Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Sokolský půlmaraton

22.10.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sokolský půlmaraton
  • datum konání: 22.10.2022
  • zobrazeno již 481x
  • místo konání: Kunvald, sokolovna
  • GPS: 50.12822N, 16.5008E
  • pořadatel: TJ Sokol Kunvald

Sociální sítě

Místo konání

Sokolovna Kunvald
10:30 hodin

Přihlášky

předem na níže uvedený mail
nebo na místě od 9:00 hodin

Startovné

předem 280 Kč přihlášení do 18. 10.
na místě Půlmaratón a koloběžky 300 Kč, čtvrtmaraton 100 Kč

Popis tratě

dlouhá 21 097 nebo 10 500 metrů, převýšení 400 nebo 200 m (dle typu závodu), po asfaltových cestách, běží se ve dvou nebo jednom okruuh, start a cíl u Sokolovny

Ceny pro vítěze

věcné, dle kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://sokol-kunvald.wz.cz/

E-mailová adresa

kzm22@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9101:23:58100,49
2MA2215Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:24:1199,97
3MA3232Moravec MartinVencl Tým ÚO8401:24:2299,54
4MA4223Kovář LukášVencl Tým ÚO0101:26:4993,72
5MA6233Svoboda JanČubej Cycling Cartel8501:31:0383,66
6MA10212Žatečka Jan-8501:36:4969,96
7MA12236Koblížek MiroslavLetohrad9201:40:4060,81
8MA16214Špaček MartinVichr z hor8501:42:4655,82
9MA18237Zavřel Lukáš-9201:45:3849,01
10MA20238Lux FilipSokol Kunvald9101:48:2042,59
11MA22203Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:49:2739,94
12MA27227Holovský JakubAtletika Žamberk8601:52:4032,29
Muži B 40-49 let (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5224Kyncl TomášHolice7401:27:09114,10
2MB9207Vacek JiříVencl Tým ÚO7701:35:1196,97
3MB11210Vašek RenéKrucemburk7701:38:5788,93
4MB13202Javůrek PetrSokol Lukavice8201:40:5784,67
5MB15213Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:42:2281,64
6MB23230Malý LubošDlouhoňovický EXPRES7901:50:1065,01
7MB24218Janespal Milan-7901:51:1862,59
8MB28216Zezulka Martin-8001:52:5659,10
Muži C 50 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7211Koudelka DrahomírMeixner7101:31:46130,47
2MC19225Novotný Luděk3D Fitness RT6201:47:30107,26
3MC31217Jindra JiříKunvald6201:55:3692,74
4MC36235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:04:4569,53
5MC37234Šponar JosefSokol Žamberk OB4702:30:53100,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA14204Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:42:06100,00
2ZA30228Goňová NikolaTJ Sokol Žamerk9701:54:47107,91
3ZA35226Mikulecká Hana-9402:04:1492,09
Ženy B 35 let a starší (trať 21,096 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8209Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8301:32:01123,40
2ZB17231Pirklová KateřinaLetohrad7601:42:51112,10
3ZB21208Lauterbachová LucieLíšnice8101:48:5790,91
4ZB25221Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:51:4085,69
5ZB26229Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:52:3894,22
6ZB28220Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:52:5693,68
7ZB32201Menšíková LucieAK ISCAREX7201:55:4088,68
8ZB33222Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:55:5988,10
9ZB34219Janespalová Pavlína-7701:56:3187,13
Trať 21,096 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9101:23:58100,49
2MA2215Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:24:1199,97
3MA3232Moravec MartinVencl Tým ÚO8401:24:2299,54
4MA4223Kovář LukášVencl Tým ÚO0101:26:4993,72
1MB5224Kyncl TomášHolice7401:27:09114,10
5MA6233Svoboda JanČubej Cycling Cartel8501:31:0383,66
1MC7211Koudelka DrahomírMeixner7101:31:46130,47
1ZB8209Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8301:32:01123,40
2MB9207Vacek JiříVencl Tým ÚO7701:35:1196,97
6MA10212Žatečka Jan-8501:36:4969,96
3MB11210Vašek RenéKrucemburk7701:38:5788,93
7MA12236Koblížek MiroslavLetohrad9201:40:4060,81
4MB13202Javůrek PetrSokol Lukavice8201:40:5784,67
1ZA14204Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:42:06100,00
5MB15213Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:42:2281,64
8MA16214Špaček MartinVichr z hor8501:42:4655,82
2ZB17231Pirklová KateřinaLetohrad7601:42:51112,10
9MA18237Zavřel Lukáš-9201:45:3849,01
2MC19225Novotný Luděk3D Fitness RT6201:47:30107,26
10MA20238Lux FilipSokol Kunvald9101:48:2042,59
3ZB21208Lauterbachová LucieLíšnice8101:48:5790,91
11MA22203Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:49:2739,94
6MB23230Malý LubošDlouhoňovický EXPRES7901:50:1065,01
7MB24218Janespal Milan-7901:51:1862,59
4ZB25221Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:51:4085,69
5ZB26229Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:52:3894,22
12MA27227Holovský JakubAtletika Žamberk8601:52:4032,29
6ZB28220Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:52:5693,68
8MB28216Zezulka Martin-8001:52:5659,10
2ZA30228Goňová NikolaTJ Sokol Žamerk9701:54:47107,91
3MC31217Jindra JiříKunvald6201:55:3692,74
7ZB32201Menšíková LucieAK ISCAREX7201:55:4088,68
8ZB33222Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:55:5988,10
9ZB34219Janespalová Pavlína-7701:56:3187,13
3ZA35226Mikulecká Hana-9402:04:1492,09
4MC36235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:04:4569,53
5MC37234Šponar JosefSokol Žamberk OB4702:30:53100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1206Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9101:23:58100,48
2MA2215Kubišta MichalDlouhá Třebová9001:24:1199,97
3MA3232Moravec MartinVencl Tým ÚO8401:24:2299,54
4MA4223Kovář LukášVencl Tým ÚO0101:26:4993,72
5MB5224Kyncl TomášHolice7401:27:0992,92
6MA6233Svoboda JanČubej Cycling Cartel8501:31:0383,66
7MC7211Koudelka DrahomírMeixner7101:31:4681,95
8MB9207Vacek JiříVencl Tým ÚO7701:35:1173,84
9MA10212Žatečka Jan-8501:36:4969,96
10MB11210Vašek RenéKrucemburk7701:38:5764,89
11MA12236Koblížek MiroslavLetohrad9201:40:4060,81
12MB13202Javůrek PetrSokol Lukavice8201:40:5760,13
13MB15213Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7901:42:2256,77
14MA16214Špaček MartinVichr z hor8501:42:4655,82
15MA18237Zavřel Lukáš-9201:45:3849,01
16MC19225Novotný Luděk3D Fitness RT6201:47:3044,57
17MA20238Lux FilipSokol Kunvald9101:48:2042,59
18MA22203Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9201:49:2739,94
19MB23230Malý LubošDlouhoňovický EXPRES7901:50:1038,24
20MB24218Janespal Milan-7901:51:1835,54
21MA27227Holovský JakubAtletika Žamberk8601:52:4032,29
22MB28216Zezulka Martin-8001:52:5631,66
23MC31217Jindra JiříKunvald6201:55:3625,33
24MC36235Borek PetrBrzdy Horní Čermná7002:04:453,58
25MC37234Šponar JosefSokol Žamberk OB4702:30:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8209Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8301:32:01114,09
2ZA14204Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0601:42:0693,71
3ZB17231Pirklová KateřinaLetohrad7601:42:5192,20
4ZB21208Lauterbachová LucieLíšnice8101:48:5779,87
5ZB25221Barvínková RomanaAtletika Žamberk7901:51:4074,39
6ZB26229Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:52:3872,43
7ZB28220Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7201:52:5671,83
8ZA30228Goňová NikolaTJ Sokol Žamerk9701:54:4768,09
9ZB32201Menšíková LucieAK ISCAREX7201:55:4066,30
10ZB33222Kovářová AnnaOB Česká Třebová7501:55:5965,66
11ZB34219Janespalová Pavlína-7701:56:3164,59
12ZA35226Mikulecká Hana-9402:04:1449,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód