Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Václava Čevony 3 km dráha

16.6.2021, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony 3 km dráha
  • datum konání: 16.6.2021
  • zobrazeno již 230x

Sociální sítě

Místo konání

Atletický stadion, Ústí nad Orlicí
od 18:00 hodin

Přihlášky

Podávají oddíly na webové stránce ČAS, a to od 10. června do úterý 15. června do 23:00 hodin.
Další přihlášky v den závodu do 17:30 hodin přímo na stadionu.

Startovné

50 Kč

Ceny pro vítěze

V závodech mužů prvních 5 závodníků ve výši 2000,- 1500,- 1000,- 500,- 300,- při splnění limitu 1:57.0 na 800 m a 8:50.0 na 3000 m.
V případě nesplnění se odměna krátí na polovinu.
V závodě žen na 3000 m první 3 závodnice ve výši 1000,- 700,- 500,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Marčík VladimírAK ŠKODA Plzeň9500:08:30106,09
2MA22Kunčický JanUSK Praha9900:08:4999,01
3MA33Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.9800:09:0094,89
4MA44Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:09:0991,48
5MA55Halberštát JanPSK Olymp Praha9800:09:1589,06
6MA66Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:09:24117,07
7MA77Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:34113,64
8MA88Kyral JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9100:10:0071,95
9MA910Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek7600:10:08102,66
10MA1011Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:10:1267,26
11MA1312Hájek Martin3D Fitness RT0100:10:4056,57
12MA1413Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:10:52126,00
13MA1714Hájek DominikVencl tým0600:10:5886,36
14MA1815Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:10:59120,26
15MA1916Řemínek MatějAC Choceň8600:11:0845,99
16MA2017Bureš MartinČeská Třebová7400:11:1780,26
17MA2118Kapalčík ŠimonJablonné nad Orlicí9500:11:2639,33
18MA2219Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:2937,95
19MA2320Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:11:4770,50
20MA2521Kalousek JanMalšovice7100:12:24101,20
21MA2622Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:5847,63
22MA2723Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:13:2779,74
23MA3024Hruban JanČeská Třebová6600:14:1172,81
24MA3125Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:2269,84
-MA-9Sasyn RenéTJ Dukla Praha00DNF-
Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1126Málková AnnaUSK Praha0100:10:25103,93
2ZB1227Lukášová TerezaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:10:32101,82
3ZB1528Hrdinová MartinaTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV9000:10:5694,24
4ZB1629Fenclová MartaAC Pardubice7600:10:57131,43
5ZB2430Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:11:48100,00
6ZB2831Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:13:5386,04
7ZB2932Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:14:0782,53
-ZB-33Janíčková PatricieTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.02DNF-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Marčík VladimírAK ŠKODA Plzeň9500:08:30106,09
2MA22Kunčický JanUSK Praha9900:08:4999,01
3MA33Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.9800:09:0094,89
4MA44Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:09:0991,48
5MA55Halberštát JanPSK Olymp Praha9800:09:1589,06
6MA66Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:09:24117,07
7MA77Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:34113,64
8MA88Kyral JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9100:10:0071,95
9MA910Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek7600:10:08102,66
10MA1011Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:10:1267,26
1ZB1126Málková AnnaUSK Praha0100:10:25103,93
2ZB1227Lukášová TerezaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:10:32101,82
11MA1312Hájek Martin3D Fitness RT0100:10:4056,57
12MA1413Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:10:52126,00
3ZB1528Hrdinová MartinaTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV9000:10:5694,24
4ZB1629Fenclová MartaAC Pardubice7600:10:57131,43
13MA1714Hájek DominikVencl tým0600:10:5886,36
14MA1815Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:10:59120,26
15MA1916Řemínek MatějAC Choceň8600:11:0845,99
16MA2017Bureš MartinČeská Třebová7400:11:1780,26
17MA2118Kapalčík ŠimonJablonné nad Orlicí9500:11:2639,33
18MA2219Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:2937,95
19MA2320Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:11:4770,50
5ZB2430Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:11:48100,00
20MA2521Kalousek JanMalšovice7100:12:24101,20
21MA2622Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:5847,63
22MA2723Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:13:2779,74
6ZB2831Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:13:5386,04
7ZB2932Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:14:0782,53
23MA3024Hruban JanČeská Třebová6600:14:1172,81
24MA3125Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:2269,84
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Marčík VladimírAK ŠKODA Plzeň9500:08:30106,09
2MA22Kunčický JanUSK Praha9900:08:4999,01
3MA33Zima MatějTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.9800:09:0094,89
4MA44Hrdina PavelTJ Lokomotiva Břeclav8800:09:0991,48
5MA55Halberštát JanPSK Olymp Praha9800:09:1589,06
6MA66Kučera LadislavAK Iscarex Česká Třebová7600:09:2485,63
7MA77Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:3481,82
8MA88Kyral JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9100:10:0071,95
9MA910Fliedr TomášATLETIKA Polička, spolek7600:10:0868,74
10MA1011Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:10:1267,26
11MA1312Hájek Martin3D Fitness RT0100:10:4056,57
12MA1413Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:10:5252,26
13MA1714Hájek DominikVencl tým0600:10:5849,87
14MA1815Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:10:5949,48
15MA1916Řemínek MatějAC Choceň8600:11:0845,99
16MA2017Bureš MartinČeská Třebová7400:11:1742,49
17MA2118Kapalčík ŠimonJablonné nad Orlicí9500:11:2639,33
18MA2219Holubář PatrikÚstí nad Orlicí0000:11:2937,95
19MA2320Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:11:4731,06
20MA2521Kalousek JanMalšovice7100:12:2416,95
21MA2622Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:584,25
22MA2723Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:13:273,00
23MA3024Hruban JanČeská Třebová6600:14:113,00
24MA3125Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:14:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1126Málková AnnaUSK Praha0100:10:25103,93
2ZB1227Lukášová TerezaTJ Sokol SG Plzeň-Petřín0000:10:32101,82
3ZB1528Hrdinová MartinaTJ LOKOMOTIVA BŘECLAV9000:10:5694,24
4ZB1629Fenclová MartaAC Pardubice7600:10:5794,11
5ZB2430Šilarová MichaelaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0200:11:4878,00
6ZB2831Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:13:5338,67
7ZB2932Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:14:0734,38

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód