Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Strážný nahoru a dolů

3.9.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Strážný nahoru a dolů
  • datum konání: 3.9.2022
  • zobrazeno již 363x
  • místo konání: Dolní Dobrouč u základní školy
  • GPS: 49.99259N, 16.49754E

Sociální sítě

Místo konání

u kostela a základní školy v Dolní Dobrouči
10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Trať velmi členitá vede převážněpo polních a lesních cestách

Ceny pro vítěze

finanční, věcné, tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vlastimil Mlynář
tel. 724 288 255

Internetové stránky

http://www.snd.orlicko.cz

E-mailová adresa

mlynar7@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.9.2021Strážný nahoru a dolu54

Statistika závodu Strážný nahoru a dolů

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 54

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Jiří772
Hlaváček Zdeněk542
Šponar Josef472
Lehká Jana792
Koudelka Drahomír712
Vacek Martin692
Nechvílová Miroslava602
Němec Radek772
Šrůtek Stanislav582
Dušek Pavel702
Pešlová Ivana632
Fliedr Jiří802
Čáp Bohuslav512
Mlynář Vojtěch982
Fliedr Tomáš762
Mannlová Jana802
Dušek Jakub032
Vacek Michal042
Bílý Zdeněk592
Bočkaj Carlos722
Sejkorová Lenka632
Scherrer Jaroslav602
Kubišta Oto532
Kubišta Michal902
Borek Petr702
Scheuer Jan662
Grätz Luděk582
Malátek Antonín772

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1311Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:33:10109,48
2MJ2329Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:33:43106,32
3MJ6328Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:37:3484,20
4MJ9334Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:38:2379,51
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5312Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:37:16113,90
2ZJ8310Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:38:05109,82
3ZJ16323Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:44:4876,28
Muži A 20-39 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Novák JosefHorní Čermná9700:43:13107,59
2MA2232Hübl RadekRunsport.cz8800:43:32106,18
3MA5205Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:48:0186,22
4MA6208Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:48:1585,18
5MA7228Moravec MartinOrel Orlice8400:48:3583,70
6MA8230Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:49:3179,54
7MA13227Rozmahel VojtěchCanicross Olomouc9600:51:2471,16
8MA16241Moravec JiříOrel Orlice9600:53:4660,62
9MA19226Valenta JosefBe positive Lanškroun8900:55:5650,98
10MA21214Radiměřský KarelAK Iscarex ČT8700:57:1045,49
11MA25206Šebek MichalČeská Třebová8401:00:0032,87
Muži B 40-49 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3213Soural LukášOrel Židenice8200:45:21110,23
2MB4234Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:47:21101,86
3MB10218Malátek AntonínPardubice7700:50:4187,91
4MB11215Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:51:0985,96
4MB11216Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:51:0985,96
6MB18210Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:55:0569,50
7MB20235Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:56:0665,24
8MB23221Tříska MichalOrel Domanín7900:59:0752,62
9MB24222Kosík MichalOrel Domanín7600:59:3051,02
10MB27236Němec RadekLitomyšl7701:01:0744,25
Muži C 50-59 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9217Hejl RadekLetohrad7200:49:49106,10
2MC14212Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:51:5497,99
3MC15233Ulich PetrMT Dobruška6800:52:2695,91
4MC17209Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:54:4486,96
5MC22211Scheuer JanLanškroun6600:57:4775,09
6MC26204Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7201:00:1065,81
7MC28238Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:04:1649,85
8MC31207Sedláček RomanSBR TRI-team Litomyšl6401:07:3137,20
9MC36240Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:4624,55
Muži D 60-69 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3315Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:22115,43
2MD7309Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:4497,34
3MD10333Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:39:3787,23
4MD11305Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:40:0284,99
5MD15320Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:44:1562,35
6MD19307Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:5442,74
7MD21302Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:48:1740,68
8MD22317Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:49:0636,30
Muži E 70 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12306Ráb PavelČeská Třebová5200:40:18111,98
2ME14308Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:0499,07
3ME17314Divácký PřemyslOrel Židenice4900:45:1488,96
4ME20327Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:48:0475,74
5ME24331Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:2864,54
6ME25326Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:56:4934,91
7ME27303Sadílek OtaRunsport4601:00:3417,42
8ME28325Holý JosefOrel Židenice4101:08:483,00
Ženy A 20-34 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA38223Kuchařová LucieOrel Domanín0101:18:54100,00
Ženy B 35-44 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29201Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7901:04:35115,42
2ZB32237Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8001:07:50106,13
3ZB37224Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:17:3178,45
Ženy C 45-54 let (trať 11 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC30231Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:06:55104,78
2ZC33219Cinková JitkaPardubice6801:08:4699,38
3ZC34239Jarešová RadmilaJablonné n Orlicí7601:09:5995,83
4ZC35220Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:10:4593,60
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4318Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:43126,08
2ZD13316Slabáková LenkaOrel Židenice6600:41:2898,08
3ZD18313Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:46:0275,84
4ZD23301Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:49:4257,99
5ZD26324Nechvílová MiroslavaChoceň6000:59:1611,40
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1311Hurych AdamVencl tým Ústí nad Orlicí0600:33:10109,48
2MJ2329Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:33:43106,32
1MD3315Vacarda VladimírEleven Run Team5900:34:22115,43
1ZD4318Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:35:43126,08
1ZJ5312Čípová AnetaAK Iscarex Česká Třebová0600:37:16113,90
3MJ6328Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:37:3484,20
2MD7309Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:4497,34
2ZJ8310Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:38:05109,82
4MJ9334Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:38:2379,51
3MD10333Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:39:3787,23
4MD11305Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:40:0284,99
1ME12306Ráb PavelČeská Třebová5200:40:18111,98
2ZD13316Slabáková LenkaOrel Židenice6600:41:2898,08
2ME14308Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:43:0499,07
5MD15320Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:44:1562,35
3ZJ16323Kosíková MarkétaOrel Domanín0400:44:4876,28
3ME17314Divácký PřemyslOrel Židenice4900:45:1488,96
3ZD18313Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:46:0275,84
6MD19307Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:47:5442,74
4ME20327Čáp BohuslavOrel Hradec Králové5100:48:0475,74
7MD21302Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:48:1740,68
8MD22317Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:49:0636,30
4ZD23301Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:49:4257,99
5ME24331Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:50:2864,54
6ME25326Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:56:4934,91
5ZD26324Nechvílová MiroslavaChoceň6000:59:1611,40
7ME27303Sadílek OtaRunsport4601:00:3417,42
8ME28325Holý JosefOrel Židenice4101:08:483,00
Trať 11 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Novák JosefHorní Čermná9700:43:13107,59
2MA2232Hübl RadekRunsport.cz8800:43:32106,18
1MB3213Soural LukášOrel Židenice8200:45:21110,23
2MB4234Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:47:21101,86
3MA5205Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:48:0186,22
4MA6208Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:48:1585,18
5MA7228Moravec MartinOrel Orlice8400:48:3583,70
6MA8230Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:49:3179,54
1MC9217Hejl RadekLetohrad7200:49:49106,10
3MB10218Malátek AntonínPardubice7700:50:4187,91
4MB11215Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:51:0985,96
4MB11216Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:51:0985,96
7MA13227Rozmahel VojtěchCanicross Olomouc9600:51:2471,16
2MC14212Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:51:5497,99
3MC15233Ulich PetrMT Dobruška6800:52:2695,91
8MA16241Moravec JiříOrel Orlice9600:53:4660,62
4MC17209Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:54:4486,96
6MB18210Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:55:0569,50
9MA19226Valenta JosefBe positive Lanškroun8900:55:5650,98
7MB20235Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:56:0665,24
10MA21214Radiměřský KarelAK Iscarex ČT8700:57:1045,49
5MC22211Scheuer JanLanškroun6600:57:4775,09
8MB23221Tříska MichalOrel Domanín7900:59:0752,62
9MB24222Kosík MichalOrel Domanín7600:59:3051,02
11MA25206Šebek MichalČeská Třebová8401:00:0032,87
6MC26204Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7201:00:1065,81
10MB27236Němec RadekLitomyšl7701:01:0744,25
7MC28238Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:04:1649,85
1ZB29201Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7901:04:35115,42
1ZC30231Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:06:55104,78
8MC31207Sedláček RomanSBR TRI-team Litomyšl6401:07:3137,20
2ZB32237Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8001:07:50106,13
2ZC33219Cinková JitkaPardubice6801:08:4699,38
3ZC34239Jarešová RadmilaJablonné n Orlicí7601:09:5995,83
4ZC35220Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:10:4593,60
9MC36240Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:4624,55
3ZB37224Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:17:3178,45
1ZA38223Kuchařová LucieOrel Domanín0101:18:54100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1203Novák JosefHorní Čermná9700:43:13103,71
2MA2232Hübl RadekRunsport.cz8800:43:32102,27
3MB3213Soural LukášOrel Židenice8200:45:2194,02
4MB4234Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:47:2184,94
5MA5205Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:48:0181,91
6MA6208Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:48:1580,85
7MA7228Moravec MartinOrel Orlice8400:48:3579,33
8MA8230Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:49:3175,09
9MC9217Hejl RadekLetohrad7200:49:4973,73
10MB10218Malátek AntonínPardubice7700:50:4169,80
11MB11215Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:51:0967,68
11MB11216Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:51:0967,68
13MA13227Rozmahel VojtěchCanicross Olomouc9600:51:2466,54
14MC14212Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:51:5464,27
15MC15233Ulich PetrMT Dobruška6800:52:2661,85
16MA16241Moravec JiříOrel Orlice9600:53:4655,79
17MC17209Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:54:4451,40
18MB18210Bureš MartinAK Iscarex Česká Třebová7400:55:0549,81
19MA19226Valenta JosefBe positive Lanškroun8900:55:5645,95
20MB20235Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:56:0645,19
21MA21214Radiměřský KarelAK Iscarex ČT8700:57:1040,35
22MC22211Scheuer JanLanškroun6600:57:4737,55
23MB23221Tříska MichalOrel Domanín7900:59:0731,49
24MB24222Kosík MichalOrel Domanín7600:59:3029,75
25MA25206Šebek MichalČeská Třebová8401:00:0027,48
26MC26204Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7201:00:1026,72
27MB27236Němec RadekLitomyšl7701:01:0722,41
28MC28238Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7001:04:168,10
29MC31207Sedláček RomanSBR TRI-team Litomyšl6401:07:313,00
30MC36240Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:10:463,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB29201Lehká JanaJiskra Ústí nad Orlicí7901:04:35105,60
2ZC30231Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7701:06:5598,58
3ZB32237Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8001:07:5095,82
4ZC33219Cinková JitkaPardubice6801:08:4693,01
5ZC34239Jarešová RadmilaJablonné n Orlicí7601:09:5989,35
6ZC35220Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:10:4587,04
7ZB37224Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou7901:17:3166,67
8ZA38223Kuchařová LucieOrel Domanín0101:18:5462,51

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód