Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Přespolní běh lyžařů v Letohradě

10.10.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Přespolní běh lyžařů v Letohradě
  • datum konání: 10.10.2021
  • zobrazeno již 593x

Sociální sítě

Místo konání

Letohrad - Areál biatlonu Šedivský lom
od 10:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

žáci 2011 a ml. zdarma, žactvo 30,- a dorost 50,- Kč, dospělí 100,- Kč (junioři a st.)

Popis tratě

Lesní cesty, částečně asfaltový povrch, převýšení max. 40 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Faltus Jiří
tel. 776 775 608

Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://www.biatlonletohrad.cz/cs/

E-mailová adresa

biatlon@orlicko.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.10.2020Přespolní běh lyžařů v Letohradě-
13.10.2019Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
14.10.2018Přespolní běh lyžařů v Letohradě331
15.10.2017Přespolní běh lyžařů v Letohradě399
13.10.2012Přespolní běh lyžařů v Letohradě234
15.10.2011Přespolní běh lyžařů v Letohradě254
16.10.2010Přespolní běh lyžařů v Letohradě266
10.10.2009Přespolní běh lyžařů v Letohradě195
11.10.2008Přespolní běh lyžařů v Letohradě198
13.10.2007Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
14.10.2006Přespolní běh lyžařů v Letohradě213
15.10.2005Přespolní běh lyžařů v Letohradě237
17.10.2004Přespolní běh lyžařů - Letohrad153
19.10.2003Přespolní běh lyžařů - Letohrad170

Statistika závodu Přespolní běh lyžařů v Letohradě

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3129

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kalous Petr7710
Fáberová Zuzana969
Mikyska Tomáš009
Sadílek Ota469
Maříková Simona969
Krejčí Stanislav638
Šebek Michal848
Kubíčková Nikita028
Leicht Jiří498
Novotná Dora978
Novotný Luděk628
Hermann Jakub038
Polák Daniel988
Keprtová Miloslava488
Ducháček Bedřich598
Kavka Lukáš978
Schreierová Anna008
Bielčik Jindřich408
Černá Kristýna938
Procházka Jakub968
Klaclová Šárka938
Vinduška Petr938
Kánská Lucie047
Hermann Matěj007
Žalčík Kim997
Marek Jiří437
Ing. Moravec Martin847
Koblížek Jindřich487
Večeř Milan967
Exler Ondřej907
Moravec Jan027
Mikysková Svatava037
Fajfr František727
Večeř Petr997
Teplá Eliška997
Jirásková Eva647
Sklenářová Eva817
Kánský Petr007
Vávra Vlastimil917
Remeš Vojtěch987
Strnad Adam007
Dušková Lenka807
Gregora Filip027
Šabata Josef937
Remeš Petr947
Stránský Aleš607
Strnad Tomáš697
Fajfrová Markéta977
Sejkorová Lenka636
Matyášová Jana656

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2126Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:01:36-
2C2231Křenek AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:42-
3C2530Bartoš AdamTJ Spartak Letohrad1400:01:46-
4C2835Flídr NikolasIscarex ČT1400:01:49-
5C2937Bříza DavidTJ Sokol Klášterec1500:01:50-
6C21127Friml AdamSokol Klášterec nad Orlicí1500:01:51-
7C21332Hartman TomášTJ Spartak Letohrad1400:01:54-
8C21528Štěfek JakubAtletika Žamberk1600:01:56-
9C21736Šutera MatějAtletika Polička1500:01:58-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D225Adamcová ValérieTJ Spartak Letohrad1400:01:42-
2D246Dušková AdélaTJ Spartak Letohrad1400:01:44-
3D253Svobodová NikolaSK NMNM1400:01:46-
4D272Kubíčková BáraFENIX SKI TEAM Jeseník1400:01:48-
5D2915Šimková KristýnaŘetůvka1400:01:50-
6D21210Štanderová KláraTJ Spartak Letohrad1400:01:53-
7D2134Kristejnová ŠarlotTJ Sokol Kláštěrec1500:01:54-
8D21613Ludková MagdalenaTJ Spartak Letohrad1400:01:57-
9D2188Blechová NathalieTJ Spartak Letohrad1400:02:05-
10D21914Zelinková EliškaActivity Lanškroun1400:02:06-
11D22012Přibylová AgátaTJ Spartak Letohrad1500:02:09-
12D2217Borovičková AnnaTJ Spartak Letohrad1400:02:11-
13D22211Brichtová AnnaTJ Spartak Letohrad1500:02:26-
Nejmladší žáci I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11101Kabrda JáchymSK NMNM1200:02:53112,64
2M1287Štěch JakubTJ Spartak Letohrad1200:03:00105,05
3M13102Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:2182,31
4M1486Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:2874,73
5M15100Doskočil JakubAtletika Žamberk1300:03:3270,40
6M1899Mihulka JanAtletika Žamberk1300:03:3962,82
7M11089Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:03:4457,40
8M11388Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:03:5545,49
9M11491Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:03:5644,40
10M115103Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:5743,32
11M11690Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:03:5842,24
12M12198Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:0435,74
13M12692Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:04:1820,58
14M12795Koubek MatějTJ Spartak Letohrad1300:04:2710,83
15M13593Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:04:493,00
16M13796Kristejn OliverTJ Spartak Letohrad1300:04:533,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1568Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:03:32104,01
2Z1748Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:3799,38
3Z1950Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:03:4096,61
4Z11060Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:4492,91
5Z11249Frydrychová MarieTJ Spartak Letohrad1200:03:5186,44
6Z11752Adamcová VeronikaTJ Spartak Letohrad1200:04:0078,12
7Z11859Suchomelová EmílieTJ Spartak Letohrad1300:04:0177,20
8Z11961Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:0276,27
9Z12074Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:04:0375,35
10Z12172Váňová DanielaLedoplavci Rychnov/Kněž.1200:04:0474,42
11Z12347Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:04:0672,57
12Z12469Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:1068,88
13Z12563Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:1663,33
14Z12751Pecháčková DenisaTJ Spartak Letohrad1200:04:2753,16
15Z12971Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:2852,23
16Z13066Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:3347,61
17Z13153Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:04:3644,84
18Z13273Filipčík AnastáziaFENIX SKI TEAM Jeseník1300:04:4041,14
19Z13355Tejková TheaTJ Spartak Letohrad1300:04:4140,22
20Z13470Štěfková AnetaAtletika Žamberk1300:04:4536,52
21Z13562Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:04:4932,82
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22171Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:09:25101,75
2M23154Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:09:26101,40
3M25167Kocmánek TomášSK NMNM1000:09:3996,84
4M26153Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:09:4495,09
5M27155Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:09:4694,39
6M28152Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:09:5092,98
7M210151Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:09:5292,28
8M211168Korner JanSK NMNM1000:09:5391,93
9M212156Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:09:5491,58
10M217169Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:10:1085,96
11M220173Stejskal PetrAtletika Jablonné/Orlicí1100:10:2979,30
12M225163Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:10:3776,49
13M227165Žák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník1000:10:4573,68
14M229157Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:10:4772,98
15M230161Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:10:4972,28
16M239164Mrkvica JanFENIX SKI TEAM Jeseník1100:11:1463,51
17M240159Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:11:1862,11
18M243162Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:11:3456,49
19M244170Mareš FrantišekAtletika Lanškroun1100:11:4353,33
20M246166Robotka JonášFENIX SKI TEAM Jeseník1000:11:5250,18
21M247160Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:12:3236,14
22M249172Mikyska Šimon-1000:13:2218,60
Nejmladší žákyně II (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21118Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:06:42104,06
2Z22126Prieslová MarkétaSK NMNM1000:06:5299,19
3Z23124Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:06:5796,75
4Z24117Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:07:0294,31
5Z25131Rozkošná ErikaSK NMNM1100:07:1189,93
6Z26139Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:2085,54
7Z27133Bártová EsterSK NMNM1000:07:2185,05
8Z28120Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:07:2384,08
9Z29129Svobodová NelaSK NMNM1100:07:3379,20
10Z210141Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:07:4175,30
11Z211123Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:07:4274,82
12Z212130Rebmann CorneliaSK NMNM1100:07:4672,87
13Z213138Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:07:4871,89
14Z214144Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:07:5070,92
15Z215125Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:07:5269,94
16Z216127Ondráková AdélaSK NMNM1100:07:5369,46
17Z217134Korityáková IzabelaFENIX SKI TEAM Jeseník1100:07:5867,02
18Z218143Němcová NatálieJiskra Litomyšl1100:08:0066,04
19Z219128Fialová NikolaSK NMNM1100:08:0165,56
20Z220119Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:08:1558,73
21Z221121Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:08:3349,96
22Z222145Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:08:3748,01
23Z223132Šíšková TerezaSK NMNM1100:08:4245,57
24Z224142Keltošová TerezaFenix Jeseník1100:08:4643,62
25Z225122Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:08:5240,70
26Z226135Bašičová TerezaFENIX SKI TEAM Jeseník1100:09:1927,54
-Z2-136Svobodová AlenaFenix Ski Team Jeseník10DNF-
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3155Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:13:05103,75
2M3242Kupka MikulášFénix SKI Team Jeseník0800:13:2698,50
3M3353Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:13:2997,75
4M3452Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:13:3097,50
5M3558Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:13:3596,25
6M3656Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:13:3895,50
7M3748Rozkošný JakubSK NMNM0900:14:0090,00
8M3961Shorný MikulášJilemnice0800:14:1187,25
9M31045van den Berg PetrSK NMNM0800:14:1287,00
10M31154Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:14:1785,75
11M31241Gajdoš MatějFENIX SKI TEAM Jeseník0900:14:1985,25
12M31359Krause TomášJilemnice0800:14:3082,50
13M31460Kuřík MartinJilemnice0800:14:3681,00
14M31546Kunsmüller JanSK NMNM0900:14:3980,25
15M31751Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:15:0274,50
16M31849Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:15:0374,25
17M31947Havlíček FilipSK NMNM0800:15:1371,75
18M32044Mrkvica VáclavFENIX SKI TEAM Jeseník0800:15:1870,50
19M32457Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:15:4364,25
20M32543Bandík JanFENIX SKI TEAM Jeseník0800:15:5162,25
Mladší žákyně (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z315Steklá BarboraSK NMNM0800:09:11106,44
2Z3411Kocmánkiová DominikaSK NMNM0800:09:27100,82
3Z3827Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:5092,74
4Z3128Dvořáková TerezaSK NMNM0900:09:5491,33
5Z31410Bartoňová BarboraSK NMNM0900:10:0188,88
6Z3152Kubíčková AlenaFenix Ski Team Jeseník0900:10:0288,52
7Z3164Vršanová julieFENIX SKI TEAM Jeseník0800:10:0587,47
8Z3186Hrdličková AdélaSK NMNM0900:10:1484,31
9Z31918Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:10:2480,80
10Z32117Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:10:3377,63
11Z32222Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:10:3477,28
12Z32314Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:10:3576,93
13Z32412Hudcová NatálieSK NMNM0900:10:3676,58
14Z32613Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:10:4274,47
15Z32721Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:10:4573,42
16Z33132Erlebachová JitkaJilemnice0800:10:5071,66
17Z3323Žáková BarboraFENIX SKI TEAM Jeseník0800:10:5171,31
18Z33325Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:10:5470,26
19Z3349Orálková AndreaSK NMNM0800:10:5569,91
20Z33519Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:10:5769,20
21Z33623Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:11:0167,80
22Z33726Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:11:0367,10
23Z3387Sochorová VenduklaSK NMNM0800:11:0566,39
24Z34129Berková DanielaAtletika Žamberk0800:11:2858,31
25Z34231Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:11:2957,96
26Z3451Juříková NikolFENIX SKI TEAM Jeseník0900:11:4851,29
27Z34816Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:12:5129,16
28Z35030Filáčková TerezaAtletika Žamberk0800:13:2915,81
29Z35128Bečková EliškaAtletika Žamberk0900:14:113,00
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41100Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:18:00100,43
2M4292Berka LeoSK NMNM0700:18:01100,25
3M4395Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:18:0699,32
4M4496Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:18:2695,63
5M4793Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:18:5789,90
6M4898Janeček RomanČT0600:19:0688,24
7M4997Kroupa LukášJilemnice0700:19:5479,37
8M41099Hurych AdamVencel Team Ústí/Or.0600:19:5778,81
9M41394Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:20:3471,97
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4870Malušková KateřinaSK NMNM0700:14:09108,64
2Z41669Hudcová AdélaSK NMNM0700:14:5199,17
3Z42175Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:15:2292,19
4Z42268Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:15:3788,81
5Z42373Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:15:4088,13
6Z42666Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:15:5884,07
7Z42771Korytářová KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0700:16:2677,76
8Z42876Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:17:0070,10
9Z42974Vernerová AnežkaJilemnice0700:18:3648,46
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51130Havlík LukášHvězda Pardubice0400:23:02104,16
2M52126Kvaček AntonínTJ Spartak Letohrad0400:23:4098,77
3M53125Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:23:5297,07
4M59122Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:25:1785,03
5M510121Kovář PavelTJ Spartak Letohrad0500:25:1984,74
6M514129Štvrtecký DavidTJ Spartak Letohrad0500:26:0877,80
7M515128Hrubý JanTJ Spartak Letohrad0400:26:3374,26
8M522124Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:27:0469,86
9M523123Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:27:4564,05
10M538165Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:42:453,00
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z514104Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:21:06103,52
2Z515102Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:21:22101,03
3Z522106Chudějová AndreaTJ Spartak Letohrad0400:21:5895,45
4Z528103Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:24:1873,72
5Z529101Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:24:1973,56
6Z537105Maurerová AdélaAtletika Žamberk0500:34:343,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2164Šimůnek JanIscarex ČT0300:33:44109,30
2MJ6156Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:35:22100,06
3MJ8158Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:37:0290,64
4MJ11157Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:37:3587,53
5MJ12163Štolfa ŠimonTJ Spartak Letohrad0300:38:3382,07
6MJ15161Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:44:4646,92
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ6150Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:56114,02
2ZJ11149Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:2898,96
3ZJ19147Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:21:4187,01
4ZJ20148Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:21:4286,85
5ZJ23146Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:22:1381,77
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1195Hübl RadekVencl Team Ústí nad Or.8800:32:57108,40
2MA3188Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:35:0496,09
3MA4190Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:35:1095,51
4MA5192Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:35:1994,64
5MA7197Urban RadekŠedivec9000:35:5890,86
6MA9194Moravec MartinTJ Spartak Letohrad8400:37:0484,46
7MA10189Kylar JiříVencl Team Ústí nad Or.9100:37:0584,36
8MA13187Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:40:1765,76
9MA14196Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:5350,64
10MA16191Andrš PetrOB Žamberk8400:46:2130,48
11MA17236Veverka MichalLedoplavci Rychnov/Kn.8300:46:3828,83
12MA18193Živný Marek3D Fitnes Race team9100:53:153,00
13MA19186Holovský JakubAtletika Žamberk8600:54:243,00
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4233Hejl RadekLetohrad7200:24:16100,82
2MB5241Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:24:19100,41
3MB6240Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3198,77
4MB7239Malátek AntonínPardubice7700:24:4696,72
5MB8244Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:25:0194,66
6MB11235Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:25:3889,60
7MB13231Žák MarekFENIX SKI TEAM Jeseník7600:26:0486,05
8MB16232Pavelka JiříFenix Ski Team Jeseník8000:26:3681,67
9MB17228Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:26:3881,40
10MB18230Adamec JosefSK Studené8100:26:5079,75
11MB19237Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:26:5279,48
12MB21234Šimek PetrŘetůvka7700:27:0078,39
13MB26229Váňa MartinLedoplavci Rychnov n. Kněžnou8100:28:3365,66
14MB27243Simon PetrPolička7200:28:3465,53
15MB31238Němec RadekLitomyšl7700:30:3249,38
16MB33242Kalous PetrSK Žamberk7700:32:5230,23
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20263Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:26:59106,34
2MC24266Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:28:1297,61
3MC25261Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:28:2596,05
4MC28265Kalousek JanMalšovice7100:28:4094,26
5MC29267Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:29:1689,95
6MC35264Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:35:2545,81
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12283Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:25:40124,10
2MD30281Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:29:5195,43
3MD32282Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:32:0280,47
4MD34284Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:1957,97
5MD36285Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:1437,98
6MD37262Jedlička VáclavSK Žamberk6100:38:3935,12
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA24176Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:23:09107,53
2ZA30175Šebková MartinaČeská Třebová9200:24:2097,69
3ZA32171Veverková Kateřina-8700:24:4194,78
4ZA35174Chaloupková BarboraRunTeam Široký Důl8700:28:1465,27
5ZA36173Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:28:5060,28
Ženy B 35-44 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5214Moravcová KláraLetohrad8300:18:42118,15
2ZB16215Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:2392,06
3ZB18211Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:3789,79
4ZB21212Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:21:5786,55
5ZB27172Sklenářová EvaLetohrad8100:24:0166,45
6ZB34213Adamcová LucieSK Studené8200:26:4040,68
Ženy C 45-54 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC17247Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:29111,41
2ZC25246Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:1096,63
3ZC26248Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:23:4291,95
Ženy D 55 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD12273Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:31125,76
2ZD31272Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:4090,52
3ZD33271Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:2883,72
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11101Kabrda JáchymSK NMNM1200:02:53112,64
2M1287Štěch JakubTJ Spartak Letohrad1200:03:00105,05
3M13102Stejskal AdamAtletika Jablonné nad Orlicí1200:03:2182,31
4M1486Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:03:2874,73
1Z1568Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:03:32104,01
5M15100Doskočil JakubAtletika Žamberk1300:03:3270,40
2Z1748Blechová NelaTJ Spartak Letohrad1200:03:3799,38
6M1899Mihulka JanAtletika Žamberk1300:03:3962,82
3Z1950Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:03:4096,61
7M11089Katzer TomášTJ Spartak Letohrad1200:03:4457,40
4Z11060Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:03:4492,91
5Z11249Frydrychová MarieTJ Spartak Letohrad1200:03:5186,44
8M11388Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:03:5545,49
9M11491Voříšek VilémTJ Spartak Letohrad1200:03:5644,40
10M115103Moravec MatějTJ Spartak Letohrad1200:03:5743,32
11M11690Krsek DanielTJ Spartak Letohrad1200:03:5842,24
6Z11752Adamcová VeronikaTJ Spartak Letohrad1200:04:0078,12
7Z11859Suchomelová EmílieTJ Spartak Letohrad1300:04:0177,20
8Z11961Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:04:0276,27
9Z12074Menclová ŠárkaTJ Sokol Hradec Králové1300:04:0375,35
10Z12172Váňová DanielaLedoplavci Rychnov/Kněž.1200:04:0474,42
12M12198Barvínek ŠtěpánAtletika Žamberk1300:04:0435,74
11Z12347Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:04:0672,57
12Z12469Veverková NatálieAtletika Žamberk1300:04:1068,88
13Z12563Knápková RozálieTJ Spartak Letohrad1300:04:1663,33
13M12692Klein RadimTJ Spartak Letohrad1300:04:1820,58
14M12795Koubek MatějTJ Spartak Letohrad1300:04:2710,83
14Z12751Pecháčková DenisaTJ Spartak Letohrad1200:04:2753,16
15Z12971Scott EllaAtletika Žamberk1300:04:2852,23
16Z13066Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:04:3347,61
17Z13153Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:04:3644,84
18Z13273Filipčík AnastáziaFENIX SKI TEAM Jeseník1300:04:4041,14
19Z13355Tejková TheaTJ Spartak Letohrad1300:04:4140,22
20Z13470Štěfková AnetaAtletika Žamberk1300:04:4536,52
21Z13562Faltusová StelaTJ Spartak Letohrad1300:04:4932,82
15M13593Faltus DanielTJ Spartak Letohrad1300:04:493,00
16M13796Kristejn OliverTJ Spartak Letohrad1300:04:533,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21118Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:06:42104,06
2Z22126Prieslová MarkétaSK NMNM1000:06:5299,19
3Z23124Jakešová LucieTJ Spartak Letohrad1000:06:5796,75
4Z24117Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:07:0294,31
5Z25131Rozkošná ErikaSK NMNM1100:07:1189,93
6Z26139Kopecká RáchelAtletika Žamberk1000:07:2085,54
7Z27133Bártová EsterSK NMNM1000:07:2185,05
8Z28120Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:07:2384,08
9Z29129Svobodová NelaSK NMNM1100:07:3379,20
10Z210141Fliedrová AdélaF-Bike Klub Sádek1000:07:4175,30
11Z211123Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:07:4274,82
12Z212130Rebmann CorneliaSK NMNM1100:07:4672,87
13Z213138Tomanová VeronikaAtletika Žamberk1100:07:4871,89
14Z214144Skalická NelaAtletika Lanškroun1100:07:5070,92
15Z215125Blechová NikolTJ Spartak Letohrad1000:07:5269,94
16Z216127Ondráková AdélaSK NMNM1100:07:5369,46
17Z217134Korityáková IzabelaFENIX SKI TEAM Jeseník1100:07:5867,02
18Z218143Němcová NatálieJiskra Litomyšl1100:08:0066,04
19Z219128Fialová NikolaSK NMNM1100:08:0165,56
20Z220119Faltusová KristínaTJ Spartak Letohrad1100:08:1558,73
21Z221121Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:08:3349,96
22Z222145Moravcová ElenaSokol Klášterec nad Orlicí1100:08:3748,01
23Z223132Šíšková TerezaSK NMNM1100:08:4245,57
24Z224142Keltošová TerezaFenix Jeseník1100:08:4643,62
25Z225122Motlová SáraTJ Spartak Letohrad1100:08:5240,70
26Z226135Bašičová TerezaFENIX SKI TEAM Jeseník1100:09:1927,54
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z315Steklá BarboraSK NMNM0800:09:11106,44
1M22171Kouba RadimAK ISCAREX Česká Třebová1100:09:25101,75
2M23154Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:09:26101,40
2Z3411Kocmánkiová DominikaSK NMNM0800:09:27100,82
3M25167Kocmánek TomášSK NMNM1000:09:3996,84
4M26153Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:09:4495,09
5M27155Suchodol KryštofTJ Spartak Letohrad1100:09:4694,39
6M28152Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:09:5092,98
3Z3827Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:09:5092,74
7M210151Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:09:5292,28
8M211168Korner JanSK NMNM1000:09:5391,93
9M212156Jansa ŠtěpánTJ Spartak Letohrad1100:09:5491,58
4Z3128Dvořáková TerezaSK NMNM0900:09:5491,33
5Z31410Bartoňová BarboraSK NMNM0900:10:0188,88
6Z3152Kubíčková AlenaFenix Ski Team Jeseník0900:10:0288,52
7Z3164Vršanová julieFENIX SKI TEAM Jeseník0800:10:0587,47
10M217169Mihulka JiříAtletika Žamberk1100:10:1085,96
8Z3186Hrdličková AdélaSK NMNM0900:10:1484,31
9Z31918Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:10:2480,80
11M220173Stejskal PetrAtletika Jablonné/Orlicí1100:10:2979,30
10Z32117Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:10:3377,63
11Z32222Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:10:3477,28
12Z32314Urbanová AnnaTJ Spartak Letohrad0900:10:3576,93
13Z32412Hudcová NatálieSK NMNM0900:10:3676,58
12M225163Pavelka ViktorFenix Ski Team Jeseník1000:10:3776,49
14Z32613Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:10:4274,47
15Z32721Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:10:4573,42
13M227165Žák OndřejFENIX SKI TEAM Jeseník1000:10:4573,68
14M229157Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:10:4772,98
15M230161Kvapil JaroslavTJ Spartak Letohrad1000:10:4972,28
16Z33132Erlebachová JitkaJilemnice0800:10:5071,66
17Z3323Žáková BarboraFENIX SKI TEAM Jeseník0800:10:5171,31
18Z33325Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:10:5470,26
19Z3349Orálková AndreaSK NMNM0800:10:5569,91
20Z33519Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:10:5769,20
21Z33623Mikysková DarjaTJ Spartak Letohrad0800:11:0167,80
22Z33726Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:11:0367,10
23Z3387Sochorová VenduklaSK NMNM0800:11:0566,39
16M239164Mrkvica JanFENIX SKI TEAM Jeseník1100:11:1463,51
17M240159Költö TobiasTJ Spartak Letohrad1000:11:1862,11
24Z34129Berková DanielaAtletika Žamberk0800:11:2858,31
25Z34231Jedličková TerezaAtletika Žamberk0800:11:2957,96
18M243162Krejsa ŠimonTJ Spartak Letohrad1000:11:3456,49
19M244170Mareš FrantišekAtletika Lanškroun1100:11:4353,33
26Z3451Juříková NikolFENIX SKI TEAM Jeseník0900:11:4851,29
20M246166Robotka JonášFENIX SKI TEAM Jeseník1000:11:5250,18
21M247160Svoboda JiříTJ Spartak Letohrad1100:12:3236,14
27Z34816Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:12:5129,16
22M249172Mikyska Šimon-1000:13:2218,60
28Z35030Filáčková TerezaAtletika Žamberk0800:13:2915,81
29Z35128Bečková EliškaAtletika Žamberk0900:14:113,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3155Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:13:05103,75
2M3242Kupka MikulášFénix SKI Team Jeseník0800:13:2698,50
3M3353Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:13:2997,75
4M3452Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:13:3097,50
5M3558Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:13:3596,25
6M3656Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:13:3895,50
7M3748Rozkošný JakubSK NMNM0900:14:0090,00
1Z4870Malušková KateřinaSK NMNM0700:14:09108,64
8M3961Shorný MikulášJilemnice0800:14:1187,25
9M31045van den Berg PetrSK NMNM0800:14:1287,00
10M31154Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:14:1785,75
11M31241Gajdoš MatějFENIX SKI TEAM Jeseník0900:14:1985,25
12M31359Krause TomášJilemnice0800:14:3082,50
13M31460Kuřík MartinJilemnice0800:14:3681,00
14M31546Kunsmüller JanSK NMNM0900:14:3980,25
2Z41669Hudcová AdélaSK NMNM0700:14:5199,17
15M31751Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:15:0274,50
16M31849Nový JakubTJ Spartak Letohrad0900:15:0374,25
17M31947Havlíček FilipSK NMNM0800:15:1371,75
18M32044Mrkvica VáclavFENIX SKI TEAM Jeseník0800:15:1870,50
3Z42175Marešová TerezaAtletika Lanškroun0700:15:2292,19
4Z42268Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad0700:15:3788,81
5Z42373Hegerová RozálieAtletika Žamberk0700:15:4088,13
19M32457Pácha OndřejSokol Klášterec nad Orlicí0900:15:4364,25
20M32543Bandík JanFENIX SKI TEAM Jeseník0800:15:5162,25
6Z42666Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad0600:15:5884,07
7Z42771Korytářová KarolínaFENIX SKI TEAM Jeseník0700:16:2677,76
8Z42876Skalická NikolAtletika Lanškroun0700:17:0070,10
9Z42974Vernerová AnežkaJilemnice0700:18:3648,46
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41100Fajfr MarekVencl tým Ústí nad Orlicí0600:18:00100,43
2M4292Berka LeoSK NMNM0700:18:01100,25
3M4395Málek MichaelTJ Spartak Letohrad0700:18:0699,32
4M4496Barvínek DanielTJ Spartak Letohrad0600:18:2695,63
1ZB5214Moravcová KláraLetohrad8300:18:42118,15
1ZJ6150Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:56114,02
5M4793Doleček PřemyslTJ Spartak Letohrad0700:18:5789,90
6M4898Janeček RomanČT0600:19:0688,24
7M4997Kroupa LukášJilemnice0700:19:5479,37
8M41099Hurych AdamVencel Team Ústí/Or.0600:19:5778,81
2ZJ11149Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:2898,96
1ZD12273Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:31125,76
9M41394Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad0700:20:3471,97
1Z514104Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:21:06103,52
2Z515102Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:21:22101,03
2ZB16215Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:2392,06
1ZC17247Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:29111,41
3ZB18211Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:3789,79
3ZJ19147Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:21:4187,01
4ZJ20148Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:21:4286,85
4ZB21212Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:21:5786,55
3Z522106Chudějová AndreaTJ Spartak Letohrad0400:21:5895,45
5ZJ23146Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:22:1381,77
1ZA24176Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:23:09107,53
2ZC25246Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:1096,63
3ZC26248Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:23:4291,95
5ZB27172Sklenářová EvaLetohrad8100:24:0166,45
4Z528103Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:24:1873,72
5Z529101Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:24:1973,56
2ZA30175Šebková MartinaČeská Třebová9200:24:2097,69
2ZD31272Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:4090,52
3ZA32171Veverková Kateřina-8700:24:4194,78
3ZD33271Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:2883,72
6ZB34213Adamcová LucieSK Studené8200:26:4040,68
4ZA35174Chaloupková BarboraRunTeam Široký Důl8700:28:1465,27
5ZA36173Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:28:5060,28
6Z537105Maurerová AdélaAtletika Žamberk0500:34:343,00
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51130Havlík LukášHvězda Pardubice0400:23:02104,16
2M52126Kvaček AntonínTJ Spartak Letohrad0400:23:4098,77
3M53125Gregor JanTJ Spartak Letohrad0400:23:5297,07
1MB4233Hejl RadekLetohrad7200:24:16100,82
2MB5241Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:24:19100,41
3MB6240Šutera JosefAtletika Polička7900:24:3198,77
4MB7239Malátek AntonínPardubice7700:24:4696,72
5MB8244Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:25:0194,66
4M59122Fišer RadekTJ Spartak Letohrad0500:25:1785,03
5M510121Kovář PavelTJ Spartak Letohrad0500:25:1984,74
6MB11235Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:25:3889,60
1MD12283Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:25:40124,10
7MB13231Žák MarekFENIX SKI TEAM Jeseník7600:26:0486,05
6M514129Štvrtecký DavidTJ Spartak Letohrad0500:26:0877,80
7M515128Hrubý JanTJ Spartak Letohrad0400:26:3374,26
8MB16232Pavelka JiříFenix Ski Team Jeseník8000:26:3681,67
9MB17228Kristejn ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí7900:26:3881,40
10MB18230Adamec JosefSK Studené8100:26:5079,75
11MB19237Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:26:5279,48
1MC20263Buriánek RomanAK ISCAREX Česká Třebová6500:26:59106,34
12MB21234Šimek PetrŘetůvka7700:27:0078,39
8M522124Schless AdamTJ Spartak Letohrad0400:27:0469,86
9M523123Suchodol VítTJ Spartak Letohrad0400:27:4564,05
2MC24266Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:28:1297,61
3MC25261Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:28:2596,05
13MB26229Váňa MartinLedoplavci Rychnov n. Kněžnou8100:28:3365,66
14MB27243Simon PetrPolička7200:28:3465,53
4MC28265Kalousek JanMalšovice7100:28:4094,26
5MC29267Strnad TomášTJ Spartak Letohrad6900:29:1689,95
2MD30281Jandejsek ZdeněkSport Studené6100:29:5195,43
15MB31238Němec RadekLitomyšl7700:30:3249,38
3MD32282Kubišta OtoAK ISCAREX Česká Třebová5300:32:0280,47
16MB33242Kalous PetrSK Žamberk7700:32:5230,23
4MD34284Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:35:1957,97
6MC35264Kaška ZdeněkSK Kyšperk6400:35:2545,81
5MD36285Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:38:1437,98
6MD37262Jedlička VáclavSK Žamberk6100:38:3935,12
10M538165Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:42:453,00
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1195Hübl RadekVencl Team Ústí nad Or.8800:32:57108,40
1MJ2164Šimůnek JanIscarex ČT0300:33:44109,30
2MA3188Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:35:0496,09
3MA4190Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:35:1095,51
4MA5192Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:35:1994,64
2MJ6156Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:35:22100,06
5MA7197Urban RadekŠedivec9000:35:5890,86
3MJ8158Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:37:0290,64
6MA9194Moravec MartinTJ Spartak Letohrad8400:37:0484,46
7MA10189Kylar JiříVencl Team Ústí nad Or.9100:37:0584,36
4MJ11157Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:37:3587,53
5MJ12163Štolfa ŠimonTJ Spartak Letohrad0300:38:3382,07
8MA13187Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:40:1765,76
9MA14196Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:5350,64
6MJ15161Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:44:4646,92
10MA16191Andrš PetrOB Žamberk8400:46:2130,48
11MA17236Veverka MichalLedoplavci Rychnov/Kn.8300:46:3828,83
12MA18193Živný Marek3D Fitnes Race team9100:53:153,00
13MA19186Holovský JakubAtletika Žamberk8600:54:243,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1195Hübl RadekVencl Team Ústí nad Or.8800:32:57105,70
2MJ2164Šimůnek JanIscarex ČT0300:33:44101,08
3MA3188Štolfa ŠtěpánSpartak Police nad Metují9800:35:0493,22
4MA4190Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:35:1092,63
5MA5192Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:35:1991,74
6MJ6156Semirád JanTJ Spartak Letohrad0300:35:2291,45
7MA7197Urban RadekŠedivec9000:35:5887,91
8MJ8158Vondráček JakubTJ Spartak Letohrad0300:37:0281,62
9MA9194Moravec MartinTJ Spartak Letohrad8400:37:0481,43
10MA10189Kylar JiříVencl Team Ústí nad Or.9100:37:0581,33
11MJ11157Harcula MichalTJ Spartak Letohrad0300:37:3578,38
12MJ12163Štolfa ŠimonTJ Spartak Letohrad0300:38:3372,68
13MA13187Profous DanielFenix SKI Team Jeseník9600:40:1762,46
14MA14196Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:42:5347,13
15MJ15161Hermann JakubTJ Spartak Letohrad0300:44:4636,02
16MA16191Andrš PetrOB Žamberk8400:46:2126,68
17MA17236Veverka MichalLedoplavci Rychnov/Kn.8300:46:3825,01
18MA18193Živný Marek3D Fitnes Race team9100:53:153,00
19MA19186Holovský JakubAtletika Žamberk8600:54:243,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5214Moravcová KláraLetohrad8300:18:42106,88
2ZJ6150Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:18:56104,48
3ZJ11149Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:20:2888,64
4ZD12273Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:20:3188,12
5Z514104Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad0500:21:0682,10
6Z515102Hrubá KláraTJ Spartak Letohrad0400:21:2279,35
7ZB16215Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:21:2379,17
8ZC17247Pirklová KateřinaLetohrad7600:21:2978,14
9ZB18211Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:21:3776,76
10ZJ19147Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad0200:21:4176,08
11ZJ20148Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:21:4275,90
12ZB21212Flídrová LenkaAK ISCAREX Česká Třebová8400:21:5773,32
13Z522106Chudějová AndreaTJ Spartak Letohrad0400:21:5873,15
14ZJ23146Motlová LucieTJ Spartak Letohrad0200:22:1370,57
15ZA24176Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:23:0960,93
16ZC25246Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:23:1060,76
17ZC26248Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:23:4255,25
18ZB27172Sklenářová EvaLetohrad8100:24:0151,98
19Z528103Marková NikolaTJ Spartak Letohrad0500:24:1849,05
20Z529101Kánská LucieTJ Spartak Letohrad0400:24:1948,88
21ZA30175Šebková MartinaČeská Třebová9200:24:2048,71
22ZD31272Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:24:4045,27
23ZA32171Veverková Kateřina-8700:24:4145,09
24ZD33271Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:25:2837,01
25ZB34213Adamcová LucieSK Studené8200:26:4024,61
26ZA35174Chaloupková BarboraRunTeam Široký Důl8700:28:148,43
27ZA36173Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:28:503,00
28Z537105Maurerová AdélaAtletika Žamberk0500:34:343,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Nejmladší žákyně II trať 1,2 km - skutečně běžely 1,65 km.
ivan.prchal

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód