Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice

6.10.2019, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice
  • datum konání: 6.10.2019
  • zobrazeno již 666x
  • místo konání: Fotbalové hřiště u školy, Klášterec nad Orlicí
  • GPS: 50.10983N, 16.55592E
  • pořadatel: Sokol Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště
10:00 - 11:15 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

0,- Kč nejmladší I a předžactvo
30,- Kč nejmladší II, mladší, starší žactvo a dorost
70,- Kč dospělí

Popis tratě

Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, 3 km trať vede zpočátku po rovině, po 0,6 km stoupání po trávě a asfaltu, poté střídavě travnaté a polní cesty v kopcovitém terénu, před cílem seběh po travnaté a polní cestě. Trať 4 km se běží na okruhu 1 + 3 km, trať 6 km se běží 2x, trať 9 km 3x 3 km. Okruh 3 km má převýšení (rozdíl mezi nejvyšším a nejnižším bodem) 60 m.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ing. Jindřich Kalous - mobil 721 955 026

Propozice závodu v PDF

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Běh údolím Orlice193
1.10.2017Běh údolím Orlice219
2.10.2016Běh údolím Orlice273
4.10.2015Běh údolím Orlice288
5.10.2014Běh údolím Orlice293
6.10.2013Běh údolím Orlice207
7.10.2012Běh údolím Orlice148
2.10.2011Běh údolím Orlice194
3.10.2010Běh údolím Orlice218
4.10.2009Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí188
5.10.2008Běh údolím Orlice167
7.10.2007Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí172
8.10.2006Běh údolím Orlice v Klášterci nad Orlicí155
9.10.2005Běh údolím Orlice v Klášterci168
10.10.2004Běh Údolím Orlice181
12.10.2003Běh Údolím Orlice, 15. ročník161
19.10.200214. ročník, Běh údolím Orlice v Klášterci145

Statistika závodu Běh údolím Orlice

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3370

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Novotný Luděk6212
Gregora Filip0212
Sejkorová Lenka6311
Sadílek Ota4611
Šafář Jaroslav5111
Novotný Přemysl5911
Šroler Zdeněk5211
Fajfr František7211
Nechvílová Miroslava6011
Šroler Zdeněk8011
Borek Petr7011
Krátká Anna6910
Borek Viktor0410
Borková Agáta0210
Sontáková Lenka9110
Martincová Kristýna9310
Hanuš Petr649
Kristejnová Aneta079
Koblížek Jindřich489
Strnad Adam009
Kristejn Jiří099
Divíšek Jan009
Keprtová Miloslava489
Gregorová Monika009
Matyášová Jana659
Kalousová Jitka089
Bielčik Jindřich409
Leicht Jiří499
Mikyska Tomáš009
Vacek Martin699
Šebek Michal848
Kalous Zdeněk048
Stránská Michaela978
Jirásková Eva648
Dušková Lenka808
Nechvíl Petr918
Krejčí Stanislav918
Faltusová Kateřina998
Krunčík Pavel858
Stránská Adéla918
Serbousková Sára048
Strnad Tomáš698
Kubelka Tomáš938
Buriánek Roman658
Šimůnek Jan498
Kánský Petr008
Gregorová Michaela048
Kopecký Libor568
Novotná Dora978
Suchodol Vít047

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Pidilidi 5 let a mladší (trať 0,09 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P011Kristejnová ŠarlotaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:01-
2P022Málková VeronikaSK Žamberk1700:00:01-
3P033Kalous JáchymKlášterec nad Orlicí1500:00:01-
4P044Kalousová RozálieKlášterec nad Orlicí1700:00:01-
5P056Lorencová EmaŠedivec1400:00:01-
6P067Brzobohatá JohannaTJ Šumperk1400:00:01-
7P078Přibylová AgátaLanškroun1500:00:01-
8P089Mitvalská AdélaKlášterec nad Orlicí1700:00:01-
9P0910Petr JaromírČeská Třebová1400:00:01-
10P01011Štěch JosefOrel Dolní Dobrouč1400:00:01-
11P01112Fenclová ZuzanaPardubice1400:00:01-
12P01213Malínek JanLetohrad1600:00:01-
13P01314Malínková SáraLetohrad1400:00:01-
14P01415Hájek AlešOB Česká Třebová1500:00:01-
15P01531Vašina TadeášTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1400:00:01-
16P01632Sabota MarekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1500:00:01-
17P01733Ehl FrantišekSKI Skuhrov nad Bělou1400:00:01-
18P01834Ehlová AnežkaSKI Skuhrov1700:00:01-
19P01935Freislerová LadaHnátnice1500:00:01-
20P02036Freislerová StelaHnátnice1700:00:01-
21P02137Štefek OndřejSokol Klášterec1700:00:01-
Chlapci 6-7 let (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2138Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:26-
2C2331Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:31-
3C2539Štěch JakubTJ Spartak Letohrad1200:01:37-
4C2834Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:01:46-
5C2932Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:46-
6C21336Koubek MatějTJ Spartak Letohrad1300:01:49-
7C22037Horáček FilipČeská Třebová1300:01:58-
8C22135Lorenc JiříTJ Spartak Letohrad1200:01:59-
9C22333Vašina TadeášSokol Klášterec1300:02:02-
10C22440Moravec FilipSokol Klášterec1300:02:02-
Nejmladší žáci I (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M166Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:03:54100,82
2M187Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:03:5699,71
3M199Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:5699,47
4M1131Žák OndřejFénix SKI Team Jeseník1000:04:0591,46
5M1142Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:0690,61
6M1188Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:04:1186,35
7M1224Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:1682,09
8M1245Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:2376,14
9M1253Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:04:2772,73
-M1-10Novák MichalČeské Libchavy11DNF-
Nejmladší žákyně I (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1173Dejdarová TerezaISCAREX Junior team Česká Třebová1000:02:50104,22
2Z1276Málková LucieTJ Spartak Letohrad1000:02:5598,46
3Z1382Fenclová HanaOK LOKO Pardubice1000:02:5697,31
4Z1477Vaníčková ŠtěpánkaTJ Spartak Letohrad1000:03:0092,71
5Z1580Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:03:0586,95
6Z1672Grosičová TerezaFénix SKI Team Jeseník1000:03:1278,89
7Z1770Vlachopulosová IzabelaFénix SKI Team Jeseník1100:03:1477,57
8Z1878Hartmanová EliškaTJ Spartak Letohrad1100:03:1477,23
9Z1918Prchalová MagdalénaTJ Spartak Letohrad1000:03:1674,28
10Z11074Knápková AnežkaTJ Spartak Letohrad1000:03:1871,98
11Z11167Moravcová ElenaSokol Klášterec1100:03:2070,72
12Z11266Faltusová ŠtěpánkaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1000:03:2070,16
13Z11379Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:03:2267,37
14Z11481Němcová NatálieTJ Jiskra Litomyšl1100:03:2465,07
15Z11571Svobodová AlenaFénix SKI Team Jeseník1000:03:2959,31
16Z11669Vlachopulosová EleniFénix SKI Team Jeseník1100:03:3552,40
17Z11768Bašičová TerezaFénix SKI Team Jeseník1100:03:4244,34
18Z11875Kopecká KláraTJ Spartak Letohrad1000:03:4837,43
Nejmladší žáci II (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2143Rašner JiříTJ Šumperk0800:07:57102,21
2M2248Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:08:0499,31
3M2332Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:0698,48
4M2447Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:08:0897,65
5M2640Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:1993,09
6M2752Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:08:2092,67
7M2945Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:08:2590,60
8M21134Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:08:3885,21
9M21450Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:08:5777,33
10M21639Kupka MikulášFénix SKI Team Jeseník0800:09:0175,67
11M21856Gregora LukášActivity Lanškroun0800:09:0374,84
12M21933Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:09:0574,02
13M22044Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:09:0872,77
14M22649Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:09:3561,58
15M22746Vlašič JakubTJ Spartak Letohrad0900:09:4159,09
16M22842Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:09:4358,26
17M22935Faltus TomášSK Žamberk0800:09:5254,53
18M23054Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:10:0151,00
19M23131Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:10:0150,79
20M23351Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:10:1744,16
21M23437Jirků RadekSK Žamberk0900:10:1843,75
22M23536Zezulka AntonínSK Žamberk0800:10:1943,33
23M23738Vašátko LukášFénix SKI Team Jeseník0800:10:3636,28
24M23855Mareth JanČeská Skalice0800:11:1121,77
25M23953Pecháček DominikTJ Spartak Letohrad0800:11:2117,62
-M2-41Gajdoš MatějFénix SKI Team Jeseník09DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z219Kouřilová JulieFénix SKI Team Jeseník0800:03:40103,28
2Z2221Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:4499,70
3Z2310Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4797,02
4Z248Vršanová JulieFénix SKI Team Jeseník0800:03:5193,44
5Z2523Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:5292,55
6Z2715Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:5589,87
7Z2107Poskerová NelaFénix SKI Team Jeseník0800:03:5887,18
8Z2116Žáková BarboraFénix SKI Team Jeseník0800:04:0085,39
9Z2122Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:0382,71
10Z21511Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0878,80
11Z21619Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:0878,61
12Z21724Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:04:0878,24
13Z21817Tlapáková NaďaTJ Spartak Letohrad0900:04:1175,56
14Z2201Kvačková MarieSokol Klášterec0800:04:1373,77
15Z22114Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1571,98
16Z22316Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:04:2166,62
17Z22522Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:2761,25
18Z22720Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:2959,46
19Z22812Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:4247,84
20Z2293Hartmanová BarboraFénix SKI Team Jeseník0900:04:4842,47
21Z2305Válková VeronikaFénix SKI Team Jeseník0900:04:5040,69
22Z23113Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:04:5833,53
23Z2324Kavková BarboraFénix SKI Team Jeseník0900:05:333,00
Mladší žáci (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3183Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:11:38103,47
2M3285Steigr AlexanderFénix SKI Team Jeseník0600:11:5698,40
3M3388Fajfr MarekOB Žamberk0600:11:5798,12
4M3589Chaloupek OndřejAtletika TJ Lanškroun0700:12:3088,83
5M3684Pavlík MatoušTJ Sokol Nasavrky0700:12:5581,79
6M3786Stránský JakubTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0700:12:5681,51
7M3987Mareš VítAtletika Jablonné nad Orlicí0700:13:0080,38
8M31182Černoch OskarFénix SKI Team Jeseník0700:13:3171,66
9M31790Rous MatějSokol Klášterec nad Orlicí0700:15:1542,37
10M31981Svoboda PavelFénix SKI Team Jeseník0700:15:5431,39
Starší žáci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4122Juřík MarekFénix SKI Team Jeseník0400:15:13102,74
2M4221Záhorec AdamFénix SKI Team Jeseník0400:15:19101,44
3M4326Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:15:4595,82
4M4428Bukáček MarekAtletika Polička0400:15:5593,66
5M4525Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:16:1689,12
6M4627Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:16:4582,86
7M4829Brůna DanielSokol Klášterec0400:19:3047,21
8M4924Zlatník JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:19:3246,78
9M41023Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:4045,05
Starší žákyně (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4410Serbousková SáraISCAREX Junior team Česká Třebová0400:12:11109,30
2Z488Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad0500:12:5797,30
3Z4105Mičkerová MichaelaFénix SKI Team Jeseník0400:13:1293,39
4Z4124Bašičová AdélaFénix SKI Team Jeseník0400:13:5881,39
5Z4132Korytářová EmaFénix SKI Team Jeseník0500:14:0380,09
6Z4149Chaloupková PetraKostelec nad Orlicí0500:14:2674,09
7Z4151Málková KarolínaSK Žamberk0400:14:4369,86
8Z4167Šrolerová JanaTJ Spartak Letohrad0500:14:4369,79
9Z4183Svobodová KarolínaFénix SKI Team Jeseník0400:15:3256,87
10Z4206Hermanová EliškaJiskra Ústí nad Orlicí0500:19:193,00
Dorostenci (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Vrbovský BenjamínFénix Ski Team Jeseník0200:20:48117,05
2M5253Horník KryštofFénix Ski Team Jeseník0300:21:58106,79
3M5451Hebr FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0300:25:2776,15
4M5555Moravec JanJM Team Letohrad0200:25:3974,40
5M51052Pavlík LukášTJ Sokol Nasavrky0300:28:0353,29
Dorostenky (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5741Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:17:56121,31
2Z51142Janíčková PatricieVýprachtice0200:20:1498,39
3Z51243Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:22:0380,29
Junioři + Muži A 18-39 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Strouhal JakubFénix Ski Team Jeseník0100:32:42114,47
2MA477Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:07106,31
3MA683Kovář LukášOB Česká Třebová0100:36:1894,04
4MA780Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:2099,60
5MA875Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:4591,49
6MA1173Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:37:2094,09
7MA1678Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:39:5773,33
8MA1774Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:40:2077,54
9MA2176Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:41:3970,28
10MA2471Kouba TomášTJ Sokol Česká Třebová8000:43:3959,25
11MA2581Andrš PetrOB Žamberk8400:43:4558,69
12MA2779Hájek MartinPasivity Žamberk0100:43:4851,49
13MA3482Nádhera JiříHradec Králové9300:55:413,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2123Hejl RadekLetohrad7200:34:05107,74
2MB5124Malátek AntonínPardubice7700:35:3199,66
3MB9114Žák MarekFénix Ski Klub Jeseník7600:36:4692,60
4MB10120Kyncl TomášHolice7400:37:1190,25
5MB12119Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:37:2389,13
6MB14111Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:38:4081,89
7MB18125Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:2372,20
8MB19113Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:40:3670,98
9MB20117Šimek PetrŘetůvka7700:41:0368,44
10MB22112Musil LiborPraha Klánovice7000:41:5064,02
11MB23122Němec RadekLitomyšl7700:42:2760,55
12MB26118Strouhal TomášFSMB Moravský Beroun7400:43:4653,12
13MB29116Mareth KarelČeská Skalice7100:45:3043,34
14MB30121Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:5929,33
15MB31115Svoboda ZdeněkČeská Ves7500:49:2820,97
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:29114,69
2MC13149Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:0195,70
3MC15148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0989,61
4MC28151Fencl PetrPardubice6900:44:5358,80
5MC32150Nádhera PetrHradec Králové6700:50:4926,91
6MC33146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:51:3322,97
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7170Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:50104,89
2MD8161Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:09102,59
3MD11162Ráb PavelČeská Třebová5200:28:3292,53
4MD12163Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:3891,80
5MD15169Trejtnar PavelSokol Kunvald OB5800:30:0481,38
6MD21165Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:4062,47
7MD22168Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:33:0159,93
8MD28166Novotný PřemyslSki Klub Pastviny5900:37:3027,33
9MD31164Andrš MilanOB Žamberk5800:45:223,00
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME27167Krumer MiroslavMK Ostrov4900:37:19104,62
2ME29171Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:0595,38
Juniorky + Ženy A 18-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA62Strouhalová AnnaFénix Ski Team Jeseník0100:26:38100,00
2ZA184Poslušná AnnaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8800:31:13108,13
3ZA203Rábová MartinaČeská Třebová9200:32:16101,67
4ZA245Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:0890,20
5ZA261Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:36:1976,78
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB324Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:55127,44
2ZB923Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:27:1095,44
3ZB1422Sklenářová EvaLetohrad8100:29:3677,12
4ZB1625Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:1672,10
5ZB1726Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:5367,45
6ZB2521Koubová MarcelaRybník8000:35:0635,70
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1341Marethová AlenaČeská Skalice7200:29:33151,20
2ZC3242Nádherová HanaHradec Králové6800:49:5348,80
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1958Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:31:20125,36
2ZD2356Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:50111,43
3ZD3057Nechvílová MiroslavaChoceň6000:42:2963,21
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2138Stejskal AdamAtletika Jablonné1200:01:26-
1D222Kupková ZinaFénix SKI Team Jeseník1200:01:30-
2C2331Vašina MatějSokol Klášterec nad Orlicí1200:01:31-
2D2417Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:01:35-
3C2539Štěch JakubTJ Spartak Letohrad1200:01:37-
3D2615Hartmanová JitkaKVS Žamberk1300:01:38-
4D2712Šlesingerová VictoriaTJ Spartak Letohrad1300:01:43-
4C2834Dušek AdamTJ Spartak Letohrad1200:01:46-
5C2932Faltus FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1300:01:46-
5D21013Budinová ElaSokol Klášterec1300:01:46-
6D2113Benešová ElaAtletika Žamberk1200:01:47-
7D2128Suchomelová EmílieTJ Spartak Letohrad1300:01:48-
8D2139Stejskalová AnetaTJ Spartak Letohrad1200:01:49-
6C21336Koubek MatějTJ Spartak Letohrad1300:01:49-
9D2157Kopecká TerezaTJ Spartak Letohrad1200:01:50-
10D2165Váchová AdélaTJ Spartak Letohrad1300:01:51-
11D21711Přibylová BeátaTJ Spartak Letohrad1300:01:53-
12D21816Šrolerová VeronikaTJ Spartak Letohrad1300:01:54-
13D2196Koutníková ViktorieTJ Spartak Letohrad1300:01:55-
7C22037Horáček FilipČeská Třebová1300:01:58-
8C22135Lorenc JiříTJ Spartak Letohrad1200:01:59-
14D22214Rousová TerezaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí1200:02:00-
9C22333Vašina TadeášSokol Klášterec1300:02:02-
10C22440Moravec FilipSokol Klášterec1300:02:02-
15D2254Knápková RozálieXCT Horní Heřmanice1300:02:06-
16D22610Horáčková KláraČeská Třebová1300:02:11-
17D2271Kavková KarolínaFénix SKI Team Jeseník1300:02:17-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z219Kouřilová JulieFénix SKI Team Jeseník0800:03:40103,28
2Z2221Štruncová EllaTJ Spartak Letohrad0800:03:4499,70
3Z2310Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:03:4797,02
4Z248Vršanová JulieFénix SKI Team Jeseník0800:03:5193,44
5Z2523Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:03:5292,55
1M166Veselý JanTJ Spartak Letohrad1000:03:54100,82
6Z2715Svobodová KláraTJ Spartak Letohrad0900:03:5589,87
2M187Veselý JakubTJ Spartak Letohrad1000:03:5699,71
3M199Mareš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí1000:03:5699,47
7Z2107Poskerová NelaFénix SKI Team Jeseník0800:03:5887,18
8Z2116Žáková BarboraFénix SKI Team Jeseník0800:04:0085,39
9Z2122Jedličková TerezaSK Žamberk0800:04:0382,71
4M1131Žák OndřejFénix SKI Team Jeseník1000:04:0591,46
5M1142Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:04:0690,61
10Z21511Kalousová JitkaSokol Klášterec nad Orlicí0800:04:0878,80
11Z21619Faltusová EmaTJ Spartak Letohrad0800:04:0878,61
12Z21724Štěchová ZuzanaOrel Dolní Dobrouč0900:04:0878,24
13Z21817Tlapáková NaďaTJ Spartak Letohrad0900:04:1175,56
6M1188Dušek OndřejTJ Spartak Letohrad1000:04:1186,35
14Z2201Kvačková MarieSokol Klášterec0800:04:1373,77
15Z22114Kubová KláraTJ Spartak Letohrad0900:04:1571,98
7M1224Vácha JanTJ Spartak Letohrad1100:04:1682,09
16Z22316Špinlerová VanesaTJ Spartak Letohrad0900:04:2166,62
8M1245Strnad JanTJ Spartak Letohrad1100:04:2376,14
17Z22522Grossmannová LucieTJ Spartak Letohrad0800:04:2761,25
9M1253Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:04:2772,73
18Z22720Stará EmmaTJ Spartak Letohrad0900:04:2959,46
19Z22812Ferancová VendulaTJ Spartak Letohrad0900:04:4247,84
20Z2293Hartmanová BarboraFénix SKI Team Jeseník0900:04:4842,47
21Z2305Válková VeronikaFénix SKI Team Jeseník0900:04:5040,69
22Z23113Koutníková RozárieTJ Spartak Letohrad0900:04:5833,53
23Z2324Kavková BarboraFénix SKI Team Jeseník0900:05:333,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2143Rašner JiříTJ Šumperk0800:07:57102,21
2M2248Jansa MatějTJ Spartak Letohrad0800:08:0499,31
3M2332Kristejn JiříSokol Klášterec nad Orlicí0900:08:0698,48
4M2447Hanuš AdamTJ Spartak Letohrad0800:08:0897,65
1Z3574Gajdošová ViktorieFénix SKI Team Jeseník0600:08:18101,46
5M2640Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:08:1993,09
6M2752Strnad VítTJ Spartak Letohrad0800:08:2092,67
2Z3773Petrová ŠtěpánkaISCAREX junior team Česká Třebová0700:08:20100,66
7M2945Stejskal DanielTJ Spartak Letohrad0900:08:2590,60
3Z31071Skalická NikolTJ Lanškroun0700:08:2797,87
8M21134Rous MartinTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:08:3885,21
4Z31272Preislerová Elena MarieISCAREX Junior team Česká Třebová0600:08:4989,10
5Z31370Marešová TerezaAtletika TJ Lanškroun0700:08:5088,70
9M21450Křivka AdamTJ Spartak Letohrad0800:08:5777,33
6Z31569Bandíková MonikaFénix SKI Team Jeseník0600:08:5985,12
7Z31665Streitová AnetaFénix SKI Team Jeseník0700:09:0184,32
10M21639Kupka MikulášFénix SKI Team Jeseník0800:09:0175,67
11M21856Gregora LukášActivity Lanškroun0800:09:0374,84
12M21933Pácha OndřejTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0900:09:0574,02
8Z32067Pešová AnetaFénix SKI Team Jeseník0600:09:0881,53
13M22044Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:09:0872,77
9Z32268Korytářová KarolínaFénix SKI Team Jeseník0700:09:1379,53
10Z32362Kristejnová AnetaSokol Klášterec nad Orlicí0700:09:1479,14
11Z32461Bednářová NatálieSokol Klášterec0600:09:2674,35
12Z32566Jurčáková LucieFénix SKI Team Jeseník0700:09:3471,16
14M22649Palán ŠimonTJ Spartak Letohrad0800:09:3561,58
15M22746Vlašič JakubTJ Spartak Letohrad0900:09:4159,09
16M22842Resler FilipAtletika TJ Lanškroun0900:09:4358,26
17M22935Faltus TomášSK Žamberk0800:09:5254,53
18M23054Šedivý EliášTJ Spartak Letohrad0800:10:0151,00
19M23131Suchodol LukášSokol Klášterec nad Orlicí0800:10:0150,79
13Z33264Uhlířová AndreaSokol Klášterec0700:10:0957,21
20M23351Moravec VojtěchTJ Spartak Letohrad0800:10:1744,16
21M23437Jirků RadekSK Žamberk0900:10:1843,75
22M23536Zezulka AntonínSK Žamberk0800:10:1943,33
14Z33663Páchová KarolínaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0700:10:2451,23
23M23738Vašátko LukášFénix SKI Team Jeseník0800:10:3636,28
24M23855Mareth JanČeská Skalice0800:11:1121,77
25M23953Pecháček DominikTJ Spartak Letohrad0800:11:2117,62
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4122Juřík MarekFénix SKI Team Jeseník0400:15:13102,74
2M4221Záhorec AdamFénix SKI Team Jeseník0400:15:19101,44
3M4326Rybka LukášTJ Spartak Letohrad0400:15:4595,82
4M4428Bukáček MarekAtletika Polička0400:15:5593,66
5M4525Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:16:1689,12
6M4627Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř0400:16:4582,86
1Z5741Šilarová MichaelaVencl Tým Ústí nad Orlicí0200:17:56121,31
7M4829Brůna DanielSokol Klášterec0400:19:3047,21
8M4924Zlatník JiříTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0500:19:3246,78
9M41023Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:19:4045,05
2Z51142Janíčková PatricieVýprachtice0200:20:1498,39
3Z51243Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:22:0380,29
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5154Vrbovský BenjamínFénix Ski Team Jeseník0200:20:48117,05
2M5253Horník KryštofFénix Ski Team Jeseník0300:21:58106,79
1ZB324Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:55127,44
3M5451Hebr FrantišekTJ Sokol Klášterec nad Orlicí0300:25:2776,15
4M5555Moravec JanJM Team Letohrad0200:25:3974,40
1ZA62Strouhalová AnnaFénix Ski Team Jeseník0100:26:38100,00
1MD7170Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:50104,89
2MD8161Šolc VítězslavBKL Machov5700:27:09102,59
2ZB923Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:27:1095,44
5M51052Pavlík LukášTJ Sokol Nasavrky0300:28:0353,29
3MD11162Ráb PavelČeská Třebová5200:28:3292,53
4MD12163Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:28:3891,80
1ZC1341Marethová AlenaČeská Skalice7200:29:33151,20
3ZB1422Sklenářová EvaLetohrad8100:29:3677,12
5MD15169Trejtnar PavelSokol Kunvald OB5800:30:0481,38
4ZB1625Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:1672,10
5ZB1726Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:5367,45
2ZA184Poslušná AnnaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8800:31:13108,13
1ZD1958Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:31:20125,36
3ZA203Rábová MartinaČeská Třebová9200:32:16101,67
6MD21165Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:32:4062,47
7MD22168Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:33:0159,93
2ZD2356Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:50111,43
4ZA245Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:0890,20
6ZB2521Koubová MarcelaRybník8000:35:0635,70
5ZA261Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:36:1976,78
1ME27167Krumer MiroslavMK Ostrov4900:37:19104,62
8MD28166Novotný PřemyslSki Klub Pastviny5900:37:3027,33
2ME29171Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:39:0595,38
3ZD3057Nechvílová MiroslavaChoceň6000:42:2963,21
9MD31164Andrš MilanOB Žamberk5800:45:223,00
2ZC3242Nádherová HanaHradec Králové6800:49:5348,80
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Strouhal JakubFénix Ski Team Jeseník0100:32:42114,47
1MB2123Hejl RadekLetohrad7200:34:05107,74
1MC3147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:29114,69
2MA477Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:07106,31
2MB5124Malátek AntonínPardubice7700:35:3199,66
3MA683Kovář LukášOB Česká Třebová0100:36:1894,04
4MA780Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:2099,60
5MA875Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:4591,49
3MB9114Žák MarekFénix Ski Klub Jeseník7600:36:4692,60
4MB10120Kyncl TomášHolice7400:37:1190,25
6MA1173Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:37:2094,09
5MB12119Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:37:2389,13
2MC13149Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:0195,70
6MB14111Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:38:4081,89
3MC15148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0989,61
7MA1678Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:39:5773,33
8MA1774Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:40:2077,54
7MB18125Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:2372,20
8MB19113Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:40:3670,98
9MB20117Šimek PetrŘetůvka7700:41:0368,44
9MA2176Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:41:3970,28
10MB22112Musil LiborPraha Klánovice7000:41:5064,02
11MB23122Němec RadekLitomyšl7700:42:2760,55
10MA2471Kouba TomášTJ Sokol Česká Třebová8000:43:3959,25
11MA2581Andrš PetrOB Žamberk8400:43:4558,69
12MB26118Strouhal TomášFSMB Moravský Beroun7400:43:4653,12
12MA2779Hájek MartinPasivity Žamberk0100:43:4851,49
4MC28151Fencl PetrPardubice6900:44:5358,80
13MB29116Mareth KarelČeská Skalice7100:45:3043,34
14MB30121Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:5929,33
15MB31115Svoboda ZdeněkČeská Ves7500:49:2820,97
5MC32150Nádhera PetrHradec Králové6700:50:4926,91
6MC33146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:51:3322,97
13MA3482Nádhera JiříHradec Králové9300:55:413,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Strouhal JakubFénix Ski Team Jeseník0100:32:42106,25
2MB2123Hejl RadekLetohrad7200:34:0598,06
3MC3147Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2995,69
4MA477Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:35:0791,94
5MB5124Malátek AntonínPardubice7700:35:3189,57
6MA683Kovář LukášOB Česká Třebová0100:36:1884,92
7MA780Ehl JaroslavSKI Skuhrov nad Bělou8100:36:2084,73
8MA875Boháč BonifácVencl Tým Ústí nad Orlicí0100:36:4582,26
9MB9114Žák MarekFénix Ski Klub Jeseník7600:36:4682,16
10MB10120Kyncl TomášHolice7400:37:1179,69
11MA1173Kubišta MichalŠmídl Running Team9000:37:2078,80
12MB12119Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:37:2378,51
13MC13149Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:38:0174,75
14MB14111Kristejn ZdeněkTJ Sokol Klášterec nad Orlicí7900:38:4070,90
15MC15148Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:39:0968,04
16MA1678Holubář PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí0000:39:5763,30
17MA1774Šebek MichalÚstí nad Orlicí8400:40:2061,03
18MB18125Vacek JiříDlouhá Třebová7700:40:2360,73
19MB19113Hebr VáclavJamné nad Orlicí7400:40:3659,45
20MB20117Šimek PetrŘetůvka7700:41:0356,78
21MA2176Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:41:3953,23
22MB22112Musil LiborPraha Klánovice7000:41:5052,14
23MB23122Němec RadekLitomyšl7700:42:2748,49
24MA2471Kouba TomášTJ Sokol Česká Třebová8000:43:3941,38
25MA2581Andrš PetrOB Žamberk8400:43:4540,78
26MB26118Strouhal TomášFSMB Moravský Beroun7400:43:4640,68
27MA2779Hájek MartinPasivity Žamberk0100:43:4840,48
28MC28151Fencl PetrPardubice6900:44:5334,07
29MB29116Mareth KarelČeská Skalice7100:45:3030,41
30MB30121Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:47:5915,70
31MB31115Svoboda ZdeněkČeská Ves7500:49:286,91
32MC32150Nádhera PetrHradec Králové6700:50:493,00
33MC33146Jedlička VáclavSK Žamberk6100:51:333,00
34MA3482Nádhera JiříHradec Králové9300:55:413,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB324Fenclová MartaAC Pardubice7600:22:55120,77
2ZA62Strouhalová AnnaFénix Ski Team Jeseník0100:26:3891,70
3ZB923Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:27:1087,53
4ZC1341Marethová AlenaČeská Skalice7200:29:3368,89
5ZB1422Sklenářová EvaLetohrad8100:29:3668,50
6ZB1625Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:30:1663,28
7ZB1726Hájková LudmilaOB Česká Třebová7500:30:5358,46
8ZA184Poslušná AnnaTJ Sokol Klášterec nad Orlicí8800:31:1355,85
9ZD1958Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:31:2054,94
10ZA203Rábová MartinaČeská Třebová9200:32:1647,64
11ZD2356Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:33:5035,39
12ZA245Sontáková LenkaActivity Lanškroun9100:34:0833,04
13ZB2521Koubová MarcelaRybník8000:35:0625,48
14ZA261Jedličková ZuzanaSK Žamberk9300:36:1915,97
15ZD3057Nechvílová MiroslavaChoceň6000:42:293,00
16ZC3242Nádherová HanaHradec Králové6800:49:533,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Prosím opravit název týmu u Martin Hájek na Pasivity Žamberk. Děkuji.
martin.hajek.cz
Hajek opraven
team
Dobrý den. Prosím opravit jméno v kat. Pidilidi 5 let a mladší trať 0,09 km na Johanna Brzobohatá reálné pořadí 4. Děkuji. Ondřej
o.brzobohaty
Brzobohatá opravena.
iscarex

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód