Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická Cross Country

17.3.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická Cross Country
  • datum konání: 17.3.2019
  • zobrazeno již 229x
  • pořadatel: AC PArdubice

Sociální sítě

Místo konání

Pardubické závodiště - Agrofert Park
dětské kategorie od 9:30 hodin
hlavní závod ve 12:00 hodin

Přihlášky

online ZDE (do 15.3. 2019 19:00)
nebo na místě od 8:15 hodin

Startovné

mládežnické kategorie - 50 Kč
Běh rodičů a dětí - 0 Kč
Fit běh a hlavní závod - 150 kč

Popis tratě

Délka: 10 km a méně
travnaté a zpevněné cesty, překážky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

tel. 777 571 106, 604 97 49 88 Propozice závodu ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125

Statistika závodu Velká Pardubická Cross Country

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 125

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krunka Kamil862
Brožek Radmil542

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:35:41-
2MA2142Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:36:10-
3MA328Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:38:16-
4MA48Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:24-
5MA520Jukl LukášPardubice9900:41:52-
6MA668Vokolek MichalAC Pardubice7200:43:02-
7MA7148Kozák OndřejVysoké Mýto8800:43:06-
8MA826Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6700:43:59-
9MA957Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:44:12-
10MA1011Hach Lukᚊtefko Running Team8400:44:52-
11MA1123Klimpl ZdeněkSparťan Pardubice9700:44:59-
12MA1242Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:45:17-
13MA1367Vaňura OndřejSokol Běrunice8100:46:19-
14MA1463Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:46:32-
15MA154Bláhovec JiříBěžíme.cz9200:46:45-
16MA1662Tomášek MichalMaleč tým8800:47:02-
17MA173Bláha MilanAF Křovice5700:47:11-
18MA1852Slabý JanTvoje máma9000:47:31-
19MA1959Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:59-
20MA2047Pipek JanSK Babice8200:48:15-
21MA219Fišer DavidTvoje máma8000:49:32-
22MA225Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:19-
23MA2348Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:50:44-
24MA2413Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:51:45-
25MA2564Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:55-
26MA2639Moka MichalKRB Chrudim7900:53:49-
27MA2719Jonáš RadekSK Srch7600:53:58-
28MA2869Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:55:08-
29MA292Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:57:24-
30MA3025Kopik TomaszPoland7500:57:33-
31MA31146Bednář JosefSK Počaply5000:58:31-
32MA3229Kresta RomanOrel Židenice6501:00:52-
33MA3331Kubias OndřejPardubice7401:01:25-
34MA3446Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:02:21-
35MA3517Jedlička JiříDL Pardubice7301:02:51-
36MA3624Kolovrátník JiříJIROUS7701:03:17-
37MA37153Strejček JiříPraha8301:13:34-
Ženy (trať 6,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA175Fenclová MartaAC Pardubice7600:28:38-
2ZA2147Tezcan IvanaMaratonstav Úpice8100:29:51-
3ZA3100Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:28-
4ZA4102Neradová SylvaMozarťák0000:33:39-
4ZA494Kudrnová AnnaSK Babice8600:33:39-
6ZA699Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:23-
7ZA778Hájková HanaCafe Bajer8800:34:35-
8ZA888Klapalová ZuzanaPecinda9000:34:37-
9ZA9149Formánková TerezaHolice v Čechách9900:35:58-
10ZA10150Juklová KateřinaPardubice9600:36:37-
11ZA1183Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:37:16-
12ZA1287Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:38:15-
13ZA1389Klimplová AlenaFC Pardubice9300:39:33-
14ZA14108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:06-
15ZA1571Cinková JitkaAC Pardubice6800:40:24-
16ZA1670Benedová LenkaSK Srch8500:41:48-
17ZA1791Kratochvílová JitkaKraťáci7400:41:51-
18ZA1895Kosíková LenkaVotice Team9400:42:08-
19ZA19110Shejbalová JanaRUN magazine team9100:42:49-
Fit běh (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1145Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:12:25-
2P2140Richter LukášPsinek8200:14:28-
3P365Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:03-
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P1145Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:12:25-
2P2140Richter LukášPsinek8200:14:28-
3P365Vacek MichalISCAREX Junior team Česká Třebová0400:15:03-
Trať 6,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA175Fenclová MartaAC Pardubice7600:28:38-
2ZA2147Tezcan IvanaMaratonstav Úpice8100:29:51-
3ZA3100Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:28-
4ZA4102Neradová SylvaMozarťák0000:33:39-
4ZA494Kudrnová AnnaSK Babice8600:33:39-
6ZA699Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:34:23-
7ZA778Hájková HanaCafe Bajer8800:34:35-
8ZA888Klapalová ZuzanaPecinda9000:34:37-
9ZA9149Formánková TerezaHolice v Čechách9900:35:58-
10ZA10150Juklová KateřinaPardubice9600:36:37-
11ZA1183Chlubnová ZdeňkaPardubice6200:37:16-
12ZA1287Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:38:15-
13ZA1389Klimplová AlenaFC Pardubice9300:39:33-
14ZA14108Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:40:06-
15ZA1571Cinková JitkaAC Pardubice6800:40:24-
16ZA1670Benedová LenkaSK Srch8500:41:48-
17ZA1791Kratochvílová JitkaKraťáci7400:41:51-
18ZA1895Kosíková LenkaVotice Team9400:42:08-
19ZA19110Shejbalová JanaRUN magazine team9100:42:49-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA130Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:35:41-
2MA2142Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:36:10-
3MA328Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:38:16-
4MA48Dufka VladislavČervený Kostelec9100:41:24-
5MA520Jukl LukášPardubice9900:41:52-
6MA668Vokolek MichalAC Pardubice7200:43:02-
7MA7148Kozák OndřejVysoké Mýto8800:43:06-
8MA826Koutník LumírA.O. Spartak Vrchlabí6700:43:59-
9MA957Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:44:12-
10MA1011Hach Lukᚊtefko Running Team8400:44:52-
11MA1123Klimpl ZdeněkSparťan Pardubice9700:44:59-
12MA1242Ožana VáclavAO Nové Město na Moravě6400:45:17-
13MA1367Vaňura OndřejSokol Běrunice8100:46:19-
14MA1463Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM5900:46:32-
15MA154Bláhovec JiříBěžíme.cz9200:46:45-
16MA1662Tomášek MichalMaleč tým8800:47:02-
17MA173Bláha MilanAF Křovice5700:47:11-
18MA1852Slabý JanTvoje máma9000:47:31-
19MA1959Šolc VítězslavBKL Machov5700:47:59-
20MA2047Pipek JanSK Babice8200:48:15-
21MA219Fišer DavidTvoje máma8000:49:32-
22MA225Brožek RadmilKRB Chrudim5400:50:19-
23MA2348Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5000:50:44-
24MA2413Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:51:45-
25MA2564Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:55-
26MA2639Moka MichalKRB Chrudim7900:53:49-
27MA2719Jonáš RadekSK Srch7600:53:58-
28MA2869Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:55:08-
29MA292Bílý ZdeněkHvězda Pardubice5900:57:24-
30MA3025Kopik TomaszPoland7500:57:33-
31MA31146Bednář JosefSK Počaply5000:58:31-
32MA3229Kresta RomanOrel Židenice6501:00:52-
33MA3331Kubias OndřejPardubice7401:01:25-
34MA3446Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:02:21-
35MA3517Jedlička JiříDL Pardubice7301:02:51-
36MA3624Kolovrátník JiříJIROUS7701:03:17-
37MA37153Strejček JiříPraha8301:13:34-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód