Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Kopa kros

11.9.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kopa kros
  • datum konání: 11.9.2021
  • zobrazeno již 576x
  • místo konání: Lanškroun, náměstí J. M. Marků
  • GPS: 49.9120097N, 16.6115542E
  • pořadatel: KČT Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Jana Marka Marků, Lanškroun
11:00 hodin

Přihlášky

na místě od 9:30 do 10:30 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

délka: 14.500 m
převážná část trati povede zvlněným terénem po loukách, polních a lesních cestách, po startu se běží po asfaltu s částečným omezením provozu

Ceny pro vítěze

věcné - vítězové kategorií

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Vetchá
tel. 776 175 993

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

e.vetcha@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Novák JosefAT Ústí nad Orlicí9700:54:57116,31
2MA450Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0101:01:1595,25
3MA738Šilar FrantišekHorní Čermná9701:03:1788,45
4MA945Palla MartinTJ Spartak Letohrad0101:05:0982,21
5MA1055Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0401:06:27112,38
6MA2221Hladík Dominik-9401:15:1248,61
7MA2319Přikryl Matěj-0501:15:1387,62
8MA2427Dušek LukášDolní Čermná9101:16:1445,16
9MA265Moravec Milan#gladiatorraceteam8401:17:5039,81
10MA302Minář Luboš-8401:24:1318,47
11MA3323Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9001:27:168,27
12MA3710Snášel Jan-8401:31:353,00
13MA3954Tejkl Miroslav-9201:59:073,00
Muži B 40-49 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2100Hejl RadekLetohrad7200:58:40104,44
2MB37Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7601:00:0499,78
3MB526Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8001:01:1695,78
4MB69Kyncl TomášHolice7401:02:5490,33
5MB1244Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7701:06:4277,67
6MB1331Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:07:2375,39
7MB1646Chasák LeošTJ Ústí nad Orlicí8001:10:1166,06
8MB2577Němec RadekLitomyšl7701:17:0742,94
9MB2735Křivohlávek OndřejLanškroun7601:21:3328,17
10MB3114Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:24:3118,28
11MB3524Skalický MartinLanškroun7501:28:364,67
Muži C 50-59 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC812Hanuš Petr3D Fittness RT6401:04:30108,57
2MC141Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:07:5898,29
3MC1530Kalousek JanMalšovice7101:09:4293,14
4MC1933Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6201:11:4387,16
5MC2111Pražák TomášJiskra Hylváty7101:14:1779,54
6MC288Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:22:3155,10
7MC2929Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:22:4954,21
Muži D 60-69 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2040Vacarda VladimírELEVEN Run Team5901:14:05100,00
-MD-13Sedlák JiříPřelouč58DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 14,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 34 let a mladší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1734Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0201:10:22120,82
2ZA3239Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0201:26:4379,18
3ZA3318Chaloupková BarboraRUN TEAM Široký Důl8701:27:16124,06
4ZA3643Pallová Gabriela-9101:31:14116,06
5ZA3825Bílá Romana-9601:59:0659,88
Ženy B 35-44 let (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1842Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:11:37100,00
Ženy C 45-54 let (trať 14,5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 14,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:06:33157,80
2ZD4028Nechvílová MiroslavaChoceň6002:00:3942,20
Trať 14,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Novák JosefAT Ústí nad Orlicí9700:54:57116,31
1MB2100Hejl RadekLetohrad7200:58:40104,44
2MB37Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7601:00:0499,78
2MA450Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0101:01:1595,25
3MB526Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8001:01:1695,78
4MB69Kyncl TomášHolice7401:02:5490,33
3MA738Šilar FrantišekHorní Čermná9701:03:1788,45
1MC812Hanuš Petr3D Fittness RT6401:04:30108,57
4MA945Palla MartinTJ Spartak Letohrad0101:05:0982,21
5MA1055Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0401:06:27112,38
1ZD116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:06:33157,80
5MB1244Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7701:06:4277,67
6MB1331Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:07:2375,39
2MC141Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:07:5898,29
3MC1530Kalousek JanMalšovice7101:09:4293,14
7MB1646Chasák LeošTJ Ústí nad Orlicí8001:10:1166,06
1ZA1734Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0201:10:22120,82
1ZB1842Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:11:37100,00
4MC1933Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6201:11:4387,16
1MD2040Vacarda VladimírELEVEN Run Team5901:14:05100,00
5MC2111Pražák TomášJiskra Hylváty7101:14:1779,54
6MA2221Hladík Dominik-9401:15:1248,61
7MA2319Přikryl Matěj-0501:15:1387,62
8MA2427Dušek LukášDolní Čermná9101:16:1445,16
8MB2577Němec RadekLitomyšl7701:17:0742,94
9MA265Moravec Milan#gladiatorraceteam8401:17:5039,81
9MB2735Křivohlávek OndřejLanškroun7601:21:3328,17
6MC288Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:22:3155,10
7MC2929Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:22:4954,21
10MA302Minář Luboš-8401:24:1318,47
10MB3114Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:24:3118,28
2ZA3239Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0201:26:4379,18
11MA3323Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9001:27:168,27
3ZA3318Chaloupková BarboraRUN TEAM Široký Důl8701:27:16124,06
11MB3524Skalický MartinLanškroun7501:28:364,67
4ZA3643Pallová Gabriela-9101:31:14116,06
12MA3710Snášel Jan-8401:31:353,00
5ZA3825Bílá Romana-9601:59:0659,88
13MA3954Tejkl Miroslav-9201:59:073,00
2ZD4028Nechvílová MiroslavaChoceň6002:00:3942,20
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA137Novák JosefAT Ústí nad Orlicí9700:54:57110,17
2MB2100Hejl RadekLetohrad7200:58:4097,33
3MB37Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7601:00:0492,50
4MA450Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0101:01:1588,41
5MB526Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8001:01:1688,35
6MB69Kyncl TomášHolice7401:02:5482,71
7MA738Šilar FrantišekHorní Čermná9701:03:1781,38
8MC812Hanuš Petr3D Fittness RT6401:04:3077,18
9MA945Palla MartinTJ Spartak Letohrad0101:05:0974,94
10MA1055Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0401:06:2770,44
11MB1244Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7701:06:4269,58
12MB1331Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:07:2367,22
13MC141Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6401:07:5865,20
14MC1530Kalousek JanMalšovice7101:09:4259,22
15MB1646Chasák LeošTJ Ústí nad Orlicí8001:10:1157,55
16MC1933Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6201:11:4352,25
17MD2040Vacarda VladimírELEVEN Run Team5901:14:0544,07
18MC2111Pražák TomášJiskra Hylváty7101:14:1743,38
19MA2221Hladík Dominik-9401:15:1240,22
20MA2319Přikryl Matěj-0501:15:1340,16
21MA2427Dušek LukášDolní Čermná9101:16:1436,65
22MB2577Němec RadekLitomyšl7701:17:0733,60
23MA265Moravec Milan#gladiatorraceteam8401:17:5031,12
24MB2735Křivohlávek OndřejLanškroun7601:21:3318,28
25MC288Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:22:3114,94
26MC2929Mlynář PetrDolní Dobrouč7101:22:4913,90
27MA302Minář Luboš-8401:24:139,07
28MB3114Kalous LadislavÚstí nad Orlicí8101:24:318,03
29MA3323Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9001:27:163,00
30MB3524Skalický MartinLanškroun7501:28:363,00
31MA3710Snášel Jan-8401:31:353,00
32MA3954Tejkl Miroslav-9201:59:073,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6501:06:33108,52
2ZA1734Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0201:10:2297,54
3ZB1842Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:11:3793,94
4ZA3239Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0201:26:4350,50
5ZA3318Chaloupková BarboraRUN TEAM Široký Důl8701:27:1648,91
6ZA3643Pallová Gabriela-9101:31:1437,50
7ZA3825Bílá Romana-9601:59:063,00
8ZD4028Nechvílová MiroslavaChoceň6002:00:393,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód