Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Jeřáb 1003

18.7.2021, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jeřáb 1003
  • datum konání: 18.7.2021
  • zobrazeno již 642x
  • místo konání: Červená Voda
  • GPS: 50.0406344N, 16.7435711E
  • pořadatel: AK Račí údolí

Sociální sítě

Místo konání

prostranství před kostelem sv. Matouše v Červené Vodě (start vzdálen 400m od sportovního areálu)
11:00 hodin

Přihlášky

on-line ZDE

Startovné

od 1. 4. 2021 do 17. 7. 2021 - snížené startovné 150 Kč
na místě při prezentaci od 9:00 do 10:30 - startovné 250 Kč

Popis tratě

délka:11 km s převýšením 570 m
povrch: 0% asfalt, polní a lesní cesty, hodně jehličí, kamení omezeně poslední 1 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/

E-mailová adresa

svestkadavid@gmail.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2120Bednář FilipDobrovíz1400:00:01-
1C2116Daniel JáchymOlomouc1600:00:01-
3C2517Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:02-
3C2521Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:02-
5C2919Hájek MartinOB Česká Třebová1600:00:03-
5C2922Baborák DavidČervená Voda1500:00:03-
7C21323Kos JanČervená Voda1500:00:04-
7C21315Brzobohatý LudvíkTJ Šumperk1800:00:04-
9C21718Švestka JakubAK Račí údolí1900:00:05-
9C21724Švestka VojtěchAK Račí údolí1500:00:05-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2127Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:01-
1D2130Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:01-
3D2525Baboráková TerezaČervená Voda1600:00:02-
3D2532Horáková BarunkaKostelec na Hané1500:00:02-
5D2928Přibylová ZojaLanškroun1600:00:03-
5D2929Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:03-
7D21326Danielová JanikaOlomouc1800:00:04-
7D21331Přibylová AgátaLanškroun1500:00:04-
Nejmladší žáci I (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M158Koryťák PetrČervená Voda1200:03:23103,23
2M167Bednář MatějDobrovíz1200:03:26100,32
3M189Cink RadimČervená Voda1200:03:3096,45
4M11110Švestka MatějAK Račí údolí1200:03:3393,54
Nejmladší žákyně I (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1414Munsterová MichaelaFrýdek-Místek1200:03:12118,30
2Z11011Horáková JohanaKostelec na Hané1200:03:3299,37
3Z11213Přibylová BeátaLanškroun1300:03:5082,33
4Z11312Šponarová MichaelaČervená Voda1200:04:0072,87
Nejmladší žáci II (trať 0,56 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Nejmladší žákyně II (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z226Munsterová JohaneFrýdek-Místek1100:03:05115,92
2Z274Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:03:2794,03
3Z295Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:3190,05
Mladší žáci (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:41100,00
Mladší žákyně (trať 0,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z333Novotná DorotaSokol Hradec Králové0900:03:06100,00
Starší žáci (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Hájek DominikVencl tým0600:04:27100,00
Starší žákyně (trať 0,84 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 19 let a mladší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ54115Moravec JanJM Team Letohrad0201:13:43100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ62104Válková SimonaDolní Morava0201:16:56115,03
2ZJ7161Novotna Natalie-0201:29:2684,97
Muži A 20-39 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Dvořák Pavelatletika Alojzov8200:49:20107,15
2MA384Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:51:2299,20
3MA481Gogela MartinAK Olomouc0100:52:4793,66
4MA582Moravec JiříJM Team Letohrad9600:53:1391,96
5MA15127Petr RadekKrálíky8500:58:2771,51
6MA1857Daniel MichalOlomouc9200:58:5769,55
7MA21107Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9901:00:3663,10
8MA2285Svec Jiří-8401:00:4562,51
9MA2595Faltus JanHorní Heřmanice9301:01:3959,00
10MA2669Haas JanKasper Swix Team8401:02:0257,50
11MA2771Cesenek Ivoamatér8701:02:2556,00
12MA31108Kaplánek Jiříamatér8301:04:0249,68
13MA32133Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9001:04:1149,09
14MA36130Nekovařík FilipLázně Bělohrad9501:05:4043,29
15MA45129Chaloupecký DavidČervená Voda9601:08:1533,20
16MA4794Rotrekl JanRudoltice v Čechách8301:09:1029,61
17MA56124Chaloupecký PatrikHeřmanice9301:14:278,96
18MA57125Venzara BartolomějHeřmanice9601:15:215,44
19MA7160Liška Martin-9401:29:263,00
Muži B 40-49 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB277Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:50:11112,88
2MB765Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:54:3696,42
3MB11121Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:56:0890,70
4MB12100Kyncl TomášHolice7400:57:2386,04
5MB1463Kos RomanKosáci7800:58:2282,37
6MB2364Langhammer VáclavŠtíty7801:00:5572,86
7MB3486Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:04:5458,01
8MB3596Dubský RomanPřibyslav7801:05:0057,64
9MB37119Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7901:05:4654,78
10MB3962Němec RadekLitomyšl7701:06:1453,04
11MB41134Simon PetrPolička7201:06:5650,43
12MB44123Krtil JosefTřebechovice pod Orebem7601:08:0146,39
13MB4697Touc PetrSK Skalka - Podbřezí7301:08:5143,28
14MB5158Řízek PavelIndigo cycling team RK8001:11:3633,03
15MB55105Válek JanVelká Morava7501:14:0024,08
16MB61126Ženkl KarelK2 Engee Lhota team7801:16:4613,76
17MB73101Jeřábek JiříHolice7401:30:003,00
18MB7568Horák Miroslavamatér7901:34:563,00
Muži C 50-59 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC878Buřil FrantišekVidochov6600:54:46103,90
2MC1072Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:55:19101,93
3MC1387Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:57:2994,17
4MC1692Ožana VáclavFit bez diet6400:58:4489,70
5MC1975Koudelka DrahomírMeixner7100:59:2187,49
6MC2091Kallehauge JesperPraha 16600:59:5385,58
7MC33118Číhař TomášChvojenec7001:04:2769,23
8MC38116Skalický JosefŽichlínek6201:05:5963,74
9MC4283Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:5860,21
10MC49122Lipina TomášMk Seitl Ostrava6601:09:3750,73
11MC5279Vanta JosefTriclub Dobruška6201:12:4339,63
12MC58128Daněk RadomirVHS Brno6401:15:2629,90
13MC65113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:22:006,39
Muži D 60-69 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD973Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:55:05117,94
2MD2890Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:02:3992,93
3MD30103Knápek LubomírLK Šumperk5901:03:4889,13
4MD43106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:07:2877,01
5MD63131Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:20:3433,71
6MD66110Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:24:0522,09
7MD68109Sedlák JiříCafe Bayer5801:24:3420,49
8MD74117Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:30:473,00
Muži E 70 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4888Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:09:23114,05
2ME5366Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:13:08104,01
3ME6493Bednář JosefPočáply5001:21:2281,94
4ME7070Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:1763,40
5ME76114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:41:0129,28
Ženy A 20-34 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA674Stránská AdélaINOV-8 team9100:53:43142,46
2ZA4076Krakovičová TerezaFastandlight.cz Blansko8801:06:36104,68
3ZA67120Bártová AnetaChotěboř9601:24:1652,86
Ženy B 35-44 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB24102Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:01:10110,61
2ZB2989Kaniová EliškaTeam LightBIKE/Lipová-lázně8501:02:48105,56
3ZB5098Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:09:4983,83
4ZB69112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:27:4528,30
Ženy C 45-54 let (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1759Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:58:51124,85
2ZC5967Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:15:3375,15
Ženy D 55 let a starší (trať 11 km, 570 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6099Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:16:11138,47
2ZD77132Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:43:0581,44
3ZD78111Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:43:4380,09
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2127Švestková AdélkaAK Račí údolí1700:00:01-
1C2116Daniel JáchymOlomouc1600:00:01-
1D2130Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:01-
1C2120Bednář FilipDobrovíz1400:00:01-
3D2525Baboráková TerezaČervená Voda1600:00:02-
3C2521Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:02-
3C2517Švestka ŠimonAK Račí údolí1700:00:02-
3D2532Horáková BarunkaKostelec na Hané1500:00:02-
5C2919Hájek MartinOB Česká Třebová1600:00:03-
5C2922Baborák DavidČervená Voda1500:00:03-
5D2929Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:03-
5D2928Přibylová ZojaLanškroun1600:00:03-
7D21331Přibylová AgátaLanškroun1500:00:04-
7D21326Danielová JanikaOlomouc1800:00:04-
7C21315Brzobohatý LudvíkTJ Šumperk1800:00:04-
7C21323Kos JanČervená Voda1500:00:04-
9C21718Švestka JakubAK Račí údolí1900:00:05-
9C21724Švestka VojtěchAK Račí údolí1500:00:05-
Trať 0,56 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M312Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:41100,00
1Z226Munsterová JohaneFrýdek-Místek1100:03:05115,92
1Z333Novotná DorotaSokol Hradec Králové0900:03:06100,00
1Z1414Munsterová MichaelaFrýdek-Místek1200:03:12118,30
1M158Koryťák PetrČervená Voda1200:03:23103,23
2M167Bednář MatějDobrovíz1200:03:26100,32
2Z274Skalická NelaAtletika tj Lanškroun1100:03:2794,03
3M189Cink RadimČervená Voda1200:03:3096,45
3Z295Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:3190,05
2Z11011Horáková JohanaKostelec na Hané1200:03:3299,37
4M11110Švestka MatějAK Račí údolí1200:03:3393,54
3Z11213Přibylová BeátaLanškroun1300:03:5082,33
4Z11312Šponarová MichaelaČervená Voda1200:04:0072,87
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M411Hájek DominikVencl tým0600:04:27100,00
Trať 11 km, 570 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Dvořák Pavelatletika Alojzov8200:49:20107,15
1MB277Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:50:11112,88
2MA384Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:51:2299,20
3MA481Gogela MartinAK Olomouc0100:52:4793,66
4MA582Moravec JiříJM Team Letohrad9600:53:1391,96
1ZA674Stránská AdélaINOV-8 team9100:53:43142,46
2MB765Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:54:3696,42
1MC878Buřil FrantišekVidochov6600:54:46103,90
1MD973Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:55:05117,94
2MC1072Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:55:19101,93
3MB11121Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:56:0890,70
4MB12100Kyncl TomášHolice7400:57:2386,04
3MC1387Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:57:2994,17
5MB1463Kos RomanKosáci7800:58:2282,37
5MA15127Petr RadekKrálíky8500:58:2771,51
4MC1692Ožana VáclavFit bez diet6400:58:4489,70
1ZC1759Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:58:51124,85
6MA1857Daniel MichalOlomouc9200:58:5769,55
5MC1975Koudelka DrahomírMeixner7100:59:2187,49
6MC2091Kallehauge JesperPraha 16600:59:5385,58
7MA21107Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9901:00:3663,10
8MA2285Svec Jiří-8401:00:4562,51
6MB2364Langhammer VáclavŠtíty7801:00:5572,86
1ZB24102Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:01:10110,61
9MA2595Faltus JanHorní Heřmanice9301:01:3959,00
10MA2669Haas JanKasper Swix Team8401:02:0257,50
11MA2771Cesenek Ivoamatér8701:02:2556,00
2MD2890Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:02:3992,93
2ZB2989Kaniová EliškaTeam LightBIKE/Lipová-lázně8501:02:48105,56
3MD30103Knápek LubomírLK Šumperk5901:03:4889,13
12MA31108Kaplánek Jiříamatér8301:04:0249,68
13MA32133Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9001:04:1149,09
7MC33118Číhař TomášChvojenec7001:04:2769,23
7MB3486Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:04:5458,01
8MB3596Dubský RomanPřibyslav7801:05:0057,64
14MA36130Nekovařík FilipLázně Bělohrad9501:05:4043,29
9MB37119Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7901:05:4654,78
8MC38116Skalický JosefŽichlínek6201:05:5963,74
10MB3962Němec RadekLitomyšl7701:06:1453,04
2ZA4076Krakovičová TerezaFastandlight.cz Blansko8801:06:36104,68
11MB41134Simon PetrPolička7201:06:5650,43
9MC4283Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:5860,21
4MD43106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:07:2877,01
12MB44123Krtil JosefTřebechovice pod Orebem7601:08:0146,39
15MA45129Chaloupecký DavidČervená Voda9601:08:1533,20
13MB4697Touc PetrSK Skalka - Podbřezí7301:08:5143,28
16MA4794Rotrekl JanRudoltice v Čechách8301:09:1029,61
1ME4888Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:09:23114,05
10MC49122Lipina TomášMk Seitl Ostrava6601:09:3750,73
3ZB5098Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:09:4983,83
14MB5158Řízek PavelIndigo cycling team RK8001:11:3633,03
11MC5279Vanta JosefTriclub Dobruška6201:12:4339,63
2ME5366Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:13:08104,01
1MJ54115Moravec JanJM Team Letohrad0201:13:43100,00
15MB55105Válek JanVelká Morava7501:14:0024,08
17MA56124Chaloupecký PatrikHeřmanice9301:14:278,96
18MA57125Venzara BartolomějHeřmanice9601:15:215,44
12MC58128Daněk RadomirVHS Brno6401:15:2629,90
2ZC5967Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:15:3375,15
1ZD6099Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:16:11138,47
16MB61126Ženkl KarelK2 Engee Lhota team7801:16:4613,76
1ZJ62104Válková SimonaDolní Morava0201:16:56115,03
5MD63131Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:20:3433,71
3ME6493Bednář JosefPočáply5001:21:2281,94
13MC65113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:22:006,39
6MD66110Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:24:0522,09
3ZA67120Bártová AnetaChotěboř9601:24:1652,86
7MD68109Sedlák JiříCafe Bayer5801:24:3420,49
4ZB69112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:27:4528,30
4ME7070Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:1763,40
19MA7160Liška Martin-9401:29:263,00
2ZJ7161Novotna Natalie-0201:29:2684,97
17MB73101Jeřábek JiříHolice7401:30:003,00
8MD74117Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:30:473,00
18MB7568Horák Miroslavamatér7901:34:563,00
5ME76114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:41:0129,28
2ZD77132Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:43:0581,44
3ZD78111Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:43:4380,09
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Dvořák Pavelatletika Alojzov8200:49:20103,82
2MB277Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:50:11100,44
3MA384Tlapák JaroslavAK Iscarex Česká Třebová8700:51:2295,74
4MA481Gogela MartinAK Olomouc0100:52:4790,10
5MA582Moravec JiříJM Team Letohrad9600:53:1388,38
6MB765Fliedr TomášF - BIKE KLUB SÁDEK7600:54:3682,88
7MC878Buřil FrantišekVidochov6600:54:4682,22
8MD973Stránský AlešAK Iscarex Česká Třebová6000:55:0580,96
9MC1072Vacek MartinAK Iscarex Česká Třebová6900:55:1980,03
10MB11121Záruba JanStudenec/Vinohrady7700:56:0876,78
11MB12100Kyncl TomášHolice7400:57:2371,81
12MC1387Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:57:2971,41
13MB1463Kos RomanKosáci7800:58:2267,90
14MA15127Petr RadekKrálíky8500:58:2767,57
15MC1692Ožana VáclavFit bez diet6400:58:4466,44
16MA1857Daniel MichalOlomouc9200:58:5765,58
17MC1975Koudelka DrahomírMeixner7100:59:2163,99
18MC2091Kallehauge JesperPraha 16600:59:5361,87
19MA21107Sobotka VlastimilDobroběh Vysoké Mýto9901:00:3659,02
20MA2285Svec Jiří-8401:00:4558,42
21MB2364Langhammer VáclavŠtíty7801:00:5557,76
22MA2595Faltus JanHorní Heřmanice9301:01:3954,84
23MA2669Haas JanKasper Swix Team8401:02:0253,32
24MA2771Cesenek Ivoamatér8701:02:2551,79
25MD2890Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5901:02:3950,87
26MD30103Knápek LubomírLK Šumperk5901:03:4846,29
27MA31108Kaplánek Jiříamatér8301:04:0245,37
28MA32133Chaloupka JanRUN TEAM ŠIROKÝ DŮL9001:04:1144,77
29MC33118Číhař TomášChvojenec7001:04:2743,71
30MB3486Bočkaj CarlosSTG Česká Třebová7201:04:5441,92
31MB3596Dubský RomanPřibyslav7801:05:0041,52
32MA36130Nekovařík FilipLázně Bělohrad9501:05:4038,87
33MB37119Pospíšil PetrTJ Sokol Opava7901:05:4638,47
34MC38116Skalický JosefŽichlínek6201:05:5937,61
35MB3962Němec RadekLitomyšl7701:06:1436,62
36MB41134Simon PetrPolička7201:06:5633,83
37MC4283Pražák TomášJiskra Hylváty7101:06:5833,70
38MD43106Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5301:07:2831,71
39MB44123Krtil JosefTřebechovice pod Orebem7601:08:0129,53
40MA45129Chaloupecký DavidČervená Voda9601:08:1528,60
41MB4697Touc PetrSK Skalka - Podbřezí7301:08:5126,21
42MA4794Rotrekl JanRudoltice v Čechách8301:09:1024,95
43ME4888Pilík StanislavPanský mlýn Rakovník5001:09:2324,09
44MC49122Lipina TomášMk Seitl Ostrava6601:09:3723,16
45MB5158Řízek PavelIndigo cycling team RK8001:11:3615,28
46MC5279Vanta JosefTriclub Dobruška6201:12:4310,84
47ME5366Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:13:089,18
48MJ54115Moravec JanJM Team Letohrad0201:13:436,86
49MB55105Válek JanVelká Morava7501:14:005,73
50MA56124Chaloupecký PatrikHeřmanice9301:14:273,94
51MA57125Venzara BartolomějHeřmanice9601:15:213,00
52MC58128Daněk RadomirVHS Brno6401:15:263,00
53MB61126Ženkl KarelK2 Engee Lhota team7801:16:463,00
54MD63131Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:20:343,00
55ME6493Bednář JosefPočáply5001:21:223,00
56MC65113Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:22:003,00
57MD66110Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:24:053,00
58MD68109Sedlák JiříCafe Bayer5801:24:343,00
59ME7070Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:28:173,00
60MA7160Liška Martin-9401:29:263,00
61MB73101Jeřábek JiříHolice7401:30:003,00
62MD74117Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:30:473,00
63MB7568Horák Miroslavamatér7901:34:563,00
64ME76114Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:41:013,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA674Stránská AdélaINOV-8 team9100:53:43114,49
2ZC1759Kynčlová DagmarSK Nové Město nad Metují7200:58:5196,76
3ZB24102Milesová IvaPSK Olymp Praha7701:01:1088,76
4ZB2989Kaniová EliškaTeam LightBIKE/Lipová-lázně8501:02:4883,12
5ZA4076Krakovičová TerezaFastandlight.cz Blansko8801:06:3669,99
6ZB5098Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:09:4958,88
7ZC5967Hájková LudmilaOB Česká Třebová7501:15:3339,08
8ZD6099Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6401:16:1136,90
9ZJ62104Válková SimonaDolní Morava0201:16:5634,31
10ZA67120Bártová AnetaChotěboř9601:24:168,98
11ZB69112Nechvílová KateřinaHeřmanův Městec8201:27:453,00
12ZJ7161Novotna Natalie-0201:29:263,00
13ZD77132Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:43:053,00
14ZD78111Nechvílová MiroslavaAC Choceň6001:43:433,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Nová pozitivní zkušenost na rozmanité krosové trati. Chválím občerstvení a sprchu v cíli. Určitě to byl silný sportovní a společenský zážitek. Děkuji pořadatelům za vše.
Tk

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód