Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čertovský běh

7.12.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 7.12.2019
  • zobrazeno již 668x
  • místo konání: Damníkov
  • GPS: 49.87144N, 16.57082E
  • pořadatel: TJ Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

na místě od 9:00 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Gloser
Tel. 608 570 123

E-mailová adresa

milan.gloser@tiscali.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.12.2020Čertovský běh-
1.12.2018Čertovský běh80
2.12.2017Čertovský běh76
3.12.2016Čertovský běh90
5.12.2015Čertovský běh94
6.12.2014Čertovský běh83
7.12.2013Čertovský běh72
8.12.2012Čertovský běh v Damníkově85
3.12.2011Čertovský běh103
4.12.2010Čertovský běh Damníkov73
5.12.2009Čertovský běh109
6.12.2008Čertovský běh88
1.12.2007Čertovský běh v Damníkově93
2.12.2006Čertovský běh, Damníkov93
3.12.2005Čertovský běh v Damníkově64
4.12.2004Čertovský běh, 21. ročník64
6.12.2003Čertovský běh, 20. ročník62
7.12.200219. ročník, Čertovský běh, Damníkov67
8.12.200118. ročník, Čertovský běh Damníkov53
2.12.2000Čertovský běh, 17. ročník63
4.12.1999Čertovský běh, 16. ročník47

Statistika závodu Čertovský běh

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1559

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4620
Ptáček Ondřej8917
Vacek Martin6917
Stránský Aleš6017
Šebek Michal8417
Keprtová Miloslava4817
Krupička Miroslav5316
Doleček Josef7914
Červ Miloslav5014
Švec Miroslav5214
Šafář Jaroslav5114
Svatoš Otakar3414
Nechvíl Petr9112
Jirásková Eva6412
Šimůnek Jan4912
Král Jindřich7312
Krsek Miroslav4912
Štyndl Miroslav5712
Šimůnek Jan8212
Sejkorová Lenka6311
Dušková Lenka8011
Šimůnková Pavla7710
Bielčik Jindřich4010
Ptáček Jakub969
Bielčik Petr719
Mertová Michaela769
Kubišta Oto539
Kačerovský Michal699
Ptáček František919
Vítek Miroslav728
Sedláček Roman648
Kopecký Jan908
Wendlig Miroslav538
Borek Petr708
Ráb Pavel528
Ptáček Josef878
Dobšíček Pavel808
Živný Marek918
Řemínek Matěj868
Krňávek Vojtěch548
Horáček Michal758
Ehrig Rudolf487
Sontáková Lenka917
Scheuer Jan667
Stránská Michaela977
Buriánek Roman657
Šembera Petr517
Kovář Jáchym967
Šimůnková Zdena587
Pilgr Luděk767

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ38Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě0400:15:42105,15
2MJ41Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:15:52103,04
3MJ878Kovář LukášOB Česká Třebová0100:16:4691,82
4MJ1193Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:17:1486,00
5MJ1244Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:17:2184,57
6MJ1868Vetchý KryštofISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:5677,43
7MJ2424Bukáček MarekAtletika Polička0400:18:5664,97
8MJ3538Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:19:5452,97
9MJ4173Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:20:1648,35
10MJ4381Šípek MatějTJ Damníkov0200:20:2546,51
11MJ5282Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:1536,12
12MJ5580Hájek DominikOB Česká Třebová0600:21:2135,00
13MJ5751Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:21:3332,52
14MJ684Hubený Vojtěchneregistrován0400:23:2110,02
Juniorky 19 let a mladší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3149Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:19:39104,03
2ZJ3469Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:19:49102,39
3ZJ4611Horáková AdélaTJ Nové Město na Moravě0500:20:4293,58
4ZJ5926Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:22:0180,43
5ZJ6050Janíčková PatricieVýprachtice0200:22:0479,93
6ZJ6410Černá HanaTJ Nové Město na Moravě0500:22:2476,60
7ZJ7112Oravcová LeontýnaTJ Nové Město na Moravě0500:24:2356,80
8ZJ7979Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:26:0440,06
9ZJ8589Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:0210,52
10ZJ8955Zemanová Grétaneregistrována0800:31:023,00
11ZJ9125Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:32:033,00
12ZJ9313Dubravová MichaelaDamníkov1100:37:053,00
13ZJ9560Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:37:113,00
Muži A 20-39 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Kovář JáchymMizuno team9600:13:42129,79
2MA1040Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:17:0587,56
3MA1337Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:2982,65
4MA1454Telecký Josef-8200:17:3880,85
5MA157Kosuciński SlawomirLoko Trutnov8100:17:4180,18
6MA2039Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:18:2072,08
7MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:4367,31
8MA2765Volos SerhiyDamníkov8000:19:1460,97
9MA2994Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:19:3656,43
10MA3628Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:19:5752,08
11MA4087Štochl PavelSokol Luková8500:20:1448,53
12MA4867Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:5041,09
13MA6796Launer MartinTrpík8000:23:209,90
14MA8375Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná8400:28:183,00
15MA9457Klusoň OldřichDannyho smečka8000:37:103,00
Muži B 40-49 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:08108,45
2MB522Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:0296,99
3MB661Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:16:1494,56
4MB1615Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:5373,54
5MB1766Dejdar MiroslavTřebovice7200:17:5473,35
6MB1972Malátek AntonínPardubice7700:18:0471,36
7MB2231Šimek PetrŘetůvka7700:18:4063,70
8MB2564Macko MilanPeklo ČT7200:19:0957,54
9MB2659Sirový AlešBike Club Svitavy7000:19:0957,50
10MB3085Kalousek JanMalšovice7100:19:3951,29
11MB3252Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:4150,91
12MB3347Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:19:4450,15
13MB4791Polák TomášP.V.O.7200:20:4337,82
14MB4992Gregora ZdenekLanškroun7300:20:5535,23
15MB5345Kolda JiříOpatov7300:21:1630,73
16MB8190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:523,00
17MB8253Zelinka MichalSTG Svitavy7300:26:583,00
Muži C 50-59 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC719Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:18111,40
2MC921Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:55104,18
3MC2136Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:18:3884,42
4MC2884Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:2275,83
5MC4430Hruban JanČeská Třebová6600:20:2763,39
6MC5676Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:21:2851,60
Muži D 60 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3948Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:20:08103,62
2MD4258Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:22101,30
3MD5014Ráb PavelSokol Parník5200:21:0095,08
4MD5120Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:1392,98
5MD7427Krumer MiroslavMK Ostrov4900:24:40135,31
6MD7686Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:4149,51
7MD7771Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:5047,93
8MD7841Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:5647,07
9MD8477Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:5218,36
10MD8643Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:29:1015,48
11MD8723Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:2113,69
12MD903Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:1491,39
13MD9229Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:5773,30
Ženy A 20-34 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3742Klímová IvanaAtletika Polička8700:20:05115,96
2ZA6395Launerová EliškaLuková Fit8900:22:1596,01
3ZA6683Hronová MarkétaObec Čistá9000:23:0888,03
4ZA7234Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:3075,39
5ZA7316Rábová MartinaČeská Třebová9200:24:3974,09
Ženy B 35 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3832Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:20:06105,23
2ZB459Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:20:30101,29
3ZB5446Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1893,48
4ZB5874Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:5887,03
5ZB615Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:22:13109,25
6ZB6263Sklenářová EvaLetohrad8100:22:1484,48
7ZB6570Celá Jaromíraneregistrována7900:22:3181,72
8ZB6933Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:5095,44
9ZB7062Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:5195,30
10ZB756Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:1583,24
11ZB8088Švecová VěraDamníkov7800:26:4740,35
12ZB8856Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:31:013,00
13ZB9635Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:37:11100,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Kovář JáchymMizuno team9600:13:42129,79
1MB22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:08108,45
1MJ38Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě0400:15:42105,15
2MJ41Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:15:52103,04
2MB522Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:0296,99
3MB661Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:16:1494,56
1MC719Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:18111,40
3MJ878Kovář LukášOB Česká Třebová0100:16:4691,82
2MC921Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:55104,18
2MA1040Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:17:0587,56
4MJ1193Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:17:1486,00
5MJ1244Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:17:2184,57
3MA1337Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:2982,65
4MA1454Telecký Josef-8200:17:3880,85
5MA157Kosuciński SlawomirLoko Trutnov8100:17:4180,18
4MB1615Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:5373,54
5MB1766Dejdar MiroslavTřebovice7200:17:5473,35
6MJ1868Vetchý KryštofISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:5677,43
6MB1972Malátek AntonínPardubice7700:18:0471,36
6MA2039Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:18:2072,08
3MC2136Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:18:3884,42
7MB2231Šimek PetrŘetůvka7700:18:4063,70
7MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:4367,31
7MJ2424Bukáček MarekAtletika Polička0400:18:5664,97
8MB2564Macko MilanPeklo ČT7200:19:0957,54
9MB2659Sirový AlešBike Club Svitavy7000:19:0957,50
8MA2765Volos SerhiyDamníkov8000:19:1460,97
4MC2884Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:2275,83
9MA2994Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:19:3656,43
10MB3085Kalousek JanMalšovice7100:19:3951,29
1ZJ3149Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:19:39104,03
11MB3252Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:4150,91
12MB3347Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:19:4450,15
2ZJ3469Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:19:49102,39
8MJ3538Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:19:5452,97
10MA3628Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:19:5752,08
1ZA3742Klímová IvanaAtletika Polička8700:20:05115,96
1ZB3832Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:20:06105,23
1MD3948Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:20:08103,62
11MA4087Štochl PavelSokol Luková8500:20:1448,53
9MJ4173Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:20:1648,35
2MD4258Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:22101,30
10MJ4381Šípek MatějTJ Damníkov0200:20:2546,51
5MC4430Hruban JanČeská Třebová6600:20:2763,39
2ZB459Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:20:30101,29
3ZJ4611Horáková AdélaTJ Nové Město na Moravě0500:20:4293,58
13MB4791Polák TomášP.V.O.7200:20:4337,82
12MA4867Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:5041,09
14MB4992Gregora ZdenekLanškroun7300:20:5535,23
3MD5014Ráb PavelSokol Parník5200:21:0095,08
4MD5120Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:1392,98
11MJ5282Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:1536,12
15MB5345Kolda JiříOpatov7300:21:1630,73
3ZB5446Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1893,48
12MJ5580Hájek DominikOB Česká Třebová0600:21:2135,00
6MC5676Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:21:2851,60
13MJ5751Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:21:3332,52
4ZB5874Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:5887,03
4ZJ5926Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:22:0180,43
5ZJ6050Janíčková PatricieVýprachtice0200:22:0479,93
5ZB615Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:22:13109,25
6ZB6263Sklenářová EvaLetohrad8100:22:1484,48
2ZA6395Launerová EliškaLuková Fit8900:22:1596,01
6ZJ6410Černá HanaTJ Nové Město na Moravě0500:22:2476,60
7ZB6570Celá Jaromíraneregistrována7900:22:3181,72
3ZA6683Hronová MarkétaObec Čistá9000:23:0888,03
13MA6796Launer MartinTrpík8000:23:209,90
14MJ684Hubený Vojtěchneregistrován0400:23:2110,02
8ZB6933Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:5095,44
9ZB7062Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:5195,30
7ZJ7112Oravcová LeontýnaTJ Nové Město na Moravě0500:24:2356,80
4ZA7234Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:3075,39
5ZA7316Rábová MartinaČeská Třebová9200:24:3974,09
5MD7427Krumer MiroslavMK Ostrov4900:24:40135,31
10ZB756Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:1583,24
6MD7686Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:4149,51
7MD7771Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:5047,93
8MD7841Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:5647,07
8ZJ7979Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:26:0440,06
11ZB8088Švecová VěraDamníkov7800:26:4740,35
16MB8190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:523,00
17MB8253Zelinka MichalSTG Svitavy7300:26:583,00
14MA8375Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná8400:28:183,00
9MD8477Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:5218,36
9ZJ8589Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:0210,52
10MD8643Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:29:1015,48
11MD8723Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:2113,69
12ZB8856Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:31:013,00
10ZJ8955Zemanová Grétaneregistrována0800:31:023,00
12MD903Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:1491,39
11ZJ9125Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:32:033,00
13MD9229Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:5773,30
12ZJ9313Dubravová MichaelaDamníkov1100:37:053,00
15MA9457Klusoň OldřichDannyho smečka8000:37:103,00
13ZJ9560Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:37:113,00
13ZB9635Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:37:11100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Kovář JáchymMizuno team9600:13:42115,47
2MB22Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:15:0896,08
3MJ38Jirků AdamTJ Nové Město na Moravě0400:15:4288,46
4MJ41Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:15:5286,17
5MB522Fliedr TomášF-BIKE KLUB Sádek u Poličky7600:16:0283,87
6MB661Vítek MiroslavVencl Tým Ústí nad Orlicí7200:16:1481,29
7MC719Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:1880,37
8MJ878Kovář LukášOB Česká Třebová0100:16:4673,99
9MC921Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:5571,96
10MA1040Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:17:0569,69
11MJ1193Gregora FilipVencl tým Ústí nad Orlicí0200:17:1467,67
12MJ1244Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:17:2166,12
13MA1337Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:17:2964,37
14MA1454Telecký Josef-8200:17:3862,41
15MA157Kosuciński SlawomirLoko Trutnov8100:17:4161,69
16MB1615Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:17:5358,91
17MB1766Dejdar MiroslavTřebovice7200:17:5458,71
18MJ1868Vetchý KryštofISCAREX Junior team Česká Třebová0400:17:5658,37
19MB1972Malátek AntonínPardubice7700:18:0456,59
20MA2039Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:18:2052,91
21MC2136Sedláček RomanSBR Tri- team Litomyšl6400:18:3848,95
22MB2231Šimek PetrŘetůvka7700:18:4048,44
23MA2317Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:4347,74
24MJ2424Bukáček MarekAtletika Polička0400:18:5644,84
25MB2564Macko MilanPeklo ČT7200:19:0941,87
26MB2659Sirový AlešBike Club Svitavy7000:19:0941,83
27MA2765Volos SerhiyDamníkov8000:19:1440,86
28MC2884Scheuer JanActivity Lanškroun6600:19:2238,95
29MA2994Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:19:3635,94
30MB3085Kalousek JanMalšovice7100:19:3935,22
31MB3252Vacek JiříDlouhá Třebová7700:19:4134,82
32MB3347Bočkaj CarlosSRTG Česká Třebová7200:19:4434,01
33MJ3538Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:19:5431,81
34MA3628Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:19:5731,22
35MD3948Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:20:0828,68
36MA4087Štochl PavelSokol Luková8500:20:1427,38
37MJ4173Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:20:1626,80
38MD4258Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:20:2225,47
39MJ4381Šípek MatějTJ Damníkov0200:20:2524,80
40MC4430Hruban JanČeská Třebová6600:20:2724,46
41MB4791Polák TomášP.V.O.7200:20:4320,89
42MA4867Ptáček OndřejAnenská Studánka8900:20:5019,31
43MB4992Gregora ZdenekLanškroun7300:20:5518,12
44MD5014Ráb PavelSokol Parník5200:21:0016,89
45MD5120Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:1313,99
46MJ5282Doleček OndřejSokol Damníkov0200:21:1513,52
47MB5345Kolda JiříOpatov7300:21:1613,34
48MJ5580Hájek DominikOB Česká Třebová0600:21:2112,30
49MC5676Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:21:2810,73
50MJ5751Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:21:339,61
51MA6796Launer MartinTrpík8000:23:203,00
52MJ684Hubený Vojtěchneregistrován0400:23:213,00
53MD7427Krumer MiroslavMK Ostrov4900:24:403,00
54MD7686Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:25:413,00
55MD7771Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:25:503,00
56MD7841Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:25:563,00
57MB8190Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:523,00
58MB8253Zelinka MichalSTG Svitavy7300:26:583,00
59MA8375Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná8400:28:183,00
60MD8477Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:523,00
61MD8643Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:29:103,00
62MD8723Červ MiloslavAtletika Polička5000:29:213,00
63MD903Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:31:143,00
64MD9229Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:33:573,00
65MA9457Klusoň OldřichDannyho smečka8000:37:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ3149Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:19:39101,98
2ZJ3469Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:19:49100,32
3ZA3742Klímová IvanaAtletika Polička8700:20:0597,70
4ZB3832Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:20:0697,55
5ZB459Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:20:3093,45
6ZJ4611Horáková AdélaTJ Nové Město na Moravě0500:20:4291,42
7ZB5446Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:21:1885,34
8ZB5874Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:5878,63
9ZJ5926Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team Česká Třebová0500:22:0178,13
10ZJ6050Janíčková PatricieVýprachtice0200:22:0477,62
11ZB615Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:22:1376,11
12ZB6263Sklenářová EvaLetohrad8100:22:1475,98
13ZA6395Launerová EliškaLuková Fit8900:22:1575,76
14ZJ6410Černá HanaTJ Nové Město na Moravě0500:22:2474,27
15ZB6570Celá Jaromíraneregistrována7900:22:3173,11
16ZA6683Hronová MarkétaObec Čistá9000:23:0866,99
17ZB6933Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:23:5059,90
18ZB7062Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:5159,73
19ZJ7112Oravcová LeontýnaTJ Nové Město na Moravě0500:24:2354,26
20ZA7234Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:24:3053,10
21ZA7316Rábová MartinaČeská Třebová9200:24:3951,67
22ZB756Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:25:1545,57
23ZJ7979Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:26:0437,34
24ZB8088Švecová VěraDamníkov7800:26:4730,10
25ZJ8589Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:29:027,49
26ZB8856Zemanová GabrielaMoravská Třebová7500:31:013,00
27ZJ8955Zemanová Grétaneregistrována0800:31:023,00
28ZJ9125Hermanová EliškaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0500:32:033,00
29ZJ9313Dubravová MichaelaDamníkov1100:37:053,00
30ZJ9560Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:37:113,00
31ZB9635Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6600:37:113,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Super!
martis291

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód