Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

18.8.2021, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 18.8.2021
  • zobrazeno již 469x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 845

Pavla Šimůnková
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

vyhlášení poháru

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/sport

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C218Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:24-
2C2310Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:26-
3C2720Pilgr VladimírOB Česká Třebová1400:00:31-
4C2917Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:31-
5C2119Doseděl TomášČeská Třebová1600:00:33-
6C21219Vacek MartinTJ Dlouhá Třebová1500:00:34-
7C2135Pecha StanislavČeská Třebová1500:00:35-
8C21415Petráž JiříČeská Třebová1400:00:36-
9C21818Hájek MartinOB Česká Třebová1800:01:03-
10C2192Rybička Jindřich-1900:01:25-
-C2-16Petráž RadimČeská Třebová18DNF-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2211Šimková KristýnaŘetůvka1400:00:26-
2D241Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:26-
3D256Dosedělová NikolČeská Třebová1400:00:27-
4D2612Voleská VilmaOrel Česká Třebová1400:00:29-
5D2814Voleská ViktorieRychlé Šípy1500:00:31-
6D21013Voleská OlívieRychlé Šípy1600:00:32-
7D2154Ettlerová EmaLIBCHAVY1600:00:37-
8D2167Dejdarová BarboraČeská Třebová1700:00:40-
9D2173Berková BarboraTJ Jiskra Králíky1700:00:45-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1711Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:24-
2M11210Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:01:37-
3M11516Hlaváček Daniel-1300:02:04-
Nejmladší žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1138Fliedrová KarolínaF-Bike klub Sádek1300:01:46-
2Z11412Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:01:47-
3Z11615Tesařová Agáta-1300:02:39-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M229Kouba RadimAtletický klub ISCAREX Česká Třebová1100:01:14-
2M237Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:15-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3211Řehák LubomírAK Iscarex Česká Třebová0900:03:14-
2M334Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:27-
3M3103Simon JakubRybník0800:04:23-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M416Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:03:10-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:12-
2M51044Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:06:08-
3M51115Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:15-
4M51217Dvořák BrutusZebra Team0600:06:16-
5M52436Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:03-
6M53720Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:55-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z55247Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:09:50-
2Z55326Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:10:09-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5157Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:09:48-
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA253Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:25-
2MA350Hájek Martin3D Fitness RT0100:05:46-
3MA439Šejbl Petr-8300:05:52-
4MA724Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:06-
5MA87Záveský JanOrel Česká Třebová9500:06:07-
6MA951Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:08-
7MA1522Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:24-
8MA1656Řemínek MatějAC Choceň8600:06:25-
9MA1721Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:31-
10MA184Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:36-
11MA1918Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:37-
12MA2138Šejbl Zdeněk-8200:06:50-
13MA2841Košnar FilipDRILLO TEAM9100:07:26-
14MA3040Skuček PavelBE Orlica9100:07:38-
15MA3343Vondra DavidLetohrad9400:07:45-
16MA3434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:45-
17MA3855Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:07:58-
18MA429Šilar JiříVysoké Mýto8300:08:15-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB542Malátek AntonínPardubice7700:06:02-
2MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:06-
3MB1323Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:16-
4MB2214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:06:54-
5MB233Simon PetrPolička7200:06:55-
6MB2611Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:14-
7MB2933Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:31-
8MB3112Němec RadekLitomyšl7700:07:40-
9MB3510Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:47-
10MB3949Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:10-
11MB4035Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:10-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1437Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:17-
2MC206Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:40-
3MC2728Kalousek JanMalšovice7100:07:16-
4MC3230Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:42-
5MC4919Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:15-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3616Ráb PavelČeská Třebová5200:07:48-
2MD4425Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:08:27-
3MD5445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:10:37-
4MD5546Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:11:23-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME56999Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:37-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA475Šebková MartinaČeská Třebová9200:08:51-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4127Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:08:11-
2ZB4658Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:08:48-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4348Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:08:24-
2ZC4552Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:32-
3ZC4813Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:12-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2532Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:13-
2ZD502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:32-
3ZD5729Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:11:48-
4ZD5854Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:50-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5131Havlík LukášHvězda Pardubice0400:05:12-
1MA253Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:05:25-
2MA350Hájek Martin3D Fitness RT0100:05:46-
3MA439Šejbl Petr-8300:05:52-
1MB542Malátek AntonínPardubice7700:06:02-
2MB68Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:06:06-
4MA724Svoboda JiříAC Vysoké Mýto9800:06:06-
5MA87Záveský JanOrel Česká Třebová9500:06:07-
6MA951Turek JiříSTG Česká Třebová0000:06:08-
2M51044Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:06:08-
3M51115Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:15-
4M51217Dvořák BrutusZebra Team0600:06:16-
3MB1323Dušek VladimírSokol Ústí nad Orlicí7900:06:16-
1MC1437Pocsai SándorČerti Kunčina7000:06:17-
7MA1522Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:06:24-
8MA1656Řemínek MatějAC Choceň8600:06:25-
9MA1721Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:06:31-
10MA184Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:06:36-
11MA1918Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:06:37-
2MC206Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:40-
12MA2138Šejbl Zdeněk-8200:06:50-
4MB2214Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:06:54-
5MB233Simon PetrPolička7200:06:55-
5M52436Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:03-
1ZD2532Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:07:13-
6MB2611Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:07:14-
3MC2728Kalousek JanMalšovice7100:07:16-
13MA2841Košnar FilipDRILLO TEAM9100:07:26-
7MB2933Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:31-
14MA3040Skuček PavelBE Orlica9100:07:38-
8MB3112Němec RadekLitomyšl7700:07:40-
4MC3230Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:07:42-
15MA3343Vondra DavidLetohrad9400:07:45-
16MA3434Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:45-
9MB3510Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:47-
1MD3616Ráb PavelČeská Třebová5200:07:48-
6M53720Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:07:55-
17MA3855Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:07:58-
10MB3949Pirkl MichalŠneci v běhu8100:08:10-
11MB4035Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:08:10-
1ZB4127Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:08:11-
18MA429Šilar JiříVysoké Mýto8300:08:15-
1ZC4348Pirklová KateřinaŠneci v běhu7600:08:24-
2MD4425Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:08:27-
2ZC4552Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:32-
2ZB4658Šimůnková PavlaAK Iscarex Česká Třebová7700:08:48-
1ZA475Šebková MartinaČeská Třebová9200:08:51-
3ZC4813Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:09:12-
5MC4919Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:15-
2ZD502Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:32-
1ZJ5157Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:09:48-
1Z55247Pirklová PatricieŠneci v běhu0900:09:50-
2Z55326Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:10:09-
3MD5445Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:10:37-
4MD5546Zajíc JanHvězda Pardubice, z.s.5300:11:23-
1ME56999Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:37-
3ZD5729Sedláčková HedvikaSBR Tri- team Litomyšl6600:11:48-
4ZD5854Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:11:50-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód