Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

16.10.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 16.10.2021
  • zobrazeno již 926x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

u restaurace Mendrik, Ústí nad Orlicí
od 10:00 hodin, start je intervalový po 1 minutě, běží se v 2-3 členných skupinkách

Přihlášky

od 9:00 do 9:45 v tělocvičně VÚB (naproti hotelu Avion) - k prezenci budou závodníci připouštěni po skupinkách a následně musí prostor tělocvičny opustit.

Startovné

dospělí a veteráni 80,- Kč, junioři a žactvo 30,-Kč

Popis tratě

Trasa měří necelé 2 km a vede od místa startu u restaurace Mendrik až na Andrlův Chlum, kde je u chaty KČT cíl závodu /všichni musí potom seběhnout zpět ke startu/. Převýšení 222 m, start ve výšce 337 m n. m., cíl ve výšce 559 m n. m. Upozorňujeme všechny startující, že se několikrát přebíhá silnice Ústí nad Orlicí - Litomyšl za plného automobilového provozu.

Ceny pro vítěze

v dospělých kategoriích finanční, u mládeže věcné odměny. Pořadatel poskytne všem po závodě zdarma čaj.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vzhledem k současné situaci není možnost převléknutí a osprchování.

Vyhlášení výsledků bude provedeno ihned po závodě v prostoru před tělocvičnou.

V případě zhoršené situace bude závod odvolán 4. nebo 5. ledna na webu Iscarex a Jiskra Ústí nad Orlicí-www.atletikauo.cz

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

Eva.Hublova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
4.1.2020Běh do vrchu na Andrlův chlum95
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum90
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1987

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5321
Sadílek Ota4619
Krupička Miroslav5319
Červ Miloslav5017
Keprtová Miloslava4816
Stránský Aleš6016
Šimůnek Jan8215
Pilgr Bohuslav5115
Pilgr Luděk7615
Kubelka Tomáš9314
Mannlová Jana8014
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Soukup Jiří2713
Šebek Michal8413
Doleček Josef7913
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6513
Hübl Radek8812
Kalousek Jan4112
Šafář Jaroslav5112
Havran Miroslav3711
Kratochvíl Miloš7510
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Šimůnková Pavla7710
Nechvíl Petr919
Vytlačilová Lenka849
Zajíc Jakub899
Koblížek Kamil809
Dobšíček Pavel809
Sejkorová Lenka639
Novotný Jiří459
Jadrný Lubomír739
Novák Jiří809
Nemšák Miroslav698
Buriánek Roman658
Razým Jan578
Polák Petr868
Stránská Adéla918
Siegel Josef868
Jirásková Eva648
Čechal Jaroslav618
Marhold Petr787
Sontáková Lenka917
Kopecký Libor567
Hrdina Jaroslav477
Heger Vojtěch747
Kovář Lukáš017
Bielčik Petr717

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M420146Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:48-
2M421124Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:52-
3M425144Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:13:38-
Žákyně (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z447115Šejblová MarkétaSvitavy SVITAP1100:33:21-
Junioři (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1123Bílek DavidÚstí nad Orlicí0300:09:45-
2MJ2111Havlík LukášHvězda Pardubice0400:10:22-
3MJ7108Schless AdamKB Letohrad0400:11:48-
4MJ8126Harcula MichalKB Letohrad0300:11:48-
4MJ8125Hrubý JanKB Letohrad0400:11:48-
6MJ10109Hermann JakubKB Letohrad0300:11:48-
7MJ12127Költö MatějKB Letohrad0300:12:17-
8MJ44131Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:18:01-
Juniorky (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ23140Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:13:15-
2ZJ30106Hrubá KláraKB Letohrad0400:14:48-
3ZJ33121Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:15:16-
4ZJ34110Kubíčková NikitaKB Letohrad0200:15:24-
5ZJ35105Kánská LucieKB Letohrad0400:15:29-
6ZJ36141Janíčková PatricieVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:15:30-
7ZJ40107Holčáková AdélaKB Letohrad0400:15:54-
Muži A 20-39 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3134Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:25-
2MA5119Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:11:02-
3MA18142Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:12:43-
4MA24143Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:13:26-
5MA28137Ježek OndřejSynové výčepu8500:14:21-
Muži B 40-49 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6128Kyncl TomášHolice7400:11:32-
2MB13118Šimek PetrŘetůvka7700:12:28-
3MB14147Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:12:28-
4MB16138Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:12:38-
5MB17120Dvořák PavelČeská Třebová7500:12:42-
6MB27149Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:04-
7MB42139Kalous PetrSK Žamberk7700:17:27-
Muži C 50-59 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4103Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:11:01-
2MC15112Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:12:34-
3MC19116Bielčík PetrLichkov7100:12:46-
4MC26122Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:13:40-
5MC43132Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:00-
Muži D 60 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD11117Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:11:55-
2MD29129Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:14:33-
3MD31135Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:14:52-
4MD32104Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:15:01-
5MD45136Zajíc JanHvězda Pardubice5300:20:35-
6MD46148Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:43-
Ženy A 20-34 let (trať 2,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy B 35-44 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB37130Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:15:42-
Ženy C 45 let a starší (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC22113Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:15-
2ZC38114Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:15:51-
3ZC39133Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:15:52-
4ZC41145Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:16:06-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1123Bílek DavidÚstí nad Orlicí0300:09:45-
2MJ2111Havlík LukášHvězda Pardubice0400:10:22-
1MA3134Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:10:25-
1MC4103Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:11:01-
2MA5119Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:11:02-
1MB6128Kyncl TomášHolice7400:11:32-
3MJ7108Schless AdamKB Letohrad0400:11:48-
4MJ8125Hrubý JanKB Letohrad0400:11:48-
4MJ8126Harcula MichalKB Letohrad0300:11:48-
6MJ10109Hermann JakubKB Letohrad0300:11:48-
1MD11117Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:11:55-
7MJ12127Költö MatějKB Letohrad0300:12:17-
2MB13118Šimek PetrŘetůvka7700:12:28-
3MB14147Fajfr FrantišekVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:12:28-
2MC15112Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:12:34-
4MB16138Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:12:38-
5MB17120Dvořák PavelČeská Třebová7500:12:42-
3MA18142Stránský MilanSokol Ústí nad Orlicí8300:12:43-
3MC19116Bielčík PetrLichkov7100:12:46-
1M420146Fajfr MarekVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:48-
2M421124Hurych AdamVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:12:52-
1ZC22113Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:13:15-
1ZJ23140Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:13:15-
4MA24143Hlaváček MartinSokol Ústí nad Orlicí8300:13:26-
3M425144Hájek DominikVencl Tým Ústí nad Orlicí0600:13:38-
4MC26122Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6400:13:40-
6MB27149Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:14:04-
5MA28137Ježek OndřejSynové výčepu8500:14:21-
2MD29129Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:14:33-
2ZJ30106Hrubá KláraKB Letohrad0400:14:48-
3MD31135Chládek JosefSokol OB Žamberk5900:14:52-
4MD32104Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:15:01-
3ZJ33121Dvořáková EmaAK Iscarex Česká Třebová0400:15:16-
4ZJ34110Kubíčková NikitaKB Letohrad0200:15:24-
5ZJ35105Kánská LucieKB Letohrad0400:15:29-
6ZJ36141Janíčková PatricieVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:15:30-
1ZB37130Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:15:42-
2ZC38114Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:15:51-
3ZC39133Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:15:52-
7ZJ40107Holčáková AdélaKB Letohrad0400:15:54-
4ZC41145Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:16:06-
7MB42139Kalous PetrSK Žamberk7700:17:27-
5MC43132Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:18:00-
8MJ44131Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:18:01-
5MD45136Zajíc JanHvězda Pardubice5300:20:35-
6MD46148Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:20:43-
1Z447115Šejblová MarkétaSvitavy SVITAP1100:33:21-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód