Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Václava Čevony

12.6.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Václava Čevony
  • datum konání: 12.6.2019
  • zobrazeno již 286x
  • místo konání: Ústí nad Orlicí, atletický stadion
  • GPS: 49.97855N, 16.38813E
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Ústí nad Orlicí - stadion
18:15 hodin

Přihlášky

na místě od 17:00 do 17:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 3 km
závod na tartanové dráze

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Eva Hűblová
tel. 605 183 844

E-mailová adresa

eva.hublova@seznam.cz

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Pešava JanHvězda Pardubice z.s.0000:09:02108,13
2MA219Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:09:20102,59
3MA320Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:09:3198,79
4MA421Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:09:3198,62
5MA522Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:3197,94
6MA623Vebr DominikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:4293,93
7MA724Carpentier PhilippeAK ŠKODA Plzeň0200:09:4692,77
8MA825Pergler JanTJ Baník Stříbro, spolek0300:09:5290,61
9MA926Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:10:1083,98
10MA1030Vacek MartinAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs6900:10:39112,21
11MA1131Stránský AlešAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs6000:10:44110,70
12MA1227Bukáček MarekATLETIKA Polička, spolek0400:10:4770,92
13MA1332Vacarda VladimírEleven Run Team5900:10:48122,13
14MA1528Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8700:10:5768,27
15MA1629Vintr MatyášTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0200:11:1660,73
16MA2133Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:2957,10
17MA2234Holubář PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0000:11:3055,86
18MA2335Drda VlastimilDS Vicena8300:11:4052,93
19MA2536Šimůnek JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs8200:11:5248,83
20MA2937Kalousek JanNeregistrovaní7100:12:17103,26
21MA3338Vacek JiříTJ Dlouhá Třebová, z.s.7700:12:3099,93
22MA3539Hruban JanČeská Třebová6600:12:3877,09
23MA3640Pražák TomášJiskra Hylváty7100:12:4196,81
24MA3741Kubišta OtoAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs5300:12:4290,78
25MA3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:4994,91
26MA3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:5393,81
27MA4044Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:5687,09
28MA4145Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:13:0690,20
29MA4546Kunrt MiroslavTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.4900:15:45100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Pešava JanHvězda Pardubice z.s.0000:09:02108,13
2MA219Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:09:20102,59
3MA320Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:09:3198,79
4MA421Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:09:3198,62
5MA522Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:3197,94
6MA623Vebr DominikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:4293,93
7MA724Carpentier PhilippeAK ŠKODA Plzeň0200:09:4692,77
8MA825Pergler JanTJ Baník Stříbro, spolek0300:09:5290,61
9MA926Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:10:1083,98
10MA1030Vacek MartinAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs6900:10:39112,21
11MA1131Stránský AlešAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs6000:10:44110,70
12MA1227Bukáček MarekATLETIKA Polička, spolek0400:10:4770,92
13MA1332Vacarda VladimírEleven Run Team5900:10:48122,13
1ZA141Vévodová MartinaTJ Lokomotiva Břeclav9000:10:54108,41
14MA1528Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8700:10:5768,27
15MA1629Vintr MatyášTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0200:11:1660,73
2ZA172Kalousová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.9800:11:19101,11
3ZA183Nováková BarboraAtletika TJ Sokol Žamberk8300:11:22105,89
4ZA194Havelková KristýnaAC Moravská Slavia Brno, spolek0000:11:24106,08
5ZA205Kozáková DenisaHvězda Pardubice z.s.7900:11:27104,37
16MA2133Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:2957,10
17MA2234Holubář PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0000:11:3055,86
18MA2335Drda VlastimilDS Vicena8300:11:4052,93
6ZA246Bezdíčková JanaHvězda Pardubice z.s.0300:11:4999,00
19MA2536Šimůnek JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs8200:11:5248,83
7ZA267Schauerová LenkaATLETIKA Polička, spolek8800:11:5590,47
8ZA278Matyášová JanaSilvita Ústí nad Orlicí6500:12:02104,08
9ZA289Šedová TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:12:0394,92
20MA2937Kalousek JanNeregistrovaní7100:12:17103,26
10ZA3010Stránská VendulaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:12:1890,61
11ZA3111Vebrová MonikaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.7900:12:1889,74
12ZA3212Fabová SylvaSpinning Lanškroun7900:12:2288,74
21MA3338Vacek JiříTJ Dlouhá Třebová, z.s.7700:12:3099,93
13ZA3413Krátká AnnaHvězda Pardubice z.s.6900:12:3295,92
22MA3539Hruban JanČeská Třebová6600:12:3877,09
23MA3640Pražák TomášJiskra Hylváty7100:12:4196,81
24MA3741Kubišta OtoAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs5300:12:4290,78
25MA3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:4994,91
26MA3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:5393,81
27MA4044Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:5687,09
28MA4145Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:13:0690,20
14ZA4214Šimůnková PavlaAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs7700:13:3069,31
15ZA4315Pešlová IvanaTJ Svitavy, z. s.6300:14:00100,63
16ZA4416Jirásková EvaTJ MARATONSTAV ÚPICE z.s.6400:14:0599,37
29MA4546Kunrt MiroslavTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.4900:15:45100,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Pešava JanHvězda Pardubice z.s.0000:09:02105,47
2MA219Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:09:2099,20
3MA320Hladík PavelHvězda Pardubice z.s.9600:09:3195,33
4MA421Kubíček JanTJ Jiskra Litomyšl8700:09:3195,16
5MA522Bílek DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:3195,15
6MA623Vebr DominikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0300:09:4291,08
7MA724Carpentier PhilippeAK ŠKODA Plzeň0200:09:4689,90
8MA825Pergler JanTJ Baník Stříbro, spolek0300:09:5287,71
9MA926Kavička PetrHvězda Pardubice z.s.0200:10:1080,99
10MA1030Vacek MartinAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs6900:10:3970,79
11MA1131Stránský AlešAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs6000:10:4468,94
12MA1227Bukáček MarekATLETIKA Polička, spolek0400:10:4767,76
13MA1332Vacarda VladimírEleven Run Team5900:10:4867,51
14MA1528Radiměřský KarelATLETIKA Polička, spolek8700:10:5764,29
15MA1629Vintr MatyášTJ Lokomotiva Trutnov, z.s.0200:11:1657,41
16MA2133Maťátko DanielLodní klub Dolní Čermná8600:11:2952,92
17MA2234Holubář PatrikTJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.0000:11:3052,48
18MA2335Drda VlastimilDS Vicena8300:11:4048,68
19MA2536Šimůnek JanAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs8200:11:5244,51
20MA2937Kalousek JanNeregistrovaní7100:12:1735,49
21MA3338Vacek JiříTJ Dlouhá Třebová, z.s.7700:12:3031,01
22MA3539Hruban JanČeská Třebová6600:12:3827,92
23MA3640Pražák TomášJiskra Hylváty7100:12:4126,81
24MA3741Kubišta OtoAtletický klub ISCAREX Česká Třebová, zs5300:12:4226,53
25MA3842Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:12:4924,26
26MA3943Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:12:5322,78
27MA4044Šolc VítězslavBKL Machov5700:12:5621,71
28MA4145Kunrt JaroslavSK Dolar Hajnice7500:13:0617,93
29MA4546Kunrt MiroslavTJ Liga stovkařů Olomouc, z.s.4900:15:453,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód