Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Svinnský ISCAREX kros

7.8.2020, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Svinnský ISCAREX kros
  • datum konání: 7.8.2020
  • zobrazeno již 1178x
  • místo konání: Obec Svinná (u České Třebové) - Šimůnkovo
  • GPS: 49.8978539N, 16.3949147E
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Svinná u České Třebové
od 17:00 hodin

Přihlášky

online za zlevněné startovné nebo na místě v den závodu od 16:00 hodin

Startovné

150 Kč - dospělí (při online přihlášení do 5. 8. 2020)
200 Kč - dospělí (na místě)
50 Kč - mládež (při online přihlášení do 5. 8. 2020)
60 Kč - mládež (na místě)
150 Kč - příchozí (lidový běh - 2,7 km)
nejmladší děti - r. 2013 a mladší - ZDARMA

Popis tratě

délka: 5,4 km a méne
povrch: terén

mapka príjezdu:


mapka areálu:


mapka areálu - trasy pro mládež:


Vyhlášené kategorie a casový porad

Prezentace - nejdéle 10 min. před startem kat. od 16:00
Chlapci a děvčata 2013 a mladší 60 m 17:00
Nejmladší žáci a žákyně I 2011-2012 200 m 17:15
Nejmladší žáci a žákyně II 2009-2010 450 m 17:25
Mladší žáci a žákyně 2007-2008 900 m 17:45
Starší žáci a žákyně 2005-2006 1800 m 18:00
Vyhlášení dětských kategorií 18:15
Junioři a juniorky 2001 a mladší 5 400 m 19:00
Ženy - A 1986-2000 5 400 m 19:00
Ženy - B 1976-1985 5 400 m 19:00
Ženy - C 1966-1975 5 400 m 19:00
Ženy - D 1965 a starší 5 400 m 19:00
Muži - A 1981-2000 5 400 m 19:00
Muži - B 1971-1980 5 400 m 19:00
Muži - C 1961-1970 5 400 m 19:00
Muži - D 1951-1960 5 400 m 19:00
Muži - E 1950 a starší 5 400 m 19:00
Příchozí - muži věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Příchozí - ženy věkově neomezeno 2 700 m 19:00
Vyhlášení hlavního závodu 20:00
Losování tomboly 20:30

Ceny pro vítěze

Ceny v kategoriích dle možností pořadatele.
Absolutní vítězka a vítěz hlavního závodu obdrží poháry z dílny českotřebovského výtvarníka Jakuba Šicha.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek
tel. 603 513 707

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Přehled registrovaných závodníků na tento závod

  • Registrace otevřena do 5.8.2020

Děvčata

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
12Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou2013CZEZaplaceno
24Menclová ŠárkaT.J.Sokol Hradec Králové2013CZEZaplaceno
41Kubešová JohankaSvinná2017CZEZaplaceno
50Preislerová Viola ŽofieISCAREX junior team Česká Třebová2014CZEZaplaceno

Nejmladší žáci I

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
Štancl ŠtěpánSkiklub Deštné v Orlických horách2012CZE00000733

Nejmladší žákyně I

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
25Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun 2011CZEZaplaceno
34Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl2011CZEZaplaceno

Nejmladší žáci II

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
37Rybička DominikISCAREX junior team Česká Třebová2009CZEZaplaceno
Štancl RomanSkiklub Deštné v Orlických horách2010CZE00000732

Nejmladší žákyně II

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
6Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová2010CZEZaplaceno
14Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová2009CZEZaplaceno
29Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou2010CZEZaplaceno

Mladší žáci

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
28Brychta JakubCerekvice nad Loučnou2008CZEZaplaceno
33Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl2007CZEZaplaceno
Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová2007CZE00000734

Mladší žákyně

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
26Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun 2007CZEZaplaceno
Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová2007CZE00000727

Starší žákyně

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
11Hejlová KateřinaISCAREX junior team Česká Třebová2006CZEZaplaceno
15Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová2006CZEZaplaceno

Junioři

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
1Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová2003CZEZaplaceno
9Vacek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí 2004CZEZaplaceno
16Borek ViktorBrzdy Horní Čermná2004CZEZaplaceno
38Kovář LukášOB Česká Třebová2001CZEZaplaceno

Juniorky

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
5Dvořáková EmaISCAREX Česká Třebová2004CZEZaplaceno
30Janíčková PatricieVenc tým Ústí nad Orlicí2002CZEZaplaceno
31Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí 2002CZEZaplaceno
36Kovářová JanaŘetůvka2002CZEZaplaceno

Muži A

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
8Tlapák JaroslavISCAREX Česká Třebová1987CZEZaplaceno
21Kyral JiříÚstí nad Orlicí1991CZEZaplaceno
22Opletal Jakubnení1994CZEZaplaceno
24Živný Marek3D Fitness Race Team1991CZEZaplaceno
Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 1999CZE00000738
Záveský FilipIscarex Česká Třebová1993CZE00000729
Záveský JanOrel Česká Třebová1995CZE00000737

Muži B

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
4Dvořák PavelČeská Třebová1975CZEZaplaceno
18Šimek Petr Řetůvka1977CZEZaplaceno
23Kalousek JanMalšovice1971CZEZaplaceno
27Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk1972CZEZaplaceno
32Kyncl TomášBrojleři Česká Třebová1980CZEZaplaceno
35Němec RadekLitomyšl1977CZEZaplaceno

Muži C

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
2Vacek MartinISCAREX Česká Třebová1969CZEZaplaceno
17Borek PetrBrzdy Horní Čermná1970CZEZaplaceno
19Sedláček RomanSBR TRI-TEAM Litomyšl1964CZEZaplaceno

Muži D

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
3Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová1953CZEZaplaceno
7Ráb PavelČ.Třebová1952CZEZaplaceno
20Grätz LuděkÚstí nad Orlicí1958CZEZaplaceno
Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM1959CZE00000736

Muži E

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
10Merta Jaroslav ISCAREX Česká Třebová1935CZEZaplaceno
Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná1948CZE00000728

Ženy B

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
40Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová1978CZEZaplaceno
Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová1984CZE00000730

Ženy C

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
39Hájková Ludmila OB Česká Třebová 1975CZEZaplaceno
47Krátká AnnaHvězda Pardubice1969CZEZaplaceno

Ženy D

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
13Nechvílová MiroslavaAC Choceň1960CZEZaplaceno

Příchozí - muži

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
152Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová1975CZE00000687

Příchozí - ženy

ČísloPříjmení a jménoTeamRočníkStátSymbol
151Hlaváčková PavlaÚstí nad Orlicí1992CZEZaplaceno
153Brychtová RomanaCerekvice nad Loučnou1979CZEZaplaceno


Statistika
  • Celkem přihlášeno 57 závodníků.

Odkaz na registraci a sociální sítě

Výsledky závodu

Ještě nejsou k dispozici :(

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód