Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch

5.9.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch
  • datum konání: 5.9.2021
  • zobrazeno již 454x
  • místo konání: Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště
  • GPS: 50.0273381N, 16.6090556E
  • pořadatel: Atletika Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Jablonné nad Orlicí, areál koupaliště, ulice Hradisková (směr Orličky)
10:30 hodin - hlavní závod

Přihlášky

v místě závodu 8:30- 10:00

Startovné

100,- Kč zahrnuje občerstvení pro účastníky hlavního závodu v místě startu a cíle

Popis tratě

Start u koupaliště, převážně lesní a polní cesty, délka 10,1 Km, převýšení 545 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Odvoz věcí závodníků z místa startu a návrat do místa startu zajištěn autobusem, odjezd autobusu na Suchý vrch 10:25, odjezd ze Suchého vrchu do Jablonného n.O. 12:15

Občerstvení (viz startovné): Suchý vrch – nápoje, sladkosti Občerstvení (viz startovné): Jablonné n.O. – klobása

Vyhlášení výsledků v areálu koupaliště (místo startu) cca 13:00

Šatny zajištěny v místě startu i cíle, možnost ubytování: viz www.jablonneno.cz

Parkování je možné na parkovišti před lékárnou a u MŠ v ul. Hradisková, dále ul. U koupaliště a Jateční nebo dle pokynů pořadatelů

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

horskybeh@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.9.2012Jablonné nad Orlicí - Suchý vrch80

Statistika závodu Horský čtvrtmaraton Jablonné - Suchý vrch

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 80

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doležal Martin702
Fáber Viliam622
Javůrek Jiří482
Vodička Jan452
Šír Václav482
Hanuš Petr642
Šebek Michal842

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1922Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:05124,90
2MJ4228Moravec JanJM Team Letohrad0201:01:3596,87
3MJ4739Zadina VáclavTřemošnice0401:07:1478,23
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:42:20110,71
2MA321Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:45:4795,28
3MA435Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:0494,01
4MA577Vacek JiříČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí8700:46:1093,57
5MA1129Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:1975,01
6MA1471Kapalčík ŠimonČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí9500:50:4473,15
7MA1762Jendrišak MilanŠumperk8200:52:3065,25
8MA2115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:1461,97
Muži B 40-49 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB256Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:44:35106,84
2MB637Hejl RadekLetohrad7200:46:4797,30
3MB732Záruba JanStudenec / Vinohrady7700:47:0795,86
4MB1063Janů LiborŠumperk7800:48:4788,64
5MB1242Langhammer VáclavŠtíty7800:50:2581,56
6MB2043Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:1169,58
7MB2524Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:55:2160,19
8MB2774Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:2755,42
9MB3440Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:58:4145,75
10MB3552Simon PetrPolička7200:58:4645,38
11MB4050Vlk DušanKunvald7201:00:0040,04
Muži C 50-59 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC949Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:04107,05
2MC1313Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:50:3596,94
3MC155Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:50:4996,01
4MC2423Holický MilanPardubice6500:55:0079,21
5MC2644Kalousek JanMalšovice7100:55:5775,40
6MC2858Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:5571,52
7MC3075Hanuš Petr3D Fitness RT6400:57:2969,25
8MC3219Bruger JiříKopřivnice6400:58:2465,57
9MC4153Doležal MartinSPS Sázava7001:00:5055,80
10MC5038Zadina JaroslavTřemošnice6401:09:0622,61
11MC5270Fáber ViliamJablonská bežecká liga6201:10:5515,32
12MC5566Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:1410,04
Muži D 60-69 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD848Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:48:00123,02
2MD2859Knápek LubomírLK Šumperk5900:56:5590,15
3MD3168Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:57:4986,83
4MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3284,19
5MD3712Ráb PavelČeská Třebová5200:59:1781,42
6MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:3380,44
7MD5165Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:10:2940,13
8MD5427Sedlák JiříPřelouč5801:12:0534,23
9MD5872Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:21:003,00
Muži E 70 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:42118,28
2ME4810Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:29104,41
3ME5725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:5077,31
4ME5917Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:21:4063,30
5ME6167Vodička JanMK Radslavice4501:28:2243,89
Ženy A 20-34 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA169Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno0000:52:00134,85
2ZA2220Holická MartinaPardubice9300:53:30130,08
3ZA6034Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:23:2535,07
Ženy B 35-44 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1833Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:52:50109,07
2ZB2331Kaniová EliškaTeam LightBIKE8500:54:15103,96
3ZB3654Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:58:5786,97
4ZB4445Žitníková LenkaLetohrad7801:04:2067,52
Ženy C 45-54 let (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3961Pirklová KateřinaLetohrad7600:59:52115,79
2ZC4618Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:3595,13
3ZC4947Stránská MagdaAK ISCAREX Česká Třebová7101:08:3389,08
4ZC5651Vlková BlankaKunvald7201:13:2274,26
Ženy D 55 let a starší (trať 10,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4555Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:35133,17
2ZD5269Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6301:10:55119,60
3ZD6273Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:39:2247,23
Trať 10,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:42:20110,71
1MB256Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:44:35106,84
2MA321Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:45:4795,28
3MA435Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:0494,01
4MA577Vacek JiříČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí8700:46:1093,57
2MB637Hejl RadekLetohrad7200:46:4797,30
3MB732Záruba JanStudenec / Vinohrady7700:47:0795,86
1MD848Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:48:00123,02
1MC949Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:04107,05
4MB1063Janů LiborŠumperk7800:48:4788,64
5MA1129Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:1975,01
5MB1242Langhammer VáclavŠtíty7800:50:2581,56
2MC1313Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:50:3596,94
6MA1471Kapalčík ŠimonČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí9500:50:4473,15
3MC155Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:50:4996,01
1ZA169Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno0000:52:00134,85
7MA1762Jendrišak MilanŠumperk8200:52:3065,25
1ZB1833Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:52:50109,07
1MJ1922Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:05124,90
6MB2043Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:1169,58
8MA2115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:1461,97
2ZA2220Holická MartinaPardubice9300:53:30130,08
2ZB2331Kaniová EliškaTeam LightBIKE8500:54:15103,96
4MC2423Holický MilanPardubice6500:55:0079,21
7MB2524Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:55:2160,19
5MC2644Kalousek JanMalšovice7100:55:5775,40
8MB2774Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:2755,42
2MD2859Knápek LubomírLK Šumperk5900:56:5590,15
6MC2858Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:5571,52
7MC3075Hanuš Petr3D Fitness RT6400:57:2969,25
3MD3168Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:57:4986,83
8MC3219Bruger JiříKopřivnice6400:58:2465,57
4MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3284,19
9MB3440Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:58:4145,75
10MB3552Simon PetrPolička7200:58:4645,38
3ZB3654Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:58:5786,97
5MD3712Ráb PavelČeská Třebová5200:59:1781,42
6MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:3380,44
1ZC3961Pirklová KateřinaLetohrad7600:59:52115,79
11MB4050Vlk DušanKunvald7201:00:0040,04
9MC4153Doležal MartinSPS Sázava7001:00:5055,80
2MJ4228Moravec JanJM Team Letohrad0201:01:3596,87
1ME4311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:42118,28
4ZB4445Žitníková LenkaLetohrad7801:04:2067,52
1ZD4555Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:35133,17
2ZC4618Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:3595,13
3MJ4739Zadina VáclavTřemošnice0401:07:1478,23
2ME4810Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:29104,41
3ZC4947Stránská MagdaAK ISCAREX Česká Třebová7101:08:3389,08
10MC5038Zadina JaroslavTřemošnice6401:09:0622,61
7MD5165Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:10:2940,13
11MC5270Fáber ViliamJablonská bežecká liga6201:10:5515,32
2ZD5269Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6301:10:55119,60
8MD5427Sedlák JiříPřelouč5801:12:0534,23
12MC5566Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:1410,04
4ZC5651Vlková BlankaKunvald7201:13:2274,26
3ME5725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:5077,31
9MD5872Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:21:003,00
4ME5917Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:21:4063,30
3ZA6034Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:23:2535,07
5ME6167Vodička JanMK Radslavice4501:28:2243,89
3ZD6273Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:39:2247,23
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Pešava JanJablonné nad Orlicí0000:42:20108,59
2MB256Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:44:3598,42
3MA321Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:45:4792,99
4MA435Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:46:0491,71
5MA577Vacek JiříČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí8700:46:1091,26
6MB637Hejl RadekLetohrad7200:46:4788,47
7MB732Záruba JanStudenec / Vinohrady7700:47:0786,96
8MD848Stránský AlešAK ISCAREX Česká Třebová6000:48:0082,97
9MC949Vacek MartinAK ISCAREX Česká Třebová6900:48:0482,67
10MB1063Janů LiborŠumperk7800:48:4779,43
11MA1129Moravec JiříJM Team Letohrad9600:50:1972,49
12MB1242Langhammer VáclavŠtíty7800:50:2572,04
13MC1313Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6900:50:3571,29
14MA1471Kapalčík ŠimonČumíš na mě ? Jablonné nad Orlicí9500:50:4470,61
15MC155Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:50:4970,23
16MA1762Jendrišak MilanŠumperk8200:52:3062,62
17MJ1922Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí0400:53:0559,98
18MB2043Filip JiříJamné nad Orlicí7200:53:1159,53
19MA2115Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:53:1459,31
20MC2423Holický MilanPardubice6500:55:0051,32
21MB2524Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:55:2149,74
22MC2644Kalousek JanMalšovice7100:55:5747,02
23MB2774Hubálek MilošKUS Jablonné nad Orlicí7200:56:2744,76
24MC2858Fistr MiroslavDolomiten Šumperk6800:56:5542,65
24MD2859Knápek LubomírLK Šumperk5900:56:5542,65
26MC3075Hanuš Petr3D Fitness RT6400:57:2940,09
27MD3168Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:57:4938,58
28MC3219Bruger JiříKopřivnice6400:58:2435,95
29MD337Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:58:3235,34
30MB3440Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:58:4134,66
31MB3552Simon PetrPolička7200:58:4634,29
32MD3712Ráb PavelČeská Třebová5200:59:1731,95
33MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:59:3330,75
34MB4050Vlk DušanKunvald7201:00:0028,71
35MC4153Doležal MartinSPS Sázava7001:00:5024,94
36MJ4228Moravec JanJM Team Letohrad0201:01:3521,55
37ME4311Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:02:4216,50
38MJ4739Zadina VáclavTřemošnice0401:07:143,00
39ME4810Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:07:293,00
40MC5038Zadina JaroslavTřemošnice6401:09:063,00
41MD5165Bílý ZdeněkMK Pardubice5901:10:293,00
42MC5270Fáber ViliamJablonská bežecká liga6201:10:553,00
43MD5427Sedlák JiříPřelouč5801:12:053,00
44MC5566Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:12:143,00
45ME5725Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:16:503,00
46MD5872Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:21:003,00
47ME5917Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:21:403,00
48ME6167Vodička JanMK Radslavice4501:28:223,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA169Matějáková AlenaAC Moravská Slavia Brno0000:52:00102,95
2ZB1833Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:52:5099,79
3ZA2220Holická MartinaPardubice9300:53:3097,26
4ZB2331Kaniová EliškaTeam LightBIKE8500:54:1594,42
5ZB3654Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:58:5776,61
6ZC3961Pirklová KateřinaLetohrad7600:59:5273,14
7ZB4445Žitníková LenkaLetohrad7801:04:2056,21
8ZD4555Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:05:3551,47
9ZC4618Brugerová MartinaKopřivnice7301:06:3547,68
10ZC4947Stránská MagdaAK ISCAREX Česká Třebová7101:08:3340,23
11ZD5269Fáberová ValerieJablonné nad Orlicí6301:10:5531,26
12ZC5651Vlková BlankaKunvald7201:13:2221,98
13ZA6034Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:23:253,00
14ZD6273Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:39:223,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Dobře uspořádaný závod do vrchu. Rozmanitá trasa s výhledy. Zvláště chválím zajištění dopravy zpět do Jablonného. Mohu doporučit do budoucna.
Tk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód