Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Sněžník - potichu

11.7.2020, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Sněžník - potichu
  • datum konání: 11.7.2020
  • zobrazeno již 641x
  • místo konání: Heřmanice u Králík
  • GPS: 50.1277636N, 16.7517278E
  • pořadatel: B. O. Račí Údolí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

https://akru.webnode.cz/

Mapa konání závodu

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19167Kovář LukášOB Česká Třebová0101:36:03126,48
2MJ37153Hájek MartinPasivity Žamberk0101:46:07108,29
3MJ73144Zadina VáclavTřemošnice0402:09:5765,23
Juniorky 19 let a mladší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ64124Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0402:03:22111,63
2ZJ78123Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0102:18:3688,37
Muži A 20-39 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9501:14:47106,07
2MA2130Hübl RadekRunSport Team8801:17:4498,42
3MA3133Otevřel VítColumbia Montrail8801:18:5195,52
4MA4115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:19:2993,88
5MA5177Borák MartinV12 Team9001:19:4193,36
6MA7175Jor MartinRun sport team8701:23:3083,46
7MA8159Wurst MilanAK Šternberk8201:23:5282,51
8MA997Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9101:25:0079,57
9MA12178Směšný JanV12 team9101:28:0371,66
10MA15161Peřinka FilipTTT8801:32:0661,16
11MA16142Rucker JakubBonbon Machov8801:32:3260,03
12MA17148Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8701:34:2155,32
13MA21186Říha RadekNepípne/Vlašim8901:39:4241,45
14MA2493Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:41:2636,95
15MA25121Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:42:2334,49
16MA27139Kovařík RadovanHumbuk team8501:42:3833,84
17MA30164Klíma LukášOlomouc8401:44:3428,83
18MA36127Buchtík AlešABND RACING TEAM8201:46:0324,98
19MA39158Šejbl Petra8301:50:1114,26
20MA40160Novák MartinÚstí nad Labem8401:50:4512,79
21MA43185Petr RadekKrálíky8501:51:0611,89
22MA55150Škoda MichalDnes porazim Bohouska8801:56:203,00
23MA56146Pokorný OndřejAC Nusle8801:57:083,00
24MA58165Paloušek DanBukovany9701:59:333,00
25MA62137Číhar TomášChvojenec0002:01:583,00
26MA81117Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9902:27:453,00
Muži B 40-49 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6138Moravek VlastaKus sopotnice7601:22:17107,79
2MB10170Lachnit HonzaTJ Liga 100 olomouc8001:27:0696,53
3MB11116Jakeš MilošSkialp DM , RunSport team7201:27:2895,68
4MB1495Turek MartinAC Sparta Praha8001:29:2691,08
5MB26100Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:42:2760,68
6MB28140Šimek PetrŘetůvka7701:43:4757,56
7MB29162Handl TomášTj Liga 100 Olomouc7501:44:1756,39
8MB33135Žák PavelPolice8001:45:0554,53
9MB3899Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:46:1951,64
10MB44129Proszak SebastianKłodzko przyTwierdza Bieganie7201:51:4139,11
11MB45184Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:51:4239,07
12MB50118Mach MartinOCR RUNS Šumperk7401:55:0231,28
13MB51152Dubský RomanPřibyslav7801:55:0431,20
14MB59147Pražák TomášJiskra Hylváty7102:00:2118,86
15MB60156Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7902:00:3018,51
16MB63119Švanda JiříHeřmanice7702:02:2414,07
17MB65154Reczuch AndrzejDYWIZJON 1027602:04:0010,34
18MB66101Němec RadekLitomyšl7702:04:309,17
19MB69163Částečka RomanSDH Hrabůvka7302:08:263,00
20MB70187Jakoubek BohumilSokol Květnice7602:08:303,00
21MB74102Sopek TomasHradec Králové7602:11:393,00
22MB83181Šimek VladimírDOLS Šumperk7502:28:573,00
Muži C 50-59 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC20105Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6601:37:35106,39
2MC23149Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:40:07101,37
3MC3198Čiperka RadekSK Radvanice6401:44:4392,24
4MC35179Mrklovský PetrREV58 NovýJičín6601:45:5789,79
5MC47136Číhař TomášChvojenec7001:51:5977,82
6MC48145Sedláček GambaAuto Gamba6901:52:5376,04
7MC49188Karlík MichalLOKO Trutnov6401:54:2972,86
8MC52125Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:55:1071,51
9MC54132Vanta JosefTriclub Dobruška6201:56:1869,26
10MC72134Otevřel FrantišekČeský Těšín6202:09:3143,04
11MC77104Čížek PavelJSR TÝM6402:14:2433,35
Muži D 60-69 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD42151Procházka JanT.O. Mňouci Brno6001:51:03128,09
2MD6196Šolc VítězslavBKL Machov5702:01:39111,68
3MD87173Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:34:5360,23
Muži E 70 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18174Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:35:45109,22
2ZA22143Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:39:58100,82
3ZA34120Trojáková MartinaRovensko9001:45:2589,96
4ZA40176Běloušková KristinaProseč8901:50:4579,33
5ZA67126Weissová Gabrielaa9102:04:3951,64
6ZA79166Podmolíková LucieSušice8802:24:4411,62
Ženy B 35-44 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13169Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:28:14130,06
2ZB3294Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:45:0497,64
3ZB57183Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:58:1372,31
4ZB68141Hornychová MarieSki Police n. D.8002:07:1654,88
5ZB75180Moravkova DanaKus sopotnice8102:12:0445,63
6ZB80157Kotlářová JindřiškaPotštejn8402:26:4617,32
7ZB85128Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE7802:30:489,55
Ženy C 45-54 let (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC46103Mikulecká MarcelaRUN Sport team7301:51:56111,89
2ZC53131Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:56:14104,66
3ZC71168Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:08:5183,46
4ZC82122Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7402:28:1050,99
5ZC83172Krčová MartinaKBS Šumperk7202:28:5749,68
Ženy D 55 let a starší (trať 14,1 km, 1050 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD76182Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6402:13:15113,08
2ZD86155Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5202:31:5486,92
Trať 14,1 km, 1050 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9501:14:47106,07
2MA2130Hübl RadekRunSport Team8801:17:4498,42
3MA3133Otevřel VítColumbia Montrail8801:18:5195,52
4MA4115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:19:2993,88
5MA5177Borák MartinV12 Team9001:19:4193,36
1MB6138Moravek VlastaKus sopotnice7601:22:17107,79
6MA7175Jor MartinRun sport team8701:23:3083,46
7MA8159Wurst MilanAK Šternberk8201:23:5282,51
8MA997Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9101:25:0079,57
2MB10170Lachnit HonzaTJ Liga 100 olomouc8001:27:0696,53
3MB11116Jakeš MilošSkialp DM , RunSport team7201:27:2895,68
9MA12178Směšný JanV12 team9101:28:0371,66
1ZB13169Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:28:14130,06
4MB1495Turek MartinAC Sparta Praha8001:29:2691,08
10MA15161Peřinka FilipTTT8801:32:0661,16
11MA16142Rucker JakubBonbon Machov8801:32:3260,03
12MA17148Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8701:34:2155,32
1ZA18174Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:35:45109,22
1MJ19167Kovář LukášOB Česká Třebová0101:36:03126,48
1MC20105Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6601:37:35106,39
13MA21186Říha RadekNepípne/Vlašim8901:39:4241,45
2ZA22143Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:39:58100,82
2MC23149Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:40:07101,37
14MA2493Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:41:2636,95
15MA25121Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:42:2334,49
5MB26100Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:42:2760,68
16MA27139Kovařík RadovanHumbuk team8501:42:3833,84
6MB28140Šimek PetrŘetůvka7701:43:4757,56
7MB29162Handl TomášTj Liga 100 Olomouc7501:44:1756,39
17MA30164Klíma LukášOlomouc8401:44:3428,83
3MC3198Čiperka RadekSK Radvanice6401:44:4392,24
2ZB3294Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:45:0497,64
8MB33135Žák PavelPolice8001:45:0554,53
3ZA34120Trojáková MartinaRovensko9001:45:2589,96
4MC35179Mrklovský PetrREV58 NovýJičín6601:45:5789,79
18MA36127Buchtík AlešABND RACING TEAM8201:46:0324,98
2MJ37153Hájek MartinPasivity Žamberk0101:46:07108,29
9MB3899Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:46:1951,64
19MA39158Šejbl Petra8301:50:1114,26
4ZA40176Běloušková KristinaProseč8901:50:4579,33
20MA40160Novák MartinÚstí nad Labem8401:50:4512,79
1MD42151Procházka JanT.O. Mňouci Brno6001:51:03128,09
21MA43185Petr RadekKrálíky8501:51:0611,89
10MB44129Proszak SebastianKłodzko przyTwierdza Bieganie7201:51:4139,11
11MB45184Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:51:4239,07
1ZC46103Mikulecká MarcelaRUN Sport team7301:51:56111,89
5MC47136Číhař TomášChvojenec7001:51:5977,82
6MC48145Sedláček GambaAuto Gamba6901:52:5376,04
7MC49188Karlík MichalLOKO Trutnov6401:54:2972,86
12MB50118Mach MartinOCR RUNS Šumperk7401:55:0231,28
13MB51152Dubský RomanPřibyslav7801:55:0431,20
8MC52125Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:55:1071,51
2ZC53131Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:56:14104,66
9MC54132Vanta JosefTriclub Dobruška6201:56:1869,26
22MA55150Škoda MichalDnes porazim Bohouska8801:56:203,00
23MA56146Pokorný OndřejAC Nusle8801:57:083,00
3ZB57183Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:58:1372,31
24MA58165Paloušek DanBukovany9701:59:333,00
14MB59147Pražák TomášJiskra Hylváty7102:00:2118,86
15MB60156Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7902:00:3018,51
2MD6196Šolc VítězslavBKL Machov5702:01:39111,68
25MA62137Číhar TomášChvojenec0002:01:583,00
16MB63119Švanda JiříHeřmanice7702:02:2414,07
1ZJ64124Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0402:03:22111,63
17MB65154Reczuch AndrzejDYWIZJON 1027602:04:0010,34
18MB66101Němec RadekLitomyšl7702:04:309,17
5ZA67126Weissová Gabrielaa9102:04:3951,64
4ZB68141Hornychová MarieSki Police n. D.8002:07:1654,88
19MB69163Částečka RomanSDH Hrabůvka7302:08:263,00
20MB70187Jakoubek BohumilSokol Květnice7602:08:303,00
3ZC71168Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:08:5183,46
10MC72134Otevřel FrantišekČeský Těšín6202:09:3143,04
3MJ73144Zadina VáclavTřemošnice0402:09:5765,23
21MB74102Sopek TomasHradec Králové7602:11:393,00
5ZB75180Moravkova DanaKus sopotnice8102:12:0445,63
1ZD76182Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6402:13:15113,08
11MC77104Čížek PavelJSR TÝM6402:14:2433,35
2ZJ78123Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0102:18:3688,37
6ZA79166Podmolíková LucieSušice8802:24:4411,62
6ZB80157Kotlářová JindřiškaPotštejn8402:26:4617,32
26MA81117Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9902:27:453,00
4ZC82122Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7402:28:1050,99
5ZC83172Krčová MartinaKBS Šumperk7202:28:5749,68
22MB83181Šimek VladimírDOLS Šumperk7502:28:573,00
7ZB85128Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE7802:30:489,55
2ZD86155Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5202:31:5486,92
3MD87173Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:34:5360,23
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1171Křivohlávek TomášSalomon/Suunto9501:14:47106,07
2MA2130Hübl RadekRunSport Team8801:17:4498,42
3MA3133Otevřel VítColumbia Montrail8801:18:5195,52
4MA4115Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8201:19:2993,88
5MA5177Borák MartinV12 Team9001:19:4193,36
6MB6138Moravek VlastaKus sopotnice7601:22:1786,62
7MA7175Jor MartinRun sport team8701:23:3083,46
8MA8159Wurst MilanAK Šternberk8201:23:5282,51
9MA997Šolc VítězslavBěžecký klub Náchod9101:25:0079,57
10MB10170Lachnit HonzaTJ Liga 100 olomouc8001:27:0674,12
11MB11116Jakeš MilošSkialp DM , RunSport team7201:27:2873,17
12MA12178Směšný JanV12 team9101:28:0371,66
13MB1495Turek MartinAC Sparta Praha8001:29:2668,07
14MA15161Peřinka FilipTTT8801:32:0661,16
15MA16142Rucker JakubBonbon Machov8801:32:3260,03
16MA17148Novotný VojtaL.A.W. Hradec Králové8701:34:2155,32
17MJ19167Kovář LukášOB Česká Třebová0101:36:0350,91
18MC20105Veselý PavelALCATON HSK Horní Rokytnice6601:37:3546,94
19MA21186Říha RadekNepípne/Vlašim8901:39:4241,45
20MC23149Lipenský MartinFORT SMC Ústí nad Orlicí6901:40:0740,37
21MA2493Kavalir JosefSKP Mladá Boleslav8201:41:2636,95
22MA25121Vepřek MartinOCR Runners Šumperk9001:42:2334,49
23MB26100Šesták KarelKasper SWIX Team Trutnov7101:42:2734,32
24MA27139Kovařík RadovanHumbuk team8501:42:3833,84
25MB28140Šimek PetrŘetůvka7701:43:4730,86
26MB29162Handl TomášTj Liga 100 Olomouc7501:44:1729,56
27MA30164Klíma LukášOlomouc8401:44:3428,83
28MC3198Čiperka RadekSK Radvanice6401:44:4328,44
29MB33135Žák PavelPolice8001:45:0527,49
30MC35179Mrklovský PetrREV58 NovýJičín6601:45:5725,24
31MA36127Buchtík AlešABND RACING TEAM8201:46:0324,98
32MJ37153Hájek MartinPasivity Žamberk0101:46:0724,81
33MB3899Vašíček RomanTJ Maratonstav Úpice7401:46:1924,29
34MA39158Šejbl Petra8301:50:1114,26
35MA40160Novák MartinÚstí nad Labem8401:50:4512,79
36MD42151Procházka JanT.O. Mňouci Brno6001:51:0312,02
37MA43185Petr RadekKrálíky8501:51:0611,89
38MB44129Proszak SebastianKłodzko przyTwierdza Bieganie7201:51:4110,37
39MB45184Macko MilanSRTG Česká Třebová7201:51:4210,33
40MC47136Číhař TomášChvojenec7001:51:599,60
41MC48145Sedláček GambaAuto Gamba6901:52:537,26
42MC49188Karlík MichalLOKO Trutnov6401:54:293,11
43MB50118Mach MartinOCR RUNS Šumperk7401:55:023,00
44MB51152Dubský RomanPřibyslav7801:55:043,00
45MC52125Brožek TomášKOB Ústí nad Orlicí6901:55:103,00
46MC54132Vanta JosefTriclub Dobruška6201:56:183,00
47MA55150Škoda MichalDnes porazim Bohouska8801:56:203,00
48MA56146Pokorný OndřejAC Nusle8801:57:083,00
49MA58165Paloušek DanBukovany9701:59:333,00
50MB59147Pražák TomášJiskra Hylváty7102:00:213,00
51MB60156Smrčka StanislavZdraví ve mlýně Choceň7902:00:303,00
52MD6196Šolc VítězslavBKL Machov5702:01:393,00
53MA62137Číhar TomášChvojenec0002:01:583,00
54MB63119Švanda JiříHeřmanice7702:02:243,00
55MB65154Reczuch AndrzejDYWIZJON 1027602:04:003,00
56MB66101Němec RadekLitomyšl7702:04:303,00
57MB69163Částečka RomanSDH Hrabůvka7302:08:263,00
58MB70187Jakoubek BohumilSokol Květnice7602:08:303,00
59MC72134Otevřel FrantišekČeský Těšín6202:09:313,00
60MJ73144Zadina VáclavTřemošnice0402:09:573,00
61MB74102Sopek TomasHradec Králové7602:11:393,00
62MC77104Čížek PavelJSR TÝM6402:14:243,00
63MA81117Šperlich AdamOCR Runners Šumperk9902:27:453,00
64MB83181Šimek VladimírDOLS Šumperk7502:28:573,00
65MD87173Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5802:34:533,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13169Švestková Stružková HanaAK Račí údolí8301:28:14113,56
2ZA18174Veigertová GabrielaSK Slavia Jičín0001:35:4597,68
3ZA22143Beranová AnnaSKI Police nad Metují9101:39:5888,77
4ZB3294Kaniová EliškaTeam LightBIKE8501:45:0477,99
5ZA34120Trojáková MartinaRovensko9001:45:2577,25
6ZA40176Běloušková KristinaProseč8901:50:4565,98
7ZC46103Mikulecká MarcelaRUN Sport team7301:51:5663,48
8ZC53131Kábrtová JitkaSokol Studnice7101:56:1454,39
9ZB57183Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7901:58:1350,20
10ZJ64124Brožková TerezaOK Lokomotiva Pardubice0402:03:2239,32
11ZA67126Weissová Gabrielaa9102:04:3936,61
12ZB68141Hornychová MarieSki Police n. D.8002:07:1631,08
13ZC71168Kovářová AnnaOB Česká Třebová7502:08:5127,73
14ZB75180Moravkova DanaKus sopotnice8102:12:0420,94
15ZD76182Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6402:13:1518,44
16ZJ78123Brožková LucieKOB Ústí nad Orlicí0102:18:367,13
17ZA79166Podmolíková LucieSušice8802:24:443,00
18ZB80157Kotlářová JindřiškaPotštejn8402:26:463,00
19ZC82122Brožková KvětaKOB Ústí nad Orlicí7402:28:103,00
20ZC83172Krčová MartinaKBS Šumperk7202:28:573,00
21ZB85128Homa MartaKŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE7802:30:483,00
22ZD86155Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř5202:31:543,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč