Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lubenská 10 cross

5.10.2019, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Lubenská 10 cross
  • datum konání: 5.10.2019
  • zobrazeno již 599x
  • pořadatel: TJ Sokol Lubná

Sociální sítě

Místo konání

hřiště za ZOD v Lubné u Poličky
14:00 hodin

Přihlášky

na místě od 13:00 hodin

Startovné

100 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Sokol Lubná

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

lubenskadesitka@gmail.com

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.9.2020Lubenská 10 cross38

Statistika závodu Lubenská 10 cross

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 38

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Severová Kamila922
Tlapák Jaroslav872
Tmej Patrik912
Němec Radek772
Peterková Veronika842
Vančura Václav782
Severa Václav892

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hejl RadekLetohrad7200:41:36125,86
2MA229Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:42:57101,87
3MA330Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:43:03101,41
4MA423Tmej PatrikFarmtec9100:44:0496,72
5MA524Petr JiříLezník8000:44:1495,95
6MA610Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:46:46108,30
7MA720Severa Václav-8900:48:4774,96
8MA826Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3171,58
9MA917Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:49:5769,58
10MA1028Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2489,02
11MA1118Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:50:2567,43
12MA127Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:50:4991,70
13MA149Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:2085,12
14MA154Vančura VáclavKosí bratři7800:51:5882,47
15MA1611Krhovský JanCB Vysoké Mýto8200:52:5455,97
16MA1716Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:48113,97
17MA182Němec RadekLitomyšl7700:54:1872,70
18MA201Schuster JanPohledy7700:54:3671,44
19MA2225Petr OndřejLezník9100:55:0545,90
20MA243Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:2151,56
21MA266Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:01:5386,03
22MA2922Bukáč VáclavFarmtec7801:08:5811,30
Ženy (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1313Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:51:10116,88
2ZA1927Turbaková BarboraAtletika Polička9000:54:34123,11
3ZA2119Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:54:54103,52
4ZA2314Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:59:17100,00
5ZA2515Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:3579,60
6ZA2721Severová Kamila-9201:03:0995,28
7ZA285Sontáková LenkaActivity Lanškroun9101:07:2281,61
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hejl RadekLetohrad7200:41:36125,86
2MA229Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:42:57101,87
3MA330Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:43:03101,41
4MA423Tmej PatrikFarmtec9100:44:0496,72
5MA524Petr JiříLezník8000:44:1495,95
6MA610Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:46:46108,30
7MA720Severa Václav-8900:48:4774,96
8MA826Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3171,58
9MA917Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:49:5769,58
10MA1028Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2489,02
11MA1118Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:50:2567,43
12MA127Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:50:4991,70
1ZA1313Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:51:10116,88
13MA149Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:2085,12
14MA154Vančura VáclavKosí bratři7800:51:5882,47
15MA1611Krhovský JanCB Vysoké Mýto8200:52:5455,97
16MA1716Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:48113,97
17MA182Němec RadekLitomyšl7700:54:1872,70
2ZA1927Turbaková BarboraAtletika Polička9000:54:34123,11
18MA201Schuster JanPohledy7700:54:3671,44
3ZA2119Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:54:54103,52
19MA2225Petr OndřejLezník9100:55:0545,90
4ZA2314Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:59:17100,00
20MA243Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:2151,56
5ZA2515Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:3579,60
21MA266Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:01:5386,03
6ZA2721Severová Kamila-9201:03:0995,28
7ZA285Sontáková LenkaActivity Lanškroun9101:07:2281,61
22MA2922Bukáč VáclavFarmtec7801:08:5811,30
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Hejl RadekLetohrad7200:41:36104,39
2MA229Havran JanISCAREX Česká Třebová9300:42:5798,04
3MA330Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:43:0397,57
4MA423Tmej PatrikFarmtec9100:44:0492,79
5MA524Petr JiříLezník8000:44:1492,01
6MA610Slavík RadekCB Vysoké Mýto6600:46:4680,09
7MA720Severa Václav-8900:48:4770,61
8MA826Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:49:3167,16
9MA917Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto 9900:49:5765,13
10MA1028Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:50:2463,01
11MA1118Mokrejš LeošVysoké Mýto9300:50:2562,93
12MA127Ožana VáclavNové Město na Moravě6400:50:4961,05
13MA149Vacek JiříDlouhá Třebová7700:51:2058,62
14MA154Vančura VáclavKosí bratři7800:51:5855,64
15MA1611Krhovský JanCB Vysoké Mýto8200:52:5451,25
16MA1716Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:53:4847,02
17MA182Němec RadekLitomyšl7700:54:1844,67
18MA201Schuster JanPohledy7700:54:3643,26
19MA2225Petr OndřejLezník9100:55:0540,99
20MA243Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:59:2120,92
21MA266Švec MiroslavDědkostav Potštejn5201:01:539,01
22MA2922Bukáč VáclavFarmtec7801:08:583,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1313Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:51:10108,88
2ZA1927Turbaková BarboraAtletika Polička9000:54:3496,18
3ZA2119Nimshausová HanaVysoké Mýto8100:54:5494,94
4ZA2314Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:59:1778,56
5ZA2515Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:01:3569,97
6ZA2721Severová Kamila-9201:03:0964,12
7ZA285Sontáková LenkaActivity Lanškroun9101:07:2248,37

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód