Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

2. Pekelný kilometr

24.4.2019, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 2. Pekelný kilometr
  • datum konání: 24.4.2019
  • zobrazeno již 304x
  • místo konání: Česká Třebová, sjezdovka Peklák
  • GPS: 49.9090061N, 16.4315631E
  • pořadatel: Šimůnek, s.r.o.

Sociální sítě

Místo konání

Česká Třebová, areál Peklák
od 17:00 hodin

Přihlášky

na místě od 16:00 hodin

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 1 km
Převýšení: 150 m
běh do sjezdovky

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jan Šimůnek ml.
tel. 739 475 822

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

simunkova@cncvyroba.com

Mapa konání závodu

Místa a trasy na mapě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.5.20202. Pekelný kilometr-
2.5.20182. Pekelný kilometr136
3.5.20172. Pekelný kilometr139
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.5.20152. Pekelný kilometr99
14.5.20142. Pekelný kilometr137
15.5.20132. Pekelný kilometr112
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.5.20112. Pekelný kilometr122
5.5.20102. Pekelný kilometr117
27.5.20092. Pekelný kilometr88
4.6.20082. Pekelný kilometr45

Statistika závodu 2. Pekelný kilometr

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1247

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Borková Agáta0212
Sadílek Ota4611
Sejkorová Lenka6311
Matyášová Jana6511
Buriánek Roman6510
Šimůnek Jan8210
Bureš Josef0610
Borek Petr7010
Vacek Martin6910
Keprtová Miloslava4810
Stránský Aleš6010
Borek Viktor049
Šimůnková Pavla779
Serbousková Sára048
Šimůnek Jan038
Pilgr Luděk767
Pávek Jiří697
Gregora Filip027
Turek Martin807
Preislerová Agáta Nela097
Šimůnek Jan497
Kostřicová Blanka617
Šimůnková Zdena587
Kačerovský Michal987
Burešová Markéta047
Černá Markéta707
Doucha Jiří716
Gregora Jan006
Pirkl Vít106
Gregorová Michaela046
Dejdarová Tereza106
Radiměřský Karel876
Vondra Vojtěch986
Stránská Adéla916
Červ Miloslav506
Lánová Aneta076
Štichauer Jakub035
Kubišta Oto535
Stránská Michaela975
Štichauerová Eliška015
Ducháček Bedřich595
Rossi Lenka545
Krátká Hana955
Borková Johanka075
Gregora Lukáš085
Gregorová Monika005
Kochánek Petr875
Pirklová Markéta795
Pazderová Alena755
Čejková Klára085

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Lengal ŠtěpánFK Česká Třebová1200:00:21-
2C2413Altenburger MatyášFK Česká Třebová1200:00:23-
3C285Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:26-
4C2910Šupík OndřejFK Česká Třebová1200:00:26-
5C2111Procházka Daniel-1300:00:27-
6C21336Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:27-
7C2149Jež VojtěchFK Česká Třebová1200:00:27-
8C21612Vencl MatějFK Česká Třebová1200:00:27-
9C21911Krátký OndřejFK Česká Třebová1200:00:29-
10C22025Horáček FilipČeská Třebová1300:00:29-
11C22128Telecký Josef-1400:00:30-
12C22223Macko DavidFK Česká Třebová1400:00:31-
13C22420Petráž JiříČeská Třebová1400:00:31-
14C22535Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
15C2268Mňuk DominikFK Česká Třebová1400:00:33-
16C22732Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:33-
17C2293Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:34-
18C23034Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:35-
19C23517Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:01:27-
Děvčata 7 let a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2222Havlíková TerezaHlinsko1300:00:22-
2D2331Dušková TerezaJen Blbni Team1200:00:23-
3D2533Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:23-
4D2618Lohrerová Elen-1200:00:24-
5D2721Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:25-
6D2106Broulíková Amálie-1200:00:26-
7D21230Čížová TerezaJen Blbni Team1200:00:27-
8D2157Haniková EmaFK Česká Třebová1300:00:27-
9D21724Broulíková Alžběta-1200:00:28-
10D2184Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:28-
11D2232Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:31-
12D22829Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:34-
13D23119Dufková MariePardubice1300:00:38-
14D23226Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:38-
15D23316Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:00:42-
16D23427Bártová Kateřina-1500:00:44-
-D2-15Budilová AnežkaHabeš Česká Třebová17DNF-
Nejmladší žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11223Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:21-
2M11334Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:22-
3M11719Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:23-
4M12010Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
5M12317Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:27-
6M12514Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:29-
7M12812Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:33-
8M13230Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
9M13435Hejl Tomáš-1000:01:47-
Nejmladší žáci II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2231Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:08-
2M235Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:08-
3M252Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:14-
4M2628Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:16-
5M2915Lohrer AdrianČeská Třebová0900:01:19-
6M2187Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:23-
7M22132Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:25-
8M22627Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:30-
Nejmladší žákyně II (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:06-
2Z248Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:13-
3Z2713Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:16-
4Z2104Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:19-
5Z21125Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:20-
6Z22429Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:27-
7Z23316Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
Mladší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M345Bureš JosefISCAREX Junior team Česká Třebová0600:03:07-
2M351Řehák MarekISCAREX Junior team ČT0700:03:17-
3M392Hanik MaximISCAREX Junior team ČT0700:03:39-
4M31010Hájek DominikCET Česká Třebová0600:03:41-
Starší žáci (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4116Havlík LukášSKI klub Hlinsko0400:02:39-
2M423Vacek MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí0400:03:00-
3M434Štantejský MatějISCAREX Junior team Česká Třebová0500:03:01-
4M468König AntonínISCAREX Junior team ČT0500:03:17-
Starší žákyně (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z477Serbousková SáraISCAREX junior team Česká Třebová0400:03:21-
2Z41214Dvořáková EmaISCAREX Junior team Česká Třebová0400:03:47-
Dorostenci (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5637Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:37-
2M52370Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:59-
3M53220Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:35-
4M5349Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:41-
Dorostenky (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54943Svobodová AnnaNUTMI0300:08:53-
2Z55135Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:02-
3Z55921Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:58-
4Z57024Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:34-
Junioři 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1163Hájek MartinŽamberk0100:06:12-
Juniorky 18-19 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:11-
2MA211Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:24-
3MA348Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
4MA454Novák JosefHorní Čermná9700:05:31-
5MA834Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:43-
6MA96Telecký Josef-8200:05:55-
7MA1550Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:23-
8MA1769Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:40-
9MA1838Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:46-
10MA2416Číž OndřejJen Blbni8300:07:07-
11MA2514Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:09-
12MA2671Švec MartinVK Choceň8700:07:14-
13MA2867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:16-
14MA3131Jiruška PetrNUTMI8600:07:30-
15MA3329Friml JiříNUTMI9600:07:39-
16MA3517Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:42-
17MA3822Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:07:49-
18MA425Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
19MA6358Vytlačil MarekČeská Třebová9100:10:30-
Muži B 40-49 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB513Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:35-
2MB1261Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:14-
3MB1446Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:19-
4MB1633Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
5MB2132Svoboda LudvíkNUTMI7300:06:54-
6MB2751Simon PetrPolička7200:07:15-
7MB2919Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:19-
8MB418Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:54-
9MB4866Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:21-
10MB5425Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:12-
11MB5730Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:44-
Muži C 50-59 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
2MC1049Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:01-
3MC1347Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:16-
4MC2026Tichý PavelAC Náchod6300:06:49-
5MC2260Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:54-
6MC4062Hruban JanČeská Třebová6600:07:53-
Muži D 60-69 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3752Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:44-
2MD5659Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
3MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:05-
Muži E 70 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6641Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:03-
2ME6710Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:19-
3ME714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:03-
Ženy A 20-34 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4515Čížová BáraJen Blbni Team9700:08:07-
2ZA4745Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:20-
3ZA5555Hauptová Kristýnaneregistrována9700:09:24-
4ZA6057Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:09:59-
5ZA6456Bendová IlonaČeská Třebová8800:10:44-
Ženy B 35-44 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3036Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:26-
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:44-
3ZB3968Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:52-
4ZB4423Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:08:01-
5ZB5012Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:53-
6ZB522Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:02-
7ZB5842Svobodová RenataNUTMI7600:09:45-
8ZB6218Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:22-
Ženy C 45-54 let (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC1965Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:46-
2ZC4340Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:01-
Ženy D 55 let a starší (trať 1 km, 150 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4628Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:15-
2ZD531Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:06-
3ZD6553Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:59-
4ZD6827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:24-
5ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:32-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C2114Lengal ŠtěpánFK Česká Třebová1200:00:21-
1D2222Havlíková TerezaHlinsko1300:00:22-
2D2331Dušková TerezaJen Blbni Team1200:00:23-
2C2413Altenburger MatyášFK Česká Třebová1200:00:23-
3D2533Bečičková HelenaČeská Třebová - Parník1200:00:23-
4D2618Lohrerová Elen-1200:00:24-
5D2721Gregorová EliškaActivity Lanškroun1200:00:25-
3C285Machalík JaroslavTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:26-
4C2910Šupík OndřejFK Česká Třebová1200:00:26-
6D2106Broulíková Amálie-1200:00:26-
5C2111Procházka Daniel-1300:00:27-
7D21230Čížová TerezaJen Blbni Team1200:00:27-
6C21336Cvrček KristiánPlaneta ZEMĚ1400:00:27-
7C2149Jež VojtěchFK Česká Třebová1200:00:27-
8D2157Haniková EmaFK Česká Třebová1300:00:27-
8C21612Vencl MatějFK Česká Třebová1200:00:27-
9D21724Broulíková Alžběta-1200:00:28-
10D2184Machalíková ViktorieTJ Sokol Dlouhá Třebová1300:00:28-
9C21911Krátký OndřejFK Česká Třebová1200:00:29-
10C22025Horáček FilipČeská Třebová1300:00:29-
11C22128Telecký Josef-1400:00:30-
12C22223Macko DavidFK Česká Třebová1400:00:31-
11D2232Brzobohatá JohannaZábřeh1400:00:31-
13C22420Petráž JiříČeská Třebová1400:00:31-
14C22535Flídr NikolasČeská Třebová1400:00:32-
15C2268Mňuk DominikFK Česká Třebová1400:00:33-
16C22732Bečička JindřichČeská Třebová - Parník1400:00:33-
12D22829Klusoňová JolanaDannyho smečka1300:00:34-
17C2293Dolejš Mikuláš Jiří-1300:00:34-
18C23034Vytlačil MatějČeská Třebová1500:00:35-
13D23119Dufková MariePardubice1300:00:38-
14D23226Horáčková KláraČeská Třebová1300:00:38-
15D23316Ludwigová JustínaSpolek Bobina Triatlon Olomouc1500:00:42-
16D23427Bártová Kateřina-1500:00:44-
19C23517Ludwig AdrianSpolek Bobina Triatlon Olomouc1700:01:27-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2124Steklá BarboraTJ Svitavy0800:01:06-
1M2231Řehák LubomírActivity Lanškroun0900:01:08-
2M235Rašner JiříTJ Šumperk0800:01:08-
2Z248Königová TerezaISCAREX Junior team ČT0800:01:13-
3M252Rybička DominikISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:14-
4M2628Bezděk AdamISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:16-
3Z2713Koubová ElenISCAREX Junior team Česká Třebová0900:01:16-
1Z1822Václavíková DitaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:17-
5M2915Lohrer AdrianČeská Třebová0900:01:19-
4Z2104Preislerová Agáta NelaISCAREX junior team Česká Třebová0900:01:19-
5Z21125Čejková KláraISCAREX Junior team Česká Třebová0800:01:20-
1M11223Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:01:21-
2M11334Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:01:22-
2Z11426Gregorová AnnaActivity Lanškroun1000:01:22-
3Z11518Skalická NelaAtletika TJ Lanškroun1100:01:23-
4Z11621Krejčí MagdalenaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:23-
3M11719Mareš OndřejTJ Atletika Jablonné nad Orlicí1000:01:23-
6M2187Zářecký MarekISCAREX junior TEAM0900:01:23-
5Z1191Simonová KristýnaISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:24-
4M12010Pirkl VítISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
7M22132Bezděk VojtěchTJ Lokomotiva Česká Třebová0900:01:25-
6Z1229Dejdarová TerezaISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:25-
5M12317Hanik AlexISCAREX junior team Česká Třebová1000:01:27-
6Z22429Hrušková AnnaISCAREX Junior Česká Třebová0800:01:27-
6M12514Kouba RadimISCAREX Junior Team Česká Třebová1100:01:29-
8M22627Gregora LukášActivity Lanškroun0800:01:30-
7Z12711Chrásková LeontýnaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:32-
7M12812Brusenbauch AlanISCAREX Junior team Česká Třebová1100:01:33-
8Z1293Petrová KateřinaISCAREX Junior Česká Třebová1000:01:34-
9Z13020Krejčí JolanaAK Slovan Moravská Třebová1000:01:35-
10Z1316Kubátová AnnaISCAREX Junior Česká Třebová1100:01:35-
8M13230Váně JakubAtletika TJ Lanškroun1000:01:40-
7Z23316Broulíková AnežkaISCAREX Junior team ČT0800:01:44-
9M13435Hejl Tomáš-1000:01:47-
11Z13533Klusoňová VendulaDannyho smečka1100:02:16-
Trať 1 km, 150 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:11-
2MA211Tlapák JaroslavČeská Třebová8700:05:24-
3MA348Adamec LukášHoro Česká Třebová8700:05:31-
4MA454Novák JosefHorní Čermná9700:05:31-
1MB513Morávek VlastislavKUS Sopotnice7600:05:35-
1M5637Šimůnek JanISCAREX Junior team ČT0300:05:37-
1MC744Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:38-
5MA834Dryml MojmírHvězda Pardubice8600:05:43-
6MA96Telecký Josef-8200:05:55-
2MC1049Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:01-
1MJ1163Hájek MartinŽamberk0100:06:12-
2MB1261Bureš MartinISCAREX Česká Třebová7400:06:14-
3MC1347Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:06:16-
3MB1446Macko MilanSRTG Česká Třebová7200:06:19-
7MA1550Chaloupka JanMladkov - Široký důl9000:06:23-
4MB1633Dvořák PavelČeská Třebová7500:06:35-
8MA1769Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:40-
9MA1838Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová8700:06:46-
1ZC1965Matyášová JanaSILVITA s.r.o. Ústí nad Orlicí6500:06:46-
4MC2026Tichý PavelAC Náchod6300:06:49-
5MB2132Svoboda LudvíkNUTMI7300:06:54-
5MC2260Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:06:54-
2M52370Moravec JanJM Team Letohrad0200:06:59-
10MA2416Číž OndřejJen Blbni8300:07:07-
11MA2514Sobotka VlastimilVysoké Mýto9900:07:09-
12MA2671Švec MartinVK Choceň8700:07:14-
6MB2751Simon PetrPolička7200:07:15-
13MA2867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:07:16-
7MB2919Vacek JiříDlouhá Třebová7700:07:19-
1ZB3036Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:26-
14MA3131Jiruška PetrNUTMI8600:07:30-
3M53220Miškolci TadeášTJ Atletika Lanškroun1000:07:35-
15MA3329Friml JiříNUTMI9600:07:39-
4M5349Cvrček JáchymPlaneta ZEMĚ1000:07:41-
16MA3517Kouba TomášSokol Česká Třebová8000:07:42-
2ZB363Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:44-
1MD3752Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:07:44-
17MA3822Ludwig MarcelSpolek Bobina Olomouc8900:07:49-
3ZB3968Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:52-
6MC4062Hruban JanČeská Třebová6600:07:53-
8MB418Cvrček MartinPlaneta ZEMĚ7900:07:54-
18MA425Klusoň OldřichDannyho smečka8000:07:58-
2ZC4340Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:08:01-
4ZB4423Hájková LudmilaCET (OB Česká Třebová)7500:08:01-
1ZA4515Čížová BáraJen Blbni Team9700:08:07-
1ZD4628Jirásková EvaTJ Maratonstav Úpice6400:08:15-
2ZA4745Rábová MartinaČeská Třebová9200:08:20-
9MB4866Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:08:21-
1Z54943Svobodová AnnaNUTMI0300:08:53-
5ZB5012Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:53-
2Z55135Sucháčková KarolínaČeská Třebová0800:09:02-
6ZB522Machalíková VeronikaČeská Třebová8400:09:02-
2ZD531Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:09:06-
10MB5425Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:09:12-
3ZA5555Hauptová Kristýnaneregistrována9700:09:24-
2MD5659Grätz LuděkÚstí nad Orlicí5800:09:44-
11MB5730Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:09:44-
7ZB5842Svobodová RenataNUTMI7600:09:45-
3Z55921Růžičková KateřinaSRTG Česká Třebová0700:09:58-
4ZA6057Vytlačilová AnetaČeská Třebová9500:09:59-
3MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:10:05-
8ZB6218Kosárová PetraSRTG Česká Třebová7800:10:22-
19MA6358Vytlačil MarekČeská Třebová9100:10:30-
5ZA6456Bendová IlonaČeská Třebová8800:10:44-
3ZD6553Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:10:59-
1ME6641Pecháček MiroslavOrel Dolní Čermná4800:11:03-
2ME6710Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:11:19-
4ZD6827Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:11:24-
5ZD697Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:11:32-
4Z57024Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:11:34-
3ME714Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:13:03-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód