Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Zemská míle

30.8.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Zemská míle
  • datum konání: 30.8.2019
  • zobrazeno již 525x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace



Propozice soutěže ve formátu JPG

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.9.20194. Zemská míle116
14.6.20192. Zemská míle93
12.4.20191. Zemská míle128
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 3. Zemská míle

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 3747

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vetchý Kryštof0426
Borek Viktor0425
Resler Filip0925
Borek Petr7025
Krátký Luboš6224
Kumpoštová Andrea0524
Bielčik Jindřich4024
Kumpošt Radovan0824
Kačerovský Michal6924
Vetchá Rozálie0724
Borková Agáta0224
Sejkorová Lenka6323
Černá Markéta7022
Serbousková Sára0422
Keprtová Miloslava4821
Gregora Lukáš0821
Vebr Dominik0321
Pirklová Markéta7920
Gregorová Anna1020
Radiměřský Karel8720
Gregora Filip0219
Pirkl Vít1019
Mannlová Jana8019
Sedláček Roman6419
Gregorová Eliška1219
Dušková Žaneta0919
Skalický Vojtěch0318
Dufková Marie1318
Krátká Hana9518
Dušek Petr1117
Gregorová Jana1117
Topinka Tobiáš1017
Šilarová Michaela0217
Hanáková Klára0217
Hájková Zuzana0816
Jirásková Apolena1116
Slánská Daniela0516
Dušková Tereza0716
Kubeš David7516
Sadílek Jakub0516
Čejková Klára0815
Vondra Vojtěch9815
Kubešová Klára0615
Koubová Elen0915
Grätz Luděk5815
Hejl Radek7215
Bubeníček Jiří5115
Vacek Michal0415
Kapoun Jan0315
Jadrný Tomáš0415

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C236Bednář Matěj-1200:00:34101,87
2C257Bednář Filip-1400:00:35100,06
3C2652Picek VáclavLanškroun1300:00:3598,08
4C2746Mareš Jiří-1300:00:3595,98
5C2913Ježek Jaromír-1300:00:3693,94
6C210140Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:3882,57
7C21444Horáček FilipČeská Třebová1300:00:4067,01
8C21530Kopecký EliášLanškroun1500:00:4257,62
9C21638Mánek EliášÚstí nad Orlicí1500:00:4823,93
10C21743Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:00:5013,38
11C21848Picek Lukáš-1500:00:563,00
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2160Skalická Anežka-1200:00:29116,14
2D2233Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:30107,10
3D24103Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:3576,76
4D282Venclová EliškaPřívrat1400:00:3668,77
5D21159Dufková MarieAC Pardubice1300:00:3853,37
6D21290Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:3948,52
7D21340Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:4044,06
8D21935Svojanovská NikolRudoltice1600:01:063,00
-D2-19Ježková Julie-15DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1119Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:18103,92
2M11323Veselý JanKB Letohrad1000:01:19100,06
3M11625Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2196,03
4M117249Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2195,11
5M11814Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2294,27
6M12051Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:2391,66
7M12267Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:2586,31
8M12554Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:2877,15
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1749Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:16104,25
2Z1101Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:1899,36
3Z11231Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:1996,39
4Z12121Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:2482,56
5Z12493Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2776,03
6Z12611Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:3066,60
7Z12834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3553,71
8Z13139Marešová Eliška-1000:01:4234,79
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22100Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:12101,42
2M2392Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12100,20
3M2499Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:1398,38
4M2561Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:1495,64
5M2912Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1687,93
6M223111Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2564,14
7M229101Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3633,72
8M232210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:473,34
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2145Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:10109,92
2Z2677Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:1498,40
3Z2850Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:1691,68
4Z21453Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2081,92
5Z21518Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:2080,43
6Z21942Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:2276,74
7Z2278Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:3346,37
8Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:3929,81
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M34207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:46114,97
2M39206Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:57102,80
3M31257Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:1582,23
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z325Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:38109,83
2Z3527Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4798,45
3Z3696Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:5391,72
4Z37109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5490,40
5Z31124Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:0873,20
-Z3-29Dařílková KarolínaLanškroun06DNF-
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4126Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:21121,20
2M4855Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5578,80
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z43116Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:39124,51
2Z410224Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:03:00101,41
3Z41328Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:03:2474,08
Dorostenci (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M561024Skalický Vojtěch-0300:05:34101,42
2M5101008Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:3998,58
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5121012Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:54124,13
2Z5201061Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:33104,35
3Z5291011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3971,51
-Z5-1114Hamplová TerezaActivity Lanškroun03DNF-
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21022Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:52116,23
2MA51002Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2396,65
3MA71025Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:3887,12
4MA91018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:3986,45
5MA141028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:5775,23
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11020Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:04:45115,55
2MB31014Hejl RadekLetohrad7200:05:04103,17
3MB81019Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3881,28
4MB111009Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:4179,45
5MB131070Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:5669,61
6MB171077Němec RadekLitomyšl7700:06:2253,21
7MB181101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:2253,05
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC41004Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:18100,00
-MC-1026Kačerovský MichalActivity Lanškroun69DNF-
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD221045Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:51109,88
2MD251034Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:07:1399,52
3MD281036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:3290,60
4MD311099Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:1371,85
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME271032Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:27127,25
2ME321030Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:5792,40
3ME331016Bielčik JindřichLichkov4000:09:2880,35
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA231033Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:55100,00
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB151003Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:04111,22
2ZB191079Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:3097,57
3ZB211015Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4291,20
4ZB241037Sklenářová EvaLetohrad8100:07:0479,91
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC161043Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:11100,00
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD261029Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:18104,96
2ZD301031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4095,04
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2160Skalická Anežka-1200:00:29116,14
2D2233Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:30107,10
1C236Bednář Matěj-1200:00:34101,87
3D24103Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:3576,76
2C257Bednář Filip-1400:00:35100,06
3C2652Picek VáclavLanškroun1300:00:3598,08
4C2746Mareš Jiří-1300:00:3595,98
4D282Venclová EliškaPřívrat1400:00:3668,77
5C2913Ježek Jaromír-1300:00:3693,94
6C210140Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:3882,57
5D21159Dufková MarieAC Pardubice1300:00:3853,37
6D21290Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:3948,52
7D21340Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:4044,06
7C21444Horáček FilipČeská Třebová1300:00:4067,01
8C21530Kopecký EliášLanškroun1500:00:4257,62
9C21638Mánek EliášÚstí nad Orlicí1500:00:4823,93
10C21743Šnýdr NikolasTJ Atletika Lanškroun1600:00:5013,38
11C21848Picek Lukáš-1500:00:563,00
8D21935Svojanovská NikolRudoltice1600:01:063,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2145Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:10109,92
1M22100Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:12101,42
2M2392Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:12100,20
3M2499Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:1398,38
4M2561Zajíček VojtěchTJ Lanškroun0800:01:1495,64
2Z2677Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:1498,40
1Z1749Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:16104,25
3Z2850Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:1691,68
5M2912Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1687,93
2Z1101Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:1899,36
1M1119Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:18103,92
3Z11231Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:1996,39
2M11323Veselý JanKB Letohrad1000:01:19100,06
4Z21453Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2081,92
5Z21518Svobodová KláraKB Letohrad0900:01:2080,43
3M11625Veselý JakubKB Letohrad1000:01:2196,03
4M117249Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:2195,11
5M11814Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2294,27
6Z21942Šnýdrová SabinaAtletika TJ Lanškroun0900:01:2276,74
6M12051Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:2391,66
4Z12121Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:2482,56
7M12267Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:2586,31
6M223111Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2564,14
5Z12493Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:2776,03
8M12554Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:2877,15
6Z12611Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:3066,60
7Z2278Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:3346,37
7Z12834Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3553,71
7M229101Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3633,72
8Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:3929,81
8Z13139Marešová Eliška-1000:01:4234,79
8M232210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:473,34
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4126Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:21121,20
1Z325Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:38109,83
1Z43116Dvořáková EmaISCAREX Junior team ČT0400:02:39124,51
1M34207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:46114,97
2Z3527Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4798,45
3Z3696Svobodová BarboraAZAS Dolní Čermná0600:02:5391,72
4Z37109Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5490,40
2M4855Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:5578,80
2M39206Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:02:57102,80
2Z410224Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:03:00101,41
5Z31124Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:03:0873,20
3M31257Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:03:1582,23
3Z41328Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:03:2474,08
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11020Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:04:45115,55
1MA21022Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:52116,23
2MB31014Hejl RadekLetohrad7200:05:04103,17
1MC41004Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:18100,00
2MA51002Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2396,65
1M561024Skalický Vojtěch-0300:05:34101,42
3MA71025Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:3887,12
3MB81019Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3881,28
4MA91018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:3986,45
2M5101008Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:3998,58
4MB111009Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:4179,45
1Z5121012Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:54124,13
5MB131070Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:5669,61
5MA141028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:5775,23
1ZB151003Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:04111,22
1ZC161043Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:11100,00
6MB171077Němec RadekLitomyšl7700:06:2253,21
7MB181101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:2253,05
2ZB191079Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:3097,57
2Z5201061Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:33104,35
3ZB211015Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4291,20
1MD221045Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:51109,88
1ZA231033Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:55100,00
4ZB241037Sklenářová EvaLetohrad8100:07:0479,91
2MD251034Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:07:1399,52
1ZD261029Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:18104,96
1ME271032Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:27127,25
3MD281036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:3290,60
3Z5291011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3971,51
2ZD301031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4095,04
4MD311099Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:1371,85
2ME321030Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:5792,40
3ME331016Bielčik JindřichLichkov4000:09:2880,35
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11020Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová7600:04:45105,78
2MA21022Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:52101,48
3MB31014Hejl RadekLetohrad7200:05:0492,74
4MC41004Louda PetrAC Česká Lípa6400:05:1883,46
5MA51002Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:2380,33
6M561024Skalický Vojtěch-0300:05:3472,39
7MA71025Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:05:3870,04
8MB81019Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:05:3869,68
9MA91018Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:05:3969,32
10M5101008Moravec JanJM Team Letohrad0200:05:3969,14
11MB111009Dvořák PavelČeská Třebová7500:05:4167,76
12MB131070Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:5657,40
13MA141028Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:05:5757,19
14MB171077Němec RadekLitomyšl7700:06:2240,14
15MB181101Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:2239,96
16MD221045Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:5120,26
17MD251034Bubeníček JiříSkuhrov nad Bělou5100:07:135,02
18ME271032Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:273,00
19MD281036Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:07:323,00
20MD311099Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:133,00
21ME321030Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:08:573,00
22ME331016Bielčik JindřichLichkov4000:09:283,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5121012Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:54105,06
2ZB151003Vebrová MonikaČeská Třebová7900:06:0499,59
3ZC161043Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:1195,34
4ZB191079Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:3085,10
5Z5201061Janíčková PatricieVýprachtice0200:06:3383,14
6ZB211015Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:4278,34
7ZA231033Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:5571,28
8ZB241037Sklenářová EvaLetohrad8100:07:0466,35
9ZD261029Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:1858,54
10Z5291011Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:3946,74
11ZD301031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:4046,26

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód