Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

2. Virtuální Letohradská pětka

1.5.2021, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Virtuální Letohradská pětka
  • datum konání: 1.5.2021
  • zobrazeno již 408x
  • místo konání: Orlovna na Orlici, Letohrad
  • GPS: 50.02836N, 16.52349E
  • pořadatel: Orel Orlice

Sociální sítě

Místo konání

Orlovna na Orlici, Letohrad
kdykoli v květnu 2021

Přihlášky

Odkazy na své výkony (Garmin Connect, Strava, Movescount, Endomondo...) posílejte na L5virtual@seznam.cz

Startovné

dobrovolné (na č.ú. 246931905/0300 - celý výtěžek bude předán Tomáši Slavatovi na podporu jeho aktivit - www.tomasslavata.cz)

Popis tratě

Délka: 5 km a méně
Od staršího žactva vedou tratě po asfaltových a polních cestách, do mladšího žactva po louce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marek Živný
tel. 775 977 900

Propozice závodu ve formátu JPG

Plakát závodu ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.letohradskapetka.cz

E-mailová adresa

zivnymarek@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1663Kaválek Tomáš-1901:30:00-
1C1664Kaválková Eliška-1701:30:00-
1C1665Kaválková Nikola-1501:30:00-
1C1666Hejlová Lucie-0701:30:00-
1C1667Prachařová Karolína-1501:30:00-
Junioři 19 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ562Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:36:23100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ311Mojžíšková EmaKlub sportovního plavání Pardubice0700:24:41140,67
2ZJ578Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:1759,33
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Hübl RadekVencl tým8800:16:29117,30
2MA310Kyral JiříVencl tým9100:18:3594,03
3MA411Moravec MartinVencl tým8400:19:0488,67
4MA512Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:19:0987,75
5MA613Juránek StanislavOrel Židenice8700:19:1886,08
6MA714Holubář Patrik3D Fitness Race Team0000:20:0976,66
7MA815Müller OndřejKlub sportovního plavání Pardubice8800:21:0167,06
8MA916Slabý JanTvoje Máma9000:21:1265,02
9MA1017Hájek Martin3D Fitness Race Team0100:21:2562,62
10MA1218Bednář PetrDolní Čermná9300:21:3660,59
11MA1619Vítek MichalRMT Dlouhoňovice8500:22:3050,62
12MA2120Chaloupka JanRun team Široký Důl9000:23:1642,12
13MA2221Špaček MartinFitness Kopidlno8500:23:2141,19
14MA2722Víšek LukášLajdáci8200:24:0333,44
15MA4023Špunar Tomáš311 veganrunning8300:26:473,14
16MA4124Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:303,00
17MA5025Hátle Michal-9200:31:093,00
18MA5926Čulík Martin-8400:38:223,00
19MA6127Kaválek OndřejOrel Orlice8300:48:513,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB228Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:18:12122,39
2MB1129Štumpf Eduard3D Fitness Race Team8000:21:2790,67
3MB1330Němec RadekLitomyšl7700:21:5086,93
4MB1531Jurajda PavelLetohrad7400:22:0983,84
5MB3032Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč7300:24:3360,42
6MB3433Horna Radek3D Fitness Race Team7200:25:4049,53
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1434Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:21:56105,47
2MC1735Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:22:3699,56
3MC2036Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:23:0794,97
4MC2637Bujok TomaszHylváty7000:23:5987,29
5MC3538Heger Zbyněk3D Fitness Race Team6600:25:5969,55
6MC3639Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:0568,66
7MC3840Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:2366,00
8MC4341Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:1640,43
9MC4642Kaška PavelSK Kyšperk6700:30:0633,04
Muži D 60 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4543Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:29:51123,05
2MD5244Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:18114,46
3MD6045Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:40:0462,49
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1946Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:03114,61
2ZA3247Rajnetová LenkaHasiči Dolní Dobrouč9500:25:0298,66
3ZA3948Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:26:3186,73
4ZA4449Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:29:3062,73
5ZA4950Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:30:5251,74
6ZA5351Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:32:0442,09
7ZA6452Živná Tereza-9301:16:003,00
8ZA6653Kaválková LucieSDH Nekoř9201:30:003,00
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2354Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:23:22102,63
2ZB2555Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:34100,94
3ZB2856Dostálková LenkaLetohrad7700:24:0696,43
4ZB2957Moravcová KláraSádka A++8300:24:2693,62
5ZB3358Mannlová JanaAK Iscarex ČT8000:25:3783,62
6ZB4759Basarabová Ivana-8500:30:3441,81
7ZB5160Padalíková ZuzanaLetohrad8600:31:1036,74
8ZB5461Ciencialová Eva-7800:32:1527,59
9ZB5562Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:35:193,00
10ZB6663Hejlová Hana-8001:30:003,00
10ZB6664Mrázková Marie-8101:30:003,00
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2465Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:31138,93
2ZC3766Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:26:09120,89
3ZC5867Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:5640,18
4ZC6468Nepustilová Alena-6901:16:003,00
5ZC6669Prachařová Marta-7501:30:003,00
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1870Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:00130,64
2ZD4271Jirásková EvaMaratostav Úpice6400:27:5594,44
3ZD4772Sejkorová LenkaAK Iscarex ČT6300:30:3474,92
4ZD6273Živná HelenaOREL Orlice5900:54:003,00
5ZD6374Exlerová Naďa-6001:07:333,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Hübl RadekVencl tým8800:16:29117,30
1MB228Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:18:12122,39
2MA310Kyral JiříVencl tým9100:18:3594,03
3MA411Moravec MartinVencl tým8400:19:0488,67
4MA512Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:19:0987,75
5MA613Juránek StanislavOrel Židenice8700:19:1886,08
6MA714Holubář Patrik3D Fitness Race Team0000:20:0976,66
7MA815Müller OndřejKlub sportovního plavání Pardubice8800:21:0167,06
8MA916Slabý JanTvoje Máma9000:21:1265,02
9MA1017Hájek Martin3D Fitness Race Team0100:21:2562,62
2MB1129Štumpf Eduard3D Fitness Race Team8000:21:2790,67
10MA1218Bednář PetrDolní Čermná9300:21:3660,59
3MB1330Němec RadekLitomyšl7700:21:5086,93
1MC1434Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:21:56105,47
4MB1531Jurajda PavelLetohrad7400:22:0983,84
11MA1619Vítek MichalRMT Dlouhoňovice8500:22:3050,62
2MC1735Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:22:3699,56
1ZD1870Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:00130,64
1ZA1946Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:03114,61
3MC2036Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:23:0794,97
12MA2120Chaloupka JanRun team Široký Důl9000:23:1642,12
13MA2221Špaček MartinFitness Kopidlno8500:23:2141,19
1ZB2354Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:23:22102,63
1ZC2465Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:31138,93
2ZB2555Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:34100,94
4MC2637Bujok TomaszHylváty7000:23:5987,29
14MA2722Víšek LukášLajdáci8200:24:0333,44
3ZB2856Dostálková LenkaLetohrad7700:24:0696,43
4ZB2957Moravcová KláraSádka A++8300:24:2693,62
5MB3032Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč7300:24:3360,42
1ZJ311Mojžíšková EmaKlub sportovního plavání Pardubice0700:24:41140,67
2ZA3247Rajnetová LenkaHasiči Dolní Dobrouč9500:25:0298,66
5ZB3358Mannlová JanaAK Iscarex ČT8000:25:3783,62
6MB3433Horna Radek3D Fitness Race Team7200:25:4049,53
5MC3538Heger Zbyněk3D Fitness Race Team6600:25:5969,55
6MC3639Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:0568,66
2ZC3766Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:26:09120,89
7MC3840Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:2366,00
3ZA3948Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:26:3186,73
15MA4023Špunar Tomáš311 veganrunning8300:26:473,14
16MA4124Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:303,00
2ZD4271Jirásková EvaMaratostav Úpice6400:27:5594,44
8MC4341Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:1640,43
4ZA4449Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:29:3062,73
1MD4543Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:29:51123,05
9MC4642Kaška PavelSK Kyšperk6700:30:0633,04
6ZB4759Basarabová Ivana-8500:30:3441,81
3ZD4772Sejkorová LenkaAK Iscarex ČT6300:30:3474,92
5ZA4950Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:30:5251,74
17MA5025Hátle Michal-9200:31:093,00
7ZB5160Padalíková ZuzanaLetohrad8600:31:1036,74
2MD5244Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:18114,46
6ZA5351Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:32:0442,09
8ZB5461Ciencialová Eva-7800:32:1527,59
9ZB5562Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:35:193,00
1MJ562Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:36:23100,00
2ZJ578Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:1759,33
3ZC5867Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:5640,18
18MA5926Čulík Martin-8400:38:223,00
3MD6045Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:40:0462,49
19MA6127Kaválek OndřejOrel Orlice8300:48:513,00
4ZD6273Živná HelenaOREL Orlice5900:54:003,00
5ZD6374Exlerová Naďa-6001:07:333,00
4ZC6468Nepustilová Alena-6901:16:003,00
7ZA6452Živná Tereza-9301:16:003,00
1C1667Prachařová Karolína-1501:30:00-
10ZB6663Hejlová Hana-8001:30:003,00
8ZA6653Kaválková LucieSDH Nekoř9201:30:003,00
5ZC6669Prachařová Marta-7501:30:003,00
1C1665Kaválková Nikola-1501:30:00-
1C1666Hejlová Lucie-0701:30:00-
1C1664Kaválková Eliška-1701:30:00-
1C1663Kaválek Tomáš-1901:30:00-
10ZB6664Mrázková Marie-8101:30:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Hübl RadekVencl tým8800:16:29114,33
2MB228Fliedr TomášF-Bike Klub Sádek7600:18:1294,99
3MA310Kyral JiříVencl tým9100:18:3590,68
4MA411Moravec MartinVencl tým8400:19:0485,23
5MA512Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:19:0984,29
6MA613Juránek StanislavOrel Židenice8700:19:1882,60
7MA714Holubář Patrik3D Fitness Race Team0000:20:0973,03
8MA815Müller OndřejKlub sportovního plavání Pardubice8800:21:0163,27
9MA916Slabý JanTvoje Máma9000:21:1261,20
10MA1017Hájek Martin3D Fitness Race Team0100:21:2558,76
11MB1129Štumpf Eduard3D Fitness Race Team8000:21:2758,39
12MA1218Bednář PetrDolní Čermná9300:21:3656,70
13MB1330Němec RadekLitomyšl7700:21:5054,07
14MC1434Suchodol Josef3D Fitness Race Team6700:21:5652,94
15MB1531Jurajda PavelLetohrad7400:22:0950,50
16MA1619Vítek MichalRMT Dlouhoňovice8500:22:3046,56
17MC1735Strnad Tomáš3D Fitness Race Team6900:22:3645,43
18MC2036Novotný Luděk3D Fitness Race Team6200:23:0739,61
19MA2120Chaloupka JanRun team Široký Důl9000:23:1637,92
20MA2221Špaček MartinFitness Kopidlno8500:23:2136,98
21MC2637Bujok TomaszHylváty7000:23:5929,85
22MA2722Víšek LukášLajdáci8200:24:0329,10
23MB3032Rajnet RudolfHasiči Dolní Dobrouč7300:24:3323,47
24MB3433Horna Radek3D Fitness Race Team7200:25:4010,89
25MC3538Heger Zbyněk3D Fitness Race Team6600:25:597,32
26MC3639Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:26:056,20
27MC3840Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:233,00
28MA4023Špunar Tomáš311 veganrunning8300:26:473,00
29MA4124Živný Marek3D Fitness Race Team9100:27:303,00
30MC4341Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:29:163,00
31MD4543Juránek StanislavOrel Starý Lískovec5600:29:513,00
32MC4642Kaška PavelSK Kyšperk6700:30:063,00
33MA5025Hátle Michal-9200:31:093,00
34MD5244Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:31:183,00
35MJ562Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:36:233,00
36MA5926Čulík Martin-8400:38:223,00
37MD6045Exler Pavel3D Fitness Race Team5800:40:043,00
38MA6127Kaválek OndřejOrel Orlice8300:48:513,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1870Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:23:00101,20
2ZA1946Goňová NikolaOB Žamberk9700:23:03100,77
3ZB2354Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:23:2298,03
4ZC2465Pirklová KateřinaLetohrad7600:23:3196,73
5ZB2555Barvínková RomanaAtletika Žamberk7900:23:3496,30
6ZB2856Dostálková LenkaLetohrad7700:24:0691,69
7ZB2957Moravcová KláraSádka A++8300:24:2688,81
8ZJ311Mojžíšková EmaKlub sportovního plavání Pardubice0700:24:4186,65
9ZA3247Rajnetová LenkaHasiči Dolní Dobrouč9500:25:0283,63
10ZB3358Mannlová JanaAK Iscarex ČT8000:25:3778,58
11ZC3766Pavelcová RomanaAtletika Žamberk7200:26:0973,97
12ZA3948Sontáková LenkaSpinning Eva Lanškroun9100:26:3170,80
13ZD4271Jirásková EvaMaratostav Úpice6400:27:5558,70
14ZA4449Brandejsová MartinaOrel Orlice8800:29:3045,02
15ZB4759Basarabová Ivana-8500:30:3435,80
15ZD4772Sejkorová LenkaAK Iscarex ČT6300:30:3435,80
17ZA4950Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:30:5233,21
18ZB5160Padalíková ZuzanaLetohrad8600:31:1030,61
19ZA5351Satoriová MartinaSpartak OEZ Letohrad9200:32:0422,83
20ZB5461Ciencialová Eva-7800:32:1521,25
21ZB5562Zdařilová ZuzanaOrel Židenice8300:35:193,00
22ZJ578Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:37:173,00
23ZC5867Borková AdélaBrzdy Horní Čermná7500:37:563,00
24ZD6273Živná HelenaOREL Orlice5900:54:003,00
25ZD6374Exlerová Naďa-6001:07:333,00
26ZA6452Živná Tereza-9301:16:003,00
26ZC6468Nepustilová Alena-6901:16:003,00
28ZA6653Kaválková LucieSDH Nekoř9201:30:003,00
28ZB6663Hejlová Hana-8001:30:003,00
28ZB6664Mrázková Marie-8101:30:003,00
28ZC6669Prachařová Marta-7501:30:003,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód