Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

7.10.2018, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 7.10.2018
  • zobrazeno již 509x
  • pořadatel: TJ Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova, před bývalou restaurací „Anenská huť“
11:00 hodin

Přihlášky

Od 9 hodin v penzionu SEVERKA u startu, kde je možné se převléknout.

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Náročná, s převýšením 430 metrů na prvních 7 kilometrech. Vede po lesních cestách s přírodním i se zpevněným povrchem i po asfaltové silnici při seběhu z Alfrédky. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, pak 6,6 km seběh po červené turistické značce. Celková délka 13,6 km. Nejvyšší místo na trati je ve výšce 1100 metrů n. m. Trať není značena!

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

dr. Čermák, tel. 602 752 447 a večer 585 224 855

Propozice závodu ve formátu PDF

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
12.10.2008Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves66
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 974

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5915
Fritscher Adam7513
Soviš Ivan4612
Stržínek Karel6411
Vraštilová Miloslava5611
Merta Jaroslav3510
Bronec Jaromír6710
Hnát Petr7410
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Šrůtek Stanislav589
Sedláček Václav868
Špacír Ladislav558
Podešva Pavel498
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Vymazal Petr757
Král Jindřich737
Dedek Aleš757
Fančovič Marian527
Švidernoch Milan586
Lenhart Vít826
Žák Jiří716
Brož Jiří546
Soviš Ivo716
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Řoutil Ladislav816
Mazač Jaroslav685
Orság Lubomír915
Dvořák Pavel825
Vaněk Jaromír485
Mannlová Jana805
Volek Ivo485
Krčková Šárka885
Matějíková Jana905
Kokeš Vlastimil655
Delingerová Marie765
Škapa Marek715
Urbiš Vilém545
Hudeček Petr825
Kebrle Milan755
Les Josef475
Ožana Václav645
Urbánková Helena774
Keprtová Miloslava484
Zátopek Jiří604
Hrouza Michal784
Lajčík Alois404
Šimůnková Pavla774

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ950Doležal MartinSKI-OB Šternberk0200:58:1935
2MJ2951Moravec JakubJM Team Letohrad9901:12:4531
3MJ4852Horáček FilipBěžci z Rya0201:27:3227
Muži A (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:2435
2MA32Planička JiříLitovel8800:56:0631
3MA43Turek Martin-8000:56:3027
4MA54Ondrášek LukášHoral Rýmařov9300:57:0624
5MA105Dočkálek Michal-9200:59:4522
6MA116Zaoral MarekOlomouc8901:00:3220
7MA127Langer TomášBys3caMAN8901:01:3719
8MA228Moravec JiříJM Team Letohrad9601:08:4818
9MA259Horák JaromírTeplákovky9201:10:5717
10MA4410Krejčí TomášTJ Liga Olomouc8601:24:3316
Muži B (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:53:1235
2MB612Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:57:1431
3MB713Kruml KamilSpálené7200:57:4427
4MB1414Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:02:5924
5MB1615Dospěl IvoTJ Liga 100 Olomouc7701:04:2322
6MB1816Lah RobertCYCLORACING7401:06:5020
7MB1917Pešta MartinBakako Nová Paka7801:07:1019
8MB2618Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:11:2018
9MB2819Doležal MartinŠternberk7701:12:3517
10MB4620Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:26:1516
11MB5121Horáček FilipBěžci z Rya7801:43:2815
Muži C (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1222Matějík PetrCYKLO RACING6401:01:3735
2MC1523Ožana VáclavZakisova škola běhu6401:03:3631
3MC2724Zaoral MiroslavOlomouc6101:12:1827
4MC3725Beil MiroslavRYO6401:18:2024
5MC3826Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:19:0522
6MC3927Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:20:3620
7MC4028Písek TomášTJ Liga 100 Olomouc5901:20:4519
8MC4129Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:22:0218
9MC4430Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:24:3317
10MC4931Jaroš JiříBěžci z Rya6801:29:3616
Muži D (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2032Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:2935
2MD2333Svak VáclavSK Moravský Beroun5401:09:5131
3MD2434Podešva PavelCK Stará Ves - Běžci z Rya4901:10:1027
4MD4735Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:26:4224
5MD5037Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:35:0335
6MD5236Fančovič MarianTJ Liga 100 Olomouc5201:46:0722
Ženy A (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2138Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:07:4635
2ZA3539Hubáčková ZuzanaAK Drnovice8701:16:2431
Ženy B (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB840Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:57:4835
2ZB1741Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:06:1731
3ZB3042Továrková AndreaTeam Irča7401:13:0927
4ZB3143Gregořicová JitkaHO Azimut7701:13:3624
5ZB3244Ambrožová IrenaTeam Irča7501:13:4522
6ZB3345Podjuklová IvaSK Hranice7401:14:0420
7ZB3446Doleželová BlankaTJ Liga 100 Olomouc7901:16:0819
8ZB3647Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:17:3418
Ženy C (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4348Písková LudmilaLIGA 100 Olomouc6601:22:5735
Ženy D (trať 13,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4249Dvořáková EvaProstějov5501:22:5135
Trať 13,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:53:1235
1MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:2435
2MA32Planička JiříLitovel8800:56:0631
3MA43Turek Martin-8000:56:3027
4MA54Ondrášek LukášHoral Rýmařov9300:57:0624
2MB612Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:57:1431
3MB713Kruml KamilSpálené7200:57:4427
1ZB840Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:57:4835
1MJ950Doležal MartinSKI-OB Šternberk0200:58:1935
5MA105Dočkálek Michal-9200:59:4522
6MA116Zaoral MarekOlomouc8901:00:3220
7MA127Langer TomášBys3caMAN8901:01:3719
1MC1222Matějík PetrCYKLO RACING6401:01:3735
4MB1414Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:02:5924
2MC1523Ožana VáclavZakisova škola běhu6401:03:3631
5MB1615Dospěl IvoTJ Liga 100 Olomouc7701:04:2322
2ZB1741Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:06:1731
6MB1816Lah RobertCYCLORACING7401:06:5020
7MB1917Pešta MartinBakako Nová Paka7801:07:1019
1MD2032Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:2935
1ZA2138Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:07:4635
8MA228Moravec JiříJM Team Letohrad9601:08:4818
2MD2333Svak VáclavSK Moravský Beroun5401:09:5131
3MD2434Podešva PavelCK Stará Ves - Běžci z Rya4901:10:1027
9MA259Horák JaromírTeplákovky9201:10:5717
8MB2618Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:11:2018
3MC2724Zaoral MiroslavOlomouc6101:12:1827
9MB2819Doležal MartinŠternberk7701:12:3517
2MJ2951Moravec JakubJM Team Letohrad9901:12:4531
3ZB3042Továrková AndreaTeam Irča7401:13:0927
4ZB3143Gregořicová JitkaHO Azimut7701:13:3624
5ZB3244Ambrožová IrenaTeam Irča7501:13:4522
6ZB3345Podjuklová IvaSK Hranice7401:14:0420
7ZB3446Doleželová BlankaTJ Liga 100 Olomouc7901:16:0819
2ZA3539Hubáčková ZuzanaAK Drnovice8701:16:2431
8ZB3647Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:17:3418
4MC3725Beil MiroslavRYO6401:18:2024
5MC3826Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:19:0522
6MC3927Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:20:3620
7MC4028Písek TomášTJ Liga 100 Olomouc5901:20:4519
8MC4129Stržínek KarelCK Stará Ves - Běžci z Rya6401:22:0218
1ZD4249Dvořáková EvaProstějov5501:22:5135
1ZC4348Písková LudmilaLIGA 100 Olomouc6601:22:5735
9MC4430Vinklárek JiříTJ Rožnov pod Radhoštěm6101:24:3317
10MA4410Krejčí TomášTJ Liga Olomouc8601:24:3316
10MB4620Soviš IvoCK Stará Ves - Běžci z Rya7101:26:1516
4MD4735Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:26:4224
3MJ4852Horáček FilipBěžci z Rya0201:27:3227
10MC4931Jaroš JiříBěžci z Rya6801:29:3616
5MD5037Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:35:0335
11MB5121Horáček FilipBěžci z Rya7801:43:2815
6MD5236Fančovič MarianTJ Liga 100 Olomouc5201:46:0722
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB111Vagenknecht FrantišekAster Team Jičin7700:53:1235
2MA21Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:54:2431
3MA32Planička JiříLitovel8800:56:0627
4MA43Turek Martin-8000:56:3024
5MA54Ondrášek LukášHoral Rýmařov9300:57:0622
6MB612Žák Jiříwww.zakisova-skolabehu.com7100:57:1420
7MB713Kruml KamilSpálené7200:57:4419
8MJ950Doležal MartinSKI-OB Šternberk0200:58:1918
9MA105Dočkálek Michal-9200:59:4517
10MA116Zaoral MarekOlomouc8901:00:3216
11MA127Langer TomášBys3caMAN8901:01:3715
11MC1222Matějík PetrCYKLO RACING6401:01:3715
13MB1414Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:02:5913
14MC1523Ožana VáclavZakisova škola běhu6401:03:3612
15MB1615Dospěl IvoTJ Liga 100 Olomouc7701:04:2311
16MB1816Lah RobertCYCLORACING7401:06:5010
17MB1917Pešta MartinBakako Nová Paka7801:07:109
18MD2032Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:07:298
19MA228Moravec JiříJM Team Letohrad9601:08:487
20MD2333Svak VáclavSK Moravský Beroun5401:09:516
21MD2434Podešva PavelCK Stará Ves - Běžci z Rya4901:10:105
22MA259Horák JaromírTeplákovky9201:10:574
23MB2618Hnát PetrCK Stará Ves - Běžci z Rya7401:11:203
24MC2724Zaoral MiroslavOlomouc6101:12:182
25MB2819Doležal MartinŠternberk7701:12:351
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB840Švestková Stružková HanaRačí Údolí8300:57:4835
2ZB1741Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7501:06:1731
3ZA2138Otevřelová KristýnaTJ Liga 100 Olomouc8701:07:4627
4ZB3042Továrková AndreaTeam Irča7401:13:0924
5ZB3143Gregořicová JitkaHO Azimut7701:13:3622
6ZB3244Ambrožová IrenaTeam Irča7501:13:4520
7ZB3345Podjuklová IvaSK Hranice7401:14:0419
8ZB3446Doleželová BlankaTJ Liga 100 Olomouc7901:16:0818
9ZA3539Hubáčková ZuzanaAK Drnovice8701:16:2417
10ZB3647Urbánková HelenaTJ Liga 100 Olomouc7701:17:3416
11ZD4249Dvořáková EvaProstějov5501:22:5115
12ZC4348Písková LudmilaLIGA 100 Olomouc6601:22:5714

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód