Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava – Lázek

29.8.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava – Lázek
  • datum konání: 29.8.2021
  • zobrazeno již 605x
  • místo konání: Sázava u Lanškrouna
  • GPS: 49.9084N, 16.64283E
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

do 9:00 hodin na hřišti v Sázavě

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 7,3 km
Převýšení: 375 m

Ceny pro vítěze

finanční

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
tel.723 629 402

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Sázava – Lázek

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ192Šolc JanBKL Machov0400:39:37110,30
2MJ2041Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:39:53109,02
3MJ4536Moravec JanJM Team Letohrad0200:45:4880,69
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3446Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:42:06120,82
2ZJ5968Petráňová JanaDlouhoňovice0200:51:5379,18
Muži A 20-39 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA250Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:34101,74
2MA364Vacek JiříČumíš na mě?8700:33:5999,28
3MA417Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:0298,98
4MA56Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:3495,83
5MA744Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:3895,44
6MA952Pešek OndřejKOB Choceň8500:35:3290,12
7MA1751Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:38:2672,99
8MA1862Kapalčík Šimončumíš na mě9500:38:5570,14
9MA239Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:3260,59
10MA2429Švestka DavidAK Račí údolí8300:40:4159,70
11MA2839Kaplánek JiříSEŠ-LOST z L.A.8300:41:1156,75
12MA2926Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:41:3154,78
Muži B 40-49 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB148Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:55106,91
2MB624Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:3697,03
3MB842Malátek AntonínPardubice7700:34:4696,06
4MB1016Hejl RadekLetohrad7200:35:4090,78
5MB1121Záruba JanStudenec7700:36:0088,82
6MB1222Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:36:1187,75
7MB1356Kyncl TomášHolice7400:36:5383,64
8MB2240Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:40:0964,48
9MB2671Bureš MartinČeská Třebová7400:41:0359,20
10MB3360Simon PetrPolička7200:42:0553,14
11MB3525Němec RadekLitomyšl7700:42:3250,50
12MB3966Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:43:4243,65
13MB6258Jeřábek JiříHolice7400:52:543,00
Muži C 50-59 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1419Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:37:02102,05
2MC1528Bielčik PetrLichkov7100:37:2799,82
3MC1618Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:37:4698,13
4MC2170Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:0086,19
5MC2513Doležal MartinSPS Sázava7000:40:5581,29
6MC3147Kalousek JanMalšovice7100:41:4377,02
7MC3759Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:43:2667,84
8MC415Bruger JiříKopřivnice6400:44:2262,85
9MC4272Skalický JosefŽichlínek6200:45:0059,47
10MC4731Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:46:5049,67
11MC5754Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:5827,57
Muži D 60-69 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3061Knápek LubomírLK Šumperk5900:41:33105,84
2MD3614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:1997,59
3MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3296,57
4MD408Ráb PavelČeská Třebová5200:44:0693,93
5MD447Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:45:3986,68
6MD5245Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:3468,38
7MD5435Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:50:0466,04
8MD5849Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:51:0960,98
9MD6365Sedlák JiříPřelouč5800:54:0247,51
10MD6767Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:3126,56
Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4315Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:21113,61
2ME4912Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:02102,58
3ME6134Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:52:3683,81
Ženy A 20-34 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4863Adamcová MartinaČumíš na mě?9300:47:08108,21
2ZA5327Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:49:5097,22
3ZA5533Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:2994,57
4ZA5638Chrobáková KarolínaSEŠ-LOST z L.A.0000:50:4393,62
5ZA6643Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:57:4165,28
Ženy B 35-44 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3253Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:41:50100,00
Ženy C 45-54 let (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4655Pirklová KateřinaLetohrad7600:46:00112,20
2ZC514Brugerová MartinaKopřivnice7300:48:53100,43
3ZC6069Petráňová JanaDlouhoňovice7200:52:0587,37
4ZC6537Chrobáková LenkaSEŠ-LOST z L.A.6900:56:1570,36
Ženy D 55 let a starší (trať 7,3 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2730Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:04128,49
2ZD5032Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:1298,70
3ZD6420Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:2472,81
Trať 7,3 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB148Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:55106,91
1MA250Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:34101,74
2MA364Vacek JiříČumíš na mě?8700:33:5999,28
3MA417Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:0298,98
4MA56Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:3495,83
2MB624Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:3697,03
5MA744Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:3895,44
3MB842Malátek AntonínPardubice7700:34:4696,06
6MA952Pešek OndřejKOB Choceň8500:35:3290,12
4MB1016Hejl RadekLetohrad7200:35:4090,78
5MB1121Záruba JanStudenec7700:36:0088,82
6MB1222Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:36:1187,75
7MB1356Kyncl TomášHolice7400:36:5383,64
1MC1419Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:37:02102,05
2MC1528Bielčik PetrLichkov7100:37:2799,82
3MC1618Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:37:4698,13
7MA1751Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:38:2672,99
8MA1862Kapalčík Šimončumíš na mě9500:38:5570,14
1MJ192Šolc JanBKL Machov0400:39:37110,30
2MJ2041Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:39:53109,02
4MC2170Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:0086,19
8MB2240Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:40:0964,48
9MA239Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:3260,59
10MA2429Švestka DavidAK Račí údolí8300:40:4159,70
5MC2513Doležal MartinSPS Sázava7000:40:5581,29
9MB2671Bureš MartinČeská Třebová7400:41:0359,20
1ZD2730Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:04128,49
11MA2839Kaplánek JiříSEŠ-LOST z L.A.8300:41:1156,75
12MA2926Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:41:3154,78
1MD3061Knápek LubomírLK Šumperk5900:41:33105,84
6MC3147Kalousek JanMalšovice7100:41:4377,02
1ZB3253Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:41:50100,00
10MB3360Simon PetrPolička7200:42:0553,14
1ZJ3446Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:42:06120,82
11MB3525Němec RadekLitomyšl7700:42:3250,50
2MD3614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:1997,59
7MC3759Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:43:2667,84
3MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3296,57
12MB3966Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:43:4243,65
4MD408Ráb PavelČeská Třebová5200:44:0693,93
8MC415Bruger JiříKopřivnice6400:44:2262,85
9MC4272Skalický JosefŽichlínek6200:45:0059,47
1ME4315Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:21113,61
5MD447Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:45:3986,68
3MJ4536Moravec JanJM Team Letohrad0200:45:4880,69
1ZC4655Pirklová KateřinaLetohrad7600:46:00112,20
10MC4731Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:46:5049,67
1ZA4863Adamcová MartinaČumíš na mě?9300:47:08108,21
2ME4912Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:02102,58
2ZD5032Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:1298,70
2ZC514Brugerová MartinaKopřivnice7300:48:53100,43
6MD5245Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:3468,38
2ZA5327Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:49:5097,22
7MD5435Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:50:0466,04
3ZA5533Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:2994,57
4ZA5638Chrobáková KarolínaSEŠ-LOST z L.A.0000:50:4393,62
11MC5754Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:5827,57
8MD5849Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:51:0960,98
2ZJ5968Petráňová JanaDlouhoňovice0200:51:5379,18
3ZC6069Petráňová JanaDlouhoňovice7200:52:0587,37
3ME6134Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:52:3683,81
13MB6258Jeřábek JiříHolice7400:52:543,00
9MD6365Sedlák JiříPřelouč5800:54:0247,51
3ZD6420Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:2472,81
4ZC6537Chrobáková LenkaSEŠ-LOST z L.A.6900:56:1570,36
5ZA6643Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:57:4165,28
10MD6767Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:3126,56
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB148Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:32:55103,42
2MA250Kovář LukášVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:33:3499,54
3MA364Vacek JiříČumíš na mě?8700:33:5997,05
4MA417Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:34:0296,75
5MA56Kubišta MichalDlouhá Třebová9000:34:3493,56
6MB624Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:34:3693,36
7MA744Kyral JiříVencl tým Ústí nad Orlicí9100:34:3893,17
8MB842Malátek AntonínPardubice7700:34:4692,37
9MA952Pešek OndřejKOB Choceň8500:35:3287,79
10MB1016Hejl RadekLetohrad7200:35:4086,99
11MB1121Záruba JanStudenec7700:36:0085,00
12MB1222Fliedr JiříF-BIKE KLUB Sádek u Poličky8000:36:1183,91
13MB1356Kyncl TomášHolice7400:36:5379,73
14MC1419Koudelka DrahomírMeixner Consulting7100:37:0278,83
15MC1528Bielčik PetrLichkov7100:37:2776,34
16MC1618Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:37:4674,45
17MA1751Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9900:38:2670,47
18MA1862Kapalčík Šimončumíš na mě9500:38:5567,58
19MJ192Šolc JanBKL Machov0400:39:3763,40
20MJ2041Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:39:5361,81
21MC2170Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:0061,11
22MB2240Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:40:0960,22
23MA239Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:40:3257,93
24MA2429Švestka DavidAK Račí údolí8300:40:4157,03
25MC2513Doležal MartinSPS Sázava7000:40:5555,64
26MB2671Bureš MartinČeská Třebová7400:41:0354,84
27MA2839Kaplánek JiříSEŠ-LOST z L.A.8300:41:1154,05
28MA2926Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9000:41:3152,06
29MD3061Knápek LubomírLK Šumperk5900:41:3351,86
30MC3147Kalousek JanMalšovice7100:41:4350,86
31MB3360Simon PetrPolička7200:42:0548,67
32MB3525Němec RadekLitomyšl7700:42:3245,99
33MD3614Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:43:1941,31
34MC3759Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:43:2640,61
35MD383Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3240,01
36MB3966Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7200:43:4239,02
37MD408Ráb PavelČeská Třebová5200:44:0636,63
38MC415Bruger JiříKopřivnice6400:44:2235,04
39MC4272Skalický JosefŽichlínek6200:45:0031,25
40ME4315Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:2129,16
41MD447Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:45:3927,37
42MJ4536Moravec JanJM Team Letohrad0200:45:4826,48
43MC4731Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:46:5020,31
44ME4912Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:48:0213,14
45MD5245Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:343,98
46MD5435Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:50:043,00
47MC5754Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:583,00
48MD5849Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:51:093,00
49ME6134Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:52:363,00
50MB6258Jeřábek JiříHolice7400:52:543,00
51MD6365Sedlák JiříPřelouč5800:54:023,00
52MD6767Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:58:313,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2730Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:41:04102,88
2ZB3253Nimshausová HanaK.O.B. Choceň8100:41:5099,20
3ZJ3446Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:42:0697,92
4ZC4655Pirklová KateřinaLetohrad7600:46:0079,20
5ZA4863Adamcová MartinaČumíš na mě?9300:47:0873,76
6ZD5032Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:1268,64
7ZC514Brugerová MartinaKopřivnice7300:48:5365,36
8ZA5327Chaloupková BarboraRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL8700:49:5060,80
9ZA5533Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:50:2957,68
10ZA5638Chrobáková KarolínaSEŠ-LOST z L.A.0000:50:4356,56
11ZJ5968Petráňová JanaDlouhoňovice0200:51:5350,96
12ZC6069Petráňová JanaDlouhoňovice7200:52:0550,00
13ZD6420Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:2438,88
14ZC6537Chrobáková LenkaSEŠ-LOST z L.A.6900:56:1530,00
15ZA6643Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:57:4123,12

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód