Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Sněžník - potichu

11.7.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Sněžník - potichu
  • datum konání: 11.7.2020
  • zobrazeno již 641x
  • místo konání: Heřmanice u Králík
  • GPS: 50.1277636N, 16.7517278E
  • pořadatel: B. O. Račí Údolí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/

Mapa konání závodu

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.8.2019Králický Sněžník - potichu101

Statistika závodu Králický Sněžník - potichu

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 101

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borák Martin902
Jakoubek Bohumil762
Šesták Karel712
Grätz Luděk582
Kaniová Eliška852
Turek Martin802
Homa Marta782
Ježek Přemysl822
Hájek Martin012
Švanda Jiří772
Sedláček Gamba692
Kábrtová Jitka712
Macko Milan722
Kotlářová Jindřiška842
Mrklovský Petr662
Šolc Vítězslav572
Smrčka Stanislav792
Běloušková Kristina892
Švestková Stružková Hana832
Číhař Tomáš702
Jakeš Miloš722

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19167Kovář LukášOB Česká Třebová0101:36:03126,48
2MJ37153Hájek MartinPasivity Žamberk0101:46:07108,29
3MJ73144Zadina VáclavTřemošnice0402:09:5765,23
Juniorky 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ64124Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0402:03:22111,63
2ZJ78123Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0102:18:3688,37
Muži A 20-39 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9501:14:47106,07
2MA2130Hübl RadekRunSport Team8801:17:4498,42
3MA3133Otevřel VítColumbia Montrail8801:18:5195,52
4MA4115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:19:2993,88
5MA5177Borák MartinV12 Team9001:19:4193,36
6MA7175Jor MartinRun sport team8701:23:3083,46
7MA8159Wurst MilanAK Šternberk8201:23:5282,51
8MA997Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9101:25:0079,57
9MA12178Směšný JanV12 team9101:28:0371,66
10MA15161Peřinka FilipTTT8801:32:0661,16
11MA16142Rucker JakubBonbon Machov8801:32:3260,03
12MA17148Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8701:34:2155,32
13MA21186Říha RadekNepípne/Vlašim8901:39:4241,45
14MA2493Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:41:2636,95
15MA25121Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:42:2334,49
16MA27139Kovařík RadovanHumbuk team8501:42:3833,84
17MA30164Klíma LukášOlomouc8401:44:3428,83
18MA36127Buchtík AlešABND RACING TEAM8201:46:0324,98
19MA39158Šejbl Petra8301:50:1114,26
20MA40160Novák MartinÚstí nad Labem8401:50:4512,79
21MA43185Petr RadekKrálíky8501:51:0611,89
22MA55150Škoda MichalDnes porazim Bohouska8801:56:203,00
23MA56146Pokorný OndřejAC Nusle8801:57:083,00
24MA58165Paloušek DanBukovany9701:59:333,00
25MA62137Číhar TomášChvojenec0002:01:583,00
26MA81117Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9902:27:453,00
Muži B 40-49 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6138Moravek VlastaKus sopotnice7601:22:17107,79
2MB10170Lachnit HonzaTJ Liga 100 olomouc8001:27:0696,53
3MB11116Jakeš MilošSkialp DM , RunSport team7201:27:2895,68
4MB1495Turek MartinAC Sparta Praha8001:29:2691,08
5MB26100Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:42:2760,68
6MB28140Šimek PetrŘetůvka7701:43:4757,56
7MB29162Handl TomášTj Liga 100 Olomouc7501:44:1756,39
8MB33135Žák PavelPolice8001:45:0554,53
9MB3899Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:46:1951,64
10MB44129Proszak SebastianKłodzko przyTwierdza Bieganie7201:51:4139,11
11MB45184Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:51:4239,07
12MB50118Mach MartinOCR RUNS Šumperk7401:55:0231,28
13MB51152Dubský RomanPřibyslav7801:55:0431,20
14MB59147Pražák TomášJiskra Hylváty7102:00:2118,86
15MB60156Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7902:00:3018,51
16MB63119Švanda JiříHeřmanice7702:02:2414,07
17MB65154Reczuch AndrzejDYWIZJON 1027602:04:0010,34
18MB66101Němec RadekLitomyšl7702:04:309,17
19MB69163Částečka RomanSDH Hrabůvka7302:08:263,00
20MB70187Jakoubek BohumilSokol Květnice7602:08:303,00
21MB74102Sopek TomasHradec Králové7602:11:393,00
22MB83181Šimek VladimírDOLS Šumperk7502:28:573,00
Muži C 50-59 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20105Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6601:37:35106,39
2MC23149Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:40:07101,37
3MC3198Čiperka RadekSK Radvanice6401:44:4392,24
4MC35179Mrklovský PetrREV58 NovýJičín6601:45:5789,79
5MC47136Číhař TomášChvojenec7001:51:5977,82
6MC48145Sedláček GambaAuto Gamba6901:52:5376,04
7MC49188Karlík MichalLOKO Trutnov6401:54:2972,86
8MC52125Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:55:1071,51
9MC54132Vanta JosefTriclub Dobruška6201:56:1869,26
10MC72134Otevřel FrantišekČeský Těšín6202:09:3143,04
11MC77104Čížek PavelJSR TÝM6402:14:2433,35
Muži D 60-69 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42151Procházka JanT.O. Mňouci Brno6001:51:03128,09
2MD6196Šolc VítězslavBKL Machov5702:01:39111,68
3MD87173Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:34:5360,23
Muži E 70 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18174Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:35:45109,22
2ZA22143Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:39:58100,82
3ZA34120Trojáková MartinaRovensko9001:45:2589,96
4ZA40176Běloušková KristinaProseč8901:50:4579,33
5ZA67126Weissová Gabrielaa9102:04:3951,64
6ZA79166Podmolíková LucieSušice8802:24:4411,62
Ženy B 35-44 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13169Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:28:14130,06
2ZB3294Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:45:0497,64
3ZB57183Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:58:1372,31
4ZB68141Hornychová MarieSki Police n. D.8002:07:1654,88
5ZB75180Moravkova DanaKus sopotnice8102:12:0445,63
6ZB80157Kotlářová JindřiškaPotštejn8402:26:4617,32
7ZB85128Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE7802:30:489,55
Ženy C 45-54 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC46103Mikulecká MarcelaRUN Sport team7301:51:56111,89
2ZC53131Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:56:14104,66
3ZC71168Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:08:5183,46
4ZC82122Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7402:28:1050,99
5ZC83172Krčová MartinaKBS Šumperk7202:28:5749,68
Ženy D 55 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD76182Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6402:13:15113,08
2ZD86155Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5202:31:5486,92
Trať 14,1 km, 1050 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9501:14:47106,07
2MA2130Hübl RadekRunSport Team8801:17:4498,42
3MA3133Otevřel VítColumbia Montrail8801:18:5195,52
4MA4115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:19:2993,88
5MA5177Borák MartinV12 Team9001:19:4193,36
1MB6138Moravek VlastaKus sopotnice7601:22:17107,79
6MA7175Jor MartinRun sport team8701:23:3083,46
7MA8159Wurst MilanAK Šternberk8201:23:5282,51
8MA997Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9101:25:0079,57
2MB10170Lachnit HonzaTJ Liga 100 olomouc8001:27:0696,53
3MB11116Jakeš MilošSkialp DM , RunSport team7201:27:2895,68
9MA12178Směšný JanV12 team9101:28:0371,66
1ZB13169Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:28:14130,06
4MB1495Turek MartinAC Sparta Praha8001:29:2691,08
10MA15161Peřinka FilipTTT8801:32:0661,16
11MA16142Rucker JakubBonbon Machov8801:32:3260,03
12MA17148Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8701:34:2155,32
1ZA18174Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:35:45109,22
1MJ19167Kovář LukášOB Česká Třebová0101:36:03126,48
1MC20105Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6601:37:35106,39
13MA21186Říha RadekNepípne/Vlašim8901:39:4241,45
2ZA22143Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:39:58100,82
2MC23149Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:40:07101,37
14MA2493Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:41:2636,95
15MA25121Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:42:2334,49
5MB26100Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:42:2760,68
16MA27139Kovařík RadovanHumbuk team8501:42:3833,84
6MB28140Šimek PetrŘetůvka7701:43:4757,56
7MB29162Handl TomášTj Liga 100 Olomouc7501:44:1756,39
17MA30164Klíma LukášOlomouc8401:44:3428,83
3MC3198Čiperka RadekSK Radvanice6401:44:4392,24
2ZB3294Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:45:0497,64
8MB33135Žák PavelPolice8001:45:0554,53
3ZA34120Trojáková MartinaRovensko9001:45:2589,96
4MC35179Mrklovský PetrREV58 NovýJičín6601:45:5789,79
18MA36127Buchtík AlešABND RACING TEAM8201:46:0324,98
2MJ37153Hájek MartinPasivity Žamberk0101:46:07108,29
9MB3899Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:46:1951,64
19MA39158Šejbl Petra8301:50:1114,26
4ZA40176Běloušková KristinaProseč8901:50:4579,33
20MA40160Novák MartinÚstí nad Labem8401:50:4512,79
1MD42151Procházka JanT.O. Mňouci Brno6001:51:03128,09
21MA43185Petr RadekKrálíky8501:51:0611,89
10MB44129Proszak SebastianKłodzko przyTwierdza Bieganie7201:51:4139,11
11MB45184Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:51:4239,07
1ZC46103Mikulecká MarcelaRUN Sport team7301:51:56111,89
5MC47136Číhař TomášChvojenec7001:51:5977,82
6MC48145Sedláček GambaAuto Gamba6901:52:5376,04
7MC49188Karlík MichalLOKO Trutnov6401:54:2972,86
12MB50118Mach MartinOCR RUNS Šumperk7401:55:0231,28
13MB51152Dubský RomanPřibyslav7801:55:0431,20
8MC52125Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:55:1071,51
2ZC53131Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:56:14104,66
9MC54132Vanta JosefTriclub Dobruška6201:56:1869,26
22MA55150Škoda MichalDnes porazim Bohouska8801:56:203,00
23MA56146Pokorný OndřejAC Nusle8801:57:083,00
3ZB57183Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:58:1372,31
24MA58165Paloušek DanBukovany9701:59:333,00
14MB59147Pražák TomášJiskra Hylváty7102:00:2118,86
15MB60156Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7902:00:3018,51
2MD6196Šolc VítězslavBKL Machov5702:01:39111,68
25MA62137Číhar TomášChvojenec0002:01:583,00
16MB63119Švanda JiříHeřmanice7702:02:2414,07
1ZJ64124Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0402:03:22111,63
17MB65154Reczuch AndrzejDYWIZJON 1027602:04:0010,34
18MB66101Němec RadekLitomyšl7702:04:309,17
5ZA67126Weissová Gabrielaa9102:04:3951,64
4ZB68141Hornychová MarieSki Police n. D.8002:07:1654,88
19MB69163Částečka RomanSDH Hrabůvka7302:08:263,00
20MB70187Jakoubek BohumilSokol Květnice7602:08:303,00
3ZC71168Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:08:5183,46
10MC72134Otevřel FrantišekČeský Těšín6202:09:3143,04
3MJ73144Zadina VáclavTřemošnice0402:09:5765,23
21MB74102Sopek TomasHradec Králové7602:11:393,00
5ZB75180Moravkova DanaKus sopotnice8102:12:0445,63
1ZD76182Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6402:13:15113,08
11MC77104Čížek PavelJSR TÝM6402:14:2433,35
2ZJ78123Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0102:18:3688,37
6ZA79166Podmolíková LucieSušice8802:24:4411,62
6ZB80157Kotlářová JindřiškaPotštejn8402:26:4617,32
26MA81117Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9902:27:453,00
4ZC82122Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7402:28:1050,99
5ZC83172Krčová MartinaKBS Šumperk7202:28:5749,68
22MB83181Šimek VladimírDOLS Šumperk7502:28:573,00
7ZB85128Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE7802:30:489,55
2ZD86155Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5202:31:5486,92
3MD87173Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:34:5360,23
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9501:14:47106,07
2MA2130Hübl RadekRunSport Team8801:17:4498,42
3MA3133Otevřel VítColumbia Montrail8801:18:5195,52
4MA4115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:19:2993,88
5MA5177Borák MartinV12 Team9001:19:4193,36
6MB6138Moravek VlastaKus sopotnice7601:22:1786,62
7MA7175Jor MartinRun sport team8701:23:3083,46
8MA8159Wurst MilanAK Šternberk8201:23:5282,51
9MA997Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9101:25:0079,57
10MB10170Lachnit HonzaTJ Liga 100 olomouc8001:27:0674,12
11MB11116Jakeš MilošSkialp DM , RunSport team7201:27:2873,17
12MA12178Směšný JanV12 team9101:28:0371,66
13MB1495Turek MartinAC Sparta Praha8001:29:2668,07
14MA15161Peřinka FilipTTT8801:32:0661,16
15MA16142Rucker JakubBonbon Machov8801:32:3260,03
16MA17148Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8701:34:2155,32
17MJ19167Kovář LukášOB Česká Třebová0101:36:0350,91
18MC20105Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6601:37:3546,94
19MA21186Říha RadekNepípne/Vlašim8901:39:4241,45
20MC23149Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:40:0740,37
21MA2493Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:41:2636,95
22MA25121Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:42:2334,49
23MB26100Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:42:2734,32
24MA27139Kovařík RadovanHumbuk team8501:42:3833,84
25MB28140Šimek PetrŘetůvka7701:43:4730,86
26MB29162Handl TomášTj Liga 100 Olomouc7501:44:1729,56
27MA30164Klíma LukášOlomouc8401:44:3428,83
28MC3198Čiperka RadekSK Radvanice6401:44:4328,44
29MB33135Žák PavelPolice8001:45:0527,49
30MC35179Mrklovský PetrREV58 NovýJičín6601:45:5725,24
31MA36127Buchtík AlešABND RACING TEAM8201:46:0324,98
32MJ37153Hájek MartinPasivity Žamberk0101:46:0724,81
33MB3899Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:46:1924,29
34MA39158Šejbl Petra8301:50:1114,26
35MA40160Novák MartinÚstí nad Labem8401:50:4512,79
36MD42151Procházka JanT.O. Mňouci Brno6001:51:0312,02
37MA43185Petr RadekKrálíky8501:51:0611,89
38MB44129Proszak SebastianKłodzko przyTwierdza Bieganie7201:51:4110,37
39MB45184Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:51:4210,33
40MC47136Číhař TomášChvojenec7001:51:599,60
41MC48145Sedláček GambaAuto Gamba6901:52:537,26
42MC49188Karlík MichalLOKO Trutnov6401:54:293,11
43MB50118Mach MartinOCR RUNS Šumperk7401:55:023,00
44MB51152Dubský RomanPřibyslav7801:55:043,00
45MC52125Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:55:103,00
46MC54132Vanta JosefTriclub Dobruška6201:56:183,00
47MA55150Škoda MichalDnes porazim Bohouska8801:56:203,00
48MA56146Pokorný OndřejAC Nusle8801:57:083,00
49MA58165Paloušek DanBukovany9701:59:333,00
50MB59147Pražák TomášJiskra Hylváty7102:00:213,00
51MB60156Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7902:00:303,00
52MD6196Šolc VítězslavBKL Machov5702:01:393,00
53MA62137Číhar TomášChvojenec0002:01:583,00
54MB63119Švanda JiříHeřmanice7702:02:243,00
55MB65154Reczuch AndrzejDYWIZJON 1027602:04:003,00
56MB66101Němec RadekLitomyšl7702:04:303,00
57MB69163Částečka RomanSDH Hrabůvka7302:08:263,00
58MB70187Jakoubek BohumilSokol Květnice7602:08:303,00
59MC72134Otevřel FrantišekČeský Těšín6202:09:313,00
60MJ73144Zadina VáclavTřemošnice0402:09:573,00
61MB74102Sopek TomasHradec Králové7602:11:393,00
62MC77104Čížek PavelJSR TÝM6402:14:243,00
63MA81117Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9902:27:453,00
64MB83181Šimek VladimírDOLS Šumperk7502:28:573,00
65MD87173Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:34:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13169Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:28:14113,56
2ZA18174Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:35:4597,68
3ZA22143Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:39:5888,77
4ZB3294Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:45:0477,99
5ZA34120Trojáková MartinaRovensko9001:45:2577,25
6ZA40176Běloušková KristinaProseč8901:50:4565,98
7ZC46103Mikulecká MarcelaRUN Sport team7301:51:5663,48
8ZC53131Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:56:1454,39
9ZB57183Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:58:1350,20
10ZJ64124Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0402:03:2239,32
11ZA67126Weissová Gabrielaa9102:04:3936,61
12ZB68141Hornychová MarieSki Police n. D.8002:07:1631,08
13ZC71168Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:08:5127,73
14ZB75180Moravkova DanaKus sopotnice8102:12:0420,94
15ZD76182Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6402:13:1518,44
16ZJ78123Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0102:18:367,13
17ZA79166Podmolíková LucieSušice8802:24:443,00
18ZB80157Kotlářová JindřiškaPotštejn8402:26:463,00
19ZC82122Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7402:28:103,00
20ZC83172Krčová MartinaKBS Šumperk7202:28:573,00
21ZB85128Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE7802:30:483,00
22ZD86155Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5202:31:543,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód