Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

12.5.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 12.5.2019
  • zobrazeno již 559x
  • místo konání: Choceň
  • GPS: 49.99887N, 16.22602E
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Choceň, park u zámku
9:15 - 10:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:00 hodin

Startovné

dospělí 100 Kč

Popis tratě

Délka: 15 km a méně
mírně zvlněný profil, povrch smíšený (asfalt, lesní cesty)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
tel. 733 609 251

E-mailová adresa

lochocen@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 3608

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9116
Myšák Milan6615
Hejzlar Martin0215
Hübl Radek8814
Ožana Václav6412
Šlajs Tomáš6012
Šedová Tereza0312
Smoláková Alexandra9812
Razým Jan5712
Hejzlar David0612
Vorel Milan4012
Hanuš Petr6411
Borovec Alexandr7611
Kopecký Libor5611
Siegel Josef5810
Marhold Petr7810
Řemínek Matěj8610
Frydrychová Eliška0110
Bielčik Jindřich4010
Novotný Luděk6210
Bajer Milan5510
Vacek Martin6910
Chlubna Jan849
Svoboda Mojmír669
Kubišta Oto539
Smoláková Valérie939
Lakota Antonín959
Martincová Kristýna939
Šváb František579
Javůrek Jiří489
Sadílek Ota469
Metelková Táňa729
Serbousková Sára049
Smolák Petr949
Keprtová Miloslava489
Marhold Jan088
Jansová Denisa028
Borková Agáta028
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Boháč Pankrác068
Červ Miloslav508
Bogdał Paweł768
Metelka Ondřej018
Gregora Filip028
Zajíc Jan538
Gregora Jan008
Bříza Vladimír518
Rautenkranc Miroslav648
Sedlák Jiří588

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11101Sokol Nicolas DominikVysoké Mýto1300:00:31-
2C12102Šeda AntonínSruby1300:00:32-
3C14103Čejka FrantišekAC Choceň1300:00:37-
4C15104Kaplan MaxSruby1400:00:40-
5C16105Houdek TobiášChoceň1400:00:41-
Děvčata 6 let a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1393Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:34-
2D1794Zemanová MagdalenaChoceň1400:00:41-
3D1895Linhartová EmaChoceň1400:00:43-
4D1996Teplá JustýnaAC Vysoké Mýto1500:00:44-
5D11097Boháčová NelaPolička1400:00:45-
6D11198Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:46-
7D11299Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:49-
8D113100Houdková EmílieChoceň1600:01:11-
Nejmladší žáci I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M16122Mrázek Milan Choceň 1000:01:14105,61
2M19123Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:16101,31
3M114124Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:1993,08
4M119125Macháček VítAC Choceň1200:01:2383,62
5M121126Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:2479,40
6M123127Jurga Oskar-1100:01:2673,89
7M125128Nerad PetrPraha1100:01:2966,29
8M129129Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:01:3259,36
9M130130Zíka TomášSvitavy1000:01:3356,38
10M131131Peterka MatějHC Choceň1200:01:3454,53
11M134132Sovák JanChoceň1000:01:3549,65
12M138133Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:526,78
Nejmladší žákyně I (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z14106Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:14104,59
2Z18107Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:1699,21
3Z110108Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:1796,19
4Z111109Hanušová AnetaAC Choceň1000:01:1795,39
5Z112110Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:1892,93
6Z115111Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:2185,83
7Z116112Švecová TerezaAC Choceň1000:01:2185,03
8Z120113Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2477,62
9Z122114Mikulecká AdélaAC Chcoceň1000:01:2671,49
10Z124115Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2865,30
11Z127116Boháčová AdélaPolička1200:01:3059,95
12Z128117Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3156,55
13Z131118Šedová JulieÚjezd u Chocně1000:01:3450,85
14Z135119Držmíšková KristýnaChoceň1100:01:3936,29
15Z136120Korbelová EliškaKOB Choceň1200:01:4227,62
16Z137121Korbelová TerezaKOB Choceň1200:01:4520,80
Nejmladší žáci II (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21153Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:33103,67
1M21154Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:33103,67
3M26155Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:4292,66
4M28156Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:4786,40
5M210157Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:5278,91
6M212158Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5575,30
7M213159Ducháček VítSokol Řetová0800:02:5673,72
8M215160Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:5772,93
9M217161Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:0167,73
10M218162Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:03:0760,52
Nejmladší žákyně II (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21134Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:07107,51
2Z22135Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:1197,68
3Z23136Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:01:1294,81
4Z25137Holingrová NatálieAC Choceň0800:01:1489,06
5Z27138Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:01:1684,37
6Z213139Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:1877,16
7Z217140Spoustová AnetaChoceň0800:01:2266,58
8Z218141Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:01:2265,14
9Z226142Macháčková KateřinaAC Choceň0900:01:2945,02
10Z233143Mikulecká NelaAC Chcoceň0900:01:3430,30
Mladší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34165Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:36113,01
2M37166Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:5893,90
3M38167Zeman JindřichAC Choceň0700:03:5993,09
4M39168Klas ŠimonAC Choceň0700:04:0191,35
5M310169Hejzlar DavidLO Choceň0600:04:0587,84
6M311170Vaníček VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:3760,02
Mladší žákyně (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z33144Čejková BarboraAC Choceň0600:02:35105,48
2Z34145Jurgová EmaAC Chcoceň0700:02:4197,92
3Z35146Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:4296,60
4Z37147Švecová NatálieChoceň0700:02:4494,07
5Z39148Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5086,55
6Z311149Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:02:5481,46
7Z314150Mimrová KateřinaKOB Choceň0600:02:5777,69
8Z316151Spoustová TerezaAC Choceň0600:03:0172,63
9Z319152Kaplanová KarolínaSokol Sruby0700:03:3233,45
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41171Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:08112,67
2M42172Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:10109,71
3M45173Matějíček Petr-0500:03:4377,63
Starší žákyně (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43163Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:30106,05
2Z46164Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:4393,95
Dorostenci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M54179Hejzlar MartinLO Choceň0200:12:44100,00
Dorostenky (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51174Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:07:52101,96
2Z52175Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:07:56100,29
3Z53176Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:0297,75
4Z54177Janíčková PatrícieVýprachtice0200:09:4355,28
5Z55178Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:0645,61
Muži A 18-39 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:43110,52
2MA221Hübl RadekRun Sport Team8800:50:33107,35
3MA540Lorenc TomášAtletika Polička8600:57:1082,13
4MA637Roháček JanXC Sport CZ8200:58:3476,79
5MA744Kozák OndřejVysoké Mýto8800:59:3472,98
6MA1214Beneš MichalRun Sport Team8301:03:2458,37
7MA1722Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0001:05:06100,00
8MA2123Řemínek MatějAC Choceň8601:06:0648,08
9MA2218Sládek FrantišekChoceň8301:06:5544,97
10MA289Drda VlastimilDS Vicena8301:08:4537,98
11MA3342Sobotka VlastimilVysoké Mýto9901:11:2427,88
Muži B 40-49 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB347Hejl RadekLetohrad7200:54:53108,84
2MB439Šutera JosefAtletika Polička7900:56:56101,70
3MB911Dvořák PavelČeská Třebová7501:00:2789,45
4MB1427Bureš MartinČeská Třebová7401:04:1576,22
5MB1533Moravec MarianSchiller Choceň TT7101:04:3675,00
6MB1638Kliment MichalBorohrádek7801:04:5973,66
7MB1825Vopršálek MiroslavBohemia Rings7101:05:1572,74
8MB207Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:3171,81
9MB376Marhold PetrChoceň7801:14:3040,52
10MB4013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:18:5325,25
11MB4719Sojma PetrCC Choceň7301:27:093,00
12MB4934Kokštejn PavelChoceň7701:31:293,00
Muži C 50-59 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC846Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:59:37105,54
2MC102Mařáček FrantišekTK Choceň6501:01:4998,37
3MC1143Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:02:3196,09
4MC133Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6601:03:2892,99
5MC2426Půlpán RomanKOB Choceň6501:07:4379,12
6MC325Tomáš JosefTK Choceň6701:11:1667,55
7MC3520Knytl PavelCC Choceň6801:13:5359,01
8MC361Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:14:0558,36
9MC3930Lanta StanislavVelké Poříčí6301:15:4153,14
10MC4616Semrád PavelKOB Choceň6601:23:4826,66
Muži D 60-69 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Prchal PavelGP Kolín5901:05:19105,64
2MD2552Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:08:0297,55
3MD274Šolc VítězslavBKL Machov5701:08:1796,81
4MD2950Bříza VladimírKRB Chrudim5101:09:0394,53
5MD4012Švec MiroslavPotštejn5201:18:5365,27
6MD4336Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:20:0161,89
Muži E 70 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5049Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:38:49165,54
2ME5192Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:0934,46
Ženy A 18-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4215Šigutová JohanaAC Choceň9901:19:28100,00
Ženy B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3010Hubková KateřinaChoceň8401:09:57111,47
2ZB3417Nimshausová HanaVysoké Mýto8101:12:12105,41
3ZB4435Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:20:2883,12
4ZB4832Štanglerová JitkaChoceň7701:28:1961,97
Ženy C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2228Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:06:55105,08
2ZC2624Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:08:06101,63
3ZC3151Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:10:5893,28
4ZC3831Ondrová LadaChoceň7301:15:2780,22
Ženy D 55 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4529Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Club6401:23:38100,00
Muži 3 km 34 let a mladší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M341188Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:17-
2M342189Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:11:40-
3M345190Marhold StanislavChoceň0400:12:50-
4M346191Boháč JaroslavPolička8500:12:57-
Muži 3 km 35 let a starší (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3510192Zeman JiříAC Choceň7100:14:26-
Ženy 3 km (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3K3180Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:18-
2Z3K7181Boháčová KristýnaPolička8700:13:49-
3Z3K8182Frydrychová EliškaAC Choceň0100:14:00-
4Z3K9183Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:14:01-
5Z3K11184Šedová TerezaAC Choceň9400:14:41-
6Z3K12185Šigutová JanaTEAM 47600:15:43-
7Z3K13186Frydrychová RadkaAC Choceň7400:15:45-
8Z3K14187Stodolová EliškaChoceň8300:15:46-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11101Sokol Nicolas DominikVysoké Mýto1300:00:31-
2C12102Šeda AntonínSruby1300:00:32-
1D1393Brychtová KristýnaCerekvice nad Loučnou1300:00:34-
3C14103Čejka FrantišekAC Choceň1300:00:37-
4C15104Kaplan MaxSruby1400:00:40-
5C16105Houdek TobiášChoceň1400:00:41-
2D1794Zemanová MagdalenaChoceň1400:00:41-
3D1895Linhartová EmaChoceň1400:00:43-
4D1996Teplá JustýnaAC Vysoké Mýto1500:00:44-
5D11097Boháčová NelaPolička1400:00:45-
6D11198Adamská KláraCerekvice nad Loučnou1400:00:46-
7D11299Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:49-
8D113100Houdková EmílieChoceň1600:01:11-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z21134Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:07107,51
2Z22135Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:1197,68
3Z23136Fišarová KláraTJ Dlouhá Třebová0900:01:1294,81
1Z14106Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:14104,59
4Z25137Holingrová NatálieAC Choceň0800:01:1489,06
1M16122Mrázek Milan Choceň 1000:01:14105,61
5Z27138Šedová KamilaAC Vysoké Mýto0800:01:1684,37
2Z18107Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:1699,21
2M19123Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:16101,31
3Z110108Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:1796,19
4Z111109Hanušová AnetaAC Choceň1000:01:1795,39
5Z112110Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:1892,93
6Z213139Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:1877,16
3M114124Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:1993,08
6Z115111Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:2185,83
7Z116112Švecová TerezaAC Choceň1000:01:2185,03
7Z217140Spoustová AnetaChoceň0800:01:2266,58
8Z218141Kvačková ViktorieTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0800:01:2265,14
4M119125Macháček VítAC Choceň1200:01:2383,62
8Z120113Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2477,62
5M121126Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:2479,40
9Z122114Mikulecká AdélaAC Chcoceň1000:01:2671,49
6M123127Jurga Oskar-1100:01:2673,89
10Z124115Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:2865,30
7M125128Nerad PetrPraha1100:01:2966,29
9Z226142Macháčková KateřinaAC Choceň0900:01:2945,02
11Z127116Boháčová AdélaPolička1200:01:3059,95
12Z128117Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3156,55
8M129129Adamský ŠtěpánCerekvice nad Loučnou1100:01:3259,36
9M130130Zíka TomášSvitavy1000:01:3356,38
10M131131Peterka MatějHC Choceň1200:01:3454,53
13Z131118Šedová JulieÚjezd u Chocně1000:01:3450,85
10Z233143Mikulecká NelaAC Chcoceň0900:01:3430,30
11M134132Sovák JanChoceň1000:01:3549,65
14Z135119Držmíšková KristýnaChoceň1100:01:3936,29
15Z136120Korbelová EliškaKOB Choceň1200:01:4227,62
16Z137121Korbelová TerezaKOB Choceň1200:01:4520,80
12M138133Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:526,78
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21153Rašner JiříTJ Šumperk0800:02:33103,67
1M21154Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:02:33103,67
1Z33144Čejková BarboraAC Choceň0600:02:35105,48
2Z34145Jurgová EmaAC Chcoceň0700:02:4197,92
3Z35146Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:02:4296,60
3M26155Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:02:4292,66
4Z37147Švecová NatálieChoceň0700:02:4494,07
4M28156Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:02:4786,40
5Z39148Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5086,55
5M210157Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:02:5278,91
6Z311149Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:02:5481,46
6M212158Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:02:5575,30
7M213159Ducháček VítSokol Řetová0800:02:5673,72
7Z314150Mimrová KateřinaKOB Choceň0600:02:5777,69
8M215160Gregora LukášActivity Lanškroun0800:02:5772,93
8Z316151Spoustová TerezaAC Choceň0600:03:0172,63
9M217161Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:03:0167,73
10M218162Vaníček OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0900:03:0760,52
9Z319152Kaplanová KarolínaSokol Sruby0700:03:3233,45
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41171Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:08112,67
2M42172Bukáček MarekAtletika Polička0400:03:10109,71
1Z43163Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:30106,05
1M34165Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:03:36113,01
3M45173Matějíček Petr-0500:03:4377,63
2Z46164Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:4393,95
2M37166Klas ŠtěpánAC Choceň0700:03:5893,90
3M38167Zeman JindřichAC Choceň0700:03:5993,09
4M39168Klas ŠimonAC Choceň0700:04:0191,35
5M310169Hejzlar DavidLO Choceň0600:04:0587,84
6M311170Vaníček VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0700:04:3760,02
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51174Stránská VendulaVencl Tým Ústí nad Orlicí0300:07:52101,96
2Z52175Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:07:56100,29
3Z53176Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:08:0297,75
4Z54177Janíčková PatrícieVýprachtice0200:09:4355,28
5Z55178Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:10:0645,61
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M341188Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:17-
2M342189Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:11:40-
1Z3K3180Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:18-
1M54179Hejzlar MartinLO Choceň0200:12:44100,00
3M345190Marhold StanislavChoceň0400:12:50-
4M346191Boháč JaroslavPolička8500:12:57-
2Z3K7181Boháčová KristýnaPolička8700:13:49-
3Z3K8182Frydrychová EliškaAC Choceň0100:14:00-
4Z3K9183Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:14:01-
1M3510192Zeman JiříAC Choceň7100:14:26-
5Z3K11184Šedová TerezaAC Choceň9400:14:41-
6Z3K12185Šigutová JanaTEAM 47600:15:43-
7Z3K13186Frydrychová RadkaAC Choceň7400:15:45-
8Z3K14187Stodolová EliškaChoceň8300:15:46-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:43110,52
2MA221Hübl RadekRun Sport Team8800:50:33107,35
1MB347Hejl RadekLetohrad7200:54:53108,84
2MB439Šutera JosefAtletika Polička7900:56:56101,70
3MA540Lorenc TomášAtletika Polička8600:57:1082,13
4MA637Roháček JanXC Sport CZ8200:58:3476,79
5MA744Kozák OndřejVysoké Mýto8800:59:3472,98
1MC846Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:59:37105,54
3MB911Dvořák PavelČeská Třebová7501:00:2789,45
2MC102Mařáček FrantišekTK Choceň6501:01:4998,37
3MC1143Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:02:3196,09
6MA1214Beneš MichalRun Sport Team8301:03:2458,37
4MC133Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6601:03:2892,99
4MB1427Bureš MartinČeská Třebová7401:04:1576,22
5MB1533Moravec MarianSchiller Choceň TT7101:04:3675,00
6MB1638Kliment MichalBorohrádek7801:04:5973,66
7MA1722Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0001:05:06100,00
7MB1825Vopršálek MiroslavBohemia Rings7101:05:1572,74
1MD198Prchal PavelGP Kolín5901:05:19105,64
8MB207Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:3171,81
8MA2123Řemínek MatějAC Choceň8601:06:0648,08
1ZC2228Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:06:55105,08
9MA2218Sládek FrantišekChoceň8301:06:5544,97
5MC2426Půlpán RomanKOB Choceň6501:07:4379,12
2MD2552Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:08:0297,55
2ZC2624Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:08:06101,63
3MD274Šolc VítězslavBKL Machov5701:08:1796,81
10MA289Drda VlastimilDS Vicena8301:08:4537,98
4MD2950Bříza VladimírKRB Chrudim5101:09:0394,53
1ZB3010Hubková KateřinaChoceň8401:09:57111,47
3ZC3151Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:10:5893,28
6MC325Tomáš JosefTK Choceň6701:11:1667,55
11MA3342Sobotka VlastimilVysoké Mýto9901:11:2427,88
2ZB3417Nimshausová HanaVysoké Mýto8101:12:12105,41
7MC3520Knytl PavelCC Choceň6801:13:5359,01
8MC361Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:14:0558,36
9MB376Marhold PetrChoceň7801:14:3040,52
4ZC3831Ondrová LadaChoceň7301:15:2780,22
9MC3930Lanta StanislavVelké Poříčí6301:15:4153,14
5MD4012Švec MiroslavPotštejn5201:18:5365,27
10MB4013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:18:5325,25
1ZA4215Šigutová JohanaAC Choceň9901:19:28100,00
6MD4336Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:20:0161,89
3ZB4435Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:20:2883,12
1ZD4529Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Club6401:23:38100,00
10MC4616Semrád PavelKOB Choceň6601:23:4826,66
11MB4719Sojma PetrCC Choceň7301:27:093,00
4ZB4832Štanglerová JitkaChoceň7701:28:1961,97
12MB4934Kokštejn PavelChoceň7701:31:293,00
1ME5049Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:38:49165,54
2ME5192Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:0934,46
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA148Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:43107,73
2MA221Hübl RadekRun Sport Team8800:50:33104,51
3MB347Hejl RadekLetohrad7200:54:5387,75
4MB439Šutera JosefAtletika Polička7900:56:5679,83
5MA540Lorenc TomášAtletika Polička8600:57:1078,92
6MA637Roháček JanXC Sport CZ8200:58:3473,51
7MA744Kozák OndřejVysoké Mýto8800:59:3469,64
8MC846Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:59:3769,45
9MB911Dvořák PavelČeská Třebová7501:00:2766,23
10MC102Mařáček FrantišekTK Choceň6501:01:4960,94
11MC1143Rautenkranc MiroslavSK Donocykl Vysoké Mýto6401:02:3158,23
12MA1214Beneš MichalRun Sport Team8301:03:2454,82
13MC133Slavík RadekStřední škola podnikání VM s.r.o.6601:03:2854,56
14MB1427Bureš MartinČeská Třebová7401:04:1551,53
15MB1533Moravec MarianSchiller Choceň TT7101:04:3650,18
16MB1638Kliment MichalBorohrádek7801:04:5948,69
17MA1722Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0001:05:0648,24
18MB1825Vopršálek MiroslavBohemia Rings7101:05:1547,66
19MD198Prchal PavelGP Kolín5901:05:1947,41
20MB207Vacek JiříDlouhá Třebová7701:05:3146,63
21MA2123Řemínek MatějAC Choceň8601:06:0644,38
22MA2218Sládek FrantišekChoceň8301:06:5541,22
23MC2426Půlpán RomanKOB Choceň6501:07:4338,12
24MD2552Pullman MiroslavJablonec nad Nisou5001:08:0236,90
25MD274Šolc VítězslavBKL Machov5701:08:1735,93
26MA289Drda VlastimilDS Vicena8301:08:4534,13
27MD2950Bříza VladimírKRB Chrudim5101:09:0332,97
28MC325Tomáš JosefTK Choceň6701:11:1624,40
29MA3342Sobotka VlastimilVysoké Mýto9901:11:2423,88
30MC3520Knytl PavelCC Choceň6801:13:5314,28
31MC361Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:14:0513,50
32MB376Marhold PetrChoceň7801:14:3011,89
33MC3930Lanta StanislavVelké Poříčí6301:15:417,32
34MB4013Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:18:533,00
34MD4012Švec MiroslavPotštejn5201:18:533,00
36MD4336Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5801:20:013,00
37MC4616Semrád PavelKOB Choceň6601:23:483,00
38MB4719Sojma PetrCC Choceň7301:27:093,00
39MB4934Kokštejn PavelChoceň7701:31:293,00
40ME5049Šponar JosefSokol Žamberk OB4701:38:493,00
41ME5192Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2703:15:093,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2228Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí7201:06:55104,11
2ZC2624Krátká AnnaHvězda Pardubice6901:08:06100,65
3ZB3010Hubková KateřinaChoceň8401:09:5795,23
4ZC3151Bayerová LenkaTJ Sokol Unhošť6801:10:5892,26
5ZB3417Nimshausová HanaVysoké Mýto8101:12:1288,65
6ZC3831Ondrová LadaChoceň7301:15:2779,13
7ZA4215Šigutová JohanaAC Choceň9901:19:2867,38
8ZB4435Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:20:2864,45
9ZD4529Jonášová ZdeňkaHradecký Spinning Club6401:23:3855,18
10ZB4832Štanglerová JitkaChoceň7701:28:1941,47

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Díky za výbornou a obětavou organizaci.
radekvm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód