Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2022KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

24.4.2022, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 24.4.2022
  • zobrazeno již 383x
  • místo konání: Lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
  • GPS: 50.0288N, 16.59025E

Sociální sítě

Místo konání

lyžařský areál Malák, Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:45 hodin

Přihlášky

do 20. 4. 2022 naníže uvedený mail
nebo na místě od 8:30 hodin, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

100 Kč - dospělí

Popis tratě

Délka: 7,5 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Časový pořad závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

memorialqs@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1112Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:16101,41
2M1244Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:16100,09
3M1387Klement DanielLanškroun1500:01:1798,50
4M1413Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:1894,27
5M1589Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:2672,85
6M1665Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2869,41
7M11210Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3355,40
8M113109Král JiříJablonné nad Orlicí1500:01:3354,61
9M11674Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:3550,64
10M11786Jebavý DominikČerníkovice1400:01:3549,32
11M11845Vincenec VojtěchAtletika Žamberk1300:01:3647,73
12M12147Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:3745,09
13M12292Pecháček RadimHorní Čermná1500:01:3744,03
14M12583Faltus DanielKB Letohrad1300:01:3842,97
15M12748Štefek JakubAtletika Žamberk1500:01:3842,18
16M13456Diblík JakubČeská Rybná 1771500:01:4718,91
Nejmladší žákyně I (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z17110Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:32100,22
2Z1829Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:01:32100,00
3Z193Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:3299,78
4Z11077Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:3298,25
5Z11180Majvaldová SimonaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:3398,03
6Z11454Boháčová NelaLeznik1400:01:3493,86
7Z11570Řeháková TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:3593,64
8Z11982Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:3689,47
9Z12031Motyčková KláraAtletika Žamberk1300:01:3789,25
10Z12311Krejsová BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3787,28
11Z12473Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:3887,06
12Z12597Jasičová AdrianaPardubice1400:01:3886,84
13Z12884Faltusová StelaKB Letohrad1300:01:3982,89
14Z12958Vinklerová LucieMistrovice1500:01:4080,70
15Z13052Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:4178,51
16Z13132Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:01:4667,54
17Z13233Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:01:4767,32
18Z13350Berková KarolínaAtletika Žamberk1300:01:4767,11
19Z13534Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:01:4765,35
20Z13643Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:01:4960,96
21Z13735Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:01:5058,77
22Z13899Koblížková EvaŽamberk1400:01:5254,39
23Z13998Chaloupecká SimonaKrílíky1500:01:5841,23
24Z14018Jetmanová VendulaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:02:0036,84
Nejmladší žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2167Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:42107,16
2M23102Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:4798,03
3M2437Doskočil JakubAtletika Žamberk1200:01:4894,80
4M2669Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:5091,76
5M2715Vašina MatějTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:01:5091,00
6M294Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:01:5287,96
7M21491Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:5778,64
8M21696Svoboda JiříKB Letohrad1100:02:0072,17
Nejmladší žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2255Boháčová AdélaLeznik1200:01:46106,33
2Z2575Schenková ViktorieAtletika Jablonné nad Orlicí1100:01:5098,96
3Z2823Dufková AnežkaAtletika Žamberk1100:01:5294,72
4Z21071Štěpánková NikolaAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:5293,98
5Z21122Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:01:5491,40
6Z21288Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5588,64
7Z21353Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:5686,43
8Z21521Nováková AlisaAtletika Žamberk1200:01:5981,63
9Z21724Svobodová DominikaAtletika Žamberk1100:02:0472,05
10Z2185Moravcová ElenaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1100:02:0963,94
11Z21920Koblížková AdélaAtletika Žamberk1200:02:1649,57
12Z22017Frimlová NikolaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:2141,83
13Z22166Felgrová LucieAtletika Jablonné nad Orlicí1200:02:413,69
Mladší žáci (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31105Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:50105,01
2M327Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:54102,79
3M3349Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:06:1392,20
4M34101Rybička DominikAK Iscarex Česká Třebová0900:06:2883,84
5M3594Veselý JanKB Letohrad1000:06:3381,06
6M3861Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:06:4474,93
7M31362Vaníček BrunoAtletika Jablonné nad Orlicí0900:07:2750,97
8M314100Jasič LukášPardubice0900:07:3844,85
9M315106Dostálek ŠimonMy od kopřivy1000:08:0629,25
-M3-9Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí09DNF-
Mladší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3195Svobodová KláraKB Letohrad0900:04:31104,57
2Z3263Hubálková AdélaAtletika Jablonné nad Orlicí0900:04:4098,08
3Z3338Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:4197,36
4Z3478Macanová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí1000:04:4892,31
5Z356Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:0977,16
6Z3639Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:3558,41
-Z3-72Netušilová VendulaAtletika Jablonné nad Orlicí10DNF-
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41114Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:03102,99
2M42103Krištof JanAtletika Polička0700:08:1199,73
3M43107Hanuš AdamKB Biatlon0800:08:1797,28
4M4459Mareš VítekAtletika Jablonné nad Orlicí0700:08:4785,04
5M4528Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:09:1673,22
6M4627Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:09:3266,69
7M47115Moravčík TomášJamné nad Orlicí0800:10:0055,27
8M4825Hubka FilipAtletika Žamberk0700:10:0154,86
9M49116Yevspukov IljaJablonné nad Orlicí0800:10:0254,45
10M41093Pecháček AlexHorní Čermná0800:10:2744,26
Starší žákyně (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4642Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:06:37102,32
2Z4785Faltusová EmaKB Letohrad0800:06:4299,83
3Z4940Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:06:4697,84
4Z41051Berková DanielaAtletika Žamberk0800:07:0488,88
5Z41190Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:07:0687,88
6Z412113Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:07:1782,41
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51117Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:09:58102,48
2M5319Barvínek DanielBiatlon Letohrad0600:10:1397,52
Dorostenky (trať 2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10241Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:29:16100,00
Juniorky 18-19 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4224Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:11:22105,33
2ZJ5223Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:4399,33
3ZJ6213Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:11:5795,34
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1231Hübl RadekRUN SPORT TEAM8800:23:27109,65
2MA2226Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:24:3999,91
3MA3240Vacek JiříČumíš na mě?8700:25:4990,44
4MA4233Kristejn LukášMistrovice8900:26:0088,95
5MA8237Kapalčík ŠímonMistrovice9500:28:1171,23
6MA22244Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:32:3635,38
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB9220Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:29:09103,37
2MB13243Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:29:4998,88
3MB14201Němec RadekLitomyšl7700:29:5997,75
4MB19242Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:31:5185,16
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5215Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:30108,16
2MC7210Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:03104,18
3MC11219Buriánek RomanAK Iscarex Česká Třebová6500:29:2087,65
4MC12225Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:29:2786,81
5MC17236Simon PetrPolička7200:31:1074,38
6MC18204Dostálek PetrMy od kopřivy6700:31:2372,81
7MC20239Kalousek JanMalšovice7100:32:1366,78
8MC23209Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:35:1644,70
9MC24202Školník PavelJablonné n.O.6900:39:1915,38
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6218Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:26:44118,69
2MD15232Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:30:3892,24
3MD16235Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:31:0689,07
4MD21206Novotný Luděk3D Fitness Žamberk6200:32:2779,92
5MD25203Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:46:193,00
Muži E 70 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME15205Krátký FrantišekKrálíky4300:12:59130,19
2ME20214Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:17:3669,81
Ženy A 20-34 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8234Kristejn AlžbětaMistrovice9000:12:15101,71
2ZA9229Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:2399,55
3ZA11228Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:2698,74
4ZA18211Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:13:5574,73
Ženy B 35-44 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2207Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:10:00129,14
2ZB10216Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:12:2488,13
3ZB13200Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:12:4382,72
Ženy C 45-54 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC12217Pirklová KateřinaLetohrad7600:12:35107,48
2ZC14222Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:57101,87
3ZC17227Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:13:4190,65
Ženy D 55 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD7208Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:04118,70
2ZD16212Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:13:12101,67
3ZD19221Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:14:4079,63
Trať 0,35 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1112Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:01:16101,41
2M1244Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:01:16100,09
3M1387Klement DanielLanškroun1500:01:1798,50
4M1413Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:1894,27
5M1589Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:2672,85
6M1665Felgr JanAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:2869,41
1Z17110Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:32100,22
2Z1829Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:01:32100,00
3Z193Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:3299,78
4Z11077Junková OlívieAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:3298,25
5Z11180Majvaldová SimonaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:3398,03
7M11210Friml AdamTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3355,40
8M113109Král JiříJablonné nad Orlicí1500:01:3354,61
6Z11454Boháčová NelaLeznik1400:01:3493,86
7Z11570Řeháková TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:3593,64
9M11674Schenk JosefAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:3550,64
10M11786Jebavý DominikČerníkovice1400:01:3549,32
11M11845Vincenec VojtěchAtletika Žamberk1300:01:3647,73
8Z11982Filipová EliškaAtletika Jablonné nad Orlicí1500:01:3689,47
9Z12031Motyčková KláraAtletika Žamberk1300:01:3789,25
12M12147Bílek BartolomějAtletika Žamberk1500:01:3745,09
13M12292Pecháček RadimHorní Čermná1500:01:3744,03
10Z12311Krejsová BarboraTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:01:3787,28
11Z12473Janoušková JosefínaAtletika Jablonné nad Orlicí1400:01:3887,06
14M12583Faltus DanielKB Letohrad1300:01:3842,97
12Z12597Jasičová AdrianaPardubice1400:01:3886,84
15M12748Štefek JakubAtletika Žamberk1500:01:3842,18
13Z12884Faltusová StelaKB Letohrad1300:01:3982,89
14Z12958Vinklerová LucieMistrovice1500:01:4080,70
15Z13052Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:01:4178,51
16Z13132Diblíková NatálieAtletika Žamberk1300:01:4667,54
17Z13233Štefková AnetaAtletika Žamberk1300:01:4767,32
18Z13350Berková KarolínaAtletika Žamberk1300:01:4767,11
16M13456Diblík JakubČeská Rybná 1771500:01:4718,91
19Z13534Bothe AnnabelAtletika Žamberk1400:01:4765,35
20Z13643Barvínková TerezaAtletika Žamberk1500:01:4960,96
21Z13735Bílková LilianaAtletika Žamberk1300:01:5058,77
22Z13899Koblížková EvaŽamberk1400:01:5254,39
23Z13998Chaloupecká SimonaKrílíky1500:01:5841,23
24Z14018Jetmanová VendulaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:02:0036,84
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3195Svobodová KláraKB Letohrad0900:04:31104,57
2Z3263Hubálková AdélaAtletika Jablonné nad Orlicí0900:04:4098,08
3Z3338Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:04:4197,36
4Z3478Macanová NatálieAtletika Jablonné nad Orlicí1000:04:4892,31
5Z356Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:05:0977,16
6Z3639Nováková DenisaAtletika Žamberk1000:05:3558,41
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31105Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:50105,01
2M327Kristejn JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:05:54102,79
3M3349Mančál VojtěchAK Iscarex Česká Třebová0900:06:1392,20
4M34101Rybička DominikAK Iscarex Česká Třebová0900:06:2883,84
5M3594Veselý JanKB Letohrad1000:06:3381,06
1Z4642Hegerová RozálieTJ Spartak Letohrad0700:06:37102,32
2Z4785Faltusová EmaKB Letohrad0800:06:4299,83
6M3861Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:06:4474,93
3Z4940Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:06:4697,84
4Z41051Berková DanielaAtletika Žamberk0800:07:0488,88
5Z41190Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:07:0687,88
6Z412113Čejková KláraAK Iscarex Česká Třebová0800:07:1782,41
7M31362Vaníček BrunoAtletika Jablonné nad Orlicí0900:07:2750,97
8M314100Jasič LukášPardubice0900:07:3844,85
9M315106Dostálek ŠimonMy od kopřivy1000:08:0629,25
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41114Suldovský ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:03102,99
2M42103Krištof JanAtletika Polička0700:08:1199,73
3M43107Hanuš AdamKB Biatlon0800:08:1797,28
4M4459Mareš VítekAtletika Jablonné nad Orlicí0700:08:4785,04
5M4528Jaroš MatějAtletika Žamberk0700:09:1673,22
6M4627Martinec VojtěchAtletika Žamberk0800:09:3266,69
7M47115Moravčík TomášJamné nad Orlicí0800:10:0055,27
8M4825Hubka FilipAtletika Žamberk0700:10:0154,86
9M49116Yevspukov IljaJablonné nad Orlicí0800:10:0254,45
10M41093Pecháček AlexHorní Čermná0800:10:2744,26
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51117Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:09:58102,48
1ZB2207Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:10:00129,14
2M5319Barvínek DanielBiatlon Letohrad0600:10:1397,52
1ZJ4224Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:11:22105,33
2ZJ5223Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:4399,33
3ZJ6213Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:11:5795,34
1ZD7208Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:04118,70
1ZA8234Kristejn AlžbětaMistrovice9000:12:15101,71
2ZA9229Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:2399,55
2ZB10216Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:12:2488,13
3ZA11228Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:2698,74
1ZC12217Pirklová KateřinaLetohrad7600:12:35107,48
3ZB13200Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:12:4382,72
2ZC14222Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:57101,87
1ME15205Krátký FrantišekKrálíky4300:12:59130,19
2ZD16212Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:13:12101,67
3ZC17227Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:13:4190,65
4ZA18211Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:13:5574,73
3ZD19221Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:14:4079,63
2ME20214Šponar JosefSokol Žamberk OB4700:17:3669,81
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1231Hübl RadekRUN SPORT TEAM8800:23:27109,65
2MA2226Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:24:3999,91
3MA3240Vacek JiříČumíš na mě?8700:25:4990,44
4MA4233Kristejn LukášMistrovice8900:26:0088,95
1MC5215Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:30108,16
1MD6218Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:26:44118,69
2MC7210Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:03104,18
5MA8237Kapalčík ŠímonMistrovice9500:28:1171,23
1MB9220Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:29:09103,37
1MJ10241Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:29:16100,00
3MC11219Buriánek RomanAK Iscarex Česká Třebová6500:29:2087,65
4MC12225Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:29:2786,81
2MB13243Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:29:4998,88
3MB14201Němec RadekLitomyšl7700:29:5997,75
2MD15232Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:30:3892,24
3MD16235Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:31:0689,07
5MC17236Simon PetrPolička7200:31:1074,38
6MC18204Dostálek PetrMy od kopřivy6700:31:2372,81
4MB19242Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:31:5185,16
7MC20239Kalousek JanMalšovice7100:32:1366,78
4MD21206Novotný Luděk3D Fitness Žamberk6200:32:2779,92
6MA22244Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:32:3635,38
8MC23209Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:35:1644,70
9MC24202Školník PavelJablonné n.O.6900:39:1915,38
5MD25203Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:46:193,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1231Hübl RadekRUN SPORT TEAM8800:23:27109,65
2MA2226Záveský FilipAK Iscarex Česká Třebová9300:24:3999,91
3MA3240Vacek JiříČumíš na mě?8700:25:4990,44
4MA4233Kristejn LukášMistrovice8900:26:0088,95
5MC5215Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:26:3084,89
6MD6218Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:26:4483,00
7MC7210Fajfr FrantišekVencl tým Ústí nad Orlicí7200:27:0380,43
8MA8237Kapalčík ŠímonMistrovice9500:28:1171,23
9MB9220Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:29:0963,38
10MJ10241Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:29:1662,44
11MC11219Buriánek RomanAK Iscarex Česká Třebová6500:29:2061,89
12MC12225Hanuš Petr3D Fitness Race Team6400:29:2760,95
13MB13243Stránský VítězslavFruit Bike Factory8200:29:4957,97
14MB14201Němec RadekLitomyšl7700:29:5956,62
15MD15232Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:30:3851,34
16MD16235Skalický JosefPoldr Žichlínek6200:31:0647,55
17MC17236Simon PetrPolička7200:31:1047,01
18MC18204Dostálek PetrMy od kopřivy6700:31:2345,25
19MB19242Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:31:5141,47
20MC20239Kalousek JanMalšovice7100:32:1338,49
21MD21206Novotný Luděk3D Fitness Žamberk6200:32:2736,60
22MA22244Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:32:3635,38
23MC23209Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:35:1613,73
24MC24202Školník PavelJablonné n.O.6900:39:193,00
25MD25203Novotný Přemysl3D Fitness Žamberk5900:46:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2207Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:10:00118,64
2ZJ4224Stránská VendulkaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0300:11:2293,85
3ZJ5223Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:11:4387,51
4ZJ6213Serbousková SáraAK Iscarex Česká Třebová0400:11:5783,27
5ZD7208Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:12:0481,16
6ZA8234Kristejn AlžbětaMistrovice9000:12:1577,83
7ZA9229Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:2375,42
8ZB10216Mannlová JanaAK Iscarex Česká Třebová8000:12:2475,11
9ZA11228Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:12:2674,51
10ZC12217Pirklová KateřinaLetohrad7600:12:3571,79
11ZB13200Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:12:4369,37
12ZC14222Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:12:5765,14
13ZD16212Jirásková EvaMaratonstav Úpice6400:13:1260,60
14ZC17227Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:13:4151,84
15ZA18211Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:13:5547,61
16ZD19221Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:14:4034,01

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód