Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lubenská 10 cross

5.10.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lubenská 10 cross
  • datum konání: 5.10.2019
  • zobrazeno již 599x
  • pořadatel: TJ Sokol Lubná

Sociální sítě

Místo konání

hřiště za ZOD v Lubné u Poličky
14:00 hodin

Přihlášky

na místě od 13:00 hodin

Startovné

100 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Lubná

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

lubenskadesitka@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
3.10.2020Lubenská 10 cross-

Statistika závodu Lubenská 10 cross

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hejl RadekLetohrad7200:41:36125,86
2MA229Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:42:57101,87
3MA330Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:43:03101,41
4MA423Tmej PatrikFarmtec9100:44:0496,72
5MA524Petr JiříLezník8000:44:1495,95
6MA610Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:46:46108,30
7MA720Severa Václav-8900:48:4774,96
8MA826Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3171,58
9MA917Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:49:5769,58
10MA1028Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2489,02
11MA1118Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:50:2567,43
12MA127Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:50:4991,70
13MA149Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:2085,12
14MA154Vančura VáclavKosí bratři7800:51:5882,47
15MA1611Krhovský JanCB Vysoké Mýto8200:52:5455,97
16MA1716Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:48113,97
17MA182Němec RadekLitomyšl7700:54:1872,70
18MA201Schuster JanPohledy7700:54:3671,44
19MA2225Petr OndřejLezník9100:55:0545,90
20MA243Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:2151,56
21MA266Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:01:5386,03
22MA2922Bukáč VáclavFarmtec7801:08:5811,30
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1313Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:51:10116,88
2ZA1927Turbaková BarboraAtletika Polička9000:54:34123,11
3ZA2119Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:54:54103,52
4ZA2314Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:59:17100,00
5ZA2515Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:3579,60
6ZA2721Severová Kamila-9201:03:0995,28
7ZA285Sontáková LenkaActivity Lanškroun9101:07:2281,61
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hejl RadekLetohrad7200:41:36125,86
2MA229Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:42:57101,87
3MA330Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:43:03101,41
4MA423Tmej PatrikFarmtec9100:44:0496,72
5MA524Petr JiříLezník8000:44:1495,95
6MA610Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:46:46108,30
7MA720Severa Václav-8900:48:4774,96
8MA826Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3171,58
9MA917Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:49:5769,58
10MA1028Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2489,02
11MA1118Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:50:2567,43
12MA127Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:50:4991,70
1ZA1313Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:51:10116,88
13MA149Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:2085,12
14MA154Vančura VáclavKosí bratři7800:51:5882,47
15MA1611Krhovský JanCB Vysoké Mýto8200:52:5455,97
16MA1716Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:48113,97
17MA182Němec RadekLitomyšl7700:54:1872,70
2ZA1927Turbaková BarboraAtletika Polička9000:54:34123,11
18MA201Schuster JanPohledy7700:54:3671,44
3ZA2119Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:54:54103,52
19MA2225Petr OndřejLezník9100:55:0545,90
4ZA2314Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:59:17100,00
20MA243Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:2151,56
5ZA2515Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:3579,60
21MA266Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:01:5386,03
6ZA2721Severová Kamila-9201:03:0995,28
7ZA285Sontáková LenkaActivity Lanškroun9101:07:2281,61
22MA2922Bukáč VáclavFarmtec7801:08:5811,30
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hejl RadekLetohrad7200:41:36104,39
2MA229Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:42:5798,04
3MA330Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:43:0397,57
4MA423Tmej PatrikFarmtec9100:44:0492,79
5MA524Petr JiříLezník8000:44:1492,01
6MA610Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:46:4680,09
7MA720Severa Václav-8900:48:4770,61
8MA826Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3167,16
9MA917Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:49:5765,13
10MA1028Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2463,01
11MA1118Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:50:2562,93
12MA127Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:50:4961,05
13MA149Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:2058,62
14MA154Vančura VáclavKosí bratři7800:51:5855,64
15MA1611Krhovský JanCB Vysoké Mýto8200:52:5451,25
16MA1716Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:4847,02
17MA182Němec RadekLitomyšl7700:54:1844,67
18MA201Schuster JanPohledy7700:54:3643,26
19MA2225Petr OndřejLezník9100:55:0540,99
20MA243Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:2120,92
21MA266Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:01:539,01
22MA2922Bukáč VáclavFarmtec7801:08:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1313Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:51:10108,88
2ZA1927Turbaková BarboraAtletika Polička9000:54:3496,18
3ZA2119Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:54:5494,94
4ZA2314Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:59:1778,56
5ZA2515Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:3569,97
6ZA2721Severová Kamila-9201:03:0964,12
7ZA285Sontáková LenkaActivity Lanškroun9101:07:2248,37

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód