Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Pekelný kilometr 2021

18.8.2021, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pekelný kilometr 2021
  • datum konání: 18.8.2021
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Pekelný kilometr 2021

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M151Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:03:06124,43
2M172Hlaváček Daniel-1300:03:5875,57
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z161Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:03:33100,00
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M221Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:02:26101,20
2M232Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:2898,80
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:02:24116,11
2Z242Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4983,89
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:42112,49
2M322Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:2787,51
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z331Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:22100,00
Starší žáci (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:12:43110,42
2M5112Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:14:0789,58
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5262Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:19:50100,00
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:53117,44
2MA22Turek JiříSTG Česká Třebová0000:12:0397,74
3MA63Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:12:4984,83
4MA74Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:12:5184,40
5MA85Řemínek MatějAC Choceň8600:13:1278,45
6MA106Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:13:3272,86
7MA147Košnar FilipDRILLO TEAM9100:14:3256,24
8MA178Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová8200:15:3638,26
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:12:13117,08
2MB42Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:12:34111,85
3MB153Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:1771,07
4MB194Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:16:1855,77
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC91Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:13:18128,38
2MC132Kalousek JanMalšovice7100:14:30112,79
3MC253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:4158,83
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD161Ráb PavelČeská Třebová5200:15:27125,98
2MD212Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:16:36112,99
3MD273Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:1261,03
4MD284Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:22:3745,06
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME301Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:22:57100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA231Šebková MartinaČeská Třebová9200:17:57100,00
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB181Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:15:54110,18
2ZB222Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:17:3689,82
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC201Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:16:19100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD121Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:14:23145,46
2ZD242Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:18:3899,74
3ZD293Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:4854,80
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z211Dejdarová TerezaAK ISCAREX Česká Třebová1000:02:24116,11
1M221Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:02:26101,20
2M232Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:02:2898,80
2Z242Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:02:4983,89
1M151Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:03:06124,43
1Z161Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:03:33100,00
2M172Hlaváček Daniel-1300:03:5875,57
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M311Řehák LubomírAK ISCAREX Česká Třebová0900:05:42112,49
2M322Rybička DominikAK ISCAREX Česká Třebová0900:06:2787,51
1Z331Preislerová Agáta NelaAK ISCAREX Česká Třebová0900:07:22100,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:53117,44
2MA22Turek JiříSTG Česká Třebová0000:12:0397,74
1MB31Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:12:13117,08
2MB42Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:12:34111,85
1M551Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:12:43110,42
3MA63Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:12:4984,83
4MA74Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:12:5184,40
5MA85Řemínek MatějAC Choceň8600:13:1278,45
1MC91Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:13:18128,38
6MA106Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:13:3272,86
2M5112Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:14:0789,58
1ZD121Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:14:23145,46
2MC132Kalousek JanMalšovice7100:14:30112,79
7MA147Košnar FilipDRILLO TEAM9100:14:3256,24
3MB153Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:15:1771,07
1MD161Ráb PavelČeská Třebová5200:15:27125,98
8MA178Šimůnek JanAK ISCAREX Česká Třebová8200:15:3638,26
1ZB181Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:15:54110,18
4MB194Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:16:1855,77
1ZC201Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:16:19100,00
2MD212Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:16:36112,99
2ZB222Šimůnková PavlaAK ISCAREX Česká Třebová7700:17:3689,82
1ZA231Šebková MartinaČeská Třebová9200:17:57100,00
2ZD242Sejkorová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová6300:18:3899,74
3MC253Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:4158,83
1Z5262Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:19:50100,00
3MD273Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:21:1261,03
4MD284Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:22:3745,06
3ZD293Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:22:4854,80
1ME301Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:22:57100,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód