Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

28.8.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 28.8.2022
  • zobrazeno již 410x
  • místo konání: Sázava u Lanškrouna
  • GPS: 49.9084N, 16.64283E
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

Sázava u Lanškrouna - fot. hřiště
9:30 hodin

Přihlášky

na místě do 9:00 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

7,3 km, převýšení 375 m
1 km po asfaltu, zbytek polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel. 723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek41
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 2134

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Jirásková Eva6420
Bielčik Jindřich4020
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Mannlová Jana8015
Šafář Jaroslav5115
Křenek Miroslav5014
Keprtová Miloslava4814
Pechek František5314
Žák Jiří7114
Šimůnek Jan8214
Stránský Tomáš6514
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Matyášová Jana6513
Dostálek Petr6713
Doležal Martin7013
Šrůtek Stanislav5813
Rys Jaromír6412
Ožana Václav6412
Krsek Jaroslav5112
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Havran Miroslav3711
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Vraštilová Miloslava5611
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Borek Petr7010
Krátká Anna699
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Marek Dalimil609
Vacarda Vladimír599
Ehrig Rudolf489
Krupička Miroslav539
Paulů Blanka548
Jorová Ludmila628

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ750Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:35:16122,56
2MJ1329Boštík MatějSádek0500:37:32111,15
3MJ3721Zadina VáclavBV Elektronik0400:46:2766,29
4MJ4158Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:47:0663,02
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA26Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:52105,91
2MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:0498,82
3MA424Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:4095,28
4MA525Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:35:0492,91
5MA632Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:35:0992,42
6MA1645Marek OndřejTJ Žichlínek9300:38:3172,54
7MA1722Gál JakubTroubelice9300:38:4970,77
8MA195Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:1062,80
9MA2642Kaplánek JiříSEŠ-LOST z L.A.8300:43:1444,69
10MA2818Šebek MichalČeská Třebová8400:43:3942,22
Muži B 40-49 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB151Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:36111,98
2MB828Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:35:3494,87
3MB93Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:35:5293,14
4MB1255Vetchý RadimAtletika Lanškroun7500:36:5487,18
5MB2247Cabala RastislavŠneci v běhu7800:41:0263,35
6MB2344Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:41:1062,58
7MB2541Němec RadekLitomyšl7700:42:3754,21
Muži C 50-59 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1053Ulich PetrMT Dobruška6800:36:01105,05
2MC1148Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:36:25102,89
3MC1527Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:2592,06
4MC2049Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:1981,78
5MC218Holický MilanPardubice6500:40:2880,97
6MC2459Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:3369,69
7MC2743Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:43:3464,19
8MC2960Kalousek JanMalšovice7100:43:4563,19
9MC3213Doležal MartinSPS Sázava7000:44:4058,23
10MC4720Zadina JaroslavBV Elektronik6400:52:1816,91
11MC5056Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:5813,31
Muži D 60-69 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1415Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:11119,58
2MD3040Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:43:5792,33
3MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5188,08
4MD3462Skalický JosefŽichlínek6200:45:1286,43
5MD4535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:5164,46
6MD5333Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:2243,12
7MD554Sedlák JiříPřelouč5800:56:5031,46
8MD5963Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2614,45
Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3616Ráb PavelČeská Třebová5200:45:58102,55
2ME3812Rus ZdeněkTJ Nýrsko z.s.5200:46:4199,48
3ME4017Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:47:0297,97
4ME529Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:1167,26
5ME5837Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:1545,50
Ženy A 20-34 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4219Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:47:41103,12
2ZA4354Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:48:3499,47
3ZA4431Vacardová Lucie-9000:49:0497,41
4ZA4830Baudyšová Marie-9000:52:2383,71
5ZA5626Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:58:0260,39
Ženy B 35-44 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1861Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:39:54128,86
2ZB3952Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:47:0198,33
3ZB5046Cabalová PetraŠneci v běhu8300:52:5872,81
Ženy C 45-54 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3539Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:45117,18
2ZC4634Cinková JitkaPardubice6800:51:3893,67
3ZC4964Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:52:4689,14
4ZC5714Šlechtová JaroslavaLažany7400:58:5564,57
Ženy D 55 let a starší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3136Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:44:15122,41
2ZD5438Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2577,59
Trať 7,3 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB151Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:36111,98
1MA26Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:52105,91
2MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:0498,82
3MA424Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:4095,28
4MA525Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:35:0492,91
5MA632Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:35:0992,42
1MJ750Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:35:16122,56
2MB828Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:35:3494,87
3MB93Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:35:5293,14
1MC1053Ulich PetrMT Dobruška6800:36:01105,05
2MC1148Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:36:25102,89
4MB1255Vetchý RadimAtletika Lanškroun7500:36:5487,18
2MJ1329Boštík MatějSádek0500:37:32111,15
1MD1415Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:11119,58
3MC1527Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:2592,06
6MA1645Marek OndřejTJ Žichlínek9300:38:3172,54
7MA1722Gál JakubTroubelice9300:38:4970,77
1ZB1861Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:39:54128,86
8MA195Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:1062,80
4MC2049Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:1981,78
5MC218Holický MilanPardubice6500:40:2880,97
5MB2247Cabala RastislavŠneci v běhu7800:41:0263,35
6MB2344Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:41:1062,58
6MC2459Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:3369,69
7MB2541Němec RadekLitomyšl7700:42:3754,21
9MA2642Kaplánek JiříSEŠ-LOST z L.A.8300:43:1444,69
7MC2743Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:43:3464,19
10MA2818Šebek MichalČeská Třebová8400:43:3942,22
8MC2960Kalousek JanMalšovice7100:43:4563,19
2MD3040Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:43:5792,33
1ZD3136Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:44:15122,41
9MC3213Doležal MartinSPS Sázava7000:44:4058,23
3MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5188,08
4MD3462Skalický JosefŽichlínek6200:45:1286,43
1ZC3539Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:45117,18
1ME3616Ráb PavelČeská Třebová5200:45:58102,55
3MJ3721Zadina VáclavBV Elektronik0400:46:2766,29
2ME3812Rus ZdeněkTJ Nýrsko z.s.5200:46:4199,48
2ZB3952Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:47:0198,33
3ME4017Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:47:0297,97
4MJ4158Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:47:0663,02
1ZA4219Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:47:41103,12
2ZA4354Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:48:3499,47
3ZA4431Vacardová Lucie-9000:49:0497,41
5MD4535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:5164,46
2ZC4634Cinková JitkaPardubice6800:51:3893,67
10MC4720Zadina JaroslavBV Elektronik6400:52:1816,91
4ZA4830Baudyšová Marie-9000:52:2383,71
3ZC4964Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:52:4689,14
11MC5056Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:5813,31
3ZB5046Cabalová PetraŠneci v běhu8300:52:5872,81
4ME529Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:1167,26
6MD5333Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:2243,12
2ZD5438Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2577,59
7MD554Sedlák JiříPřelouč5800:56:5031,46
5ZA5626Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:58:0260,39
4ZC5714Šlechtová JaroslavaLažany7400:58:5564,57
5ME5837Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:1545,50
8MD5963Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:2614,45
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB151Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:36103,48
2MA26Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:32:52101,88
3MA32Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:0494,64
4MA424Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:4091,02
5MA525Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:35:0488,61
6MA632Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:35:0988,11
7MJ750Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:35:1687,41
8MB828Fliedr TomášF-Bike klub Sádek7600:35:3485,60
9MB93Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:35:5283,79
10MC1053Ulich PetrMT Dobruška6800:36:0182,89
11MC1148Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:36:2580,48
12MB1255Vetchý RadimAtletika Lanškroun7500:36:5477,56
13MJ1329Boštík MatějSádek0500:37:3273,74
14MD1415Vacarda VladimírEleven Run Team5900:38:1169,83
15MC1527Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:38:2568,42
16MA1645Marek OndřejTJ Žichlínek9300:38:3167,82
17MA1722Gál JakubTroubelice9300:38:4966,01
18MA195Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:40:1057,87
19MC2049Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:1956,97
20MC218Holický MilanPardubice6500:40:2856,06
21MB2247Cabala RastislavŠneci v běhu7800:41:0252,65
22MB2344Šimek VladimírDOLS Šumperk7500:41:1051,84
23MC2459Scheuer JanActivity Lanškroun6600:42:3343,50
24MB2541Němec RadekLitomyšl7700:42:3743,10
25MA2642Kaplánek JiříSEŠ-LOST z L.A.8300:43:1439,38
26MC2743Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:43:3437,37
27MA2818Šebek MichalČeská Třebová8400:43:3936,87
28MC2960Kalousek JanMalšovice7100:43:4536,27
29MD3040Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:43:5735,06
30MC3213Doležal MartinSPS Sázava7000:44:4030,74
31MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:44:5129,64
32MD3462Skalický JosefŽichlínek6200:45:1227,53
33ME3616Ráb PavelČeská Třebová5200:45:5822,91
34MJ3721Zadina VáclavBV Elektronik0400:46:2719,99
35ME3812Rus ZdeněkTJ Nýrsko z.s.5200:46:4118,59
36ME4017Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:47:0216,48
37MJ4158Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:47:0616,08
38MD4535Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:513,00
39MC4720Zadina JaroslavBV Elektronik6400:52:183,00
40MC5056Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:583,00
41ME529Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:113,00
42MD5333Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:54:223,00
43MD554Sedlák JiříPřelouč5800:56:503,00
44ME5837Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:59:153,00
45MD5963Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:00:263,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1861Nováková BarboraTJ Sokol Kunvald8300:39:54115,70
2ZD3136Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:44:1595,61
3ZC3539Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:45:4588,68
4ZB3952Mannlová JanaAK ISCAREX Česká Třebová8000:47:0182,83
5ZA4219Šebková MartinaAK Iscarex Česká Třebová9200:47:4179,75
6ZA4354Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:48:3475,67
7ZA4431Vacardová Lucie-9000:49:0473,36
8ZC4634Cinková JitkaPardubice6800:51:3861,51
9ZA4830Baudyšová Marie-9000:52:2358,04
10ZC4964Jarešová RadmilaKUS Jablonné nad Orlicí7600:52:4656,27
11ZB5046Cabalová PetraŠneci v běhu8300:52:5855,35
12ZD5438Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:55:2544,03
13ZA5626Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:58:0231,95
14ZC5714Šlechtová JaroslavaLažany7400:58:5527,87

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód