Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

28.8.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 28.8.2019
  • zobrazeno již 333x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Areál Peklák, Česká Třebová
první start nejmladší kategorie: 18:00 hodin
první start hlavního závodu (intervalově): 20:15 hodin

POZOR - PARKOVÁNÍ NA PARKOVIŠTI POD PEKLÁKEM NENÍ MOŽNÉ! MOŽNOST PARKOVÁNÍ JE: PARKOVIŠTĚ POD FOTBALOVÝM STADIONEM, PARKOVIŠTĚ U BAZÉNU, PARKOVIŠTĚ U TESCA.

Přihlášky

na místě od 17:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu v PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2218Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:29-
2C2513Stránský Tomáš-1200:00:31-
3C2817Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:34-
4C21026Cvček KristiánPraha planeta Země1400:00:35-
5C2123Bernard JakubČeská Třebová1300:00:37-
6C21320Obadálek Lukáš-1300:00:39-
7C2155Horáček FilipČeská Třebová1300:00:40-
8C21824Petráž JiříČeská Třebová1400:00:42-
9C22123Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:45-
10C22329Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:50-
11C22430Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:52-
12C22521Michal Matěj-1500:00:54-
13C22612Skalický JanSokol Dejvice1600:00:55-
14C22714Stránský Lukáš-1400:00:57-
15C22810Koutný Tobiáš-1600:00:58-
16C22919Obadálek Michal-1400:01:37-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2115Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:29-
2D239Koutná Dorota-1200:00:30-
3D2422Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:31-
4D2627Havlíková TerezaHlinsko1300:00:32-
5D272Broulíková Amálie-1200:00:33-
6D291Broulíková Alžběta-1200:00:34-
7D2117Pávíčková EmaTaneční škola Česká Třebová1300:00:36-
8D2146Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:40-
9D21616Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:41-
10D2178Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:42-
11D21928Dufková MariePardubice1300:00:44-
12D22025Kolářová Elena-1300:00:44-
13D22211Šimková KristýnaŘetůvka1400:00:45-
-D2-4Svojanovská NikolRudoltice16DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1530Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:15-
2M166Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:16-
3M1107Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:22-
4M1159Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:27-
5M1164Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:27-
6M11718Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
7M12024Skalický PetrDejvice1000:01:35-
8M12110Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:35-
9M1232Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:37-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:02-
2M2311Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:06-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M325Řehák MarekISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:20-
2M331Hájek DominikOB Česká Třebová0600:03:25-
3M353Mareš VítKCK Jablonné nad Orlicí0700:03:31-
4M369Jaroš JosefAtletika Žamberk0600:03:31-
5M388Hanik MaximISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:34-
6M3104Machač PatrikSokol Valašské Meziříčí0700:04:04-
Mladší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3413Vetchá RozálieISCAREX Junior team Česká Třebová0700:03:25-
2Z377Hejlová KateřinaISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:33-
3Z31112Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:04:07-
4Z3122Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:04:19-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4111Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:41-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z496Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:57-
2Z41310Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:04:39-
Dorostenci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5369Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:58-
2M5943Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:28-
3M51115Klosse JanKB Plzeň - Litice0500:06:30-
4M52737Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:25-
5M5379Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:44-
6M55810Stanislav JanNUTMI0200:09:18-
Dorostenky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54257Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:15-
2Z5558Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:09-
3Z56228Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:09:39-
4Z56449Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:09:46-
5Z56512Svobodová AnnaNUTMI0300:09:58-
Junioři 18-19 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1029Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:06:29-
2MJ1756Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:58-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:37-
2MA247Turek MartinAC Sparta Praha8000:05:40-
3MA470Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:07-
4MA734Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:25-
5MA863Telecký Josef-8200:06:27-
6MA2039Stránský MilanVMK8300:07:05-
7MA2246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:14-
8MA2341Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:07:15-
9MA2516Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:21-
10MA2664Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:21-
11MA304Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:35-
12MA3161Lampárek JiříSTG Svitavy8400:07:36-
13MA3248Schenk MartinČeská Třebová8500:07:37-
14MA3353Marko Tibor-8900:07:39-
15MA4874Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:08:25-
16MA526Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:08:51-
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB567Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:17-
2MB632Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:18-
3MB1235Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
4MB1352Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:47-
5MB1440Dušek VladimírVMK7900:06:49-
6MB1642Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:57-
7MB1819Šimek PetrŘetůvka7700:07:02-
8MB2118Simon PetrPolička7200:07:08-
9MB2413Svoboda LudvíkNUTMI7300:07:17-
10MB2945Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:33-
11MB3836Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:49-
12MB4466Škop Jiří-7400:08:17-
13MB4922Kalous PetrSK Žamberk7700:08:38-
14MB5144Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:50-
15MB5471Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:09-
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1938Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:04-
2MC2858Hruban JanČeská Třebová6600:07:28-
3MC5620Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:13-
Muži D 60-69 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3451Ráb PavelČeská Třebová5200:07:39-
2MD6368Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
3MD6623Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:07-
4MD6830Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:28-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6059Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:33-
2ME7324Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:46-
3ME741Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:57-
4ME765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:19-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4354Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:16-
2ZA4650Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:21-
3ZA5975Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:30-
4ZA6925Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:28-
5ZA7262Telecká PetraSRTG Svitavy8800:10:43-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3533Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:40-
2ZB3672Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:07:42-
3ZB3976Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:07-
4ZB403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:13-
5ZB4117Sklenářová EvaLetohrad8100:08:14-
6ZB4526Haiková LidaOB Česká Třebová7500:08:18-
7ZB4727Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:25-
8ZB5721Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:13-
9ZB6131Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:33-
10ZB6765Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:22-
11ZB7011Svobodová RenataNUTMI7600:10:30-
12ZB7114Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:38-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1560Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:49-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5073Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:48-
2ZD532Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:05-
3ZD757Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:15-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2115Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:29-
1C2218Chasák SebastiánTJ Sokol Ústí nad Orlicí1300:00:29-
2D239Koutná Dorota-1200:00:30-
3D2422Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:31-
2C2513Stránský Tomáš-1200:00:31-
4D2627Havlíková TerezaHlinsko1300:00:32-
5D272Broulíková Amálie-1200:00:33-
3C2817Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:34-
6D291Broulíková Alžběta-1200:00:34-
4C21026Cvček KristiánPraha planeta Země1400:00:35-
7D2117Pávíčková EmaTaneční škola Česká Třebová1300:00:36-
5C2123Bernard JakubČeská Třebová1300:00:37-
6C21320Obadálek Lukáš-1300:00:39-
8D2146Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:40-
7C2155Horáček FilipČeská Třebová1300:00:40-
9D21616Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:41-
10D2178Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:42-
8C21824Petráž JiříČeská Třebová1400:00:42-
11D21928Dufková MariePardubice1300:00:44-
12D22025Kolářová Elena-1300:00:44-
9C22123Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:45-
13D22211Šimková KristýnaŘetůvka1400:00:45-
10C22329Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:50-
11C22430Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:52-
12C22521Michal Matěj-1500:00:54-
13C22612Skalický JanSokol Dejvice1600:00:55-
14C22714Stránský Lukáš-1400:00:57-
15C22810Koutný Tobiáš-1600:00:58-
16C22919Obadálek Michal-1400:01:37-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2115Heger ŠimonAtletika TJ Lanškroun0800:01:02-
1Z2229Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:05-
2M2311Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:06-
2Z2416Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:14-
1M1530Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:15-
2M166Svojanovský MiroslavActivity Lanškroun1100:01:16-
3Z2717Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:17-
1Z1822Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:18-
2Z1920Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:21-
3M1107Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:22-
4Z21125Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:23-
5Z21227Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:25-
3Z1133Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:25-
4Z11426Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:26-
4M1159Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:27-
5M1164Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:27-
6M11718Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:28-
5Z11828Chasáková NatálieTJ Sokol Ústí nad Orlicí1000:01:29-
6Z11923Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:32-
7M12024Skalický PetrDejvice1000:01:35-
8M12110Machač LukášSokol Valašské Meziříčí1100:01:35-
7Z12212Kubátová AnnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:35-
9M1232Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:37-
6Z2245Svojanovská RůženaActivity Lanškroun0800:01:39-
8Z12521Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:46-
7Z2261Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:48-
9Z12714Hegerová TerezaAtletika TJ Lanškroun1100:01:48-
8Z22813Kubátová AmálieISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:50-
9Z2298Klossová KristýnaTJ Plzeň Litice0800:01:51-
10Z13019Šimková MarieŘetůvka1100:02:03-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA155Novák JosefBrzdy Horní Čermná9700:05:37-
2MA247Turek MartinAC Sparta Praha8000:05:40-
1M5369Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:05:58-
3MA470Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:07-
1MB567Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:17-
2MB632Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:18-
4MA734Radiměřský KarelAtletika Polička8700:06:25-
5MA863Telecký Josef-8200:06:27-
2M5943Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:06:28-
1MJ1029Kovář LukášCET (OB Česká Třebová)0100:06:29-
3M51115Klosse JanKB Plzeň - Litice0500:06:30-
3MB1235Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
4MB1352Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:06:47-
5MB1440Dušek VladimírVMK7900:06:49-
1ZC1560Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:49-
6MB1642Vacek JiříDlouhá Třebová7700:06:57-
2MJ1756Hájek MartinPasivity Žamberk0100:06:58-
7MB1819Šimek PetrŘetůvka7700:07:02-
1MC1938Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:07:04-
6MA2039Stránský MilanVMK8300:07:05-
8MB2118Simon PetrPolička7200:07:08-
7MA2246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:14-
8MA2341Chasák LeošTJ Sokol Ústí nad Orlicí8000:07:15-
9MB2413Svoboda LudvíkNUTMI7300:07:17-
9MA2516Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:21-
10MA2664Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:21-
4M52737Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:25-
2MC2858Hruban JanČeská Třebová6600:07:28-
10MB2945Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:33-
11MA304Machalík StanislavSKB Česká Třebová8000:07:35-
12MA3161Lampárek JiříSTG Svitavy8400:07:36-
13MA3248Schenk MartinČeská Třebová8500:07:37-
14MA3353Marko Tibor-8900:07:39-
1MD3451Ráb PavelČeská Třebová5200:07:39-
1ZB3533Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:40-
2ZB3672Fabová SylvaSpinning Eva Lanškroun7900:07:42-
5M5379Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:44-
11MB3836Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:49-
3ZB3976Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:07-
4ZB403Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:08:13-
5ZB4117Sklenářová EvaLetohrad8100:08:14-
1Z54257Skalická NikolAtletika TJ Lanškroun0700:08:15-
1ZA4354Hauptová Kristýnaneregistrována9700:08:16-
12MB4466Škop Jiří-7400:08:17-
6ZB4526Haiková LidaOB Česká Třebová7500:08:18-
2ZA4650Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:21-
7ZB4727Kovářová AnnaOB Česká Třebová7500:08:25-
15MA4874Spilko OndřejBJB Vysoké Mýto9800:08:25-
13MB4922Kalous PetrSK Žamberk7700:08:38-
1ZD5073Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:48-
14MB5144Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:08:50-
16MA526Grätz OndřejÚstí nad Orlicí8400:08:51-
2ZD532Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:05-
15MB5471Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:09-
2Z5558Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:09-
3MC5620Skalický MiroslavVysoké Mýto6700:09:13-
8ZB5721Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:13-
6M55810Stanislav JanNUTMI0200:09:18-
3ZA5975Petráž IlonaČeská Třebová8800:09:30-
1ME6059Krumer MiroslavMK Ostrov4900:09:33-
9ZB6131Pilgrová NataliaČeská Třebová8400:09:33-
3Z56228Kovářová JanaOB Česká Třebová0200:09:39-
2MD6368Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
4Z56449Hermanová EliškaÚstí nad Orlicí0500:09:46-
5Z56512Svobodová AnnaNUTMI0300:09:58-
3MD6623Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:07-
10ZB6765Pazderová AlenaVysoké Mýto7500:10:22-
4MD6830Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:10:28-
4ZA6925Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:10:28-
11ZB7011Svobodová RenataNUTMI7600:10:30-
12ZB7114Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:38-
5ZA7262Telecká PetraSRTG Svitavy8800:10:43-
2ME7324Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:10:46-
3ME741Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:10:57-
3ZD757Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:12:15-
4ME765Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:19-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Výborná akce !
zofac1
ahoj,znáte někdo Petráž Ilonku? mám její čelovku....
simunkova.pavla
Děkujeme!! :
simunkova.pavla

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód