Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

29.8.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 29.8.2020
  • zobrazeno již 790x
  • místo konání: Výprachtice
  • GPS: 49.9872794N, 16.6632167E
  • pořadatel: Tomáš Daněk

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
9:30 hodin (děti a mládež od 9:45 hodin)

Přihlášky

do 9:15 hodin v budově ZŠ Výprachtice

Startovné

100 Kč dospělí, 50 Kč děti a mládež
(občerstvení před i po závodě, odměny pro vítěze, tombola s losováním startovních čísel)

Popis tratě

7,0 km, převýšení 373 m
lesní a horské cesty (děti a mládež různé trasy dle věku)

Ceny pro vítěze

!!! Hlavní cena TOMBOLY: Víkendový pobyt pro dva v penzionu Blesk v Krkonoších !!!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
+420 774 114 421

Propozice závodu ve formátu PDF

Odkaz na FB stránky závodu

Internetové stránky

https://beh-na-bukovou-horu.webnode.cz/

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
31.8.2019Výprachtice - Buková hora192
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 2081

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5322
Sadílek Ota4621
Stránský Aleš6018
Jirásková Eva6416
Bielčik Jindřich4015
Šimůnek Jan4914
Křenek Miroslav5014
Javůrek Jiří4814
Vacek Martin6914
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Šimůnek Jan8213
Pross David7512
Zdeněk Bílý5912
Mannlová Jana8012
Dostálek Petr6712
Šalplachta Jindřich4711
Žák Jiří7111
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Dušková Lenka8010
Šrůtek Stanislav5810
Sadílek Václav5010
Tempír František4910
Pechek František5310
Špacír Ladislav5510
Vodička Jan4510
Kalousek Jan4110
Šmída Oldřich4810
Tučný Jan479
Ožana Václav649
Vítek Miroslav729
Krupička Robert789
Kebrle Milan759
Šilar Tomáš638
Jorová Ludmila628
Stránská Adéla918
Kolínek František568
Hofmanová Veronika788
Mertová Michaela768
Krňávek Vojtěch548
Křenek Tomáš808
Šafář Jaroslav518
Marek Dalimil608
Zapalač Martin867
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Hála Filip857
Hrdina Pavel887

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C0867Krátký JakubBystřec1700:00:35-
2C01116Motl ŠtěpánVýprachtice1700:00:37-
3C01662Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:01:07-
4C01721Vetchý MikulášLanškroun1900:01:20-
Děvčata 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D01338Švestková AdélaAK Račí údolí1700:00:44-
2D01466Mrázková JosefínaBystřec1700:00:56-
3D01561Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:00-
Chlapci 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1171Kopecký EliášLanškroun1500:00:23-
2C1329Skalický JakubVýprachtice1500:00:28-
3C1520Zrza SebastianŠlapanice1500:00:32-
4C1672Daněk JáchymVýprachtice1600:00:33-
5C171Kroulík Filip-1600:00:34-
6C11269Filip MartinJablonné nad Orlicí1600:00:42-
Děvčata 4-5 let (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1254Mikulková Laura-1500:00:27-
2D1470Opravilová Anežka-1600:00:31-
3D1855Radová Stela-1600:00:35-
4D11018Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:36-
Chlapci 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2133Bednář Filip-1400:01:00-
2C262Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:07-
3C2960Hartman TomášDolní Dobrouč1400:01:12-
4C21368Kubín AlexLanškroun1400:01:16-
Děvčata 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2153Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:00-
2D2339Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:01-
3D2428Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:01:02-
4D2517Motlová MiaVýprachtice1300:01:06-
5D2742Štefková AnetaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:08-
6D2826Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:01:10-
7D2957Knápková RozálieKB Letohrad1300:01:12-
8D21164Hegerová MarkétaVýprachtice1400:01:14-
9D21224Preislerová NikolaDlouhá Třebová1400:01:15-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1115Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:39103,31
2M1259Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:4199,34
3M1344Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:4297,35
4M1445Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:01:4395,36
5M1530Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:4493,38
6M1636Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:4591,39
7M1743Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:4983,44
8M1934Tůma JakubAtletika Šumperk1100:01:5571,52
9M11319Dresler LukašVýprachtice1100:02:0159,60
10M11532Bednář Matěj-1200:02:0257,62
11M11663Heger JakubVýprachtice1100:02:1041,72
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1846Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:50109,25
2Z11049Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5797,11
3Z11110Matuchová TerezieSK TROPS Brno1200:01:5993,64
4Z1126Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:02:0091,91
5Z11340Švestková EliškaAK Račí údolí1200:02:0190,17
Nejmladší žáci II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2765Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:22104,20
2M21027Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2898,38
3M2129Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2997,42
4M2187Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5176,09
5M22412Báča RadekVýprachtice1000:04:1651,86
Nejmladší žákyně II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2614Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:20108,31
2Z21025Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:28100,64
3Z2155Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3891,05
4Z21956Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:03:5376,68
5Z22047Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5871,88
6Z22152Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:04:0069,97
7Z2223Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:0466,13
8Z22351Hanzlíčková KarolínaVýprachtice0900:04:0763,26
9Z22448Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1654,63
10Z22613Šimková BáraČeská Třebová0900:04:2843,13
Mladší žáci (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3137Krištof JanAtletika Polička0700:03:07103,50
2M3335Tůma TomášAtletika Šumperk0800:03:09101,40
3M3431Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:1595,10
4M3750Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2287,74
5M31758Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4365,67
Mladší žákyně (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3122Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:07114,24
2Z3911Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:2794,37
3Z31323Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:3091,39
4Z3148Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3685,43
5Z3154Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:3883,44
Starší žáci (trať 1,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Starší žákyně (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4541Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0600:03:18100,00
Junioři 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ950Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:34:21128,70
2MJ1036Smuzny LukaszMad Runners0200:34:27107,23
3MJ1319Dostálek VojtěchLetohrad0200:37:0292,77
4MJ2234Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:40:2298,70
5MJ4524Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:45:3672,60
6MJ5016Zadina VáclavTřemošnice0400:46:5765,87
Juniorky 16-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5520Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:49:14100,00
2ZJ5971Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:52:53100,00
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Minář MarekRunsport team9400:29:23107,25
2MA28Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:28100,15
3MA311Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:31:3792,60
4MA47Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:32:2787,14
5MA59Vebr PatrikUSK Praha9800:32:3386,48
6MA653Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:33:5277,84
7MA1422Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:37:2854,23
8MA1559Kapalčík ŠimonMistrovice9500:37:3054,01
9MA1644Březina VojtěchTWO BOYS TEAM8600:38:2348,21
10MA172Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4545,81
11MA2646Hála FilipPodkováři EU8500:41:2028,86
12MA2860Marek OndřejŽichlínek9300:41:3227,55
13MA3066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:4426,24
14MA3228Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:41:5525,04
15MA3435Doležílek JakubPardubice8600:42:5318,70
16MA4157Košnar FilipDRILLO TEAM9100:44:228,97
17MA4456Skuček PavelBE Orlica9100:45:333,00
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB727Hejl RadekLetohrad7200:33:53115,74
2MB1233Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:36:45100,15
3MB1929Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:39:4284,11
4MB2121Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:40:1381,30
5MB2549Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:41:0976,22
6MB3132Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:5072,51
7MB3762Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:43:5161,54
8MB4364Pouzar MichalVýprachtice7700:45:1853,66
9MB4554Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:3652,02
10MB4858Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:3746,50
11MB6031Dušek VladimírVýprachtice7100:54:065,80
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC83Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:56128,33
2MC2347Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:4793,68
3MC3848Hruban JanČeská Třebová6600:43:5377,99
4MC5170Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:48:0157,08
5MC5769Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:3349,33
6MC6215Zadina JaroslavRychlost je cesta6400:54:3124,20
7MC6552Dostál PavelHK6900:57:1210,62
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1868Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:40105,02
2MD2412Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:41:0298,31
3MD2738Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:2296,67
4MD355Ráb PavelČeská Třebová5200:42:5688,97
5MD3637Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:1387,58
6MD394Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:5783,97
7MD401Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:1082,91
8MD5626Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:2257,35
9MD6613Sedlák JiříPřelouč5801:00:153,85
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4239Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:48139,22
2ME6714Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:3582,57
3ME6967Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:01:4878,21
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3363Pouzarová MariaVýprachtice8900:42:50137,16
2ZA7023Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:02:2362,84
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1151Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:34:44129,81
2ZB2941Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:4095,84
3ZB4743Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:0374,36
4ZB4965Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:46:5270,36
5ZB5245Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:48:1063,99
6ZB5818Dostálková LenkaLetohrad7700:51:0150,02
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5325Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:38116,05
2ZC6110Brugerová MartinaKopřivnice7300:54:2893,99
3ZC6455Ryšavá IvetaDolní Čermná7100:55:3289,96
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2017Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:06132,68
2ZD5440Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:4896,38
3ZD636Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:5470,93
4ZD6861Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:2643,67
5ZD7142Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:0824,06
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1171Kopecký EliášLanškroun1500:00:23-
1D1254Mikulková Laura-1500:00:27-
2C1329Skalický JakubVýprachtice1500:00:28-
2D1470Opravilová Anežka-1600:00:31-
3C1520Zrza SebastianŠlapanice1500:00:32-
4C1672Daněk JáchymVýprachtice1600:00:33-
5C171Kroulík Filip-1600:00:34-
3D1855Radová Stela-1600:00:35-
1C0867Krátký JakubBystřec1700:00:35-
4D11018Dreslerová AmálieVýprachtice1600:00:36-
2C01116Motl ŠtěpánVýprachtice1700:00:37-
6C11269Filip MartinJablonné nad Orlicí1600:00:42-
1D01338Švestková AdélaAK Račí údolí1700:00:44-
2D01466Mrázková JosefínaBystřec1700:00:56-
3D01561Hartmanová EliškaDolní Dobrouč1700:01:00-
3C01662Šafář MateoÚstí nad Orlicí1800:01:07-
4C01721Vetchý MikulášLanškroun1900:01:20-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2153Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:01:00-
1C2133Bednář Filip-1400:01:00-
2D2339Švestková JohankaAK Račí údolí1400:01:01-
3D2428Havlíková TerezaSKI Klub Hlinsko1300:01:02-
4D2517Motlová MiaVýprachtice1300:01:06-
2C262Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:07-
5D2742Štefková AnetaAtletika Jablonné nad Orlicí1300:01:08-
6D2826Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:01:10-
7D2957Knápková RozálieKB Letohrad1300:01:12-
3C2960Hartman TomášDolní Dobrouč1400:01:12-
8D21164Hegerová MarkétaVýprachtice1400:01:14-
9D21224Preislerová NikolaDlouhá Třebová1400:01:15-
4C21368Kubín AlexLanškroun1400:01:16-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1115Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:39103,31
2M1259Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:4199,34
3M1344Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:4297,35
4M1445Stejskal PetrAtletika Jablonné1100:01:4395,36
5M1530Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:4493,38
6M1636Krištof VojtěchAtletika Polička1200:01:4591,39
7M1743Hanus ŠtěpánAtletika Jablonné nad Orlicí1200:01:4983,44
1Z1846Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:50109,25
8M1934Tůma JakubAtletika Šumperk1100:01:5571,52
2Z11049Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5797,11
3Z11110Matuchová TerezieSK TROPS Brno1200:01:5993,64
4Z1126Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:02:0091,91
5Z11340Švestková EliškaAK Račí údolí1200:02:0190,17
9M11319Dresler LukašVýprachtice1100:02:0159,60
10M11532Bednář Matěj-1200:02:0257,62
11M11663Heger JakubVýprachtice1100:02:1041,72
Trať 0,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3122Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:07114,24
1M3137Krištof JanAtletika Polička0700:03:07103,50
2M3335Tůma TomášAtletika Šumperk0800:03:09101,40
3M3431Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:1595,10
1Z4541Čípová AnetaIscarex Junior Česká Třebová0600:03:18100,00
1Z2614Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:20108,31
4M3750Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:2287,74
1M2765Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:22104,20
2Z3911Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:2794,37
2M21027Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2898,38
2Z21025Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:28100,64
3M2129Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:2997,42
3Z31323Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:3091,39
4Z3148Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:03:3685,43
3Z2155Mitvalská BarboraSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3891,05
5Z3154Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:3883,44
5M31758Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:03:4365,67
4M2187Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:03:5176,09
4Z21956Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:03:5376,68
5Z22047Fišerová BeátaTJ Dlouhá Třebová1000:03:5871,88
6Z22152Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:04:0069,97
7Z2223Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:04:0466,13
8Z22351Hanzlíčková KarolínaVýprachtice0900:04:0763,26
9Z22448Fišerová AdélaTJ Dlouhá Třebová1000:04:1654,63
5M22412Báča RadekVýprachtice1000:04:1651,86
10Z22613Šimková BáraČeská Třebová0900:04:2843,13
Trať 7 km, 373 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Minář MarekRunsport team9400:29:23107,25
2MA28Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:28100,15
3MA311Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:31:3792,60
4MA47Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:32:2787,14
5MA59Vebr PatrikUSK Praha9800:32:3386,48
6MA653Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:33:5277,84
1MB727Hejl RadekLetohrad7200:33:53115,74
1MC83Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:56128,33
1MJ950Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:34:21128,70
2MJ1036Smuzny LukaszMad Runners0200:34:27107,23
1ZB1151Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:34:44129,81
2MB1233Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:36:45100,15
3MJ1319Dostálek VojtěchLetohrad0200:37:0292,77
7MA1422Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:37:2854,23
8MA1559Kapalčík ŠimonMistrovice9500:37:3054,01
9MA1644Březina VojtěchTWO BOYS TEAM8600:38:2348,21
10MA172Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4545,81
1MD1868Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:40105,02
3MB1929Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:39:4284,11
1ZD2017Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:06132,68
4MB2121Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:40:1381,30
4MJ2234Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:40:2298,70
2MC2347Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:4793,68
2MD2412Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:41:0298,31
5MB2549Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:41:0976,22
11MA2646Hála FilipPodkováři EU8500:41:2028,86
3MD2738Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:2296,67
12MA2860Marek OndřejŽichlínek9300:41:3227,55
2ZB2941Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:4095,84
13MA3066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:4426,24
6MB3132Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:5072,51
14MA3228Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:41:5525,04
1ZA3363Pouzarová MariaVýprachtice8900:42:50137,16
15MA3435Doležílek JakubPardubice8600:42:5318,70
4MD355Ráb PavelČeská Třebová5200:42:5688,97
5MD3637Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:1387,58
7MB3762Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:43:5161,54
3MC3848Hruban JanČeská Třebová6600:43:5377,99
6MD394Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:5783,97
7MD401Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:1082,91
16MA4157Košnar FilipDRILLO TEAM9100:44:228,97
1ME4239Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:48139,22
8MB4364Pouzar MichalVýprachtice7700:45:1853,66
17MA4456Skuček PavelBE Orlica9100:45:333,00
5MJ4524Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:45:3672,60
9MB4554Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:3652,02
3ZB4743Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:0374,36
10MB4858Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:3746,50
4ZB4965Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:46:5270,36
6MJ5016Zadina VáclavTřemošnice0400:46:5765,87
4MC5170Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:48:0157,08
5ZB5245Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:48:1063,99
1ZC5325Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:38116,05
2ZD5440Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:4896,38
1ZJ5520Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:49:14100,00
8MD5626Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:2257,35
5MC5769Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:3349,33
6ZB5818Dostálková LenkaLetohrad7700:51:0150,02
2ZJ5971Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:52:53100,00
11MB6031Dušek VladimírVýprachtice7100:54:065,80
2ZC6110Brugerová MartinaKopřivnice7300:54:2893,99
6MC6215Zadina JaroslavRychlost je cesta6400:54:3124,20
3ZD636Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:5470,93
3ZC6455Ryšavá IvetaDolní Čermná7100:55:3289,96
7MC6552Dostál PavelHK6900:57:1210,62
9MD6613Sedlák JiříPřelouč5801:00:153,85
2ME6714Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:3582,57
4ZD6861Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:2643,67
3ME6967Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:01:4878,21
2ZA7023Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:02:2362,84
5ZD7142Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:0824,06
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Minář MarekRunsport team9400:29:23107,25
2MA28Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:28100,15
3MA311Ambros JakubAKEZ Kopřivnice8700:31:3792,60
4MA47Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:32:2787,14
5MA59Vebr PatrikUSK Praha9800:32:3386,48
6MA653Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:33:5277,84
7MB727Hejl RadekLetohrad7200:33:5377,73
8MC83Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:33:5677,41
9MJ950Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:34:2174,67
10MJ1036Smuzny LukaszMad Runners0200:34:2774,02
11MB1233Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:36:4558,93
12MJ1319Dostálek VojtěchLetohrad0200:37:0257,07
13MA1422Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:37:2854,23
14MA1559Kapalčík ŠimonMistrovice9500:37:3054,01
15MA1644Březina VojtěchTWO BOYS TEAM8600:38:2348,21
16MA172Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:38:4545,81
17MD1868Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:39:4039,80
18MB1929Bielčik PetrCzech Outdoor Extreme Team7100:39:4239,58
19MB2121Vacek JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7700:40:1336,19
20MJ2234Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:40:2235,20
21MC2347Hanuš Petr3D Fittness RT6400:40:4732,47
22MD2412Zátopek JiříAK EZ Kopřivnice6000:41:0230,83
23MB2549Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:41:0930,07
24MA2646Hála FilipPodkováři EU8500:41:2028,86
25MD2738Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:41:2228,64
26MA2860Marek OndřejŽichlínek9300:41:3227,55
27MA3066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:41:4426,24
28MB3132Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:41:5025,58
29MA3228Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:41:5525,04
30MA3435Doležílek JakubPardubice8600:42:5318,70
31MD355Ráb PavelČeská Třebová5200:42:5618,37
32MD3637Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:43:1316,51
33MB3762Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:43:5112,35
34MC3848Hruban JanČeská Třebová6600:43:5312,14
35MD394Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:43:5711,70
36MD401Šolc VítězslavBKL Machov5700:44:1010,28
37MA4157Košnar FilipDRILLO TEAM9100:44:228,97
38ME4239Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:486,12
39MB4364Pouzar MichalVýprachtice7700:45:183,00
40MA4456Skuček PavelBE Orlica9100:45:333,00
41MJ4524Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:45:363,00
41MB4554Mlynář PetrOrel Dolní Dobrouč7100:45:363,00
43MB4858Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun7300:46:373,00
44MJ5016Zadina VáclavTřemošnice0400:46:573,00
45MC5170Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč7000:48:013,00
46MD5626Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:223,00
47MC5769Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:49:333,00
48MB6031Dušek VladimírVýprachtice7100:54:063,00
49MC6215Zadina JaroslavRychlost je cesta6400:54:313,00
50MC6552Dostál PavelHK6900:57:123,00
51MD6613Sedlák JiříPřelouč5801:00:153,00
52ME6714Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:00:353,00
53ME6967Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4801:01:483,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1151Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:34:44121,12
2ZD2017Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:40:0693,48
3ZB2941Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:41:4085,41
4ZA3363Pouzarová MariaVýprachtice8900:42:5079,40
5ZB4743Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:46:0362,83
6ZB4965Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.7700:46:5258,63
7ZB5245Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:48:1051,93
8ZC5325Cinková JitkaAC Pardubice6800:48:3849,53
9ZD5440Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:48:4848,67
10ZJ5520Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:49:1446,44
11ZB5818Dostálková LenkaLetohrad7700:51:0137,25
12ZJ5971Janíčková PatricieVencl tým Ústí nad Orlicí0200:52:5327,64
13ZC6110Brugerová MartinaKopřivnice7300:54:2819,48
14ZD636Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:54:5417,25
15ZC6455Ryšavá IvetaDolní Čermná7100:55:3213,99
16ZD6861Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:01:263,00
17ZA7023Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí9201:02:233,00
18ZD7142Nechvílová MiroslavaChoceň6001:06:083,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód