Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Zemská míle

14.6.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle
  • datum konání: 14.6.2019
  • zobrazeno již 257x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion R. Šebrleho, Lanškroun
19:00 - 20:30 hodin

Přihlášky

na místě od 17:30 hodin

Startovné

30 Kč - dospělí

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice soutěže ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C122Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32-
2C1558Mareš Jiří-1300:00:34-
3C11154Horáček FilipČeská Třebová1300:00:43-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Krátká ZuzanaŽichlínek1200:00:30-
2D131Skalická Anežka-1200:00:32-
3D1442Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:33-
4D1657Špatenková LindaLanškroun1200:00:35-
5D17102Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:39-
6D1848Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:40-
7D1949Přibylová BeátaLanškroun1300:00:42-
8D11033Motlová Mia-1300:00:42-
9D11216Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:44-
10D11355Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:44-
11D11467Dufková MarieAC Pardubice1300:00:45-
12D11537Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:45-
13D11651Přibylová AgátaLanškroun1500:00:59-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1928Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:17-
2M11424Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:21-
3M118100Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:01:23-
4M121166Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:28-
5M12244Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:28-
6M12338Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:29-
7M12726Resler MikulášLanškroun1100:01:32-
8M13529Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:43-
9M13788Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:47-
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11046Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:17-
2Z11245Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:21-
3Z1169Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:22-
4Z11930Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:25-
5Z1205Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:26-
6Z125141Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:30-
7Z1286Kubátová AnnaISCAREX Junior team ČT1100:01:33-
8Z13139Hánová Karolína-1100:01:35-
9Z13260Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:36-
10Z13381Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:36-
11Z13414Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:38-
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21101Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:10-
2M2234Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:11-
3M2335Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
4M24107Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:12-
5M2527Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12-
6M2612Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:15-
7M21156Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:19-
8M213110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:21-
9M21797Krátký Lukᚎichlínek0900:01:23-
10M22450Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:30-
11M229111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:34-
12M236210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:47-
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2711Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:16-
2Z2840Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
3Z21552Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:21-
4Z22625Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:31-
5Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:35-
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3521Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:30-
2M37207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:39-
3M31318Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:57-
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z368Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:36-
2Z38142Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:41-
3Z3947Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:02:43-
4Z31070Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:44-
5Z31153Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:47-
6Z312144Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:54-
7Z3147Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:10-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:16-
2M4231Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:17-
3M4323Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:26-
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4419Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:29-
2Z41513Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:03:28-
Dorostenci (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z531004Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:46-
2Z541012Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:47-
3Z581114Hamplová TerezaActivity Lanškroun0300:05:55-
4Z5201099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:28-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11019Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:23-
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB61015Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:53-
2MB91024Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:01-
3MB161013Němec RadekLitomyšl7700:06:26-
-MB-1034Borek PetrBrzdy Horní Čermná70DNF-
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21003Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24-
2MC51026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:48-
3MC71020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:55-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131008Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:19-
2MD241018Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:06-
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME221025Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:39-
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA171022Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:40-
2ZA181029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:53-
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB121014Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:07-
2ZB151011Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:26-
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC101006Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:03-
2ZC111030Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:04-
3ZC141101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:20-
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD191016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:12-
2ZD211002Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:38-
3ZD231031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:52-
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Krátká ZuzanaŽichlínek1200:00:30-
1C122Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32-
2D131Skalická Anežka-1200:00:32-
3D1442Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:33-
2C1558Mareš Jiří-1300:00:34-
4D1657Špatenková LindaLanškroun1200:00:35-
5D17102Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:39-
6D1848Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:40-
7D1949Přibylová BeátaLanškroun1300:00:42-
8D11033Motlová Mia-1300:00:42-
3C11154Horáček FilipČeská Třebová1300:00:43-
9D11216Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:44-
10D11355Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:44-
11D11467Dufková MarieAC Pardubice1300:00:45-
12D11537Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:45-
13D11651Přibylová AgátaLanškroun1500:00:59-
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21101Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:10-
2M2234Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:11-
3M2335Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:12-
4M24107Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:12-
5M2527Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12-
6M2612Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:15-
1Z2711Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:16-
2Z2840Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16-
1M1928Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:17-
1Z11046Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:17-
7M21156Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:19-
2Z11245Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:21-
8M213110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:21-
2M11424Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:21-
3Z21552Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:21-
3Z1169Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:22-
9M21797Krátký Lukᚎichlínek0900:01:23-
3M118100Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:01:23-
4Z11930Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:25-
5Z1205Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:26-
4M121166Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:28-
5M12244Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:28-
6M12338Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:29-
10M22450Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:30-
6Z125141Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:30-
4Z22625Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:31-
7M12726Resler MikulášLanškroun1100:01:32-
7Z1286Kubátová AnnaISCAREX Junior team ČT1100:01:33-
11M229111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:34-
5Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:35-
8Z13139Hánová Karolína-1100:01:35-
9Z13260Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:36-
10Z13381Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:36-
11Z13414Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:38-
8M13529Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:43-
12M236210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:47-
9M13788Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:47-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód