Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Sněžník - beze stopy

9.7.2022, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Sněžník - beze stopy
  • datum konání: 9.7.2022
  • zobrazeno již 266x
  • místo konání: Heřmanice u Králík
  • GPS: 50.1277636N, 16.7517278E

Sociální sítě

Místo konání

Heřmanice u Králík - kostel
11:00 hodin

Přihlášky

ONLINE ZDE

na místě od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

250 Kč - při online prezentaci a platbě do 8.7.
350 Kč - na místě

Popis tratě

Délka: 14,1 km
Převýšení: 1050 m
náročný terén, lesní pěšiny, kamenité kamzičí stezky, krátké seběhy vyžadující koncentraci

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/ubytovani/

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1719Uher JanPřibyslav0401:39:28121,16
2MJ56107Zadina VáclavBV Elektronik0402:03:0078,84
Juniorky 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Lysák VlastimilFklidu8601:19:33104,61
2MA244Gogela MartinAK Olomouc0101:20:59101,09
3MA662Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9301:23:4594,30
4MA9110Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:31:0176,45
5MA10115Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0101:32:0973,66
6MA1823Habr MartinTJ Sokol Olešnice9601:40:4852,42
7MA2242Novotný VojtaL.A.W.8701:43:2745,91
8MA2681Vepřek MartinOCR runners Šumperk9001:45:0741,82
9MA32121Smolicha TomášNový Malín9501:48:0234,65
10MA3466Daněk TomášSkrbeň9101:49:0032,28
11MA3988Dolejška LubošHZS UO KOLIN8701:51:0327,24
12MA43113Kalousek JiříČervená Voda9501:53:1721,76
13MA4584Hájek Martin3D Fitness RT0101:54:3018,77
14MA5354Filip MartinVoklobáci8602:01:103,00
15MA5783Číhař TomášChvojenec0002:03:143,00
16MA7187Kolář JanZábřeh8602:33:313,00
Muži B 40-49 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB343Dvořák PavelAltetika Aloisov8201:21:26102,45
2MB4122Lachnit HonzaLadermon Olomouc8001:22:4999,10
3MB567Kechrt TomášPRIME sport expert8101:23:0598,45
4MB8108Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:26:3789,88
5MB1189Malátek AntonínPardubice7701:32:3975,24
6MB1292Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8001:36:2266,23
7MB1422Langhammer VáclavŠtíty7801:38:4660,40
8MB1969Suchánek VítFojtka7301:41:3553,57
9MB2038Šimek PetrŘetůvka7701:42:0352,44
10MB239Prošek Lukáš...7401:43:4348,40
10MB2326Svoboda RadekRJ Mohelnice7801:43:4348,40
12MB2578Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:44:4945,73
13MB28114Stýskalík JiříMilan Janata Tým7401:45:5543,06
14MB29133Cabala RastislavŠneci v běhu7801:46:3741,36
15MB31100Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:47:3539,02
16MB3316Uher JurajPřibyslav7301:48:4536,19
17MB3764Musil TomášOlomouc8201:49:5633,32
18MB448Havelka StanislavLetohrad8001:53:5323,73
19MB486Švanda JiříSDH Heřmanice7701:58:2012,94
20MB4911Balint ViktorThe Minions, Slovakia7801:59:479,42
21MB5155Klášterecký Tomᚎidlochovice8102:01:066,23
22MB54101Hájek MilošLiberec7302:01:584,12
23MB64128Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7702:10:283,00
24MB6559Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:12:033,00
25MB73102Kornaś MarcinGóryLasy / Laskówka7802:39:303,00
26MB7574Režňák Romanusti nad orlici7302:44:473,00
Muži C 50-59 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1330Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:37:31111,15
2MC2114Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:42:49100,88
3MC3620Habr PetrŽernov Pro Radost6501:49:2987,97
4MC4037Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:52:0882,84
5MC4282Číhař TomášChvojenec7001:52:2082,45
6MC4699Komárek MiloslavLitomyšl6801:55:1976,67
7MC6045Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6302:05:2757,05
8MC6173Květoň VladimírKVS Šumperk6802:08:1051,79
9MC66105Zadina JaroslavBV Elektronik6402:14:4339,10
10MC7470Čížek PavelBřehy6402:39:403,00
Muži D 60-69 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3063Mück ArnoštHranice5901:46:43114,42
2MD5828Šolc VítězslavBKL Machov5702:03:1885,58
Muži E 70 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME765Sponar JanKOS Tesla Brno5002:50:28100,00
Ženy A 20-34 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1625Ježková JaroslavaNVPP team9601:39:07106,54
2ZA27111Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:45:4993,46
Ženy B 35-44 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB721Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8301:23:58127,52
2ZB151Kaniová EliškaTeam LightBIKE Havířov8501:38:5196,95
3ZB3597Hynkova BarboraSalomon8401:49:1775,52
4ZB4190Nováková BarboraSokol Kunvald8301:52:1369,50
5ZB5580Tezcan IvanaMaratonstav Úpice8102:02:1049,06
6ZB5913Rýznarová AnnaŠumperk8402:03:2846,39
7ZB67134Cabalová PetraŠneci v běhu8302:16:2019,96
Ženy C 45-54 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3824Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7701:51:01108,37
2ZC4718Uherová JanaPřibyslav7201:56:4698,45
3ZC50132Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:59:4993,18
4ZC5176Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7702:01:0690,97
5ZC6210Imrichová DagmarSVK7702:08:2078,48
6ZC63127Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:10:2774,83
7ZC68104Malik AgnieszkaRNB TEAM POLANICA7702:24:5449,88
8ZC6972Krčová MartinaKVS Šumperk7202:26:4946,58
9ZC7041Likusová DagmarAdrien Elixír Team7002:33:3035,04
10ZC7246Olenočinová HanaLanškroun7402:38:1026,99
Ženy D 55 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 14,1 km, 1050 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Lysák VlastimilFklidu8601:19:33104,61
2MA244Gogela MartinAK Olomouc0101:20:59101,09
1MB343Dvořák PavelAltetika Aloisov8201:21:26102,45
2MB4122Lachnit HonzaLadermon Olomouc8001:22:4999,10
3MB567Kechrt TomášPRIME sport expert8101:23:0598,45
3MA662Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9301:23:4594,30
1ZB721Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8301:23:58127,52
4MB8108Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:26:3789,88
4MA9110Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:31:0176,45
5MA10115Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0101:32:0973,66
5MB1189Malátek AntonínPardubice7701:32:3975,24
6MB1292Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8001:36:2266,23
1MC1330Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:37:31111,15
7MB1422Langhammer VáclavŠtíty7801:38:4660,40
2ZB151Kaniová EliškaTeam LightBIKE Havířov8501:38:5196,95
1ZA1625Ježková JaroslavaNVPP team9601:39:07106,54
1MJ1719Uher JanPřibyslav0401:39:28121,16
6MA1823Habr MartinTJ Sokol Olešnice9601:40:4852,42
8MB1969Suchánek VítFojtka7301:41:3553,57
9MB2038Šimek PetrŘetůvka7701:42:0352,44
2MC2114Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:42:49100,88
7MA2242Novotný VojtaL.A.W.8701:43:2745,91
10MB239Prošek Lukáš...7401:43:4348,40
10MB2326Svoboda RadekRJ Mohelnice7801:43:4348,40
12MB2578Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:44:4945,73
8MA2681Vepřek MartinOCR runners Šumperk9001:45:0741,82
2ZA27111Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:45:4993,46
13MB28114Stýskalík JiříMilan Janata Tým7401:45:5543,06
14MB29133Cabala RastislavŠneci v běhu7801:46:3741,36
1MD3063Mück ArnoštHranice5901:46:43114,42
15MB31100Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:47:3539,02
9MA32121Smolicha TomášNový Malín9501:48:0234,65
16MB3316Uher JurajPřibyslav7301:48:4536,19
10MA3466Daněk TomášSkrbeň9101:49:0032,28
3ZB3597Hynkova BarboraSalomon8401:49:1775,52
3MC3620Habr PetrŽernov Pro Radost6501:49:2987,97
17MB3764Musil TomášOlomouc8201:49:5633,32
1ZC3824Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7701:51:01108,37
11MA3988Dolejška LubošHZS UO KOLIN8701:51:0327,24
4MC4037Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:52:0882,84
4ZB4190Nováková BarboraSokol Kunvald8301:52:1369,50
5MC4282Číhař TomášChvojenec7001:52:2082,45
12MA43113Kalousek JiříČervená Voda9501:53:1721,76
18MB448Havelka StanislavLetohrad8001:53:5323,73
13MA4584Hájek Martin3D Fitness RT0101:54:3018,77
6MC4699Komárek MiloslavLitomyšl6801:55:1976,67
2ZC4718Uherová JanaPřibyslav7201:56:4698,45
19MB486Švanda JiříSDH Heřmanice7701:58:2012,94
20MB4911Balint ViktorThe Minions, Slovakia7801:59:479,42
3ZC50132Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:59:4993,18
4ZC5176Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7702:01:0690,97
21MB5155Klášterecký Tomᚎidlochovice8102:01:066,23
14MA5354Filip MartinVoklobáci8602:01:103,00
22MB54101Hájek MilošLiberec7302:01:584,12
5ZB5580Tezcan IvanaMaratonstav Úpice8102:02:1049,06
2MJ56107Zadina VáclavBV Elektronik0402:03:0078,84
15MA5783Číhař TomášChvojenec0002:03:143,00
2MD5828Šolc VítězslavBKL Machov5702:03:1885,58
6ZB5913Rýznarová AnnaŠumperk8402:03:2846,39
7MC6045Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6302:05:2757,05
8MC6173Květoň VladimírKVS Šumperk6802:08:1051,79
5ZC6210Imrichová DagmarSVK7702:08:2078,48
6ZC63127Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:10:2774,83
23MB64128Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7702:10:283,00
24MB6559Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:12:033,00
9MC66105Zadina JaroslavBV Elektronik6402:14:4339,10
7ZB67134Cabalová PetraŠneci v běhu8302:16:2019,96
7ZC68104Malik AgnieszkaRNB TEAM POLANICA7702:24:5449,88
8ZC6972Krčová MartinaKVS Šumperk7202:26:4946,58
9ZC7041Likusová DagmarAdrien Elixír Team7002:33:3035,04
16MA7187Kolář JanZábřeh8602:33:313,00
10ZC7246Olenočinová HanaLanškroun7402:38:1026,99
25MB73102Kornaś MarcinGóryLasy / Laskówka7802:39:303,00
10MC7470Čížek PavelBřehy6402:39:403,00
26MB7574Režňák Romanusti nad orlici7302:44:473,00
1ME765Sponar JanKOS Tesla Brno5002:50:28100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA177Lysák VlastimilFklidu8601:19:33102,74
2MA244Gogela MartinAK Olomouc0101:20:5999,19
3MB343Dvořák PavelAltetika Aloisov8201:21:2698,07
4MB4122Lachnit HonzaLadermon Olomouc8001:22:4994,64
5MB567Kechrt TomášPRIME sport expert8101:23:0593,98
6MA662Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9301:23:4592,33
7MB8108Hornych MiroslavSpartak Police nad Metují8001:26:3785,22
8MA9110Beran JanTJ Spartak Police nad Metují8301:31:0174,31
9MA10115Kovář LukášVencl tým Ústí nad Orlicí0101:32:0971,50
10MB1189Malátek AntonínPardubice7701:32:3970,26
11MB1292Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8001:36:2261,04
12MC1330Ožana VáclavFIT BEZ DIET6401:37:3158,19
13MB1422Langhammer VáclavŠtíty7801:38:4655,09
14MJ1719Uher JanPřibyslav0401:39:2853,35
15MA1823Habr MartinTJ Sokol Olešnice9601:40:4850,05
16MB1969Suchánek VítFojtka7301:41:3548,11
17MB2038Šimek PetrŘetůvka7701:42:0346,95
18MC2114Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:42:4945,05
19MA2242Novotný VojtaL.A.W.8701:43:2743,48
20MB239Prošek Lukáš...7401:43:4342,82
20MB2326Svoboda RadekRJ Mohelnice7801:43:4342,82
22MB2578Kubasa JiříTJ Maratonstav Úpice7701:44:4940,09
23MA2681Vepřek MartinOCR runners Šumperk9001:45:0739,34
24MB28114Stýskalík JiříMilan Janata Tým7401:45:5537,36
25MB29133Cabala RastislavŠneci v běhu7801:46:3735,62
26MD3063Mück ArnoštHranice5901:46:4335,38
27MB31100Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:47:3533,23
28MA32121Smolicha TomášNový Malín9501:48:0232,11
29MB3316Uher JurajPřibyslav7301:48:4530,33
30MA3466Daněk TomášSkrbeň9101:49:0029,71
31MC3620Habr PetrŽernov Pro Radost6501:49:2928,52
32MB3764Musil TomášOlomouc8201:49:5627,40
33MA3988Dolejška LubošHZS UO KOLIN8701:51:0324,63
34MC4037Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:52:0821,95
35MC4282Číhař TomášChvojenec7001:52:2021,45
36MA43113Kalousek JiříČervená Voda9501:53:1719,09
37MB448Havelka StanislavLetohrad8001:53:5317,61
38MA4584Hájek Martin3D Fitness RT0101:54:3016,08
39MC4699Komárek MiloslavLitomyšl6801:55:1914,05
40MB486Švanda JiříSDH Heřmanice7701:58:206,57
41MB4911Balint ViktorThe Minions, Slovakia7801:59:473,00
42MB5155Klášterecký Tomᚎidlochovice8102:01:063,00
43MA5354Filip MartinVoklobáci8602:01:103,00
44MB54101Hájek MilošLiberec7302:01:583,00
45MJ56107Zadina VáclavBV Elektronik0402:03:003,00
46MA5783Číhař TomášChvojenec0002:03:143,00
47MD5828Šolc VítězslavBKL Machov5702:03:183,00
48MC6045Fellner MartinFenix SKI team Jeseník6302:05:273,00
49MC6173Květoň VladimírKVS Šumperk6802:08:103,00
50MB64128Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7702:10:283,00
51MB6559Pilgr LuděkOB Česká Třebová7602:12:033,00
52MC66105Zadina JaroslavBV Elektronik6402:14:433,00
53MA7187Kolář JanZábřeh8602:33:313,00
54MB73102Kornaś MarcinGóryLasy / Laskówka7802:39:303,00
55MC7470Čížek PavelBřehy6402:39:403,00
56MB7574Režňák Romanusti nad orlici7302:44:473,00
57ME765Sponar JanKOS Tesla Brno5002:50:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB721Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8301:23:58121,31
2ZB151Kaniová EliškaTeam LightBIKE Havířov8501:38:5189,63
3ZA1625Ježková JaroslavaNVPP team9601:39:0789,06
4ZA27111Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:45:4974,80
5ZB3597Hynkova BarboraSalomon8401:49:1767,43
6ZC3824Tobišková TerezaLitice nad Orlicí7701:51:0163,74
7ZB4190Nováková BarboraSokol Kunvald8301:52:1361,18
8ZC4718Uherová JanaPřibyslav7201:56:4651,50
9ZC50132Pachtová IvaMK Seitl Ostrava7001:59:4945,01
10ZC5176Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7702:01:0642,28
11ZB5580Tezcan IvanaMaratonstav Úpice8102:02:1040,01
12ZB5913Rýznarová AnnaŠumperk8402:03:2837,24
13ZC6210Imrichová DagmarSVK7702:08:2026,89
14ZC63127Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:10:2722,38
15ZB67134Cabalová PetraŠneci v běhu8302:16:209,86
16ZC68104Malik AgnieszkaRNB TEAM POLANICA7702:24:543,00
17ZC6972Krčová MartinaKVS Šumperk7202:26:493,00
18ZC7041Likusová DagmarAdrien Elixír Team7002:33:303,00
19ZC7246Olenočinová HanaLanškroun7402:38:103,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód