Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

15.8.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 15.8.2021
  • zobrazeno již 632x
  • místo konání: Černovír
  • GPS: 49.9838778N, 16.4342922E
  • pořadatel: TJ Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
od 10:00 hodin (hlavní závod v 11:30 hodin)

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

Dospělí 50 Kč
Děti 10 Kč

Popis tratě

Délka: 4,77 km a méně
smíšený povrch

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
tel. 607 558 436

Propozice závodu v PDF

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.8.2020Černovírský kros-
18.8.2019Černovírský kros123
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros49
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2512

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8818
Bielčik Jindřich4014
Borek Viktor0413
Krupička Miroslav5312
Šafář Jaroslav5112
Svatoš Otakar3412
Matyášová Jana6512
Borek Petr7012
Jirásková Eva6412
Mannlová Jana8012
Jelínek Matěj4212
Nemšáková Anna0212
Borková Agáta0212
Vacek Martin6911
Jelínková Magdalena4511
Nemšák Miroslav6911
Sejkorová Lenka6311
Keprtová Miloslava4811
Bubeníček Jiří5110
Krátká Anna6910
Vondra Vojtěch9810
Elčkner Lukáš019
Boháč Bonifác019
Stránský Aleš609
Nechvíl Petr919
Brychta Jakub089
Šimůnek Jan039
Červ Miloslav509
Frydrychová Eliška019
Tomíšek Jindřich399
Kubišta Oto539
Ing. Moravec Martin849
Boháč Pankrác068
Bogdał Paweł768
Sadílek Ota468
Vacarda Vladimír598
Hrdinová Kateřina008
Hruša Zdeněk468
Frydrych Bedřich038
Serbousková Sára048
Šimůnek Jan498
Marhold Luboš778
Merta Jaroslav357
Dušková Lenka807
Nechvílová Miroslava607
Horáček Michal757
Stránská Michaela977
Marholdová Aneta077
Smolák Petr947
Razým Jan577

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti 3 roky a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1V013Felgr ToníkČernovír1800:00:13-
2V0229Brom MatyášBromíci1800:00:14-
3V0333Hýblová Elena-1800:00:16-
4V0411Ettler AlexLibchavy1800:00:17-
5V0551Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:18-
6V0654Řimalová NelaKarle1800:00:24-
7V074Felgr JanČernovír1900:00:28-
8V089Vašinová BeataTJ SOKOL Černovír2000:00:59-
Děti 4-5 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1V1145Brom TomášBromíci1600:00:22-
2V1222Ettlerová EmaLibchavy1600:00:26-
3V1323Beriová BarboraKrálíky1700:00:27-
4V1453Řimalová EmaKarle1600:00:28-
5V1552Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:29-
Chlapci 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2630Klement DanielLanškroun1500:00:37-
2C2715Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:38-
3C2831Křenek AdamLanškroun1400:00:40-
4C2949Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:41-
5C21027Plecháček JiříČernovír1400:00:42-
6C2145Dušek Tomáš-1500:00:47-
7C21539Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:50-
Děvčata 6-7 let (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21018Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:42-
2D21240Ludwigová Justýna-1500:00:45-
3D21328Lorencová SáraPolička1400:00:46-
Nejmladší žáci I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1247Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:16114,63
2M1317Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:18109,76
3M1942Fliedr TomášF-BIKE klib Sádek1300:01:3275,61
Nejmladší žákyně I (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z186Dušková TerezaČeská Třebová1200:01:29130,48
2Z11044Havlíková TerezaHlinsko1300:01:35119,05
3Z11124Berková KarolínaKrálíky1300:02:1150,48
Nejmladší žáci II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M268Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:26100,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2141Fliedrová AdélaF-BIKE klub Sádek1000:01:12115,38
2Z2443Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:2094,87
3Z2534Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2289,74
4Z2726Plecháčková VeronikaČernovír1100:01:2776,92
Mladší žáci (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3248Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:51104,69
2M3413Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:53101,17
3M3612Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:5794,13
4M3836Novotný OndřejLokomotiva ČT plavání0900:02:0973,02
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3135Lipenská KristýnaTJ Svitavy, z.s.0900:01:50103,57
2Z3320Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:52100,00
3Z3521Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:5496,43
4Z3625Beriová DanielaKrálíky0800:01:5791,07
5Z3819Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:0969,64
6Z3102Vysoká TerezaVelké Březno0900:02:3326,79
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4146Krištof JanAtletika Polička0700:04:09105,22
1M4132Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:04:09105,22
3M4337Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:2989,57
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4410Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:05:07112,80
2Z4538Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:05:3297,56
3Z4614Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4589,63
Muži A 16-39 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl tým8800:19:05103,15
2MA2126Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:19:2699,54
3MA3151Kovář LukášVencl tým ÚO0100:19:3997,31
4MA5112Havlík LukášHvězda Pardubice0400:20:51112,02
5MA9108Vacek MichalVencl tým0400:22:3696,24
6MA13106Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:23:0691,74
7MA15116Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:1250,37
8MA16104Felgr PetrČernovír8800:24:1849,34
9MA36103Stejskal JanSK Žambek0500:29:0937,19
10MA41131Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4622,61
Muži B 40-49 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4110Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:19:56109,55
2MB6135Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:21:0498,73
3MB8143Kyncl TomášHolice7400:21:4891,72
4MB11133Kovář MilanČeské Budějovice7400:22:5081,85
5MB12145Jurajda PavelLetohrad7400:22:5581,05
6MB14109Vacek JiříVencl tým7700:23:3375,00
7MB18111Němec RadekLitomyšl7700:24:3864,65
8MB19119Simon PetrPolička7200:24:5362,26
Muži C 50-59 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC7124Buriánek RomanAK ISCAREX Č.T.6500:21:43112,34
2MC10127Bielčik PetrLichkov7100:22:44103,55
3MC20144Pražák TomášJiskra Hylváty7100:24:5984,11
4MC21122Kalousek JanMalšovice7100:25:1581,81
5MC24121Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:25:4377,77
6MC31136Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:4060,92
7MC33132Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2055,16
Muži D 60-69 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD25114Ráb PavelČeská Třebová5200:25:51104,95
2MD27115Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:26:20101,30
3MD29113Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:2093,75
4MD44141Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:2954,89
Muži E 70 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME35118Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:28:40104,17
2ME37146Bednář JosefPočaply5000:29:1999,73
3ME38117Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:29:5196,09
4ME46123Šponar JosefSokol Žamberk4700:33:3370,82
5ME47129Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:3935,98
6ME48137Bielčik JindřichLichkov4000:39:5926,87
Ženy A 16-34 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA22125Šilarová MichaelaVencl tým0200:25:16100,00
2ZA43148Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:23102,29
3ZA45120Nadrchalová Zuzana-8800:33:0897,71
Ženy B 35-44 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB23134Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:25:33122,81
2ZB39150Pešková JanaOB Česká Třebová8200:30:1989,75
3ZB40139Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:3987,44
Ženy C 45 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC17105Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:27125,41
2ZC26147Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:11104,72
3ZC28140Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:45100,50
4ZC30128Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:27:3194,78
5ZC32149Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:27:5292,17
6ZC34142Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:3087,45
7ZC42138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:3474,59
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1V013Felgr ToníkČernovír1800:00:13-
2V0229Brom MatyášBromíci1800:00:14-
3V0333Hýblová Elena-1800:00:16-
4V0411Ettler AlexLibchavy1800:00:17-
5V0551Hájek MartinOB Česká Třebová1800:00:18-
6V0654Řimalová NelaKarle1800:00:24-
7V074Felgr JanČernovír1900:00:28-
8V089Vašinová BeataTJ SOKOL Černovír2000:00:59-
Trať 0,12 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1V1145Brom TomášBromíci1600:00:22-
2V1222Ettlerová EmaLibchavy1600:00:26-
3V1323Beriová BarboraKrálíky1700:00:27-
4V1453Řimalová EmaKarle1600:00:28-
5V1552Hartmanová EliškaMŠ Dolní Dobrouč1700:00:29-
1C2630Klement DanielLanškroun1500:00:37-
2C2715Vašina TadeášSokol Klášterec nad Orlicí1400:00:38-
3C2831Křenek AdamLanškroun1400:00:40-
4C2949Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:41-
5C21027Plecháček JiříČernovír1400:00:42-
1D21018Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:42-
2D21240Ludwigová Justýna-1500:00:45-
3D21328Lorencová SáraPolička1400:00:46-
6C2145Dušek Tomáš-1500:00:47-
7C21539Vacek MartinDlouhá Třebová1500:00:50-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2141Fliedrová AdélaF-BIKE klub Sádek1000:01:12115,38
1M1247Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:16114,63
2M1317Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:18109,76
2Z2443Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:2094,87
3Z2534Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2289,74
1M268Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:26100,00
4Z2726Plecháčková VeronikaČernovír1100:01:2776,92
1Z186Dušková TerezaČeská Třebová1200:01:29130,48
3M1942Fliedr TomášF-BIKE klib Sádek1300:01:3275,61
2Z11044Havlíková TerezaHlinsko1300:01:35119,05
3Z11124Berková KarolínaKrálíky1300:02:1150,48
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3135Lipenská KristýnaTJ Svitavy, z.s.0900:01:50103,57
1M3248Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:51104,69
2Z3320Zezulková SimonaSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:52100,00
2M3413Rous MartinSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:53101,17
3Z3521Kvačková ViktorieSokol Klášterec nad Orlicí0800:01:5496,43
3M3612Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:01:5794,13
4Z3625Beriová DanielaKrálíky0800:01:5791,07
4M3836Novotný OndřejLokomotiva ČT plavání0900:02:0973,02
5Z3819Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:02:0969,64
6Z3102Vysoká TerezaVelké Březno0900:02:3326,79
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4146Krištof JanAtletika Polička0700:04:09105,22
1M4132Hurych AdamTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0600:04:09105,22
3M4337Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:04:2989,57
1Z4410Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:05:07112,80
2Z4538Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:05:3297,56
3Z4614Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:05:4589,63
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl tým8800:19:05103,15
2MA2126Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:19:2699,54
3MA3151Kovář LukášVencl tým ÚO0100:19:3997,31
1MB4110Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:19:56109,55
4MA5112Havlík LukášHvězda Pardubice0400:20:51112,02
2MB6135Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:21:0498,73
1MC7124Buriánek RomanAK ISCAREX Č.T.6500:21:43112,34
3MB8143Kyncl TomášHolice7400:21:4891,72
5MA9108Vacek MichalVencl tým0400:22:3696,24
2MC10127Bielčik PetrLichkov7100:22:44103,55
4MB11133Kovář MilanČeské Budějovice7400:22:5081,85
5MB12145Jurajda PavelLetohrad7400:22:5581,05
6MA13106Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:23:0691,74
6MB14109Vacek JiříVencl tým7700:23:3375,00
7MA15116Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:1250,37
8MA16104Felgr PetrČernovír8800:24:1849,34
1ZC17105Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:27125,41
7MB18111Němec RadekLitomyšl7700:24:3864,65
8MB19119Simon PetrPolička7200:24:5362,26
3MC20144Pražák TomášJiskra Hylváty7100:24:5984,11
4MC21122Kalousek JanMalšovice7100:25:1581,81
1ZA22125Šilarová MichaelaVencl tým0200:25:16100,00
1ZB23134Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:25:33122,81
5MC24121Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:25:4377,77
1MD25114Ráb PavelČeská Třebová5200:25:51104,95
2ZC26147Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:11104,72
2MD27115Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:26:20101,30
3ZC28140Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:45100,50
3MD29113Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:2093,75
4ZC30128Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:27:3194,78
6MC31136Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:4060,92
5ZC32149Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:27:5292,17
7MC33132Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:2055,16
6ZC34142Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:3087,45
1ME35118Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:28:40104,17
9MA36103Stejskal JanSK Žambek0500:29:0937,19
2ME37146Bednář JosefPočaply5000:29:1999,73
3ME38117Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:29:5196,09
2ZB39150Pešková JanaOB Česká Třebová8200:30:1989,75
3ZB40139Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:3987,44
10MA41131Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:4622,61
7ZC42138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:3474,59
2ZA43148Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:23102,29
4MD44141Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:2954,89
3ZA45120Nadrchalová Zuzana-8800:33:0897,71
4ME46123Šponar JosefSokol Žamberk4700:33:3370,82
5ME47129Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:3935,98
6ME48137Bielčik JindřichLichkov4000:39:5926,87
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1107Hübl RadekVencl tým8800:19:05103,15
2MA2126Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:19:2699,54
3MA3151Kovář LukášVencl tým ÚO0100:19:3997,31
4MB4110Fliedr TomášF-bike klub Sádek7600:19:5694,38
5MA5112Havlík LukášHvězda Pardubice0400:20:5184,93
6MB6135Fajfr FrantišekVencl Servis Žamberk7200:21:0482,69
7MC7124Buriánek RomanAK ISCAREX Č.T.6500:21:4375,99
8MB8143Kyncl TomášHolice7400:21:4875,13
9MA9108Vacek MichalVencl tým0400:22:3666,88
10MC10127Bielčik PetrLichkov7100:22:4465,50
11MB11133Kovář MilanČeské Budějovice7400:22:5064,47
12MB12145Jurajda PavelLetohrad7400:22:5563,61
13MA13106Hurych JanTJ Lokomotiva Česká Třebová0400:23:0661,72
14MB14109Vacek JiříVencl tým7700:23:3357,08
15MA15116Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:24:1250,37
16MA16104Felgr PetrČernovír8800:24:1849,34
17MB18111Němec RadekLitomyšl7700:24:3845,90
18MB19119Simon PetrPolička7200:24:5343,32
19MC20144Pražák TomášJiskra Hylváty7100:24:5942,29
20MC21122Kalousek JanMalšovice7100:25:1539,54
21MC24121Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:25:4334,73
22MD25114Ráb PavelČeská Třebová5200:25:5133,35
23MD27115Kubišta OtoAK Iscarex Česká Třebová5300:26:2028,37
24MD29113Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:2018,05
25MC31136Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:27:4014,61
26MC33132Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:28:207,74
27ME35118Bubeníček JiříSkuhrov n.Bělou5100:28:404,30
28MA36103Stejskal JanSK Žambek0500:29:093,00
29ME37146Bednář JosefPočaply5000:29:193,00
30ME38117Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:29:513,00
31MA41131Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:30:463,00
32MD44141Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:32:293,00
33ME46123Šponar JosefSokol Žamberk4700:33:333,00
34ME47129Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:38:393,00
35ME48137Bielčik JindřichLichkov4000:39:593,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC17105Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:24:27105,09
2ZA22125Šilarová MichaelaVencl tým0200:25:1698,58
3ZB23134Flídrová LenkaAK Iscarex Česká Třebová8400:25:3396,32
4ZC26147Pirklová KateřinaLetohrad7600:26:1191,28
5ZC28140Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:26:4586,76
6ZC30128Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:27:3180,65
7ZC32149Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:27:5277,86
8ZC34142Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:28:3072,81
9ZB39150Pešková JanaOB Česká Třebová8200:30:1958,33
10ZB40139Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:30:3955,67
11ZC42138Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:31:3448,36
12ZA43148Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:32:2341,85
13ZA45120Nadrchalová Zuzana-8800:33:0835,87

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód