Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Širokodolský kros - Polička

20.6.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Širokodolský kros - Polička
  • datum konání: 20.6.2021
  • zobrazeno již 438x
  • místo konání: Široký Důl u Poličky
  • GPS: 49.7457764N, 16.2164375E
  • pořadatel: Jan Chaloupka

Sociální sítě

Místo konání

U Chaloupků, č.p. 25

Přihlášky

ONLINE přihláška ZDE

na místě od 8:30 do 10:00 hodin

Startovné

100,- Kč

Popis tratě

Délka: 7 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Tel: Jan Chaloupka - 733329282

Internetové stránky

https://fb.me/e/EjSNUNvN

E-mailová adresa

chajda6@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.7.2020Širokodolský kros68

Statistika závodu Širokodolský kros - Polička

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 68

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hlaváčková Pavla922
Severa Václav892
Jirásková Eva642
Kyral Jiří912
Dudková Jana922
Pešlová Ivana632
Vacek Jiří772
Borek Petr702
Pechová Helena932
Tlapák Jaroslav872
Němec Radek772
Fliedr Jiří802
Novák Josef972
Fabová Sylva792

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1012Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:34:38115,64
2MJ1519Hájek DominikVencl tým UO0600:36:44104,47
3MJ281Marťin PlodekJavornice0200:41:2179,89
Juniorky19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ9119Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:34:24133,68
2ZJ27118Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:40:40103,38
3ZJ44117Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:0262,93
Muži A 20-39 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:29:00102,61
2MA28Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:29:2999,32
3MA39Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:4098,07
4MA418Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:29:5296,71
5MA524Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:30:3292,17
6MA1122Severa VáclavVamos team8900:34:5262,68
7MA1810Dohnal Filipneregistrován9600:37:2345,55
8MA197Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:37:4043,62
9MA2911Opletal Marekneregistrován9500:42:0413,67
10MA3025Češka MilanAtletika Polička8900:42:0613,44
11MA3520Vrbka TomášLedeč9900:43:393,00
12MA403Nečas Martinneregistrován9200:46:423,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB64Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:31:56110,95
2MB817Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:33:41100,59
3MB122Dvořák MiroslavBystré7500:35:4488,46
4MB1713Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:37:0780,27
5MB236Němec RadekLitomyšl7700:39:1267,93
6MB245Jílek LadislavBabka7800:39:2566,65
Muži C 50-59 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2214Kalousek JanMalšovice7100:38:28124,92
2MC4626Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2575,08
Muži D 60-69 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1421Král Josefneregistrován5800:36:40123,51
2MD3916Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:46:2676,49
Muži E 70 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3715Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:23100,00
Ženy A 20-34 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7112Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:33:03128,01
2ZA21105Vrbková Pavlaneregistrován9000:38:2799,91
3ZA36120Dudková JanaRozběháme Svratku9200:43:4872,07
4ZA41103Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:2653,17
5ZA45115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:49:2043,28
Ženy B 35-44 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13113Colburn KateřinaNew Boston USA8300:35:46110,98
2ZB20101Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:38:0598,74
3ZB25110Rokosová IvanaRocky Team8200:39:4190,28
4ZB26111Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:1787,11
5ZB38114Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:45:3259,37
6ZB43107Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:48:2943,78
7ZB47106Kastnerová JitkaDolče Gusto8500:55:247,22
Ženy C 45-54 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC31108Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:42:20101,38
2ZC32104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:42:3899,97
3ZC33109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:5598,64
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD16116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:49127,96
2ZD34100Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:43:3096,73
3ZD42102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:0575,31
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:29:00102,61
2MA28Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:29:2999,32
3MA39Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:4098,07
4MA418Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:29:5296,71
5MA524Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:30:3292,17
1MB64Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:31:56110,95
1ZA7112Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:33:03128,01
2MB817Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:33:41100,59
1ZJ9119Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:34:24133,68
1MJ1012Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:34:38115,64
6MA1122Severa VáclavVamos team8900:34:5262,68
3MB122Dvořák MiroslavBystré7500:35:4488,46
1ZB13113Colburn KateřinaNew Boston USA8300:35:46110,98
1MD1421Král Josefneregistrován5800:36:40123,51
2MJ1519Hájek DominikVencl tým UO0600:36:44104,47
1ZD16116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:49127,96
4MB1713Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:37:0780,27
7MA1810Dohnal Filipneregistrován9600:37:2345,55
8MA197Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:37:4043,62
2ZB20101Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:38:0598,74
2ZA21105Vrbková Pavlaneregistrován9000:38:2799,91
1MC2214Kalousek JanMalšovice7100:38:28124,92
5MB236Němec RadekLitomyšl7700:39:1267,93
6MB245Jílek LadislavBabka7800:39:2566,65
3ZB25110Rokosová IvanaRocky Team8200:39:4190,28
4ZB26111Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:1787,11
2ZJ27118Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:40:40103,38
3MJ281Marťin PlodekJavornice0200:41:2179,89
9MA2911Opletal Marekneregistrován9500:42:0413,67
10MA3025Češka MilanAtletika Polička8900:42:0613,44
1ZC31108Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:42:20101,38
2ZC32104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:42:3899,97
3ZC33109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:5598,64
2ZD34100Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:43:3096,73
11MA3520Vrbka TomášLedeč9900:43:393,00
3ZA36120Dudková JanaRozběháme Svratku9200:43:4872,07
1ME3715Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:23100,00
5ZB38114Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:45:3259,37
2MD3916Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:46:2676,49
12MA403Nečas Martinneregistrován9200:46:423,00
4ZA41103Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:2653,17
3ZD42102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:0575,31
6ZB43107Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:48:2943,78
3ZJ44117Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:0262,93
5ZA45115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:49:2043,28
2MC4626Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:2575,08
7ZB47106Kastnerová JitkaDolče Gusto8500:55:247,22
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:29:00102,61
2MA28Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:29:2999,32
3MA39Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:29:4098,07
4MA418Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:29:5296,71
5MA524Záveský FilipAK ISCAREX Česká Třebová9300:30:3292,17
6MB64Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:31:5682,64
7MB817Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:33:4170,73
8MJ1012Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:34:3864,27
9MA1122Severa VáclavVamos team8900:34:5262,68
10MB122Dvořák MiroslavBystré7500:35:4456,78
11MD1421Král Josefneregistrován5800:36:4050,43
12MJ1519Hájek DominikVencl tým UO0600:36:4449,97
13MB1713Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:37:0747,36
14MA1810Dohnal Filipneregistrován9600:37:2345,55
15MA197Chaloupka JanRUN TEAM Široký Důl9000:37:4043,62
16MC2214Kalousek JanMalšovice7100:38:2838,17
17MB236Němec RadekLitomyšl7700:39:1233,18
18MB245Jílek LadislavBabka7800:39:2531,71
19MJ281Marťin PlodekJavornice0200:41:2118,55
20MA2911Opletal Marekneregistrován9500:42:0413,67
21MA3025Češka MilanAtletika Polička8900:42:0613,44
22MA3520Vrbka TomášLedeč9900:43:393,00
23ME3715Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:45:233,00
24MD3916Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:46:263,00
25MA403Nečas Martinneregistrován9200:46:423,00
26MC4626Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:253,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7112Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:33:03107,88
2ZJ9119Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:34:24100,03
3ZB13113Colburn KateřinaNew Boston USA8300:35:4692,09
4ZD16116Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:36:4985,98
5ZB20101Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:38:0578,62
6ZA21105Vrbková Pavlaneregistrován9000:38:2776,49
7ZB25110Rokosová IvanaRocky Team8200:39:4169,32
8ZB26111Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:40:1765,83
9ZJ27118Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:40:4063,60
10ZC31108Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:42:2053,92
11ZC32104Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:42:3852,17
12ZC33109Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:42:5550,52
13ZD34100Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:43:3047,13
14ZA36120Dudková JanaRozběháme Svratku9200:43:4845,39
15ZB38114Šuterová KateřinaAtletika Polička8300:45:3235,31
16ZA41103Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:47:2624,27
17ZD42102Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:48:0520,49
18ZB43107Pechancová PavlínaDolče Gusto8300:48:2918,17
19ZJ44117Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:49:0214,97
20ZA45115Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:49:2013,22
21ZB47106Kastnerová JitkaDolče Gusto8500:55:243,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód