Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Širokodolský kros

19.7.2020, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Širokodolský kros
  • datum konání: 19.7.2020
  • zobrazeno již 662x
  • místo konání: Široký Důl u Poličky
  • GPS: 49.7457764N, 16.2164375E
  • pořadatel: Jan Chaloupka

Sociální sítě

Místo konání

pohostinství v Širokém Dole

Přihlášky

na místě od 8:30 do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 7 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Plakát závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

https://facebook.com/events/s/sirokodolsky-kros/601259243945103/

E-mailová adresa

Chajda6@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2021Širokodolský kros - Polička47

Statistika závodu Širokodolský kros

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 47

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Fabová Sylva792
Hlaváčková Pavla922
Severa Václav892
Kyral Jiří912
Dudková Jana922
Jirásková Eva642
Pešlová Ivana632
Vacek Jiří772
Borek Petr702
Pechová Helena932
Tlapák Jaroslav872
Němec Radek772
Fliedr Jiří802
Novák Josef972

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1225Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:30:46110,47
2MJ2722Fajfr MarekOB Žamberk0600:34:1089,53
Juniorky 19 let a mladší (trať 7 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kovář JáchymMizuno team9600:25:48112,59
2MA29Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:28:0895,64
3MA314Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:28:4091,77
4MA515Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:29:1487,65
5MA71Lorenc MarekŠiroký Důl9300:29:5183,17
6MA1147Tmej PatrikFARTEC TEAM9100:30:4177,12
7MA1337Hejduk VlastimilSDH Oldříš8100:30:5375,67
8MA1736Severa VáclavVAMOS TEAM8900:32:0267,31
9MA2027Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:32:3363,56
10MA2339Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:0060,29
11MA2419Madejewski Radekneregistrován9600:33:3556,05
12MA2946Černý TomášKORON GO9400:34:3548,79
13MA3034Švestka DavidAK Račí Údolí8300:35:1943,46
14MA3244Slezák JakubSK TRICHLOCHLUBNA Žďár n. Sázavou8600:35:2442,86
15MA3345Gajdár MichalBardejov9100:35:2642,62
16MA3420Novák Janneregistrován9300:35:3142,01
17MA4440Suchý JiříRozběháme Svratku9000:38:0922,88
18MA4942Řemínek MatějAC Choceň8600:40:286,05
19MA582Bureš MartinŠiroký Důl8500:44:453,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB449Šutera JosefAtletika Polička7900:29:05103,56
2MB641Petr JiříLezník8000:29:36100,08
3MB823Hejl RadekLetohrad7200:30:0996,36
4MB913Hrouda MilanMultisport7700:30:2994,11
5MB1021Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:30:3393,66
6MB1433Kyncl TomášPání kluci7400:30:5790,96
7MB1629Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:31:2388,03
8MB1830Hurych AntonínLitomyšl7600:32:0783,08
9MB2110Šimek PetrŘetůvka7700:32:3779,70
10MB2828Lněnička TomášPolička7900:34:1768,44
11MB3612Němec RadekLitomyšl7700:36:1455,27
12MB4611Vacek JiříDlouhá Třebová7700:38:5437,26
13MB6532Jeřábek JiříPání kluci7400:50:503,00
Muži C 50-59 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1516Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:17108,08
2MC1951Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:32:26101,02
3MC264Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:34:0590,90
4MC3738Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:36:4474,64
5MC427Hruban JanČeská Třebová6600:37:5667,28
6MC4831Mráz LubomírŽelezná Studnička Bratislava6200:39:4456,24
7MC5535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:0435,79
8MC6043Dubský Vlastimilneregistrován6400:45:0023,93
Muži D 60-69 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3150Svoboda PetrAC Pardubice6000:35:22107,06
2MD386Ráb PavelČeská Třebová5200:37:0597,70
3MD393Bělohrádek PavelTJ Čolek5800:37:3295,24
4MD435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:0292,51
Muži E 70 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME598Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:56120,65
2ME6426Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:2498,82
3ME6724Bielčik JindřichLichkov4000:54:5980,53
4ME6848Červ MiloslavAtletika Polička5000:57:4069,82
Ženy A 20-34 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2296Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:32:45120,96
2ZA4188Tomášová BarboraTK Choceň9600:37:5093,17
3ZA4785Turbáková BarboraAtletika Polička9000:39:1085,88
4ZA5089Dudková JanaBřeziny9200:41:0975,03
5ZA5295Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:1169,38
6ZA5484Turbáková KateřinaKORON GO9400:42:5765,19
7ZA5787Šimonová BarboraSK TRICYKLOCHLUBA Žďár n. Sázavou8700:44:1458,18
8ZA6318Nováková AnnaUhersko9400:49:3329,11
9ZA6697Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:109,34
Ženy B 35-44 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2583Brydlová Jananeregistrován7700:33:59111,41
2ZB3599Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:35:55100,68
3ZB4590Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:38:1387,91
4ZB5693Burešová KateřinaRozběháme Svratku7800:43:3757,95
5ZB6294Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:46:0444,35
Ženy C 45-54 let (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:42112,59
2ZC5386Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:42:4687,41
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5198Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:29108,94
2ZD6192Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:2291,06
Trať 7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kovář JáchymMizuno team9600:25:48112,59
2MA29Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:28:0895,64
3MA314Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:28:4091,77
1MB449Šutera JosefAtletika Polička7900:29:05103,56
4MA515Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:29:1487,65
2MB641Petr JiříLezník8000:29:36100,08
5MA71Lorenc MarekŠiroký Důl9300:29:5183,17
3MB823Hejl RadekLetohrad7200:30:0996,36
4MB913Hrouda MilanMultisport7700:30:2994,11
5MB1021Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:30:3393,66
6MA1147Tmej PatrikFARTEC TEAM9100:30:4177,12
1MJ1225Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:30:46110,47
7MA1337Hejduk VlastimilSDH Oldříš8100:30:5375,67
6MB1433Kyncl TomášPání kluci7400:30:5790,96
1MC1516Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:17108,08
7MB1629Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:31:2388,03
8MA1736Severa VáclavVAMOS TEAM8900:32:0267,31
8MB1830Hurych AntonínLitomyšl7600:32:0783,08
2MC1951Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:32:26101,02
9MA2027Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:32:3363,56
9MB2110Šimek PetrŘetůvka7700:32:3779,70
1ZA2296Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:32:45120,96
10MA2339Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:0060,29
11MA2419Madejewski Radekneregistrován9600:33:3556,05
1ZB2583Brydlová Jananeregistrován7700:33:59111,41
3MC264Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:34:0590,90
2MJ2722Fajfr MarekOB Žamberk0600:34:1089,53
10MB2828Lněnička TomášPolička7900:34:1768,44
12MA2946Černý TomášKORON GO9400:34:3548,79
13MA3034Švestka DavidAK Račí Údolí8300:35:1943,46
1MD3150Svoboda PetrAC Pardubice6000:35:22107,06
14MA3244Slezák JakubSK TRICHLOCHLUBNA Žďár n. Sázavou8600:35:2442,86
15MA3345Gajdár MichalBardejov9100:35:2642,62
16MA3420Novák Janneregistrován9300:35:3142,01
2ZB3599Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:35:55100,68
11MB3612Němec RadekLitomyšl7700:36:1455,27
4MC3738Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:36:4474,64
2MD386Ráb PavelČeská Třebová5200:37:0597,70
3MD393Bělohrádek PavelTJ Čolek5800:37:3295,24
1ZC4091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:42112,59
2ZA4188Tomášová BarboraTK Choceň9600:37:5093,17
5MC427Hruban JanČeská Třebová6600:37:5667,28
4MD435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:0292,51
17MA4440Suchý JiříRozběháme Svratku9000:38:0922,88
3ZB4590Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:38:1387,91
12MB4611Vacek JiříDlouhá Třebová7700:38:5437,26
3ZA4785Turbáková BarboraAtletika Polička9000:39:1085,88
6MC4831Mráz LubomírŽelezná Studnička Bratislava6200:39:4456,24
18MA4942Řemínek MatějAC Choceň8600:40:286,05
4ZA5089Dudková JanaBřeziny9200:41:0975,03
1ZD5198Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:29108,94
5ZA5295Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:1169,38
2ZC5386Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:42:4687,41
6ZA5484Turbáková KateřinaKORON GO9400:42:5765,19
7MC5535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:0435,79
4ZB5693Burešová KateřinaRozběháme Svratku7800:43:3757,95
7ZA5787Šimonová BarboraSK TRICYKLOCHLUBA Žďár n. Sázavou8700:44:1458,18
19MA582Bureš MartinŠiroký Důl8500:44:453,00
1ME598Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:56120,65
8MC6043Dubský Vlastimilneregistrován6400:45:0023,93
2ZD6192Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:2291,06
5ZB6294Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:46:0444,35
8ZA6318Nováková AnnaUhersko9400:49:3329,11
2ME6426Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:2498,82
13MB6532Jeřábek JiříPání kluci7400:50:503,00
9ZA6697Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:109,34
3ME6724Bielčik JindřichLichkov4000:54:5980,53
4ME6848Červ MiloslavAtletika Polička5000:57:4069,82
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Kovář JáchymMizuno team9600:25:48112,59
2MA29Novák JosefExtreme Obstacle Runners9700:28:0895,64
3MA314Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:28:4091,77
4MB449Šutera JosefAtletika Polička7900:29:0588,74
5MA515Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:29:1487,65
6MB641Petr JiříLezník8000:29:3684,99
7MA71Lorenc MarekŠiroký Důl9300:29:5183,17
8MB823Hejl RadekLetohrad7200:30:0980,99
9MB913Hrouda MilanMultisport7700:30:2978,57
10MB1021Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:30:3378,09
11MA1147Tmej PatrikFARTEC TEAM9100:30:4177,12
12MJ1225Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:30:4676,51
13MA1337Hejduk VlastimilSDH Oldříš8100:30:5375,67
14MB1433Kyncl TomášPání kluci7400:30:5775,18
15MC1516Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:31:1772,76
16MB1629Fliedr JiříF-Bike klub Sádek8000:31:2372,03
17MA1736Severa VáclavVAMOS TEAM8900:32:0267,31
18MB1830Hurych AntonínLitomyšl7600:32:0766,71
19MC1951Svoboda MojmírAB SPED Pardubice6600:32:2664,41
20MA2027Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:32:3363,56
21MB2110Šimek PetrŘetůvka7700:32:3763,08
22MA2339Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:33:0060,29
23MA2419Madejewski Radekneregistrován9600:33:3556,05
24MC264Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl6400:34:0552,42
25MJ2722Fajfr MarekOB Žamberk0600:34:1051,82
26MB2828Lněnička TomášPolička7900:34:1750,97
27MA2946Černý TomášKORON GO9400:34:3548,79
28MA3034Švestka DavidAK Račí Údolí8300:35:1943,46
29MD3150Svoboda PetrAC Pardubice6000:35:2243,10
30MA3244Slezák JakubSK TRICHLOCHLUBNA Žďár n. Sázavou8600:35:2442,86
31MA3345Gajdár MichalBardejov9100:35:2642,62
32MA3420Novák Janneregistrován9300:35:3142,01
33MB3612Němec RadekLitomyšl7700:36:1436,80
34MC3738Sláma RichardPBV MTB TEAM Brno6200:36:4433,17
35MD386Ráb PavelČeská Třebová5200:37:0530,63
36MD393Bělohrádek PavelTJ Čolek5800:37:3227,36
37MC427Hruban JanČeská Třebová6600:37:5624,46
38MD435Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:38:0223,73
39MA4440Suchý JiříRozběháme Svratku9000:38:0922,88
40MB4611Vacek JiříDlouhá Třebová7700:38:5417,43
41MC4831Mráz LubomírŽelezná Studnička Bratislava6200:39:4411,38
42MA4942Řemínek MatějAC Choceň8600:40:286,05
43MC5535Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:43:043,00
44MA582Bureš MartinŠiroký Důl8500:44:453,00
45ME598Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:563,00
46MC6043Dubský Vlastimilneregistrován6400:45:003,00
47ME6426Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:50:243,00
48MB6532Jeřábek JiříPání kluci7400:50:503,00
49ME6724Bielčik JindřichLichkov4000:54:593,00
50ME6848Červ MiloslavAtletika Polička5000:57:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2296Pechová HelenaRozběháme Svratku9300:32:45108,57
2ZB2583Brydlová Jananeregistrován7700:33:59101,36
3ZB3599Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:35:5590,06
4ZC4091Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:37:4279,64
5ZA4188Tomášová BarboraTK Choceň9600:37:5078,86
6ZB4590Hurychová JaroslavaLitomyšl8200:38:1376,62
7ZA4785Turbáková BarboraAtletika Polička9000:39:1071,07
8ZA5089Dudková JanaBřeziny9200:41:0959,47
9ZD5198Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:41:2957,53
10ZA5295Václavková HanaDlouhá Třebová9900:42:1153,43
11ZC5386Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7400:42:4650,02
12ZA5484Turbáková KateřinaKORON GO9400:42:5748,95
13ZB5693Burešová KateřinaRozběháme Svratku7800:43:3745,06
14ZA5787Šimonová BarboraSK TRICYKLOCHLUBA Žďár n. Sázavou8700:44:1441,45
15ZD6192Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:45:2234,83
16ZB6294Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:46:0430,74
17ZA6318Nováková AnnaUhersko9400:49:3310,38
18ZA6697Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9200:53:103,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Takové závody se mi líbí
belehradekpavel
Dost dobrý!
Pepa007
Super.
jirka.kyral

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč