Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Zemská míle

14.6.2019, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Zemská míle
  • datum konání: 14.6.2019
  • zobrazeno již 342x
  • místo konání: Stadion Romana Šebrleho, Lanškroun
  • GPS: 49.91747N, 16.60225E
  • pořadatel: Activity Lanškroun

Sociální sítě

Místo konání

Stadion R. Šebrleho, Lanškroun
19:00 - 20:30 hodin

Přihlášky

na místě od 17:30 hodin

Startovné

30 Kč - dospělí

Popis tratě

Délka: 1 míle a méně
Povrch: tartan

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Sadílek
tel. 777 595 129

Propozice soutěže ve formátu JPG

Internetové stránky

http://www.activityla.cz

E-mailová adresa

sadilek@lenzo.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.9.20194. Zemská míle116
30.8.20193. Zemská míle101
12.4.20191. Zemská míle128
29.9.20184. Zemská míle147
24.8.20183. Zemská míle110
15.6.20182. Zemská míle128
13.4.20181. Zemská míle173
30.9.20174. Zemská míle139
25.8.20173. Zemská míle160
16.6.20172. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD141
7.4.20171. Zemská míle126
8.10.20164. Zemská míle139
26.8.20163. Zemská míle125
17.6.20162. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD131
8.4.20161. Zemská míle156
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
28.8.20153. Zemská míle161
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
10.4.20151. Zemská míle152
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
29.8.20143. Zemská míle170
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
28.3.20141. Zemská míle179
4.10.20134. Zemská míle105
20.9.20133. Zemská míle106
7.6.20132. Zemská míle (noční závod)120
19.4.20131. Zemská míle91
2.11.2012Zemská míle51

Statistika závodu 2. Zemská míle

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 3755

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vetchý Kryštof0426
Borek Petr7025
Borek Viktor0425
Resler Filip0925
Borková Agáta0224
Krátký Luboš6224
Kumpoštová Andrea0524
Bielčik Jindřich4024
Kumpošt Radovan0824
Kačerovský Michal6924
Vetchá Rozálie0724
Sejkorová Lenka6323
Černá Markéta7022
Serbousková Sára0422
Vebr Dominik0321
Keprtová Miloslava4821
Gregora Lukáš0821
Gregorová Anna1020
Radiměřský Karel8720
Pirklová Markéta7920
Gregorová Eliška1219
Dušková Žaneta0919
Gregora Filip0219
Pirkl Vít1019
Mannlová Jana8019
Sedláček Roman6419
Krátká Hana9518
Skalický Vojtěch0318
Dufková Marie1318
Topinka Tobiáš1017
Šilarová Michaela0217
Hanáková Klára0217
Dušek Petr1117
Gregorová Jana1117
Sadílek Jakub0516
Hájková Zuzana0816
Slánská Daniela0516
Jirásková Apolena1116
Dušková Tereza0716
Kubeš David7516
Bubeníček Jiří5115
Vacek Michal0415
Jadrný Tomáš0415
Kapoun Jan0315
Vebr Patrik9815
Čejková Klára0815
Vondra Vojtěch9815
Kubešová Klára0615
Koubová Elen0915
Hejl Radek7215

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C122Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32122,79
2C1558Mareš Jiří-1300:00:34111,91
3C11154Horáček FilipČeská Třebová1300:00:4365,30
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,161 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Krátká ZuzanaŽichlínek1200:00:30110,48
2D131Skalická Anežka-1200:00:3297,59
3D1442Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:3391,94
4D1657Špatenková LindaLanškroun1200:00:3581,40
5D17102Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:3958,03
6D1848Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:4046,35
7D1949Přibylová BeátaLanškroun1300:00:4237,21
8D11033Motlová Mia-1300:00:4235,37
9D11216Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:4426,60
10D11355Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:4421,21
11D11467Dufková MarieAC Pardubice1300:00:4518,10
12D11537Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:4514,98
13D11651Přibylová AgátaLanškroun1500:00:593,00
Nejmladší žáci I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1928Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:17109,19
2M11424Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2198,09
3M118100Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:01:2392,72
4M121166Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:2881,48
5M12244Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:2879,92
6M12338Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:2977,31
7M12726Resler MikulášLanškroun1100:01:3269,16
8M13529Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:4343,76
9M13788Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:4731,84
Nejmladší žákyně I (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z11046Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:17107,91
2Z11245Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2197,22
3Z1169Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:2294,87
4Z11930Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:2586,71
5Z1205Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:2684,31
6Z125141Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:3073,88
7Z1286Kubátová AnnaISCAREX Junior team ČT1100:01:3365,32
8Z13139Hánová Karolína-1100:01:3560,57
9Z13260Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:3659,76
10Z13381Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3659,10
11Z13414Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3854,60
Nejmladší žáci II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21101Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:10102,88
2M2234Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:1199,63
3M2335Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1297,49
4M24107Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:1296,66
5M2527Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1295,87
6M2612Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1586,92
7M21156Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:1975,00
8M213110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2170,95
9M21797Krátký Lukᚎichlínek0900:01:2364,97
10M22450Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3046,07
11M229111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3433,89
12M236210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:473,00
Nejmladší žákyně II (trať 0,402 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2711Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:16104,89
2Z2840Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16104,11
3Z21552Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2191,01
4Z22625Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:3164,39
5Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:3555,39
Mladší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3521Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:30115,38
2M37207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:39103,56
3M31318Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:5781,06
Mladší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z368Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:36104,83
2Z38142Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:4198,58
3Z3947Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:02:4396,60
4Z31070Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4495,22
5Z31153Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:4790,87
6Z312144Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5482,40
7Z3147Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:1061,99
Starší žáci (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:16105,07
2M4231Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:17103,56
3M4323Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:2691,37
Starší žákyně (trať 0,805 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4419Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:29133,17
2Z41513Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:03:2866,83
Dorostenci (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenky (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z531004Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:46102,09
2Z541012Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:47101,41
3Z581114Hamplová TerezaActivity Lanškroun0300:05:5596,50
4Z5211099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:2843,43
Junioři 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 1,609 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11019Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:23100,00
Muži B 40-49 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB61015Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:53106,53
2MB91024Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:01101,72
3MB141034Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:2091,76
4MB171013Němec RadekLitomyšl7700:06:2688,27
Muži C 50-59 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21003Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24110,77
2MC51026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4896,44
3MC71020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5592,79
Muži D 60-69 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD131008Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:19124,70
2MD251018Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:0675,30
Muži E 70 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME231025Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:39100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA181022Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:40103,18
2ZA191029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:5396,82
Ženy B 35-44 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB121014Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:07104,92
2ZB161011Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2695,08
Ženy C 45-54 let (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC101006Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:03103,36
2ZC111030Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:04102,57
3ZC151101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2094,06
Ženy D 55 let a starší (trať 1,609 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD201016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:12109,87
2ZD221002Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:3898,22
3ZD241031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5291,91
Trať 0,161 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D1143Krátká ZuzanaŽichlínek1200:00:30110,48
1C122Marek ŠimonBrzdy Horní Čermná1300:00:32122,79
2D131Skalická Anežka-1200:00:3297,59
3D1442Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:3391,94
2C1558Mareš Jiří-1300:00:34111,91
4D1657Špatenková LindaLanškroun1200:00:3581,40
5D17102Jandejsková EliškaAtletika TJ Lanškroun1400:00:3958,03
6D1848Preislerová Viola ŽofieISCAREX Junior team ČT1400:00:4046,35
7D1949Přibylová BeátaLanškroun1300:00:4237,21
8D11033Motlová Mia-1300:00:4235,37
3C11154Horáček FilipČeská Třebová1300:00:4365,30
9D11216Jirásková LilianaBBB Lanškroun1300:00:4426,60
10D11355Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:4421,21
11D11467Dufková MarieAC Pardubice1300:00:4518,10
12D11537Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:4514,98
13D11651Přibylová AgátaLanškroun1500:00:593,00
Trať 0,402 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21101Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:10102,88
2M2234Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:1199,63
3M2335Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:1297,49
4M24107Špatenka MatějTJ Lanškroun0900:01:1296,66
5M2527Vacek JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0800:01:1295,87
6M2612Razým DanielTJ Dlouhá Třebová0800:01:1586,92
1Z2711Koubová ElenISCAREX Junior team ČT0900:01:16104,89
2Z2840Čejková KláraISCAREX Junior team ČT0800:01:16104,11
1M1928Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:17109,19
1Z11046Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:17107,91
7M21156Rybička DominikISCAREX Junior team ČT0900:01:1975,00
2Z11245Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:2197,22
8M213110Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:01:2170,95
2M11424Razým MatyášTJ Dlouhá Třebová1100:01:2198,09
3Z21552Preislerová Agáta NelaISCAREX Junior team ČT0900:01:2191,01
3Z1169Dejdarová TerezaISCAREX Junior team ČT1000:01:2294,87
9M21797Krátký Lukᚎichlínek0900:01:2364,97
3M118100Brusenbauch AlanISCAREX Junior team ČT1100:01:2392,72
4Z11930Skalická NelaTJ Lanškroun1100:01:2586,71
5Z1205Simonová KristýnaISCAREX Junior team ČT1100:01:2684,31
4M121166Dušek PetrHorní Třešňovec1100:01:2881,48
5M12244Kouba RadimISCAREX Junior team ČT1100:01:2879,92
6M12338Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:2977,31
10M22450Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:3046,07
6Z125141Polášková LauraAK Moravská Třebová1000:01:3073,88
4Z22625Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:3164,39
7M12726Resler MikulášLanškroun1100:01:3269,16
7Z1286Kubátová AnnaISCAREX Junior team ČT1100:01:3365,32
11M229111Jandejsek MichaelAtletika TJ Lanškroun0900:01:3433,89
5Z23010Hanzlíčková HanaActivity Lanškroun0900:01:3555,39
8Z13139Hánová Karolína-1100:01:3560,57
9Z13260Dehnerová VeronikaActivity Lanškroun1100:01:3659,76
10Z13381Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:3659,10
11Z13414Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:01:3854,60
8M13529Sedlák VojtěchAtletika TJ Lanškroun1100:01:4343,76
12M236210Vacek VáclavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0900:01:473,00
9M13788Mareš FrantišekAtletika TJ Lanškroun1100:01:4731,84
Trať 0,805 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4177Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:02:16105,07
2M4231Vetchý KryštofISCAREX Junior team ČT0400:02:17103,56
3M4323Štantejský MatějISCAREX Junior team ČT0500:02:2691,37
1Z4419Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0400:02:29133,17
1M3521Bureš JosefISCAREX Junior team ČT0600:02:30115,38
1Z368Vetchá RozálieISCAREX Junior team ČT0700:02:36104,83
2M37207Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:02:39103,56
2Z38142Hejlová KateřinaISCAREX Junior team ČT0600:02:4198,58
3Z3947Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team ČT0600:02:4396,60
4Z31070Petrová ŠtěpánkaISCAREX Junior team ČT0700:02:4495,22
5Z31153Kubešová KláraActivity Lanškroun0600:02:4790,87
6Z312144Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:02:5482,40
3M31318Němec JakubTJ Jiskra Litomyšl0700:02:5781,06
7Z3147Skalická NikolTJ Lanškroun0700:03:1061,99
2Z41513Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:03:2866,83
Trať 1,609 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11019Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:23100,00
1MC21003Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24110,77
1Z531004Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:46102,09
2Z541012Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:47101,41
2MC51026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4896,44
1MB61015Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:53106,53
3MC71020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5592,79
3Z581114Hamplová TerezaActivity Lanškroun0300:05:5596,50
2MB91024Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:01101,72
1ZC101006Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:03103,36
2ZC111030Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:04102,57
1ZB121014Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:07104,92
1MD131008Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:19124,70
3MB141034Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:2091,76
3ZC151101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2094,06
2ZB161011Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2695,08
4MB171013Němec RadekLitomyšl7700:06:2688,27
1ZA181022Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:40103,18
2ZA191029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:5396,82
1ZD201016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:12109,87
4Z5211099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:2843,43
2ZD221002Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:3898,22
1ME231025Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:39100,00
3ZD241031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5291,91
2MD251018Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:0675,30
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11019Radiměrský KarelISCAREX Česká Třebová8700:05:23105,53
2MC21003Krátký LubošAtletika TJ Lanškroun6200:05:24104,63
3MC51026Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:05:4889,84
4MB61015Vacek JiříDlouhá Třebová7700:05:5387,29
5MC71020Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:05:5586,07
6MB91024Kubeš DavidActivity Lanškroun7500:06:0182,00
7MD131008Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:06:1971,39
8MB141034Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:06:2071,05
9MB171013Němec RadekLitomyšl7700:06:2667,22
10ME231025Krumer MiroslavMK Ostrov4900:07:3922,95
11MD251018Řehořek BohumírFK Stará garda Damníkov5700:08:066,96
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z531004Šedová TerezaVencl tým Ústí nad Orlicí0300:05:46102,09
2Z541012Šilarová MichaelaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:05:47101,41
3Z581114Hamplová TerezaActivity Lanškroun0300:05:5596,50
4ZC101006Krátká AnnaHvězda Pardubice6900:06:0392,28
5ZC111030Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:0491,44
6ZB121014Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:06:0789,75
7ZC151101Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:06:2082,45
8ZB161011Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:06:2679,13
9ZA181022Krátká HanaAtletika TJ Lanškroun9500:06:4071,00
10ZA191029Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:06:5363,60
11ZD201016Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:07:1252,69
12Z5211099Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:07:2843,43
13ZD221002Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:07:3837,53
14ZD241031Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:07:5229,32

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód