ŠimonMy od Kopřivy1000:04:2662,18
14M25236Ohlídal VáclavAtletika Polička1300:04:2966,17
19Z35390Stečínská Markéta4SPORTS1100:04:3060,82
15M254100Štaud JanPolička1200:04:3861,69
16M25516Vařejka JakubŽelezňáček Svitavy1200:05:0150,25
17M25691Gracias KryštofPolička1300:05:4428,86
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41109Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:28104,00
2M42116Král VojtěchAtletika Polička0800:03:3499,12
3M4324Hubáček PetrNové Město na Moravě0800:03:4393,79
4M4477Kabuďa VladimírTJ NMNM0800:03:4890,38
5M4519Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5188,94
1Z56160Suchánková KarolínaTJ Jiskra Litomyšl0600:03:52104,00
1ZJ7151Šípková KarolínaTJ NMNM0400:03:53104,00
6M48110Schwach PetrPolička0800:03:5587,07
7M49111Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:5587,02
8M410106Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:03:5885,63
9M411105Malaska JanAO NMNM0900:03:5885,58
2ZJ12147Stoklasová ZuzanaNMMOR0400:04:0099,00
10M413113Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:04:0582,21
11M414117Komůrka JonášTJ Svitavy0800:04:0681,73
2Z515162Preislerová Elena MarieAK ISCAREX Česká Třebová0600:04:0895,10
3Z516153Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:04:1292,38
3ZJ17150Dvořáková EmaAK ISCAREX Česká Třebová0400:04:1392,42
12M418101Vrabec DanielPolička0800:04:1776,44
13M419118Švejda JáchymAtletika Polička0900:04:1975,53
14M42080Šafář TomášAtletika Polička0900:04:1975,48
4ZJ21155Kumpoštová AndreaAK ISCAREX Česká Třebová0500:04:2088,41
4Z522161Prýglová SylvaAO Nové Město na Moravě0700:04:3382,33
15M423119Cába David4 sports team0800:04:4264,42
5Z524139Komůrková MagdalénaTJ Atletika Svitavy0600:05:0170,26
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51140Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:07:25104,00
1MJ2154Očenáš JakubAK ISCAREX Česká Třebová0500:07:38104,00
2MJ3145Kamarád VítTJ NMNM0500:07:5199,16
2M54149Krištof JanAtletika Polička0700:07:5495,48
3M55158Šafář SamuelAtletika Polička0700:07:5594,26
3MJ6148Bukáček MarekAtletika Polička0400:08:0595,10
4MJ7156Boštík MatějF-bike klub Sádek0500:08:1591,92
4M58146Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:08:2386,97
5M59157Nývlt Viktor4 sports team0700:08:2786,07
6M510159Šafář VáclavAtletika Polička0600:08:4482,25
7M511152Jedlička LiborTJ NMNM0700:08:4582,02
8M512141Uchytil JiříTJ NMNM0600:08:4781,57
5MJ13142Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:10:3760,92
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vitner PetrTJ NMNM9000:14:59104,00
2MA215Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:15:2399,33
3MA342Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:3996,55
4MA48Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:15:4095,44
5MA576Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:15:5393,99
1MB64Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:16:22104,00
2MB785Petr JiříLezník - Polička8000:16:35100,68
3MB849Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:16:3699,57
4MB986Šutera JosefAtletika Polička7900:17:0196,03
6MA1039Pešek OndřejK.O.B.8500:17:0785,76
5MB1164Dvořák MiroslavCyklo ski klub Polička7500:17:1195,01
7MA1234Lakota AntonínAC Choceň9500:17:1884,54
6MB1356Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:3792,36
1MD1423Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:46104,00
7MB1511Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:17:4891,24
8MB1677Vacek JiříVencl Tým Ústí n.O.7700:17:5091,04
8MA1782Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:17:5680,31
9MA1899Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:0079,87
10MA1983Trkal TomášPolička9000:18:0279,64
11MA2078Čejka PavelViktorkaMPS.cz9000:18:0379,53
12MA2181Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1378,42
9MB2217Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:18:1988,09
1ZA233Pechová HelenaTJ NMNM9300:18:20104,00
13MA2471Chlubna JanTJ NMNM8400:18:2177,53
14MA2566Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:18:2876,75
10MB2655Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:18:4285,74
15MA2758Simon JakubPolička0000:18:4474,97
2MD2848Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:18:5195,90
2ZA2945Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:19:0098,36
16MA3070Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:0372,86
1MC3159Simon PetrPolička7200:19:19104,00
2MC3270Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:19:42100,02
3MC3379Scheuer JanLanškroun6600:19:4898,50
1ZB3468Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:50104,00
11MB3525Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:5478,41
1ZD3663Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:56104,00
17MA371Kotalík Daniel-9500:20:0366,18
12MB3884Škaroupka JanPolička8200:20:0477,39
13MB3919Vrabec MartinPolička7800:20:0976,88
1ZC4073Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:20:13104,00
14MB4040Dusil MartinVamberk7400:20:1376,48
2ZC4260Dvořáková AdélaBystré7600:20:20101,42
3ZA4338Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:20:3488,82
3MD4457Král JosefSDH Bystré5800:20:3784,96
2ZB4516Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8200:20:4297,63
15MB469Němec RadekLitomyšl7700:20:5272,51
4MD4743Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:20:5382,46
16MB4830Suldovský PavelHorní Čermná7700:21:0371,38
17MB4936Kubíček LukášTJ Jiskra Litomyšl7700:21:1070,67
3ZC5026Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:21:3494,32
1ME5133Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:42104,00
5MD5265Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:21:4877,30
4MC5361Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:21:5486,63
18MB5467Kalous PetrSK Žamberk7700:21:5665,99
3ZB5588Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:5790,33
4ZA5669Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:22:0579,55
19MB5735Vojtíšek PavelPolička7800:22:0664,97
20MB5887Chmel Michal-7800:22:2463,14
5MC5980Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:22:2883,69
21MB6018Štaud PetrNěmčice7400:22:3562,02
6MD6174Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:22:3872,61
6MC6254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:4082,66
5ZA637Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:22:5175,36
2ZD6429Pešlová IvanaTJ Atletika Svitavy6300:22:5487,12
4ZC6562Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:22:5586,64
4ZB6612Kynštová Marie-8300:23:0983,28
7MD6727Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:1868,86
5ZC6852Kosková SimonaČeská Třebová7100:23:2584,17
6ZA696Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná 9100:23:3671,27
8MD7053Fiedler JanBrno5600:23:3866,98
7ZA715Mayerová HelenaPolička8900:25:0063,64
5ZB7232Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:1772,52
8ZA7341Hlaváčková Pavla-9200:25:4359,73
6ZB7428Peterková VeronikaTJ Atletika Svitavy8400:26:0368,66
9MD7551Hanák KarelSvitavy5600:26:1152,63
2ME7647Krumer MiroslavMK Ostrov4900:26:2280,49
7ZB7721Šimková Marie-7900:26:2766,64
8ZB7837Kubíčková Darina-8000:26:3066,39
6ZC7924Křenková HelenaLanškroun7800:27:2064,80
3ME8013Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:2374,81
4ME8146Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:27:2473,73
7ZC8244Cábová HanaBáječné ženy v běhu7100:27:3763,40
10MD83100000Klepárník OtakarCyklo ski klub Polička5700:28:1640,90
3ZD8472Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:1054,68
4ZD8531Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:0738,88
9ZB8650Adamská MarieCerekvice nad Loučnou8300:32:2836,30
5ME8775Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:2950,31
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Vitner PetrTJ NMNM9000:14:59104,00
2MA215Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová0300:15:2399,33
3MA342Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:15:3996,55
4MA48Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:15:4095,44
5MA576Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:15:5393,99
6MB64Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:16:2290,77
7MB785Petr JiříLezník - Polička8000:16:3589,32
8MB849Šimek PetrVencl tým / www.zeleneudoli.cz7700:16:3689,21
9MB986Šutera JosefAtletika Polička7900:17:0186,43
10MA1039Pešek OndřejK.O.B.8500:17:0785,76
11MB1164Dvořák MiroslavCyklo ski klub Polička7500:17:1185,32
12MA1234Lakota AntonínAC Choceň9500:17:1884,54
13MB1356Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:17:3782,42
14MD1423Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:17:4681,42
15MB1511Teplý JaroslavBrutal Šnek Team7800:17:4881,20
16MB1677Vacek JiříVencl Tým Ústí n.O.7700:17:5080,98
17MA1782Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:17:5680,31
18MA1899Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:0079,87
19MA1983Trkal TomášPolička9000:18:0279,64
20MA2078Čejka PavelViktorkaMPS.cz9000:18:0379,53
21MA2181Nechvíl PetrAC Choceň9100:18:1378,42
22MB2217Hurych AntonínSBR Triteam Litomyšl7600:18:1977,75
23MA2471Chlubna JanTJ NMNM8400:18:2177,53
24MA2566Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:18:2876,75
25MB2655Bureš MartinAK ISCAREX Česká Třebová7400:18:4275,19
26MA2758Simon JakubPolička0000:18:4474,97
27MD2848Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:18:5174,19
28MA3070Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:19:0372,86
29MC3159Simon PetrPolička7200:19:1971,08
30MC3270Dostálek PetrMy od Kopřivy6700:19:4268,52
31MC3379Scheuer JanLanškroun6600:19:4867,85
32MB3525Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:5467,19
33MA371Kotalík Daniel-9500:20:0366,18
34MB3884Škaroupka JanPolička8200:20:0466,07
35MB3919Vrabec MartinPolička7800:20:0965,52
36MB4040Dusil MartinVamberk7400:20:1365,07
37MD4457Král JosefSDH Bystré5800:20:3762,40
38MB469Němec RadekLitomyšl7700:20:5260,73
39MD4743Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:20:5360,62
40MB4830Suldovský PavelHorní Čermná7700:21:0359,51
41MB4936Kubíček LukášTJ Jiskra Litomyšl7700:21:1058,73
42ME5133Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:21:4255,17
43MD5265Spáčil LeopoldMONDRAKER Racing team5900:21:4854,51
44MC5361Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6900:21:5453,84
45MB5467Kalous PetrSK Žamberk7700:21:5653,62
46MB5735Vojtíšek PavelPolička7800:22:0652,50
47MB5887Chmel Michal-7800:22:2450,50
48MC5980Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:22:2850,06
49MB6018Štaud PetrNěmčice7400:22:3549,28
50MD6174Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:22:3848,94
51MC6254Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:22:4048,72
52MD6727Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:23:1844,49
53MD7053Fiedler JanBrno5600:23:3842,27
54MD7551Hanák KarelSvitavy5600:26:1125,25
55ME7647Krumer MiroslavMK Ostrov4900:26:2224,03
56ME8013Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:2317,24
57ME8146Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:27:2417,13
58MD83100000Klepárník OtakarCyklo ski klub Polička5700:28:1611,35
59ME8775Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:32:293,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA233Pechová HelenaTJ NMNM9300:18:20104,00
2ZA2945Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:19:0098,36
3ZB3468Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:19:5092,82
4ZD3663Matyášová JanaSilvita s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:19:5691,27
5ZC4073Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:20:1389,73
6ZC4260Dvořáková AdélaBystré7600:20:2089,09
7ZA4338Salivarová SophiaAK ISCAREX Česká Třebová0600:20:3487,82
8ZB4516Hurychová JaroslavaSBR Tri-Team Litomyšl8200:20:4287,09
9ZC5026Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:21:3482,36
10ZB5588Schauerová LenkaAtletika Polička8800:21:5780,27
11ZA5669Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:22:0579,55
12ZA637Petrásová ŽanetaAtletika Polička0000:22:5175,36
13ZD6429Pešlová IvanaTJ Atletika Svitavy6300:22:5475,09
14ZC6562Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7400:22:5575,00
15ZB6612Kynštová Marie-8300:23:0973,73
16ZC6852Kosková SimonaČeská Třebová7100:23:2572,27
17ZA696Šilarová BáraBrzdy Horní Čermná 9100:23:3671,27
18ZA715Mayerová HelenaPolička8900:25:0063,64
19ZB7232Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7900:25:1762,09
20ZA7341Hlaváčková Pavla-9200:25:4359,73
21ZB7428Peterková VeronikaTJ Atletika Svitavy8400:26:0357,91
22ZB7721Šimková Marie-7900:26:2755,73
23ZB7837Kubíčková Darina-8000:26:3055,45
24ZC7924Křenková HelenaLanškroun7800:27:2050,91
25ZC8244Cábová HanaBáječné ženy v běhu7100:27:3749,36
26ZD8472Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:29:1040,91
27ZD8531Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:32:0724,82
28ZB8650Adamská MarieCerekvice nad Loučnou8300:32:2822,91

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód