Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Výprachtice - Buková hora

31.8.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Výprachtice - Buková hora
  • datum konání: 31.8.2019
  • zobrazeno již 788x
  • místo konání: Výprachtice
  • GPS: 49.9872794N, 16.6632167E
  • pořadatel: Tomáš Daněk

Sociální sítě

Místo konání

Výprachtice, školní hřiště
děti a mládež od 9:00 hodin
start hlavního závodu v 11:00 hodin

Přihlášky

od 7:30 do 10:45 (děti a mládež do 8:45) hodin v budově ZŠ Výprachtice

Startovné

80 Kč - dospělí
40 Kč - děti a mládež

Popis tratě

Délka: 7 km
Převýšení: 373 m
lesní a horské cesty (děti a mládež různé trasy dle věku)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Tomáš Daněk, Ph.D.
tel. 774 114 421 Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

danek.tomas@post.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.2020Výprachtice - Buková hora-
26.8.2018Výprachtice - Buková hora131
26.8.2017Výprachtice - Buková hora127
27.8.2016Výprachtice - Buková hora57
4.9.2010Výprachtice - Buková hora85
5.9.2009Výprachtice - Buková hora115
30.8.2008Výprachtice - Buková hora104
1.9.2007Výprachtice - Buková hora83
2.9.2006Výprachtice - Buková hora72
3.9.2005Výprachtice - Buková hora92
4.9.2004Výprachtice - Buková hora65
6.9.2003Výprachtice - Buková hora78
7.9.2002Výprachtice - Buková hora97
1.9.2001Výprachtice - Buková hora90
2.9.2000Výprachtice - Buková hora102
4.9.1999Výprachtice - Buková Hora115
5.9.1998Výprachtice - Bukova hora92
13.9.1997Výprachtice - Buková hora82
7.9.1996Výprachtice - Buková hora46
2.9.1995Výprachtice - Buková hora69
3.9.1994Výprachtice - Buková hora44
4.9.1993Výprachtice - Buková hora24
5.9.1992Výprachtice - Buková hora40
7.9.1991Výprachtice - Buková hora42
3.10.1990Vyprachtice - Buková Hora37

Statistika závodu Výprachtice - Buková hora

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1889

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Krupička Miroslav5321
Sadílek Ota4620
Stránský Aleš6018
Bielčik Jindřich4015
Jirásková Eva6415
Javůrek Jiří4814
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan4914
Novotná Eva4813
Svatoš Otakar3413
Vacek Martin6913
Dostálek Petr6712
Zdeněk Bílý5912
Pross David7512
Šimůnek Jan8212
Mannlová Jana8011
Šalplachta Jindřich4711
Žák Jiří7111
Fajfr František7211
Keprtová Miloslava4811
Merta Jaroslav3511
Dušková Lenka8010
Vodička Jan4510
Sadílek Václav5010
Špacír Ladislav5510
Šrůtek Stanislav5810
Kalousek Jan4110
Tempír František4910
Tučný Jan479
Kebrle Milan759
Ožana Václav649
Šmída Oldřich489
Vítek Miroslav729
Pechek František539
Krupička Robert789
Stránská Adéla918
Mertová Michaela768
Marek Dalimil608
Kolínek František568
Šilar Tomáš638
Křenek Tomáš808
Krňávek Vojtěch548
Šafář Jaroslav518
Jorová Ludmila628
Červ Miloslav507
Hofmanová Veronika787
Horáček Michal757
Mazač Jaroslav687
Ehrig Rudolf487
Krunčík Pavel857

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C039Kroulík Filip-1600:00:36-
2C071Daněk JáchymVýprachtice1600:01:12-
Děvčata 3 roky a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D0184Radová Stela-1600:00:32-
2D0297Šulcová Vanesa-1600:00:35-
3D0428Dreslerová Amálie-1600:00:37-
4D0523Venclová BarunkaPřívrat1700:00:47-
5D0699Žáková Amáliewww. zakisova-skolabehu.cz1900:01:00-
Chlapci 4-5 let (trať 0,13 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1650Kajzrlík TomášChoceň1400:00:53-
2C1721Kubín AlexLanškroun1400:00:55-
3C1888Mánek EliášÚstí nad Orlicí1500:00:57-
Děvčata 4-5 let (trať 0,13 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1122Venclová EliškaPřívrat1400:00:43-
2D1239Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:44-
3D1381Vacková Tamara-1400:00:45-
4D1491Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:46-
5D1537Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:52-
6D1994Marešová AmálieVýprachtice1400:00:58-
Chlapci 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2159Bečvář DavidWikov SKI Skuhrov nad Bělou1200:00:59-
2C2249Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:00-
3C2348Vinkler OndřejMistrovice1200:01:02-
4C2689Ježek Jaromír-1300:01:04-
5C2760Pilný VojtěchWikov SKI Skuhrov1200:01:05-
6C2951Kajzlík DanielChoceň1300:01:09-
7C21044Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:11-
Děvčata 6-7 let (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2398Costa E Silva Isabellwww.zakisova-slolabehu.cz1200:01:02-
2D2535Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:03-
3D2890Švestková EliškaAK Račí údolí1200:01:06-
4D21055Motlová Mia-1300:01:11-
5D21296Hejlová EllaLetohrad1300:01:20-
Nejmladší žáci I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1225Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:43103,81
2M1534Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:45100,00
3M167Veselý JanKB Letohrad1000:01:4796,19
4M176Veselý JakubKB Letohrad1000:01:4992,38
5M1914Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:5384,76
6M11092Mareš ErikVýprachtice1000:01:5482,86
7M11186Tůma JakubAtletika Šumperk1100:01:5580,95
8M11427Dresler Lukáš-1100:01:5875,24
9M11561Křepela JiříWikov SKI Skuhrov1100:01:5973,33
10M11687Svoboda JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1100:02:0169,52
11M11919Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:02:0856,19
12M12093Mareš AntonínVýprachtice1100:02:1346,67
13M12212Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:02:1837,14
-M1-45Heger JakubVýprachtice11DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1116Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:42102,90
2Z1369Michlová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou1000:01:4499,03
3Z1436Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:4598,07
4Z188Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:01:5185,51
5Z11229Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:5675,85
6Z11317Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:5773,91
7Z11743Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:02:0460,39
8Z11858Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:02:0656,52
9Z12130Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:02:1441,06
Nejmladší žáci II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2338Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:10102,77
2M2485Tůma TomášAtletika Šumperk0800:03:12100,69
3M2646Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:1696,54
4M2766Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:1795,50
5M2957Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:1894,98
6M21547Vinkler MatoušMistrovice0900:03:3180,97
7M21695Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3279,93
8M22165Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:4170,59
9M22363Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:03:4962,28
10M22841Pfeifer Patrik-0800:03:5259,17
11M229101Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:03:5655,02
12M23082Fajfr AlešŽamberk0900:03:5852,94
13M23224Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:0842,56
14M23340Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:04:1535,29
Nejmladší žákyně II (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2726Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:17106,55
2Z21113Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2697,71
3Z21264Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:03:2895,74
4Z21915Svobodová KláraKB Letohrad0900:03:3885,92
-Z2-62Bečvářová BáraWikov SKI Skuhrov nad Bělou09DNF-
Mladší žáci (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Fajfr MarekOB Žamberk0600:03:04103,21
2M3232Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:05102,14
3M3477Verner OndřejWikov SKI Skuhrov nad Bělou0600:03:1294,65
4M31018Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:2481,82
5M31433Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:2976,47
6M31670Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:03:3273,26
7M3233Chaloupek JakubKostelec nad Orlicí0700:03:4955,08
8M32620Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:5054,01
9M33471Jelen LukášWikov SKI Skuhrov n.B.0700:04:1725,13
Mladší žákyně (trať 0,85 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z31254Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:28105,91
2Z31811Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:3599,38
3Z32010Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:4094,71
4Z32267Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:03:4590,05
5Z32368Pekárková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:03:4986,31
6Z32742Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:5184,45
7Z33172Pilná RadkaWikov SKI Skuhrov0600:04:0571,38
Starší žáci (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4178Maindl ŠimonWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:05:32101,79
2M4279Vašátko JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:05:35100,00
3M4374Maindl ŠtěpánWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:05:3898,21
4M4456Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:05:4792,84
5M4553Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:05:5091,04
6M4631Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:05:5289,85
7M41076Bečvář JakubWikov SKI Skuhrov0500:06:5353,43
8M413102Gronych RobinKomňátka0500:07:3826,57
Starší žákyně (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47100Moskvová AgátaKB Letohrad0500:06:45101,63
2Z4873Jelenová TerezaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0500:06:48100,16
3Z494Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:06:5298,20
4Z41175Kubíčková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0400:07:0293,31
5Z4122Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:07:0989,88
6Z4155Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:09:0931,10
7Z41652Vondráčková Adéla-0400:09:3219,84
Dorostenci (trať 1,6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51480Bečvářová KristýnaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0200:08:01100,00
Junioři 18-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ273Volák OndřejMaratonstav Úpice0000:31:22106,44
2MJ53Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:32:23100,17
3MJ64Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:33:2993,38
4MJ2948Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:3256,05
5MJ3187Simon JakubPolička0000:39:5453,79
6MJ3784Novák JakubBakako Nová Paka0100:41:2944,02
7MJ5558Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:44:5223,14
-MJ-2Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun07DNF-
Juniorky 18-19 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA360Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:32:09105,58
2MA729Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:33:3097,41
3MA932Herda JanSKP Nymburk8300:33:3497,01
4MA1747Moravec JiříJM Team Letohrad9600:36:2280,08
5MA2059Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:36:5476,85
6MA2270Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:4771,51
7MA2625Křenek TomášVýprachtice8000:38:4565,66
8MA2781Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:39:2961,23
9MA3679Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:41:2549,54
10MA4369Fišer DavidTvoje máma8000:42:3442,58
11MA5754Hála FilipPodkováři EU8500:45:1126,76
12MA6553Kajzrlík AlešZahrádkáři Choceň8100:47:599,83
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Krupička RobertRun Sport Team7800:28:40118,60
2MB463Hejl RadekLetohrad7200:32:1695,82
3MB1044Jakeš MilošRunsport7200:33:5385,59
4MB115Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:34:0384,53
5MB1423Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:35:1177,36
6MB1552Malátek AntonínPardubice7700:36:0471,77
7MB1611Havelka JanOptika Vodehnal7900:36:1171,03
8MB1810Záruba JanStudenec7700:36:3968,08
9MB2161Kučera TomášSK Rover Praha7600:37:1664,18
10MB241Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:0359,22
11MB3486Simon PetrPolička7200:40:2144,67
12MB3926Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3536,86
13MB4739Kaňka LukášDynamit Výprachtice7800:43:1426,42
14MB6067Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7900:46:295,85
15MB6688Pouzar Michal-7700:48:123,00
16MB6831Kolda JiříOpatov7300:48:223,00
17MB7780Dušek VladimírVýprachtice7100:53:363,00
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1333Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:48120,18
2MC3090Hanuš PetrCHT Pardubice6400:39:4994,26
3MC3822Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:41:3085,56
4MC4178Kalous Tomᚎamberk6400:41:5083,84
5MC4466Hruban JanČeská Třebová6600:42:5178,58
6MC5057Bruger JiříKopřivnice6400:44:0871,95
7MC5138Mráz ĹubomírŽelezná Studnička6200:44:1471,44
8MC5342Tomečka LiborHranice6200:44:3569,63
9MC5824Gronych RadekSDH Komňátka6700:46:0461,96
10MC6255Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5557,57
Muži D 60-69 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1920Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:42107,97
2MD2343Mück ArnoštHranice5900:37:53101,77
3MD3268Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:40:0590,26
4MD4235Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:1978,58
5MD4514Gombita JosefMost5800:43:0374,74
6MD499Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3971,60
7MD6971Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:3740,38
8MD7416Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:1726,42
9MD7615Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:52:3724,68
10MD7864Zezulka PetrKrálíky5700:54:3414,48
11MD7945Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:096,19
Muži E 70 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3336Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:20116,20
2ME5434Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:4696,00
3ME6113Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:46:3487,80
4ME8227Vodička JanMK Radslavice4500:58:2533,80
5ME8317Klíma JanÚstí nad Orlicí4700:58:4132,58
6ME8612Tučný JanMK Pardubice4701:00:2025,06
7ME8718Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:3319,52
8ME8828Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:413,00
Ženy A 20-34 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA819Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:33:32127,05
2ZA3537Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:41:0688,02
3ZA4062Klímová IvanaAtletika Polička8700:41:4284,93
4ZA4876Prachařová RenátaDolní Čermná9000:43:2476,16
5ZA5289Pouzarová Maria-8900:44:1571,78
6ZA728Pánková Pavlína-9800:51:5132,58
7ZA7383Hauptová Kristýnaneregistrována9700:51:5232,49
8ZA8449Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:59:293,00
Ženy B 35-44 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB126Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:34:43122,42
2ZB2851Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:3097,95
3ZB4640Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:0579,62
4ZB5677Kalousová AlenaŽamberk8000:44:5969,91
5ZB6382Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:0159,51
6ZB8074Žitníková LenkaLetohrad7800:57:315,80
7ZB8165Kotlářová JindřiškaVege jidelna Zahrada8400:57:385,20
Ženy C 45-54 let (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2550Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:43132,60
2ZC6756Brugerová MartinaKopřivnice7300:48:1791,23
3ZC7172Cinková JitkaAC Pardubice6800:51:4676,17
4ZC8585Nováková SylvaNová Paka6600:59:3042,73
Ženy D 55 let a starší (trať 7 km, 373 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5930Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:22108,25
2ZD6446Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:47:55101,84
3ZD7041Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:4889,91
4ZD757Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:2483,30
5ZD8975Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:4011,89
Trať 0,09 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D0184Radová Stela-1600:00:32-
2D0297Šulcová Vanesa-1600:00:35-
1C039Kroulík Filip-1600:00:36-
3D0428Dreslerová Amálie-1600:00:37-
4D0523Venclová BarunkaPřívrat1700:00:47-
5D0699Žáková Amáliewww. zakisova-skolabehu.cz1900:01:00-
2C071Daněk JáchymVýprachtice1600:01:12-
Trať 0,13 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1122Venclová EliškaPřívrat1400:00:43-
2D1239Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:44-
3D1381Vacková Tamara-1400:00:45-
4D1491Švestková JohankaAK Račí údolí1400:00:46-
5D1537Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:52-
1C1650Kajzrlík TomášChoceň1400:00:53-
2C1721Kubín AlexLanškroun1400:00:55-
3C1888Mánek EliášÚstí nad Orlicí1500:00:57-
6D1994Marešová AmálieVýprachtice1400:00:58-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2159Bečvář DavidWikov SKI Skuhrov nad Bělou1200:00:59-
2C2249Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:00-
1D2398Costa E Silva Isabellwww.zakisova-slolabehu.cz1200:01:02-
3C2348Vinkler OndřejMistrovice1200:01:02-
2D2535Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:03-
4C2689Ježek Jaromír-1300:01:04-
5C2760Pilný VojtěchWikov SKI Skuhrov1200:01:05-
3D2890Švestková EliškaAK Račí údolí1200:01:06-
6C2951Kajzlík DanielChoceň1300:01:09-
4D21055Motlová Mia-1300:01:11-
7C21044Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:11-
5D21296Hejlová EllaLetohrad1300:01:20-
Trať 0,85 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Fajfr MarekOB Žamberk0600:03:04103,21
2M3232Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:05102,14
1M2338Rašner JiříTJ Šumperk0800:03:10102,77
2M2485Tůma TomášAtletika Šumperk0800:03:12100,69
3M3477Verner OndřejWikov SKI Skuhrov nad Bělou0600:03:1294,65
3M2646Vinkler ŠtěpánMistrovice0800:03:1696,54
1Z2726Steklá BarboraTJ Svitavy0800:03:17106,55
4M2766Beneš MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:1795,50
5M2957Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:03:1894,98
4M31018Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:03:2481,82
2Z21113Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:2697,71
3Z21264Holíková VeronikaWikov SKI Skuhrov0800:03:2895,74
1Z31254Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:03:28105,91
5M31433Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:2976,47
6M21547Vinkler MatoušMistrovice0900:03:3180,97
7M21695Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:03:3279,93
6M31670Křepela JanWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:03:3273,26
2Z31811Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:03:3599,38
4Z21915Svobodová KláraKB Letohrad0900:03:3885,92
3Z32010Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:4094,71
8M22165Valenta JakubWikov SKI Skuhrov nad Bělou0800:03:4170,59
4Z32267Michlová AdélaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:03:4590,05
5Z32368Pekárková ZuzanaWikov SKI Skuhrov nad Bělou0700:03:4986,31
7M3233Chaloupek JakubKostelec nad Orlicí0700:03:4955,08
9M22363Šabata FrantišekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0900:03:4962,28
8M32620Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:5054,01
6Z32742Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:03:5184,45
10M22841Pfeifer Patrik-0800:03:5259,17
11M229101Moskva VojtěchOrel Letohrad0800:03:5655,02
12M23082Fajfr AlešŽamberk0900:03:5852,94
7Z33172Pilná RadkaWikov SKI Skuhrov0600:04:0571,38
13M23224Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:04:0842,56
14M23340Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:04:1535,29
9M33471Jelen LukášWikov SKI Skuhrov n.B.0700:04:1725,13
Trať 7 km, 373 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Krupička RobertRun Sport Team7800:28:40118,60
1MJ273Volák OndřejMaratonstav Úpice0000:31:22106,44
1MA360Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:32:09105,58
2MB463Hejl RadekLetohrad7200:32:1695,82
2MJ53Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:32:23100,17
3MJ64Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:33:2993,38
2MA729Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:33:3097,41
1ZA819Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:33:32127,05
3MA932Herda JanSKP Nymburk8300:33:3497,01
3MB1044Jakeš MilošRunsport7200:33:5385,59
4MB115Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:34:0384,53
1ZB126Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:34:43122,42
1MC1333Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:48120,18
5MB1423Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:35:1177,36
6MB1552Malátek AntonínPardubice7700:36:0471,77
7MB1611Havelka JanOptika Vodehnal7900:36:1171,03
4MA1747Moravec JiříJM Team Letohrad9600:36:2280,08
8MB1810Záruba JanStudenec7700:36:3968,08
1MD1920Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:42107,97
5MA2059Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:36:5476,85
9MB2161Kučera TomášSK Rover Praha7600:37:1664,18
6MA2270Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:4771,51
2MD2343Mück ArnoštHranice5900:37:53101,77
10MB241Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:0359,22
1ZC2550Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:43132,60
7MA2625Křenek TomášVýprachtice8000:38:4565,66
8MA2781Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:39:2961,23
2ZB2851Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:3097,95
4MJ2948Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:3256,05
2MC3090Hanuš PetrCHT Pardubice6400:39:4994,26
5MJ3187Simon JakubPolička0000:39:5453,79
3MD3268Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:40:0590,26
1ME3336Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:20116,20
11MB3486Simon PetrPolička7200:40:2144,67
2ZA3537Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:41:0688,02
9MA3679Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:41:2549,54
6MJ3784Novák JakubBakako Nová Paka0100:41:2944,02
3MC3822Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:41:3085,56
12MB3926Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3536,86
3ZA4062Klímová IvanaAtletika Polička8700:41:4284,93
4MC4178Kalous Tomᚎamberk6400:41:5083,84
4MD4235Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:1978,58
10MA4369Fišer DavidTvoje máma8000:42:3442,58
5MC4466Hruban JanČeská Třebová6600:42:5178,58
5MD4514Gombita JosefMost5800:43:0374,74
3ZB4640Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:0579,62
13MB4739Kaňka LukášDynamit Výprachtice7800:43:1426,42
4ZA4876Prachařová RenátaDolní Čermná9000:43:2476,16
6MD499Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3971,60
6MC5057Bruger JiříKopřivnice6400:44:0871,95
7MC5138Mráz ĹubomírŽelezná Studnička6200:44:1471,44
5ZA5289Pouzarová Maria-8900:44:1571,78
8MC5342Tomečka LiborHranice6200:44:3569,63
2ME5434Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:4696,00
7MJ5558Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:44:5223,14
4ZB5677Kalousová AlenaŽamberk8000:44:5969,91
11MA5754Hála FilipPodkováři EU8500:45:1126,76
9MC5824Gronych RadekSDH Komňátka6700:46:0461,96
1ZD5930Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:22108,25
14MB6067Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7900:46:295,85
3ME6113Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:46:3487,80
10MC6255Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:5557,57
5ZB6382Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:0159,51
2ZD6446Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:47:55101,84
12MA6553Kajzrlík AlešZahrádkáři Choceň8100:47:599,83
15MB6688Pouzar Michal-7700:48:123,00
2ZC6756Brugerová MartinaKopřivnice7300:48:1791,23
16MB6831Kolda JiříOpatov7300:48:223,00
7MD6971Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:3740,38
3ZD7041Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:4889,91
3ZC7172Cinková JitkaAC Pardubice6800:51:4676,17
6ZA728Pánková Pavlína-9800:51:5132,58
7ZA7383Hauptová Kristýnaneregistrována9700:51:5232,49
8MD7416Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:1726,42
4ZD757Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:2483,30
9MD7615Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:52:3724,68
17MB7780Dušek VladimírVýprachtice7100:53:363,00
10MD7864Zezulka PetrKrálíky5700:54:3414,48
11MD7945Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:096,19
6ZB8074Žitníková LenkaLetohrad7800:57:315,80
7ZB8165Kotlářová JindřiškaVege jidelna Zahrada8400:57:385,20
4ME8227Vodička JanMK Radslavice4500:58:2533,80
5ME8317Klíma JanÚstí nad Orlicí4700:58:4132,58
8ZA8449Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:59:293,00
4ZC8585Nováková SylvaNová Paka6600:59:3042,73
6ME8612Tučný JanMK Pardubice4701:00:2025,06
7ME8718Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:3319,52
8ME8828Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:413,00
5ZD8975Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:4011,89
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB121Krupička RobertRun Sport Team7800:28:40113,42
2MJ273Volák OndřejMaratonstav Úpice0000:31:2295,84
3MA360Fabián TomášCyklo team Kolárna9600:32:0990,74
4MB463Hejl RadekLetohrad7200:32:1689,98
5MJ53Maryška JanWIKOV SKI Skuhrov nad Bělou0200:32:2389,22
6MJ64Vašátko MarekWikov SKI Skuhrov nad Bělou0100:33:2982,06
7MA729Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:33:3081,96
8MA932Herda JanSKP Nymburk8300:33:3481,52
9MB1044Jakeš MilošRunsport7200:33:5379,46
10MB115Fajfr FrantišekVencl servis Žamberk7200:34:0378,38
11MC1333Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:4873,49
12MB1423Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:35:1171,00
13MB1552Malátek AntonínPardubice7700:36:0465,25
14MB1611Havelka JanOptika Vodehnal7900:36:1164,49
15MA1747Moravec JiříJM Team Letohrad9600:36:2263,30
16MB1810Záruba JanStudenec7700:36:3961,45
17MD1920Vacarda VladimírEleven Run Team5900:36:4261,13
18MA2059Krunčík PavelSK Týniště nad Orlicí8500:36:5459,83
19MB2161Kučera TomášSK Rover Praha7600:37:1657,44
20MA2270Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:37:4754,08
21MD2343Mück ArnoštHranice5900:37:5353,43
22MB241Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:38:0352,34
23MA2625Křenek TomášVýprachtice8000:38:4547,79
24MA2781Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:39:2943,01
25MJ2948Moravec JanJM Team Letohrad0200:39:3242,69
26MC3090Hanuš PetrCHT Pardubice6400:39:4940,84
27MJ3187Simon JakubPolička0000:39:5440,30
28MD3268Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:40:0539,11
29ME3336Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:40:2037,48
30MB3486Simon PetrPolička7200:40:2137,37
31MA3679Honzák TomášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8600:41:2530,43
32MJ3784Novák JakubBakako Nová Paka0100:41:2929,99
33MC3822Fistr MiroslavŠumperk Dolomiten6800:41:3029,89
34MB3926Vacek JiříDlouhá Třebová7700:41:3529,34
35MC4178Kalous Tomᚎamberk6400:41:5027,72
36MD4235Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:42:1924,57
37MA4369Fišer DavidTvoje máma8000:42:3422,94
38MC4466Hruban JanČeská Třebová6600:42:5121,10
39MD4514Gombita JosefMost5800:43:0319,80
40MB4739Kaňka LukášDynamit Výprachtice7800:43:1418,60
41MD499Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:3915,89
42MC5057Bruger JiříKopřivnice6400:44:0812,75
43MC5138Mráz ĹubomírŽelezná Studnička6200:44:1412,10
44MC5342Tomečka LiborHranice6200:44:359,82
45ME5434Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:468,62
46MJ5558Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:44:527,97
47MA5754Hála FilipPodkováři EU8500:45:115,91
48MC5824Gronych RadekSDH Komňátka6700:46:043,00
49MB6067Smrčka StanislavVege jídelna Zahrada7900:46:293,00
50ME6113Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:46:343,00
51MC6255Belobrad IvanPasivity Žamberk6600:46:553,00
52MA6553Kajzrlík AlešZahrádkáři Choceň8100:47:593,00
53MB6688Pouzar Michal-7700:48:123,00
54MB6831Kolda JiříOpatov7300:48:223,00
55MD6971Bílý ZdeněkMK Pardubice5900:49:373,00
56MD7416Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:52:173,00
57MD7615Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:52:373,00
58MB7780Dušek VladimírVýprachtice7100:53:363,00
59MD7864Zezulka PetrKrálíky5700:54:343,00
60MD7945Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:093,00
61ME8227Vodička JanMK Radslavice4500:58:253,00
62ME8317Klíma JanÚstí nad Orlicí4700:58:413,00
63ME8612Tučný JanMK Pardubice4701:00:203,00
64ME8718Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:333,00
65ME8828Sadílek OtaActivity Lanškroun4601:06:413,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA819Hrochová TerezaAK ŠKODA Plzeň9600:33:32111,90
2ZB126Švestková Stružková HanaAK Račí Údolí8300:34:43105,27
3ZC2550Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:38:4382,83
4ZB2851Nováková BarboraSokol Kunvald8300:39:3078,44
5ZA3537Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice8500:41:0669,46
6ZA4062Klímová IvanaAtletika Polička8700:41:4266,10
7ZB4640Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:43:0558,34
8ZA4876Prachařová RenátaDolní Čermná9000:43:2456,56
9ZA5289Pouzarová Maria-8900:44:1551,79
10ZB5677Kalousová AlenaŽamberk8000:44:5947,68
11ZD5930Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:46:2239,92
12ZB6382Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:0136,27
13ZD6446Jonášová ZdeňkaHradecký spinning klub6400:47:5531,22
14ZC6756Brugerová MartinaKopřivnice7300:48:1729,17
15ZD7041Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:50:4815,05
16ZC7172Cinková JitkaAC Pardubice6800:51:469,63
17ZA728Pánková Pavlína-9800:51:519,16
18ZA7383Hauptová Kristýnaneregistrována9700:51:529,07
19ZD757Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:52:246,08
20ZB8074Žitníková LenkaLetohrad7800:57:313,00
21ZB8165Kotlářová JindřiškaVege jidelna Zahrada8400:57:383,00
22ZA8449Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:59:293,00
23ZC8585Nováková SylvaNová Paka6600:59:303,00
24ZD8975Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:09:403,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód