Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem Ostrova

8.8.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem Ostrova
  • datum konání: 8.8.2020
  • zobrazeno již 597x
  • místo konání: Podbřezí u motelu Skalka
  • GPS: 50.2578125N, 16.2113589E
  • pořadatel: Wikov SKI Skuhrov nad Bělou

Sociální sítě

Místo konání

Podbřezí u motelu Skalka přímo u hlavní silnice Dobruška-Rychnov nad Kněžnou
10:00 hodin

Přihlášky

na místě do 9:30 hodin

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Délka: 10 km
Po startu v obci Podbřezí závodníci poběží po asfaltové cestě, kde je zákaz vjezdu motorových vozidel, mírně z kopce do obce Trnov, kde bude obrátka a dále se poběží po rovině po asfaltové cestě a částečně polní cestě (600m) do obce Hroška, kde bude opět otočka. Z této otočky se poběží cestou mírně do kopce do cíle, kde je i start závodu. Závod bude označen cedulemi po každém kilometru.

Ceny pro vítěze

Celkový vítěz získá na 1rok putovní pohár. První tři závodníci v kategorii obdrží diplom a peněžitou nebo věcnou odměnu. Děti obdrží diplom a věcnou cenu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Propozice závodu ve formátu PDF

Jan Křepela
tel. 728 085 317

E-mailová adresa

jkrepela@wikov.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh kolem Ostrova

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Děvčata 7 let a mladší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21455Janetzky JulieWikov SKI Skuhrov n.B.1300:05:08-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1312Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:53114,81
2M1551Křepela JiříWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:04:1796,02
3M1763Elich OndřejApache Loko Trutnov1200:04:2589,17
4M1857Stodůlka JakubSkalka1100:04:3085,35
5M11559Šimák MarekHradec Králové1200:05:1053,18
6M11656Stodůlka FrantišekBělá pod Bezdězem1200:05:1152,71
Nejmladší žákyně I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1958Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:33111,26
2Z11352Valentová NelaWikov SKI Skuhrov n.B.1100:05:0588,74
Nejmladší žáci II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2260Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:45122,17
2M2453Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:04:1598,15
3M210100Bláha MilanAF Křovice1000:04:3879,68
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2113Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:44124,72
2Z2662Elichová NoemiApache Loko Trutnov0900:04:1997,36
3Z21161Vysoká ViktorieApache Loko Trutnov1000:04:4477,92
4Z21254Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:04:4775,18
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M329Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:12:37101,65
2M333Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:12:38101,47
3M3510Stejskal MatějAtletika Dobruška0800:12:5596,88
4M3916Frajvald JakubBílý Újezd0800:13:4783,24
5M3124Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:14:1974,77
Mladší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z365Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:13:17102,99
2Z376Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:13:17102,85
3Z3108Kulichová BarboraWikov SKI Skuhrov n.B.0800:13:5294,16
4Z31314Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:16:1359,40
Starší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:11:18118,62
2M4815Hanuš TobiášSolnice0600:13:3881,38
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z41111Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:14:08100,00
Dorostenci (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z541Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:12:39100,00
Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2230Kulda JiříTJ Maratonstav Úpice0200:36:16128,08
2MA3211Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:36:31104,87
3MA4217Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:36:37104,31
4MA8242Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:0990,83
5MA12239Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:40:3283,40
6MA13236Heller TomášHradec Králové8100:40:3782,95
7MA14245Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:4981,94
8MA16208Šabata JosefWikov SKI Skuhrov nad Bělou9300:41:4277,18
9MA22263Týče JanŽamberk8300:47:1047,93
10MA26266Tylšar ŠtěpánOlomouc0100:48:0771,92
11MA34205Chmelař JakubMasty8900:49:4833,87
12MA38259Tarant PetrŽabno8500:51:0027,49
13MA44227Hartman RadekTrnov8200:53:0016,83
14MA58261Freisler RadekHnátnice8301:08:233,00
15MA60269Adamec JanLíšnice8301:10:223,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1224Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:35:49110,55
2MB5226Kovařík PavelRun4Fun Hradec Králové7500:38:3795,67
3MB6215Kupidlovský DanielStodůlky7600:38:5993,78
4MB7231Kyncl TomášHolice7400:39:0393,38
5MB10246Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.8000:39:4589,73
6MB11252Pros DavidSolnice7500:39:5888,53
7MB19218Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:45:5357,23
8MB20220Bláha MilanAF Křovice8000:46:3253,81
9MB23248Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:47:2649,01
10MB25240Kalousek JanMalšovice7100:47:5546,49
11MB33228Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8000:49:3637,54
12MB37268Tarant JanMasty8000:50:5630,53
13MB41207Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7300:51:4526,17
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9223Buřil FrantišekVidochov6600:39:21121,68
2MC17251Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:44:1399,60
3MC28256Leplt JiříPivovar Miletín6100:48:5078,71
4MC32250Zelený LuděkDomažďár6100:49:1576,83
5MC40265Elich JiříApache Loko Trutnov6400:51:3666,17
6MC45212Matějíček LubošHovrch6200:53:1458,75
7MC47243Švorc JanHradec Králové6300:56:1645,01
8MC48253Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:57:0641,25
9MC49267Tylšar MiloslavOlomouc6800:57:4438,32
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD15201Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:41:35113,05
2MD18247Doležal LubošCyklotony5400:45:0996,99
3MD21206Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:4389,96
4MD30210Šolc VítězslavBKL Machov5700:49:0179,66
5MD31258Tarant LadislavTraged Team Praha6000:49:1378,73
6MD36209Nečas JosefÚpice5800:50:2573,35
7MD43204Chmelař JaromírMasty5800:52:5362,25
8MD52257Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:4231,55
9MD59254Krajč ZdeněkTrutnov5401:09:473,00
Muži E 70 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME24233Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:47:31111,51
2ME35219Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:10101,02
3ME46255Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:53:3587,47
4ME50234Hák JaroslavTJ Sokol Studenec4600:58:3167,91
5ME51221Metelka JosefSKI Police4400:59:0465,71
6ME53238Kuřík JiříOrel Studenec5001:02:0353,92
7ME54216Sponar JanTesla Brno5001:04:3443,94
8ME57232Doležal StanislavBK Pardubice3801:07:2632,51
9ME63264Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:13:437,59
10ME64214Bielčik JindřichLichkov4001:15:523,00
11ME67229Pšenička JiříPardubice4601:18:413,00
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA65262Týčová AnnaBrno8701:18:32100,02
2ZA66270Tarantová MarieMasty9001:18:3399,98
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB27260Šimáková KláraHradec Králové8300:48:12131,22
2ZB56249Koubová MarcelaRybník8001:06:0168,78
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC29213Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:59100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD39244Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:51:06118,46
2ZD42225Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:52:09114,69
3ZD551000Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:05:3766,85
4ZD61235Hellerová HanaHradec Králové6101:10:5348,13
5ZD62237Šternerová HanaHradec Králové6301:13:4138,19
6ZD68241Nechvílová MiroslavaChoceň6001:23:184,02
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2113Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:44124,72
1M2260Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:03:45122,17
1M1312Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:03:53114,81
2M2453Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:04:1598,15
2M1551Křepela JiříWikov SKI Skuhrov nad Bělou1100:04:1796,02
2Z2662Elichová NoemiApache Loko Trutnov0900:04:1997,36
3M1763Elich OndřejApache Loko Trutnov1200:04:2589,17
4M1857Stodůlka JakubSkalka1100:04:3085,35
1Z1958Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:04:33111,26
3M210100Bláha MilanAF Křovice1000:04:3879,68
3Z21161Vysoká ViktorieApache Loko Trutnov1000:04:4477,92
4Z21254Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:04:4775,18
2Z11352Valentová NelaWikov SKI Skuhrov n.B.1100:05:0588,74
1D21455Janetzky JulieWikov SKI Skuhrov n.B.1300:05:08-
5M11559Šimák MarekHradec Králové1200:05:1053,18
6M11656Stodůlka FrantišekBělá pod Bezdězem1200:05:1152,71
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M412Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:11:18118,62
1M329Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:12:37101,65
2M333Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:12:38101,47
1Z541Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:12:39100,00
3M3510Stejskal MatějAtletika Dobruška0800:12:5596,88
1Z365Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:13:17102,99
2Z376Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:13:17102,85
2M4815Hanuš TobiášSolnice0600:13:3881,38
4M3916Frajvald JakubBílý Újezd0800:13:4783,24
3Z3108Kulichová BarboraWikov SKI Skuhrov n.B.0800:13:5294,16
1Z41111Stejskalová TerezaAtletika Dobruška0600:14:08100,00
5M3124Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:14:1974,77
4Z31314Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:16:1359,40
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1224Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:35:49110,55
1MA2230Kulda JiříTJ Maratonstav Úpice0200:36:16128,08
2MA3211Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:36:31104,87
3MA4217Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:36:37104,31
2MB5226Kovařík PavelRun4Fun Hradec Králové7500:38:3795,67
3MB6215Kupidlovský DanielStodůlky7600:38:5993,78
4MB7231Kyncl TomášHolice7400:39:0393,38
4MA8242Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:0990,83
1MC9223Buřil FrantišekVidochov6600:39:21121,68
5MB10246Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.8000:39:4589,73
6MB11252Pros DavidSolnice7500:39:5888,53
5MA12239Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:40:3283,40
6MA13236Heller TomášHradec Králové8100:40:3782,95
7MA14245Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:4981,94
1MD15201Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:41:35113,05
8MA16208Šabata JosefWikov SKI Skuhrov nad Bělou9300:41:4277,18
2MC17251Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:44:1399,60
2MD18247Doležal LubošCyklotony5400:45:0996,99
7MB19218Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:45:5357,23
8MB20220Bláha MilanAF Křovice8000:46:3253,81
3MD21206Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:4389,96
9MA22263Týče JanŽamberk8300:47:1047,93
9MB23248Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:47:2649,01
1ME24233Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:47:31111,51
10MB25240Kalousek JanMalšovice7100:47:5546,49
10MA26266Tylšar ŠtěpánOlomouc0100:48:0771,92
1ZB27260Šimáková KláraHradec Králové8300:48:12131,22
3MC28256Leplt JiříPivovar Miletín6100:48:5078,71
1ZC29213Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:59100,00
4MD30210Šolc VítězslavBKL Machov5700:49:0179,66
5MD31258Tarant LadislavTraged Team Praha6000:49:1378,73
4MC32250Zelený LuděkDomažďár6100:49:1576,83
11MB33228Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8000:49:3637,54
11MA34205Chmelař JakubMasty8900:49:4833,87
2ME35219Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:10101,02
6MD36209Nečas JosefÚpice5800:50:2573,35
12MB37268Tarant JanMasty8000:50:5630,53
12MA38259Tarant PetrŽabno8500:51:0027,49
1ZD39244Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:51:06118,46
5MC40265Elich JiříApache Loko Trutnov6400:51:3666,17
13MB41207Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7300:51:4526,17
2ZD42225Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:52:09114,69
7MD43204Chmelař JaromírMasty5800:52:5362,25
13MA44227Hartman RadekTrnov8200:53:0016,83
6MC45212Matějíček LubošHovrch6200:53:1458,75
3ME46255Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:53:3587,47
7MC47243Švorc JanHradec Králové6300:56:1645,01
8MC48253Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:57:0641,25
9MC49267Tylšar MiloslavOlomouc6800:57:4438,32
4ME50234Hák JaroslavTJ Sokol Studenec4600:58:3167,91
5ME51221Metelka JosefSKI Police4400:59:0465,71
8MD52257Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:4231,55
6ME53238Kuřík JiříOrel Studenec5001:02:0353,92
7ME54216Sponar JanTesla Brno5001:04:3443,94
3ZD551000Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:05:3766,85
2ZB56249Koubová MarcelaRybník8001:06:0168,78
8ME57232Doležal StanislavBK Pardubice3801:07:2632,51
14MA58261Freisler RadekHnátnice8301:08:233,00
9MD59254Krajč ZdeněkTrutnov5401:09:473,00
15MA60269Adamec JanLíšnice8301:10:223,00
4ZD61235Hellerová HanaHradec Králové6101:10:5348,13
5ZD62237Šternerová HanaHradec Králové6301:13:4138,19
9ME63264Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:13:437,59
10ME64214Bielčik JindřichLichkov4001:15:523,00
1ZA65262Týčová AnnaBrno8701:18:32100,02
2ZA66270Tarantová MarieMasty9001:18:3399,98
11ME67229Pšenička JiříPardubice4601:18:413,00
6ZD68241Nechvílová MiroslavaChoceň6001:23:184,02
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1224Vagenknecht FrantišekNová Paka7700:35:49102,15
2MA2230Kulda JiříTJ Maratonstav Úpice0200:36:1699,63
3MA3211Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9100:36:3198,23
4MA4217Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová8700:36:3797,65
5MB5226Kovařík PavelRun4Fun Hradec Králové7500:38:3786,61
6MB6215Kupidlovský DanielStodůlky7600:38:5984,64
7MB7231Kyncl TomášHolice7400:39:0384,22
8MA8242Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:0983,71
9MC9223Buřil FrantišekVidochov6600:39:2182,60
10MB10246Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov n.Kn.8000:39:4580,41
11MB11252Pros DavidSolnice7500:39:5879,16
12MA12239Kyral JiříÚstí nad Orlicí9100:40:3276,03
13MA13236Heller TomášHradec Králové8100:40:3775,57
14MA14245Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:40:4974,52
15MD15201Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:41:3570,24
16MA16208Šabata JosefWikov SKI Skuhrov nad Bělou9300:41:4269,60
17MC17251Koutník LumírAO Spartak Vrchlabí6700:44:1355,67
18MD18247Doležal LubošCyklotony5400:45:0950,51
19MB19218Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:45:5346,46
20MB20220Bláha MilanAF Křovice8000:46:3242,90
21MD21206Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:46:4341,86
22MA22263Týče JanŽamberk8300:47:1039,35
23MB23248Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:47:2637,88
24ME24233Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:47:3137,41
25MB25240Kalousek JanMalšovice7100:47:5535,25
26MA26266Tylšar ŠtěpánOlomouc0100:48:0734,17
27MC28256Leplt JiříPivovar Miletín6100:48:5030,21
28MD30210Šolc VítězslavBKL Machov5700:49:0129,20
29MD31258Tarant LadislavTraged Team Praha6000:49:1328,06
30MC32250Zelený LuděkDomažďár6100:49:1527,90
31MB33228Řízek PavelIndigo cycling team Rychnov nad Kněžnou8000:49:3625,90
32MA34205Chmelař JakubMasty8900:49:4824,81
33ME35219Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:50:1022,78
34MD36209Nečas JosefÚpice5800:50:2521,45
35MB37268Tarant JanMasty8000:50:5618,58
36MA38259Tarant PetrŽabno8500:51:0018,21
37MC40265Elich JiříApache Loko Trutnov6400:51:3614,91
38MB41207Touc PetrSK Skalka-Podbřezí7300:51:4514,03
39MD43204Chmelař JaromírMasty5800:52:537,81
40MA44227Hartman RadekTrnov8200:53:007,19
41MC45212Matějíček LubošHovrch6200:53:145,86
42ME46255Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:53:353,91
43MC47243Švorc JanHradec Králové6300:56:163,00
44MC48253Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:57:063,00
45MC49267Tylšar MiloslavOlomouc6800:57:443,00
46ME50234Hák JaroslavTJ Sokol Studenec4600:58:313,00
47ME51221Metelka JosefSKI Police4400:59:043,00
48MD52257Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:59:423,00
49ME53238Kuřík JiříOrel Studenec5001:02:033,00
50ME54216Sponar JanTesla Brno5001:04:343,00
51ME57232Doležal StanislavBK Pardubice3801:07:263,00
52MA58261Freisler RadekHnátnice8301:08:233,00
53MD59254Krajč ZdeněkTrutnov5401:09:473,00
54MA60269Adamec JanLíšnice8301:10:223,00
55ME63264Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:13:433,00
56ME64214Bielčik JindřichLichkov4001:15:523,00
57ME67229Pšenička JiříPardubice4601:18:413,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB27260Šimáková KláraHradec Králové8300:48:12104,97
2ZC29213Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice6900:48:59101,77
3ZD39244Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:51:0693,25
4ZD42225Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning klub6400:52:0988,96
5ZD551000Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:05:3734,48
6ZB56249Koubová MarcelaRybník8001:06:0132,83
7ZD61235Hellerová HanaHradec Králové6101:10:5313,16
8ZD62237Šternerová HanaHradec Králové6301:13:413,00
9ZA65262Týčová AnnaBrno8701:18:323,00
10ZA66270Tarantová MarieMasty9001:18:333,00
11ZD68241Nechvílová MiroslavaChoceň6001:23:183,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód